Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12461 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3963 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:33

W mojej rodzinie nikt nie był w żadnej partii, chociaż propozycje były. Za to, że ojciec się nie zapisał, to czerwoni wcale nie ułatwiali nam życia - wręcz przeciwnie. Ty uważasz, że ci, co teraz przystąpili do PIS to nagle się obudzili i nawrócili? Wierzysz w to? A skąd wiesz, że pozostali się nie nawrócili? Co mają ci, co zaczęli naukę w szkółce za czasów PZPR, a skończyli już za solidarności? - dlaczego oni mają być tak samo traktowani jak czerwoni, skoro nie przepracowali nawet jednego dnia?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, lecz odpowiem dopiero jutro, bo dziś mam jeszcze inne zadania

Nie odpowiedziałeś, lecz znowu wywody robisz - odpowiesz w końcu?

PS: to, że ty ćpasz i się bijesz, to nie znaczy, że wszyscy, bo z takimi problemami też przychodzili i doskonale wiedziałem kto, jak i gdzie. Nie jeden mi już podziękował, że pomogłem mu wyjść z nałogu, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

Nie nawrócili się, ale zwróć uwagę na anegdotę o szklance. Do tej pory była pusta i to kaczor zaczął nalewać do niej kropelki. Może kukiz od razu pod kran by ją dał.

Jeśli zaczął pracę w szkółce za czasów PZPR to był świadomy wybór, wiedział co to, od czego i jak postępuje PZPR więc teraz żal do samego siebie.

To że ty nie czerwony jestem w stanie uwierzyć bo wiem że twoje okolice i dalej po prostu wolą PO od pisu. Ale na Podlasiu tylko ewenementy partyjne krzyczą nikt więcej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 12:12
  •  

#12462 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:58

;)

hubertuss jak to pisałeś na kod chodzi 30 +

Wracając do tego, co było podczas mojej obecności, bo widzę, że i w tej sprawie kolega @Staszek mnie skomentował:

Zrobiłem miejsce innym, a sam poszedłem do lepszej pracy. Żona moja po roku czasu poszła tam na praktyki i uczniowie się jej pytali, kiedy wrócę - dla mnie ta ocena jest najbardziej obiektywna i nie zraża mnie to, że ktoś, kto mnie nie zna, a w dodatku ma wyprany mózg próbuje mnie obrazić. Ja nie należę to tych osób, które się obrażają, a raczej do tych, co rozmawiają. Uczniowie o tym wiedzieli i nie rzadko zamiast to wychowawcy, to do mnie przychodzili. Ale co ty możesz wiedzieć o psychologii? Jak byś wiedział choć podstawy, to byś nie dał sobie mózg prać i byś sam zaczął wyciągać wnioski. Podałem ci argumenty, w których jasno widać różnice między Gimnazjum i 8-mioma klasami, a ty ile argumentów podałeś i poparłeś je w rzeczywistości? Jeżeli za trudne jest to dla ciebie, to po prostu napisz, że nie jesteś kompetentny, by się w tej sprawie wypowiadać, bo to nie twoja dziedzina.

PS:  Wiesz co to podstawa programowa? 

czyli przekazałeś prace zonie u mnie też tak robią nauczyciele  

jeśli nauczyciel uważa sie za dobrego to kawał h*ja 

przepraszam to z autopsji nauczyciel nie morze się widzieć za dobrego tylko musi kochać prace 

demokracja według po 

oto największy propagandzista

do lewaków trzeba gadać chyba ze są idiotami oni to kochają  poparcie lewactwa

to ja wam życzę gorącej lewatywy 

nie próbuj  uciekać od kompromitacji jakiej dokonałeś 

wujek gogle odmówił posłuszeństwa i nie możesz znaleźć wypocin jarka na temat OFE 

chłopie zanim coś napiszesz to poczytaj najpierw bo akurat wodzu nie ma zamiaru nikogo wsadzać tylko brać z nich przykład  ;)

tak jak pisałem wcześniej wszystko jest na dobrej drodze do samozagłady pisuaru 

więc swoje płytkie przemyślenia zostaw sobie na otarcie łez  bo proces trwa i szkoda tylko że tak szybko się rozpoczął 

lewactwo nie odpowiada tylko coś bredzi jak Niesiołowski  

widzę nie znasz myśli przewodnich pana jarka na ten temat 

ale nie dziwię się bo to typowe dla ignoranta na twoim poziomie 

przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt  :D

zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ? 

więc dalej kompromituj się  niedouku 

staszek twój gwałt intelektualny jest naprawdę dobry 

mówiłem ci już że jak nie masz co napisać to się nie wyrywaj robić z siebie głupka 

znowu lisa i tvn się naoglądałeś 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12463 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:59

Na to ty:

Ale co ty tu wklejasz. Miałeś udowodnić moją kompromitację a skompromitowałeś się sam.

Jest tu twój ojciec?

19609777.jpg?1482152218

synku pisałem ci już kiedyś że mój ojciec już dawno nie żyje

wiem że pustogłowie nie zapamięta więc ci przypominam   

staraj się nie zniżać już niżej bo tylko ostatnie mendy i gnidy tak robią jak nie mają już żadnych argumentów  

Roman nie naśladuj staszka  :D  :D  :D

nie wiesz co napisać to nie pisz , zawsze to lepiej wygląda niż takie błaznowanie na siłę 

nie liczę że zrozumiesz o czym pisałem ale miej szacunek do siebie i trzymaj fason 

Edytowany przez marko-kolo, 19 grudzień 2016 - 16:04.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12464 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:03

jakie dowody ? 

i dlaczego jeszcze nie siedzi  ?  

czy to nie dowód że jest niewinny skoro wczoraj był wolny  ? :D  :D  :D

Elektoracie ! Wyborco durny !
Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny,
A chcesz być sługą Niemca i Ruska,
Dalej popieraj Donalda Tuska !

2. Puste gesty, puste słowa
puste serce, pusta mowa,
puste, choć zacięte usta,
pusty wzrok i głowa pusta,
pusty program i projekty,
do cna pustych stek inwektyw,
pusty jazgot, próżne żale,
krzyk, co treści nie ma wcale,
puste groźby, puste miny,
wielkie morze próżnej śliny,
puste hasła, obietnice,
wszystko puste - poza picem!
Słowem zero, nicość, próżnia -
tym się w świecie Tusk wyróżnia.

- Kto ty jesteś?
- Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!
- Jaki znak twój?
- Fałsz, obłuda!
- A w co wierzysz?
...- w Tuska cuda!
- Gdzie ty mieszkasz?
- W polskim grodzie!
- W jakim kraju?
- Gdzie powodzie!
- Czy Kraj kochasz?
- Jak pieniądze!
- A w co wierzysz?
- Że porządzę!
- Czyli wygrać chcesz wybory?
- Tak! Choć mam z tym problem spory!
Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia
rezygnuje!
- Cóż byś zrobił zatem chętnie?
- Zniszczył Jarka dokumentnie

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12465 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:10

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

#12466 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:19

Ojejku jejku a ten zły Kulczyk chciał zmagazynować gaz w Ukraińskich kawernach. Dobrze że nagrały się taśmy to przynajmniej widać że facet myślał długofalowo.

#12467 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:35

Hej zuchy ;) .  A wiecie już o podwyżkach cen gazu od nowego roku?  500+ kosztuje. Teraz to marek ,romek,damian i nawet staszek się dorzucą.

No i duda , ten od kacperka zapowiada że wyprowadzi ludzi na ulice i będzie siłą rozganiał demonstrujących. Robi się coraz weselej. Trzeba się będzie pewnie okopać, amunicji dokupić , zapasy zrobić i być gotowym na pisowską hołotę ;)

Czy to nie Two jbrat przyrodni bo podobny poziom słownictwa http://www.tvp.info/...u-komorowskiego :P :P

Demokracja według PO nie wiele minęło czsu a bydło przed sejm przypędzili

http://www.tvp.info/...ki-nim-nie-jest

#12468 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:39

Dzisiaj  rozmawiałem ze znajomym który  głosował na PO  

Po weekendowych  wydarzeniach  mówi  że  się  wstydzi  za to że głosował na PO 

I że już na PO Nowośmieszną  i  PySL

Nie  zagłosuje

Widać   pierwsze  symptomy  przebudzenia  Polaków

:D :D :D

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12469 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 16:48

po ilości cytatów moich postów i nieudolnym  naśladowaniu  mojej wypowiedzi widać wyraźnie jaki ból został zadany nieudacznikom pisuarowym :D  :D  :D

rydzyk namawia do modlitwy i pojednania 

strach go obleciał bo nie ma gdzie schować maybacha :D  :D  :D 

#12470 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:13

Boi się że dojna zmiana pryśnie jak bańka mydlana.Podobno u ruskich martwią się o demokracje w Polsce prezes w gazetach porównywany do lenina.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12471 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:27

oj chyba'' kochany marszałek'' zostanie  stracony 

no chyba że gowin  znowu się wyrywa bez upoważnienia wodza :D  

#12472 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:28

Czy to nie Two jbrat przyrodni bo podobny poziom słownictwa http://www.tvp.info/...u-komorowskiego :P :P

Demokracja według PO nie wiele minęło czsu a bydło przed sejm przypędzili

http://www.tvp.info/...ki-nim-nie-jest

Powinni  posłuchać  Wałęsy  i  spałować  KODomitów

Edytowany przez marekfarmer, 19 grudzień 2016 - 17:31.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12473 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:34

Ujazdowski znowu  krytykuje kierownictwo pis być może jest  ofiarą działania fal elektromagnetycznych i chwilowo postradał zmysły.

#12474 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:48

rzeplinski_tk_contessa_docinek_com.jpg

#12475 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 17:59

widzisz jaki głupek z  ciebie , nawet nie wiesz że tak nie było  :D

#12476 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:25

Hubertus masz petrusa: https://twitter.com/...757591756402688

idealnie to ujął, tylko barany zamienił bym na wilki bo owce kojarzą się z czymś pozytywnym, a jarek prowadzi na rześ zakałę narodu a nie owieczki.

Ale to w dalszym ciągu nie jest nawoływanie do siłowego przejęcia władzy. Ja wyraźnie proszę by ktoś podal przykład, gdzie Petru lub Schetyna nawołuje do siłowego uderzenia na budynki rządowe i wywalenia stamtąd pisowskiego rządu. Jeśli wklejacie takie wypowiedzi jak wyżej. To dala mnie tylko dowód jak pisowska propaganda was podkręca i wmawia coś czego opozycja nie robi.

Widać jaki nauczyciel tacy uczniowie u mnie też najbardziej lubili tego co udawał że nie widzi jak ćpają a jak wiział bójki to się plecami odwracał ;)

I znowu z braku sensownej odpowiedzi wspominasz dawne czasy. Tylko kogo obchodzi twój nauczyciel.

hubertuss jak to pisałeś na kod chodzi 30 +

Gdzie jak tak pisałem? Różni ludzie chodzą. Wczoraj pod pałacem prezydenckim raczej ci 60 plus byli.

Dzisiaj  rozmawiałem ze znajomym który  głosował na PO  

Po weekendowych  wydarzeniach  mówi  że  się  wstydzi  za to że głosował na PO 

I że już na PO Nowośmieszną  i  PySL

Nie  zagłosuje

Widać   pierwsze  symptomy  przebudzenia  Polaków

Tak pocieszaj się dalej. Nie ma jak to wymyślić sobie coś co by się chciało. A ja ci mogę napisać, jak dużo ludzi mówi, że na pis nie zagłosuje. I co to da? To kto na kogo będzie głosował lub nie zobaczymy za jakiś czas.

#12477 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3963 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:29

I bardzo dobrze, ruski ruskim niemiec niemcem, ale kaczor powinien podnieść cenę gazu o 1000% aby bez mózgowcom wybić używanie gazu na rzecz węgla.

Jak ta hołota nie ucichnie, a policja nie zacznie ich pałować, to ludzie stracą cierpliwość i faktycznie wyjdą zlinczować oprawców i ich potomstwo które dzisiaj ponownie robi burdy, ale tym razem już w suwerennym kraju.

EDIT: Hubertus, nie jest to dosłowne nawoływanie do siłowego przejęcia władzy, ale ja to tak interpretuję, myślę że słusznie, myślę że petru właśnie to chciał zasugerować. Nie jest to propaganda pisowska bo słucham i interpretuję słowa z twitera partii petru z relacji na bezpośredniej więc nie ma mowy tu o jakiejkolwiek propagandzie pisu a co najwyżej nowoczesnej.

Był też ktoś kto dał instrukcję w pt. jak utworzyć, ala majdan, namioty palenie opon na dziedzińcu sejmu. Przypuszczam że nie była to osoba ze środowiska pis-u która sieje propagandę.

Ale fakt, jest to czysta propaganda, gdyż partia rządząca ma tak duże poparcie że siłowe obalenie rządu jest nie możliwe.

Teraz tylko czekam jak hubertus stwierdzi że petru powiedział co powiedział, a pis każe mi to interpretować w taki nie inny sposób, a nawet ktoś jeszcze stwierdzi włamanie hakerów na ich str. i dorobienie słów do wypowiedzi petru. :D

Hubercie jestem na to przygotowany i nie zrobi na mnie to żadnego wrażenia. Cieszę się z jednego, że mamy wspólne stanowisko co do tego że jest to czysta propaganda. Kto ją sieje każdy wie.

Edytowany przez damianzbr, 19 grudzień 2016 - 18:43.

#12478 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:30

ft.jpg

#12479 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 18:47

A jak Twój uwielbiany przez ciebie prezes przepełniony tęsknotą za pzpr i ówczesnymi rozwiązaniami gospodarczymi wpadnie któregoś poranka na pomysł że trzeba "udomowić" w taki czy inny sposób polskiego rolnika bo to będzie w interesie państwa i ogółu to gdzie pójdziesz się upomnieć o swoje prawa? do proboszcza?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12480 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3963 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 19:03

Na razie rolnicy dostali wcześniejsze dopłaty, nawozy staniały, świnie drożeją, zboże stoi w miejscu nie skacze nieprzewidywalnie, mleko zdrożało, więc jeden Franek który ma jakiej ale to obecnego rządu nie jest w stanie nic ugrać.

Ale gdy komuś zacznie się dziać prawdziwa krzywda, wtedy wystarczy spontaniczna akcja do obalenia rządu który szkodzi obywatelom. Nie pamiętasz w ostatnich latach rządu PO co się działo? Najpierw pielęgniarki, później górnicy, następnie rolnicy. Wszystkim działo się źle i gdyby potrafili się porozumieć i zjednoczyć siły być może kilku komunistów z dzisiejszych scen ulicznych odwiedzali byśmy na cmentarzach jako ofiary linczu.

Nie martw się o krzywdę obywateli, bo obecna władza cudem wyrwała sejm zdrajcom narodu, była bardzo słaba pod względem finansowym i wpływowym nadal jest słaba przede wszystkim że nikt oficjalnie jej nie popiera na szczeblu narodowym (liczących się narodów), ale jej siła cały czas rośnie, bo siłą jest naród. Wygrała dzięki poparciu nie propagandzie. I jeśli zacznie ,,fikać,,, szybko to poparcie straci, pis zdaje sobie z tego sprawę i spełnia wszelkie obietnice wyborcze. Więc nie martw się że nagle rolnikom stanie się straszna krzywda.

Jest wiele spraw które pis olewa, chociażby dziki, ASF, czy minimalne wynagrodzenie kierowców na zachodzie. Ale to nie są kluczowe sprawy, nie są to sprawy które dotykają mln. ludzi którzy mogą stworzyć bunt.

Pis nie jest partią idealną, jest partią przejściową i pierwszą prowadzącą do wyzwolenia się od okupanta który nas niszczy od wieków.

A nie jest idealną dlatego że nie jest czystą partią, tam nie ma samych patriotów, są też zakały które się dzisiaj jeszcze nie ujawniają. Są to celowo podstawieni agenci ostatnia deska ratunku dla opozycji i to też taka nie pewna. Na pewno dojdzie do pożaru w partii kwestia tego czy i jak skutecznie uda się go ugasić. Jednak taki pożar już nie pozwoli wygrać nastych wyborów (na to będzie liczyć opozycja dlatego ten pożar wywoła) i mam nadzieję że wtedy zaczną rządzić 100% patrioci.

W pis za pewne też są zwykli złodzieje i awanturnicy którzy się sprawnie kamuflują a ich cel to mnożenie $, komuniści. To jest oczywiste, nie ma czego ukrywać, jednak jest ich zdecydowanie mniej lub dostali olśnienia że czas najwyższy aby przestać być czyimś sługusem i samemu można sobie lody kręcić na własnym narodzie.

Rozumiesz to jest jak szczucie psem, psa sąsiada któremu chcesz dać w mordę. Nie dasz mu w mordę do puki będzie go pies bronił. Psa nie pogryziesz więc przyprowadzasz swojego psa aby wytorował ci drogę do kanalii której łeb skręcisz.

Edytowany przez damianzbr, 19 grudzień 2016 - 19:14.