Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#12021 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 15 grudzień 2016 - 13:18

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

ja byłem 2 klasą powstałego gimnazjum i nauczyciele tak narzekali co za idioci wprowadzili ludzie bd coraz głupsza młodzież itp

koszty 2 drektorów nie s pomne o zastępcach

no i naj ważniejszy argument najgorsze matury i poziom nauczania  i największa przemoc w europie 

masz lepsze argumenty linki z ubiegu lat 

To widać po twoim podejściu, że przy tej podstawie programowej się nie sprawdziły. Niestety, na twoją niekorzyść ta podstawa programowa była poprawiona.

- Co do najniższych wyników matur - nie mogę się zgodzić, że to wina gimnazjów, bo jak już, to za matury odpowiada szkoła średnia i podejście nauczycieli do ucznia i podstawy programowej.

- Przemoc winą gimnazjum? A od kiedy to szkoła ma wychowywać rodzicom dzieci? Ale cóż, jak rodziców nie interesuje los swojego dziecka, a na uwagi nauczycieli odnośnie zachowania się jego dziecka naskakuję na belfrów, że to ich sprawa, że mają problem, bo ich dziecko jest niewinne, to później co się dziwisz, że jest jak jest? 

Za moich czasów w podstawówce na rocznik wyżej nie można było krzywo spojrzeć, bo "byli starsi". Jak kończyłem podstawówkę, to już było dziadostwo, które do starszego podskakiwało i później leciało do mamusi, że oberwali. Matka do szkoły, starszy na dywanik dyrektora i nie było, że młodszy zaczął, tylko wina tego, który skończył. Teraz się dziwisz, że mamy co mamy?

 

Poziom nauczania został zaniżony przez podstawy programowe według których Was uczono. Akurat wtedy twierdzono że szkoła uczy tylko pamięciowo i nie pozwala myśleć samodzielnie. Wywalono wiele rzeczy z programu i efekt jest taki że teraz nie możecie pomóc w lekcjach swoim dzieciom.

Tak, tylko szkoda, że nie ograniczono tym nieukom praw do momentu dokształcenia

 

 

Mam nadzieje że  doczekam niebawem tego  dnia  jak  Unia  Runie

Wtedy  będę  hucznie  świętował 

:lol: :lol: :lol:

 

A ja nie mogę się doczekać, kiedy ci powiem, że dobrze ci tak, bo masz co chciałeś - w momencie, jak będziesz płakał, że nie masz na ropę i na materiał siewny, bo o nawozach już nie wspomnę. Wtedy ci powiem: miałeś dopłaty i narzekałeś na unię, teraz nie masz dopłat tylko ugory, więc idź do swojego Guru Jarka - niech ci da.

 

PiS to taka sama prawica jak PO liberałowie.

TVP od początku powstania była telewizją partyjną i jakoś teraz, tak nagle, zaczęło przeszkadzać. 

Zgodzę się z tym, że PIS i PO to jedno bagno. To, że jedni i drudzy mieli w garści TVP, to też się mogę zgodzić, ale nie zgodzę się natomiast z tym, że TVP jest takie samo, jak za czasów PO. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością za to, co piszę, że TVP po przejęciu przez PIS jest zakłamane i mówi tylko to, co jest im wygodne aż do przesady. Jeżeli się mylę, to podaj mi godziny, kiedy były puszczane informacje i transmisje ze strajków nauczycieli, strajku górników w dniu barbórki pod domem Beatki, strajku przy kopalni Makoszy, gdzie rząd postawił też i namioty, by proponować górnikom inne zatrudnienie (fajną rozpier... tam zrobili...), strajki przy elektrowni Opole (w zeszłym tygodniu w poniedziałek i piątek, a w tym od środy do piątku, a w przyszłym tygodniu zapowiadają strajk głodowy). Jutro jeszcze będzie w Niemodlinie... To tylko przykłady z grudnia. Ale co? Nikt nie strajkuje i żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, bo TVPis i Rydzyk o tym nie wspominają? A jak ktoś kogoś będzie bił i lał, to myślisz, że powiedzą? Porównaj sobie to do stanu wojennego, a sam wyciągnij wnioski kto bardziej ludzi okłamywał

 

 

To dlaczego  większość  firm  bazuje  na minimalnej  co ????

Gdyby było  tak jak mówisz   to by  ludzie nie zarabiali   6-7 zł/h jak ma to miejsce  teraz

 

Jak ty tak masz, albo płacisz, to jest twój problem i nie uogólniaj go. Ja mam u prywaciarza płacone 23zł. na godzinę, a inny płaci mi 600zł netto miesięcznie za samo to, że kilka razy w tygodniu do mnie zadzwoni po poradę prawną. Mi podwyżki nic nie zmienią, chyba że podatek większy będę musiał odprowadzić.

 

 

Piotrowicz  żadnego nie  skazał  ani  przez  jego  działania  żaden opozycjonista  do  więzienia  nie poszedł

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

Te twoje buźki są jak najbardziej na miejscu, bo widać, że sam w to nie wierzysz i się z tego śmiejesz. To tak samo, jak PIS-owcy mówią, że Urban dostał w łapę od PO albo KOD za to, że poparł Piotrowicza. A Piotrowicz jak samo nazwisko wskazuje - to rusek, więc komu miał służyć?

 

PIS pozbywa się Rzeplińskiego więc kto dla nich  będzie teraz wrogiem numer jeden?

Dalej Tusk, tylko że teraz trzeba go zniszczyć w Europarlamencie, a ten z kolei obsadzić swoimi ludźmi, by ich zostawił w swoich dalszych poczynaniach dekomunizacji i rozpoczęcia faszyzacji

 

 

Zrozum  to  wreszcie  że  gimbaza  się  nie sprawdziła   i  ludzie  chcą  jej likwidacji  PiS  sobie sam tego nie  wymyślił.

Likwidacja ma same  plusy   koszty  jakie  trzeba ponieść nie mają  większego znaczenia  bo  chodzi o  edukację  a na tym nie należy  oszczędzać  i  patrzeć  przez  pryzmat  pieniędzy.

Powinni  jeszcze  zlikwidować  przymusowe  nauczanie  języków  obcych  bo to  jest  chore  żeby na siłę Germanizować społeczeństwo

 

Nie byłeś w 8-śmio klasowej podstawówce, to nie masz pojęcia co się działo. Co niektórzy próbują wysnuć z rękawa jakieś teorie, ale w rzeczywistości nie mają one poparcia w praktyce. To może ja trochę coś na temat przypomnę:

 • powrót do przypinania etykiety dziecku, że niby jest uczniem 5-tkowym lub 2-kowym bez weryfikacji w późniejszym etapie nauczania, czy przypadkiem nie zasługuje na lepszą lub gorszą ocenę

 • gimnazjum było właśnie etapem przejściowym, w którym to etykieta, która była nałożona w 1-szej klasie szkoły podstawowej była na ucznia nałożona (przez wzgląd na zachowanie, na jego wiedzę lub na wykształcenie rodziców)

 • niektóre gimnazja są również kierunkowe (profil rolniczy, strażacki itd.)

 • po 8-śmiu latach podstawówki i tak nikt nie wiedział, co ma robić, więc szedł gdzie szedł. Ten, który miał 4 i 5 – liceum i technikum, a ten, który miał 2 i 3 – zawodówki i to jeszcze najczęściej za namową nauczycieli o kierunku takim jak rodzice

 • To nie prawda, że przez gimnazja zostały zniesione zawodówki, ponieważ jak ja już kończyłem 8-śmio klasową podstawówkę, to tylko jedna dziewczyna (a było wszystkich 17 dziewczyn w mojej klasie) szła do zawodówki, a reszta do szkół średnich, a z 19 chłopców do szkół średnich poszło 5. U mojego młodszego brata, który kończył podstawówkę również 8-mio letnią w 1998r. na 18 dziewczyn wszystkie szły do szkół średnich, a na 23 chłopców 7 poszło do zawodówek.   

 

Właśnie twój wpis pokazuje jaka ciemnota siedzi na polskiej wsi. Nie tyle ludzie nie wykształceni bo może i kilka klas skończyłeś - ale intelektualna i mentalna ciemnota.

 

Pewnie zamiast języka obcego chciałbyś kilka godzin religii dołożyć?

Skończył gimnazjum i to w formie międzyreformowej, dlatego trzeba mu wybaczyć jego inteligencję i nakłaniać do dalszej edukacji. On by z pewnością chciał, by historia - podobnie jak na religii zaczynała i kończyła się modlitwą - zaczynała się 12 zwrotkami hymnu polski, a kończyła rotą z naciskiem na słowa "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił..."

Ale powoli, jeszcze nie ma podstawy programowej, więc wszystko da się zmienił, łącznie z obowiązkowymi przedmiotami takimi jak: "zamach smoleński", " historia komunizmu w latach 1989 - 2015". Oczywiście musi być jeszcze w tych wszystkich działaniach zawiedziony Jarek, który poleciał poinformować Wałęsę o ty, co się działo, a ten obróciwszy się uśmiechną się, poklepał go po ramieniu i powiedział: "wiem, przecież to są nasi, ale nikomu ani mru-mru".


No poprzednicy wprowadzili naukę w gimnazjach i 13 latki uczą się zwrotow dzień dobry= daj i zrob tak wygląda nauka języków w gimnazjum 

Którzy poprzednicy? Ja w gimnazjum uczyłem jako nauczyciel w latach 2006-2010, więc coś mi tu nie pasuje... To, że nauczyciele po dziś dzień nie maja szczęścia do ministra edukacji, to inna inszość, ale dalej też nie widzę w jakim aspekcie gimnazja mają służyć nauczycielom?Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:26
 •  

#12022 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 13:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To wile wyjaśnia dlaczego tak bronisz tego reliktu przeszłości B)#12023 Share Alamo

Alamo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 284 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 13:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

 

Pis zmienił projekt ustawy dezubekizacyjnej czy jak tam ją zwać. Już tylko SB cy będą mieli obniżone emerytury. Milicjanci i strażacy nie. Pytanie czy przestraszyli się protestów? Czy mając na uwadze przypadek komunistycznego prokuratora Piotrowicza postanowili ustawę złagodzić? Myślę, że chyba to drugie. Bo jak zapewniał Błaszczak nawet SB ek będzie mógł przed sądem udowadniać, że był dobrym SB kiem, aby emeryturę ocalić. Myślę, że taka furtka ma w przyszłości gdyby chciano obniżyć emerytury sędziom lub prokuratorom zapewnić luki dla takich jak Piotrowicz. Jednak myślę, że następna władza takich furtek nie zrobi i ukarze drania. Brawo pis po raz kolejny ugiął sie pod presją społeczeństwa i mediów.

.Cała UBECJA jest pod waszymi skrzydłami,i to fakt niezaprzeczalny.Dziś na waszych wiecach wmawiacie społeczeństwu że 81 r to tylko wydarzenie kulturalne.

 

 

I po co to wszystko? Czy ktoś z obrońców pisu może napisać czemu ma służyć ta reforma? Co ma dać oprócz masy strat finansowych? Czy chęć przywracania komuny jest w pisie silniejsza od zdrowego rozsądku. Czy Kaczyński i jeszcze kilku którzy głosowali za tą reformą w 1999 roku jest aż takim hipokrytą, aby dziś od tak przewracać do góry nogami coś za czym sam głosował?

 

Ta reforma nie jest dla propagowania mamony,ona szczytniejszy cel ma,ma służyć dobremu wychowaniu w szkołach,ma zakończyć cierpienia dzieci w samotności gdzieś w kontach klas,ma zakończyć popełnianie samobójstw z powodu znęcania się psychicznego rówieśników,walczących o pozycje.Ale co taki idiota może o tym wiedzieć,takich jak wam ważniejszy jest pieniądz,interes peowski niż życie gnębionych dzieci.Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:26
 •  

#12024 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 13:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@Alamo większego idiotę jak ty na tym forum ciężko znaleźć. Ty nigdy nie potrafisz nic merytorycznie napisać tylko zawsze jakieś bzdety i wymysły. Ja nie wmawiałem nikomu, że Stan Wojenny był wydarzeniem kulturalnym. Za to pis pod naciskiem protestów i wpadki z Piotrowiczem postanowił nie zmniejszać emerytur milicjantom. Tak samo jak nie odbiera emerytur prokuratorom i sędziom którzy do spółki z tymi sb kami działali. Takie są fakty.

A co ma wspólnego czy to szkoła podstawowa czy gimnazjum dla wychowania dzieci. To szyld wychowuje czy nauczyciele a przede wszystkim rodzice?

 

"ma zakończyć cierpienia dzieci w samotności gdzieś w kontach klas,ma zakończyć popełnianie samobójstw z powodu znęcania się psychicznego rówieśników,walczących o pozycje"

 

Rozumiem, że byłeś taką fajtłapą klasową. Która cierpiała z samotności gdzieś w koncie? Czy twój ptasi mózg jest w stanie pojąć, że takie przypadki nie zależą od szyldu szkoły tylko od wielu innych czynników. Skąd ci w ogóle takie przypadki do głowy przychodzą? Ty naprawdę tego doświadczałeś stąd twój uraz do gimnazjów? Z tego co ja pamiętam w podstawówkach też dochodziło do takich przypadków na długo zanim kto kolwiek pomyślał o gimnazjach. Więc jak zwykle twoje argumenty są bez sensu. Widać też jak durną argumentacją pis przekonuje takich durni jak ty do tej niezwykle kosztownej reformy.

 

hubertuss -  tak  gazeta  wyborcza  niema  nic wspólnego  z Polską  polityką  naprawdę  :D :D :D.  Masz  problemy z głową  ????   Gdzie niby  napisałem że  mają  zakazać  nauki  języków  obcych  w szkołach ???????    Tylko znieść  przymusowe  nauczanie  a to  różnica  jak ktoś  chce  niech się  uczy  nawet  10  języków  dobra  wola  ale jak ktoś  tego  nie chce  czy chce  np 1 język  angielski  a jest zmuszany  do  nauki  2  i co  to  jest  ta  wolność  ????.  Z tego  co  pamiętam  to  po dyrektywie  z  UE  wprowadzili  przymus  nauki  języków  obcych  niczym  Rosyjski za PRLu

 

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

Że gimnazja się nie sprawdziły to wiadomo bo zamiast słuzyć uczniom służą nauczycielom

 

No poprzednicy wprowadzili naukę w gimnazjach i 13 latki uczą się zwrotow dzień dobry= daj i zrob tak wygląda nauka języków w gimnazjum :P :P :P :P :P

 

A podstawówki i licea tez służą nauczycielom? Czy tam nie ma ich w ogóle i uczniowie uczą się sami? Bardziej durnego argumentu nie mogłeś wymyślić? A może masz jakieś dane, że te gimnazja nie służą uczniom?

Dzień dobry, daj czy zrób a nawet bardziej złożonych zwrotów uczą się dzieciaczki już w szkole podstawowej.  Twój brak jakiej kolwiek wiedzy w temacie edukacji jest zdumiewający. Wnioskując po podanych słówkach. Twoje postrzeganie świata i nauki języków przez pryzmat jakiegoś poddaństwa jest wprost szokujące. Czy ty masz z tym związane jakieś kompleksy? Czy ty nie rozumiesz, że znajomość języków to rozwój społeczeństwa?

Jak już pisałem jesteście tu gotowi każdą głupotę wymyślić byle by głupoty bronić.  Gimnazja są jakie są. Polscy 15 latkowie osiągają w nauce na tyle dobre wyniki by nie marnować miliardów złotych na głupie zachcianki pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny.

 

 


Edytowany przez hubertuss, 15 grudzień 2016 - 13:51.


#12025 Share Alamo

Alamo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 284 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 13:45

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To widać po twoim podejściu, że przy tej podstawie programowej się nie sprawdziły. Niestety, na twoją niekorzyść ta podstawa programowa była poprawiona.

Za waszych rządów byliśmy dobrym czarnuchem,który znał swoje miejsce.


Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

 

A podstawówki i licea tez służą nauczycielom? Czy tam nie ma ich w ogóle i uczniowie uczą się sami? Bardziej durnego argumentu nie mogłeś wymyślić? A może masz jakieś dane, że te gimnazja nie służą uczniom?

Dzień dobry, daj czy zrób a nawet bardziej złożonych zwrotów uczą się dzieciaczki już w szkole podstawowej.  Twój brak jakiej kolwiek wiedzy w temacie edukacji jest zdumiewający. Wnioskując po podanych słówkach. Twoje postrzeganie świata i nauki języków przez pryzmat jakiegoś poddaństwa jest wprost szokujące. Czy ty masz z tym związane jakieś kompleksy? Czy ty nie rozumiesz, że znajomość języków to rozwój społeczeństwa?

Jak już pisałem jesteście tu gotowi każdą głupotę wymyślić byle by głupoty bronić.  Gimnazja są jakie są. Polscy 15 latkowie osiągają w nauce na tyle dobre wyniki by nie marnować miliardów złotych na głupie zachcianki pis. Mające na celu powrót do systemu rodem z komuny.

Już dawno powinieneś rąbnąć się patelnią w łeb dla otrzeżwienia :)


 

Ateista?

 

 

Ateista?

Ponieważ już dwóch się wygadało prócz was,i nie dziwie się że robią nawalankę na PIS


Edytowany przez Alamo, 15 grudzień 2016 - 13:50.


#12026 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 13:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ciebie ktoś wali patelnią w łeb codziennie i to od dawna. To widać. Po durnotach które tu produkujesz. #12027 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 15 grudzień 2016 - 14:17

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To wile wyjaśnia dlaczego tak bronisz tego reliktu przeszłości B)

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Podpowiem tylko tyle, że za te grosze, które zarabiałem w gimnazjum zrezygnowałem z bycia nauczycielem i poszedłem do prywaciarza, u którego mam grubo ponad to, co nawet teraz rząd oferuje. Podpowiem tylko, że średnia krajowa to też jeszcze jest mało w porównaniu do tego, co zarabiam, a zaznaczam, że od 2010 roku u jednego i tego samego prywaciarza. Tak że widzisz jakie mam podejście do zawodu nauczyciela, którego piastowałem, więc nie pisz, że to tłumaczy, dlaczego ich bronię.

To jak? Podasz mi dlaczego gimnazjum służy nauczycielom, a uczniowie to tylko piąte koło u tego wozu i nic z gimnazjum nie wynoszą? 

 

Za waszych rządów byliśmy dobrym czarnuchem,który znał swoje miejsce.

W ramach sprostowania - ja do żadnego ugrupowania nie należałem, nie należę i nie mam zamiaru należeć. Do rządu żadnego nie należałem, więc nie wiem, dlaczego piszesz o mnie, jak bym miał rządzić tym Państwem? Jedynie gdzie rządzę, to w swoim gospodarstwie, bo nawet w zawodowej pracy jestem tylko doradcą szefa. Nie oceniam ugrupowania jako całkowicie złe, lub wzorowe. Ja oceniam ludzi, którzy tworzą to ugrupowanie. Skoro tak, to co do PIS mam następujące wątpliwości a zarazem i niesmak:

- skoro Kaczyński zapowiedział, że nie będzie rządził ani on, ani Macierewicz, a wystawia nowy układ, w skład którego wchodzi młody prezydent i młoda pani premier, to dlaczego dalej te stare komuchy rządzą nie dając młodym dojść do słowa? A jak już młodzi coś powiedzą, co jest ich zdaniem, to lądują u Jarka na dywaniku i są prostowani?

- Dlaczego stare komuchy z PIS-u poprawili ustawę napisaną przez prezydenta dodając na szkodę emerytów art.28 i art.29? Oczywiście prezydent nie mógł odmówić podpisania, bo wiadomo kto tu rządzi

- Dlaczego nie wywalą swoich komunistycznych ludzi i prokuratorów, którzy gnębili opozycję, tylko jeszcze ich bronią, mimo dowodów na ich powiązania i czyny, a osoby studiujące i uczące się w tym czasie w szkołach mundurowych, które nie pełniły ani jednego dnia służby są pozbawiane świadczeń? - dla ciebie jest to fair?

 

Chcą reformy dezubekizacji - proszę bardzo. Ale zgodnie z Pismem Świętym: "przyjacielu, wyjmij najpierw belkę ze swojego oka, by móc wyjąć źdźbło z oka bliźniego".

Reformy oświaty z likwidowaniem gimnazjów nie trzeba - trzeba tylko:

- tworzyć miejsca pracy w formie praktyk zawodowych w dużych zakładach pracy, bo co mi po takim np. tokarzu, który stoi na środku tokarki i pyta się "gdzie macie te tokarki?". Normalna sprawa, że zatrudniam pracownika i muszę go uczyć, ale to nie znaczy, że nawet nie wie, jak tokarka wygląda, bo w szkole zrobił sobie papiery tokarza, a tak de facto jej na oczy nie widział. (to jest fakt i zdarzenie prawdziwe, które miało miejsce 1,5 roku temu u mnie w firmie. Po tym zdarzeniu monitowaliśmy, by szkoła przysyłała nam na praktyki uczniów)

- nie przepychanie na siłę uczniów z klasy do klasy, bo rodzic przyleciał i się odgraża - nie pojął minimum programu - zostaje siedzieć. Osiągnie wiek 16 lat - z automatu do zawodówki

- zawodówki z praktykami też nie wykombinujesz wcześniej, ponieważ zgodnie z kodeksem pracy młodocianego możesz zatrudnić tylko do przyuczenia zawodu pod warunkiem m.in. osiągnięcia przez niego 16 lat - wcześniej nie możesz.

 

Teraz będzie reforma, która nie jest przygotowana, bo nie ma nawet podstawy programowej, tylko są próby kopiowania (czyt. plagiat) tej, która była, z tą zmianą, że jeszcze ją metodą "zaznacz - wytnij" okroili.

Z tym, że Kaczyński kazał dodać więcej lekcji historii, to rozumiem, bo widocznie stwierdził, że jak przez historię został siedzieć 2 lata w jednej klasie, to trzeba na nią poświęcić więcej czasu :D


Ateista?

Nie ateista, lecz wierzący. Skoro wierzący, to i praktykujący, bo nie uznaję czegoś takiego, jak wierzący - niepraktykujący, zgodnie z tym, co jest zapisane w Apokalipsie: 

"Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich"

 

A skąd to pytanie?


Edytowany przez wdaniel, 15 grudzień 2016 - 14:18.


#12028 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 15:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Dobrze że odeszłeś szkoła i uczniowie zyskali na tym nie ma nic gorszego w szkole jak nawiedzony nauczyciel ;)#12029 Share misio3p

misio3p

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 440 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 17:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@staszek, twój post powyżej pokazuje tylko jaką jesteś miernotą. Kolega @wdaniel podaje rzeczowe argumenty do waszych tez, w zamian za to rzucasz w jego stronę kilka inwektyw. Lepiej wracaj do wywalania gnoju, tam pasujesz najlepiej. Oczywiście zabierz też ze sobą twojego równie nawiedzonego kolegę @marekfarmer.


Edytowany przez misio3p, 15 grudzień 2016 - 17:15.

24 VII 2008r. - 24 VII 2017r. - dziewięć lat na AgroFoto ;)


#12030 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 grudzień 2016 - 17:17

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

 

 

Z polską polityka nie ma nic wspólnego OECD. Które przygotowało ten raport. Czy ty w ogóle zadałeś sobie trud chociaż przeczytania tego co tam napisali? Czy boisz się to zrobić bo propaganda pis wbiła ci do głowy, że gimnazja są be. I boisz się to w ogóle czytać.

Niestety tak to  życiu jest, że czasami trzeba przymuszać. Choć nad uczniem nikt z pałą nie stoi. Każdy z was tak chętnie do szkoły chodził i tak chętnie się uczył? A jednak człowiek z wiekiem docenia to, czego czasami nie chciało mu się za młodu. Każdy kraj uczy jakiegoś języka obcego. Od Rosji do usa poprzez całą Europę  T cecha rozwiniętych społeczeństw. Choć widać wielu stawia na zacofanie. Ciemnym ludem łatwiej rządzić ciemniakom.

 

 


Raporty  robione na zamówienie nie mają tutaj  nic do rzeczy

Tutaj  chodzi  o  coś  innego

Już  w szkole podstawowej  zaczyna się  wyścig  szczurów  kto  lepiej napisze  egzamin żeby dostać  się  do  lepszego  gimnazjum   w 6 klasie  treningi  do  egzaminu  zamiast  zajmować  się  nauką  to  trenują  aby  dzieci wypadły lepiej  bo  szkoła  zajmie wyższe  miejsce w rankingu  poco  ten  stres   fundować  dzieciom ????   

jak to sie ma  do  bezstresowego  wychowania  jak już  od najmłodszych  lat  dzieci  są   trenowane  aby  lepsze  wyniki na egzaminie miały  tracą  czas zamiast na edukacje to  na trening

Kolejna powtórka  w Gimnazjach   kolejne egzaminy  i treningi  kto  lepszy  która  szkoła  lepsza 

Poco  taki  stres  fundować  dzieciom

Kolejna sprawa   

W większości  przypadków  w gimnazjach  mieszają  się  dzieci  z różnych  szkół  różnych klas  i  potem  jest  ten  bałagan  hejty  znęcanie  się   wyśmiewanie  itd.

A jak Teraz  będą  chodzić  od  1 aż  po 8  klasę  łatwiej  będzie  zachować  dyscyplinę  i   dzieci  od najmłodszych  lat  będą   zżyci  z  sobą  i  przypadki  znęcania się  hejtu  będą zminimalizowane

Chodziłem  do  Gimnazjum i już  wtedy  zaczęła się  tam  rodzić  patologia  a  to  co  teraz  słyszę  co  się  dzieje  to  włosy  na głowie  się  jeżą  co  tam  teraz  gimbaza  wyprawia.

PiS  wziął  pod uwagę  głosy   wyborców  którzy  chcieli  likwidacji  tej  patologi   i  zobaczysz  za kilka lat  że  będą  tego  efekty

Po-PSL  miało  gdzieś  to  co   ludzie  chcą  co  nie raz  pokazali  niszcząc  miliony  podpisów  Polaków

Ja wiem co  to gimnazjum z autopsji  choć  wtedy było  w miarę  spokojnie 

A co  do  Języków  obcych  zdania  nie  zmienię  powinno być  dobrowolne  nie  przymusowe nie mam nic przeciwko niech uczą  nawet  5 języków  ale  dla tych  co  chcą  się  uczyć 

Tak jak Religia  jest  Dobrowolna  nie ma przymusu 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:26
 •  

#12031 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 17:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Wyścig szczurów trwa całe życie. Nie musi nikt w nim brać udziału. W 8 klasowej podstawówce też były egzaminy, sprawdziany kuratorskie, klasówki. Które fundowały ocenę uczniom i nauczycielom. Chodziłem to wiem. Po szkole podstawowej trzeba było zdawać egzamin by dostać się do dobrego lo. Jeśli jednak te egzaminy do gimnazjów to taki stres. Można było inaczej to rozwiązać bez burzenia całego systemu za ciężkie miliardy.

To, kto lepszy, rywalizacja była już w podstawówkach, gdy gimnazjów nie było. Liczyła się średnia ocen, liczył się egzamin do szkoły średniej. To nie żadne treningi. Nikogo nie zmuszali na siłę by miał piątki. To są tylko sztuczne problemy wymyślane bo prawdziwych argumentów za zmianą nie ma.

To, że się dzieci w gimnazjach mieszają. A w podstawówkach to niby nie. Kolejna bzdura. W podstawówce 8 klasowej masz 7 letnie dzieciaczki i 15 latków. W 6 letniej podstawówce masz mniejszą różnicę wieku. Gimnazjum to samo. Mniejsza różnica wieku. To wszystko o czym piszesz przeniesie się do podstawówki. A o ofiary będzie jeszcze łatwiej bo będą młodsze dzieci.

Podsumowując. Nie masz żadnych merytorycznych argumentów takich jak wyniki w nauce czy inne konkrety. Masz za to sztuczne problemy. Takie jak wyścig szczurów, który i tak będzie. Bez względu na to czy będzie gimnazjum czy nie. Jeśli trafił się konkretny argument o znęcaniu. To likwidacja gimnazjum go nie zmieni. To wszystko przeniesie się do podstawówki gdzie będzie łatwiej o młodsze i słabsze dzieci. 

Większość wyborców pisu reforma edukacji nie wiele obchodziła. Oni głosowali głównie na obniżenie wieku emerytalnego i 500 plus. Tym czasem obecny system edukacji można było jakoś dopracować. A nie wywalać grube miliardy bo komuś wyścig szczurów przeszkadza.


Edytowany przez hubertuss, 15 grudzień 2016 - 17:41.


#12032 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 17:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

 

Najcelniejsze podsumowanie #12033 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 grudzień 2016 - 18:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Może  powiecie  co  takiego  zrobił  Jaruzelski  bo  Rysio  nie wie ??

 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#12034 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 18:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Mare , w takim razie coś o twoim bohaterze :  

 

 #12035 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 grudzień 2016 - 18:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A tutaj masz o  twoich  bohaterach  :D


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#12036 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 18:46

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Chyba marek nie zrozumiałeś przesłania tej bajki o kodzie ;). Jeszcze raz posłuchaj to może zrozumiesz puentę.#12037 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 grudzień 2016 - 18:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? B3Agro --  to  prawda że na marszu  kodu   wszyscy  się  dotykaliście   bo  lubicie  się  dotykać  ?????

 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#12038 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2016 - 19:00

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@staszek, twój post powyżej pokazuje tylko jaką jesteś miernotą. Kolega @wdaniel podaje rzeczowe argumenty do waszych tez, w zamian za to rzucasz w jego stronę kilka inwektyw. Lepiej wracaj do wywalania gnoju, tam pasujesz najlepiej. Oczywiście zabierz też ze sobą twojego równie nawiedzonego kolegę @marekfarmer.

 

Nie  nazywaj bredni rzeczowymi argumentami co do Twoich sugesti czym mam się zająć to nie będę Ci odbierał zajęcia w którym czujesz się najlpiej spełniony :P :P :P


Chyba marek nie zrozumiałeś przesłania tej bajki o kodzie ;). Jeszcze raz posłuchaj to może zrozumiesz puentę.

 

Jakie tam  wytyczne 13 od kolegów dostałeś?#12039 Share cwieru3

cwieru3

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 1 postów

Napisany 15 grudzień 2016 - 19:12

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Rolnicy muszą sami o siebi zadbać. Nie pomoże im nikt, żadna władza, żaden prezydent.
Wszystko brednie, wiek emerytalny obniżyli, i wielkość emerytur też. 500+ dali, w sklepach ceny w górę, marżę banków w góre poszybowały itd.
Jeszcze nie wiemy co dalej nas czeka przez ten rząd

Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:26
 •  

#12040 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 grudzień 2016 - 19:18

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Emerytury  Rolnikom obniżyli   a to ciekawe informacje naprawdę :D :D

A co mają  ceny  do rządu  mamy  gospodarkę  rynkową  i ceny są  takie ile ktoś  jest  wstanie zapłacić  :D

Nie wszystkie Banki marże  podniosły  :D

 

Sędzia Milewski i  jego  Znajomości   :D :D :D

 

 


Edytowany przez marekfarmer, 15 grudzień 2016 - 19:29.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Bieżące problemy polskich rolników zobacz »