Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11741 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 21:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

no i co ?  kto był w egzekutywie i oskarżał opozycjonistów jako prokurator ? kto się tego wypiera i kłamie ? który dostał krzyż zasługi  

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11742 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2016 - 21:41

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Czy wiemy za ile sprzedano sektor bankowy?
Za całość, tj. ok. 80 proc. całego sektora bankowego – na podstawie ostrożnych szacunków – otrzymaliśmy za polskie banki ok. 25 miliardów złotych. Dzisiaj tyle kosztuje jeden bank. Mało tego, jeśli przyjrzeć się poszczególnym prywatyzacjom, można powiedzieć tak, że Skarb Państwa za jeden z większych polskich banków otrzymywał od 1,5 miliarda do 6 miliardów złotych. Czasami było to zaledwie kilkaset milionów złotych. Dzisiaj te same banki przynoszą rocznie zysk netto w wysokości od 0,5 miliarda do 1,5 miliarda złotych. Po trzech latach, jeśli ktoś kupiłby taki bank, to dzisiaj z samej dywidendy miałby zwrot zainwestowanego kapitału. Nigdzie na świecie tak się nie dzieje. Sprywatyzowane wówczas BPH i Pekao S.A., które sprzedano mniej więcej za 5–6 miliardów zł, mają obecnie aktywa rzędu 115 miliardów złotych.

Ile więc polski budżet stracił na prywatyzacji tego sektora?
Według ostrożnych szacunków straty mogą się wahać w granicach 150-200 miliardów złotych. W przypadku niektórych prywatyzacji nie dokonano pełnej ewidencji zarówno ruchomości, jak i nieruchomości, czyli sprzedawano bank, nie wiedząc, tak naprawdę, co posiada na stanie. A do niektórych prywatyzacji wręcz dopłacano oddłużając bank, przyznając pomoc BFG lub dokapitalizowując państwowymi obligacjami.

To jak naprawdę wyglądała prywatyzacja polskiego sektora bankowego?
Przeprowadzono ją w sposób pospieszny, prymitywny, szkodliwy i wysoce niefachowy w sensie opłacalności oraz bardzo kosztowny dla Skarbu Państwa i wszystkich Polaków. Bank przed sprzedażą najpierw oddłużano, potem dokapitalizowano i umarzano zaległości podatkowe w latach 1994–1998. W czasie, kiedy prywatyzowano banki, otrzymywały one ogromną pomoc z budżetu państwa, na zasadzie specjalnych pożyczek oprocentowanych na 1 proc. W tym samym czasie polski przedsiębiorca płacił za taki kredyt 40–60 proc. W ten sposób sprywatyzowano m.in.: PKO S.A., Bank Handlowy i BIG Bank Gdański, Polski Bank Rozwoju i Polski Bank Inwestycyjny. Były to kwoty rzędu miliardów złotych. Dziwne, że nikt nie chce podnieść w Polsce problemu, że wielkie polskie banki były zwalniane z podatku tuż przed prywatyzacją, o czym zwykły, uczciwy przedsiębiorca nie mógł nawet śnić.

A na czym polegała ostatnia prywatyzacja PKO BP?
Tu również było wiele nieprawidłowości. Prawie połowę tego banku sprzedano za 7 miliardów złotych. Zwykli obywatele zaciągnęli w bankach kredyty w kwocie ok. 15 miliardów złotych, po to, żeby kupić akcje tego banku, nie licząc oszczędności, które wyjęli z przysłowiowej skarpety. Potem się okazało, że jest 90-proc. redukcja. Świadomie wprowadzano to ograniczenie dla prywatnych inwestorów, żeby zagranicznemu inwestorowi sprzedać jak najwięcej walorów banku. Na jaw wyszło również, że nie podniesiono znacząco ceny emisyjnej za akcję, pomimo dużego zainteresowania. Zadecydował o tym ówczesny premier Marek Belka.

Jak Pan sądzi, kto niebawem stanie, a przynajmniej powinien stanąć, przed komisją ds. banków?
Najważniejsi, których powinno się rozliczyć i muszą stanąć przed komisją, to: Balcerowicz, Kornasiewicz, Gronkiewicz-Waltz, Kostrzewa, Bogusław Kott, Wojciech Kwaśniak, Marek Belka, Stypułkowski, Wiśniewska, Jan Krzysztof Bielecki – czyli ludzie kojarzeni jednoznacznie ze środowiskami politycznymi. SLD i układ pałacowy Kwaśniewskiego. Komisja powinna się zająć tzw. aferą sprzętową, a dotyczącą wykupienia przez panią Gronkiewicz-Waltz jako prezesa NBP długów prywatnego banku BIG Banku Gdańskiego w latach 1997–1998.

Oczywiście wyżej wymienieni nie robili tych prywatyzacji za darmo?
Wszyscy, których wymieniłem albo są albo byli w różnych państwowych urzędach, zarządach lub zajmowali eksponowane stanowiska w prywatnych już bankach, których prywatyzacjach często uczestniczyli. Warto podkreślić ich wynagrodzenia. Najlepszym przykładem jest Bank Millenium, z rekordzistą jeśli chodzi o zarobki – bliskim znajomym Aleksandra Kwaśniewskiego – Bogusławem Kottem. Bank ten, przez wiele lat był przechowalnią dla wielu decydentów, przyjaciół eksprezydenta i układu związanego z pałacem prezydenckim. Dochody miesięczne na poziomie 100–300 tys. zł, czyli w skali roku blisko 3 mln, były dość powszechne, gdy chodzi o prezesów banków.

A jakie zastrzeżenia można mieć do szefa NBP?
Leszek Balcerowicz nadal figuruje razem z żoną w KRS, jako członek rady fundacji CASE. Fundację dofinansowywały też banki m.in. PKO S.A., BRE Bank, WestLB Bank, Reiffeisen Bank, ING Bank, holenderski Rabo Bank, a także PZU i sam NBP z Leszkiem Balcerowiczem na czele. Często te same, które później występowały o pewne zgody koncesyjne, na fuzje, na połączenie i inne działania komercyjne. To jest rzecz skandaliczna, nasuwająca podejrzenie co najmniej konfliktu interesu, jeśli nie podejrzeń poważniejszych. Znamy podobne scenariusze, polegające na tym, że po wpłacie na fundacje następuje nie zwykła przychylność decydentów. Takie podejrzenia miała komisja ds. Orlenu.
Widać tu analogię do małżeństwa Kwaśniewskich…
To prawda, mimo że pani prezydentowa tak „ładnie i odważnie” wystąpiła przed komisją, i była chwalona przez zaprzyjaźnione media, to jednak listy darczyńców swojej fundacji ujawnić nie chciała i nie ujawniła. Czyżby fundacja pani Ewy Balcerowicz, prywatnie żony szefa NBP, naśladowała żonę prezydenta?

Czy uważa Pan, że uda się komisji śledczej chociaż trochę złamać zmowę milczenia tego lobby?
Jest się czego obawiać, jeśli chodzi o tę komisję śledczą. Prywatyzacje bankowe były przeprowadzane z naruszeniem prawa, mało tego, łamano prawo w tym czasie obowiązujące. Fatalnie funkcjonował Nadzór Bankowy, który obsadzany był przez zwolenników Hanny Gronkiewicz-Waltz, np. pani E. Śleszyńska-Charewicz, albo pan W. Kwaśniak, który zawsze bałwochwalczo wychwalał prezesa Balcerowicza. Ci właśnie ludzie przymykali oczy lub nie dostrzegali pewnych zapisów w umowach prywatyzacyjnych, które zobowiązywały inwestorów zagranicznych do pewnych działań, albo wręcz zakazywały pewnych działań. I mimo że naruszano prawo, nie było żadnych reakcji ze strony odpowiednich organów do tego powołanych, np. Nadzoru Bankowego. Tak naprawdę Nadzór reagował na nieprawidłowości maleńkich banków, o 100-proc. polskim kapitale, i tam najmniejsze uchybienie powodowało wprowadzenie zarządu komisarycznego, likwidacje, przejęcie lub sprzedanie takiego banku (dobrym przykładem jest tutaj sprawa Banku Staropolskiego). Przy sprawach naprawdę ważnych, Nadzór Bankowy dawał ciche przyzwolenie na łamanie polskiego prawa bankowego lub nie interweniował np. przy przejmowaniu większych i bardziej dochodowych banków przez mniejsze i będące w gorszej sytuacji (Bank Gdański przejęty przez Big Bank czy PBI przejęty przez Kredyt Bank).

Do czego może dojść komisja śledcza ds. banków?
Może dojść do wielu rzeczy. Niestety, trzeba będzie zmierzyć się z bardzo brutalną prawdą, że ci tak zwani geniusze polskich finansów, jak: Kott, Pacuk, Leszek Balcerowicz, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Kostrzewa, Stypułkowski i wielu, wielu innych, okaże się po pierwsze, że niektórzy z nich byli agentami służb specjalnych, a po drugie, że działali często na szkodę Skarbu Państwa. Nie dopełniali swoich obowiązków lub znacznie je przekraczali. Komisja odsłoni prawdę, kiedy pokaże, że w dużej mierze była to prywata i niekompetencja, a tzw. autorytety polskiej ekonomii sięgną bruku. Mało tego, ci geniusze nawet zagraniczne banki doprowadzali do olbrzymich strat, jak prezes Pacuk z Kredyt Banku, który „wypracował” 1,5 mld zł straty czy W. Kostrzewa, były prezes BRE Banku, który obecnie jest prezesem zarządu ITI i za pośrednictwem TVN tak mocno atakuje komisję bankową, czy to tylko przypadek? Przecież to on doprowadził do pół miliarda strat w BRE Banku w pewnym okresie.


Balcerowicz, Kornasiewicz, Gronkiewicz-Waltz, Kostrzewa, Bogusław Kott, Wojciech Kwaśniak, Marek Belka, Stypułkowski, Wiśniewska, Jan Krzysztof Bielecki Dariusz Rosati Stanisław Żelichowski Jacek Buchacz Roman Jagieliński   

 

OTO ZŁODZIEJE PRYWATYZACJI BANKÓW JEDNE I TE SAME NAZWISKA HAHAHAHA  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11743 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 21:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 myślisz że ktoś to będzie czytał 

 jakie wnioski ? poszedł ktoś siedzieć czy jak ? jak nie to jak twierdzi tu  twój kolega wszystko gra  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11744 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2016 - 21:52

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

no i co ?  kto był w egzekutywie i oskarżał opozycjonistów jako prokurator ? kto się tego wypiera i kłamie ? który dostał krzyż zasługi  

 

 

TYPOWY LEWAK NO I CO PISOWNIA JAK PIES OGRODNIKA TYLKO ZĘBY W 2 STRONĘ  TO SZŁO 


ALE JAZDA U DURCZOKA PO I KIJOWSKI KOMUNISTYCZNI PORÓWNANIU DO KRAJÓW AFRYKAŃSKICH    Anarchizm komunistyczny


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11745 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 21:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

co nie umiesz przeczytać jak nie ma błędów ?  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#11746 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

co nie umiesz przeczytać jak nie ma błędów ?  :D

 

SŁABI MNIE WASZ POZIOM 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11747 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Bo może romek nie rozumie po Polsku tylko w tym swoim bełkocie.

 

 

A z tą wartością banków to chciałeś dobrze ale wyszło ci jak zwykle romku.

 

Bo weżmy na przykład moje gospodarstwo : jak je przejmowałem to było warte , a niech będzie - około 2 mln zł (ziemia , budynki maszyny) na tamte czasy to jakoś tak było warte. Dzisiaj moje gospodarstwo to lekką ręką 35 mln zł (bez innej działalności , tylko to co z rolnictwem związane).  A wiesz skąd to się wzięło? 

 

Z pracy , głowy na karku i wzrostu wartości nieruchomości. A ty byś chciał żeby bank po kilkunastu latach był wart tyle samo. Ty chyba romek n wsi najmądrzejszy nie jesteś ;)#11748 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Czy wiemy za ile sprzedano sektor bankowy?
Za całość, tj. ok. 80 proc. całego sektora bankowego – na podstawie ostrożnych szacunków – otrzymaliśmy za polskie banki ok. 25 miliardów złotych. Dzisiaj tyle kosztuje jeden bank. Mało tego, jeśli przyjrzeć się poszczególnym prywatyzacjom, można powiedzieć tak, że Skarb Państwa za jeden z większych polskich banków otrzymywał od 1,5 miliarda do 6 miliardów złotych. Czasami było to zaledwie kilkaset milionów złotych. Dzisiaj te same banki przynoszą rocznie zysk netto w wysokości od 0,5 miliarda do 1,5 miliarda złotych. Po trzech latach, jeśli ktoś kupiłby taki bank, to dzisiaj z samej dywidendy miałby zwrot zainwestowanego kapitału. Nigdzie na świecie tak się nie dzieje. Sprywatyzowane wówczas BPH i Pekao S.A., które sprzedano mniej więcej za 5–6 miliardów zł, mają obecnie aktywa rzędu 115 miliardów złotych.

Ile więc polski budżet stracił na prywatyzacji tego sektora?

Nic nie starcił a jedynie z perspektywy czasu widać że mógł zyskać wiecej. 

Jesli uważasz to za złodziejstwo to złodziejami sa też wszyscy rolnicy którzy kupili ziemie od skarbu państwa bo ona znacząco zdrożała.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11749 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Dopóki żył generał Jaruzelski polska demokracja miała się dobrze. Ale generał umarł w końcu maja 2014 roku i polska demokracja zaczęła pryskać. Wkrótce po śmierci generała Donald Tusk prysnął do Brukseli z blondynką, tak jakby przeczuwał rychłe nadejście faszyzmu.

Ciąg dalszy już znamy, nasi wybitni demokraci Komorowski i Kopacz stali się ofiarami nienawiści i przegrali wybory. A dzisiaj demokracji bronią już tylko okopani na Czerskiej partyzanci masonerii walczącej.

Na szczęście ruch oporu może jeszcze polegać na żywotnich siłach narodu, które maszerowały w obronie demokracji już w czasach towarzysza Bieruta, czyli na Kombatantach Obrony Demokracji (KOD). W zeszłą sobotę kombatanci zebrali się w Katowicach, co utrwaliła na zdjęciach dla potomności Gazeta Wyborcza.

Jesteśmy świadkami niezwykłej transformacji socjo-politycznej. Tylko 10 lat temu, po wyborach wygranych przez PiS w 2005 roku, Salon rechotał zawistnie, że PiS wygrał głosami tzw. moherów a dwa lata później w 2007 roku, hasłem kampanii wyborczej Salonu było "zabierz babci dowód".

Dzisiaj, w 2015 roku, młodzi i wykształceni z dużych miast i wsi już nie głosują na obciach Platformy, a za to w obronie Salonu wysuwane są na teraz ulice mohery. Chichot historii ?

Oczywiście te mohery z KOD są tzw. "gorszego sortu". To nie nasze mamy czy babcie, które słuchają Radia Maryja. To laickie mohery, które pamiętają z nostalgią towarzysza Bieruta i które z przyjemnością wypiłyby koniaczek z wdowami po Jaruzelu i Kiszczaku.

To nie przypadek, że hasłem dziarskich Kombatantów Obrony Demokracji jest "Stalin i Dzierżyński lepsi niż Kaczyński". Zasady wciąż zobowiązują.


Bo może romek nie rozumie po Polsku tylko w tym swoim bełkocie.

 

 

A z tą wartością banków to chciałeś dobrze ale wyszło ci jak zwykle romku.

 

Bo weżmy na przykład moje gospodarstwo : jak je przejmowałem to było warte , a niech będzie - około 2 mln zł (ziemia , budynki maszyny) na tamte czasy to jakoś tak było warte. Dzisiaj moje gospodarstwo to lekką ręką 35 mln zł (bez innej działalności , tylko to co z rolnictwem związane).  A wiesz skąd to się wzięło? 

 

Z pracy , głowy na karku i wzrostu wartości nieruchomości. A ty byś chciał żeby bank po kilkunastu latach był wart tyle samo. Ty chyba romek n wsi najmądrzejszy nie jesteś ;)

 

 

WŁASNIE DLATEGO NIEWIERZE CI W TE BAJKI CHYBA JAKAŚ 5 6 KLASA PO PSL NIE DAWALI POLSKIEMU ROLNIKOWI TYLKO NIEMCOM DUŃCZYKOM ITP 

 

CHYBA ZE KOLESIOSTWO CI ZOSTAŁO ZA KOMUNY 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11750 Share nie

nie

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 412 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To nie jest porażka - to jest kompromitacja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy w Warszawie nie przychylił się do wniosków Andrzeja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy "doszedł do przekonania, że w sprawie zachodzi niedopuszczalność drogi sądowej, skutkująca koniecznością odrzucenia wniosków" - poinformowała rzecznik ds. cywilnych, Dorota Trautman. Ponadto, według sądu, złożenie ślubowania lub nie nie wywołuje skutków cywilnoprawnych, zatem nie można ich analizować pod kątem kodeksu postępowania cywilnego.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11751 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nic nie starcił a jedynie z perspektywy czasu widać że mógł zyskać wiecej. 

Jesli uważasz to za złodziejstwo to złodziejami sa też wszyscy rolnicy którzy kupili ziemie od skarbu państwa bo ona znacząco zdrożała.

 PRZECZYTAJ SOBIE NA BANKIER O PRYWATYZACJI A POTEM GADAJ O SWOICH BAJKACH 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11752 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:19

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To nie jest porażka - to jest kompromitacja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy w Warszawie nie przychylił się do wniosków Andrzeja Rzeplińskiego.

Sąd Okręgowy "doszedł do przekonania, że w sprawie zachodzi niedopuszczalność drogi sądowej, skutkująca koniecznością odrzucenia wniosków" - poinformowała rzecznik ds. cywilnych, Dorota Trautman. Ponadto, według sądu, złożenie ślubowania lub nie nie wywołuje skutków cywilnoprawnych, zatem nie można ich analizować pod kątem kodeksu postępowania cywilnego.

 postępowanie wykazało, że sprawa leży wyłącznie we właściwości TK i tylko TK może w niej rozstrzygać - czy to w postępowaniu, czy wewnętrznymi postanowieniami administracyjnymi

Tym samym zostało wykazane, że Prezes TK jest instancją właściwą do podjęcia decyzji o dopuszczeniu lub nie dopuszczeniu sędziów .TK do orzekania - w przypadku gdy zachodzą co do tego wątpliwości prawne.


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#11753 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 PRZECZYTAJ SOBIE NA BANKIER O PRYWATYZACJI A POTEM GADAJ O SWOICH BAJKACH 

Po co mam czytać? Streść mi swoimi słowami o ile zrozumiałeś co tam napisali. Cos mi sie wydaje ze za swoje niepowodzenia winisz wszystkich i wszystko dokoła. 

Zadam ci prosty temat - zakładamy że sąsiad od ciebie wydzierżawił na 10 lat 10 ha ziemi i zaczął uprawiać np. kozłek lekarski albo sałate. Trzepie kase az miło. 

Czy on cie okrada czy nie? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11754 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 22:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

:D  :D  :D

 

 

   Kim jest wyznawca PiSu? To nieudacznik życiowy. Miernota intelektualna. Osobnik niewykształcony, niezaadaptowany, wylękniony, bo tego czego nie rozumie, tego się boi. Wypchnięty na margines społeczny. Niemyślący. Oczadzony przez kościół Rydzyka. Wmówiono mu, że jest częścią całości powołanej we wzniosłym celu, takim jak patriotyzm, zwalczanie wszechobecnego Żyda czy obrona religii. Tę absurdalną ideę uznał za swoją misję życiową, bo własnej nigdy nie miał i nie będzie miał. Dlaczego wyznawca? Bo nie pozostaje mu nic innego, niż wyznawanie, że jego istnienie ma jakikolwiek inny sens niż tylko jedzenie, trawienie i wydalanie.  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#11755 Share binek

binek

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 535 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:wielkopolska

Napisany 08 grudzień 2016 - 23:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Kim są w takim razie przeciwnicy PiS-u ?

http://fundacjakj.pl...rzecz-fundacji

jak się usr*ło to demokracja zagrożona. Dziwne to i smutne jak można ogłupić i wmanewrować naiwniaków do obrony własnych interesów za pomocą  górnolotnych haseł typu ''koniec demokracji'' itp.

Przechwytywanie-84.jpg#11756 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 08 grudzień 2016 - 23:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak samo jak ogłupia sie ludzi hasłami "Polska w riunie"


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11757 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1588 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 08 grudzień 2016 - 23:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

cos mi pamiec szwankuje -kto dal kase na teatr w latach 2006-7- zapomnialem kto wtedy rzadzil, bo 16 to chyba wiem,


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#11758 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 08 grudzień 2016 - 23:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

 

 

WŁASNIE DLATEGO NIEWIERZE CI W TE BAJKI CHYBA JAKAŚ 5 6 KLASA PO PSL NIE DAWALI POLSKIEMU ROLNIKOWI TYLKO NIEMCOM DUŃCZYKOM ITP 

 

CHYBA ZE KOLESIOSTWO CI ZOSTAŁO ZA KOMUNY 

Akurat najwięcej kupiłem jak piss rządził ostatnio ;). 6 klasa ? Przecież to się tylko pod zalesienie albo pomidory nadaje ;).

 

 

Dzieciaku  ty widzę jeszcze za krótko żyjesz żeby wiedzieć po ile wtedy ziemia była - poniżej 5000 zł za hektar 3 klasy. Dużo można było nakupić. Teraz też mam przeczucie że tak będzie.

 

W 2011 miałem 63 hektary czarnej porzeczki w pełni owocowania - jak wiesz o czym piszę to wiesz że wszystkie kredyty spłacone i można hekary dalej kupować ;)#11759 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 09 grudzień 2016 - 07:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

144917329911166873559.jpg

 


Edytowany przez marekfarmer, 09 grudzień 2016 - 07:16.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11760 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 09 grudzień 2016 - 07:19

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

2011- "to se ne wrati" albo jakoś tak. 

Czyli Rzepliński zabezpieczył się na przyszłość przed tymi co będą chcieli go ciągać  za niedopuszczenie sędziów do orzekania? 

Jeżeli tak to znaczy że wiedział co robi i jaki będzie efekt końcowy nadania biegu sprawie. To pozwala też stwierdzić że w białych rękawiczkach ograł gawiedź.Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Rolnictwo w Nowej Zelandii i Polsce - co nas łączy? zobacz »