Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12541 Share ereksio

ereksio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Zainteresowania:wyłącznie ładne kobiety

Napisany 19 grudzień 2016 - 23:50

Spokojnie, spokojnie. Na razie tylko żydzi naparzają się z żydami. Nam nic do tego. Właśnie o to chodzi żeby ta hazarska swołocz wspomagana przez pedałów i kodofili  zbłaźniła się do końca. Zauważcie ile razy każdy z nich używa słów "cały naród" , ile razy śpiewają polski hymn, ile razy bronią czegoś co jest dla nich jedyną szansą przetrwania czyli media i dziennikarzy. Miernoty sejmowe nie istnieją bez mediów i za każdym razem kiedy sala sejmowa świeci pustkami to miernoty opozycji takie jak Pichowicz, Pietru, Szczerba, udzielają w korytarzach wywiadów w temacie jak jest źle i jak będzie jeszcze gorzej. Taka miała być ich praca? To dowartościowywanie się poprzez dziennikarzy powoduje że śmiało można stwierdzić ,że wszyscy oni boją się o swój poselski grosz na przyszłość. Uderzcie się w pikawę i szczerze odpowiedzcie który z was z takim zainteresowaniem obserwuje przekazy medialne z obrad sejmu? Sporadycznie lub prawie wcale. I tak zrobią co chcą ci żydzi czy tamci żydzi. O godz.  2 w nocy uchwalą co chcą uchwalić . Prawie wszystkie media należą do żydów lub Niemców i jedyny sposób na ich zakłamanie jest taki jak z gazetą wybiórczą A. Szechtera. Wystarczy nie oglądać , nie czytać , nie kupować. Zapytacie co dalej?  Dalej pozostaje dobra muzyka, teatr i ciekawa  książka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:28
  •  

#12542 Share Karolek517541

Karolek517541

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:muzyka, rolnictwo, ciągniki, majsterkowanie ;)

Napisany 20 grudzień 2016 - 00:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? https://agri24.pl/ro...odpisal-ustawe/

Kolejna dobra zmiana
Ciekawe czy wiedzą co to jest ciężka praca rolnika. Pani premier z prezesem się nie zgodzili i prezydent niestety i złożył podpis... Na nie korzyść rolnika znowu...

Edytowany przez Karolek517541, 20 grudzień 2016 - 00:41.

#12543 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 grudzień 2016 - 01:23

staszek ty nie jesteś po rodzinie z Romanem ?  :D  :D  :D

typowy lewak powiedział co wiedział Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy, a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:

- Czy ty rybko jesteś ze złota?
- Nie, - odpowiedziała rybka - ja jestem z Platformy.
Zafrasował się stary rybak i zapytał:
- No to ty nie spełniasz życzeń?
- Nie! - odpowiedziała rybka - Ja tylko obiecuję.

Tuż przed wyborami Platforma Obywatelska ma słabe notowania. Ludzie odkryli, że tyle obiecywała, a prawie nic nie zrobiła, finanse się psują. Przerażony tymi sondażami Donald Tusk biegnie do kościoła. Klęka i modli się:
- Panie Boże, jeśli pozwolisz Platformie pod moim kierownictwem jeszcze raz wygrać, to obiecuję, że nie będziemy się lenić, będziemy pracować, dotrzymamy wszystkich obietnic.
Odbyły się wybory. Platforma znowu wygrała. Tusk idzie do kościoła i zwraca się znowu do Boga:
- Oj, panie Boże kochany, jak człowiek jest w stresie, to jakie to głupoty wygaduje.

Ty jednak nie potrafisz czytać więcej niż dwu postów pod rząd.

Platformo tyś kurvva jak ORMO.
10 lat minęło, Polska dalej leży
wy bierzecie udział w haniebnej grabieży.

Faktem jest niestety na obecną chwilę,
że na to złodziejstwo głosują debile.
Jedną mam nadzieję, że nadejdą czasy,
aż uświadomimy tych debili masy.
Polska ma potencjał, widać gołym okiem
- skażony niestety platformy rynsztokiem.

Książki wam nieobce, wiedzę może macie
ale słowa HONOR nigdy nie poznacie.
Jeszcze chwila minie nim to ogarniemy,
że w tym Kraju, zdrajców e k s t e r m i n u j e m y.
Wszystkie szuje które nieuczciwie przędą
już w niedługim czasie pokutować będą!

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12544 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 07:00

https://agri24.pl/ro...odpisal-ustawe/

Kolejna dobra zmiana
Ciekawe czy wiedzą co to jest ciężka praca rolnika. Pani premier z prezesem się nie zgodzili i prezydent niestety i złożył podpis... Na nie korzyść rolnika znowu...

Raczej na korzyść    bo PO-PSL  kazało  rolnikowi  pracować  do 67 lat  a PiS  obniżyło  to  do 65 i 60 lat

A ten krótki  przywilej  który dali   jest tylko do 2017 roku

i obwarowany   tym że musisz  30 lat  opłacać  składkę 

Więc  nie było  to  dla wszystkich

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12545 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 08:15

NIc politycznego ale czy przypadkiem ta ciężarówka nie jest na polskich rejestracjach ?

Że też nie mogli do Polski przyjechać jak hołota sejm blokowała :ph34r:

#12546 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 08:16

Łoo patszta jakie to nasze wiejskie środowisko nagle oświecone. A mówią że pis działa na niekorzyść edukacji. Nagle w przeciągu roku każdy wiochmen wie co to TK, TS, konstytucja, ustawa orzeczenia itd. :D

A rzepliński, kto to może i komunistyczny ale poeta czy muzyk...?

W sierpniu był wyrok TS o ustawie TK? a no chyba był :lol:

Niech szybciej dokładają troszeczkę kasy na MGR, inkasuję za dwa wnioski po 500 tysia i f*ck you UE razem z jej trybunałami :D

Był nie był. TK to nie prywatna sprawa. W Sztrasburgu już zasądzano więźniom odszkodowania za za ciasne cele i tym podobne sprawy. I państwa płaciły. Jeśli esbek zdoła udowodnić przed polskim sądem czy TS w Sztrasburgu, że ustawa na podstawie której pomniejszono mu emeryturę jest uchwalona nie zgodnie z regulaminem a więc nie ważna. Będzie wyrok nakazujący zwrot z odsetkami. Proste jak drut. 

PS po wypowiedziach nie których powyżej widać, że nie wszyscy wiedzą co to TK i TS i nie którym się to myli. Podobnie wielu nie rozumie zasad, które tłumaczę już któryś raz. Więc mylisz się z tym wiochemnem i jego wiedzą. Ale najważniejsze, że posłowie pisu zrozumieli. Nie moje tłumaczenie oczywiście. Ale załapali o co chodzi i wycofali ustawę budżetową z dzisiejszych obrad senatu.

#12547 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 08:23

cZŁOWIEKU KAŻDY ZNA ZASADY ALE NIE GADAJ BAJEK ŻE tsBĘDZIE WYCINKĄ DRZEW SIĘ ZAJMOWAŁ :P :P

#12548 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 08:31

Że też nie mogli do Polski przyjechać jak hołota sejm blokowała :ph34r:

Stała się tragedia. Zginęli niewinni ludzie. Zawsze jednak znajdzie się gnida jak ty, która chciałaby żeby zginęło więcej.

#12549 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 08:39

nO STAŁA STAŁ PRZYPOMNIJ SOBIE JAK tY I INNI SZYDZILI SOBIEZ OFIAR KATASTROFY POD SMOLENSKIEM GDZIE JA NAPISAŁEMŻE CHCIAŁEM ŻEBY KTOKOLWIEK ZGINĄŁ? tAM TEŻ ZGINĘLI NIEWINNI LUDDZIE

Do czego mogło by dojść gdyby taki nawiedzony POwiec http://wiadomosci.wp...l?ticaid=1184ba wjechał w tłum? Protestować każdy ma prawo ale to co wyrabiała opozycja to skandal rozmawia się przy stole a nie żucając pod koła samochodów w USA TACY LUDZIE ZOSTALI BY ZASTRZELENI PRZEZ OCHRONĘ NAWET BY DOCHODZENIA NIE ROBILI

Edytowany przez staszek131415, 20 grudzień 2016 - 09:33.

#12550 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 08:45

Drzewo zostało podane jako przykład. Romek się cieszył, że będzie można bez zezwolenia ścinać. Więc opisałem jak ustawa uchwalona nie zgodnie z przepisami może wpędzić zwykłego obywatela w kłopoty. A że kary za nie legalną wycinkę są bardzo wysokie. Mogą być to bardzo duże kłopoty. To samo tyczy się esbeków i czego tam jeszcze te ustawy dotyczą. Osoby pokrzywdzone taką ustawą mogą dochodzić swoich praw przed sądami i trybunałami. Jeśli wykażą, że ustawa na podstawie której doznali krzywd jest nie legalna. Np uchwalona nie zgodnie z obowiązującym prawem.

Tak jak napisałem w pisie już to zrozumieli. Ustawę z obrad senatu wycofali. Niedługo pewnie i ty zrozumiesz. Tylko propaganda pisowska musi ci to podać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12551 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 09:13

Dobre zrozumieli :P :P dobrze wiesz że wszystko było zgodnie z prawem B) Prezydent zlecił eszcze ekspertyzy i może chcą poczekać na ich wynik słyszałeś wczoraj co i jak więc nie wyciągaj pochopnych wniosków :unsure:

#12552 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 20 grudzień 2016 - 09:15

Ilu ludzi musi jeszcze zginąć by lewacy zrozumieli że próba budowy Europy według ich zasad poniosła sromotną klęskę ?

https://ndie.pl/niem...ie-zastrzelony/

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#12553 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 09:16

Wczorajszy,kolejny zamach w zachodniej Europie,oraz z automatu podnoszenie alertu w krajach które przyjeły ideologię multi-kulti uświadamia mnie że opatrzność czuwała nad Polską.Mamy szczęście że ideologia lewicowo-liberalna odeszła w niebyt,albowiem gdyby było inaczej mielibyśmy imigrantów ekonomicznych zapewnionych,a w śród nich osoby radykalizujące się na terrorystów,zamachy były by,po 5 latach?,ośmiu? kwestia czasu.Strzeżmy się zakamuflowanych lewicowo-liberałów.Odnoszę się do osób które zajadle wspierają środowiska lewicowo-liberalne,walczące z tożsamością narodową,KRASSUSY,HUJEJTUSY,B3AGRUSY,WANDELE MARKO-KOLA.To Wy międzyinnymi bylibyście odpowiedzialni za zamachy czy alerty terrorystyczne w Polsce.bez wątpienia,od was wychodzi zajadła inicjatywa wpakowania rządów lewicowo-liberalnych.

#12554 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 576 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 20 grudzień 2016 - 09:22

i co to ma do rzeczy jak nic nie wiesz w tej sprawie  

akurat w mojej gminie inwazja wiatraków 

ludzie odetchnęli i wydawało się że po problemie a tu wójt oświadczył że nie może nic zrobić bo ustawa ma luki i furtki  

Napisz coś więcej, bo mamy podobną sytuację.

#12555 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 09:39

Staszek skoro dobrze zrozumieli to po co prezydent prosił o ekspertyzy prawne. Ja nie wiem, czy wszystko było zgodnie z prawem. Skoro ty wiesz. To znowu to samo pytanie. Po co prezydent poprosił o ekspertyzy prawne? J anie wiem jak było i czy było zgodnie z prawem. Ale ty już wiesz. Więc chyba sam wyciągasz pochopne wnioski.

@Alamo znowu coś tam bredzisz. Jaką lewice ja wspieram? Od kiedy lewica jest liberalna? O odpowiedzialności za zamachy już nie wspominam. Wbij se do głowy, że skoro ktoś krytykuje pis wcale nie musi być lewakiem. Ani nie musi domagać się sprowadzania emigrantów do Europy. Propaganda pisowska kładzie wam do głów, że każda krytyka to lewacki liberalizm. Podczas gdy pis krytykują nawet osoby o poglądach prawicowych nawet na tym forum.

#12556 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 09:44

Wczorajszy,kolejny zamach w zachodniej Europie,oraz z automatu podnoszenie alertu w krajach które przyjeły ideologię multi-kulti uświadamia mnie że opatrzność czuwała nad Polską.Mamy szczęście że ideologia lewicowo-liberalna odeszła w niebyt,albowiem gdyby było inaczej mielibyśmy imigrantów ekonomicznych zapewnionych,a w śród nich osoby radykalizujące się na terrorystów,zamachy były by,po 5 latach?,ośmiu? kwestia czasu.Strzeżmy się zakamuflowanych lewicowo-liberałów.Odnoszę się do osób które zajadle wspierają środowiska lewicowo-liberalne,walczące z tożsamością narodową,KRASSUSY,HUJEJTUSY,B3AGRUSY,WANDELE MARKO-KOLA.To Wy międzyinnymi bylibyście odpowiedzialni za zamachy czy alerty terrorystyczne w Polsce.bez wątpienia,od was wychodzi zajadła inicjatywa wpakowania rządów lewicowo-liberalnych.

Zapomniałeś dodać Papieża Franciszka  iż gdyby go posłuchały polskie pasibrzuchy byłby winny całego nieszczęscia.

#12557 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 11:18

Podaj gdzie Franciszeek mówi by terrorystów przyjmować? :lol: :lol:

O wolności do informacji , zgromadzeń , wolności gospodarczej....

Pewnie dla ciebie niewiele to znaczy ale musisz wiedzieć że są ludzie którzy mają szersze horyzonty niż swoja wieś i podwórko. 

Widziałem zdjęcia z Warszawy , masa młodych.

Faktycznie masa młodych :P :P :P   

#12558 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 grudzień 2016 - 11:46

Zależy kto robi zdjęcia.

#12559 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 grudzień 2016 - 12:03

Jeśli zaczął pracę w szkółce za czasów PZPR to był świadomy wybór, wiedział co to, od czego i jak postępuje PZPR więc teraz żal do samego siebie.

To że ty nie czerwony jestem w stanie uwierzyć bo wiem że twoje okolice i dalej po prostu wolą PO od pisu. Ale na Podlasiu tylko ewenementy partyjne krzyczą nikt więcej.

Nie odpowiedziałeś na pytania, bo boisz się, że się pogrążysz? W moich okolicach też są zwolennicy PIS-u, lecz w chwili obecnej dużo osób, które głosowało za PIS plują sobie w brodę, że nie o taką wolność głosowali. 

Piszesz, że skoro rozpoczął naukę, to sam sobie jest winny, a jak to się ma do prokuratora Slawomira Slawomirowićia Piotrowicza? Idąc twoim tokiem myślenia, to skoro wybrał fach prokuratora i robił naloty na domy, podkładając dowody, to czyż nie sam sobie wybrał taki los i nie powinien sam sobie mieć to za złe?

Gdzie ja napisałem, że nie mają być wszyscy rozliczani? Właśnie napisałem, że mają być rozliczani wszyscy i to bez wyjątków podając biblijny cytat "nie każdy, kto mówi mi Panie, Panie, wejdzie do królestwa mojego". Wcześniej jeszcze podawałem cytat z Apokalipsy, że mamy być albo zimni, albo gorący, a nie letni. Letni to ci, co teraz udają świętych w PIS-ie, a tak naprawdę są takimi samymi mordercami, jak ci z PO, SLD, PSL itd.

czyli przekazałeś prace zonie u mnie też tak robią nauczyciele  

jeśli nauczyciel uważa sie za dobrego to kawał h*ja 

przepraszam to z autopsji nauczyciel nie morze się widzieć za dobrego tylko musi kochać prace 

Nie przekazałem pracy żonie, bo innemu nauczycielowi (którego nie znałem, a przysłała kuria). Żona była tam na praktykach i to po roku czasu od kiedy zrezygnowałem.

Gdzie napisałem, że byłem bardzo dobrym nauczycielem? Napisałem, że dla mnie oceną jest tak, którą wystawiają dzieci. Tobie natomiast mogę dać jedną radę: naucz się czytać ze zrozumieniem, bo widzę, że masz solidne problemy z tym. A może lepiej idź się leczyć na nogi, bo na głowę za późno...

Krytykować wszystko potrafisz, tylko brak ci argumentów na tą twoją krytykę. Podaj kontr argumenty na moje argumenty odnośnie likwidacji gimnazjów - jak ci brak, to zamiast obrażać wszystkich dookoła z powodu twojej niekompetencji w wypowiadaniu się na pewne tematy - po prostu napisz, że nie znasz odpowiedzi na to konkretne pytanie.

Prezydent Duda tO prawdziwy Mąż Stanu dzisiejsze wystąpienie tylko to potwierdziło B)

Pewnie, że prawdziwy mąż stanu - udowodnił to dzisiejszą nocną pracą podpisując 3 ustawy o TK, ale dla ciebie to przecież nic takiego, bo by wiedzieć o co chodzi w TK, to najpierw trzeba wiedzieć co to jest Konstytucja. Ale na moje pytanie, by ktoś z PISowców mi odpowiedział - jakoż żaden nie potrafi, bo ciężko nawet skopiować z wujka google. O tym już pisał @Hubertus

Raczej na korzyść    bo PO-PSL  kazało  rolnikowi  pracować  do 67 lat  a PiS  obniżyło  to  do 65 i 60 lat

Już ci pisałem - podaj podstawę prawną, ale jakoś jej jeszcze nie podałeś. PO zwiększyło dla pracowników etatowych, a PIS obniżyło pracownikom etatowym i podwyższyło rolnikom zrównując wszystkich.

Podaj gdzie Franciszeek mówi by terrorystów przyjmować? :lol: :lol:

Bezpośrednio nie, ale pośrednio zachęcając do brania uchodźców. Sam zachęcając mówił, że daje przykład i na początek bierze 2 rodziny. Kolejne rodziny zabrał do samolotu, jak był u ciapatych.

I nie odbijaj mi piłeczki, że to nie dowód na to, że mają brać terrorystów, bo żaden kraj ani UE nie jest za braniem terrorystów, tylko uchodźców. To, że uchodźcy przychodzą jako tabula rasa, to inna sprawa i nikt nie wie kogo przyjmuje, bo każdy może powiedzieć, że jest katolikiem i nie jest terrorystom. Myślę, że wystarczająco jasno wytłumaczyłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12560 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 20 grudzień 2016 - 13:32

1458664632_x99ocm_600.jpg

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .