Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12381 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:13

Wyłącz TVPis włącz myslenie. Zadaj sobie trud, sprawdż dane i sie nie kompromituj. Cyfr nie da się oszukać ale jak widać niektórzy próbuja.

Rozwiazanie zamiast mieszkania +, http://korwin-mikke...._27_do_5/139819

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:58
  •  

#12382 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:14

Miłośnicy platformy przeczytajcie i otwórzcie oczy. Artykuł o demontowaniu bezpieczeństwa państwa http://13grudnia.org...zeństwa-państwa

Tylko wytrzyjcie pianę, weźcie głęboki oddech i postarajcie się przeczytać ze zrozumieniem bez zaangażowania politycznego. Później odpowiedzcie sobie czy tak postępuje partia dbająca o dobro obywateli.

#12383 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:16

widzisz tu jakiś miłośników PO ? 

co tam znalazłeś jakieś sparciałe wypociny ? kot jarka już  się  na to odlał , czy jak ?  :D

Edytowany przez marko-kolo, 18 grudzień 2016 - 20:23.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12384 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:19

No co ty.Facet zajmuje się głównie wywoływaniem konfliktów wzniecaniem nienawiści to niech zasmakuje owoców swojej wieloletniej pracy.

#12385 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:20

Trzeba mu było księdza z olejami posłać. Idiota jakiś i tyle. Tyle ludzi filmuje i liczy że nikt się nie kapnie?

#12386 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:30

marko-kolo B3Agro,Ulman,mirro oni chyba mają jakieś małe muszczki bo nie pamiętają chyba co się działo za o 8lat rządów popapracuw  

tak ziemia za po

wiec proszę nie jesteście rolnikami tylko szumowinami 

tak było 

wszędzie i wszystkim kryzys 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12387 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:30

marko-kolo B3Agro,Ulman,mirro oni chyba mają jakieś małe muszczki bo nie pamiętają chyba co się działo za o 8lat rządów popapracuw  

tak ziemia za po

wiec proszę nie jesteście rolnikami tylko szumowinami 

Tak się składa że 8 lat rządów PO i PSL to złote czasy polskiego rolnictwa. Ja rozumiem że są też frustraci którzy nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości kiedy gospodarka nie jest już sterowana - marek,staszek,romek.

A że były strajki - no i super, są na całym świecie jak coś jest nie tak. Teraz jest też wiele problemów i strajki tez są tylko tego nie mówią u rydzyka i w tvpzpr. 

#12388 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:31

Tyle że przyjęli PKB na poziomie coś ponad 3% a już wiadomo że jest zapaść i 1,5% będzie sukcesem. Więc ten budżet jest g... wart

Zwalą to  na opozycję

Proste umysły to i logika prosta. Krytyk PIS = zwolennik PO i inna opcja nie istnieje. Trzeba docenić ze dobrze ich wytresowali

#12389 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:32

Niedawno wkleiłem post człowieka który był na komisji rolnictwa w związku z zapaścią na rynku trzody. Odkop go i powiedz czy coś drgnęło od czasu blokad? A  może choć władza się zmieniła.

#12390 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:34

a tu o waszych bolkach 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12391 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1089 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:36

co tam znalazłeś jakieś sparciałe wypociny ? kot jarka już  się  na to odlał , czy jak ?  :D

Źle Cię oceniłem. Myślałem, że przejawiasz odrobinę samodzielnego myślenia, ale myliłem się. Wścieklizna Tak Cię zaślepia, że już nawet przeczytać nic nie potrafisz. Taplasz się w błocie.

http://demotywatory....25272/Co-robisz

#12392 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:37

o kurka i tu mnie zaskoczyłeś , bom za leniwy aby aż tyle czytać jakieś wypociny  :D  :D  :D

druga sprawa jeśli planowałeś jakiś podstęp i chciałeś mnie nawrócić na jedynie słuszna drogę to to wybacz ,ale nic z tego  ;)

Roman walni sobie harnasia i wyluzuj  ;)

Edytowany przez marko-kolo, 18 grudzień 2016 - 20:43.

#12393 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:38

Niedawno wkleiłem post człowieka który był na komisji rolnictwa w związku z zapaścią na rynku trzody. Odkop go i powiedz czy coś drgnęło od czasu blokad? A  może choć władza się zmieniła.

udajesz idioty lub nie wiesz jakie są ceny trzody ?? 3zł neto za po 4,80zł za pis 

widzisz twoja informacja mówi sama za siebie czy jesteś rolnikiem

przypominam ci ze pis w zeszłym roku dawał rekompensate   

#12394 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:40

Ja pier.. myslałem że miesięcznice są 10 tego każdego miesiąca ale nie to mało są też każdego 18 tego jako dzień pogrzebu tego pierwszego nie wiem czy kolejnych pogrzebów też są obchodzone bo było ich ze 3 po każdej ekshumacji.Brożka i Terlikowski też się wstawili.Korea północna..

#12395 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:41

robisz wrażenie lewaka po pisaniu 

ładnie mnie naśladujesz moje (wypociny) słowo na tym forum 

#12396 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:44

udajesz idioty lub nie wiesz jakie są ceny trzody ?? 3zł neto za po 4,80zł za pis 

widzisz twoja informacja mówi sama za siebie czy jesteś rolnikiem

przypominam ci ze pis w zeszłym roku dawał rekompensate   

Za PO pszenica była po 100 a za PIS jest po 60 Udajesz idiote czy nie wiesz jak było :D

#12397 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:51

Ja pier.. myslałem że miesięcznice są 10 tego każdego miesiąca ale nie to mało są też każdego 18 tego jako dzień pogrzebu tego pierwszego nie wiem czy kolejnych pogrzebów też są obchodzone bo było ich ze 3 po każdej ekshumacji.Brożka i Terlikowski też się wstawili.Korea północna..

no i co ?? jedni wolą fetysz drudzy pedałowanie inni na piwo chodzić 

a ty co oceniasz zabraniasz czerwona chłota z ciebie??

niech robią co się im podoba każdy ma swoje ho obi  podobno lewactwo walczy o demokracje bo za tepi byli zęby rządzić to to patologie wyprowadzają na ulice  

o kurka i tu mnie zaskoczyłeś , bom za leniwy aby aż tyle czytać jakieś wypociny  :D  :D  :D

druga sprawa jeśli planowałeś jakiś podstęp i chciałeś mnie nawrócić na jedynie słuszna drogę to to wybacz ,ale nic z tego  ;)

Roman walni sobie harnasia i wyluzuj  ;)

nie pije piwa  ;)

Za PO pszenica była po 100 a za PIS jest po 60 Udajesz idiote czy nie wiesz jak było :D

a ile w urodzajnym 2014 kosztowała ??? za pis rzepak trzy mię za to cenę

Miłośnicy platformy przeczytajcie i otwórzcie oczy. Artykuł o demontowaniu bezpieczeństwa państwa http://13grudnia.org...zeństwa-państwa

Tylko wytrzyjcie pianę, weźcie głęboki oddech i postarajcie się przeczytać ze zrozumieniem bez zaangażowania politycznego. Później odpowiedzcie sobie czy tak postępuje partia dbająca o dobro obywateli.

inteligencja lewaka nie pozwala myśleć inaczej 

#12398 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:54

Miałem to olać ale niech tam. Był taki czas kiedy to był problem. Ale to  trochę nie tak ja to pokazano. Łącza to łącza. MON już dawno dzierżawi część łączy światłowodowych. Poza tym wykorzystuje się łączność rozproszoną tzn kraj jest opleciony siecią i w razie awarii można ją przekierować inną drogą. Podstawą jest podział na łączność jawną i niejawną. Przy łączności niejawnej przesył jest szyfrowany i tu najważniejsze jest urządzenie nadawcze i odbiorcze. 

Był swego czasu problem z Lublinem kiedy KUL chciał przejąć kompleks budynków po sąsiedzku a w nim Regionalny Węzeł Łączności. 

To tak dla ostudzenia głów.

#12399 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 20:57

no i co ?? jedni wolą fetysz drudzy pedałowanie inni na piwo chodzić 

nie pije piwa  ;)

czyli zostaje fetysz albo pedałowanie  :D  :D  :D  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12400 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 21:05

Tak się składa że 8 lat rządów PO i PSL to złote czasy polskiego rolnictwa. Ja rozumiem że są też frustraci którzy nie potrafią odnaleźć się w rzeczywistości kiedy gospodarka nie jest już sterowana - marek,staszek,romek.

A że były strajki - no i super, są na całym świecie jak coś jest nie tak. Teraz jest też wiele problemów i strajki tez są tylko tego nie mówią u rydzyka i w tvpzpr. 

Oswieć mnie na czym te złoteczasy poległy? o jakiej gospodarce rynkowej ty bredzisz :P :P