Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12261 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 08:55

Suski przepychał się po ścianie. Ja tu nie widzę aby ktoś kogoś atakował. Trzeba pamiętać w takiej sytuacji aby łapy mieć blisko tułowia, Inaczej chwyt za nadgarstek, nacisk na łokieć i idziesz jak cielaczek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:08
  •  

#12262 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:05

Przekrój wieku pod posła domem - 20-50 lat. Większośc około 40. Jakieś 50 osób. Zabawa przednia - śpiewy , koksownik. Policja bardzo przychylna , w prywatnej rozmowie chłopaki stwierdzili że chętnie by się przyłączyli żeby to pisowskie gówno pognać ale jeszcze nie teraz.

Wkurw się rodzi i nie jest to rodzina radia maryja ani debilne łyse łby. 

Lecz się człowieku puki czas nie wyszedł protest to tu wwylewasz swoje żale :P :P

#12263 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:07

0:26  widać  wyraźnie  jak  łapie  suskiego i   wyciąga i rzuca na glebę 

Dziecinada

staszek131415 -    przecież  on nie był na żadnym proteście    nie raz  już nam tu bajki opowiadał   dla mnie  jego  słowa  są  tyle  warte  co zeszłoroczny  mróz

Edytowany przez marekfarmer, 18 grudzień 2016 - 09:10.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12264 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:13

No wiem symulator farmy mu się zepsuł i teraz odreagowuje na forum ;)

#12265 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:16

Pyskata amatorka sałatek jakoś nie była skora do rozmów. Za to Pan Poseł Cymański pełna klasa.

#12266 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:21

z kim  miała  rozmawiać  z hałastrom  wulgarnych  KODomitów

Widać  był  jak ją  atakowali  że  asysta  Policji  musiała  być

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12267 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:24

Podział między ludźmi w Polsce został wyznaczony w 1945 roku na linii tych którzy weszli w kolaborację z sowieckim okupantem i tych którzy tej okupacji nigdy aż do dzisiaj nie uznali i nigdy nie zaakceptowali. W 1989 roku po medialnej ustawce sowiecko-SBckiej z Bolkiem BULem Michnikiem i ICH kolegami o nazwie ‚pierwsze wolne wybory w Polsce’ władzę miała aż do 2015 roku postsowiecka nomenklatura i resortowe uprzywilejowane potomstwo. Drą się że Kaczyński spał 13grudnia. Skoro nie był w ZOMO ani nie czekała na niego motorówka z której mógłby skakać przez płot no to spał. Wielu innych ludzi też spało i obudziło się w trwającej 5Lat wojnie Polsko-Komuszej w której prawdziwą opozycję zduszono a ludzi szczuto bito i mordowano i to nie było kulturalne wydarzenie.W 1989 roku ustalono w Magdalence ład pokomuszy,z głównymi sygnotariuszami Michnikiem i Wałensą.Po 1989 przez wiele lat zohydzano Polakom środowiska inne niż pokomusze. Raz prawie komuna upadła ale Pan Walensa razem z min Panem Tuskem liczydłem,i Pawlakiem usadzili inny niż pokomuszy rząd Jana Olszewskiegi na D..pach w czasie nocnej zmiany rządu. Od tamtej pory środowisko pokomusze nienawidzi Macierewicza i Kaczyńskiego i toczy z nimi frontalną wojnę medialną i polityczną dążąc do ich anihilacji.Pewnego razu doszło do postawienia Czesława Kiszczaka przed sądem za masakrę Grudnia 1970 roku,na ratunek przybył główny redaktor Gazety Wyborczej i główny sygnotariusz aktu w Magdalence  Adam Michnik jako obrońca,i uratował go.Z nim współpracuje ścisło całe środowisko pokomusze,jak ostatnio Ewa Kopacz na rozmowach jak obalić Kaczora.To środowisko pokomusze walczące z Kaczorem zrobiło Polakom dla śmiechu premierem Donalda czyli takiego antyKaczora Donalda. Ten oto antyKaczor Donald nie spał ani 13grudnia ani w Magdalence ani podczas Wałensowej nocnej zmiany.Za jego panowania  pochowano z państwowymi honorami 2014 roku sądowego kata Inki Wacława Krzyżanowskiego.Ten antyKaczor Donald jest medialny Pijarowy i przystojny ma konta w banku albo i w trzech bankach na Cyprze w Szwajcarii i w Moskwie. Ma kobietę albo i ze dwie a kota jeśli posiada to tylko rasowego za parę tysi dolarów. Nie to co niemota prezes bez konta żony i z kotem dachowcem... A potem ten prawieKaczor Donald zajumał Polakom 150mld z OFE podniósł podatki a jego kolega Pan prezydent BUL kazał se Polakom zrobić lewatywę wziąć kredyt i zmienić pracę albo wyemigrować bo to też jest jakaś szansa. No i się polactwo pokapowało co się dzieje i pokomuchom żarło żarło aż żreć przestało. Teraz środowisko pokomusze wpadło na pomysł że wymyśli KOD i Nowosmieszną i że te pociągną za sobą tłumy i obalą PiS na ulicy. Walensa krzyczy Bendem Pałować. Tymczasem na czele Nowośmiesznej postawili niedojde który bredzi o sześciu królach i umawia się z gejem Werwowszdadem na antypolską ustawke w PE. Na czele Komitetu Ochrony Dochodów ustawiono faceta który alimentów nie płaci. No ludzie to już mogliście jakiemuś aktorowi zapłacić i by lepiej grał rolę zatroskanego o losy Polaków elokwentnego polityka. Także 8 Lat premierem był antykaczor który robił dokładnie odwrotnie niż obiecywał w dwóch kampaniach wyborczych dlatego że to był CH Dpa i Kamieni Kupa. Teraz rządzi prawdziwy Kaczor a nie prAwieKaczor Donald a prawie robi wielką różnicę.

#12268 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:26

Musi się kryśka przyzwyczajać. Tym razem ją do domu zawieźli następnym pojedzie do paki.

Marek,staszek - rozumiem że u was w wiosce nie protestowali ;)

#12269 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:34

Dotąd nie sądziłem, że PO to aż takie bydło.
Ale teraz mamy czarno na białym – to zwykli prowokatorzy, jak komuniści posługujący się SB w PRL.
Widzę, że zdolni są do najohydniejszych świństw.
Ciekawe jakiego pijarowca wynajęli, jako reżysera tej prowokacji.
Ile zapłacono aktorzynie, który tak przemyślnie położył się na jezdni, uprzednio podpalając świecę dymną?

A jak wygląda ciąg dalszy tego scenariusza? Co dalej, co nas czeka?
Hitlerowcy podpalili Reichstag - winą obciążyli komunistów; komuniści 15 grudnia 1970 podpalili Komitet Wojewódzki PZPR w Gdańsku - winą obciążyli protestujących stoczniowców.

Pytanie: co i kiedy podpali Platforma Obywatelska, żeby winą obciążyć PiS?

Logicznie rozumując odbędzie się to podczas demonstracji jakiejś grupy powiązanej z PiS (np. dzisiaj po 16:00 pod Pałacem Prezydenckim).

#12270 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:37

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Alamo -  proszę  cię  nie pisz  tak  Bydło  się  tak nie zachowuje   wiem co mówię  bo  jestem hodowcą  bydła  i jest  o wiele  mądrzejsze  od tych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12271 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:38

Z twojej logiki - przepraszam nie twoje bo ten wpis po prostu "ukradłeś" ;) , wychodziłoby że to piss podpali i zechce zgonić na innych.  Chociaż nie , kaczyński już podpalił i tylko podkłada do ognia.

Widzisz  - dokonałeś popularnego ostatnio samozaorania i tylko potwierdza to że poplecznicy piss to w większości ludzie dosyć słabi intelektualnie ;)

#12272 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:56

Z twojej logiki - przepraszam nie twoje bo ten wpis po prostu "ukradłeś" ;) , wychodziłoby że to piss podpali i zechce zgonić na innych.  Chociaż nie , kaczyński już podpalił i tylko podkłada do ognia.

Widzisz  - dokonałeś popularnego ostatnio samozaorania i tylko potwierdza to że poplecznicy piss to w większości ludzie dosyć słabi intelektualnie ;)

Mój tekst jest specjalnie podbarwiony,nie masz nic do powiedzenia na pucz twego środowiska więc aby ratować się zeszłeś na poziom onetowy.  Środowisko twoje jest bez honoru i kodeksu moralnego,będziecie szczuć prowokować,pluć na Polskę i używać gazów rozweselających.

Do Internatów i Youtube'rów - Wrzucajcie film z opisem Polskim, Angielskim, Niemieckim ujęcie tej ustawionej akcji. Niech cały świat zobaczy i pośmieje się jak działa manipulacja przekazem video. Dość manipulacji i kłamstw. PO pacyfikowała obywateli i górników w 2015 roku jak ZOMO. Przekażcie światu film z tą ustawką, niech Polacy i świat zobaczy jak media i PO chcą kłamać.

#12273 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:56

komunistyczny obóz debili [kod] wywodzi się z synów i córek esbeków i jest jasne że nie podoba im się to że ich ojcowie zostają bez środków do życia ,bo za 2 tysie nie są w stanie utrzymać domu często w centrum miasta o pow.ponad 200-300-500metrów kwadrat.

esbekom należało by przydzielić lokum w spółdzielni mieszkaniowej i wtedy będzie jch stać na dostatnie życie .

i tak uważam że za słabo za nich się wzieli ale to zapewne piotrowicz nie chciał bardziej naciskać :) powinni odebrać im domy a kase ze sprzedaży przeznaczyć na odszkodowania dla prześladowanych przez zomo 

Edytowany przez grzen, 18 grudzień 2016 - 10:02.

#12274 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 09:59

Dlaczego w takim razie pis tym sb kom zostawił furtkę by zachować te emerytury mogli?

Widać zwolennikom pisu już tylko rzucanie inwektywami zostało. Frustracja u was sięga zenitu. Ja się was pytam dlaczego w takim razie pis się tego bydła przestraszył? Dzisiaj i jutro chcą rozmawiać z dziennikarzami. Tak czytam te wasze epitety i dochodzę do wniosku, że protest miał sens. Wkurzyło was, że pis jednak będzie z dziennikarzami rozmawiał.

Protestować przeciw pis, a protestować przeciw odsuwaniu koryta to dwie inne rzeczy.

Dowody że szuje? Oburzony dziadek chyba jakiś milicjant skanduje że po obniżce emerytur to on za 2000 zł nie jest w stanie wyżyć. Szuja nachapała się do oporu przez naście lat i nawet na sam koniec nie odpuści, bezczelność.

EDIT: Tak mi to utkwiło w pamięci, gdyż miałem takie szczęście że będąc u klientów w domu u dwóch się to zdarzyło, oraz u rodziny no i u teściów, każdy kto to usłyszał po prostu parskał śmiechem. Byłem świadkiem jak akurat to w TV puścili i zaciekawiony widz na moich oczach niekontrolowanie parsknął śmiechem, pomijając rodzinę, to klienci zrobili to przy obcej osobie czyli przy mnie

Może i dziadek był milicjantem, może nawet sb kiem. Nie twierdzę, że tam takich nie było. Tylko nie wiem czy ma się czego bać. Bo skoro milicjant to pis mu odpuścił. A jeśli nawet sb ek. To Jarosław Zieliński zadbał o furtkę dla niego, gdzie będzie mógł się starać o zatrzymanie dotychczasowej emerytury. Pis przestraszył się sb ków?

​Ja rozumiem, że we wszystkich przypadkach, gdzie widzowie parskali śmiechem leciało tvp info. Oczywiście rozumiem, że żalenie się, ze za 2 tys emerytury nie przeżyje wzbudza złość lub śmiech u ludzi. Rozumiem też, że tylko tvp przedstawia to tak, że tam sami sb cy za emeryturami protestują. Szkoda tylko, że nie informują, że pis im w znacznej mierze odpuścił. O czym pisałem wyżej.

Jak pisałem główny nurt sprzeciwu jest za ograniczeniem dostępu dziennikarzy do sejmu. Gdyby w pisie nie wymyślili tej durnoty. Można by dzisiaj przedstawiać ten protest jako wybryki opozycji, hucpę, czy protesty sb ków. Tak jak piszesz. Jednak pis sam dał protestującym piękny i wzniosły powód. Ograniczenie dostępu dziennikarzy do sejmu. A to nawet pro pisowscy publicyści nie śmiało ale krytykują.

Podsumowując pis tym razem pięknie podłożył się opozycji. Dając im piękny powód do protestów, okraszając to jeszcze wyrzuceniom posła z obrad za błahostkę.

PS pokażcie mi w końcu, gdzie ten Petru i Schetyna nawołują do obalenia władzy siłą. Bo na razie w linkach które wklejacie tego nie widać. 

Edytowany przez hubertuss, 18 grudzień 2016 - 10:07.

#12275 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 10:05

Co  1 tyś  ludzi  mieli się  niby  przestraszyć  ???  dobre :D :D :D :D

Tym się  różni  PiS  od  PO-PSL  że  PiS  chce  rozmawiać  z  protestującymi  a  PO-PSL  usuwało  ich  siłą  albo  niszczyło  miliony podpisów Polaków 

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

#12276 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 10:10

mnie to nie wkurzyło. a wręcz przeciwnie uważam że te ograniczenia dla tv nie powinny mieć miejsca i dobrze że będą rozmawiać .ale nie sądze że pis przestraszył się tej chołoty na ulicy to nie prawda czytałem o tej furtce co pisałeś no to ona jest dla piotrowicza ;]

#12277 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 10:12

No skoro zostawili esbekom furtkę możliwości zachowania emerytury bez zmniejszenia to się chyba przestraszyli. Tak samo jak milicjantów, którym nic nie będą zabierać. takie są fakty. Rozumiem, że zostaje ci tylko śmiech lub radość z tego powodu. Ale pis nie będzie zmniejszał emerytur milicjantom. Oraz esbecy będą mieli możliwość starania się by ich emerytura również nie uległa pomniejszeniu.

Tak się zastanawiam kto broni tych esbeków pis robiący im luki w przepisach czy kod na którego demonstracje jakaś ich liczba przychodzi? Pis im chyba lepiej pomógł.

Furtka jest dla byłych pracowników SB. Taki esbek będzie musiał zgłosić się do MSW i pokazać, że był "dobrym" esbekiem i pracował dla III RP. Sam Błaszczak w piątek na debacie sejmowej tak to tłumaczył. Czyli jest luka. Bo jak to w życiu bywa. Co było w SB to w większości przypadków jest dzisiaj nie do udowodnienia. A byli esbecy po upadku komuny startowali od wyższych stanowisk to i medali za ofiarną prace dla III RP nazbierali. A ci co byli na dole i po upadku komuny medali nie nazbierali to i tak nie wiele stracą. Pis wam kłamie, że robi dezubekizację. A dziurki w sicie zostawia duże. By wielu krzywdy nie zaznało. MI wierzyć nie musicie. Zapoznajcie się z ustawą. Zobaczycie kto lepiej broni milicjantów i esbeków pis czy kod?

Pkt. 1.13 – pisanie chaotycznych, ciężko zrozumiałych postów/komentarzy (nadmierne niestosowanie znaków interpunkcji, pisanie z włączonym CAPS LOCKIEM, kursywą, pogrubioną czcionką bądź podkreśleniem) - Moorgi

Edytowany przez Moorgi, 19 grudzień 2016 - 09:27.

#12278 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 10:28

W jaki sposób i na jakich zasadach ZUS ma rozdysponować środki z SBeckich emerytur i rent pomiędzy ofiary ucisku? Jest jakaś lista? Czy tylko przejrzą gazety?

Takie szybkie pytanie i proszę o proste odpowiedzi.

#12279 Share grzen

grzen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 10:37

zapewne bardzo trudno będzie im udowodnić że esbek był dobrym esbekiem .myślę że za wielu przez te sito nie przeleci

tylko szkoda że ominie to sędziów i prokuratorów .tylko wtedy trzeba by było zamknąć sądy pewnie dla tego nie wrzucono ich to tego samego worka a no i ten nieszczęsny piotrowicz

może wystarczy okazać legitymację solidarności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12280 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 18 grudzień 2016 - 10:46

A której Solidarności? Bo było ich kilka. Która była najbardziej represjonowana, środków dla wszystkich nie wystarczy. Kolejne mamienie nadchodzącą nieuchronnie sprawiedliwością społeczną. Chcą dać, zgoda niech dadzą, ale niech nie mówią że pieniądze dla tych ludzi są u SBeków.