Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12661 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3968 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:58

damianzbr

o kurka jasnowidzu ? co tam jeszcze możesz nawet wróżyć z fusów ? 

komunistyczne błazny to są w pisuarze ...najgorsze ścierwa i sługusy które  kłamią  przed kamerami 

co tam puściłeś wodzę ? bluźnisz  bo nic więcej nie potrafisz ...postrasz jeszcze może kogoś wystraszysz  ;)

dla mnie jesteś śmieciem ale nigdy nie znize się do twojego poziomu i nie będę pisał o ludziach których nigdy na oczy nie widziałem i nie ma  powodu abym ich o cokolwiek oskarżał 

największa gnida i menda jedzie po rodzinie jak już nie ma argumentów bo myśli że kogoś ruszy swoimi zwidami 

żebyś nie wiem co tu zmyślił to niczego to nie ujmie mi ani mojej rodzinie 

ale więcej tych błaznów jest w kod i po.

W przeciwieństwie do ciebie nie mam powodów do złości, bo jeden irytujący szczegół którym jesteś ty nie ma wpływu na to, a zwłaszcza że widać strach w twoich oczach, gacie pełne i bluzgi z ust, tylko to ci pozostało.

Nie obrażam twojej rodziny, sam się stawiasz w takim świetle, bo twierdzisz że kod jest od wytykania potknięć pis-u kiedy nawet w przedszkolu wiedzą że to nie prawda. Że kod jest bronią w walce wręcz o odzyskanie koryta przez czerwone glizdy.

Więc przypuszczenie że ktoś kto opowiada się za komunistami jest komunistą nie wykazuje braku logiki. Sorry.

Jak by tu przyszedł ktoś nie wtajemniczony i poczytał twoje posty, nie uwierzyłby i na podsumowanie zostawiłby stwierdzenie ,,ale troll, prawie mu się udało,,

Z resztą na początku też myślałem że jesteś zwykłym trolem którego celem jest tylko sianie zamętu.

Edytowany przez damianzbr, 21 grudzień 2016 - 23:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:09
  •  

#12662 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 grudzień 2016 - 23:03

MORZE ZAWIESIMY TE KŁÓTNIE NA 2 TYGODNIE IDĄ ŚWIĘTA

I WY LEWACY PRAWICOWCE PEDAŁY LESBIJKI ZIELONI  I h*j WIE TAM CO JESZCZE 

OD DZISIAJ WYSYŁAMY TYLKO ŻYCZENIA 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12663 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 23:03

powróż jeszcze co ci pozostało ? 

albo daj sobie lajka 

i kto jest najpiękniejsze na świecie ?  :D  :D  :D

w tym temacie widać wyraźnie co reprezentują pisuary

nawet  sami siebie pochwalą 

tak sobie wmawiajcie że macie rację ,bo macie... że jej nie macie :D  

gdzie opowiadam się za komunistami ? 

komuniści są w PIS i to najgorszy sort zdrajców i kłamców 

reszta przynajmniej ma jakiś honor i nie włazi w d..żeby się wybielić  

Edytowany przez marko-kolo, 21 grudzień 2016 - 23:12.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12664 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 23:08

5510.gif

albo daj sobie lajka 

JA JESTEM NAJPIĘKNIEJSZY 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12665 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3968 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 23:12

albo daj sobie lajka 

O jaką rację tym razem ci chodzi? Naucz się analizować fakty i wyciągać z nich wnioski. Jeśli uważasz że ktoś źle cię postrzega, niejednokrotnie i nie on jeden, może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem bo tam może być powód takiego nie innego postrzegania.

#12666 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 23:18

O jaką rację tym razem ci chodzi? Naucz się analizować fakty i wyciągać z nich wnioski. Jeśli uważasz że ktoś źle cię postrzega, niejednokrotnie i nie on jeden, może warto zastanowić się nad swoim postępowaniem bo tam może być powód takiego nie innego postrzegania.

NIE IRYTUJ SIĘ NIE POTRZEBIE IM TYLKO OTO CHODZI BRAK ARGUMENTACJI

aniolek1.gif

1055.gif

1447793286_sdz677_600.jpg

PRZEPRASZAM ALE LEWACTWO JEST NAWET Z KARTAMI ŻYCZENIOWYMI 

#12667 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 23:20

cały czas  coś zmyślasz,  kiedy ci się znudzi ? 

jesteś zwykłym ignorantem który nie podaje faktów tylko swoje zwidy za dowody czegoś  tam ?  

twoje sądy i opinie mam głęboko ... - tu chyba nie muszę kończyć

nie jestem tu po to żeby zbierać laiki   ;)

błazen który nie czyta co inni do niego piszą i nie wyciąga wniosków  poucza innych ...śmiech na sali  

czekam na te dowody jak to zmieniam zdanie i zaprzeczam sobie 

no i gdzie popieram( popierałem) i kiedy komunę ?

Edytowany przez marko-kolo, 21 grudzień 2016 - 23:35.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#12668 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3968 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 00:46

Jeśli napiszesz tu że nie popierasz komunistów, czyli kod i po, że komuniści z tych ugrupowań manifestują nie z powodu obawy przed złymi decyzjami dla obywateli tylko i wyłacznie z powodu odsunięcia od koryta

to imieniem i nazwiskiem z częściowym skanem dowodu osobistego cię tutaj przeproszę za błędne przypuszczenia.

Więc co dalej uprawiamy propagandę i jakieś udawanko a później zabawy w chowanego i rozkazy w szukanie dowodów. Czy bez ceregieli wykładasz dowody na stół i zajmujesz stanowisko w sprawie które raz na zawsze zamknie mi buzię?

#12669 Share Kas

Kas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 00:49

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Każdy twój post jest tego świadectwem. A ja lubię kolor czerwony marko i już nie długo.

#12670 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 06:56

cały czas  coś zmyślasz,  kiedy ci się znudzi ? 

jesteś zwykłym ignorantem który nie podaje faktów tylko swoje zwidy za dowody czegoś  tam ?  

twoje sądy i opinie mam głęboko ... - tu chyba nie muszę kończyć

nie jestem tu po to żeby zbierać laiki   ;)

błazen który nie czyta co inni do niego piszą i nie wyciąga wniosków  poucza innych ...śmiech na sali  

Chciałbyś aby Twój potomek był rozjechany Tirem?

no i gdzie popieram( popierałem) i kiedy komunę ?

Wspierasz opcję lewicowo-liberalną tzw poudecję-a tu jest tego dowód:Podział między ludźmi w Polsce został wyznaczony w 1945 roku na linii tych którzy weszli w kolaborację z sowieckim okupantem i tych którzy tej okupacji nigdy aż do dzisiaj nie uznali i nigdy nie zaakceptowali. W 1989 roku po medialnej ustawce sowiecko-SBckiej z Bolkiem BULem Michnikiem i ICH kolegami o nazwie ‚pierwsze wolne wybory w Polsce’ władzę miała aż do 2015 roku postsowiecka nomenklatura i resortowe uprzywilejowane potomstwo. Drą się że Kaczyński spał 13grudnia. Skoro nie był w ZOMO ani nie czekała na niego motorówka z której mógłby skakać przez płot no to spał. Wielu innych ludzi też spało i obudziło się w trwającej 5Lat wojnie Polsko-Komuszej w której prawdziwą opozycję zduszono a ludzi szczuto bito i mordowano i to nie było kulturalne wydarzenie.W 1989 roku ustalono w Magdalence ład pokomuszy,z głównymi sygnotariuszami Michnikiem i Wałensą.Po 1989 przez wiele lat zohydzano Polakom środowiska inne niż pokomusze. Raz prawie komuna upadła ale Pan Walensa razem z min Panem Tuskem liczydłem,i Pawlakiem usadzili inny niż pokomuszy rząd Jana Olszewskiegi na D..pach w czasie nocnej zmiany rządu. Od tamtej pory środowisko pokomusze nienawidzi Macierewicza i Kaczyńskiego i toczy z nimi frontalną wojnę medialną i polityczną dążąc do ich anihilacji.Pewnego razu doszło do postawienia Czesława Kiszczaka przed sądem za masakrę Grudnia 1970 roku,na ratunek przybył główny redaktor Gazety Wyborczej i główny sygnotariusz aktu w Magdalence Adam Michnik jako obrońca,i uratował go.Z nim współpracuje ścisło całe środowisko pokomusze,jak ostatnio Ewa Kopacz na rozmowach jak obalić Kaczora.To środowisko pokomusze walczące z Kaczorem zrobiło Polakom dla śmiechu premierem Donalda czyli takiego antyKaczora Donalda. Ten oto antyKaczor Donald nie spał ani 13grudnia ani w Magdalence ani podczas Wałensowej nocnej zmiany.Za jego panowania pochowano z państwowymi honorami 2014 roku sądowego kata Inki Wacława Krzyżanowskiego.Ten antyKaczor Donald jest medialny Pijarowy i przystojny ma konta w banku albo i w trzech bankach na Cyprze w Szwajcarii i w Moskwie. Ma kobietę albo i ze dwie a kota jeśli posiada to tylko rasowego za parę tysi dolarów. Nie to co niemota prezes bez konta żony i z kotem dachowcem... A potem ten prawieKaczor Donald zajumał Polakom 150mld z OFE podniósł podatki a jego kolega Pan prezydent BUL kazał se Polakom zrobić lewatywę wziąć kredyt i zmienić pracę albo wyemigrować bo to też jest jakaś szansa. No i się polactwo pokapowało co się dzieje i pokomuchom żarło żarło aż żreć przestało. Teraz środowisko pokomusze wpadło na pomysł że wymyśli KOD i Nowosmieszną i że te pociągną za sobą tłumy i obalą PiS na ulicy. Walensa krzyczy Bendem Pałować. Tymczasem na czele Nowośmiesznej postawili niedojde który bredzi o sześciu królach i umawia się z gejem Werwowszdadem na antypolską ustawke w PE. Na czele Komitetu Ochrony Dochodów ustawiono faceta który alimentów nie płaci. No ludzie to już mogliście jakiemuś aktorowi zapłacić i by lepiej grał rolę zatroskanego o losy Polaków elokwentnego polityka. Także 8 Lat premierem był antykaczor który robił dokładnie odwrotnie niż obiecywał w dwóch kampaniach wyborczych dlatego że to był CH Dpa i Kamieni Kupa. Teraz rządzi prawdziwy Kaczor a nie prAwieKaczor Donald a prawie robi wielką różnicę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12671 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 07:20

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12672 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 22 grudzień 2016 - 08:06

A oto kolejny przykład działania MON Antoniego. Sam nie wiem dlaczego tak mu śpieszno z odbieraniem stopni wojskowych.

Można mówić że sprawiedliwość itp. Ale uzasadnienie powala. 

Mam w związku z tym pytanie. Czy po tym jak już pozbawią stopnia wojskowego gen Jaruzelskiego to pozmieniają podręczniki w szkołach a młodzież dowie się że szeregowy Jaruzelski dowodził armią? Dowiedzą się że szeregowy Jaruzelski wprowadził stan wojenny?

O podręczniki się nie martw, bo zmienić zawsze można. Nie mniej jednak zdegradować do szeregowego może tylko sąd, a Macierewicz nie jest sędzią. Kolejne bezprawie, ale jak już mają swój TK na czele z Przybylską, która w Poznańskim S.O. ma na koncie 43 źle rozpatrzone sprawy oraz 4 wyroki mijające się z prawdą, mimo iż dowody były dobrze zebrane i świadczyły jednoznacznie, to co jej powie Kaczyński, to zrobi, bo inaczej Duda ją wywali ze stanowiska. Duda natomiast też wszystko podpisze, bo w końcu "prezes kazał"

No przyznałbym Ci rację ale wtedy wychodzi na to że buta i arogancja to choroba zawodowa polityków i powinna być zwalczana z urzędu a na to zadna władza nie wyrazi zgody B)

To nie choroba zawodowa (bo jeszcze by na tym zarobili), lecz nieudacznictwo. Jak już ktoś jest totalnym nieudacznikiem, to pcha się do polityki - tam wszystkich przyjmują.

Ja tam myślę że dzisiejsza opozycja w tym przoduje nazwałbym to już nawet stanem agonalnym , Prezes spowoduje że wybiją się na wzajem :P :P ;)

Prezes już spowodował, że nawet w PIS się wybijają

a czy twój mózg jest swiadomy tego że za 20-50 lat nikogo nie będzie obchodził trybunał,a twoja głupota tak

Jeszcze raz - co to jest konstytucja i co to jest trybunał? Bo widzę, że mimo moich wskazówek dalej nikt nawet nie sprawdził w wujku google. Natomiast powtarzać głupoty to potrafisz. To, że konstytucja jest teraz łamana, to nie znaczy, że dla narodu jest nic nie znacząca, bo dalej jest najważniejszym aktem prawnym.

a lewactwo jeździ donosić i co 

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

a co do płac matka pracuje w jak by to nazwać skarbce co przelewa kasę

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

NAUCZYCIELE: Płace uzależnione są od awansu, stażu i różnych dodatków

Lewactwo to ty pokazujesz, bo nie wiesz co to jest konstytucja, chociaż to wie nawet moja 5-cio letnia córka. Zasłaniasz się dysleksją, a tak naprawdę skończyłeś 8 klas szkoły podstawwej: 4 pierwsze i 4 drugie. Gdybyś skończył więcej, to byś potrafił logicznie cokolwiek napisać, ale z samodzielnym myśleniem na poziomie ucznia kl. 3 szk. podstawowej masz problem. 

To, że twoja matka pracuje w skarbówce, to może się tylko wstydzić, że ma syna matoła, ale cóż, nie jest przecież nigdzie napisane, że dziecko musi odziedziczyć inteligencję po matce. 

A co do płac nauczycieli - zgadza się, zależy od awansu zawodowego, który każdy nauczyciel musi robić po określonym stażu pracy i każdy staż też trwa przez określony czas. Dodatki też są, ale ni wynoszą one 2-4tyś - jak ty już to opisałeś w zaokrągleniu, chyba że dany nauczyciel ma 40-50 zastępstw ponadnormatywnych za innych nauczycieli, co jest nierealne, a zastępstwa też są kwestią sporadyczną i jak już, to zdarzą się 5-7 na miesiąc. I jeszcze jedno - łączenia klas, czy zastępstwo w innej klasie pod nieobecność swojej nie jest płatne. Tak więc nauczyciel stażysta (pierwszy rok pracy) z tytułem mgr i przygotowaniem pedagogicznym zarabia 2265zł / cały etat, a nauczyciel dyplomowany (najwyższy stopień awansu zawodowego) z tyt. mgr i przygotowaniem pedagogicznym - 3109zł / cały etat. Do porównania: nauczyciel stażysta bez wykształcenia pedagogicznego i tylko z przyuczeniem do zawodu np. technicznego zarobi 1751zł. - to są zarobki na ten rok szkolny.

Nikt ci nie bronił nosić teczki i się uczyć, ale jak wolałeś rzucać na szkołę kamieniami, to nie miej teraz do niej pretensji, że się nie wyuczyłeś i nie jesteś nauczycielem.

#12673 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 08:35

Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne.
Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki.
Na to Tusk:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu „Kaczor Donald i świnie”, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis „Premier Donald Tusk (trzeci od lewej)

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12674 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 08:39

15589656_1215026315249404_96965656945777

#12675 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 08:45

kod3.jpg

Edytowany przez marekfarmer, 22 grudzień 2016 - 08:48.

#12676 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 08:47

Gospodarcze wizyty rodem z prl u to teraz domena pis. Dzisiaj wierchuszka tej partii jedzie do Białej Podlaskiej hucznie świętować rozpoczęcie budowy bloków z programu mieszkanie plus. To nic, że program sfinansują samorządy. To nic że wynajem będzie praktycznie kosztował tyle co na wolnym rynku. To nic, że to odgrzany kiedyś popularny i w wielu miastach działający do dziś TBS.  Ale jak się dobrze wyborcę omami. To będzie myślał że to zasługa pis. Tym bardziej, że jest konflikt  sejmie to cała wierchuszka jedzie na tak banalne wydarzenie. Jak by autostradę przez pół Polski zaczynali budować.

Bardzo ładne są te twoje życzenia. Wyzywasz wszystkich dookoła na co dzień. A teraz co? Grzecznego udajesz bo u spowiedzi byleś lub będziesz. Nie sadzisz, że t twoja hipokryzja? Jesteś równie zakłamany jak pis. Diabeł za skórą ale aniołka chcesz udawać i prawdziwego katolika co to na Święta się kłócić nie chce. Śmiać mi się z tego chce. Ja tam się mogę kłócić w święta. Bo aniołem nie jestem ale też nie jestem hipokrytą. A z prawicowymi pedałami uażaj. Bo się niektórzy obrazą.

#12677 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 08:53

Wyborców  mamili  to  PO-PSL   ale  coraz  więcej  ludzi  po ostatnich ich  wybrykach  przejrzało  na  oczy  gdyby   tylko  zlikwidować TVN  to by w Polsce  zapanował  spokój  bo to  oni   podsycają  atmosferę  przechodzi to  wszelką  granicę  absurdu

14513003111832.jpg

Edytowany przez marekfarmer, 22 grudzień 2016 - 08:58.

#12678 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 09:09

Taki wielki patriota a do imperialistycznych Niemiec pojechał do pracy .No chyba że walczyć z zachodnim stereotypem Polaka pijaka

http://www.polityka....ipy-janukowycza  ;) :P

Dobry pomysł niech idą do sejmu swoją hołotę karmić Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia B)

#12679 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 22 grudzień 2016 - 09:36

http://www.polityka....ipy-janukowycza  ;) :P

Dobry pomysł niech idą do sejmu swoją hołotę karmić Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia B)

Jak myślisz, co sposób w jaki składasz życzenia ma wspólnego z facetem na rysunku poniżej?

7f2b57a770afb30d41c09a423de825e4.jpg?s=1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12680 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 22 grudzień 2016 - 09:42

zdrowych,wesołych świąt Bożego Narodzenia .pozdrawiam i jadę po choinkę