Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#13301 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 11:31

Ulman stać go czy nie stać, ale nikt nie zaprzeczy zdaniom z wklejonego obrazka więc o co tym razem ci chodzi?

No cóż, nadeszły lepsze czasy, mieliśmy świnię zabić pałą, narobić kiełbasy a ona sama zdechła ^^ przez to nie wytrujemy szczurów. :wacko:

Ta inwokacja jest tak realistyczna aż ciarki przechodzą. Pojawiły się tajne informacje które od tej chwili przestają być tajne ponieważ mi nie zależy na ich tajności.

Nie mam zamiaru rozpisywać szczegółów oraz nie zdradzę kim jest informator. Nie mniej jednak destrukcyjne działanie PO oraz nowoczesnej (świnia) jest celowe i zaplanowane w okolicach lipca ubiegłego roku. Kiedy tylko mocodawcy PO oraz nowoczensej (szczury) zorientowały się że wszelkie dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonego skutku, zapadła decyzja aby wymienić scenę polityczną łącznie z aktorami. Jednak aby tego dokonać trzeba na początek posprzątać poprzedni bałagan którego widok doprowadza obywateli do irytacji.

Wejście w nowych barwach nowych twarzy ma być gromkie, nie będą mogli pozostawić cienia wątpliwości co do swej tożsamości ona musi emanować powiewem świeżej dotąd nie znanej bryzy, będzie to niczym błędny rycerz który publicznie skarci PO, nowoczesną i dzięki temu w wyborach stanie jako równy do walki z pisem. Dlatego teraz obecny chaos i samo wyniszczenie jest działaniem w pełni zaplanowanym i proszę o tym pamiętać gdy taka postać, ciało polityczne zawita. 

Musimy być czujni, opozycja będzie teraz rozdarta na dwie flanki. Jedna będzie wykazywała słomiany zapał, druga odsłaniając przyłbicę ukaże obraz etatowego błazna. Tak będzie jeszcze pewien czas, sytuacja zacznie się zmieniać bliżej wyborów, wtedy przesądzi się nasz los.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:14
  •  

#13302 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 11:32

Podobno ochrona prezesa kosztuje  1,1mln/rok .Nie przypominam sobie żeby jakiś inny lider partii chodził z obstawą.Czego on się tak boi?

Amnezję  masz  czy  głupiego  udajesz ????

Edytowany przez marekfarmer, 08 styczeń 2017 - 11:36.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#13303 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 11:52

Podobno ochrona prezesa kosztuje  1,1mln/rok .Nie przypominam sobie żeby jakiś inny lider partii chodził z obstawą.Czego on się tak boi?

1,1ml. na rok, to i tak nie dużo w porównaniu z słoneczkiem peru gdzie 1,6mln. kosztowało 5 dni prywatnej wycieczki https://www.wprost.p...roz-zycia-Tuska

Nie wiem czy inni liderzy partii mają obstawę, ale żeby dzieci dygnitarzy dostawały rządową obstawę to nie słyszałem  http://www.se.pl/wia...one_378552.html

czego tak się boi? listów miłosnych?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#13304 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 12:16

marekfarmer .Ale ta sprawa to już dość dawno było teraz jest zupełnie inaczej tzn.wszyscy wariaci są już po jego stronie..

#13305 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 12:36

Ja  po wydarzeniach z 16 grudnia to widzę że wszyscy wariaci są po stronie opozycji normalny człowiek tak się nie zachowuje :P :P

#13306 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 12:43

marekfarmer .Ale ta sprawa to już dość dawno było teraz jest zupełnie inaczej tzn.wszyscy wariaci są już po jego stronie..

Chcesz powiedzieć, że Niesiołowski wstąpił do Pisu, a propaganda pisowska dotarła do zakładów karnych i nagle ich mieszkańcy, twardy elektorat PO i BK zmienili preferencje polityczne? :blink:

Ale my tu gadu gadu, pierdu pierdu, a tymczasem Ryśkowi życie się zawaliło przez podłe media.  Ponoć żona pokazała mu środkowy palec.

Edytowany przez Agrest, 08 styczeń 2017 - 12:53.

#13307 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 13:38

My tu zastanawiamy się czy Ryśkowi grozi jeszcze małżeński seks, a Macierewicz i AMW zablokowali przetarg na sprzedaż działki pod terminal kontenerowy.

I teraz cały sukces ogłoszony przez PAD po wizycie w Chinach poszedł się....( wstawić właściwe słowo).

#13308 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 13:55

Ktoś tu o wariatach pisał w odniesieniu do protestujących. Ale jak popatrzeć na wyczyny Macierewicza to większego wariata nigdzie nie znajdziesz. Pierwszy minister, który rozbraja armię. Miały być śmigłowce nie ma nic. Jego działania w wielu wypadkach są robione na szkodę Polski. I nikt nic nie mówi.

Gdzie to wyczytałeś? Z tego niezwykle merytorycznego źródła co zapodała ''nowosti'' o Toyocie?

Gdzie co wyczytałem? Że Kukiz to nie opozycja bo popiera rząd? Czy o podwalinach PC opartych na przekrętach i korzystaniu z bycia wśró elit przez Kaczyńskiego?

Ulman stać go czy nie stać, ale nikt nie zaprzeczy zdaniom z wklejonego obrazka więc o co tym razem ci chodzi?

No cóż, nadeszły lepsze czasy, mieliśmy świnię zabić pałą, narobić kiełbasy a ona sama zdechła ^^ przez to nie wytrujemy szczurów. :wacko:

Ta inwokacja jest tak realistyczna aż ciarki przechodzą. Pojawiły się tajne informacje które od tej chwili przestają być tajne ponieważ mi nie zależy na ich tajności.

Nie mam zamiaru rozpisywać szczegółów oraz nie zdradzę kim jest informator. Nie mniej jednak destrukcyjne działanie PO oraz nowoczesnej (świnia) jest celowe i zaplanowane w okolicach lipca ubiegłego roku. Kiedy tylko mocodawcy PO oraz nowoczensej (szczury) zorientowały się że wszelkie dotychczasowe działania nie przynoszą zamierzonego skutku, zapadła decyzja aby wymienić scenę polityczną łącznie z aktorami. Jednak aby tego dokonać trzeba na początek posprzątać poprzedni bałagan którego widok doprowadza obywateli do irytacji.

Wejście w nowych barwach nowych twarzy ma być gromkie, nie będą mogli pozostawić cienia wątpliwości co do swej tożsamości ona musi emanować powiewem świeżej dotąd nie znanej bryzy, będzie to niczym błędny rycerz który publicznie skarci PO, nowoczesną i dzięki temu w wyborach stanie jako równy do walki z pisem. Dlatego teraz obecny chaos i samo wyniszczenie jest działaniem w pełni zaplanowanym i proszę o tym pamiętać gdy taka postać, ciało polityczne zawita. 

Musimy być czujni, opozycja będzie teraz rozdarta na dwie flanki. Jedna będzie wykazywała słomiany zapał, druga odsłaniając przyłbicę ukaże obraz etatowego błazna. Tak będzie jeszcze pewien czas, sytuacja zacznie się zmieniać bliżej wyborów, wtedy przesądzi się nasz los.

Niezła teoria spiskowa. Sam to wymyśliłeś, czy gdzieś ci to pokazali? Nie podejrzewałem cię aż tak, że w te rzeczy wierzysz.

Amnezję  masz  czy  głupiego  udajesz ????

Człowiek, który zabił Rosiaka to zwykły wariat był. Miał na liście jeszcze wielu innych polityków z różnych partii. A mimo to np Miller będący na tej liście milionów na ochronę nie wydawał. Kaczyński chce czuć się jak premier dlatego taka świta. Nie chce podjąć odpowiedzialność, wie, że ma słabe poparcie i odsetek ufających. Co potwierdzają sondaże i marionetki na kluczowych stanowiskach Duda i Szydło. Ale on chce się czuć ważny. Mimo głównej pozycji w pise musi mieć ten gadżet w postaci świty niczym urzędujący premier.

#13309 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 14:22

Kupa śmichu to dopiero argumentacja Antoniego. Bo terminal zagrażałby interesom USA na dalekim wschodzie a Chiny to strefa wpływu USA i Antonii nie zamierza w nią ingerować.

#13310 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 styczeń 2017 - 16:04

romus pochodzi ze slaskiego "wachocka" wiec jego posty trzeba czytac z przymrozeniem oka, on jest jak ten ecik z kawalow masztalskiego- szczegolnie jego dowcip o rentownych kopalniach jest przedni,moze by go opowiedzial hajerom z likwidowanych-przepraszam-wygaszanych kopalni.

widzieliscie skutki rosyjskiej propagandy i pieniedzy w niemczech-protestuja przeciwko przejazdowi wojsk amerykanskich, jeszcze pare lat i rosja w eu stanie sie wzorem panstwa prawa  i sprawiedliwosci.

http://www.nowiny.pl...gn=news-related

wystarczy tobie wyprać mózg wyborczą i tvn  likwidują tam gdzie Bieńkowska siedziała ona nie miała umiaru wyprowadzaniu kasy 

jak szwagier Pawlaka jsw 

jak kukiz powiedział kod i lewactwo tam niema złych ludzi tylko maja wyprane mozgi przez ludzi co cały sztab pracuje 

https://www.facebook...?type=3

Chcesz powiedzieć, że Niesiołowski wstąpił do Pisu, a propaganda pisowska dotarła do zakładów karnych i nagle ich mieszkańcy, twardy elektorat PO i BK zmienili preferencje polityczne? :blink:

Ale my tu gadu gadu, pierdu pierdu, a tymczasem Ryśkowi życie się zawaliło przez podłe media.  Ponoć żona pokazała mu środkowy palec.

znowu wina Kaczyńskiego i jego kota powiedzieli lewacy po obejrzeniu tvn  :lol:  :D

znowu wina Kaczyńskiego i jego kota powiedzieli lewacy po obejrzeniu tvn  :lol:  :D

"Niech ktoś w końcu zakończy tę farsę" - taki komentarz pojawił się na Twitterze z informacją ile Urząd Miasta st. Warszawy zapłacił w 2016 r. firmie AMS należącej do spółki Agora SA, będącej wydawcą "Gazety Wyborczej".

Przypomnijmy, że w 2014 roku PiS postanowił zrobić kampanię punktującą rządzącą Platformę Obywatelską pod hasłem: „By żyło się lepiej. Sitwie”. To nawiązanie do kampanii wyborczej PO z 2007 r., gdy partia ta szła do wyborów z zapewnieniem „By żyło się lepiej. Wszystkim”. Wówczas przedstawiciele firmy AMS stwierdzili, że nie umieszczą billboardów z takim hasłem. Zasugerowali zmianę słowa „sitwa” na „władza”.

AMS w swojej ofercie miała wtedy  46 tys. powierzchni reklamowych na terenie całej Polski. Według raportu Izby Gospodarczej Reklamy Zewnętrznej za 2013 rok firma z Czerskiej miała w swoich rękach 55 proc. wszystkich nośników w całej Polsce. Jej przewaga nad konkurencją wzrosła kiedy podpisała m.in. kontrakt na budowę i użytkowanie reklamowe 1580 wiat przystankowych w Warszawie. Przetargi w tej sprawie organizowało m.st. Warszawa, którym rządzi wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Hanna Gronkiewicz-Waltz.

https://twitter.com/...686859912450049

rydzyk podle lewactwa wygląda blado ;D :lol:  :lol:  :D  

en deal polega na tym, że według BIP Biuro Marketingu Miasta Warszawy podpisało w październiku umowę z AMS do końca 2017 r. na 1.900000 tys zł.

http://niezalezna.pl...i-spotkanie-kod

kijowskiego bejsbolami przepędzili demokracja zagrożona !!!!!!!!! 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13311 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 17:50

Nikt też nie potwierdzi przedstawiajac konkrety. Nie wiem tylko czemu obsesyjnie wkleja gotowce z Lisem, Petru, KODem czy PO? Ze intelekt słąby to wiem ale to jakaś mania prześladowcza. Jakoś nie ma tu nikogo wklejajacego z taka częstotliwością Rydzyka, JK, Antoniego czy Pawłowicz.

Wydaje mi się ze to sprawa Ryśka no chyba że liczysz ze jego żonka będzie miała wolną chatę :P

Kupa śmichu to dopiero argumentacja Antoniego. Bo terminal zagrażałby interesom USA na dalekim wschodzie a Chiny to strefa wpływu USA i Antonii nie zamierza w nią ingerować.

On nawet nie jest ruskim szpiegiem czy dywersantem. To po prostu jest głupek który ma haki na JK

JK jest chroniony bo to uwiarygadnia jego wyjątkowość w oczach elektoratu, podnosi mu samoocenę, uwiarygadnia zamach na brata i uzasadnia jego wyjątkowość. Ponadto buduje pozycję wyzwoliciela, mesjasza i umacnia syndrom oblężenia przez siły zła. Moim zdaniem powinien być chroniony takze w domu bo Putin może za pomocą lasera i fal mózgowych zahinotyzować kota i ten go we śnie zagryzie :D

Edytowany przez Ulman, 08 styczeń 2017 - 18:03.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#13312 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 17:52

15871650_1247706191981416_20473651605418

#13313 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 18:12

Wydaje mi się ze to sprawa Ryśka no chyba że liczysz ze jego żonka będzie miała wolną chatę :P

JK jest chroniony bo to uwiarygadnia jego wyjątkowość w oczach elektoratu, podnosi mu samoocenę, uwiarygadnia zamach na brata i uzasadnia jego wyjątkowość. Ponadto buduje pozycję wyzwoliciela, mesjasza i u macnia syndrom oblężenia przez siły zła. Moim zdaniem powinien być chroniony takze w domu bo Putin może za pomocą lasera i fal mózgowych zahinotyzować kota i ten go we śnie zagryzie :D

Oczywiście, że to jego sprawa, ale jako że jest osobą publiczną to jest mi  tak po ludzku go żal. Bo mógł chłopina dalej na boku sobie kręcić,ale jakiś zazdrośnik musiał mu fotkę  w samolocie pstryknąć i sprawa się rypła :D

Ja jestem monogamistą i na inne patrzeć nie mogę :P

Nie wiem czy JK tak rozumuje, ale stwierdzam że jesteś do bólu precyzyjny w opisie sposobu rozumowania. Taka precyzja może wskazywać na autoopis.  Zapytam wprost - panie Jarosławie to Pan zaszczycił nas na forum?  :D  :D  :D

#13314 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 18:14

Ulman

To po prostu jest głupek

Ulman

Jak zwyzywasz i znieważysz to poprawisz sobie samoocenę?

#13315 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 18:24

Ale jaja. Oni są jak bumerang.  :lol:

http://wiadomosci.dz...stanowisku.html

#13316 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 18:32

Gość w czepku urodzony, bo z jednej strony nazwisko Kłos jak żadne inne z rolnictwem związane, z drugiej strony pseudonim "Rudy" jeszcze długo będzie mu drzwi otwierał. :D

#13317 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 19:08

15871650_1247706191981416_20473651605418

Będzie tak samo jak z zamykaniem złodziei, Wałęsą HGW komisja smoleńską czy Amber gold. Poplują, poszczują i guzik zrobią. Igrzyska dla frustratów muszą trwać!

@Agrest - JK stawia się w pozycji jedynego, niezastapionego, zagrożonego dobra narodowego które trzeba chronić za wszelką cenę. Rydzyk juz to parę lat temu przećwiczył i świetnie zadziałało 

@nie - moja wina, moja wina :huh: Chyba jakieś draństwo przelazło na mnie z Romanka. :P Jak mi nie przejdzie to pójdę twoja drogą - wklejanie a nie pisanie.

#13318 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 19:21

Poplują, poszczują i guzik zrobią.

I to jest w tym wszystkim najgorsze. Kiedyś na innym forum zadeklarowałem, iż przeznaczę swoje 500+ na renowację i adaptację koszar wojskowych na zakłady karne dla elit rządowych i samorządowych. Jestem przekonany, że miejsc w koszarach by brakło przy dobrej woli kolejnych ekip. Niestety tej woli nie ma. Jest tylko przepychanka przed kamerami. Myślę, że nawet zatwardziali zwolennicy PO po 8 latach rządów koalicji pomimo ochrony medialnej znaleźli by wielu kandydatów do ZK, zarówno ze szczebla państwowego jaki i tego lokalnego samorządowego.

Za 12 lat jak Pis straci większość w sejmie,  również tych miejsc będzie potrzeba :D

#13319 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 19:26

Jak mawia JKM  - "trzeba zlikwidować koryto a nie wymieniać świnie przy nim"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13320 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 08 styczeń 2017 - 20:06

Populistyczne hasło nic więcej