Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11721 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1255 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 14:47

Jeden sie upił a drugi bawił sie "małym" pod kołderką  ;)

Zasadniczo to dorabianie martyrologii do stanu wojennego jest na rekę całemu PISowi bo jak zwykle interesuje ich bardziej przeszłość z braku pomysłu na przyszłość. Dla mnie istotne jest pytanie - jesli wojsko nie uspokoiło by strajkujacych to czy ktoś inny by ich w tym nie wyręczył po swojemu?

Tylko że  Jarosław  nie spał  do  południa

W rozmowie z "Gazetą Polską" Kaczyński stwierdził, że w tym czasie był pod Hutą Warszawa. - Sądzę, że to wymagało tego samego poziomu odwagi. (...)

Dowiedziałem się od rodziców, że była po mnie ekipa z SB. No i następnego dnia mnie zwinęli. Byłem spakowany i przygotowany na ucieczkę, czekałem z wyjściem z domu, aż skończy się godzina policyjna. Zjawili się jednak przed 6 rano i zabrali do MSW. Pamiętam, że zawieźli mnie na wysokie piętro i jakiś facet dość uprzejmie próbował mnie przesłuchać. (...) Wieczorem mnie wypuścili i było to dla mnie bardzo niemiłym zaskoczeniem. Nie ukrywam, że nieprzyjemnym, bo przecież działałem cały czas. Uważałem zresztą, że jestem w sytuacji dużo gorszej niż internowani. Miałem absolutny imperatyw, że muszę działać, i sądziłem, że w efekcie pójdę siedzieć, co było gorsze od internowania - powiedział Kaczyński.

Edytowany przez marekfarmer, 08 grudzień 2016 - 14:49.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 08:51
  •  

#11722 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 08 grudzień 2016 - 15:11

13 Grudnia  będziecie  spali  do  południa  czy  idziecie  na Demonstracje ????

To, że gimnazjum ma czas, to niech idzie na demonstracje albo niech śpi. Ja nie mam czasu na takie pierdoły, bo 13 grudnia, jak każdego dnia wstanę o godz. 5 rano, a położę się spać, to będzie godz. 23-23:30 i dalej nie będę mógł powiedzieć, że " w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku", bo roboty mi jakoś nie brakuje. Gimnazjum natomiast śpi do południa, chyba że spać nie potrafi, następnie odpala komputer albo laptopa i klika tu pisząc swoje brednie nie mając żadnych argumentów na ich obronę. Następnie coś zje, znowu tu się poPISze, później kolacja, poskrobanie się po jajkach, siusiu i z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku idzie spać.

Z kaczką to jest tak,przed Smoleńskiem miał jakąś tam wizje polityczną archaiczną ale była, teraz to już tylko wola zemsty ukarać "winnych" oczyścić własne sumienie.Podobno to normalne u jednojajowych że jak jedno umrze to drugiemu mniej lub bardziej odpier...

Tą wizję ma cały czas. Za tą jego wizję przed Smoleńskiem Lech nawet zabronił mu publicznych występów - tego natomiast nie bierze pod uwagę Macierewicz, chociaż doskonale o tym wie

Wiadomym jest kto chce zabrać sbekom emerytury i kto owych emerytur broni .

Do zbioru Polskich przysłów dołączyło kolejne:

,, Uderz w SB a KOD się odezwie  "

Ja powtórzę się jeszcze raz - jestem za zabieraniem emerytur, ale niech zabierają wszystkim

W rozmowie z "Gazetą Polską" Kaczyński stwierdził, że w tym czasie był pod Hutą Warszawa. - Sądzę, że to wymagało tego samego poziomu odwagi. (...)

Dowiedziałem się od rodziców, że była po mnie ekipa z SB. No i następnego dnia mnie zwinęli. Byłem spakowany i przygotowany na ucieczkę, czekałem z wyjściem z domu, aż skończy się godzina policyjna. Zjawili się jednak przed 6 rano i zabrali do MSW. Pamiętam, że zawieźli mnie na wysokie piętro i jakiś facet dość uprzejmie próbował mnie przesłuchać. (...) Wieczorem mnie wypuścili i było to dla mnie bardzo niemiłym zaskoczeniem. Nie ukrywam, że nieprzyjemnym, bo przecież działałem cały czas. Uważałem zresztą, że jestem w sytuacji dużo gorszej niż internowani. Miałem absolutny imperatyw, że muszę działać, i sądziłem, że w efekcie pójdę siedzieć, co było gorsze od internowania - powiedział Kaczyński.

Kaczyński jest chorym człowiekiem i cały czas bajki opowiada. A ty widzę że łykasz je jak młody pelikan. Wiem, że dla ciebie to Kaczyński obalił okrągły stół, Kaczyński w przeskoczył mur, a nie Wałęsa i Kaczyński doprowadził do obalenia komunizmu oraz że Kaczyński posadził na fotelu prezydenckim Wałęsy. Obudź się w końcu i zauważ, że Kaczyński uważa się za takiego samego Boga, jak Putin. Jak nie chcesz wierzyć, to spójrz na autobiografię jednego i drugiego. 

#11723 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 15:55

A ja myślałem że większego idioty z siebie nie idzie zrobić,  a tu masz. Błaszczak twierdzi że Pikul nie ma prawa oceniać Piotrowicza.

http://www.tvn24.pl/...u,698078,s.html

Za to redaktorzy mają decydować do kogo się przypieprzyc , a od kogo odpieprzyć .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#11724 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 847 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 16:05

marekfarmer 

widzę że pozwalasz sobie na nieudolne  manipulacje  

13 grudnia 1981 - co pamiętnej niedzieli robił Jarosław Kaczyński?

- Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości. Słyszałem tylko, jak mama ma pretensje do ojca, że nie zapłacił rachunku, bo telefon jest wyłączony - cytuje słowa Kaczyńskiego gazeta. 

Kaczyński początkowo nie spostrzegł, że wprowadzono stan wojenny. Spokojnie poszedł do kościoła i dopiero na niedzielnej mszy świętej zorientował się, że coś jest nie tak. - W kościele panował potworny tłok, ale akurat tego dnia był u nas Obraz NMP. Kazanie ks. Boguckiego wydawało mi się też jakieś dziwne. I powoli zacząłem się orientować co się stało... - powiedział lider PiS w rozmowie przeprowadzonej w 1991 roku.

Wspomina za to własną aktywność z okresu wprowadzenia stanu wojennego. Dowiadujemy się, że na drugi dzień pojechał do "najbliższego wielkiego zakładu pracy, który protestował" - czyli HutyWarszawa. Stamtąd jednak został wysłany z misją odnalezienia Lecha Wałęsy, by ściągnąć go do strajkujących. Gdy wrócił, huta "była już otoczona przez ZOMO i wojsko, nie można było się dostać do środka".

- Pojechałem więc jeszcze do siedziby prymasa, żeby powiedzieć o otoczeniu huty i wróciłem do domu, do bardzo późna słuchałem Wolnej Europy, próbując się czegoś dowiedzieć - wspomina.

Od rodziców w domu dowiedział się, że już wcześniej było po niego już SB. - No i następnego dnia mnie zwinęli - opowiada Jarosław Kaczyński w "Gazecie Polskiej". - Byłem spakowany i przygotowany na ucieczkę, czekałem z wyjściem z domu, aż skończy się godzina policyjna. Zjawili się jednak przed 6 rano i zabrali do MSW.

- Wieczorem mnie wypuścili, i było to dla mnie bardzo niemiłym zaskoczeniem. Nie ukrywam, że nieprzyjemnym, bo przecież działałem cały czas - mówi. - Uważałem zresztą, że jestem w sytuacji dużo gorszej niż internowani. Miałem absolutny imperatyw, że muszę działać, i sądziłem, że w efekcie pójdę siedzieć, co było gorsze od internowania.

a tu masz potwierdzenie :D  :D  :D  

http://niezalezna.pl...-grudnia-1981-r

Edytowany przez marko-kolo, 08 grudzień 2016 - 16:21.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#11725 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 16:31

Najpierw się wyspał , potem pojechał zdać raport a resztę sobie wymyślił. Taka natura małego gnoma

Byli już u was z GUSu "kury" liczyć? U mnie dzisiaj byli - śmiechu kupa i tyle. Ruch na placu duży - auto się ładuje , następne czeka , kuku zwożą pod suszarnie a panienka wpada i wypytuje czy ja mam "zwierzęta". No to jej się pytam czy w agencji nie ma informacji że nie mam żadnej hodowli oraz czy widzi jakieś budynki gdzie owe zwierzęta miałyby być schowane. Się dziewcze zrumieniło i wtedy do działania przystąpił jej "kolega". Ponad 50 lat , gburowaty - wyskoczył z tekstem że jak na posesję wjeżdzali to widzieli KURY (kury sąsiada pod silosy/zsypy przyłażą "poskubać) i że nieudzielenie odpowiedzi może zostać ukarane. 

Tłumaczenie że nie moje tylko go rozzłościło więc nie było wyjścia tylko zaproponować że może sobie iść policzyć NIE MOJE kury albo niech spier.ala bo nie mam czasu.

Ciekawe jaki jest cel tego liczenia? 

#11726 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 17:03

I właśnie wtedy zaczęła się jego trauma. Brata internowali a jego nie chcieli bo guzik znaczył. SB zatrzymało i od razu wypusciło Co za kleska i wstyd przed porzadnymi opozycjonistami! Może sie doczytali że to syn Rajmunda , na dodatek głupawy i wypuscili? Jasne było juz wtedy że  świat się na nim nie poznał i Jarosław poprzysiągł światu zemstę.

Współpracował z Wałęsa wiedząc ze ten donosi ale siły zła nie dały mozliwości by go zdemaskował. Tworzył  potem rózne partie ale ciagle był niedoceniony a na domiar złego jego rodzony brat zostawał prezesem NIK, ministrem, prezydentem Warszawy czy finalnie Polski. Niemogac tego znieść został premierem ale znowu świat sie na nim nie poznał i na stanowisku sie nie nabył. Tego było juz za wiele - wypowiedział  swiatu wojnę . Pierwszą ofiara był brat z żona której to Jarosławowi świat poskąpił. Sam chciał zastapic brata na urzedzie i znowu świat się na nim nie poznał co jeszcze bardziej go rozjuszyło. Stwierdził więc ze musi świat przechytrzyć. Obejrzał "Ojca chrzestnego" i doznał olśnienia. Jak bedzie robił to co chce z pomoca innych to świat pewnie się nie połapie. Tak też zrobił wystawił swoich bezwolnych ludzi i teraz ich rekami dokonuje zemsty!

TK rozpieprzył, okragły stół zdewaluował, pomówił prawie wszystkich poza swoimi ludźmi, sojuszników poniżył, brata z bratowa nawet z grobu wyciągnął a w międzyczasie rozpiernicza gospodarke i ogłupia ludzi. Niedługo juz się ujawni by wprowadzic uwspółcześniony komunizm i zostac dyktatorem a za kilka lat sie sam intronizuje.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#11727 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1255 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 17:11

TK -  to  zły  komunistyczny  twór  i trzeba  go  zlikwidować

Jakim  cudem  gospodarkę  rozpieprzył  jak  amerykanie  Reiting  podnoszą 

to jak to  sie  ma  do twoim  rewelacji

PZU właśnie  odkupiło  Polski  Bank  z rąk włoskich

opuszcza2_rGttcLp.jpg

Edytowany przez marekfarmer, 08 grudzień 2016 - 17:13.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#11728 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 08 grudzień 2016 - 17:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? B3Agro hmmm to nie Twoje wpisy widziałem w temacie o pszenicy, że wypożyczasz odpłatnie silosy handlarzom na przechowywanie zboża zza wschodu? Tu jest paradoks taki o to człowieczek robi kręcia robotę i wspiera import zboża zza wchodu przy okazji dając powód na obniżanie cen w lokalnych skupach. Nie wiem skąd pochodzisz, ale okoliczni rolnicy powinni mieć pretensje do Ciebie jakie są ceny u was. Nie ważne czy rządzi PiS PO czy kto inny, jeśli są tacy "ludzie" to w kraju nigdy nie będzie dobrze. Jednak to taki naród, że nie patrzy na całokształt tylko jak samemu się nachapac do syta. Tekst nie w temacie, ale tak mi się przypomniało. Miłego wieczoru B3Agro
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#11729 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 17:27

TK -  to  zły  komunistyczny  twór  i trzeba  go  zlikwidować

Jakim  cudem  gospodarkę  rozpieprzył  jak  amerykanie  Reiting  podnoszą 

to jak to  sie  ma  do twoim  rewelacji

PZU właśnie  odkupiło  Polski  Bank  z rąk włoskich

opuszcza2_rGttcLp.jpg

To tłumaczy wydatki kancelarii Dudy :D

Żadnego ratingu nie podniósł a jedynie zmienił perspektywe na pozytywną czyli jak dobrze pójdzie to wrócą na poziom gdy Polska była w ruinie czyli przed wyborami. 

Odkupić można wszystko tylko czy to się opłaca i ile włosi na tym zarobili?

Czemu TK jest zły i czemu PIS nie chce go zlikwidować?

@kaj - pieniądze nie śmierdzą. Nie robi nic niezgodnego z prawem. Miej pretensje do ministra rolnictwa i rzadu ze nie chroni nas przed zalewem UPAińskiego zboza i wspieranie banderlandu.

Edytowany przez Ulman, 08 grudzień 2016 - 17:37.

#11730 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 17:30

No i co w tym złego że wynajmuję silosy? Jak nie ja to zrobi to ktoś inny. Czy myślisz że jak przez moje silosy nie przejdzie kilka tysięcy ton to nikt tego nie sprowadzi?

Nie bądź dziecinny - biznes jak każdy inny. Mogą mnie też nie lubieć z powodu że mam duże gospodarstwo , że zatrudniam ukraińców i z miliona innych powodów - nie zależy mi na tym.

Kilka lat temu skupowałem pszenicę i rzepak - każdy wie że robi się to dla zysku ale ciąge wszystkim było źle. Jak podpisywałem umowy na rzepak i mi się nie wywiązywali z ilości i myśleli wszyscy że jako "sąsiad" nie będę wymagał respektowania zapisów w kontrakcie. Teraz ne ma  tym problemu. Ja swoje sprzedałem a teraz cudze po silosach jest przewalane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11731 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2261 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 17:45

A i pewnie za nie wywiązanie się z kontraktu przejąłeś kilka gospodarstw :P :P

#11732 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 18:21

Nie przejąłem ale kary umowne wyegzekwowałem. A 2 z tych co się nie wywiązali lata temu z kontraktu to i tak w końcu wykupiłem bo ich dzieci nie były chętne do prowadzenia gospodarstw.

#11733 Share kaj

kaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 08 grudzień 2016 - 18:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ludzie tracą swoją przyzwoitość w tej pogoni za pieniądzem. Od paru miesięcy sprzedaje trzode do lokalnej ubojni i ta ubojnia nie skupuje od handlarzy. Dzięki temu cenę można uzyskać o wiele wyższa niż gdzie indziej, a wiecie czemu jest taka polityka zakładu? Bo jeśli lokalni hodowcy upadna to trzeba będzie o wiele dalej jeździć po towar . Tu jest zachowany jakiś zdrowy rozsądek .
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#11734 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 420 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 19:09

I właśnie wtedy zaczęła się jego trauma. Brata internowali a jego nie chcieli bo guzik znaczył. SB zatrzymało i od razu wypusciło Co za kleska i wstyd przed porzadnymi opozycjonistami! Może sie doczytali że to syn Rajmunda , na dodatek głupawy i wypuscili? Jasne było juz wtedy że  świat się na nim nie poznał i Jarosław poprzysiągł światu zemstę.

Współpracował z Wałęsa wiedząc ze ten donosi ale siły zła nie dały mozliwości by go zdemaskował. Tworzył  potem rózne partie ale ciagle był niedoceniony a na domiar złego jego rodzony brat zostawał prezesem NIK, ministrem, prezydentem Warszawy czy finalnie Polski. Niemogac tego znieść został premierem ale znowu świat sie na nim nie poznał i na stanowisku sie nie nabył. Tego było juz za wiele - wypowiedział  swiatu wojnę . Pierwszą ofiara był brat z żona której to Jarosławowi świat poskąpił. Sam chciał zastapic brata na urzedzie i znowu świat się na nim nie poznał co jeszcze bardziej go rozjuszyło. Stwierdził więc ze musi świat przechytrzyć. Obejrzał "Ojca chrzestnego" i doznał olśnienia. Jak bedzie robił to co chce z pomoca innych to świat pewnie się nie połapie. Tak też zrobił wystawił swoich bezwolnych ludzi i teraz ich rekami dokonuje zemsty!

TK rozpieprzył, okragły stół zdewaluował, pomówił prawie wszystkich poza swoimi ludźmi, sojuszników poniżył, brata z bratowa nawet z grobu wyciągnął a w międzyczasie rozpiernicza gospodarke i ogłupia ludzi. Niedługo juz się ujawni by wprowadzic uwspółcześniony komunizm i zostac dyktatorem a za kilka lat sie sam intronizuje.

ty ale musisz mieć ciężkie życie

#11735 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 19:24

Oprócz tego ze cięzkie to jeszcze smutne, szczególnie jak obecna włądza podnosi podatki pod przykrywka podniesienia kwoty wolnej.

#11736 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1255 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 19:31

#11737 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 19:43

13 grudnia spał do południa tylko jarek 

cała polska dawno stała na nogach a  niektórzy byli skuci i na kolanach 

tylko pan jarek nie wiedział co się dzieje   :D  :D  :D

http://niewygodne.in...go-myslenia.htm Twoi idole twierdzą że 13 grudnia to wydarzenie kulturalne wyznawcy KOD PO I ZOMO rozpędzicie sie i walnijcie głową w mur bo takiej hipokryzji to nikt normalny nie łyknie a wam od tego może tylko sie polepszyć

#11738 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2261 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 19:59

Nie przejąłem ale kary umowne wyegzekwowałem. A 2 z tych co się nie wywiązali lata temu z kontraktu to i tak w końcu wykupiłem bo ich dzieci nie były chętne do prowadzenia gospodarstw.

A  co było powodem że nie wy
wiązali się z kontraktu??

#11739 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 08 grudzień 2016 - 20:43

Co było powodem? CHCIWOŚĆ.

Jak ktoś kontraktuje 50 ton posiadając 11 hektarów bo za 50 ton jest 20 złotych więcej na tonie niż przy 25 t. To już w momencie kontraktacji wmawia sobie że "jakoś to będzie". 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11740 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2016 - 21:23

Oto 23 polityków związanych z PO, którzy byli w przeszłości związani z PZPR i SB: 1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW. 2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono. 3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”. 4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”. 5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy. 6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”. 7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR. 8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968. 9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza. 10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r. 11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego. 12. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum; 13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim. 14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR. 15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka. 16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem

Czytaj więcej na http://fakty.interia...campaign=chrome

Oto 23 polityków związanych z PO, którzy byli w przeszłości związani z PZPR i SB: 1. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW. 2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono. 3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”. 4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”. 5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy. 6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”. 7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR. 8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968. 9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza. 10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r. 11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego. 12. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum; 13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim. 14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR. 15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka. 16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem

Czytaj więcej na http://fakty.interia...campaign=chrome

hihi lewacy to czego wy bronicie ???

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.