Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11521 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 20:40

Piotrowicza mam na myśli a był  to towarzysz oddany sprawie .Ideowy.

Edytowany przez Piotr778, 05 grudzień 2016 - 20:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:57
  •  

#11522 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2016 - 21:57

No to masz po prostu pecha chyba że uwazasz że powinni zaczekać ze sprzedaża ziemi az będziesz pełnoletni.

I ty mówisz ze nie masz komunistycznych pogladów :P . Uważałbym z tym zamykaniem wszak cytowany przez ciebie stary pejsaty komuch niejaki Kornel Morawiecki twierdzi ze wola ludu stoi ponad prawem. Jeśli tak jest i to lud może obalić legalnie wybrana władzę i prawo nie ma zastosowania.

wola ludu pnad prawem  RACJA WOLA WIĘKSZOŚCI LUDU A NIE MNIEJSZOŚCI PRZECIW WIĘKSZOŚCI POLSACIE TAK CZY NIE

87% LUDZI ZE UWAŻA ZE KOMUCHY NIE POWINNI PROTESTOWAĆ 13%TAK WIEC JAKA WOLA LUDU KOMUCHU  

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#11523 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:02

Czyli jak rydzyk szwadrony mocherowych beretów wyprowadzał to było ok? Jak kaczyński 10 każdego miesiąca wspina się na drabinę to też ok. A jak ludzie protestują przeciwko rządzącym to źle.

Ciekawy tok rozumowania. 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#11524 Share Wozak71

Wozak71

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:04

No cóż nawet grzesznikom trzeba dać szansę. Poza tym on zmian nie wprowadza. To w przypadku TK może uczynić jednie parament. Jeśli chodzi o zmiany Konstytucyjne czy ustawowe. Ustawę poprawiało po i od tego zaczął się bajzel. Pis zrobił to samo i to już było wg TK niezgodne. Niestety działali na zlecenie polityczne i się pomylili. Bo sami nie orzekali zgodnie z Konstytucją. A Piotrowicza nie powinno tam być. Jak dekomunizacja to dekomunizacja. To błąd Pisu. Umocowanie prawne TK w Konstytucji jest niewłaściwe, a sam organ zbyteczny. Ale skoro na razie jest. Trudno. 

#11525 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:06

Najładniejsze  wzięli  Rolnicy  z Wiejskiej 

Ci wszyscy  z KOD i ci którzy  podpisali  ten list  wzywający  do  buntu  powinni  zostać  natychmiast  Aresztowania  za  Podżeganie do  Buntu  przeciwko  Legalnie  wybranej  Władzy

Premier  Szydło  powinna się  nie patyczkować  i  zrobić  jak   Prezydent Turcji

o własnie niejaki stokłosa 20 lat słodzili go za grabież państwowego mienia i na milionowe straty skarbu pastwa lewacy z po go uniewinnili

Postępowania sądowe[edytuj]

W styczniu 2007 został wydany europejski nakaz aresztowania byłego senatora w związku z podejrzeniem popełnienia przezeń przestępstw korupcyjnych[7]. W listopadzie 2007 Henryk Stokłosa został zatrzymany na podstawie ENA w okolicach Hamburga[8], a w grudniu 2007 przewieziony do Polski[9]. W grudniu 2008 Sąd Apelacyjny w Poznaniu uchylił decyzję Sądu Okręgowego w Poznaniu przedłużającą okres tymczasowego aresztowania Henrykowi Stokłosie, stosując jednocześnie 3 mln zł poręczenia majątkowego, zatrzymanie paszportu i zakaz opuszczania kraju tytułem środków zapobiegawczych[10][11]. W lutym 2013 Sąd Okręgowy w Poznaniu skazał Henryka Stokłosę w pierwszej instancji na karę łączną ośmiu lat pozbawienia wolności oraz grzywnę w kwocie 600 tys. zł[12]. W marcu 2014 sąd apelacyjny uchylił to orzeczenie i sprawę skierował do ponownego rozpoznania[13].

https://pl.wikipedia...Henryk_Stokłosa

takich ludzi broni po n komuchy kod

a teraz świński kwik 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#11526 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:07

na pisuar głosowało coś około 17%  wszystkich uprawnionych -czytaj lud 

czyli reszta to większość i ma prawo protestować   ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#11527 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:16

Czyli jak rydzyk szwadrony mocherowych beretów wyprowadzał to było ok? Jak kaczyński 10 każdego miesiąca wspina się na drabinę to też ok. A jak ludzie protestują przeciwko rządzącym to źle.

Ciekawy tok rozumowania. 

wole rdzyka niż rodzinę Michnika który ma krew na rekach   a rydzyk nie a gadać i apelować sobie morze a ze masz nasrane w łbie i wybierasz miedzy księdzem i komuchem  rodzina Michnika ile zabiła aka?, żołnierzy po 2 wojnie światowej  ile baranie rydzyk zabił ??

ile dostał rydzyk a ile dostał on pastwa wszystkie miasta w Polsce płaciły mu za sponsoring urzędów i przystanków  za krew na rekach

pewnie twoja rodzina za komuny miała dobre układy komunisto co jeszcze pogadamy o twojej głupocie

WYŁĄCZ TVN WŁĄCZ MYŚLENIE  

na pisuar głosowało coś około 17%  wszystkich uprawnionych -czytaj lud 

czyli reszta to większość i ma prawo protestować   ;)

CZYLI DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA JAK TY ??? 

#11528 Share Wozak71

Wozak71

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:24

Reszta nie poszła głosować jak zawsze. Jak na Pis 18% z uprawnionych do głosowania z tych, którzy wzięli udział, to na platfusów 5% :) Tak czy siak to mniejszość. Stąd ten rzą cieniasów :) Swoją drogą jak trzeba mieć w głowie nakichane by teraz mówić, że trzeba dać na każde dziecko 500 zł, że budżet dziurawy. Jak złodzieje z peselu i bandyci pltfusów kradli to pusty. Przecież za 6 tyś zł nie opłaca się pracować, skoro można okraść Polskę na miliardy. Taka mentalność bandytów platfusów i złodziei z peselu.

#11529 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:30

więc o jakiej woli ludu bredzicie ? skoro lud, to 100% uprawnionych do głosowania ?

pytam się czy te ''elity'' na kolanach u rydzyka to lud czy tylko 17% ?  

#11530 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:37

Może w końcu Polacy zrozumieją, że siedząc na d*pie w domu też głosują. A tak mamy cyrk dwóch klaunów PiS-PO które poza napuszczaniem na siebie Polaków nic innego nie potrafią. Cytując klasyka "musi być wojna na górze, żeby był pokój na dole".

Edytowany przez lukejro, 05 grudzień 2016 - 22:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11531 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:48

pewnie twoja rodzina za komuny miała dobre układy komunisto co jeszcze pogadamy o twojej głupocie

WYŁĄCZ TVN WŁĄCZ MYŚLENIE  

Nie wiem co znaczą według ciebie dobre układy. Za komuny moi rodzice kończyli studia,pracowali,ojciec prowadził gospodarstwo.

Ja za komuny do szkoły chodziłem. Trochę za młody byłem podczas "transformacji" bo pewnie miałbym teraz nie 400ha tylko 4000ha.

Nie wiem dlaczego uważasz że możemy rozmawiać o mojej ,jak to nazwałeś , głupocie? Przez kilkanaście lat zwiększyłem posiadany areał ponad dziesięciokrotnie, zatrudniam kilkanaście osób. Na wódkę przyjeżdża do mnie  i poseł z PO i z PiS i z PSL i się przy stole nie "gryziemy".

Jestem zadowolony z życia i nie interesuje mnie polityka dopóki nie pcha mi się do kieszeni. Więc co takiego cię "boli" ,że chcesz mnie uświadamiać że to ty jesteś tym mądrym a ja jestem głupcem? No powiedz mi!

Ja wiem że ty jesteś prawdziwym (najprawdziwszym) Polakiem - ale proszę cię o jedno - KUP SOBIE SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY.

#11532 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:54

więc o jakiej woli ludu bredzicie ? skoro lud, to 100% uprawnionych do głosowania ?

pytam się czy te ''elity'' na kolanach u rydzyka to lud czy tylko 17% ?  

TY NIEUKU OK 28MIL MA UPRAWIENIA RESZTA TO PRZED 18 NIEPEŁNOSPRAWNI ITP 

nie każdy ma tyle czasu na bredzenie 

Nie wiem co znaczą według ciebie dobre układy. Za komuny moi rodzice kończyli studia,pracowali,ojciec prowadził gospodarstwo.

Ja za komuny do szkoły chodziłem. Trochę za młody byłem podczas "transformacji" bo pewnie miałbym teraz nie 400ha tylko 4000ha.

Nie wiem dlaczego uważasz że możemy rozmawiać o mojej ,jak to nazwałeś , głupocie? Przez kilkanaście lat zwiększyłem posiadany areał ponad dziesięciokrotnie, zatrudniam kilkanaście osób. Na wódkę przyjeżdża do mnie  i poseł z PO i z PiS i z PSL i się przy stole nie "gryziemy".

Jestem zadowolony z życia i nie interesuje mnie polityka dopóki nie pcha mi się do kieszeni. Więc co takiego cię "boli" ,że chcesz mnie uświadamiać że to ty jesteś tym mądrym a ja jestem głupcem? No powiedz mi!

Ja wiem że ty jesteś prawdziwym (najprawdziwszym) Polakiem - ale proszę cię o jedno - KUP SOBIE SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY.

czyli te hejtowanie to co troliing  na wszystkich forach ?? już pisałem kiedyś tu ze jestem dyslektykiem a ja nie znam dobrego posła z po u mnie Siedlaczka kolega Niesiołowskiego on vutke pije jak mu postawisz 

dziwie ci się jak tak opisujesz swoje gosp. ze popierasz PO

#11533 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:57

A gdzie ty zauważyłeś że ja popieram PO? Ja po prostu jestem przeciwnikiem działań pissu. A od zawsze głosuję i będę głosował na PSL. Nawet zielony sztandar mam w gospodarstwie wywieszony ;).

#11534 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 22:59

Ulman i po to są potrzebne zmiany w sądownictwie. Żeby zamknąć tych, których kradli do tej pory. Niezawisłość sądów obecnie ta bajka dla dzieci. 

Jesli dobrze rozumiem to chcesz zmienic prawo by móc skazać tych co kradli. W takim razie prawo zacznie działac wstecz a to juz zidiocenie.

Jesli natomiast nie łamali obowiazującego w danym  momencie prawa. to nie ma ich za co skazać.

wola ludu pnad prawem  RACJA WOLA WIĘKSZOŚCI LUDU A NIE MNIEJSZOŚCI PRZECIW WIĘKSZOŚCI POLSACIE TAK CZY NIE

87% LUDZI ZE UWAŻA ZE KOMUCHY NIE POWINNI PROTESTOWAĆ 13%TAK WIEC JAKA WOLA LUDU KOMUCHU  

Zanim cos jeszcze napiszesz odpowiedz czy wola ludu stoi ponad prawem czy tez nie?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#11535 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 23:05

Najładniejsze  wzięli  Rolnicy  z Wiejskiej 

Ci wszyscy  z KOD i ci którzy  podpisali  ten list  wzywający  do  buntu  powinni  zostać  natychmiast  Aresztowania  za  Podżeganie do  Buntu  przeciwko  Legalnie  wybranej  Władzy

Premier  Szydło  powinna się  nie patyczkować  i  zrobić  jak   Prezydent Turcji

A jeżeli uważam, że obecne wybory zostały sfałszowane i będę domagał się wyjścia ludzi na ulicę z tego powodu?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#11536 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 05 grudzień 2016 - 23:06

TY NIEUKU OK 28MIL MA UPRAWIENIA RESZTA TO PRZED 18 NIEPEŁNOSPRAWNI ITP 

nie każdy ma tyle czasu na bredzenie 

smarku , zaczynasz kumać 

teraz policz ile głosów z tego  dostał pis ? 

i jak to się ma do woli ludu o której pierd... nawiedzony morawicki 

#11537 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 00:29

smarku , zaczynasz kumać 

teraz policz ile głosów z tego  dostał pis ? 

i jak to się ma do woli ludu o której pierd... nawiedzony morawicki 

większość wyborczą... tak żeby oni rządzili a nie jak margines po n 

#11538 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 06:57

No przecież politycy pisu nie raz powtarzali, że spełniają wolę suwerenu czy tam ludu. Jakoś zapominali dodać, że to wola 17 czy tam 18 % tego suwerenu.

#11539 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 07:29

A jeżeli uważam, że obecne wybory zostały sfałszowane i będę domagał się wyjścia ludzi na ulicę z tego powodu?

Ty tylko taki mądry  jesteś jak siedzisz na d*pie  przed komputerem

Chcesz  to  wyjdź  i  sobie  protestuj  nikt ci  nie broni

:lol: :lol: :lol:

No przecież politycy pisu nie raz powtarzali, że spełniają wolę suwerenu czy tam ludu. Jakoś zapominali dodać, że to wola 17 czy tam 18 % tego suwerenu.

Głupota  jest  twoją  najmocniejszą  stroną

Ci którzy  w dniu  wyborów  siedzieli na d*pie  w domu  teraz  niech siedzą  cicho  do następnych wyborów

Mogli  iść  i głosować  a  nie na d*pie  siedzieć  w domu

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11540 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 06 grudzień 2016 - 08:18

http://www.obalamygl...stow-tamci.html stoją razem z ZOMO zero przyzwoitiść i wstydu jak nie ma się rozsądnych pomysłów to trzeba zrobić dym demokraci z trzeciego świata