Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11941 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:00

Staszek, to podaj mi 5 argumentów dlaczego powrót do 8-mio klasowych podstawówek jest dobry?

ja byłem 2 klasą powstałego gimnazjum i nauczyciele tak narzekali co za idioci wprowadzili ludzie bd coraz głupsza młodzież itp

koszty 2 drektorów nie s pomne o zastępcach

no i naj ważniejszy argument najgorsze matury i poziom nauczania  i największa przemoc w europie 

http://www.edulandia..._Najgorsze.html

http://m.niezalezna....oziom-nauczania

http://www.fakt.pl/w...-dzieci/j3hl5jw

masz lepsze argumenty linki z ubiegu lat 

Dlatego są samozwańczymi prawicowcami i aby to wepchać do głów ciemnoty wszystkich innych wyzywają od lewaków. Jełopy wierza że popieraja prawicę która korzystając z ich niewiedzy realizuje czysto lewicowy program

hahahaha lewicowy program podaj przykład ??????

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:36
  •  

#11942 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:10

Poziom nauczania został zaniżony przez podstawy programowe według których Was uczono. Akurat wtedy twierdzono że szkoła uczy tylko pamięciowo i nie pozwala myśleć samodzielnie. Wywalono wiele rzeczy z programu i efekt jest taki że teraz nie możecie pomóc w lekcjach swoim dzieciom.

Edytowany przez mirro, 13 grudzień 2016 - 20:37.

#11943 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:31

Roman to nie szkoła winna że niczego się nie nauczyłeś  ;)

po prostu jesteś wyjątkowo niekumaty i nie należy z tego powodu likwidować gimnazjów 

druga sprawa   badania pokazują że jest nieźle 

http://almaty.msz.go...a_dobrze_uczy__

Edytowany przez marko-kolo, 13 grudzień 2016 - 20:39.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#11944 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 20:44

Patrzę na ostatnie wydarzenia i widzę ciągłe życie przeszłością obecnej władzy. Żołnierze wyklęci, stan wojenny, rok 70, okragły stół, PZPR, komuna , WSI, ubecy, itd.  Co na temat przyszłości ? Czy im sie wydaje że jak wszystkich po swojemu rozliczą to sam się zrobi dobrobyt.

Swoją droga jak patrzę na repolonizacje majatku to sie zastanawiam czy nie chodzi o to samo co przy prywatyzacji. Jak nie ma czego już sprzedać to sie nie zarobi a jak sie odkupuje to zawsze mozna zaakceptować cenę wyższą  by mieć jakiś procencik pod stołem na emeryturę.Patriotyzmem i troska o ojczyzne można się przy tym pochwalić...... Da ktoś głowę że tak nie jest?

Prezes dziś opowiada o jeszcze sprawiedliwszej redystrybucji dóbr. Pojęcie redystrybucji jest właściwe dla socjalizmu lub w skrajnej formie komunizmu więc nie wiem gdzie ta prawicowość

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#11945 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:04

Ludzie walczący przez dziesięciolecia z komunizmem marzyli o Polsce wśród krajów zachodniej Europy obecny rząd robi wszystko żeby nas od niej oddalić a wręcz wyprowadzić.Tak w jednym zdaniu można streścić dobrą zmianę.Myślę że drugiej kadencji pisu Unia nie wytrzyma i nas wydali.Węgry zostaną bo po to Orban kaczkę wpuszcza w maliny żeby odwrócić UE uwagę od dobrych zmian u siebie a sankcjom przeciwko Polsce będzie się sprzeciwiał dopóki Putin nie zechce inaczej.

#11946 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? i bardzo dobrze niech nas z niewoli unijnej PiS wyzwoli

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#11947 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:19

tylko problem w tym że coś około 80 % tego nie chce  ;)

tak więc pozostaje ci bojkot dopłat itp. ...czy ktoś ci broni ? 

#11948 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:37

Ta  jasne  80% za  Unią  dobre  :D :D :D

Brytyjczycy  już  zmądrzeli  i  powiedzieli  dość  Unijnej Niewoli 

Mam nadzieje że  doczekam niebawem tego  dnia  jak  Unia  Runie

Wtedy  będę  hucznie  świętował 

:lol: :lol: :lol:

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#11949 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:38

Bo 80 procent wie po co powstała Unia

#11950 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 832 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 21:49

Ta  jasne  80% za  Unią  dobre  :D :D :D

Brytyjczycy  już  zmądrzeli  i  powiedzieli  dość  Unijnej Niewoli 

Mam nadzieje że  doczekam niebawem tego  dnia  jak  Unia  Runie

Wtedy  będę  hucznie  świętował 

:lol: :lol: :lol:

no głupi śmiech tylko pozostaje boś niedoinformowany

no patrz jakie te angole mądre , gdzie są   ci co namawiali  ? gdzie ta decyzja o wyjściu ? 

http://www.se.pl/wia...uro_860571.html

http://www.polskiera...ii-Europejskiej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11951 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:05

ja byłem 2 klasą powstałego gimnazjum i nauczyciele tak narzekali co za idioci wprowadzili ludzie bd coraz głupsza młodzież itp

koszty 2 drektorów nie s pomne o zastępcach

no i naj ważniejszy argument najgorsze matury i poziom nauczania  i największa przemoc w europie 

http://www.edulandia..._Najgorsze.html

http://m.niezalezna....oziom-nauczania

http://www.fakt.pl/w...-dzieci/j3hl5jw

masz lepsze argumenty linki z ubiegu lat 

hahahaha lewicowy program podaj przykład ??????

Redystrybucja środków, odbudowa przemysłu,  500+, ograniczenia w obrocie ziemią, zawłaszczenie spółek skarbu państwa TV itd, mieszkanie+, podnoszenie podatków lepiej zarabiajacym , podnoszenie płacy minimalnej, ustawowa najniższa stawka godzinowa. rozwój biurokracji.

#11952 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:12

Widziałem dziś na proteście UB starą babę co twierdzi ż dziś za 500

http://plus.gazetawr...skiego,11569346 :P :P :P B)

#11953 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 22:36

Ej, Marek, ty tak lubisz szukać byłych komuchów:

comment_CJUfGwzYCWDiKPcQJFO7TiT6u88Tge9P

Zakładam, że w przypadku PiS to byli Ci dobrzy komuniści, którzy pewnie rozwalali od środka ten system?

I za bardzo bym się nie cieszył z wyjścia UK z UE.

http://www.polskiera...ln-euro-rocznie

Wielka Brytania jest ważnym rynkiem dla polskich eksporterów. Więcej towarów wysyłamy tylko do Niemiec. W ubiegłym roku wartość wyeksportowanych towarów na Wyspy wyniosła 11 mld euro. Szacunki Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej wskazywały, że w tym roku wartość eksportu mogłaby dojść do poziomu 12 mld euro. Eksperci Euler Hermes oceniają, że po Brexicie straty na eksporcie produktów rolno-spożywczych mogą sięgnąć 100 mln euro rocznie - dodaje Tomasz Starus.

- Najwięcej stracą producenci żywności. Ucierpieć może również elektronika, w Polsce jest dużo montowni telewizorów i AGD.

Tak samo, wyjście z Polski z UE najbardziej odczują rolnicy, bo 80% eksportowanej żywności biorą właśnie kraje UE. Ale po co ja to piszę, liczby są lewackie...

Edytowany przez Krassus, 13 grudzień 2016 - 22:42.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#11954 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 23:08

a gdzie sie podzial dudus-moze slucha i mysli o swojej przeszlosci w unii wolnosci. :D ciekawostka- nawet niejaki poeta kornhauser[cytat z radia dobrej zmiany] byl internowany jako jeden z ponad 3 tys, uwiezionych, ale szybko go zwolnili z powodow zdrowotnych.

kolejna porcja-na szczescie dawno nie ma tu moderatorow,bo % by lecialy,  pamietam czasy ze mialem na koncie 30 a za 40 to byl urlop B) , dziwne ze af ma juz 10 lat a zadnego jubelu nie bylo...

kolejna ustawa o trybunale -chyba 7 stracilem rachube-jak to u nas mowia lepiej raz a dobrze.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#11955 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2540 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 23:10

Krassus - dalej propagandę urządzasz, nie znudziło Ci się jeszcze?

hubertuss - nie brakuje mi ani argumentów, ani intelektu aby z tobą rozmawiać. Może wszystkich rozumów nie pozjadałem, jak ty, ale po prostu nie mam zamiaru dyskutować z osobą której dialog jest obcy.

Tak bardzo chcesz informacji o zdrajcach okrągłego stołu to ci odpiszę:

Celem wstępu chciałbym wyjaśnić że Okrągły Stół to był teatr, medialne reality show, wszystko było zaplanowane i ustalone wcześniej m.in. w Magdalence.

Niezwykle ważna jest informacja czy Kaczyńskiego uważam za zdrajcę, to odpisze Ci informacją z jednego z dokumentów jaki znajduje się w IPN.

Na prośbę Kiszczaka Biuro Studiów SB MSW sporządziło wykaz 135 członków Komitetu Obywatelskiego przy Przewodniczącym NSZZ „Solidarność” Lechu Wałęsie.

Dla wyjaśnienia był to dokument z jakimi osobnikami można prowadzić dalsze działania w III RP.

Przy nazwisku Lech Kaczyński wpisane było - możliwy jest z nim dialog. Takie same wpisy posiadało jeszcze wielu jak m.in. J. Kuroń, A. Hall, T. Mazowiecki.

Było 3 nazwiska przy których widniał wpis - należy z nim rozmawiać, a byli to B. Geremek, H. Samsonowicz i A Stelmachowski

Również były nazwiska z adnotacją - ze względu na poglądy i postawę nie nadawały się do rozmów, a byli to m. in. Jarosław Kaczyński, Jan Olszewski, Zbigniew Romaszewski, Klemens Szaniawski oraz Ryszard Bugaj, Jacek Czaputowicz i Władysław Frasyniuk przy których wpisano - kategorycznie odmówiły dialogu.

Czy to są zdrajcy czy nie to zadanie dla pracowników IPN, a jest tam cała masa informacji.

Są też zapiski błysku Lecha Wałęsy, który obrał sobie za cel stworzenie nowej Solidarności „od góry w dół”, bez „tych głupich" i „ekstremy” – jak mówił Lech Wałęsa – mając na działaczy cieszących się poparciem „dołów” społeczno-związkowych jak Anna Walentynowicz, Andrzej Gwiazda czy Kornel Morawiecki.

Jest wiele informacji na temat naszych dzisiejszych elit, lustracja w Polsce nigdy się nie odbyła, a mogła za czasu Olszewskiego, co zrobił wtedy Wałęsa to chyba nie trzeba pisać.  ( przy Wałęsie byli wtedy zaufani jak Tusk, Palak, Mazowiecki ).

Oczywiście mogą być dokumenty nieprawdziwe, dlatego jest to zadanie dla historyków z IPN aby to sprawdzić i potwierdzić.

Cel osiągnięty, czyli obrzydzić ludziom ten cały IPN, ale lustrację można przeprowadzić w obecnych czasach, po kolei, wszystko na wierzch, ogólnodostępne materiały dla każdego zainteresowanego. 

Wyborcy powinni wiedzieć na kogo głosują, kim on jest i co sobą reprezentował i obecnie reprezentuje. Jeśli ktoś sprzedawał się komunistom to jak jest gwarancja że teraz się nie sprzeda?

Edytowany przez akmaly, 13 grudzień 2016 - 23:15.

#11956 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1591 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 23:28

myslisz ze wyborcy piotrowicza wiedzieli na kogo glosuja ?

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#11957 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 23:29

Od kiedy liczby to propaganda?

http://forsal.pl/art...-najwiecej.html

Był o ponad 1,2 mld euro (o 7,6 proc.) większy niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Ten wzrost to przede wszystkim efekt rosnącej sprzedaży w Unii Europejskiej. Bo eksport do krajów Wspólnoty wzrósł o 1,4 mld euro (o 10,9 proc.). W efekcie udział UE w całym naszym eksporcie produktów rolno-spożywczych zwiększył się o 2,4 pkt. proc. do prawie 82 proc.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#11958 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2540 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 23:47

jacus - powinni wiedzieć. Pisałem wyżej, pełna lustracja polityków. 

#11959 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 23:55

Wyborcy powinni wiedzieć na kogo głosują, kim on jest i co sobą reprezentował i obecnie reprezentuje. Jeśli ktoś sprzedawał się komunistom to jak jest gwarancja że teraz się nie sprzeda?

Większość wyborców to ciemnota która nie ma pojecia za czym/kim tak naprawdę głosuje. Najlepszym dowodem jest poczucie elektoratu PIS ze są prawicą :D Dlatego właśnie z TVP zrobiono narzędzie propagandy PIS. 

Ten co się komunistom nie sprzedał może sprzedać się teraz,  tak samo i ten co się już kiedyś sprzedał. Nie ma na to reguły i gwarancji 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11960 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2540 postów

Napisany 14 grudzień 2016 - 00:44

Ulman - i tu masz największy problem.

To jest typowe podejście przeciętnego polaka - "Ten co się komunistom nie sprzedał może sprzedać się teraz,  tak samo i ten co się już kiedyś sprzedał. Nie ma na to reguły i gwarancji "

Dla mnie jest jedna prosta zasada - sprzedał się więc nie istnieje, tego co zrobią inni, po prostu nie wiem ale jak się dowiem to wyciągnę wnioski. 

PiS to taka sama prawica jak PO liberałowie.

TVP od początku powstania była telewizją partyjną i jakoś teraz, tak nagle, zaczęło przeszkadzać. 

Nie oglądaj, nie komentuj, nie nakręcaj siebie i bliskich. Ja tak robię od dawna i dobrze mi z tym. Zresztą nie oglądam prawie wcale TV, może jakiś sport.

Jeśli jesteś wierzący, to pomódl się za rządzących, o jasność umysłu i sprawiedliwe rządy, a swoje uwagi wygłoś przy następnych wyborach.