Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12441 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 13:56

.

Edytowany przez staszek131415, 19 grudzień 2016 - 14:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:35
  •  

#12442 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:00

Rzepliński za kradzież OFE razem ze złodziejami z PO powinien stanąć przed sądem.

Na to ty:

przypomnę ci że jarek ocenił OFE  jako gigantyczny przekręt  :D

zresztą sam zapowiedział po sięgnięcie po resztę kasy - ale to już nie będzie kradzież ?

szczerze mówiąc nie wiem o czym mówisz, ale nie wynika to z ignorancji tylko po prostu wolę dyskutować w oparciu o fakty nie plotki.

Czy oby na pewno napisałeś to co chciałeś? Bo brzmi zagadkowo..?

nie próbuj  uciekać od kompromitacji jakiej dokonałeś 

wujek gogle odmówił posłuszeństwa i nie możesz znaleźć wypocin jarka na temat OFE

Masz google więc wypunktuj mi tą kompromitację ;)

Ale co ty tu wklejasz. Miałeś udowodnić moją kompromitację a skompromitowałeś się sam.

Jest tu twój ojciec?

19609777.jpg?1482152218

#12443 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:03

Rozumiem protesty pokrzywdzonych, którzy są jednak bardzo niezadowoleni z powodu braku agresji policji. Ale nie rozumiem tej dziczy, nawoływania do zamachu stanu  satysfakcji z poturbowania posłów pisu .PO wie że za trzy lata demokratycznie władzy nie odzyska więc zostaje rozwiązanie siłowe, pucz, majdan itp. Prowokacje, targowica, ujadanie. :P :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12444 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:09

Już tu ktoś wcześniej pisał nie da się rządzić skutecznie wszczynając cągłe konflikty coraz więcej pisich żołnierzy z tylnych ławek zaczyna dostrzegać że to zmierza ku ruinie kraju i wkrótce uznają że nie chcą już dalej tego żyrować.

#12445 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:11

Pewnie Bronek był w nagonce jak wszedł na krzesło toi dzika z koniem mógł pomylić http://www.farmer.pl/fakty/mysliwy-przypadkowo-zastrzelil-konia-za-40-tys-euro,68567.html   ;) :P :P

#12446 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:20

Rozumiem protesty pokrzywdzonych, którzy są jednak bardzo niezadowoleni z powodu braku agresji policji. Ale nie rozumiem tej dziczy, nawoływania do zamachu stanu  satysfakcji z poturbowania posłów pisu .PO wie że za trzy lata demokratycznie władzy nie odzyska więc zostaje rozwiązanie siłowe, pucz, majdan itp. Prowokacje, targowica, ujadanie. :P :P

Jaki zamach stanu? Już któryś raz proszę by ktoś piszący o tym przedstawił na dowód słowa Petru czy Schetyny, którzy mówią, że chcą siłą obalić obecną władzę. Staszek kto cię nawołuje do zamachu stanu? Sam się tymi bzdurami nakręcasz, czy ktoś ci to do głowy wbija? Pokaż mi słowa przywódców opozycji o siłowym przejęciu władzy lub daj spokój z tymi bzdurami.

Opozycja nie mówi o rozwiązaniu siłowym. Za to wczoraj pod Pałacem Prezydenckim jeden z obrońców obecnej władzy krzyczał, że jeśli oni (opozycja) ruszą na jakiś budynek rządowy to i my ruszymy. Przy głośnej aprobacie tłumu. Więc widać komu rozwiązania siłowe się marzą.

Edytowany przez hubertuss, 19 grudzień 2016 - 14:24.

#12447 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:21

1. A co ma jedno wspólnego z drugim? Nie wyrywaj z kontekstu bo wygląda na to, że nie rozumiesz. Kaczyński nie zadepcze czerwonego plemienia. Bo ma jego osobników w partii to raz. 

Pozatym normalne, że nie wszyscy będą mogli skorzystać s furtek dla "dobrych" esbeków. Bo po pierwsze wielu za komuny dopuściło się przestępstw i są dowody.

2. Realiści PIS wprowadzili programy prorodzinne i pro obywatelskie. Po czym wprowadzili lub podnieśli podatki. Np podatek bankowy, podatek od sklepów, akcyza na samochody.

1. Sam przyznajesz że nie wszyscy będą mogli skorzystać z furtek, więc dlaczego uważasz że kaczyński nie zdepcze czerwonych?

Widoma sprawa nie liczę że zdepcze w 100% co wcześniej zaznaczałem, trzeba się cieszyć że chociaż częściowo się to uda jak sam przyznałeś: ,,nie wszyscy będą mogli skorzystać s furtek dla "dobrych" esbeków.,,

Coś dalej jest nie jasne? Albo nie rozumiesz co piszesz albo sam sobie przeczysz.

2. Sam przyznałeś w temacie o samochodach że wyższa akcyza ograniczy śmietnik na polskich drogach więc trzeba się z tego cieszyć. Brak rozwiązań zastępczych to jest błąd i z tym się zgodzę. Wyższa akcyza ograniczy sprzątanie podwórka niemieckiego ze śmieci przy jednoczesnym płaceniu im za możliwość sprzątania. Ale za to kupimy ich nowe samochody i to jest błąd że nie mamy alternatywy najlepiej swoich samochodów.

Podatek od sklepów na tyle doskwierał okupantom że odgórnie na szczeblu międzynarodowym go zablokowali z automatu, a bankowy już kiedyś tłumaczyłem że z własnego doświadczenia jako posiadacz wszelkich kont nie dotknął mnie. Nie mam lokat i na ten temat się nie wypowiem bo być może tam uderzył, ale opłaty za prowadzenie rachunków nie wzrosły w moim przypadku.

EDIT: Hubertus musisz uwierzyć na słowo bo nie chce mi się tego szukać, może piesek na posyłki marko to zrobi bo jest wprawiony w bojach i poszuka jak petru powiedział że metodą na dyscyplinowanie obecnego rządu będzie okupowanie mównicy czy sejmu co doprowadzi do wcześniejszych wyborów. Ja to interpretuję jako ktoś siłą będzie próbował obalić rząd, oczywiście wiem że jest to nierealne i nie ma się czym przejmować ale takie zachowanie otwiera nóż w kieszeni.

Edytowany przez damianzbr, 19 grudzień 2016 - 14:25.

#12448 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:36

Słowa o tym, że Kaczyński nie zdepcze czerwonego plemienia i o furtkach dla esbeków na pewno się nie wykluczają. Dlaczego napisałem.

To, że wyższa akcyza ograniczy import starych samochodów nie wyklucza tego, że jest to podniesienie podatku. Mi nie przeszkadza. Ale wielu wyborców pisu wkurzy. Tak samo jak wkurzyć się mogą posiadacze lokat czy ci którym banki podniosły jakieś opłaty za korzystanie z kont.

Nóź w kieszeni to otwierają ci, którzy chcą dorobić do tych słów, które przytaczasz jako wypowiedź Petru swoją wersję. Okupowanie mównicy czy sejmu to nie jest siłowe odebranie władzy. Też wiem, że takie dosłownie siłowe odebranie władzy jest nie możliwe. Niestety jest pełno ludzi, którzy ulegają takiej dorobionej wersji. Przedstawianej przez stronę rządową.

PS żądanie przyspieszanych wyborów jest wielkim błędem. Opozycja powinna dać pisowi się "wykrwawić". To jest pozwolić rządzić i wytykać błędy lub wykorzystywać takie sytuacje jak blokowanie dostępu mediów do sejmu. Poparcie pisu będzie spadało. Bo już teraz powolutku spada.

Edytowany przez hubertuss, 19 grudzień 2016 - 14:39.

#12449 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:41

Rozumiem protesty pokrzywdzonych, którzy są jednak bardzo niezadowoleni z powodu braku agresji policji. 

Jak nie było agresji policji, jak była? To ty jesteś słabo poinformowany przez TVPis i TRWAM. Spójrz jeszcze raz jak Jarek wychodził, to co policja robiła?

A po co w sobotę rano ściągali do Warszawy policję z Częstochowy i Łodzi? Bo limity paliwowe za ten rok jeszcze im zostały i bony trzeba wykorzystać? Emerytury są już podpisane i od października przyszłego roku rolnicy też będą tyrać do 60 i 65, los 3 kopalń jest przesądzony i czeka tylko na podpis, w woj. opolskim co, co blokowali drogę przy elektrowni opole teraz będą prowadzić strajk głodowy (dla mnie to jest absurd, bo jak rząd już ich losy przekreślił w lipcu tego roku, prezydent w październiku w Strzelcach zapewnił ich, że zobaczy co da się zrobić i ... nic nie zrobił, to ich wyczyny są niby głos wołającego na pustyni o deszcz.

Co będzie dalej - nie wiem, ale niech mi nikt nie wmawia, że opozycja nie pozwala rządzić PIS. Opozycja nie pozwala przypisać cobie PIS całej władzy, bo ostatecznością już będzie ograniczenie władzy dziennikarzom, którzy patrzą na ręce nie tylko rządowi, lecz i opozycji. To dziennikarze ujawnili głosowanie najpierw jednego, co głosował za 2 a później jeden wcisnął przyciski za siebie i 2 obok. To dziennikarze pokazują ilu jest posłów na sali, a ilu przyszło tylko listę podpisać i myka do domu lub siedzi w barze. O takich zjawiskach, jak bawienie się na tabletach, czy pogawędki o d*pie maryny, to już nie wspomnę.

Teraz brakuje jeszcze nocnego podPISu prezydenta, który niby zrzekł się przynależności do PIS kosztem prezydentury, ale na dywaniku prezes mu daje instrukcje. Więc jak to jest z tym przynależeniem? Czyżby kłamał?

#12450 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:46

Dobrze więc jeszcze raz.

Pisałem że kaczyński częsciowo zdepcze czerwone plemię a na pewno pozbawi ich sił.

Ty piszesz że esbecy będą mieli po tyłku, ale część z nich skorzysta z furtek.

Piszesz także że kaczyński nie zdepcze czerwonych.

Nawet jeden czerwony podeptany w obliczu stu nie naruszonych, świadczy o jakimś zdeptaniu czerwonych i pozbawieniu sił w stopniu 1%.

Więc dlaczego twierdzisz że częściowo nie zdepcze czerwonych, to zaprzecza wersji o furtkach? Cały czas rozmawiamy o częściowych działaniach nie 100%, co zaznaczałem już wcześniej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12451 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 14:57

Opozycja powinna dać pisowi się "wykrwawić". To jest pozwolić rządzić i wytykać błędy lub wykorzystywać takie sytuacje jak blokowanie dostępu mediów do sejmu. Poparcie pisu będzie spadało. Bo już teraz powolutku spada.

To, czy spada, czy rośnie, to w tej chwili nie ma znaczenia. Jak ograniczą media, które już są ograniczone, bo za ujawnienie czegoś tam w sejmie u jednej posłanki (nie będę precyzował, bo wszyscy wiedzą o kogo chodzi i jaki incydent) dziennikarz wylatuje z pracy. Za powiedzenie prawdy w wiadomościach w TVP o jednego zdania za dużo - wylatuje z pracy. I gdzie tu te wolne media? 

TK mówi, że coś jest niekonstytucyjne, a oni na to, że nie ogłoszą tego wyroku. Jak TK im nakazał zgodnie z konstytucją ogłosić w dzienniku ustaw, to ogłosili, ale tylko wybrane. Skoro TK idzie zgodnie z literą prawa, a nawet prezydent prawnik nie ma argumentów, by to obalić, to teraz trzeba TK zrobić sobie podwładnym, czyli prezydent wybiera przewodniczącego, a jak mu nie będzie odpowiadał - wywala go i mianuje następnego. Doskonale wiedzą i na to już mają wyrok, że nieprawidłowo wybrani sędziowie nie mają prawa zasiadać w posiedzeniach, więc muszą nową ustawą do tego dopuścić - ustawa czeka na nocny podpis, bo sejm już ją przyjął.

Więc dlaczego twierdzisz że częściowo nie zdepcze czerwonych, to zaprzecza wersji o furtkach? Cały czas rozmawiamy o częściowych działaniach nie 100%, co zaznaczałem już wcześniej.

może ja odpowiem - znasz powiedzenie: szklanka do połowy pusta albo szklanka do połowy pełna? - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

- Albo jeszcze bardziej absurdalne: większa lub mniejsza połowa? - połowa to połowa i nie ma logicznego wytłumaczenia mniejszej, lub większej połowy.  Otóż jak chcą deubekizacji, to niech ją robią, ale zaczynając od siebie. No cóż, już o drzazdze i belce w oku pisałem, więc teraz może przytoczę inny cytat z Pisma Św.: "Nie każdy, kto mówi mi Panie, Panie, wejdzie do Królestwa mojego"

#12452 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:06

Jaki zamach stanu? Już któryś raz proszę by ktoś piszący o tym przedstawił na dowód słowa Petru czy Schetyny, którzy mówią, że chcą siłą obalić obecną władzę. Staszek kto cię nawołuje do zamachu stanu? Sam się tymi bzdurami nakręcasz, czy ktoś ci to do głowy wbija? Pokaż mi słowa przywódców opozycji o siłowym przejęciu władzy lub daj spokój z tymi bzdurami.

Opozycja nie mówi o rozwiązaniu siłowym. Za to wczoraj pod Pałacem Prezydenckim jeden z obrońców obecnej władzy krzyczał, że jeśli oni (opozycja) ruszą na jakiś budynek rządowy to i my ruszymy. Przy głośnej aprobacie tłumu. Więc widać komu rozwiązania siłowe się marzą.

Ty słysztsz tylko co chcesz usłyszeć bo głuchy jesteś i czytaasz co Ci na kartkach przysyłają powiedz co B ronek nawiedzony gadał czemu milczysz tchórzu :P :P

#12453 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:09

Więc pokaż mi gdzie Petru lub Schetyna mówią, że ruszą na budynki rządowe i siłą wywalą stamtąd pisowski rząd. Albo skończ te brednie.

#12454 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:09

Bardzo dobre powiedzenie. Szklanka w obu przypadkach zawiera tyle samo wody. Wszyscy byśmy sobie życzyli aby była zapełniona w 100%, jednak do tej pory była puściutka i trzeba się cieszyć z każdej kropelki.

Czyli twoim zdaniem jeśli chcą dezubekizacji niech zaczynają ją od siebie albo wcale tego nie robią? Czy twój ojciec też jest na powyższym demotywatorze?

Jeśli pedofil ma zamiar przestać gwałcić dziewczynki to ty jako rodzic chłopca wymagasz aby zaczął od chłopców albo wcale niech nie przestaje i gwałci oboje jak do tej pory?

To albo jesteś egoistą albo pedofilem.

EDIT: Abyś się nie obraził chłopiec dziewczynka, pedofil to w przenośni pisane nie miałem zamiaru w ten sposób cię nazywać, podstaw sobie te postaci do obecnej sytuacji politycznej.

Edytowany przez damianzbr, 19 grudzień 2016 - 15:11.

#12455 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:10

Wracając do tego, co było podczas mojej obecności, bo widzę, że i w tej sprawie kolega @Staszek mnie skomentował:

Dobrze że odeszłeś szkoła i uczniowie zyskali na tym nie ma nic gorszego w szkole jak nawiedzony nauczyciel ;)

Zrobiłem miejsce innym, a sam poszedłem do lepszej pracy. Żona moja po roku czasu poszła tam na praktyki i uczniowie się jej pytali, kiedy wrócę - dla mnie ta ocena jest najbardziej obiektywna i nie zraża mnie to, że ktoś, kto mnie nie zna, a w dodatku ma wyprany mózg próbuje mnie obrazić. Ja nie należę to tych osób, które się obrażają, a raczej do tych, co rozmawiają. Uczniowie o tym wiedzieli i nie rzadko zamiast to wychowawcy, to do mnie przychodzili. Ale co ty możesz wiedzieć o psychologii? Jak byś wiedział choć podstawy, to byś nie dał sobie mózg prać i byś sam zaczął wyciągać wnioski. Podałem ci argumenty, w których jasno widać różnice między Gimnazjum i 8-mioma klasami, a ty ile argumentów podałeś i poparłeś je w rzeczywistości? Jeżeli za trudne jest to dla ciebie, to po prostu napisz, że nie jesteś kompetentny, by się w tej sprawie wypowiadać, bo to nie twoja dziedzina.

PS:  Wiesz co to podstawa programowa? 

#12456 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3974 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:15

Hubertus masz petrusa: https://twitter.com/...757591756402688

idealnie to ujął, tylko barany zamienił bym na wilki bo owce kojarzą się z czymś pozytywnym, a jarek prowadzi na rześ zakałę narodu a nie owieczki.

Edytowany przez damianzbr, 19 grudzień 2016 - 15:27.

#12457 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:16

Widać jaki nauczyciel tacy uczniowie u mnie też najbardziej lubili tego co udawał że nie widzi jak ćpają a jak wiział bójki to się plecami odwracał ;)

#12458 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:18

Czyli twoim zdaniem jeśli chcą dezubekizacji niech zaczynają ją od siebie albo wcale tego nie robią? Czy twój ojciec też jest na powyższym demotywatorze?

EDIT: Abyś się nie obraził chłopiec dziewczynka, pedofil to w przenośni pisane nie miałem zamiaru w ten sposób cię nazywać, podstaw sobie te postaci do obecnej sytuacji politycznej.

W mojej rodzinie nikt nie był w żadnej partii, chociaż propozycje były. Za to, że ojciec się nie zapisał, to czerwoni wcale nie ułatwiali nam życia - wręcz przeciwnie. Ty uważasz, że ci, co teraz przystąpili do PIS to nagle się obudzili i nawrócili? Wierzysz w to? A skąd wiesz, że pozostali się nie nawrócili? Co mają ci, co zaczęli naukę w szkółce za czasów PZPR, a skończyli już za solidarności? - dlaczego oni mają być tak samo traktowani jak czerwoni, skoro nie przepracowali nawet jednego dnia?

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi, lecz odpowiem dopiero jutro, bo dziś mam jeszcze inne zadania

Widać jaki nauczyciel tacy uczniowie u mnie też najbardziej lubili tego co udawał że nie widzi jak ćpają a jak wiział bójki to się plecami odwracał ;)

Nie odpowiedziałeś, lecz znowu wywody robisz - odpowiesz w końcu?

PS: to, że ty ćpasz i się bijesz, to nie znaczy, że wszyscy, bo z takimi problemami też przychodzili i doskonale wiedziałem kto, jak i gdzie. Nie jeden mi już podziękował, że pomogłem mu wyjść z nałogu, ale co ty możesz o tym wiedzieć?

#12459 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:27

Widzę po znajomych na fb którzy mieszkają w Wawie że co chwilę ktoś dołącza do protestu.    

;)

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12460 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2016 - 15:31

A teraz POmyślcie : Jest grudzień 2016 roku - KOMOROWSKI dekoruje kolejnych "zasłużonych w boju " pułkowników ( mozguła) i generałów - ZA WIERNĄ SŁUŻBĘ ..." Schetyna idzie w marszu z czekoladowym orełem a Frasyniuk z TIR-ami ... Kopaczka Smoleńska kopie dalej pod Halickim a Budka paple jak Gomułka w "dobrych czasach "... Nowak z dumą sPOgląda na kolejny "zdobyczny" zegarek i POmaga Stefkowi fruwać w oparach absurdu własnej schizofrenii. Wkurzony Stef wpieprza mirabelki i ubliża - jak stary szewc - posłankom z PIS-u !! Nie ma -oczywiście - afery amber gold , u Sowy , ani nawet reprywatyzacyjnej u Hajki w W-wie , która dumnie obnosi swe NADPRZYRODZONE JESTESTWO po salonach stolycy - razem ze swoim jeszcze liczniejszym dworem . Zaś POonad wszystkimi i wszystkim unosi się szlachetny ORŁA CIEŃ ... To JAŚNIE NAM PONUJĄCY w Trybunale profesor Rzepliński fruwa na wyżynach swojej ABSTRAKCJI i ... upatruje wygodnego dla siebie miejsca lądowania PO 19-12-2016 roku . O temPOra o mores !! O Panie !! Jak dobrze , że to tylko ZŁY SEN , a na jawie rządzi PIS I Prezydent Andrzej Duda . STO LAT !!

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.