Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11241 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 listopad 2016 - 22:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

http://www.bankier.p...ze-2023636.html


Premier Donald Tusk powiedział w piątek, że państwo zachowa ponad 25 proc. udziałów w PKO BP i PZU. Jego zdaniem to wystarczy, by zabezpieczyć interesy Skarbu Państwa w tych spółkach
Premier powiedział, że ewentualna prywatyzacja tych dwóch spółek była dyskutowana na piątkowym posiedzeniu rządu, ponieważ jest to "propozycja ponad dotychczasowe plany resortu odpowiedzialnego za prywatyzację, czyli ministra skarbu".
- Zakładamy takie utrzymanie poziomu kontroli Państwa, jakie funkcjonuje w kilku dużych spółkach giełdowych z udziałem Skarbu Państwa i który powinien wystarczyć jako mechanizm zabezpieczający interes społeczny czy publiczny związany z funkcjonowaniem tych instytucji, czyli 25 proc. plus - powiedział premier.
Tusk podkreślił, że plan nie zakłada dalszej prywatyzacji KGHM.
Według nieoficjalnych informacji Wieloletni Plan Finansowy Państwa zakłada, że przychody z prywatyzacji do końca 2013 roku wyniosą około 50 mld zł. Według ministerstwa finansów większość tej kwoty mogłaby pochodzić ze sprzedaży udziałów Skarbu Państwa w PZU i PKO BP.

 

 

Sprzedaż państwowego majątku jest w apogeum. Jeśli rząd utrzyma tegoroczne tempo prywatyzacji, za cztery lata może zlikwidować Ministerstwo Skarbu Państwa
Jacek Rostowski i Aleksander Grad
Minister finansów Jacek Rostowski i minister skarbu Aleksander Grad przed posiedzeniem Rady Ministrów, fot. PAP
Wróciły kolejki do biur maklerskich. 20 kwietnia, kiedy rozpoczęły się zapisy na akcje PZU, przebicie się na serwer Ministerstwa Skarbu Państwa było nie lada wyczynem. Szczególnie zapalczywi inwestorzy nie czekali na road show spółki. Ci z Zatoki Perskiej już zimą, w trzaskającym mrozie bili rekordy w biegu na dystansie od limuzyn do poczekalni ministra Alek­sandra Grada. Zgłosiły się konserwatywne fundusze emerytalne z USA, nawet renomowane uniwersytety Ivy League zapisały się na akcje spółki zarządzanej przez Andrzeja Klesyka, absolwenta Har­vardu.
Krytykowany jeszcze rok wcześniej za brak postępów prywatyzacji Grad, organizując sprzedaż akcji PZU, urządził festyn polskiego rynku kapitałowego, który może mu pomóc w kolejnych transakcjach. W kolejce jest Tauron, Energa, Enea, PAK i GPW. Jeśli na rynkach światowych nie spadnie apetyt na akcje, może zrealizować rekordowy plan pozyskania dla budżetu 25 mld zł, na dobre zmienić strukturę własnościową gospodarki, upowszechnić prywatną własność i zbudować największy w regionie rynek kapitałowy.
Na sukces oferty akcji PZU i przenicowanie struktury własnościowej tej spółki Grad pracował od początku urzędowania. Już wtedy założył, że zmusi holenderskie Eureko do wycofania się z roli inwestora strategicznego roszczącego sobie prawo do kontroli nad polskim ubezpieczycielem. Po twardych negocjacjach, jesienią 2009 r. zawarł z Holendrami umowę o ugodzie i dezinwestycji. Zaprojektował w nim publiczną ofertę akcji PZU i dopilnował, aby cena sprzedaży 17 proc. akcji towarzystwa była na tyle niska, by ryzyko jej spadku poniżej tego poziomu po debiucie było minimalne.
Grał ostro. Przedstawił Holendrom wi­dełki wyceny spółki w kwietniowej sprzedaży: 24,8–26,5 mld zł (292,4–312,5 zł za akcję). Dolny poziom ceny jest więc niższy od ustalonej jesienią wartości referencyjnej spółki (25,25 mld zł). Eureko miało jeden dzień na zgłoszenie weta wobec plasowania emisji według tych parametrów cenowych. Holendrzy liczyli na sprzedaż przy wycenie ok. 29 mld złotych. 15 kwietnia zebrała się rada nadzorcza Eureko. Decyzja o zgodzie na warunki Grada zapadła dopiero przed północą.
Próbę nerwów wytrzymała strona polska. Grad wiedział, że szef finansów Eureko wykupił hedging na spodziewane wpływy ze sprzedaży akcji PZU, wliczył wpływy z niej do bilansu, a na rodzimym rynku nie jest w stanie akumulować zysku, bo sprzedaż idzie mu źle. Fakt, że Holendrzy zwlekali ze zgodą na IPO, dał Gradowi asumpt do kolejnego sztychu: zagroził, że jeszcze bardziej obniży cenę, jeśli Eureko nie dorzuci do oferty 3 proc. kapitału polskiego ubezpieczyciela. Holen­drzy wpadli w furię, ale woleli powiększyć wypuszczaną na rynek pulę do 20 proc., niż czekać, aż Grad zaoferuje rynkowi ich akcje PZU po jeszcze niższej cenie. W zależności od popytu, Skarb Państwa może dorzucić 5 lub 10 procent akcji.
W ten sposób debiut publiczny PZU stanie się największym tegorocznym IPO w Europie. Jego spodziewana wartość to 8–9 mld złotych. Bije rekord z IPO akcji PKO BP (7,9 mld zł) (ubiegłoroczna sprzedaż akcji PGE też była największą tego typu transakcją w Europie). W tej ofercie Grad wypracował sobie komfortową sytuację: sprzedaje głównie nie swoje akcje, więc nie zależało mu na śrubowaniu ceny. Przeciwnie, dbał o to, by były one atrakcyjną inwestycją. Jak oceniają analitycy, spółka jest sprzedawana z kilku-, kilkunastoprocentowym dyskontem. Oceniają, że restrukturyzowana właśnie firma działa na wzrostowym rynku finansowym, w sektorze, w którym dominuje, i jest w stanie przynosić zysk rzędu 3 mld zł rocznie (w 2009 r. zanotowała 3,76 mld, ale część pochodziła z zarządzania kapitałem zapasowym wypłaconym w listopadzie akcjonariuszom, głównie Eureko i Skarbowi Państwa). Zyskowność spółki ma po 2010 r. wrócić do rekordowych poziomów, a według uchwały zarządu, prawie połowa z nich będzie przeznaczana na dywidendę.


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11242 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 listopad 2016 - 22:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Kadry piss:

 

 

- złodzieje

- aparatczycy pzpr

- agenci obcego wywiadu

- agenci z czasów prl

- prokuratorzy stanu wojennego 

 

znalezione w sieci ale trafne opisujące "elyty".

 

 

 

Dodam tylko że mój znajomy jest w 2 radach nadzorczych spółek skarbu państwa (jedna z nich to firma znana chyba każdemu rolnikowi) - a jest to taki głąb że gdyby miał skomplikowane ortograficznie nazwisko to nie potrafiłby się poprawnie podpisać (pozdrowienia dla romka,staszka i marka). No ale kręci się przy pisie od lat i za wierność stołek dostał. Myślał że będzie prestiż - a każdy kto go zna i nawet popierał piss to już nie popiera jak widzi jakie "orły" pchają na stanowiska.#11243 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 30 listopad 2016 - 22:35

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Roman176

widzę idziesz dalej w błaznowaniu i cytujesz swoje wypociny  które nie są twoje  :D

jak cytujesz cudze teksty to podaj źródło i zaznacz  że to cytat 

 

poczytaj sobie o Wąsaczu  ;)

  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11244 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 listopad 2016 - 22:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

25 % to wszystko 

Zawarcie umowy prywatyzacyjnej PZU S.A. – Eureko nastąpiło również z rażącym naruszeniem przepisów art. 6 Prawa bankowego oraz Ustawy o działalności ubezpieczeniowej (Dz.U. Nr 11 poz. 62), a konkretnie naruszeniem art. 11 ust. 3, 6 i 7. Pomimo tego prywatyzacja PZU SA postępowała zamaszyście na przód. Odtrąbiono ją jako wielki sukces zapychający kolejną dziurę budżetową. Jednak Sąd Najwyższy w swym orzecznictwie mówi wyraźnie, że „dokonana z naruszeniem zakazu wynikającego z rąk prawa publicznego czynność prawna (a umowa prywatyzacyjna jest właśnie taką czynnością prawną,kształtującą stosunki cywilno-prawne) jest nieważna” (art. 58 §1 Kodeksu Cywilnego). Taka właśnie czynność prawna dokonana wbrew temu zakazowi jest bezwzględnie nieważna z mocy prawa. Stanowi o tym wyrok Sądu Najwyższego z dnia 26 listopada 2002 r. CKN 1445/00OSNC2004/3/3. Zatem wszystkie te naruszenia prawa, które zostały dokonane przy zawieraniu umowy prywatyzacyjnej PZU SA z Eureko w 1999 r., jak i przepisów o charakterze Ius cogens, wywierały skutek w postaci bezwzględnej nieważności tych czynności. Nieważność umowy sprzedaży akcji PZU SA była więc ewidentna, a wszystkie uchwały walnych zgromadzeń PZU SA podjęte z udziałem Eureko od samego początku do dziś (również te zakładające wywianowanie Eureko na razie kwotą jak na kryzys przecież niebagatelną, bo 5 mld zł i wypłatą dywidendy oraz uchwały o wyprzedaży obligacji PZU SA w kwocie 12 mld zł) powinny być traktowane jako nieistniejące i nieważne. Jeśli więc ktoś poważnie traktuje polskie prawo, to nic a nic nie jesteśmy winni Eureko, a raczej odwrotnie. Wystarczyło tylko skierować do polskiego sądu sprawę o stwierdzenie nieważności umowy prywatyzacyjnej. Każdy polski rząd, gdyby tylko chciał, mógł skierować sprawę do polskiego sądu o stwierdzenie nieważności umowy prywatyzacyjnej z 1999 r. i miałby ten problem z głowy. A my Polacy nie musielibyśmy się składać po 1000 zł każdy na prezent dla Eureko.

 

 

OSTATNIA LINIJKA ILE KAŻDY POLAK ZAPŁACIĆ ZA PRYWATYZACJE PZU ŹRÓDŁO FORBS 

BUZEK TUSK BURY PSL 

http://www.polsatnew...lem-stanu-trwa/

 

 J. Kaczyński publicznie zapowiedział skierowanie sprawy do polskiego sądu w celu stwierdzenia nieważności umowy prywatyzacyjnej PZU SA z Eureko z mocy prawa. 

Jak więc to możliwe, że coś, co było ewidentnym naruszenia prawa i naruszeniem porządku prawnego RP, będzie nas kosztować jako społeczeństwo gigantyczne pieniądze (bo 1000 zł od osoby

 

Marek Belka: nie doradzałem Eureko przy prywatyzacji PZU
Za insynuacje uznał premier Marek Belka stwierdzenia, że był on doradcą w sprawie podpisania przez konsorcjum Eureko aneksu do umowy dotyczącej prywatyzacji PZU, który dawał konsorcjum kolejne 21%, a w efekcie większość udziałów w PZU.

 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11245 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 30 listopad 2016 - 22:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

t_onierz_192.jpg#11246 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 listopad 2016 - 22:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Roman176

widzę idziesz dalej w błaznowaniu i cytujesz swoje wypociny  które nie są twoje  :D

jak cytujesz cudze teksty to podaj źródło i zaznacz  że to cytat 

 

poczytaj sobie o Wąsaczu  ;)

 

Janusz Szewczak
Autor jest analitykiem gospodarczym GAZETA FINANSOWA 


Kadry piss:

 

 

- złodzieje

- aparatczycy pzpr

- agenci obcego wywiadu

- agenci z czasów prl

- prokuratorzy stanu wojennego 

 

znalezione w sieci ale trafne opisujące "elyty".

 

 

 

Dodam tylko że mój znajomy jest w 2 radach nadzorczych spółek skarbu państwa (jedna z nich to firma znana chyba każdemu rolnikowi) - a jest to taki głąb że gdyby miał skomplikowane ortograficznie nazwisko to nie potrafiłby się poprawnie podpisać (pozdrowienia dla romka,staszka i marka). No ale kręci się przy pisie od lat i za wierność stołek dostał. Myślał że będzie prestiż - a każdy kto go zna i nawet popierał piss to już nie popiera jak widzi jakie "orły" pchają na stanowiska.

http://niezalezna.pl...nia-prezentacja

Z KOMOROWSKIM NA CZELE


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11247 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 30 listopad 2016 - 22:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Zauważyliście ostatnio jak intensywnie reklamuja sie Azoty w TVPis? Czyżby zasilanie podupadłej finansowo  telewizji przez spółki skarbu państwa które jeszcze jakos przedą?

Roman , odzyskamy to PZU , PIS obsadzi je swoimi ludzmi i za pare lat znowu trzeba bedzie je sprzedac za pare złotych


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11248 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 listopad 2016 - 23:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

MOGŁEŚ SIĘ UCZYĆ, PO TUSKU ZOSTAŁO COŚ JESZCZE ???


Zauważyliście ostatnio jak intensywnie reklamuja sie Azoty w TVPis? Czyżby zasilanie podupadłej finansowo  telewizji przez spółki skarbu państwa które jeszcze jakos przedą?

Roman , odzyskamy to PZU , PIS obsadzi je swoimi ludzmi i za pare lat znowu trzeba bedzie je sprzedac za pare złotych

 

przynajmniej zarobimy a niedopłacimy jak za po psl un 

tyś na łep za prywatyzacje eureko ładnie dziura rosła w rządzie 


URSUSA ZE NIE KUPUJECIE BO KOLEDZY MORAWIECKIEGO ;d??


TUSK NIE ZDĄRZYŁ Minister Włodzimierz Karpiński nic nowego więc nie wymyślił, sięgnął do starego arsenału. Od 2005 r. mieliśmy już dwa obowiązujące wykazy spółek strategicznych wyłączonych od prywatyzacji – pierwszy, w którym znalazło się ich 17, był załącznikiem do wspomnianej ustawy z 2005 r. Drugi, który przyjął rząd Donalda Tuska 30 września 2008 r. liczył ich mniej, bo tylko 13. Zniknęły z tego wykazu m.in. PSE oraz KGHM. To były lata, kiedy i PO i jej lider byli zdecydowanymi zwolennikami prawie zupełnej prywatyzacji, w gruncie rzeczy wszystko jedno z czyim udziałem. Wystarczy przypomnieć aferę katarskiego kandydata na właściciela polskich stoczni (skądinąd w stanie upadku).

 

http://biznesalert.p...ie-grupy-azoty/

 

PRZYNAJMNIEJ KAPITAŁ NIE ODPŁYWA LEWAKU 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11249 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 30 listopad 2016 - 23:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie kupujemy URSUSA bo jest pieruńsko chu...wy a my nie lubimy sie uwstaeczniać.

To ci z Ursusa tez żydzi jak nasz wicepremier?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11250 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 listopad 2016 - 23:11

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

GDYBY WYGRALI NIE BYŁO BY DZIŚ NIC ROZUMIE JEDNEGO FORMOWICZA PODZIW DO PRZEWIDUJĄCEJ BIEŃKOWSKIEJ h*j I KAMIEŃ KUPA   


w borze zielonym - bór czytaj las  :D  :D  :D

lituj się chłopie nad sobą bo to normalnie oczy bolą  

 A MÓWIŁEM NIE OGLĄDAĆ TVN 

JA OGLĄDAŁEM AMERICAN EKSPRES I POPATRZ CHWILE I BY MI MÓZG WYPRAŁO 

 A CIEBIE JESZCZE COŚ ZOSTAŁO ???


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11251 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 30 listopad 2016 - 23:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 może by ci wyprało żebyś go miał  ;)

 


Edytowany przez marko-kolo, 30 listopad 2016 - 23:24.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#11252 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 30 listopad 2016 - 23:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie kupujemy URSUSA bo jest pieruńsko chu...wy a my nie lubimy sie uwstaeczniać.

To ci z Ursusa tez żydzi jak nasz wicepremier?

 

Volksdeutsche JESTEŚ  A JEGO SŁAWNY TATA TEŻ BYŁ ŻYDEM  Kornel Morawiecki NA TEMAT PEWNIE PISAŁO 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11253 Share Roman176

Roman176

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 66 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Marklowice
 • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 grudzień 2016 - 00:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

https://tajnearchiwu...ski_kulczyk.jpg


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.


#11254 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 01 grudzień 2016 - 00:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Volksdeutsche JESTEŚ  A JEGO SŁAWNY TATA TEŻ BYŁ ŻYDEM  Kornel Morawiecki NA TEMAT PEWNIE PISAŁO 

Nic nie pisało tylko było napisane. Jego tata nie był a jest  bo jeszcze zyje.

Jakbys rozumował, obserwował i wyciagał wnioski samodzielnie a nie słuchał i czytał PISowskie periodyki.

Morawieccy sa pejsaci i to widać słychać i czuć.

A na dodatek jeszcze komuniści 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#11255 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 grudzień 2016 - 07:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie kupujemy URSUSA bo jest pieruńsko chu...wy a my nie lubimy sie uwstaeczniać.

To ci z Ursusa tez żydzi jak nasz wicepremier?

 

Mylisz  się  Ursus  nie jest  taki  zły  w tym  roku tylko  Ursus  miał  wzrost  sprzedaży  i to aż  o  44%  gdzie reszta  miała spadek

Wiadomo że  Ursus  nie może  Konkurować  z  Fendem bo  z Amerykańskim Gigantem  trudno  konkurować

Ale z Zetorem czy Farmtakami  kubotami  i  innymi  wynalazkami może


 


Edytowany przez marekfarmer, 01 grudzień 2016 - 08:04.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#11256 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 grudzień 2016 - 08:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Widzę temat się o ciągnikach zrobił. Dobrze Ulman napisał - nie kupujemy bo to dziadostwo. To ciągniki które byłyby ciekawe gdyby pojawiły się na rynku 10-15 lat temu. Kolega marek  napisał że to konkurencja dla farmtraca , dla zetora (majora) ale już z kubotą się nie zgodzę - chyba marek nie miałeś okazji porównać ursusa i kuboty bo to dwa światy.

 

 

A wracają do tematu.

Idzie 13 grudnia"

 

Pionior siedzi

piotrowicz  oskarża

kaczyński śpi#11257 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 242 postów

Napisany 01 grudzień 2016 - 08:49

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

 

- a jest to taki głąb że gdyby miał skomplikowane ortograficznie nazwisko to nie potrafiłby się poprawnie podpisać (pozdrowienia dla romka,staszka i marka). 

 

 

 Przypominam, że w pisowni nazwisk nie obowiązują reguły ortografii , co oznacza, że człowiek, którego nazwizko fonetycznie brzmi np wróbel , może posiadać formę pisemną Wróbel , bądz Wrubel , natomiast twardą zasadą jest , że pierwsza litera jest duża.

Wobec czego twoja teoria o skomplikowanej pisowni ortograficznej jest  nieprawdziwa .

Natomiast napisanie przez ciebie imion z małej litery , swiadczy o brakach w znajomości podstawowych regół , na poziomie nauczania przed, lub co najwyżej wczesnoszkolnego )#11258 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 grudzień 2016 - 08:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Za blisko się cofnąłeś. Jeżeli massey seria 30xx to lata 88-90, to mniej więcej teraz szalejemy tą technologią. Ursus chciał polecieć na fali planu Morawieckiego i wystartował w przetargu dla wojska na traktory. Niestety nie był w stanie zmontować nic co by spełniało wymogi. Potem obraził się na wszystkich i ogłosił że przetarg był ustawiony a w ogóle to jak zamawiający śmiał podać moc silnika w kilowatach skoro oni w Ursusie używają koni mechanicznych.

 #11259 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 grudzień 2016 - 08:52

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 Przypominam, że w pisowni nazwisk nie obowiązują reguły ortografii , co oznacza, że człowiek, którego nazwizko fonetycznie brzmi np wróbel , może posiadać formę pisemną Wróbel , bądz Wrubel , natomiast twardą zasadą jest , że pierwsza litera jest duża.

Wobec czego twoja teoria o skomplikowanej pisowni ortograficznej jest  nieprawdziwa .

Natomiast napisanie przez ciebie imion z małej litery , swiadczy o brakach w znajomości podstawowych regół , na poziomie nauczania przed, lub co najwyżej wczesnoszkolnego )

 

 

Tak, tak ;)

 

Widać twoje "regóły"  Ciebie nie dotyczą ;)Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:02
 •  

#11260 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 grudzień 2016 - 09:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Mój poprzedni post odnosił się do postu B3Agro o Ursusie. Tak żeby było jasne.Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Promocja polskiego rolnictwa w USA priorytetem - wizyta sekretarza stanu za oceanem zobacz »