Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12741 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 12:11

Co do żydokomuny  to czy przypadkiem wicepremier nie jest z nimi w zmowie? 

Najwyraźniej powinienem wstawić w ten tekst kilka  :D  :lol:  :P  i nie miałbyś się czego czepić bo doskonale rozumiesz ze twoje czepianie się "wulgaryzmów" jeno oznaką niemocy jest..Jeśli ci to nie przeszkadza to zacytuj kilka wujgaryzmów i wtedy zapewne przekonasz nie tylko mnie ale też udowodnisz swą merytorykę 

Jak mnie postrzega ktokolwiek mam głęboko w poważaniu. Jaśli lubisz brać udział w teatrze pozorów i dbasz o swój wizerunek by zadowolić innych a nie być soba, to wiesz jak się to nazywa?

A to nie  przypadkiem Teściowie  Bronisława  uciekli   do  Izraela  ???

Są Żydami  czy jak ????

Chyba powinieneś  wiedzieć  coś  o  swoim kandydacie ???

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:30
  •  

#12742 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 12:28

Skąd wnioskujesz ze to mój kandydat?

Pewnie są żydami tak jak wicepremier, teściowie Prezydenta, Michnik.lub Wildstein . 

Lepiej niech już siedzą w Izraelu a nie będą tak mieszać jak ci co tu siedzą ;)

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#12743 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 12:28

@marekfarmer A co powiesz o teściu Andrzeja Dudy? Nie uważasz, że takie czepianie się rodzin jest po prostu chamskie? Co zaraz będziesz życzenia świąteczne składał? Tak jak jeden co parę dni temu od gówna wyzywał. A potem życzenia złożył.?

Edytowany przez hubertuss, 23 grudzień 2016 - 12:29.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12744 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 12:34

Skąd wnioskujesz ze to mój kandydat?

Pewnie są żydami tak jak wicepremier, teściowie Prezydenta, Michnik.lub Wildstein . 

Lepiej niech już siedzą w Izraelu a nie będą tak mieszać jak ci co tu siedzą ;)

Ja nie wiem  pytam  się  tylko  chyba na Andrzeja  Dudę  nie głosowałeś

hubertuss -  ja pamiętam  że  to  wy  tutaj  się  czepialiście  właśnie  rodziny Agaty  Dudy   a o  Komorowskiego teściach  zapomnieliście.  Czepianie się  Rodziny  Andrzeja Dudy  jest  OK  ale Komorowskiego  już  nie  

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12745 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 12:48

Ty masz ciągle bipolarny świat. To innych kandydatów na swiecie nie ma oprócz Bronka i Jędrusia?

Czepiamy się Dudy bo to on teraz pełni funkcję Prezydenta. Bronek był słabiutki tak jak Jędruś teraz. Jedyny plus jest taki że ma niezłą zonkę

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#12746 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 12:55

hubertuss -  ja pamiętam  że  to  wy  tutaj  się  czepialiście  właśnie  rodziny Agaty  Dudy   a o  Komorowskiego teściach  zapomnieliście.  Czepianie się  Rodziny  Andrzeja Dudy  jest  OK  ale Komorowskiego  już  nie  

Jakie wy.? Pokaż mi gdzie to robiłem, zacytuj? Grzebanie w życiorysach to domena pisu. 

#12747 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 15:01

W sieci pokazało się coś takiego,podpucha czy.... szykuje się dym?

To policjant niemiecki go zabił! COS CIEKAWEGO OTRZYMALEM PRZED CHWILĄ,,,,, UDOSTEPNIAJCIE 1. Polak został porwany i wykorzystany do tego żeby pojechać ciężarówką na tę ulicę, bo terrorysta nie potrafił sobie poradzić z jazdą TIRem 2. terrorysta groził mu nożem i nie miał żadnego pistoletu, Polak nie był świadomy gdzie i po co jedzie 3. kiedy dojechali na ulicę, terrorysta kazał się Polakowi przesiąść na fotel pasażera i potem gwałtowanie przyspieszył wciskając gaz 4. kiedy Polak się zorientował, że on wjeżdża na teren jarmarku i cgce zabijać, rzucił się na muslima i zaczęła się walka, 5. Polak został dźgany nożem i pokonany. Żył jeszcze w samochodzie po ataku. 6. kiedy TIR się zatrzymał terrorysta uciekł i nie strzelał do Polaka wcale, 7. kilka chwil później padły strzały do środka kabiny, strzelał jakiś policjant kiedy zobaczył ruch i osobę w środku. Polak został zabity przez niemieckiego policjanta. 8. właścicielowi firmy okazano tylko zdjęcie Polaka i nie okazano ciała. Rodzinie ani konsulowi RP także nie pozwolone obejrzeć do tej pory ciała. 9. Jaki sens byłby aby muslim dźgał Polaka nożem, ryzykując że ciężki 130kg Polak może mu go wyrwać, jeśli miałby pistolet. Pistoletu po prostu nie miał ! On nie strzelał do Polaka, 10. Niemcy teraz będą tuszować sprawę że sami zastrzelili niechcący Polaka, i będą robić z niego bohatera odwracając wtedy od tego faktu uwagę opinii publicznej. 11. Trzeba sprawdzić jakie pociski i z jakiej broni (czy policyjnej) były w ciele Polaka i samochodzie. Tego prokuratura nie może odpuścić Niemcom!!!! 12. W niemieckich mediach na żywo przez chwilę po ataku było pokazywany wywiad ze świadkiem, który mówił że widział jak terrorysta wyskoczył z samochodu ale nie było żadnego strzału. Strzały popadły dopiero po dłużej chwili. 13. Już tego w mediach niemieckich nie usłyszycie, bo film zniknął i nie jest dostępny. Świadek ten jest utajniony.

#12748 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 16:05

Od momentu gdy policja podała że znaleźli dokumenty tego araba sprawa zaczęła sie robić podejrzana. Wychodzi na to że większość terrorystów ma dziurawe kieszenie bo jakimś cudem jak jest problem ze znalezieniem sprawcy to nagle pojawiają sie jakieś dowody tożsamości czy karty pobytu. Wystarczy tylko znaleźć  sprawcę  zastrzelić go i sprawa załatwiona. Europa szybko uczy sie od Amerykanów tam też samoloty wyparowują ale dowody terrorystów juz nie. 

Edytowany przez OKEY, 23 grudzień 2016 - 16:06.

#12749 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1091 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 16:10

Dla mnie jak najbardziej prawdopodobna wersja. Nawet sam z rodziną rozmawiałem na ten temat zanim  to się w sieci pojawiło.

Jest drugie dno, bo za dużo krętactwa ze strony niemieckiej. Na dobrą sprawę samochód miał GPS. Można prześledzić cała trasę. U nas niemalże  na każdym skrzyżowaniu są kamery, a co dopiero na zachodzie. Po drodze na pewno były jakieś sklepy, biura, bankomaty i inne. Tam wszędzie jest monitoring. Nie wierzę, że nie znalazłyby się jakieś nagrania z ciężarówką.

Ala najważniejszy przekaz jaki poszedł w świat - polski samochód wjechał, polski kierowca żył + wyjątkowo dobre zbliżenia tablic rejestracyjnych i nazwy firmy. Zwyczajowo takie dane się zamazuje

#12750 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 16:19

Stoisz w cieniu i zawsze w nim będziesz stał, nie ważne co i gdzie przedstawiasz to i tak grasz drugie skrzypce. Nigdy i w niczym nie będziesz najlepszy chociaż w tym konkretnym przypadku jest to powód do radości.

bardzo trafnie się oceniłeś , myślę że nikt lepiej tego by nie zrobił bo tylko ty znasz swoje słabości najlepiej 

co do mojej retoryki to nigdy nie zniżam się niżej od przeciwnika i o tym pisałem 

dostałeś popalić w tym temacie i nie tylko od wielu chłopaków i nadal tak będzie 

troszkę popłaczesz w kącie i wrócisz i kto inny się po tobie przejedzie  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12751 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 17:15

Jarosław Kaczyński  Człowiekiem nr 2  na świecie

śmiejecie się  z niego  a ani  TUSK  ani  Komor  takiej pozycji  nie  osiągnął

#12752 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 18:17

Zgadza się kiedyś nr.1 zajmował Putin.teraz Trump.to jest lista ludzi których z których nie wolno stracić z oczu ,nieobliczalnych nieprzewidywalnych nie wiadomo co im do łba strzeli tego dotyczy ten ranking a "radiokomitet" wciska ciemnemu ludowi kit że ich wódz jest najważniejszy w świecie.

#12753 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 18:46

Jarosław Kaczyński znalazł się wśród 10 osób, którym zdaniem komentatorów agencji Reutera, warto przyglądać się w nadchodzącym roku. Oprócz prezesa PiS na liście znaleźli się m.in. Donald Trump, Władimir Putin, Angela Merkel i Marine Le Pen.

Jak wyjaśnia agencja, lidera PiS należy obserwować przede wszystkim ze względu na jego krytyczne i twarde stanowisko wobec Brukseli oraz Moskwy. Reuters przypomina, że Komisja Europejska dała rządowi PiS dwa miesiące na uregulowanie spraw związanych z Trybunałem Konstytucyjnym, ale Kaczyński liczy na wsparcie Viktora Orbana.

"Prawicowy rząd testuje kompetencje UE i próbuje narzucić jej swoją wolę, co powiększa podział na linii Wschód-Zachód" - zauważa Reuters, nazywając też nasz kraj "liderem w wadze ciężkiej" wśród państw dawnego bloku komunistycznego

Reuter   twierdzi  co  innego  ale  sieczka  którą  masz w głowie każe  ci  to  interpretować  na opak

PiS  zapowiadało  wstanie z Kolan  i  jak widać   tak  jest  bo  inni  muszą  się  z nami  liczyć  W końcu

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Reuters-Jaroslaw-Kaczynski-wsrod-10-osob-ktore-trzeba-obserwowac-w-2017-roku,wid,18652171,wiadomosc.html?ticaid=11850b&_ticrsn=3

Edytowany przez marekfarmer, 23 grudzień 2016 - 18:49.

#12754 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 19:10

C0MJNKeW8AAgsCQ.jpg

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#12755 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 19:47

Podobno  Okupacja  Sejmu  potrwa  do  święta  6 króli

#12756 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 19:52

Marku tu nie chodzi o to że trzeba się z nami liczyć, tyko o stawanie okoniem w strukturach unijnych. W tej chwili nasza zdolność do porozumienia w ramach unii i występujących problemów jest żadna.

Znamienne jest to że nie została nominowana premier Szydło a tylko szeregowy poseł. To pozwala wysnuć wniosek że choćby Waszczykowski opowiadał przez cały dzień że jesteśmy na tak i zgadzamy się, obserwatorzy i tak będą czekać na opinię Kaczyńskiego. Trochę to śmieszne a trochę straszne bo siłą rzeczy mamy ośrodek władzy pozakonstytucyjny. Usiądź zatem do rozmów z rządem który i tak będzie wyczekiwał na zdanie i opinię posła Kaczyńskiego.

#12757 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 19:56

Z tego co wkleiłeś nie wynika nic innego ponad to co napisałem.Trzeba go "obserwować "  bo podkłada nogę sprzymierzeńcom a jednocześnie drażni wroga(to tak w skrócie)

Podobne zalecenia wskazują psychiatrzy dla  pacjentów o osobowościach psychopatycznych."obserwacja"

Ps.wklej coś jeszcze na poparcie swojej głupoty.

#12758 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 20:13

Marku tu nie chodzi o to że trzeba się z nami liczyć, tyko o stawanie okoniem w strukturach unijnych. W tej chwili nasza zdolność do porozumienia w ramach unii i występujących problemów jest żadna.

Znamienne jest to że nie została nominowana premier Szydło a tylko szeregowy poseł. To pozwala wysnuć wniosek że choćby Waszczykowski opowiadał przez cały dzień że jesteśmy na tak i zgadzamy się, obserwatorzy i tak będą czekać na opinię Kaczyńskiego. Trochę to śmieszne a trochę straszne bo siłą rzeczy mamy ośrodek władzy pozakonstytucyjny. Usiądź zatem do rozmów z rządem który i tak będzie wyczekiwał na zdanie i opinię posła Kaczyńskiego.

Oto  chodzi  aby  się  z nami  liczyli 

Polska  to  duży  Kraj  europejski   nie jakieś  małe  Państewko aby nami  pomiatali  wciąż

W Końcu  ktoś  im  się  stawia  

Bo to co  unia  robi  to  jest  absurd

Maliny  za duża  opłacalność  to  nakazali  znieść  dopłaty

Do bydła  do 30  szt  źle  do  20 szt można  dać 

I  jakie  my  mamy  wolne  Państwo   jak musimy  wykonywać  Polecenia  z Brukseli

W PRL  wykonywali  rozkazy z Moskwy  a teraz  z Brukseli

PiS  zaczyna  im  się  stawiać  i  robią  burze  bo  Polska  nie chce  wykonywać  wszystkich   rozkazów  z Brukseli

Jeżeli  tobie  odpowiada  rola  pachołka  Brukseli  to  spoko  ale  mi  NIE

Dlatego  zdanie  nie zmienię   że  Polska z Niewoli  Unijnej  musi  wyjść 

Wystarczą  zwykłe  Umowy  Handlowe  itd

A nie Unia  utrzymywanie  tysięcy  urzędników   którzy  z Brukseli  mówią  co  jest  dobre  a co  złe

Był  taki  Serial jak ,, Złote  Łany,,  Tam bym  Holender który  uciekł  z niewoli  unijnej do Polski  ale  za kilka  lat  wpadł z powrotem w niewole.

PySL  wprowadził   Polskę  do UE  na siłę  godzili  się  na wszystko  kosztem  Rolnika  kosztem Robotnika   po to  aby  elitą  żyło  się  lepiej

Tym  Postem  żegnam was do  usłyszenia  po Świętach

Wszystkiego  Dobrego

co złego  to  nie  ja

#12759 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 20:19

15622134_1013138862145024_88450303783388

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12760 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 20:23

Jak wyjaśnia agencja, lidera PiS należy obserwować przede wszystkim  

jak najbardziej się z tym zgadzam  :D  :D  :D

za chwilę będziemy wolni i nie będziemy wykonywać poleceń   UE tylko Putina ...no to ja wolę niewolę UE i  cykliczne przelewy na święta 

jeśli ktoś myśli że Polska może marzyć o  samodzielności i czuć się silna , mając takiego  sąsiada to ma chyba niepokolei w głowie  ;)

Edytowany przez marko-kolo, 23 grudzień 2016 - 20:24.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to