Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12321 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:27

Co by sie nie napisało to zawsze odpowiesz że 8 lat PO, KOD, Tusk, TK, ukradli, Ubecy, układ itd. 

Jastem pewien że gdyby role się odwróciły pyszczył byś tak jak teraz KOD bo nie masz własnego zdania a jedynie przyjmujesz bezmyslnie i bezrefleksyjnie narracje jednej strony

Nawet jesli weźmiesz pod uwage ostatnie zdanie swojego postu. Skoro to tylko garstka to czemu Błaszczak coś mamrocze o zamachu stanu, Premierowa orędzie w TVPis. Albo to nie była garstka albo Błaszczak jest idiota albo  jego gra jest obliczona na eskalację konfliktu. W ostatnie wyjście wątpie bo to przecięż  nie w stylu PIS. Spróbuj to jakoś pogodzić logicznie

Grzego - nie PO ma liczyć głosy ale niech to sie dzieje chociaż przy mediach. Niedawno zarzucali fałszowanie wyborów samorządowych a teraz sami na takie same zarzuty się narażaja. Wypisz wymaluj komuna wraca - wtedy mówiło się  " głosowali jak chcieli a wybrali jak trzeba" Pasuje  jak ulał do piątkowego posiedzenia sejmu. :P  

zrozum  to  wreszcie  że  role  by  sie  nie odwróciły   bo  PiS  by się  nie zniżył  do takiego  poziomu  jak PO i Nowośmieszni

Była  to próba  zamachu  stanu   ale  nieudolna  co  TVN głosił  że siłowo  będa  posłów  usuwać  

Poco  się  kładli  na ulice  i udawali rannych ????

Poco  rzucali  się  w tłum  swoich kompanów ????

Banda  warchołów  jak to mówili o  lepperze  zablokowała  mównice  to  gdzieś  musieli  przegłosować budżet   

Dajesz  sobą  manipulować  jak  małym dzieckiem   ich  maskarada  szybko  została  zdemaskowana  dlatego  nic  z tej manifestacji  nie wyszło  bo  ludzie  właśnie  zobaczyli  jaka jest  PO- Nowośmieszna

Jedynym  wygranym  tej  sytuacji  Będzie  Kukiz

Edytowany przez marekfarmer, 18 grudzień 2016 - 15:27.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:14
  •  

#12322 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:29

Jeśli czegoś jest 95 a przeciwności 5 to nikt nie widzi sensu aby te 95 jeszcze dodatkowo skandować gdyż samo przez się wybiło i każdy to dostrzega. manifestować trzeba te 5 aby robić sztuczne złudzenie powiększające.

A najlepsze w tym wszystkim jest to że nawet nawet manifestować już nie ma komu :lol: i z 5 robi się 4 dalej 3 na koniec zostanie petru, kij schetyna i tak sobie będą manifestować.

Edytowany przez damianzbr, 18 grudzień 2016 - 15:31.

#12323 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:31

http://wpolityce.pl/...on-i-barykadami

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12324 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:34

Mareczek,grupka gównierzy miełaby dokonać zamachu stanu kładąć się na ulicy? Ty tak na poważnie? Kto tu daje soba manipulować? Zresztą , jakie państwo taki zamach stanu.
PIS niejednokrotnie zniżył się i niejednokrotnie jeszcze znizy się do tego poziomu.
Damian, skoro nie ma już komu manifestować to wytłumacz Mareczkowi że to nie zamach stanu bo się młodziak strasznie przestraszył

Edytowany przez Ulman, 18 grudzień 2016 - 15:37.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#12325 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:34

To o czymś świadczy jak obcy ludzie publicznie zaczynają się cieszyć z tego co rząd robi. Ja myślę że oni nie cieszą się z obecnego rządu, tylko z tego że oprawcom i zbrodniarzom ktoś do tyłków się dobiera.

a piotrowicz i inni  to kto ? 

szkoda że tak nie jest jak napisałeś ale widać dla ignoranta to nie ma znaczenia 

liczy się przekaz a nie fakty  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#12326 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:35

Nawet ten debil co to pisał aż się wstydził pod tym podpisać ;).

#12327 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:38

nowi - czytaj młodzi i wykształceni a nie stare  cepy i niedouki - wieczne działacze 

http://wpolityce.pl/...nieszki-holland    :P :P :P B)

dziś był sąsiad i mówił że wczoraj jego ojciec z płaczem przepraszał go że głosował na pisuar  :D  :D  :D

może to nic nie znaczy , ale jednak się dzieje i nie zakrzyczycie tego  ;)

o TO CHODZI OPOZYCJI NIC WIĘCEJ

http://wpolityce.pl/...tor-z-protestow

Edytowany przez staszek131415, 18 grudzień 2016 - 15:41.

#12328 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:42

Nawet ten debil co to pisał aż się wstydził pod tym podpisać ;).

anonimem listonosz nie dostarczył więc nie wiem o co ci chodzi. Masz redakcję masz str. www jeśli coś nie halo wiesz kogo pozwać.

Damian, skoro nie ma już komu manifestować to wytłumacz Mareczkowi że to nie zamach stanu bo się młodziak strasznie przestraszył

To że nie ma komu manifestować udowodnili kolejny raz, jednak w trakcie akcji nie było to do stwierdzenia i oglądając polsat / tvn można było mieś obawy że jest to poważniejsza akcja.

Sam się przestraszyłem bo ja cały czas mam nadzieję że polsat i tvn to rzetelne stacje, niestety zawsze jestem zawiedziony i rozczarowany. Jednak łatwo się nie poddaję i czekam cierpliwie i ufam że staną się rzetelne lub znikną raz na zawsze z sejmu.

Nie ma komu manifestować z własnej woli, ale kupić manifestujących zawsze można, teraz pytanie czy musimy się obawiać że jest taki ktoś kto miał by w tym cel i go na takie zakupy stać.

Edytowany przez damianzbr, 18 grudzień 2016 - 15:49.

#12329 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:42

dziś był sąsiad i mówił że wczoraj jego ojciec z płaczem przepraszał go że głosował na pisuar  :D  :D  :D

może to nic nie znaczy , ale jednak się dzieje i nie zakrzyczycie tego  ;)

Dziś był sąsiad i powiedział, że jego syn na klęczkach ze łzami w oczach przepraszał, że głosował na platformę. Powiedział – „ Wybacz ojcze, że głupi byłem i nie słuchałem Was, rodziny i znajomych. Uwierzyłem, że po dwóch licencjatach jestem lepszy od moherów. Proszę, weź  mój dowód i nie pozwól mi uczestniczyć w kolejnych wyborach, bo Tusk, i TVN wyprali mi mózg i nie jestem pewien czy na jedno ich skinienie nie zagłosuję na nich ponownie. I wybacz, że to kiedyś ja zabrałem Ci dowód”

Może to nic nie znaczy, ale jednak się dzieje  :D  :D  :D

#12330 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:46

zabolało co ? takie małe nic a jednak  ;)

no i co tam brakło pomysłu na ripostę więc postanowiłeś  robić za błazna 

staszek wiem że boli ciebie to co piszę bo zawsze czujesz się dotknięty  bo to jest prawda 

nie wyrywaj się jednak  do odpowiedzi jak nie masz nic do napisania

Edytowany przez marko-kolo, 18 grudzień 2016 - 15:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12331 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:53

Dziś był sąsiad i powiedział, że jego syn na klęczkach ze łzami w oczach przepraszał, że głosował na platformę. Powiedział – „ Wybacz ojcze, że głupi byłem i nie słuchałem Was, rodziny i znajomych. Uwierzyłem, że po dwóch licencjatach jestem lepszy od moherów. Proszę, weź  mój dowód i nie pozwól mi uczestniczyć w kolejnych wyborach, bo Tusk, i TVN wyprali mi mózg i nie jestem pewien czy na jedno ich skinienie nie zagłosuję na nich ponownie. I wybacz, że to kiedyś ja zabrałem Ci dowód”

Może to nic nie znaczy, ale jednak się dzieje  :D  :D  :D

Jak dzieci w szkole " a nie bo właśnie że ty"  :D  Jak to brak argumentów i ograniczenia intelektualne riposty nie pozwalaja sklecić :blink:

Ciekawi mnie czy przypadkiem obecna eskalacja nie ma na celu konsolidacji elektoratu poprzez stworzenie syndromu oblężenia. Ciekawe czemu tak sie dzieje? Czyżby coraz większy elektorat negatywny?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#12332 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:54

marko-kolo chyba żartujesz, błaznów poszukaj w swoich szeregach. Ale nie mów o sobie "takie małe nic" bo to pod masochizm podchodzi , pozwól niech inni Cię ocenią.

Edytowany przez Agrest, 18 grudzień 2016 - 15:55.

#12333 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:59

Dzisiaj na stoisku z karpiem, po sumie mały tłum około 30 osób przeważnie miastowi warszawka która przyjechała do rodziny na prowincję. I nagle ktoś trochę głośniej stwierdził, ryby i Polacy głosu nie mają. Na to drugi, trochę go znam, pochodzi od nas z okolicy ale 25 lat temu się wyprowadził jest jakimś kierownikiem  w dużej firmie w stolicy oburzony odburknął ,,na szczęście to powiedzenie zaczyna tracić moc i plemię czerwonych przestanie się panoszyć,, słychać było po głosach że każdy przyznał mu rację. jeden nawet się odważył głośniej krzyknąć ,,niby kaczka tak się śmieją a pająki wyniszczy, nie myślałem że tego doczekam...,, 

To o czymś świadczy jak obcy ludzie publicznie zaczynają się cieszyć z tego co rząd robi. Ja myślę że oni nie cieszą się z obecnego rządu, tylko z tego że oprawcom i zbrodniarzom ktoś do tyłków się dobiera.

EDIT: http://www.o2.pl/cyt...70489231860353s

Po sumie to i nie dziwota, że takie głosy było słychać. Teraz na stoisku może inne głosy słychać. A kaczka no cóż na pewno nie wszystkie pająki wyniszczy. Bo niektóra ma przed sobą i one całkiem dobrze żyją. Nie wiem czemu tak wmawiacie, że protestujący to garstka, że nic nie znaczy, że wszyscy ludzie przeciw. Raptem na prowincji sama warszawka po karpia w kolejce stoi. Miejscowi może do Warszawy pojechali. Dla mnie to śmieszne jest. Zamiast się czarować poczekajmy kilka dni. Zobaczymy kto wygrał a kto przegrał na tym proteście. 

Już ci pisałem, że ten rząd udaje, że zbrodniarzom i oprawcom do tyłka się dobiera. Gdyby chciał się dobrać. Nie robił by furtki w przepisach.

#12334 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 15:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Agrest

o jej jaki ty miły ..no i co tam jeszcze ? zmyśl coś jeszcze może poczujesz się  lepiej  ;)

Edytowany przez marko-kolo, 18 grudzień 2016 - 16:00.

#12335 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:01

Jak dzieci w szkole " a nie bo właśnie że ty"  :D  Jak to brak argumentów i ograniczenia intelektualne riposty nie pozwalaja sklecić :blink:

Ciekawi mnie czy przypadkiem obecna eskalacja nie ma na celu konsolidacji elektoratu poprzez stworzenie syndromu oblężenia. Ciekawe czemu tak sie dzieje? Czyżby coraz większy elektorat negatywny?

Ograniczenia intelektualne  oraz zacietrzewienie ograniczają zdolności postrzegania otaczającego świata. Ciężej jest zrozumieć ironię, a gdy już zostanie ona pojęta to najczęściej wywołuje wrogość.

Na szczęście elektorat rządzących nie musi się mobilizować. Jest na to jeszcze parę lat.

#12336 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:01

zabolało co ? takie małe nic a jednak  ;)

no i co tam brakło pomysłu na ripostę więc postanowiłeś  robić za błazna

Gdyby zabolało to ty miałbyś polubienia nie on :D

EDIT: a ja już ci pisałem że twoje historyjki o furtkach są oderwane od rzeczywistości.

A tym razem przesadziłeś totalnie. Przychodzi repliński i mówi, słuchaj jareczku, daj mi emeryturkę bo ja dobry chłopak przecież byłem. I to jest ta furtka mam rozumieć? Koń by się uśmiał.

Edytowany przez damianzbr, 18 grudzień 2016 - 16:05.

#12337 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:05

o kurka takie coś ?   :D  :D  :D

polubienia  są tu wyznacznikiem , no na to nie wpadłem

no naprawdę wysokie loty pisuarowych wyznawców  

#12338 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:07

Gdybyś dostawał je częściej czy w ogóle to byś wpadł.

Co mają loty do polubień. Jest zadnie jest autor, 4 inne osoby klikają lubię. Więc podpisują się pod tym zdaniem. Dlaczego nikt nie podpisuje się pod twoimi? Bo wstyd!

#12339 Share Agrest

Agrest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1123 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:11

Agrest

o jej jaki ty miły ..no i co tam jeszcze ? zmyśl coś jeszcze może poczujesz się  lepiej  ;)

W sumie to przepraszam, bo trochę przesadziłem. 

Ogólnie jestem zdania, że polityka to najgorsze gówno i może poróżnić ojca z synem, męża z żoną, przyjaciela z przyjacielem, a co dopiero dwie obce osoby na forum. 

Ale takiego szamba jakie platforma w 2005 roku zaczęła robić z polityki to nigdy nie było. Podzielili naród na pół i teraz zbierają żniwo. Najgorsze jest to  że wówczas zakręcono rzeczywistość (przekaz medialny) jak baranie rogi i do tej pory wielu jest zdania, że to PIS podzielił społeczeństwo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12340 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 16:16

Gdybyś dostawał je częściej czy w ogóle to byś wpadł.

Co mają loty do polubień. Jest zadnie jest autor, 4 inne osoby klikają lubię. Więc podpisują się pod tym zdaniem. Dlaczego nikt nie podpisuje się pod twoimi? Bo wstyd!

synku ja pisze to co myślę i to jest moje zdanie 

nie wyrażam go po to aby ktoś  mnie polubił lub nie 

ale teraz rozumiem czemu tak pajacujesz w wielu tematach   :D  :D  :D

Edytowany przez marko-kolo, 18 grudzień 2016 - 16:19.