Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12901 Share 3grosze

3grosze

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 00:09

Wczoraj wklejałem jak prezydent Nowej Soli przejechał sie po 500+ ale żaden "prawicowiec" nie podjął tematu. Facet jest kojarzony z Nowoczesną która to jest zwana lewactwem a najlepiej grosza by nierobom nie dał.

Jak koledzy "prawicowcy" godzą lewactwo Nowoczesnej z jej postawą anty socjalną 

Widocznie to jakiś mądry człowiek jest. Nie wiem czy jest w Nowoczesnej czy nie, ale dobrze napisał, że nierobom by nie dał. Taki Petru jak wiadomo 500+ na dziecko bierze a w sejmie bąki zbija.

Nowoczesna i jej postawa anty socjalna:

Uważam, że zamiast tego "500 plus" powinno mieć miejsce wsparcie finansowe dla młodych ludzi zakładających rodziny, którym rodzą się dzieci. Wsparcie powinno dotyczyć zarówno mieszkań na wynajem, jak i zakupu. To jest kluczowe - mówił Petru.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:26
  •  

#12902 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 00:12

Pewnie każdy PISuar musi kupić po 10 ksiażek miesięcznie by nieco podkręcić wskaźniki sprzedaży bo wredny suweren nie kupuje ;[

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#12903 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 874 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 00:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ktoś tu przytoczył koszt zakupu land ruisera dał PAD. I co z tego? Prezydenturę Bronisława Komorowskiego kosztowała nas rocznie więcej niż urzędowanie królowej Elżbiety II w UK. 2 sprawa jeśli ktoś czerpie informacje z mediów Tomasza Lisa to jest warty tyle co ci oszuści i złodzieje z PO których Lis tak kocha. PiS super nie jest zł PO potrafiło odebrać wynagrodzenie lekarzom na stażu. To już jest sk***********. To samo z kradzieżą 150mld z OFE. I około 40 innych afer.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12904 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 07:58

@nie kanapkowy pucz to Kaczyński wymyślił. Więc powinien być dekalog puczopisuara. A kanapki jak się okazało Kuchciński zamówił. Więc dekalog puczopisuara jest jak najbardziej na miejscu.

No przecież zacytowałem o 18:51. Wiem, że masz spore ubytki wiedzy i problemy z zrozumieniem czytanego tekstu. Ale widac tam wyraźnie co i kto napisał.

Ty najpierw napisałeś, że 11 to ich czapkami pod sejmem nakryją.

Ja ci odpisałem, że protestujący posłowie są w sejmie a na salę obrad nikt prócz posłów wstępu nie ma.

Ty zacytowałeś dokładnie tą wypowiedź. Gdzie napisałem wyraźnie o posłach i sali obrad. Nie o korytarzach. I napisałeś, że ostatnio Kijowski za Petru biegał i że nic ci nie wiadomo aby został posłem. 

Oczywiście możesz się zapierać. Ale to ty na głupka wychodzisz nie ja. Ja ci nigdzie nie zarzucałem, że napisałeś, że Kijowski mównicę blokował. Ja ci napisałem, że nie masz pojęcia o zasadach pracy sejmu. Ale to, że nie rozumiesz co się do ciebie pisze już ustaliliśmy.

http://maszprawo.org...zgody-rozmowcy/

Tu masz o nagraniach rozmowy osób trzecich przez osobę w niej nie uczestniczącą. Z paragrafami. Może pojmiesz dlaczego mu laptopa zabierali. Ale jak pisałem mógł zrobić kopię kompa oddać i się śmiać. Mogliście też wtedy zebrać tysiące ludzi i protestować. 

Oj matołku ja napisałem że pod sejmem nigdzie nie pisałem o posłach tylko że Kijowski za Petru biega no ale skąd masz to wiedzieć ,Przestań te głupoty wklejać bo jest to bez sensu

Zacytuj mi paragraf który pozwala posłom blokować sejm :P :P i wyjeżdżającym drogę bo szukałem i nie znalazłem a jeśli jest to niezgodne z prawem to chyba przyznasz że należy wobec tych osob wyciągnąć konsekwencje B)

#12905 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 08:28

12299392_1643572179224870_3137192084872415726351_10202935780231467_1907292288432

#12906 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 08:43

Nie ta transakcja i nie ta firma.  :D

#12907 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 09:33

@look19 spokojnie Duda spędził na urzędzie dopiero nie całe 1,5 roku. A widać, że się nie krepuje. Wydaje z gestem. Za kilka miesięcy pracy w 2015 wypłacił swoim hojne nagrody. Komorowski tez lubił jazdę na nartach ale do tego bryki za dwie bańki nie potrzebował. Porównamy koszta po zakończonej kadencji. Lis to ci na mózg padł. Propaganda pisu was karmi tym, że wszystko Lis, Michnik. A ja te informacje wziąłem z gazety, która nic wspólnego z nimi nie ma. 

Staszek ja napisałem wyraźnie o posłach i że tylko oni mają wstęp do sali obrad. Ty to zacytowałeś i napisałeś, że z tego co ci wiadomo Kijowski posłem nie jest. Nie trzeba było cytować to było by ok. Ale ty zacytowałem moje zdanie o posłach i próbowałeś z tym polemizować. Pisząc, że Kijowski posłem nie jest. Tej głupoty kolejnej zresztą w twoim wykonaniu nie zmażesz. Choć byś nie wiem jak tu się zapierał.

Czego szukał Sławomir Nitras w ławach posłów PiS???

http://niezalezna.pl...-fale-oburzenia

Wiesz już co znalazł Nitras? Zaciekawiły go książki wybitnego polskiego pisarza Jarosława Kaczyńskiego leżące pod butami minister Zalewskiej w ilości chyba 11 egzemplarzy. Ruszyło go, że dzieła tak wybitnego człowieka lezą na ziemi pod butami minister.

@ela3225 ciekawe, że nie przeszkadzało ci jak Macierewicz robił interesy z D Amato i innymi ludźmi blisko powiązanymi z Putinem i Rosją. Ja wiem, że TVN was boli. Bo brutalnie obala rzeczywistość jaką pis wam buduje.  To są takie wasze reakcje obronne. Bo przecież w tvp ci nie pokarzą jak niechlujnie liczono głosy na lipnym głosowaniu. Już tylko w dwóch sektorach pomylono się o 6. Tvp ci nie pokarze, że NItras znalazł na ziemi pod butami Zalewskiej 11 egzemplarzy działa Kaczyńskiego. Wam tłuką te niezalezne i inne, że on tam coś kradł.

Edytowany przez hubertuss, 29 grudzień 2016 - 09:39.

#12908 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 10:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? 148299594614677291379.jpg Nie tylko Nitras grzebał w rzeczach posłów PiS.  

http://niezalezna.pl...-j-kaczynskiego

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#12909 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 10:10

To nie książki tylko podstawa programowa na nowy rok szkolny.

#12910 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 874 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 11:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? @hubertuss 1 ze źródeł które przytoczyłeś(wierni Polsce)opiera się na informacjach z Newsweeka a jego redaktorem naczelnym jest Lis więc komu na mózg padło? Typowy wyborca PO. Jeszcze przytacza argumenty które podaje TVN który został sfinansowany za pieniądze z afery FOZZ. Widzę że nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz więc kończę polemikę z Tobą.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12911 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 12:38

Newsweeka kilka lat w rękach nie miałem a na ich stronę równie długo nie zaglądałem. Więc guzik wiesz. Poza tym Dudę na tle tej toyoty sfotografowano i zrobiono mu również fotę jak z niej wychodził. Więc daj se spokój bo ty jak wielu zwolenników pisu starasz się nie wygodne dla was newsy zbagatelizować pisząc o Lisach, Michnikach finansowaniu itd. A tym czasem zakup auta za dwa miliony to stu procentowy fakt. Nawet gdyby Lis to ogłosił. To nie zmienia to faktu, że Dudzie kupili furę za dwa miliony tylko po to by mógł se na narty jeździć. Komorowski jeździł na nartach. Ale bez dodatkowego auta za dwa milion se radził.

Argumenty tvn u są dobre bo konkretne. Pokazali jasno, że w sektorze 7 i 8 różnica w tym kto głosował a jest na protokole wynosi 6 posłów. I co ma do tego finansowanie. A co do FOZZ to poczytaj o Telegrafie Kaczyńskiego bo zdaje się są tam jakieś związki.

Edytowany przez hubertuss, 29 grudzień 2016 - 12:40.

#12912 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 13:12

Ma ktoś oficjalne dane ile kosztowało utrzymanie dworu prezydenckiego Komor vs. Duda w pierwszym roku kadencji? 

@look19 - zakładam że 19 w twoim nicku oznacza wiek więc jeszcze wiele rozczarowań przed tobą. Przymij jak to mawiał dr. House że "wszyscy kłamią". 

Jeżeli twarde fakty pomagaja drzeć łącha z PIS to będą to robić bo kupując Toykę za 2mln Jędruś dał im powody do krytyki na tacy. Jak się głupio podkładaja to niech nie płaczą że są krytykowani. Opozycja też robi masę błędów i TVPis skrzętnie to wykorzystuje . Najgorsze jest że każda wiedomość opatrzona jest komentarzem jak i w jakim kontekście należy ja rozumieć. Bardzo mnie to nie dziwi skoro prezesem jest Jacek "ciemny lud to kupi" Kurski.  

#12913 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 14:49

Zawsze przecież łatwiej zmienić cały samochód niż opony albo procedury. Problem jednak jest w tym, że jakby nie patrzeć, dalej najsłabszym ogniwem w tej całej ochronie jest człowiek.

Ta Toyota to żaden cud, była pokazywana na jakichś targach i każdy mógł do niej wleźć. Choć faktycznie bardziej przydałaby się dla naszych placówek w strefach działań wojennych. 

#12914 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 874 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 15:17

Ma ktoś oficjalne dane ile kosztowało utrzymanie dworu prezydenckiego Komor vs. Duda w pierwszym roku kadencji? 

@look19 - zakładam że 19 w twoim nicku oznacza wiek więc jeszcze wiele rozczarowań przed tobą. Przymij jak to mawiał dr. House że "wszyscy kłamią". 

Jeżeli twarde fakty pomagaja drzeć łącha z PIS to będą to robić bo kupując Toykę za 2mln Jędruś dał im powody do krytyki na tacy. Jak się głupio podkładaja to niech nie płaczą że są krytykowani. Opozycja też robi masę błędów i TVPis skrzętnie to wykorzystuje . Najgorsze jest że każda wiedomość opatrzona jest komentarzem jak i w jakim kontekście należy ja rozumieć. Bardzo mnie to nie dziwi skoro prezesem jest Jacek "ciemny lud to kupi" Kurski.  

Ta cyfra, to akurat przypadek, nie mój wiek, ale ja nie o tym, natomiast o tym:

http://www.polskiera...jskiej-krolowej

https://prawy.pl/338...skiej-krolowej/

Dodajmy do tego:http://www.newsweek....y,383140,1.html jeszcze Toyotę za 2 mln i wychodzi podobnie od swojego poprzednika:

http://www.tvpparlam...mln-zl/23478926

#12915 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 15:36

czyli co ?  jak poprzednik wydał to samo to źle ? 

a jak obecny wydaje tyle samo to jest git ? 

dojna zmiana i tyle , gdzie tu ma być te tanie państwo ? 

i co chciałeś tu obnażyć ? swoją tępotę ?

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#12916 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 874 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 17:27

czyli co ?  jak poprzednik wydał to samo to źle ? 

a jak obecny wydaje tyle samo to jest git ? 

dojna zmiana i tyle , gdzie tu ma być te tanie państwo ? 

i co chciałeś tu obnażyć ? swoją tępotę ?

Takie emocje jw cechują ludzi niedojrzałych, ot co. A koszty prezydentury PAD wynikają też z tego, że każdy prezydent coś zmienia w swoim gabinecie. To nic nowego. A tempakiem to swoich kolegów proszę nazywać. Trochę kultury i szacunku dla 2. Brak ogłady i "trudne dzieciństwo" przynoszą owoce jw. Aa. Byłbym zapomniał. Te cechy są obce elektoratorowi innych opcji politycznych.

http://kukiz.army/li...nowoczesna-psl/

Edytowany przez look19, 29 grudzień 2016 - 17:47.

#12917 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 17:47

Ta cyfra, to akurat przypadek, nie mój wiek, ale ja nie o tym, natomiast o tym:

http://www.polskiera...jskiej-krolowej

https://prawy.pl/338...skiej-krolowej/

Dodajmy do tego:http://www.newsweek....y,383140,1.html jeszcze Toyotę za 2 mln i wychodzi podobnie od swojego poprzednika:

http://www.tvpparlam...mln-zl/23478926

Czy ty twierdzisz że teraz jest lepiej mimo że jest tak samo? A może jest lepiej bo nie jest gorzej? 

My tu gadu gadu a tymczasem http://www.money.pl/...,0,2226693.html    , http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18654400&kat=1329&title=Ruch-Kontroli-Wyborow-oczekuje-od-PiS-zmiany-prawa-wyborczego-To-bylaby-rewolucja&ticaid=11859a ,   

#12918 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3969 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 18:34

I to ma być sensacja? Więc dla bezpieczeństwa usiądź w fotelu: kościoły, szpitale szkoły a nawet stowarzyszenia mają zwolnienia z podatku od nieruchomości :o

Co ty na to?

#12919 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 29 grudzień 2016 - 18:42

Po dojściu do władzy zlikwidujecie 500 plus? Krytykował pan ten program.

- Mówiłem też, że tej decyzji nie cofnie żadna partia, która dojdzie w przyszłości do władzy.

Czyli nie zlikwidujecie?

Nie. (Petru)

buuaaahhhhaaaaaaaaaaa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12920 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 29 grudzień 2016 - 19:35

To co było przez ostatnie 8 lat to dno , chamstwo , bezprawie i prowokacje , dosłownie ludzkie smiecie , nie jestem za pisem ale za ich polityką tak , wkoncu ktoś coś robi , a nie tylko sprzedaje , doprowadza do bankructwa i liżę dupe szwabom

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!