Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#13721 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 11:37

marek, a dzisiaj to ty będziesz pucz oglądał w ścieku kurskiego czy WOŚP w tvn?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:35
  •  

#13722 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 11:41

Antoni to może u agresorów wywołac śmiertelne rozbawienie. :D Te PISowskie młyny sprawiedliwości bedą mleć ale żadnej mąki z tego nie będzie. Nic nikomu ważnemu nie zrobią tak samo jak Bronkowi włos z głowy nie spadnie o co znowu jestem gotowy sie założyć (stawiam karton bardzo dobrej wódeczki). Przyjmujesz?

Jedynym wyjściem jest samemu zostać mocarstwem ale bolszewicy i socjaliści tego nie zrobią

Pomyśl kto zostanie gdy tacy jak on wyjadą? Bolszewicki elektorat i komunistyczne poglądy który reperezentujesz? Kto będzie płacił na te 500+? Ty, który jesteś przyzwyczajony tylko brać? :P  :P  :P Mimo że bardzio ci z tym źle to mósisz się pogodzić że komuna się skończyła i PIS mimo wielkich chęci jej nie przywróci

Jak co się stanie nic  http://www.bankier.p...zy-7480018.html  więcPanie  Ba3agro pakowć się i żegnamy   http://www.dziennikp...laci,id,t.html  B)

marek, a dzisiaj to ty będziesz pucz oglądał w ścieku kurskiego czy WOŚP w tvn?

Ja kabaret oglądam codziennie i raz w roku mogę sobie Panaa nie oglądać siema i róbta co chceta ;) :P :P  te grosze cozbiera to nie są warte tego zamieszania B)

#13723 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 11:48

Poproś kogoś kto rozumie słowo pisane żeby ci przetłumaczył tekst który podlinkowałeś ;).

A co do wośp - rozumiem że podpisałeś deklarację sumienia prawdziwego pisszelwika :

sekta (1).png

Każdy kto pluje na to co robi Owsiak powinien coś takiego nosić w portfelu. 

Edytowany przez B3Agro, 15 styczeń 2017 - 11:50.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13724 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 11:50

Co myśisz że szoł za 1,5 zł świat zbawi ? :P :P

#13725 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:05

No popatrz :D Ty tez jesteś wirtualna postacią i mi to jakoś nie przeszkadza. Boisz się przegrać bo widzisz co  się dzieje ale jeszcze nie przyznałeś się do błędu?  Gajowy nigdzie się z Polski nie ruszy i nic mu nie zrobią i nadal jestem się skłonny o to założyć

Mylisz  się  ja  wirtualną  postacią  nie jestem  na tym forum znam mnie bardzo  dużo  osób

Zobaczymy  jeszcze na tym  forum  będziesz  szczekał  o  Zemście  Politycznej 

staszek131415 -   mnie  dzisiaj  jak  wyszedłem z kościoła  napadli  żebracy z puszkami  nawet  złamanego  grosza  im nie dam i nigdy  nie dałem. 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13726 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:11

Jak co się stanie nic  http://www.bankier.p...zy-7480018.html  więcPanie  Ba3agro pakowć się i żegnamy   http://www.dziennikp...laci,id,t.html  B)

Ja kabaret oglądam codziennie i raz w roku mogę sobie Panaa nie oglądać siema i róbta co chceta ;) :P :P  te grosze cozbiera to nie są warte tego zamieszania B)

Najbogatsi może płacą najnizsze podatki procentowo o ile maja dobrych doradców. Kwotowo natomiast jest odwrotnie. 10% z 1 mln to więcej niż 25% ze 100 tys :D Zreszta nie poraz pierwszy udowadniasz swój analfabetyzm ekonomiczny. Jak taki bogaty zatrudnia 40 osób, płaci im pensje a oni płacą  podatek to przcież on tez płaci podatek tylko w pensjach pracowników

Tak przez ciekawość  - jak ci bogaci których bolszewicy tak nie lubia już wyjadą to kto bedzie pracodawcą?

Co myśisz że szoł za 1,5 zł świat zbawi ? :P :P

Eee tam popatrz na Rydzyka. Parę milionów babaek daje po złotówce i jakie piekne dzieło można stworzyć. Jego firma tez prosi o drobne by zbawić świat więc ja sie Owsiakowi nie dziwię.

Mareczek - marudzisz i cykorzysz jak zwykle. Bądź mężczyzną i przyjmij zakład. a nie brąchasz o wirtialnych bytach. Ty jeteś realny a ja wirtualny. Skąd wiesz ą mnie ludzie nie znaja?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#13727 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów
  • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ogląda może ktoś serwis informacyjny na tvp info?

#13728 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:15

ci co tak zarzekają ze nigdy nie dadzą , niech lepiej podpiszą deklarację że nigdy z tego  sprzętu oni a ni ich dzieci nie skorzystają nawet w sytuacji zagrożenia życia 

bo tak to naprawdę śmiechu warte i nic nie warte deklaracje dziadostwa co tylko potrafi łapki po nie swoje wyciągać  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#13729 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:17

mnie  dzisiaj  jak  wyszedłem z kościoła  napadli  żebracy z puszkami  nawet  złamanego  grosza  im nie dam i nigdy  nie dałem. 

Powinieneś w takim razie takie oświadczenie w portfelu nosić. No chyba że w , jak to nazwałeś "żebraniu" , robili ci konkurencję to wtedy rozumiem twoją niechęć.

sekta (1).png

#13730 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:20

A co tam nowego w TVP INFO? Bo jakoś nie nadążam za przekazem tego medium.

A Ty daron64 gdzieś z oklic Braniewa jesteś? Jak tak to powspominałbym stare czasy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13731 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:21

dokładnie nikt nie będzie płakał że nie daliście po 1,5 zł 

ale skoro tak plujecie to honor wymaga aby być konsekwentnym i nie korzystać  z dobroci innych skoro sami jesteście ubodzy umysłowo i nie tylko  

Edytowany przez marko-kolo, 15 styczeń 2017 - 12:23.

#13732 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Serwis informacyjny o 12, czyli jeden z najważniejszych. Jakie informacje z kraju?
-ferie
-zly kod
-zly kod
-zly kijowski
-siostra kijowskiego opowiada wsieci o tym jaki zly jest kijowski
-pucz
@mirro
Z powiatu braniewskiego.
W "cyrku" byles, czy na granice za "zlotych" czasów jezdziles? Bo nie wiem jakie inne wspomnienia można mieć z braniewem :)

#13733 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:31

9BKPanc. Pierzchały, Frombork,Pasłęka, knajpka na na rynku u Jacka, baszta. piwo EB.

#13734 Share daron64

daron64

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 583 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? A w jakich latach?

#13735 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:38

Poproś kogoś kto rozumie słowo pisane żeby ci przetłumaczył tekst który podlinkowałeś ;).

A co do wośp - rozumiem że podpisałeś deklarację sumienia prawdziwego pisszelwika :

attachicon.gifsekta (1).png

Każdy kto pluje na to co robi Owsiak powinien coś takiego nosić w portfelu. 

Nie bój nic mało kto skorzysta ja nie jestem wrogiem tej akcji tylko  robienia szoł z tego no ale wtedy 10 mln nie wpłynęłoby do kieszeni wodza i ludzi z tym związanych te pieniądze to jest ułamek wartości tego sprzętu więc tą dekaracją sobie możesz podetrzeć jak się załatwisz

http://wiadomosci.dz...owego-wosp.html :P :P

#13736 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:40

co za bieda umysłowa  ;)

przeczytałeś chociaż to co wkleiłeś ? 

Edytowany przez marko-kolo, 15 styczeń 2017 - 12:44.

#13737 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:42

1993-1997

#13738 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:42

Co prawda rzadko bo rzadko  bywam w Szpitalach Państwowych   i  jeszcze  nie widziałem  sprzętu z wośp

Po drugie  nawet  jeśli  takowy  sprzęt  jest  to  jest  utrzymywany  z podatków   nie z darowizny  owsiaka   większości  przypadków  jest to  bardzo  drogie  utrzymanie  tego  sprzętu.

Po trzecie  to mamy  Demokrację   i  niema  obowiązku  dawania  pieniędzy  owsiakowi

Tak samo  wyborcy Psycholudowców  i POpaprańców  powinni  zrezygnować  z  500+  bo  przecież  to  jest  kiełbasa wyborcza  PiS   finansowana nie z waszych podatków  tylko z zaoszczędzonych  pieniędzy z  wyłudzania  VAT więc  czemu  bierzecie ?????

Czy zdajesz sobie sprawę, że wspierając Owsiaka wspierasz promocję tych wszystkich chorych bytów? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w wielu szpitalach sprzęt od Owsiaka stoi nieużywany? A wiesz dlaczego? – Bo szpitalom nie opłaca się go używać – koszty obowiązkowych przeglądów są bowiem tak wysokie, że bardziej opłaca się kupić nowy sprzęt u konkurencji.”

źródło: https://prawy.pl/4455-hit-internetu-ostatnich-dni-szpitalom-nie-oplaca-sie-uzywac-sprzetu-owsiaka/

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13739 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:48

No ale jego koledzy parę groszy z tego wyciągną

No ale Jurek nie będzie się z tego tłumaczył bo poco :P :P

Rozliczenie fundacji podaje, że zbierano wówczas środki (był to 19. finał) dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. A wydatki od początku przeznaczone były nie tylko na doposażenie szpitali, ale również prowadzenie szkoleń i wydawanie informatorów dla służby medycznej i udzielanie indywidualnej pomocy osobom niepełnosprawnym. W sumie na działalność statutową w 2011 roku fundacja wydała ponad 49 mln zł. W tym również na „działalność propagatorską, informacyjną i pożytku publicznego” – ponad 6 mln zł. Krzysztof Dobies tłumaczy, że rubryka ta zawiera też wydatki na organizację Finału WOŚP i koncertu na Przystanku Woodstock, a także kampanię związaną z pozyskaniem środków z 1 proc. „Propagowanie badań i innego efekciarstwa pochłonęło blisko dwa razy więcej niż 1 proc. podatku”

Edytowany przez staszek131415, 15 styczeń 2017 - 12:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13740 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 styczeń 2017 - 12:51

Jak  Republika się  dopytywała  o  szczegóły  finansów  to  krzyczał  Gońcie  dziadygów  bo to zła  Telewizja  bo zadaje nieodpowiednie  pytania.

Nic  trzeba  iść  psa  wypuścić  bo  jeszcze  do  domu  przylezą :) :) :)

Edytowany przez marekfarmer, 15 styczeń 2017 - 12:54.