Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11921 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 13 grudzień 2016 - 11:00

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Staszek, to podaj mi 5 argumentów dlaczego powrót do 8-mio klasowych podstawówek jest dobry?Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:29
 •  

#11922 Share akmaly

akmaly

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2541 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 11:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

wdaniel - sam powiedz Kaczyńskiemu, ja z nim nie mam żadnego kontaktu. Moje zdanie wygłoszę przy następnych wyborach.

Co by nie robił Kaczyński to i tak będzie źle. Jeśli jesteś rolnikiem i widziałeś świnie przy korycie to przyjrzyj się które kwiczą najgłośniej, te co dostały się, czy te co nie mogą się dopchać. Oczywiście jak się dopcha to cichnie i zajada, natomiast ta co wcześniej była cicho zaczyna kwiczeć.

POPiS, PSL, SLD i wszelkiej maści odłamy można wrzucić do jednego worka. Ale co zrobić jak społeczeństwo chce te mordy w kółko oglądać. Senior Morawicki ( to jest prawdziwa solidarność, nie jakiś tam elektryk co przez mur przeskakiwał, a tak naprawdę do portu go milicja dostarczyła:)) szczerze się wypowie to od razu nagonka i wyśmiewanie. Może ze względu na wiek człowiek już nie chce kłamać i nawet jak kazał dziewczynie zagłosować za niego, to przyznał się i opuścił ugrupowanie. Pokaż mi polityka który by tak postąpił. I ku ścisłości nie chodzi mi o jego poglądy itp. tylko o zachowanie i kulturę osobistą. 

Wielkie kłótnie o TK, w zasadzie po co on jest skoro każdy obsadza go swoimi ludźmi? Rozwiązać ten cały ustrój i zrobić system prezydencki ( czyt. wodzowski ) gdzie jedna osoba stoi na czele państwa, a sejm i senat są z jego środowiska ( ograniczyć liczbę posłów, senatorów). TK jeśli ma mieć sens to sędzia powinien być wybierany dożywotnio bez możliwości zmiany ( nawet jeśli byłaby możliwość odwołania to mocno określona i oparta o ocenę społeczną ).

Tylko kto to ma zrobić? Kaczyński czy Tusk? Nagonka na Dudę - ja wole młodego, dobrze wychowanego, wykształconego prezydenta niż błazna, co ośmiesza siebie i zarazem nas. Niech będzie i kolejnym człowiekiem Kaczyńskiego ale co z tego - nie wiedzieliście o tym przed wyborami prezydenckimi?

Teraz wielki problem że pis rządzi - dziwne, nikt na nich nie głosował a mają większość w rządzie?

KOD i cała ta banda idiotów z nowoczesnej i przychylnych im organizacjom mają największy problem z tym czego chcą bronić, czyli demokracją.

Urządzanie manifestacji 13 grudnia to ciężko już głupotą nazwać, choć nie ma się co dziwić jak Petru zna prezydenta Uni Tuska z którym spotkał się w 6 króli, to może nie pamiętać co działo się te 30 parę lat temu.

Możliwe że mam chore poglądy, jestem niemodny bo mam normalną rodzinę, dzieci uczą się i wychowują w poczuciu patriotyzmu, jestem osobą wierzącą i staram się być praktykującą, staram się uczyć i rozwijać umysł, czuję się odpowiedzialny w społeczeństwie i jestem dumny że jestem Polakiem.#11923 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 11:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jesteś normalny, tylko pisanie o kwiku przy korycie jakoś do Ciebie nie pasuje.

Antonii rozkręca się na dobre, porzucił ściganie zamachowców smoleńskich a zajął się odbieraniem stopni Jaruzelskiemu i Kiszczakowi. 

Ja na jego miejscu zajął bym się jeszcze Tadeuszem Kościuszko któremu żołd płacił przez jakiś czas car bo uważał go za swojego oficera. Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:29
 •  

#11924 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 13 grudzień 2016 - 11:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@Akmaly: Z tymi świniami, to masz rację, ale cą takie, co siedzą przy korycie i też kwiczą, bo uważają, że tak muszą - taka u mnie szybko w łeb dostaje i idzie na grila. Elektryk jest uwieńczeniem tego, jak kto może bez wykształcenia dostać się do koryta. Zawsze powtarzałem, że jak by tak było z tym murem, jak opowiadają, to żywy do ziemi by nie doleciał. Reasumując:

- mieli go na liście, by żył, bo mieli wobec niego plany albo...

- żadnego skoku nie było 

Komuniści wiedzieli, że nie dadzą rady, bo widzieli co się dzieje, więc postawili Wałęsy, który miał być wyzwolicielem, ale zarazem nie miał ich rozliczać (podejrzewam, że było ultimatum). Za długie ręce mieli, by było inaczej, bo jak nawet mieli wpływ na wybór Wojtyły na papieża jako tego, co mówi tylko o swoim Bogu, więc im nie zaszkodzi, to tu nie mieli? Obecnie wymieszali się w obecnych partiach i są zarówno w PO jak i w PIS oraz innych partiach. Kaczyński zapowiedział przed wyborami, że wycofuje się z rządzenia (nie z przewodniczącego partii), dlatego postawił na młodych: Dudę i Szydło. Macierewicz też nie miał być w grze, a co się stało? Duda i Szydło są tylko marionetkami i robią to, co każe im Kaczyński i Macierewicz. Jeden i drugi również jest skażony komunizmem, więc czego młodych uczą? Duda napisał ustawę, to sejm dopisał zwoje 2 art. i wyszło jak zawsze. Szydło wygłosiła swoje przemówienie, po którym trafiła na dywanik i po 2 godzinach zaprzeczała sama sobie - to ma być rząd? To jest moim zdaniem cyrk. Też wolę młodego prezydenta, który sobą coś prezentuje, tylko brakuje mi u niego jednego - swojego zdania, bo w chwili obecnej dla mnie jest też błaznem na posyłki Kaczyńskiego, który ośmiesza się w oczach całego świata przez swoją zmianę zdania po wizycie na dywaniku.

Ja nie jestem przeciwny PIS jako ugrupowaniu. Nie jestem też przeciwny PO jako ugrupowaniu. Wiem, że te ugrupowania tworzą ludzie i jestem przeciwny konkretnym osobom, które szkodzą interesom Państwa i zmieniają zdanie za każdym tupnięciem Kaczyńskiego. 

Co do TK - zgodzę się z jednym - każdy rząd chce ustawić w nim swoich ludzi. Ale jak dotąd w TK zasiadali sędziowie, którzy mieli zasługi i zasiadanie w TK było uwieńczeniem ich kariery. PIS natomiast wybrał sobie sędziów nic nie znaczących (no, prócz jednego TW, który ma zasługi za komuny w kablowaniu). Konstytucja stoi ponad prawem, gdyż to ona ustala konstytucyjność wszystkich aktów prawnych. A co się porobiło? Zarówno PO jak i PIS powinni stanąć przed TK i odpowiedzieć za zdradę stanu, którą jest to, co zrobili. PO podało zapałkę PIS w formie przedwczesnego wybrania sędziów, a PIS skorzystało z tego i polali jeszcze wszystko benzyną w formie wybrania sędziów w miejsce tych, którzy byli prawidłowo wybrani, tych prawidłowo wybranych nie zaprzysiężyć, lecz zaprzysięczyć tych nieprawidłowo wybranych. Następnie nie ogłaszać nieprzychylnych im wyroków, które padły w sprawach niekonstytucyjnych ustaw, a po aferze i nakazie ogłoszenia - ogłoszono tylko niektóre...

@ mirro - Antek teraz porzucił smoleński zamach, bo musi na czas preparowania dowodów wielkiego wybuchu odwrócić oczy świata w inną stronę. 

 #11925 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 15:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Staszek, to podaj mi 5 argumentów dlaczego powrót do 8-mio klasowych podstawówek jest dobry?  

 

Zapytaj dzieci co kończą gimnazjum#11926 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 16:18

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Zrobił wam ktoś, coś w dzieciństwie, czy macie tak gratis? Co wam daje ta dyskusja, poza wylaniem żali?

Za komuny większość ludzi była w PZPR i co z tego? Takie były czasy, nie zmienicie tego.

Na komunę i komunistów należałoby patrzeć w zdecydowanie inny sposób. Po pierwsze początki po wojnie, czystka na narodzie polskim i polskich patriotach, choć tych zdrajców już coraz mniej chodzi po świecie. Druga sprawa to czasy solidarności, solidarności walczącej, represje i mordy na kolejnej grupie patriotów . Trzecia, zarazem najbardziej aktualna, sprawa to nowa solidarność i jej zasługi do czasów obecnych i tu powinna być pełna lustracja ponieważ oni nadal mają wpływ na polską rzeczywistość. Zdrajcy z okrągłego stołu, pseudo prezydent Bolek i cała jego armia od wyprzedaży mienia państwowego. Wy tu się sprzeczacie o tym co Kaczyński robi itd. ale co wam to da? Wybrany był w demokratycznych wolnych wyborach to robi co mówił.

 

Nikt nam nic nie zrobił. I wszyscy wiedzą, że za komuny wielu było w PZPR. I gdybyś rozumiał co czytasz nie pisał byś tego. Bo ni o to idzie spór. Spór idzie o to, że pis pozbawiając emerytur milicjantów, którzy nawet służyli jeden dzień za komuny. Nawet nie walczyli z opozycją. A byli np w ruchu drogowym. Chroni inne grupy jak sędziowie i prokuratorzy. Których wkład w nękanie opozycji był bardzo duży. Żeby było jasne nie chronię milicjantów. Dobrze, że im zabrali. Ogólnie policji tez przywileje wcześniejszej emerytury powinni znieść. Ale chodzi o to, że pis traktuje ludzi różnie. Milicjantom zabiera. A swoich członków jak np prokuratora Piotrowicza chroni. Uważasz, że to jest sprawiedliwe i uczciwe?

Czy pisząc o zdrajcach Okrągłego Stołu masz również na myśli Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Krystynę Pawłowicz i kilku innych? Czy tylko nie wiesz o czym piszesz? Bo oni brali udział w tych obradach. Co prawda w podgrupach ale brali udział. W jak to nazywasz okrągło stołowej zdradzie.


 

W latach  80  Pikul  mówił  co  innego   na Temat Piotrowicza

Jak i  ta druga  osoba której  Piotrowicz  pomógł 

Teraz  Piukul  jako  że  dostał  rozkaz  z Centrali  Popapranej  musi  wam  wciskać  takie  banialuki

Prawda  jest  taka  że   przez  działania  Piotrowicza  żaden  Opozycjonista  do  więzienia  nie poszedł 

Piszesz  że  ta  pani  może  jest z PIS  i dlatego  tak  mówi

A  fakty  są  takie  że  Pikul  jest z PO i  mówi  jak  oni chcą

 wiemy wszyscy że  przez  8  lat  PO Kłamało  obywatelowi w żywe  oczy  więc  słowa  ludzi z PO  są  nic nie  warte

MECENAS JAN PYZIK Z JASŁA który  drukował z Pikulem mówi  tak :

 

Łykasz wszystko  jak  młody  pelikan 

Miotają  tobą  jak małym  dzieckiem w przedszkolu 

 

Ciekawe, że osoba otrzymująca rozkazy z po jest zastępcą pisowskiego burmistrza. Ciekawe, że wierzysz w to że inni mówią, że niby mówił co innego w latach 80 tych. A nie chcesz uwierzyć w to co teraz mówi osobiście. Ja słyszałem wypowiedzi opozycjonistów i adwokata z Podkarpacia, którzy twierdzą, że Piotrowicz nikomu nie pomagał. Co ciekawe na konferencji sam Piotrowicz nie powiedział w jaki sposób pomagał. To, że żaden opozycjonista przez niego siedzieć nie poszedł to tez nie jego zasługa. Bo sam na konferencji powiedział, że jego akt oskarżenia wrócił do prokuratury. Ale nie zmienia to faktu, że podpisał się pod aktem oskarżenia opozycjonisty. Żądając trzech lat więzienia. Taka to była pomoc.Tego za nic na świecie nie zmienisz. Podpisał ten akt i koniec.

Według ciebie skoro pis obniżył emerytury byłym milicjantom nawet za pracę w milicji jeden dzień trwania komuny. To czy powinien obniżyć emerytury komunistycznym prokuratorom i sędziom. Ścigającym i skazującym opozycjonistów? Jesteś za dekomunizacją i sprawiedliwym rozliczeniem wszystkich, czy ochroną niektórych grup szkodzących opozycji za komuny? Proste pytanie.

 

Czy wyobrażacie sobie, co taki dany, przysłowiowy Leming czuć musi, jak kładzie się spać, albo jeszcze lepiej budzi się rano ze świadomością, że Kaczyński jest tu gdzie jest? A do tego nie widać żadnej szansy na to, żeby w bliżej nieokreślonej przyszłości onego Kaczyńskiego się pozbyć , bo w siłę rośnie, cokolwiek by nie zrobił? I to jest najgorsze! Wszystkie sprawdzone chwyty, hejty, manify, opluwania, zastraszania... wszystkoto, co zawsze tak niezawodnie działało...... nie działa, albo działa w stronę przeciwną! To zaś powoduje trwogę ogromną i wzajemne nakręcanie się Ludu Oświeconego, tak, że niczym za okupacji się czują! Po Starbaksach już można zaobserwować skulone wciśnięte w kąt grupy konspiratorów rozglądających się, nerwowo siorbiących latte i namawiających się na konspirę.... Tu nie ma co się śmiać! Wielu z Ludu Oświeconego zagrożonych wizytą Panów w ciemnych drelichach, z trzema literkami na plecach, jest skłonnych założyć podziemie zbrojne, aby wolność i majątek zachować. A jakież to interesy są zagrożone? Wielkie, miliardowe, w które zaplątane są dziesiątki, setki tysięcy Pasożytów. Tak naprawdę to cała nasza Ojczyzna została opleciona milionami interesów, układów, paśników i cycków, z których namaszczeni i nominowani doili wedle starszeństwa i uważania. Teraz to dojenie stało się niezwykle niebezpiecznym procederem. Wszyscy to podświadomie czują, chociaż nie widać jeszcze oznak burzy którą, jak zwykle zwiastuje cisza. Ale ja myślę Braciszkowie, że plan już zatwierdzony. Że lista zrobiona i podpisem Jarosława przypieczętowana. Mariusz, Antonii i Zbigniew palce na czerwonych przyciskach trzymają. Już za chwileczkę, już za momencik padnie ten złoty strzał, który dobije tę potworę spłodzoną jeszcze w Magdalence przez esbeków, dla esbeków. 

 

Znowu wylewasz z siebie jakieś dyrdymały bez sensu od rzeczy.

 

Wysadzeni z siodła czerpią z Magdalenkowskiego ideału,zaś druga strona odwołuje się do bohaterów II RP

 

Tego Magdalenkkowskiego ideału, który stanowił Kaczyński popijając wódkę z komunistami?  Do jakich bohaterów odwołuje się druga strona? Masz na myśli zaciętą obronę komunistycznego prokuratora Stanu Wojennego Piotrowicza, którego pis broni jak niepodległości. Pomimo, że ten co jest faktem bezspornym podpisał akt uskarżenia opozycjonisty i czego się wypierał.


Edytowany przez hubertuss, 13 grudzień 2016 - 16:40.


#11927 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 13 grudzień 2016 - 16:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Czy wyobrażacie sobie, co taki dany, przysłowiowy Leming czuć musi, jak kładzie się spać, albo jeszcze lepiej budzi się rano ze świadomością, że Kaczyński jest tu gdzie jest? A do tego nie widać żadnej szansy na to, żeby w bliżej nieokreślonej przyszłości onego Kaczyńskiego się pozbyć , bo w siłę rośnie, cokolwiek by nie zrobił? I to jest najgorsze! Wszystkie sprawdzone chwyty, hejty, manify, opluwania, zastraszania... wszystkoto, co zawsze tak niezawodnie działało...... nie działa, albo działa w stronę przeciwną! To zaś powoduje trwogę ogromną i wzajemne nakręcanie się Ludu Oświeconego, tak, że niczym za okupacji się czują! Po Starbaksach już można zaobserwować skulone wciśnięte w kąt grupy konspiratorów rozglądających się, nerwowo siorbiących latte i namawiających się na konspirę.... Tu nie ma co się śmiać! Wielu z Ludu Oświeconego zagrożonych wizytą Panów w ciemnych drelichach, z trzema literkami na plecach, jest skłonnych założyć podziemie zbrojne, aby wolność i majątek zachować. A jakież to interesy są zagrożone? Wielkie, miliardowe, w które zaplątane są dziesiątki, setki tysięcy Pasożytów. Tak naprawdę to cała nasza Ojczyzna została opleciona milionami interesów, układów, paśników i cycków, z których namaszczeni i nominowani doili wedle starszeństwa i uważania. Teraz to dojenie stało się niezwykle niebezpiecznym procederem. Wszyscy to podświadomie czują, chociaż nie widać jeszcze oznak burzy którą, jak zwykle zwiastuje cisza. Ale ja myślę Braciszkowie, że plan już zatwierdzony. Że lista zrobiona i podpisem Jarosława przypieczętowana. Mariusz, Antonii i Zbigniew palce na czerwonych przyciskach trzymają. Już za chwileczkę, już za momencik padnie ten złoty strzał, który dobije tę potworę spłodzoną jeszcze w Magdalence przez esbeków, dla esbeków. 

.....i wtedy  sie obudziłeś  ;)

Te 3 litery na plecach to PIS?

Staszek, to podaj mi 5 argumentów dlaczego powrót do 8-mio klasowych podstawówek jest dobry?

Nie przeceniaj go. Niech poda chociaż dwa

 

 

Jeśli jesteś rolnikiem i widziałeś świnie przy korycie to przyjrzyj się które kwiczą najgłośniej, te co dostały się, czy te co nie mogą się dopchać. Oczywiście jak się dopcha to cichnie i zajada, natomiast ta co wcześniej była cicho zaczyna kwiczeć.

 

Senior Morawicki ( to jest prawdziwa solidarność, nie jakiś tam elektryk co przez mur przeskakiwał, a tak naprawdę do portu go milicja dostarczyła:)) szczerze się wypowie to od razu nagonka i wyśmiewanie. Może ze względu na wiek człowiek już nie chce kłamać i nawet jak kazał dziewczynie zagłosować za niego, to przyznał się i opuścił ugrupowanie. Pokaż mi polityka który by tak postąpił. I ku ścisłości nie chodzi mi o jego poglądy itp. tylko o zachowanie i kulturę osobistą. 

 

 

Teraz przy korycie są świnie z PIS i nie maja czasu kwiczeć bo napychaja kichy. Jak sie nie zlikwiduje koryta to nic się nie zmieni.

 

Morawiecki może i walczył z komuna ale z pogladów sam jest anarchizujacym komunistą


Edytowany przez Ulman, 13 grudzień 2016 - 16:58.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11928 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 17:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Obaj Morawieccy mają komunistyczne poglądy. Socjalizm aż wylewa się z ich wypowiedzi.#11929 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 13 grudzień 2016 - 17:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Z twoich  wypowiedzi  wylewa  się  głupota


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#11930 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 17:45

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ale to prawda socjalizm w gospodarce widoczny w każdym jego ruchu tylko nazewnictwo zmienia dla niepoznaki upaństwowienie nazywa  udomowieniem że o tych slajdach science fiction nie wspomnę. A senior to tak kochał prl że nawet jak go do samolotu gratis wpychali żeby leciał do wolnego świata to się wyrywał ile sił żeby tu zostać.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:29
 •  

#11931 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 13 grudzień 2016 - 17:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Dlatego są samozwańczymi prawicowcami i aby to wepchać do głów ciemnoty wszystkich innych wyzywają od lewaków. Jełopy wierza że popieraja prawicę która korzystając z ich niewiedzy realizuje czysto lewicowy program


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11932 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 13 grudzień 2016 - 17:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jest wieczór . Siedzę w fotelu przed komputerem - z głośników Cambridge audio CXA80 sączy się ,,Ucieczka z Tropiku '' -Marka Bilińskiego .

W kominku płonie ogień - jest ciepło spokojnie i miło . 

A w Warszawie na mrozie w obronie koryta zgodnie manifestują : POstkomuniści , złodzieje, KODofile, sb-ecy i ZOMO-wcy .

Jest naprawdę bardzo miło .

 

http://niezalezna.pl...ce-obejrzyj-ich


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#11933 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 18:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No i cała masa pochwał płynie ostatnio od millera . i reszty sld w kierunku pis za program socjalny a Ogórek to nawet ich gadzinówkę ozdabia swoją buźką.Teraz jeszcze trzeba zrobić nagonkę na kułaków zabrać tym co mają dużo wychłostać tych co zamiast tyrać dla dobra ojczyzny grzeją d*py przy kominkach i będzie cacy.#11934 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 13 grudzień 2016 - 18:11

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

Jest wieczór . Siedzę w fotelu przed komputerem - z głośników Cambridge audio CXA80 sączy się ,,Ucieczka z Tropiku '' -Marka Bilińskiego .

W kominku płonie ogień - jest ciepło spokojnie i miło . 

A w Warszawie na mrozie w obronie koryta zgodnie manifestują : POstkomuniści , złodzieje, KODofile, sb-ecy i ZOMO-wcy .

Jest naprawdę bardzo miło .

 

http://niezalezna.pl...ce-obejrzyj-ich

 

Sprzęt pierwsza klasa. Jakie głośniki?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11935 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 18:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@marekfarmer gdybyś rozumiał co mówią do ciebie przedstawiciele pisu czy np Morawiecki nie pisał byś o głupocie. Sęk w tym, że ty nie rozumiesz. Pis ma najbardziej lewicowy program społeczno gospodarczy ze wszystkich partii obecnych w sejmie. W gospodarce kapitalistycznej to przedsiębiorcy decydują co mają produkować, jakie biznesy otwierać. W Polce Morawiecki bredzi o produkcji elektrycznych samochodów o repolonizacji czyli upaństwowieniu rożnych zakładów i innych instytucji np banków. No i też o pomocy dla biednych. A to czy słuszne czy nie są jednak postulaty lewicowe. 

@dddddddddd szkoda ci, że ktoś po ulicy chodzi? Niech sobie chodzą. Tylko ostatnio nie wiadomo czy tylko opozycja broni obrońców minionego systemu czy pis także taką obroną się trudni. Bo jakoś dla prokuratorów i sędziów ścigających opozycjonistów emerytur nie zabierają. Piotrowicza uparcie bronią. Nie wiadomo do końca kto tak tej komuny broni.#11936 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 18:17

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Włączyłem tv info właśnie i powiem ci że kaczor ,szydło,macierewicz i reszta wcale nie wyglądają na zmarzniętych.A i

Jest kolejny sukces prezes nauczył się w końcu słowa hymnu już nie śpiewa z ziemi Polskiej do wolskiej jak kiedyś.

Dziwny to kraj w którym to partia rządząca urządza manifestacje przeciwko opozycji.


Edytowany przez Piotr778, 13 grudzień 2016 - 18:43.


#11937 Share akmaly

akmaly

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2541 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 18:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

hubertuss - wiem dokładnie że dyskusja z Tobą nie ma większego sensu. Jesteś osobą, która nie dopuszcza zdania innych do siebie. Piszesz dużo, mało konkretów, przeważnie bełkot i uprawiasz nowoczesną formę dyskusji na forach typu kopiuj-wklej.

Aby było jasne - za zdrajców okrągłego stołu uważam wszystkie osoby, które w większym lub mniejszym stopniu przyczyniły się do utrzymania w życiu publicznym wysokich rangą oficerów, polityków, aktywnych donosicieli i innych działających w komunie przeciw Polsce i Polakom. 

 

hubertuss - co utraciłeś jak pis objęło władzę?

 

A tak na marginesie - solidarnie pisaliście o tym marszu kod, byliście?#11938 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 grudzień 2016 - 19:17

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No dobra, skoro chcemy rozliczyć tamten system to może zacznijmy od początku. Jutro proponuję uchwałę w sprawie unieważnienia dekretów PKWN. Myślę że czyn ten byłby fundamentalny dla naszego kraju.

I teraz zapytam każdego z zaciekłych dekomunizatorów. Kto jest za ? Proszę się nie wstydzić i odpowiadać.#11939 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 19:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@akmaly cale się ci nie dziwię, że dla ciebie dyskusja ze mną nie ma sensu. Bo nie masz żadnych argumentów. To jest ponad twoje możliwości intelektualne. Gdzie ja uprawiam dyskusję typu kopiuj wklej? Ty naprawdę nie rozumiesz co czytasz. Wklejam czasami linki jako dowody lub przykłady. Ale każdy post pisze swoimi słowami nic nie wklejając. Skoro piszesz, że uprawiam dyskusję typu kopiuj wklej to naprawę masz kłopot ze zrozumieniem czytanego tekstu. Podaj mi konkretne dowody. Zamiast jak to piszesz bełkotać bez sensu.

Skoro taki konkretny jesteś to ponawiam swoje pytanie jeszcze raz.

Czy pisząc o zdrajcach Okrągłego Stołu masz również na myśli Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Krystynę Pawłowicz i kilku innych? 

Możesz odpowiedzieć wprost Tak lub Nie?

Na marszu kod nie byłem. Po objęciu władzy przez pis nic nie utraciłem ja ani moja najbliższa rodzina. Krytykuję tę władzę bo mi się nie podoba. Myślę, że odpowiedź konkretna.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:29
 •  

#11940 Share ela3225

ela3225

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 62 postów

Napisany 13 grudzień 2016 - 19:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Wystarczy posłuchać komisji śledczej amber gold ,prywatyzacja warszawki według PO, ot kończy się państwo teoretyczne i to boli a komuch na wiecu KOD krzyczy że za 2 tysie emerytury to on nie przeżyje , szok kim trzeba być żeby maszerować z kodziarzami ?Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Będzie nowa komisja ds. środków ochrony roślin zobacz »