Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11381 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 21:40

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A są jakieś dowody o powiązaniach Rusaka z Komorowskim oprócz słów Sumlińskiego?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:23
 •  

#11382 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 21:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Lista współpracowników SB w Platformie Obywatelskiej

1. Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum;

2. Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono.

3. Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”.

4. Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”.

5. Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.

6. Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.

7. Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.

8. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.

9. Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.

10. Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.

11. Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.

12. Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.

13. Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.

14. Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.

15. Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.

16. Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.

17. Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.

18. Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.

19. Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.

20. Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).

21. Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.

22. Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg `Trybuny’ po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: `z powodów rodzinnych’.

 

źródło:

https://wzzw.wordpre...◙◙◙-przeczytaj/


Edytowany przez marekfarmer, 02 grudzień 2016 - 21:49.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#11383 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 21:52

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

My tu o PiSie piszemy a ten znowu o PO. Coś się tej biednej partii uczepił, oni już nie rządzą.

 

Ale jak lubisz szukać to masz:

IV RP [PiS walczy z komunistycznym układem] : 1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) -Aparatczyk władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad
narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie.
Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności.
15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS. 25. Stanisław Piotrowicz -[poseł PiS] członek egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu.W 1983 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi.

 

I teraz zaraz zostanie wklejona lista afer PO, żeby czymś się odgryźć.


Edytowany przez Krassus, 02 grudzień 2016 - 21:57.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:23
 •  

#11384 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Krassus  od  kiedy to  ludzie  z Samoobrony i  LPR  należą  do  PiS     przyłóż  się  trochę  następnym  razem  a nie kopiujesz  kogoś  bzdety  bez  podania  źródła  chyba że  to twoja  Lista  to  co  innego

:D :D :D

:D :D

:D 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#11385 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

PIS - PO jedno zło!

Wczoraj, EU - posłanka PIS bodajze Wisniewska w wypowiedzi dla TVP info za wszelka cene próbowała udowodnić jaki zły  jest Tusk i go obrzydzić jak tyko mozna. Chyba sie boja że jak wróci do polityki to znowu bedzie Jarka dymał przy okazji kazdych kolejnych wyborów. Jak bedzie szansa by nie wrócił do kraju to PIS go w tym poprze - zobaczycie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11386 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:10

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? tylko ze w Polsce nikt go nie chce

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#11387 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:11

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A co jest bzdetami w mojej liście?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


#11388 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 835 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:12

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 dajmy spokój smarkowi niech sobie filmiki przegląd ;) 

 już pewnie na donka szuka albo ryska :D  :D  :D   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#11389 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:19

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

O ile zakłada, że jak za 4 lata Donald wygra wybory prezydenckie to Marek będziesz pisał, że sfałszowane były?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


#11390 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

tylko ze w Polsce nikt go nie chce

Skąd takie info? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:23
 •  

#11391 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 835 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 02 grudzień 2016 - 22:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

on pisząc nikt  miał na myśli siebie   :D

taki nikt ma jeden głos  ;)

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#11392 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1595 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 02 grudzień 2016 - 23:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

krassus zapomnales o zlodzieju z prawomocnym wyrokiem .

a w czyim rzadzie byl jedyny minister skazany za korpupcje-zdarzyl juz  wyjsc z wiezienia.

 

farmerku-moze poszukasz filmow z tegorocznych bitew policji z kibolami na slasku, niedawno policja wystawila im rachunki do zaplacenia za akcje 

pare dni temu http://slask.eska.pl...olufowej/312461


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#11393 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4196 postów

Napisany 03 grudzień 2016 - 07:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Lista pisowskich działaczy rodem z PZPR robi wrażenie przebijając liczbą tych z po. Nie którzy z Samoobrony czy LPR poprzechodzili do pisu niektórzy nie. #11394 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 03 grudzień 2016 - 07:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

O ile zakłada, że jak za 4 lata Donald wygra wybory prezydenckie to Marek będziesz pisał, że sfałszowane były?

w 2005 roku  nie  wygrał  a po 6 latach  jego  nieudolnych rządów

Niespełnionych  dziesiątek  obietnic

I miałby  wygrać  wybory 

Dobre

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

To możesz masz jakieś  informacje

Co  takiego  Dobrego dla  Polski  zrobił  zasiadając na tym stanowisku  w Brukseli ???

A może  coś  dla  Europy  zrobił  ?????

 

Skąd takie info? 

z TVNu

Moim zdaniem się  mylą  bo czeka na niego   Komisja   Śledcza do  Sprawy  Amber Gold

:D :D :D


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#11395 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 03 grudzień 2016 - 08:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

1387374304_brpcrr_600.jpg#11396 Share lukejro

lukejro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 704 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:dolnośląskie

Napisany 03 grudzień 2016 - 08:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jak to się PiS-owi zmieniło w sprawie GMO http://www.farmer.pl/prawo/przepisy-i-regulacje/nie-ma-zakazu-gmo,68362.html  Kupić można ale siać już nie wolno heheheh. Także rolnicy na naszych barkach spoczywa ochrona kraju przed GMO. Tylko uważajcie żeby jakiś handlarzyna nie wcisnął wam kukurydzy GMO bo w takiej sytuacji to wy poniesiecie jedyną odpowiedzialność....


Edytowany przez lukejro, 03 grudzień 2016 - 08:57.


#11397 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 03 grudzień 2016 - 10:10

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

w 2005 roku  nie  wygrał  a po 6 latach  jego  nieudolnych rządów

Niespełnionych  dziesiątek  obietnic

I miałby  wygrać  wybory 

Dobre

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol:

To możesz masz jakieś  informacje

Co  takiego  Dobrego dla  Polski  zrobił  zasiadając na tym stanowisku  w Brukseli ???

A może  coś  dla  Europy  zrobił  ?????

 

z TVNu

Moim zdaniem się  mylą  bo czeka na niego   Komisja   Śledcza do  Sprawy  Amber Gold

:D :D :D

 

W 2005 roku przegrał z Lechem ale prezesa Jarosłąwa dymał przy okazji wszystkich kolejnych wyborów. 

Jak ciągle grożą mu komisją i odpowiedzialnością karną za wszystko co popadnie, to jest to typowe odstraszanie od powrotu. 

Zanim wróci chcą go za wszelką cene skompromitować bo będzie ich znowu dymał.

 

To ty znowu TVN ogladłeś? Oni tam przeciez ziarnka prawdy nie powiedzą tylko kłamstwo manipulacja i obłuda. 

Skoro TVN jest antypolski a krytykuje Tuska to pewnie Tusk jest dobrym Polakiem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11398 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 03 grudzień 2016 - 11:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jak tak dalej pójdzie to wyeliminujecie wszystkich. Pozostanie Wam tylko kategoria "na wdowę smoleńską"albo "dzieci czy wnuki smoleńskie" tej grupy jeszcze nikt nie próbował dekomunizować.#11399 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1239 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 03 grudzień 2016 - 12:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

W 2005 roku przegrał z Lechem ale prezesa Jarosłąwa dymał przy okazji wszystkich kolejnych wyborów. 

Jak ciągle grożą mu komisją i odpowiedzialnością karną za wszystko co popadnie, to jest to typowe odstraszanie od powrotu. 

Zanim wróci chcą go za wszelką cene skompromitować bo będzie ich znowu dymał.

 

To ty znowu TVN ogladłeś? Oni tam przeciez ziarnka prawdy nie powiedzą tylko kłamstwo manipulacja i obłuda. 

Skoro TVN jest antypolski a krytykuje Tuska to pewnie Tusk jest dobrym Polakiem?

 


Jakoś  Donald  uciekł  z tonącej  Platformy  bo  nie wierzył  w wygraną 

A   przecież  przed  wybuchem  Afery  z Taśmami  Prawdy   mówił  że  nigdzie  się  nie wybiera  na stanowisko  do Brukseli  że  Polska  ważniejsza 

A  Potem  Kapitan  tonący  Okręt  opuścił

 

akurat  przełączyłem  i  o  ser  donaldzie  mówili  to  posłuchałem  ile  to  dobrego  dla  Polski  zrobił  i  nic  się  nie dowiedziałem   bo  chyba  żadnych  zasług  niema jak na razie ????


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:23
 •  

#11400 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 03 grudzień 2016 - 12:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak ci wmówili ze uciekł by zdeprecjonować  jego awans. Może uciekł a moze nie ale faktem jest że póki był to Jarosława dymał przy każdej okazji.Ja na twoim miejscu bym sie cieszył ze wyjechał bo gdyby tego nie zrobił to nie wiadomo czy miałbyś "dobrą zmiane"

To że nie spełniał obietnic to nie wiem czy dobrze czy źle. W kampanii wyborczej najczęściej obiecuje się głupoty bo trzeba się dostosowac do poziomu elektoratu. W związku z tym czy uwazasz ze lepsze jest obiecywanie głupot  i ich spełnianie czy obiecywanie głupot ale ich nie spełnianie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Rolnictwo w Nowej Zelandii i Polsce - co nas łączy? zobacz »