Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12861 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 00:00

Nie ma to jak obiektywnie przedstawić i podrasować dane :D Za zeszły rok podać OC, na przyszły OC+NW. No ale ładnie wygląda taka różnica i niezorientowany łyknie jak fakty w tvn. Mogłeś jeszcze AC dopisać lepiej by wyglądało.

To może ja napiszę jakie stawiki obowiązywały i będą obowiązywać w PZU aby trochę odkłamać to co kolega podał. Otóż było 69, będzie 82 zł. 

Chyba, że na południu macie większą szkodowość i stawki wyższe :D

a gdzie napisalem ze mam w pzu ??? ale jak tak tanio to moze wroce do nich,

wiesz ze krakow to nie taka metropolia jak lipsko[nawet nie wiedzialem ze taki powiat istnieje :D ] wiec i stawki sa nizsze, pobliskie miasteczko ma wiecej mieszkancow niz caly wasz powiat- ciekawe po co takie nic w srodku pustki utrzymuja,

ogladal ktos dzisiaj teleexpress extra-byl reportaz ze slaskiego "wachocka"- nasz "kolega" roman tam jest soltysem, ostatni internet zamyka :D .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:27
  •  

#12862 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3969 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 01:03

narracja pierwszorzędna :D

#12863 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 07:34

Hehe taki głupi jeteś czy tylko udajesz 11 to ich czapkami pod sejmem ponakrywają B)

Dobrze wiesz że w trakcie głosowania nie było na sali mediów

Aletakie pelikany jak Ty mogły tego nie wiedzieć ;)

Więc nie wypsuj tych bzdur bo stajesz się niewiarygodny jak Twoi pracodawcy :P :P

Kto kogo będzie nakrywał? Bo zdaje się protestacyjny posłowie są w sejmie. Więc sam głupi jesteś. Na salę obrad nikt oprócz posłów wstępu nie ma. Więc sam się czapka nakryj.

Co z tego, że na sali kolumnowej nie było mediów skoro inni posłowie filmowali. Wiesz, że dzisiaj telefony komórkowe mają kamery i to całkiem dobre?

Więc sam bzdury wypisujesz. Bo po prostu brak ci merytorycznych dowodów i argumentów.

Widzisz, i tu jest pies pogrzebany - jesteś egocentrykiem. Ty tak stwierdziłeś bez pytania się o zdanie innych, Ty decydujesz, że to co myślisz jest słuszne, Ty decydujesz że TVN to jedyna obiektywna stacja, która niczym "cyganka prawdę Ci powie", Ty wiesz, że Ci którzy myślą inaczej są omamieni przez Kaczyńskiego. 

UFF! dobrze, że chociaż żony mi nie wybierałeś.

Czyżbyś miał zapędy dyktatorskie?

Słuchaj chcesz to karm sobie uchodźców czy tam nachodźców. Ale nie podpieraj się religią i nie głaskaj mnie po podniebieniu, abym przyjął ich pod swój dach, czy dał choćby złotówkę na nich. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnym akcie miłosierdzia z ich strony - dla rozrywki podpalili bezdomnego - prawdopodobnie Polaka. Pozwolisz swojej niepełnoletniej córce (jeżeli takową masz) żyć obok tych miłosiernych drani? Ja na to się nie zgadzam.

Jeżeli natomiast wypowiedź Twoja tyczyła się biednych spragnionych i zgłodniałych w sejmie to wybacz, ale tu nie ma czego komentować. Tu trzeba współczuć! 

Psycholog się znalazł. Najpierw kiepskie żarty teraz kiepskie diagnozy. Szkoda tylko, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Ja nigdzie za nikogo nie decyduję. Bo pisanie, że nikt się nie śmiał z kiepskiego żartu to nie decyzja a ocena. Nigdzie nie napisałem, że tvn to jedyna obiektywna stacja. Podaję tylko konkretne przykłady. Gdzie np Kaczyński z Kuchcińskim zaprzeczają sami sobie. Czy gdzie sam obraz pokazywany w tv wiele mówi i pokazuje jak głosowanie pisu przeprowadzane jest byle jak i nawet głosów policzyć nie umieją.

Nie każe ci karmić uchodźców a wysiewam twoją i większości popierających pis wiarę katolicką. Która to jest u was obłudą. Bo niby deklarujecie wiarę a jej głównych wskazówek stosować nie chcecie. Słuchacie nie Chrystusa a Kaczyńskiego. Nie chcesz nie karm ale nie nazywaj się katolikiem. Bo zasad katolicyzmu nie stosujesz. Nawet w Święta potrzymać się od komentarza na tema uchodźców nie potrafiłeś.

PS straszycie tymi uchodźcami a jakoś hordy do Polski nie wygwieżdżają. Czyżby 500 plus to dla nich za mało? Gdyby to było 500 euro to bez zaproszenia y jechali do nas. A za 500 zł to mają nas w d..

A co to za różnica czy była wystarczająca ilość, czy jej nie było. Co to za różnica gdzie głosowano. Pis ma większość głosów więc po co ta gównoburza?

Tak rodziły się dyktatury.  Można równie dobrze powiedzieć, że skoro pis ma większość to po co sejm. Niech Kaczyński rządzi dekretami.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12864 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 08:36

Ale literki Ci się posypały.  Widać zdenerwowanie w Twoim tekście. :D

Całe szczęście, że decydować możesz tylko za siebie, ewentualnie za rodzinę.

Zaczynasz skamleć jak ratlerek. Nie mów mi czy mam się śmiać z uchodźców, jak i kiedy. Zresztą nie załapałeś tego co opisałem, bo śmiech był z okupantów sejmu a nie migrantów ekonomicznych. O tych drugich na razie nie muszę się martwić dzięki zmianie rządzących. 

Naiwnym trzeba być, żeby sądzić , że za Kopaczowej uchodźcy nie dostaliby wysokich świadczeń socjalnych.

#12865 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 08:40

Kto kogo będzie nakrywał? Bo zdaje się protestacyjny posłowie są w sejmie. Więc sam głupi jesteś. Na salę obrad nikt oprócz posłów wstępu nie ma. Więc sam się czapka nakryj.

Co z tego, że na sali kolumnowej nie było mediów skoro inni posłowie filmowali. Wiesz, że dzisiaj telefony komórkowe mają kamery i to całkiem dobre?

Więc sam bzdury wypisujesz. Bo po prostu brak ci merytorycznych dowodów i argumentów.

Psycholog się znalazł. Najpierw kiepskie żarty teraz kiepskie diagnozy. Szkoda tylko, że czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Ja nigdzie za nikogo nie decyduję. Bo pisanie, że nikt się nie śmiał z kiepskiego żartu to nie decyzja a ocena. Nigdzie nie napisałem, że tvn to jedyna obiektywna stacja. Podaję tylko konkretne przykłady. Gdzie np Kaczyński z Kuchcińskim zaprzeczają sami sobie. Czy gdzie sam obraz pokazywany w tv wiele mówi i pokazuje jak głosowanie pisu przeprowadzane jest byle jak i nawet głosów policzyć nie umieją.

Nie każe ci karmić uchodźców a wysiewam twoją i większości popierających pis wiarę katolicką. Która to jest u was obłudą. Bo niby deklarujecie wiarę a jej głównych wskazówek stosować nie chcecie. Słuchacie nie Chrystusa a Kaczyńskiego. Nie chcesz nie karm ale nie nazywaj się katolikiem. Bo zasad katolicyzmu nie stosujesz. Nawet w Święta potrzymać się od komentarza na tema uchodźców nie potrafiłeś.

PS straszycie tymi uchodźcami a jakoś hordy do Polski nie wygwieżdżają. Czyżby 500 plus to dla nich za mało? Gdyby to było 500 euro to bez zaproszenia y jechali do nas. A za 500 zł to mają nas w d..

Tak rodziły się dyktatury.  Można równie dobrze powiedzieć, że skoro pis ma większość to po co sejm. Niech Kaczyński rządzi dekretami.

A to ciekawe bo ostatnio piesek Kijowski za Petru biegł  nie słyszałem żeby posłem został no chyba że w Wigilię

GO wybrali w tajnym głosowaniu :P :P

#12866 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 08:46

a gdzie napisalem ze mam w pzu ??? ale jak tak tanio to moze wroce do nich,

wiesz ze krakow to nie taka metropolia jak lipsko[nawet nie wiedzialem ze taki powiat istnieje :D ] wiec i stawki sa nizsze, pobliskie miasteczko ma wiecej mieszkancow niz caly wasz powiat- ciekawe po co takie nic w srodku pustki utrzymuja,

ogladal ktos dzisiaj teleexpress extra-byl reportaz ze slaskiego "wachocka"- nasz "kolega" roman tam jest soltysem, ostatni internet zamyka :D .

Smog jednak szkodzi. Warto czasem ruszyć się poza swoje podwórko. Skoro nie wiedziałeś, że istnieje coś po za Krakowem to może i blankietu przeczytać nie potrafisz.

A gdzie ja napisałem, że Ty masz w PZU? Druga sprawa to PZU było zawsze jedną z najdroższych firm, a Ty chcesz do nich wrócić? -nieudolnie próbujesz ukryć swoją manipulację.

#12867 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 08:50

@Agrest skąd wiesz co by dostali uchodźcy za Kopaczowej? Na razie to pis dając 500 plus tworzy co niektórym warunki do nieróbstwa. Wiesz literówka w jednym słowie to nie to co twój brak możliwości odróżnienia opinii od oceny czy narzucania swojego zdania. A co do twojego słabego poczucia humoru i kiepskich żartów. Czas pokazał, że śmiejących się i pochwał nie było.

Staszek widziałeś Kijowskiego na sali obrad?

#12868 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 09:02

Wałęsa łsię po korytarzach mam nadzieję że go nie wpuścili bo psy powinny zostawać na wycieraczce niech się za robotę wezmie bo alimentów nie płaci a kasę na pewno z kodu bierze :P :P

#12869 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 09:09

Widzisz nawet nie wiesz jak działa sejm. To zresztą nie pierwszy przypadek, że czegoś nie wiesz i próbujesz dyskutować. Korytarz to nie sala obrad. Na sali obrad, tam gdzie siedzą posłowie nikt oprócz nich nie może przebywać. Z wyjątkiem zgromadzenia narodowego gdy dołączają senatorowie.

Dziennikarze i zaproszeni goście w trakcie obrad na sali sejmowej mogą przebywać na górze na galerii. Na dole nie. Nawet, gdy nie ma obrad wycieczki wchodzą jedynie na galerię. Robi się tylko wyjątek dla dzieci i młodzieży z okazji dnia dziecka. Gdy na sali obrad jest sejm dzieci. I tylko wtedy nie posłowie mogą zająć miejsca na sali obrad.

Marszałek może zrobić wyjątek i dać zgodę dla osób nie będących posłami na wejście na salę obrad na jej dolną cześć gdy nie ma obrad. Ale wątpię by dał ją Kijowskiemu. Także po korytarzach mógł sobie chodzić. A na salę obrad nie ma prawa wejść.

Edytowany przez hubertuss, 28 grudzień 2016 - 09:12.

#12870 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 09:13

On by zawalczył o Kaczowczyca (taki mały, mściiwy bożek niespełnionych ambicji) :blink:

8 lat rządów lewicowo-liberałów walnie przyczyniło się do wpojenia ci w kim masz widzieć wroga,taka była strategia i to się sprawdzało,sondaże trzymały się mocno,zanim nie zrobili wam wielkiego wała,zwanym aferą taśmową,cała histeria widzenia Kaczora w każdym kubku zaczeła kruszeć,teraz pozostały wyłącznie niedobitki,tzw mosiężny elektorat ideologii pokomuszej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12871 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 09:16

Widzisz nawet nie wiesz jak działa sejm. To zresztą nie pierwszy przypadek, że czegoś nie wiesz i próbujesz dyskutować. Korytarz to nie sala obrad. Na sali obrad, tam gdzie siedzą posłowie nikt oprócz nich nie może przebywać. Z wyjątkiem zgromadzenia narodowego gdy dołączają senatorowie.

Dziennikarze i zaproszeni goście w trakcie obrad na sali sejmowej mogą przebywać na górze na galerii. Na dole nie. Nawet, gdy nie ma obrad wycieczki wchodzą jedynie na galerię. Robi się tylko wyjątek dla dzieci i młodzieży z okazji dnia dziecka. Gdy na sali obrad jest sejm dzieci. I tylko wtedy nie posłowie mogą zająć miejsca na sali obrad.

Marszałek może zrobić wyjątek i dać zgodę dla osób nie będących posłami na wejście na salę obrad na jej dolną cześć gdy nie ma obrad. Ale wątpię by dał ją Kijowskiemu. Także po korytarzach mógł sobie chodzić. A na salę obrad nie ma prawa wejść.

A blokować mównicę i fotel Marszałka to kto może robić? :P :P Nie kompromituj się jako kto po korytarzach mógł chodzić klozetowy? :P :P

#12872 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 09:22

@hubertuss -jak już to literówka nie w jednym a w wielu słowach, ale nie w tym rzecz. 

Zaczynasz być śmieszny. Próbujesz przykryć niezrozumienie tekstu i otaczającego świata pochwałami lub ich brakiem dla innej osoby. 

#12873 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 09:53

pis ma większość głosów i będzie robił co chce, na tym polega demokracja. Jeśli się nie podoba w następnych wyborach dokonajcie większych starań.

Ale wtedy inni którzy nie opowiedzieli się za zwycięską partią będą narzekać tak samo jak przeciwnicy pisu teraz. To jet demokracja.

Bzdura.Mają mandat do rządzenia w ramach prawa konstytucyjnego tyle i aż tytle .Niestety Kaczor uznał że to za mało żeby zrealizować swoją wizję Polski w ruinie więc zaczęli od deptania Konstytucji stąd ten cały bajzel i nasze dyskusje tutaj.Ubezwłąsnowolnienie TK za chwilę próby podporządkowania sądownictwa ,zmiana ordynacji wyborczej .Takiej władzy protesty będą towarzyszyć bez przerwy bo ta  część społeczeństwa która jest świadoma tego czym jest demokracja nigdy się nie pogodzi z łamaniem prawa przez rządzących.

#12874 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 10:27

Da jspokój z tymi bajkami dobrze wiemy kto Trybunał blokował Rzepliński

Ciekawe gdzie ta świadoma część była przez ostatnie8 lat?

#12875 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 10:52

No to żeś mnie przekonał.Teraz już wiem że Rzepliński to zapluty karzeł reakcji na usługach imperialistycznego zachodu.

#12876 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3969 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 11:19

Bzdura.Mają mandat do rządzenia w ramach prawa konstytucyjnego tyle i aż tytle .Niestety Kaczor uznał że to za mało żeby zrealizować swoją wizję Polski w ruinie więc zaczęli od deptania Konstytucji stąd ten cały bajzel i nasze dyskusje tutaj.Ubezwłąsnowolnienie TK za chwilę próby podporządkowania sądownictwa ,zmiana ordynacji wyborczej .Takiej władzy protesty będą towarzyszyć bez przerwy bo ta  część społeczeństwa która jest świadoma tego czym jest demokracja nigdy się nie pogodzi z łamaniem prawa przez rządzących.

Od dekady oficjalnie panuje demokracja i nie powstała dyktatura. Natomiast to że wyborcy przy urnie zastanawiają się w które gówno wsadzić palec i to że wsadzają go w mniejsze gówno bo mniej śmierdzi jest kwestią oddzielną.

Ponoć jest demokracja i do tej pory partia czy koalicja mająca większość robiła co chciała. Wcześniej kaczor miał pełne gacie, teraz donald chodzi spocony jak pedofil w disneylandzie.

#12877 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 12:37

Oczywiście pis może robić co chce bo wygrał wybory. Tego nikt tu nie neguje. Ale niech robią to w ramach panującego prawa. A jeśli panujące prawo im się nie podoba np konstytucja. Niech ją zmienią. Tak samo inne przepisy. Niech robią tak jak prawo stanowi. Zamiast je łamać tylko dlatego, że mają większość.

Zaczynasz być śmieszny. Próbujesz przykryć niezrozumienie tekstu i otaczającego świata pochwałami lub ich brakiem dla innej osoby. 

Konkrety proszę. Gdzie jestem śmieszny? Ponoć wg ciebie nie mam poczucia humoru. Więc sam sobie zaprzeczasz. W którym miejscu nie rozumiem tekstu i otaczającego świata? Dawaj konkretne fragmenty mojego tekstu a nie dyrdymały pociskasz.

A blokować mównicę i fotel Marszałka to kto może robić? :P :P Nie kompromituj się jako kto po korytarzach mógł chodzić klozetowy? :P :P

Blokowali posłowie. A nie zwykli obywatele. Więc sam się kompromitujesz lub wiesz o co chodzi tylko głupa walasz byle by racji nie przyznać. Kijowski na sali obrad nie był bo nie ma tam dla niego wstępu. Sam przyznałeś, że po korytarzach chodził. Tak samo jak nie ma tam wstępu dla innych obywateli. Ale już raz pisałem o tym. Kto chciał ten zrozumiał. Kto chce wali głupa dalej jak ty.

Edytowany przez hubertuss, 28 grudzień 2016 - 12:40.

#12878 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 12:55

No przecież wiem że nie kosmici tylko kto w demokratycznym państwie robi takie szopki jak opozycja? :P :P :P

Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania

#12879 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 16:31

No nie wiesz kto blokuje? Opozycja. A zablokowała dlatego, że marszałek dziennikarzom dostęp do sejmu blokuje. Kto w demokratycznym państwie robi takie szopki jak pis? Najpierw chcieli dziennikarzom dostęp do sejmu poważnie ograniczyć. Potem w panice przeprowadzili nie ważne głosowanie. Co zostało udowodnione. 

A tym czasem, aby Duda mógł sobie na nartach pojeździć kupiono mu landcruisera za 2 miliony złotych. Bali się, że znowu w bmce opona pęknie. To się szarpnęli. Co tam dwie bańki.

Policjant który zarządził lot śmigłowca do Augustowa i sypanie z niego konfetti na głowę Zielińskiego w Święto Niepodległości dostał 1,2 tys nagrody. Wdać, że pis powoli traci kontakt z rzeczywistością. Liczy się władza dla samej władzy i przywilejów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12880 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 28 grudzień 2016 - 17:03

A to ciekawe bo z tegoco wiem to miały być zmienione zasady ich pracy ale się z tego wycofali więc o co teraz chodzi? ;)  CIEKAWE CZEMU  tak troskliwi nie byli jak odbierano za ich czasów prawo do informacji http://natemat.pl/10...ydania-nosnikow    gdzie byli wtedy Ciobrońcy demokracji? :P :P  Nie wiem co zostało udowodnione powtarzam po raz kolejny bredzisz głosowanie było ważne nie zmienisz tego 

Edytowany przez staszek131415, 28 grudzień 2016 - 17:06.