Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12041 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 19:48

Rolnicy muszą sami o siebi zadbać. Nie pomoże im nikt, żadna władza, żaden prezydent.
Wszystko brednie, wiek emerytalny obniżyli, i wielkość emerytur też. 500+ dali, w sklepach ceny w górę, marżę banków w góre poszybowały itd.
Jeszcze nie wiemy co dalej nas czeka przez ten rząd

No jak to co. Zbiórka na pomniki smoleńskie w każdej gminie po 2 pomniki takie jak mają stanąć na krakowskim przedmieściu gdzie ludzie lepszego sortu będą mogli przychodzić 10 każdego miesiąca mdlić się po pisowskiemu oddawać hołd jarosławowi wielkiemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:35
  •  

#12042 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 19:53

http://prawicowyinte...rzeba-zobaczyc/  ot dziennikarka ...... taka zakodowana nowocześnie

#12043 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2016 - 19:59

@Alamo większego idiotę jak ty na tym forum ciężko znaleźć. Ty nigdy nie potrafisz nic merytorycznie napisać tylko zawsze jakieś bzdety i wymysły. Ja nie wmawiałem nikomu, że Stan Wojenny był wydarzeniem kulturalnym. Za to pis pod naciskiem protestów i wpadki z Piotrowiczem postanowił nie zmniejszać emerytur milicjantom. Tak samo jak nie odbiera emerytur prokuratorom i sędziom którzy do spółki z tymi sb kami działali. Takie są fakty.

A co ma wspólnego czy to szkoła podstawowa czy gimnazjum dla wychowania dzieci. To szyld wychowuje czy nauczyciele a przede wszystkim rodzice?

"ma zakończyć cierpienia dzieci w samotności gdzieś w kontach klas,ma zakończyć popełnianie samobójstw z powodu znęcania się psychicznego rówieśników,walczących o pozycje"

Rozumiem, że byłeś taką fajtłapą klasową. Która cierpiała z samotności gdzieś w koncie? Czy twój ptasi mózg jest w stanie pojąć, że takie przypadki nie zależą od szyldu szkoły tylko od wielu innych czynników. Skąd ci w ogóle takie przypadki do głowy przychodzą? Ty naprawdę tego doświadczałeś stąd twój uraz do gimnazjów? Z tego co ja pamiętam w podstawówkach też dochodziło do takich przypadków na długo zanim kto kolwiek pomyślał o gimnazjach. Więc jak zwykle twoje argumenty są bez sensu. Widać też jak durną argumentacją pis przekonuje takich durni jak ty do tej niezwykle kosztownej reformy.

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

A podstawówki i licea tez służą nauczycielom? Czy tam nie ma ich w ogóle i uczniowie uczą się sami? Bardziej durnego argumentu nie mogłeś wymyślić? A może masz jakieś dane, że te gimnazja nie służą uczniom?

Dzień dobry, daj czy zrób a nawet bardziej złożonych zwrotów uczą się dzieciaczki już w szkole podstawowej.  Twój brak jakiej kolwiek wiedzy w temacie edukacji jest zdumiewający. Wnioskując po podanych słówkach. Twoje postrzeganie świata i nauki języków przez pryzmat jakiegoś poddaństwa jest wprost szokujące. Czy ty masz z tym związane jakieś kompleksy? Czy ty nie rozumiesz, że znajomość języków to rozwój społeczeństwa?

Jak już pisałem jesteście tu gotowi każdą głupotę wymyślić byle by głupoty bronić.  Gimnazja są jakie są. Polscy 15 latkowie osiągają w nauce na tyle dobre wyniki by nie marnować miliardów złotych na głupie zachcianki pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny.

TY MUSISZ BYĆ NAPRAWDĘ TĘPY TY ODPISUJESZ JEDNYM I TYM SAMYM merytorycznie bzdety i wymysły ptasi mózg jest w stanie pojąć

pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny TYLKO ZA PO PSL TUSK DŹWIGAŁ KOMUNISTĄ EMERYTURY I FAŁSZOWAŁ HISTORIE PŁACIŁ MICHNIKOWI DOTACJE POMYLIŁO CI SIĘ JAK ZAWSZE 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#12044 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:00

http://prawicowyinte...rzeba-zobaczyc/  ot dziennikarka ...... taka zakodowana nowocześnie

Takie  to  są  rzetelne  media   i dziennikarze   najpierw  klepią  potem  przepraszają

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12045 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:19

DLATEGO TACY JAK ONI JĄ SŁUCHAJĄ hubertuss B3Agro I INNI ZERO FAKTÓW 100% PROPAGANDY  TO SIĘ IM PODOBA   

JESZCZE RAZ APELUJE WYŁĄCZ TVN WŁĄCZ MYŚLENIE 

Właśnie twój wpis pokazuje jaka ciemnota siedzi na polskiej wsi. Nie tyle ludzie nie wykształceni bo może i kilka klas skończyłeś - ale intelektualna i mentalna ciemnota.

Pewnie zamiast języka obcego chciałbyś kilka godzin religii dołożyć?

Nie da się twojej osoby określić innym słowem jak debil. Niestety jest was wielu.

I TY MASZ GOSPODARSTWO SKORO ŚMIEJESZ SIĘ ZE WSI PEWNIE JESTEŚ PAROPKIEM JAKIEJŚ FIRMIE ROLNICZEJ  NIE WIEM JAK U CIEBIE ALE NA WSIACH I PERYFERIACH MIESZKAJĄ NAJBOGATSI POLACY 

Tak samo jak nie każdy sb ek torturował i ścigał opozycjonistów. Sekretarki na sb czy różnego rodzaju pracownicy administracyjni też będą mieli obniżone emerytury. Dziwny jest zapał twój i tych co się nazywają polskimi patriotami i mówią o sobie, że walczą z komuną do obrony komunistycznego prokuratora. Który walczył z opozycją i sam się nawet przyznał do dwóch śledztw.  Ja rozumiem, że pranie mózgu robi swoje. Ale jaka partia tacy patrioci. Bo prawdziwy patriota nie ma najmniejszych wątpliwości.

Internet aż ugina się od historii o wyczynach Kaczyńskich i jak to uwłaszczali się na państwowym.  Znani politycy o tym publicznie mówią. I Kaczyński nawet słówkiem nie piśnie, że kogoś pozwie o zniesławienie. Bo wie, że to szczera prawda jest. 

Kaczyńscy pracowali u Bolka Wałęsy w kancelarii. Dzięki tej pozycji kupowali bez przetargów konkretne nieruchomości. Lub ich fundacje czy spółki otrzymywały takie nieruchomości z prawem wieczystego użytkowania. Majątek poszedł na politykę i kariery Kaczyńskich napisałem wyraźnie. 

Skoro piszesz o Balcerowiczu i Buzku to dodaj, że z nimi w koalicji rządzili Kaczyńscy. Porozumienie Centrum było w koalicji z AWS i UW.

Po śmierci to pis ma odwagę Jaruzelskiemu i Kiszczakowi stopnie generalskie odebrać. czemu nie odebrali im tych stopni za życia. Gdy rządzili pierwszy raz.

Jak byś nie kombinował. Co byś nie pisał. Losy Kaczyńskich od końca komunizmu związane są z elitami. Z elitami współrządzili, z elitami pracowali, z elitami majątki dzielili. A dzisiaj Kaczyński wam wpiera, że to nie on. A brał w tym wszystkim udział już od Okrągłego Stołu.

Internet aż ugina się od historii

TO PODAJ JAKIEŚ ŹRÓDŁO ??

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#12046 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:20

Najlepszy  jest  komentarz  pod tym filmem  :D :D :D

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#12047 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:20

To daje do myślenia B)

Załączone miniaturki

• bc.jpg

#12048 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:24

@Roman176 Jak się raz pomyliła bo nie sądzę, że powiedziała coś za co wiedziała, że będzie przepraszać pod groźbą pozwu. To nie znaczy, że jest 100 % propagandy. W Wiadomościach dużo więcej zmyślonych faktów podają i wam się podoba. Tępy to sam jesteś bo nawet po polsku poprawnie nie umiesz pisać. Patrząc na twoja pisownię to większego tępaka na tym forum nie ma. Pis pod swoimi skrzydłami chroni komunistycznych prokuratorów, postanawia zostawić w spokoju emerytury komunistycznych milicjantów. Nie obniża emerytur sędziom i prokuratorom ścigającym opozycjonistów. Przykrócono teleranek, podstawówkę rodem z komuny zaraz się przywróci.

Podsumowując sam piszesz a raczej patrząc na łamana polszczyznę bełkoczesz tu jakieś bzdury. A zarzucasz mi brak argumentów. To u ciebie ich brak. Zero faktów, zero dowodów. Tylko epitety wyzwiska i jakiś bełkot nie wiadomo o czym.

Staszek zlituj się nad sobą. Nie ośmieszaj się tak, miej litość dla siebie. Nie wklejaj tych durnot. Bo każdy mający choć trochę oleju w głowie Wie, że rok budżetowy jeszcze się nie zakończył. A wydatki ulegną zmianie. To po prostu propaganda pisowska robi z was durni karmiąc was tymi bzdurami.

@roman176 wpisz sobie u wujka gogle byle frazę typu "afery pis", "afery pc", "afery Kaczyńskich" i tym podobne. Czytania będziesz miał na parę dni. Jakoś Kaczyński autorów nie pozywa. Te strony wiszą w lecie latami. Wiele z nich na bardzo poczytnych portalach. Gdzie nie mogły być nie zauważone przez Kaczyńskiego i jego ludzi. A procesów nie widać. Tak samo jak Piotrowicz nie pozywa TVN u za podanie prawdy o sobie.

Edytowany przez hubertuss, 15 grudzień 2016 - 20:32.

#12049 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:31

To daje do myślenia B)

A przed wyborami  PO-PSL  krzyczało  że  Polski nie stać  na 500+  a tu masz w ich  budżecie  i  Stać  Polskę na  500+

w TVNy tego  im nie pokażą  ani  GW tego  nie wydrukuje

#12050 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:35

Bo ani TVN y ani GW nie pokazują głupot, które wyśmiał by uczeń szkoły średniej mający co nie co zajęć na temat budżetów i ich rozliczania.Ty tez jesteś taki głupi by uwierzyć w te bzdury o deficycie? Bez obrazy ale to bzdura jest. Bo można wydać mniej do końca października niż w zeszłym roku. A w listopadzie dwa razy więcej. To po prostu księgowość jest. Nie ośmieszajcie się tymi bzdurami. Bo jak pisałem z siebie durni robicie wklejając to. Poczekajmy do stycznia aż budżet na ten rok zostanie zamknięty i rozliczony wtedy porównamy go z rokiem ubiegłym.

Edytowany przez hubertuss, 15 grudzień 2016 - 20:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12051 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 20:40

Ty nie potrafisz  pisać  postów  bez  obrażania  drugiej osoby nie znasz innego  języka  poza  językiem POwskiej nienawiści ??

Dzisiaj słuchałem wypowiedzi  Morawieckiego gdzie mówił za deficyt  jest  poniżej  zakładanego  ale jak będzie  okaże się w styczniu

Ale  co wtedy powiesz jak będzie  niższy  co  jak się  wybronisz  co

:lol: :lol: :lol:

TVN y ani GW nie pokazują głupot, -   A to dobre  a za co  potem  przepraszają  nie za  głupoty które głoszą

:D :D :D

Edytowany przez marekfarmer, 15 grudzień 2016 - 20:44.

#12052 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 21:45

Morawiecki z wykształcenia to głównie historyk,jedyny w tym rządzie umiejący liczyć to Szałamacha ale już go tam nie ma.Niedawno oglądałem wywiad z A.Bugajem ekonomistą od lat wiernie popierający pis ,który mówił że przeczytał ten około 300 stronicowy program rozwoju Morawieckiego i się przeraził.Zresztą jeszcze bardziej przeraził się tym co robi duda oraz tym czego nie robi przez co odszedł z narodowej rady rozwoju przy prezydencie.

#12053 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 22:27

@marekframer ja wiem, że ty masz wybiórczą uwagę i wybiórczą moralność. Nawet się nie zdziwiłem, że nie zauważyłeś lub nie chciałeś zauważyć, że to @Roman176 zaczął od obrażania mnie i od języka nienawiści.

To, że zapytałem czy też jesteś taki głupi by uwierzyć w te bzdury o deficycie. To raz, że cię nie nazwałem głupim. A dwa wklejanie takich bzdur to jest wyjątkowa głupota. Bo jak mówiłem w listopadzie można wydać dwa razy tyle. I to nic nie świadczy o budżecie. Więc nie dziw się temu. Bo jak w ogóle człowiek myślący może wklejać na forum takie durne kalkulacje. Fajnie, że słuchałeś Morawieckiego i fajnie, że doszedłeś do wniosku, że jak będzie okaże się w styczniu. Tylko po co twój komentarz z 20:31? Jakie poważne media pokarzą tę bzdurę. Która nic nie znaczy?

To, ze mediom zdarza się powiedzieć nie prawdę. To nic nowego. Czy to Tvp, Tvn czy Polsat. Już nie jedni przepraszali. Olejnik przeprosiła na drugi dzień bo wiedziała, że za to grozi jej pozew. Gdyby wiedziała, że to nie prawda nie mówiła by tego. Bo jaki to ma sens. Za Piotrowicza jakoś nie przepraszają. Chociaż on nie raz groził dziennikarzom procesami. Natomiast jeśli chodzi o zmyślanie informacji lub zatajanie. W Tvp jest znacznie więcej tego niż w Tvn czy Polsacie.

#12054 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 22:39

Morawiecki z wykształcenia to głównie historyk,jedyny w tym rządzie umiejący liczyć to Szałamacha ale już go tam nie ma.Niedawno oglądałem wywiad z A.Bugajem ekonomistą od lat wiernie popierający pis ,który mówił że przeczytał ten około 300 stronicowy program rozwoju Morawieckiego i się przeraził.Zresztą jeszcze bardziej przeraził się tym co robi duda oraz tym czego nie robi przez co odszedł z narodowej rady rozwoju przy prezydencie.

Propaganda TVN y i GW  wyprała ci  mózg ????

W 1987 ukończył IX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu[2],

następnie ukończył studia w zakresie historii na Uniwersytecie Wrocławskim (1992),

odbył studia z zakresu Business Administration na Politechnice Wrocławskiej i Central Connecticut State University (1993),

uzyskał dyplom MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (1995).

Ukończył także studia podyplomowe z zakresu prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie w Hamburgu (1995).

Myślisz że  Prezes  Banku Zachodniego WBK nie umie  liczyć  ty sie  dobrze  czujesz ????

Tusk powołał by  człowieka nieumiejącego  liczyć  do  Rady  Gospodarczej ??????

śmiesznego rysia  nazwali  ekonomista  jak on niema nic wspólnego z ekonomią poza teczką balcerowicza i kanapkami z MC

hubertuss -  Gatka w POwskim stylu  :lol:  :lol:   jeszcze  Roman się tu nie udzielał to ty już  plułeś  jadem nienawiści

#12055 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 22:48

uslyszane w telewizji dobrej zmiany- za afere amber-gold odpowiada lech walesa bo tuskowi trudno cokolwiek udowodnic, juz nie beda skandowac walesa oddaj 100 milionow tylko 860.

pro memoria- prawdziwi satyrycy odchodza zostaja nam tylko politycy ,w sumie nic dziwnego-zycie przeroslo kabaret.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#12056 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 23:06

Marekfarmer  martw się o siebie bo jesteś najbardziej narażony na propagandę na tym forum.Napisałem że głównie historykiem nie jedynie!!!!A jego plan iluś letni to utopia i zbiór sprzeczności.Rozdawanie na lewo i prawo nijak nie można pogodzić z planami inwestycyjnymi.Ale  dostrzegam pewien postęp w twoim myśleniu w końcu uznałeś że Tusk to nie byle kto i zna się na rzeczy skoro się powołujesz na jego autorytet. brawo!

Tak trzymaj

Edytowany przez Piotr778, 15 grudzień 2016 - 23:24.

#12057 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 grudzień 2016 - 07:40

Nie powołuje się na autorytet  człowieka który ma na imię Kłamstwo  to wasz  idol  jest  nie mój  :D :D :D

Inteligencja na Marszu KODomitów

#12058 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 16 grudzień 2016 - 07:42

I kto to wkleja? Obrońca komunistycznego prokuratora Stanu Wojennego Piotrowicza.

@marekfarmer raz, ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dwa, nie umiesz zinterpretować faktów, którymi się posługujesz. @Piotr778 dobrze napisał, że Morawiecki z wykształcenia to głównie historyk. Historię studiował 5 lat. Więc z tego ma magistra. Business Administration tylko rok i MBA już normalnie dwa lata. Ja nie twierdzę, że on nie umie liczyć. Ale z wykształcenia jest głównie historykiem. Nawet na stronie rządowej nie chwali się swoim wykształceniem.

Na przyszłość postaraj się zapoznać i zrozumieć coś co wklejasz lub komentujesz. Nie będziesz się ośmieszał. Tak jak Staszek który wkleił bzdurę, której autor albo sam jest głupi albo robi z innych głupków. Bo już pomijam, ze bierze budżet tylko do października. Ale co ciekawe budżet na 500 plus do tego porównania bierze już z całego roku. Gdyby robiący to i wklejający mieli mózgi. To chociaż by od tych 17 mld na 500 + na ten rok. Kwotę na dwa brakujące miesiące odjęli.

Edytowany przez hubertuss, 16 grudzień 2016 - 07:44.

#12059 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 16 grudzień 2016 - 08:05

Masz  jakąś  obsesje   czy jak że ciągle tego  Piotrowicza wspominasz

Jak niby  był  taki zły  to dlaczego  PO-PSL przez 8  lat  go  nie ukarali za to ???

A ty  Bronisz  tutaj  Towarzysza  PZPR  Rzeplińskiego  :D :D

Bronisz KODomitów ???

Obejrzyj sobie  filmiki na YT z marszu  KODomitów   widać jaka inteligencja  tam  maszerowała 

Edytowany przez marekfarmer, 16 grudzień 2016 - 08:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12060 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 16 grudzień 2016 - 09:46

Pójdzie w odstawkę ale jeszcze nie teraz w pisie brakuje fachowców a do zrobienia jest jeszcze dużo chociażby "ucywilizować" opozycję w tym ma doświadczenie czy też udomowić sądy i wiele innych zadań co by przywrócić normalność.I znów się pochwalą jak to potrafią naprawiać także własne błędy wyciągać wnioski a nie jak PO.Choć i tak włos z głowy mu nie spadnie.Pamiętacie jak to było parę tygodni temu w sprawie Misiewicza w końcu spadł na 4 łapy.