Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12641 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 20:32

gdzie zmieniam zdanie ? 

co tu znowu zmyślasz błaźnie    

napisałem wyraźnie że   jarek  zrobił w majtki ze strachu przed zamachem stanu który sam zmyślił 

nie ogarniasz tego ? 

gdzie ja pisałem o jakiejś wersji ?

kogo tam jeszcze naślesz i co zrobisz nie swoimi rękami tchórzu ? 

potrafisz coś to czyń a nie straszysz innymi 

co to ma być ? podżeganie do przestępstwa ? co tam ucieszysz się jak poleje się krew ? 

tylko tyle potrafisz ? kogo tam chcesz zmotywować do tych czynów ? 

krzywda ci się stała że ktoś postał na ulicy ? 

taki bohater jesteś to rusz własne ciało a nie  namawiasz i straszysz nie wiadomo kim i czym 

naczytałeś się cudzych wpisów i co ? 

Marko zawsze gdy się zirytujesz tracisz głowę do pisania z sensem i ograniczasz się do wyzwisk. Popracuj nad tym, zamiast mnie wyzywać od błaznów.

Sam się wplątujesz w swoje manipulacje i tracisz nad tym kontrolę, zapominasz co wcześniej napisałeś i to jest komiczne  :D 

A to dalej to co to kuźwa? Do mnie czy do kogo, to jakiś cytat czy twój wymysł. Nic z tego nie rozumiem ale brzmi niepokojąco. Ty mnie o coś oskarżasz? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:12
  •  

#12642 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 20:33

Czy za przesiadywanie na sali obrad trzeba będzie płacićim diety bo nie wiem po co te osły jeszcze tam siedzą dać im po karpiu na Święt a i wynocha :P :P

#12643 Share uszak21

uszak21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 20:38

zwróć uwagę na uzasadnienie:

,,bo polecenie wykonywali by z przyjemnością w celu pomszczenia bohaterów PRLu.,,

Nikt historii nie zmieni a uzasadnienie jest nią poparte.

Wykonanie polecenia pacyfikacji demonstrantów nie jest przestępstwem, a polecenia można wykonywać bez emocjonalnie lub z satysfakcją.

KOD nie protestuje przeciwko partii łamiącej prawo. Nie jest oddolnym obywatelskim ruchem, jest to czysto polityczne ugrupowanie wspierające zdradziecką opozycję która nie może pogodzić się z utratą władzy. W szeregach KOD i opozycji są oprawcy Polskiego narodu z czasów PRL więc satysfakcja z bicia szKODników nie jest chora, jest jak najbardziej zrozumiała.

Koleś wyłącz TVP włącz myslenie, zobacz ilu byłych ludzi z PRL jest w PIS? Były prokurator PRL Piotrowicz to tylko ierzchołek

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

•  

#12644 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 20:41

Marko zawsze gdy się zirytujesz tracisz głowę do pisania z sensem i ograniczasz się do wyzwisk. Popracuj nad tym, zamiast mnie wyzywać od błaznów.

Sam się wplątujesz w swoje manipulacje i tracisz nad tym kontrolę, zapominasz co wcześniej napisałeś i to jest komiczne  :D

A to dalej to co to kuźwa? Do mnie czy do kogo, to jakiś cytat czy twój wymysł. Nic z tego nie rozumiem ale brzmi niepokojąco. Ty mnie o coś oskarżasz? 

dziecko twoje wywody mnie nie ruszają bo to są tylko nieudolne połajanki narcyza i tyle 

zadaje pytania bo widzę że uważasz się za ''kozaka'' i zaczynasz nieudolnie podjudzać czy tam straszyć 

lubisz opowiadać tu swoje niestworzone teorie i pisać długie  wywody z których nic nie wynika 

pokaż konkretni gdzie i co napisałem i gdzie teraz zaprzeczam niby swoim twierdzeniom 

to będziesz w tym wiarygodny , bo tak to zwykłe błaznowanie i tyle 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#12645 Share marti1980

marti1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:Robota za półdarmo

Napisany 21 grudzień 2016 - 21:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Nie jestem ani za PISem ani za PO czy innym KODem ale jestem za rządami twardej ręki.W Polsce potrzebny jest ktoś pokroju Putina który weźmie to całe towarzystwo i porządnie karze spałować bo inaczej to nigdy nie będzie tu porządku i zawsze będzie się komuś coś nie podobać.Demokracja w naszym rejonie świata się nie sprawdza,taka jest mentalność slowian że niestety ktoś zawsze musi trzymać nas krótko bo inaczej rozwalimy kraj w którym żyjemy.A to się właśnie od 89roku dzieje,czyli poprostu brak pały nad plecami.A teraz możecie hejtować.

#12646 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 21:41

http://teleshow.wp.p...71167786173569a

Dobra zmiana w mediach już jest. Jeden nie rozgarnięty w Berlinie. A kupa debili w studiu. Bo przecież realizator mógł go w ogóle na wizji nie pokazywać widząc jak się zachowuje i co robi. Nawet sie nie dziwię, że Gmyz trotyl na tupolewie znalazł i o nim pisał. Skoro w takim stanie pracuje.

Dwa czy trzy dni temu ktoś podpuścił tych osłów pisząc e maila, że na Podkarpaciu sygnał tvp jest zagłuszany. Oczywiście dali się nabrać.

https://media2.pl/me...-sie-wideo.html

Pamiętam jak na wakacje zachwycali się e mailami pisanymi przez sędziów TK do Rzeplińskiego. Aby ten porozmawiał z Kopacz by przy trybunale nie majstrowało PO. Po jakimś dniu matoły zorientowały się, że puszczają w tv newsy  broniące Rzeplińskiego. Na drugi dzień cisza jak makiem zasiał.

Dobra zamian okrutnie dotknęła tvp. Tak dramatycznie niskiego poziomu w żadnej stacji nie ma. Juz nie mówię o tym, że kłamią lub zatajają informacje. Ale sami dziennikarze to w dużej mierze dno.

Mówiłem że Morawiecki liczyć nie umie i dalej to podtrzymuje oczywiście nie w sensie czysto matematycznym to umie każdy a planowania przewidywania co jest ważne w gospodarce.Pół roku tyrał nad podatkiem jednolitym i się wycofał.Dobrze że jesteśmy przewidywalnym, stabilnym krajem w którym każdy będzie chciał inwestować jak choćby mercedes za nasze pieniądze (podobno myślą o tym jak by się z tego wykręcić).

Morawiecki w brew pozorom ma tam nie wiele do powiedzenia. Pis już rózne jego pomysły utrącał. A teraz pis żyje w przestrachu. To i boją się przedsiębiorcom narazić. Bo i tak niezłego bigosu pisowcy już sobie naważyli.

Edytowany przez hubertuss, 21 grudzień 2016 - 21:44.

#12647 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 grudzień 2016 - 21:43

Koleś wyłącz TVP włącz myslenie, zobacz ilu byłych ludzi z PRL jest w PIS? Były prokurator PRL Piotrowicz to tylko ierzchołek

to było o tvn nawet jest prowadzona akcja taka nic lewaki nie umieją  wymyślić ???

to chyba po twoim niku po za uszami nic nie masz ??

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12648 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 21:53

Jaka akcja? Jak Gmyz się na wizji pijany potyka z papierosem w ustach. Póki co w tvn nie po pijaku na wizji sie nie pałętaja. Popalając papierosa do tego.

#12649 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 21:56

http://teleshow.wp.p...71167786173569a

Dobra zmiana w mediach już jest. Jeden nie rozgarnięty w Berlinie. A kupa debili w studiu. Bo przecież realizator mógł go w ogóle na wizji nie pokazywać widząc jak się zachowuje i co robi. Nawet sie nie dziwię, że Gmyz trotyl na tupolewie znalazł i o nim pisał. Skoro w takim stanie pracuje.

Dwa czy trzy dni temu ktoś podpuścił tych osłów pisząc e maila, że na Podkarpaciu sygnał tvp jest zagłuszany. Oczywiście dali się nabrać.

https://media2.pl/me...-sie-wideo.html

Pamiętam jak na wakacje zachwycali się e mailami pisanymi przez sędziów TK do Rzeplińskiego. Aby ten porozmawiał z Kopacz by przy trybunale nie majstrowało PO. Po jakimś dniu matoły zorientowały się, że puszczają w tv newsy  broniące Rzeplińskiego. Na drugi dzień cisza jak makiem zasiał.

Dobra zamian okrutnie dotknęła tvp. Tak dramatycznie niskiego poziomu w żadnej stacji nie ma. Juz nie mówię o tym, że kłamią lub zatajają informacje. Ale sami dziennikarze to w dużej mierze dno.

Morawiecki w brew pozorom ma tam nie wiele do powiedzenia. Pis już rózne jego pomysły utrącał. A teraz pis żyje w przestrachu. To i boją się przedsiębiorcom narazić. Bo i tak niezłego bigosu pisowcy już sobie naważyli.

Cezarego Gmyza. Mężczyzna próbował rozmawiać ze strażakiem z papierosem w ustach. 

palić chciało mu sie przynajmniej nie manipulują wiadomości 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12650 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:05

A, że się omal nie przewrócił to dlaczego? Bo mu pić się wcześniej chciało? Gdyby Gmyz miał trochę kultury lub był trzeźwy nie próbował by podchodzić w celu przeprowadzenia wywiadu do rzecznika straży z papierosem w ustach. Bo to po prostu chamskie jest.

Edytowany przez hubertuss, 21 grudzień 2016 - 22:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12651 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:06

W piaskownicy razem nie byliśmy.

Jaki ma związek TVP, chęć pałowania komunistów z kodu i obecności komunistów w pisie?
Każdy kto jest komunistą i dopuścił się haniebnych czynów na niewinnych ludziach powinien doznać cierpienia. Powinna dosięgnąć go sprawiedliwość, męczyć sumienie do czasu aż nie będzie żałował uczynków i nie wykaże skruchy.

Zobacz z jaką godnością odchodzą ci co skruchy nie wyrazili:

https://youtu.be/2Pb_iSOX8Zo?t=305

jemu może nie zależało na godności, zwłaszcza w tym momencie, za pewne był też nie wierzący ale często zostaje potomstwo które dzień pożegnania najbliższej osoby chce wymazać z pamięci. To jest aż smutne jak kończą tacy ludzie.

Nie wyjeżdżaj z TVP bo praktycznie nie oglądam TV a jeśli nawet bym to robił to tylko aby wysłuchać informacji a nie komentarza do nich.

Jeśli ty bez komentarza jesteś niczym dziecko we mgle to nie podejmuj dyskusji.

EDIT:

dziecko twoje wywody mnie nie ruszają bo to są tylko nieudolne połajanki narcyza i tyle 

zadaje pytania bo widzę że uważasz się za ''kozaka'' i zaczynasz nieudolnie podjudzać czy tam straszyć 

lubisz opowiadać tu swoje niestworzone teorie i pisać długie  wywody z których nic nie wynika 

pokaż konkretni gdzie i co napisałem i gdzie teraz zaprzeczam niby swoim twierdzeniom 

to będziesz w tym wiarygodny , bo tak to zwykłe błaznowanie i tyle

Za kozaka uważasz się ty, tylko bez terlicy nie potrafisz jeździć. Nie wiem jak duże ma zasługi twój nadrzędny, ale obyś się nie przeliczył bo łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Elita może zostać nie tknięta a żniwo goryczy która właśnie kipi zbiorą pachołki.

Edytowany przez damianzbr, 21 grudzień 2016 - 22:08.

#12652 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:10

Jaka akcja? Jak Gmyz się na wizji pijany potyka z papierosem w ustach. Póki co w tvn nie po pijaku na wizji sie nie pałętaja. Popalając papierosa do tego.

a tu tysiące ludzi woła jebać tvn 

taki prowokacji to żadna antypolska telewizja niema 

#12653 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:10

Taki wielki patriota a do imperialistycznych Niemiec pojechał do pracy .No chyba że walczyć z zachodnim stereotypem Polaka pijaka

#12654 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:19

EDIT:

Za kozaka uważasz się ty, tylko bez terlicy nie potrafisz jeździć. Nie wiem jak duże ma zasługi twój nadrzędny, ale obyś się nie przeliczył bo łaska pańska na pstrym koniu jeździ. Elita może zostać nie tknięta a żniwo goryczy która właśnie kipi zbiorą pachołki.

i rozumiem że o tych pachołkach pisałeś co to mają ''czapkami nakrywać'' ( jak to stwierdził niejaki  solidaruch du...   .)   :D  :D  :D

kogo i kim  chcesz straszyć internetowy błaźnie ...naczytałeś się kozackich wpisów i co ? 

nie podżegaj i nie igraj z zapałkami dzieciaku  bo bluźnisz jak nawiedzony  ?

ten kraj już przelał swoją krew i żadne burdy do jakich podżegają tobie podobni nie są potrzebne... więc nie powołuj się na nich  

wygrali niech robią swoje , przyjdą wybory i zasługi zostaną rozliczone 

TS będzie miał zajęcie jak nigdy - takie jest moje zdanie i to jedyne normalne wyjście 

to czego nie zrobił PSL i PO będą musieli zrobić inni 

tak jak pisałem, mi ich nie żal bo nie zrobili tego co powinni to niech giną 

ps.czapkami to nas nakryje ale ruski ...

Edytowany przez marko-kolo, 21 grudzień 2016 - 22:36.

#12655 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:38

Taki wielki patriota a do imperialistycznych Niemiec pojechał do pracy .No chyba że walczyć z zachodnim stereotypem Polaka pijaka

a lewactwo jeździ donosić i co 

- "muzgu" to ja nie mam, tylko mózg. Skoro ty masz muzg, to już wiadomo, dlaczego tak takie pierdoły piszesz - bo masz go otwartego i z niego ci co nieco powypadało.

- piszesz, że możesz rozmawiać o konstytucji, więc dlaczego nie napiszesz co to jest ta konstytucja?

- Cwaniakiem nie jestem

- piszesz, że od 20 lat w innych krajach mają 500+, więc wskaż w których? Osobiście nie mam nic do tego 500+, ale uważam, że kraj nie jest na tyle bogaty, by zajmować się rozdawaniem pieniędzy

- co do twojego pytania odnoście TK i konstytucji - skoro jesteś taki mądry, to po co mam ci to pisać? - przecież wiesz...

- nic więcej nie potrafisz, tylko linkować? Napisz coś od siebie i to tak, by miało sens, bo do tej pory tylko się ośmieszasz.

Roman nie będzie szanował, bo on nic nie szanuje - nawet samego siebie, dlatego przelewa wszystkie swoje niepowodzenia na forum oskarżając wszystkich dookoła. Ale tak to już jest - rzucało się na szkołę kamieniami, to teraz trzeba tarzać się w gnoju między świniami

Ładnie cytujesz, tylko dalej nie wiesz o co w tym chodzi. Pomijając fakt, że nie 20 godzin tygodniowo, lecz 18 + godziny statutowe (Kaczyński obiecał, że zlikwiduje godziny karciane i dotrzymał słowa, bo już nie ma karcianych, gdyż są statutowe). 

Pokaż mi nauczyciela, który zarabia 5 tyś. brutto, a z dodatkami ma 7tyś? - skąd żeś to wytrzasnął? Akurat zarobki nauczycieli są jawne i po wpisaniu do wujka google hasła "wynagrodzenia nauczycieli 2016/2017" otworzy ci się szereg stron. Proponuję strony rządowe lub księgowe, a stroną sektora publicznego jest strona infor.pl

Tu się akurat zgodzę i podpisuję "obiema rękami i nogami"

Widać, że dalej nie wiesz co to jest trybunał konstytucyjny, bo podając wyroki sądów niższej i wyższej instancji (tak to już jest, jak się cytuje i nie wie co) nie podpinaj ich pod TK 

Miło, że w końcu napisałeś mózg zamiast muzg, ale i tak wolę mieć ten psi mózg, niż twój - pusty niczym (byś zrozumiał) "bemben"

I proszę cię - nie zasłaniaj się dysleksją, bo widać, że to nie dysleksja, lecz "dys-lekcja". Najpierw dowiedz się co to jest dysleksja, a co to jest dysortografia, a jak mi na to pytanie odpowiesz, to możemy dalej rozmawiać.

Tak więc na to wygląda, że kolega, do którego były te słowa skierowane, nie jest tępakiem ;)

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

a co do płac matka pracuje w jak by to nazwać skarbce co przelewa kasę

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

NAUCZYCIELE: Płace uzależnione są od awansu, stażu i różnych dodatków

WIDZIELIŚCIE JAK ZABOLAŁO  PRAWDA ??TYLE CHAMSTWA  :lol:

też tak myślałem ze napiszesz zasłonisz się konstytucją  typowe lewactwo nie wie po co ??

pewnością etat gimbaza szkoła podstawówka  wieczorowa zaocznie  tak by odszedł jeden etat

dysortografia nie mam starego, nauczyciela jak ty co załatwia mi na jeden papierki żebym średniej ocen w szkole nie zaniżał 

Roman nie będzie szanował, bo on nic nie szanuje - nawet samego siebie, dlatego przelewa wszystkie swoje niepowodzenia na forum oskarżając wszystkich dookoła. Ale tak to już jest - rzucało się na szkołę kamieniami, to teraz trzeba tarzać się w gnoju między świniami

NIESTETY TACY IDIOCI JAK TY CHODZĄ TEŻ UCZYĆ  NA PRYWATNE SZKOŁY STUDIA  NAWET GDY NAPLUJE CI W MORDE 

I TAK ZDAM BO  SIĘ SPRZEDAJESZ 

I UCZYSZ MNIE DEMOKRACJI 

NIESTETY TACY IDIOCI JAK TY CHODZĄ TEŻ UCZYĆ  NA PRYWATNE SZKOŁY STUDIA  NAWET GDY NAPLUJE CI W MORDE 

I TAK ZDAM BO  SIĘ SPRZEDAJESZ 

I UCZYSZ MNIE DEMOKRACJI ???

TRYBUNAŁ, KONSTYTUCJA

POPRACUJ NAD SOBĄ 

https://pl-pl.facebo...ezaToTySzkaluj/

TU WŁASNIE TAKIE ŚCIERWA LEWACKIE UCZĄCE DEMOKRACJI 

Edytowany przez Roman176, 21 grudzień 2016 - 22:35.

#12656 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:39

i rozumiem że o tych pachołkach pisałeś co to mają ''czapkami nakrywać''  :D  :D  :D

kogo i kim  chcesz straszyć internetowy błaźnie ...naczytałeś się kozackich wpisów i co ? 

nie podżegaj i nie igraj z zapałkami dzieciaku  bo bluźnisz jak nawiedzony  ?

To nie jest straszenie, a ostrzeżenie dla takich jak ty, że czyha nad wami widmo zostania komunistycznymi błaznami które poniosą odpowiedzialność jakiej wasze elity unikną.

Nie mogę pojąć z jakim uporem maniaka  domniemany potomek lub członek najprędzej ormo broni tych zbrodniarzy którzy już kiedyś go oszukali, wydymali i sprzedali. Powiedz co dostałeś od polski ludowej że nawet dzieci musiały ci emigrować. Żadnego majątku na tym twoja rodzina nie zrobiła a ty dalej bronisz bandytów. Zastanów się człowieku nad słusznością postępowania.

Edytowany przez damianzbr, 21 grudzień 2016 - 22:43.

#12657 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:47

0c109cea9a2068e209d562ecbdc251fa.jpg

No,no,no od ormo to ja proszę się odczepić. Przyjadą Nocne Wilki i Was zjedzą.

Roman a special for you.

#12658 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:49

Widać, że dalej nie wiesz co to jest trybunał konstytucyjny, bo podając wyroki sądów niższej i wyższej instancji (tak to już jest, jak się cytuje i nie wie co) nie podpinaj ich pod TK

Trybunał Konstytucyjny ogłosił wyrok w sprawie tzw. małej ustawy reprywatyzacyjnej uchwalonej jeszcze w wakacje poprzedniego roku przez parlament zdominowany przez koalicję PO-PSL.

Celem ustawy było ograniczenie reprywatyzacji

http://www.polityka....graniczana.read

WIDZISZ JAKI JESTEŚ TEPY

NIE CHCIAŁ BYM ŻEBY TAKI JAK TY UCZYŁ W PRZYSZŁOŚCI MOICH DZIECI

WIDZISZ TYLKO CO CHCESZ 

#12659 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:49

damianzbr

o kurka jasnowidzu ? co tam jeszcze możesz nawet wróżyć z fusów ? 

komunistyczne błazny to są w pisuarze ...najgorsze ścierwa i sługusy które  kłamią  przed kamerami 

co tam puściłeś wodzę ? bluźnisz  bo nic więcej nie potrafisz ...postrasz jeszcze może kogoś wystraszysz  ;)

dla mnie jesteś śmieciem ale nigdy nie znize się do twojego poziomu i nie będę pisał o ludziach których nigdy na oczy nie widziałem i nie ma  powodu abym ich o cokolwiek oskarżał 

największa gnida i menda jedzie po rodzinie jak już nie ma argumentów bo myśli że kogoś ruszy swoimi zwidami 

żebyś nie wiem co tu zmyślił to niczego to nie ujmie mi ani mojej rodzinie  

Edytowany przez marko-kolo, 21 grudzień 2016 - 22:55.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12660 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 21 grudzień 2016 - 22:58

0c109cea9a2068e209d562ecbdc251fa.jpg

No,no,no od ormo to ja proszę się odczepić. Przyjadą Nocne Wilki i Was zjedzą.

Roman a special for you.

Nocne Wilki TO DZISIAJ ISS 

dobra to ja  ZACZNĘ.......................