Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11161 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 11:41

Jak już wcześniej ustaliliśmy Roman tak ma. To czy będziecie mu dogryzać czy żartować wzbudzi w min tylko syndrom oblężonej twierdzy. Aczkolwiek obawiam się że jego wpisy mogą sprowokować innych do nawalanki i to ostrej, bo Roman poprzeczkę stale podnosi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:57
  •  

#11162 Share Max307

Max307

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 12:05

Z początku wiązałem nadzieje z tym prezydentem, ale teraz widzę, że w rolnictwie jednak za dużo się nie zmieni. 

#11163 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 12:23

Eee tam marudzisz :P Zobacz w jakim kolega Staszek  euforycznym stanie się znajduje. Jak ktoś marudzi to jest oszołomem albo nawiedzony a w najlepszym razie nie ma racji jak premier Gliński. Jest tak zajebiaszczo ze zaraz przegonimy Niemcy , USA i Chiny i osiągniemy poziom Ukrainy :D

A na co tej kasy nie ma ? Bo dopłaty wypłacili przed terminem  emerytury płacą inwestycje kwitną że firmy się z robotą nie wyrabiają ludzi do pracy brakuje co jest nie tak oprócz Rzepińskiego i grupki oszołomów :P rolnicy bij a się o ziemię PROW że kasy braknie zboże drożeje żywiec podobnie z czym masz problem? Z grupką nawiedzonych nauczycieli B) co nie chcą likwidacji gimnazjum?

Mareczek - jak tam z tym moim komunizmem? Dasz rade uargumentowac czy bedzie jak zwykle?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#11164 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 12:26

Z początku wiązałem nadzieje z tym prezydentem, ale teraz widzę, że w rolnictwie jednak za dużo się nie zmieni. 

Co byś  chciał  żeby  się  zmieniło ????

Ulman-  jak odpowiesz na moje  pytania  to ja ci  także odpowiem :P :P

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#11165 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 13:07

Na które  ci nie odpowiedziałem?

#11166 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 13:41

Na żadne bo brak Ci argumentow i nie jesteś w stanie udzielić racjonalnej odpowiedzi ;)

#11167 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 13:49

Dawaj pierwsze z brzegu to postaram sie zrehabilitować :D

PS. Co ty jakieś   alter-ego Mareczka jesteś ze nie dasz mu szansy odpowiedzi?

Edytowany przez Ulman, 29 listopad 2016 - 14:34.

#11168 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 29 listopad 2016 - 14:49

Glińskie nie ma  racji  Po to  jest  TVP  żeby  nagłaśniać  takie  Kwiatki  jak z tymi  fundacjami  i  ludźmi  którzy  w nich zasiadają   Broni  ich  Gliński bo  jego  żona  też  tam  zasiada  jak się  okazuje.

Już nie jednokrotnie powtarzałem, że każda fundacja jest po to, by prać brudne pieniądze. Dlaczego nie wezmą się za lux veritatis? Bo by sami poszli siedzieć na czele z "ojcem ojców", który by powiedział swoje "anathema sit!"? 

Co do bronienia jeden drugiego i do wciągania w swoje struktury, to teraz Witek zaczyna bredzić, bo wbrew temu, co PIS głosi o kolesiostwie Witek powiedział odnośnie Tuska:

"Nic z tego nie mamy''

- Polska nie odnosi żadnych korzyści z funkcjonowania Tuska na tym stanowisku. Mógłby dzielić się z nami informacjami, ostrzegać, lobbować za interesem Polski, ale my tego nie odczuwamy. Mógłby wciągać Polaków do struktur europejskich. Lobbować za nimi. Czy inni politycy na wysokich unijnych stanowiskach nie pociągają za sobą swoich ludzi? Proszę zobaczyć, kto pracuje w otoczeniu pani Federiki Mogherini. Również w otoczeniu Junckera, Schulza i innych. Nas nie ma na takich wpływowych stanowiskach".

No tak, to teraz już wiemy, że niby nie, ale tak. PIS jest tak, jak Wałęsa: "Jestem za, a nawet przeciw"

Mąż Marty Kaczyńskiej dalej wałki robi

Kosmetyczka Jarka ma piękną posadę, a i dla jej ojca się posada znalazła

Posada też znalazła się dla siostry Misiewicza a w ARR dla córki i męża pewnej pani posłanki, która w w ramach nagany znowu awansowała... Jak zapytano o te kolesiostwo Panią Premier, to szybko urwała :"następne pytanie". Rzecznik też nie chciał nic mówić, tylko zaczął wywodzić się, że to nie jest jego sprawa, lecz ARiMR.

Asia z Poznania zebrała ponad 100tyś zł. w swoim kiermaszu, który zorganizowała na leczenie swojej mamy. Ale cóż - dobra zmiana wyciąga znowu ręce, bo kasę opodatkował fiskus i upomniał się o zapłatę haraczu, MOPR do matki wysłał list o wszczęciu postępowania administracyjnego, bo jej dochody wzrosły i nie przysługuje się jej żaden zasiłek a prócz tego jeszcze wyciągają fakt zatajenia dochodów. Niby prezydent miasta zapowiedział pomoc, ale oby ta pomoc nie była taka, jak pomoc rodzinie z Nysy, której urodziły się trojaczki - przy dziennikarzach obiecywali, a za plecami dziennikarzy powiedzieli, że dadzą, ale warunek... - matka się nie zgodziła...

Ulman-  jak odpowiesz na moje  pytania  to ja ci  także odpowiem :P :P

Marek, nie żartuj. Ja jakoś odpowiadałem na twoje pytania, a ty na moje nie. Nikt nawet nie spodziewa się po tobie, że zaczniesz odpowiadać, bo każdy dobrze wie, iż za chwilę zaczniesz robić kolejne okrążenie niczym zacięta płyta, ale nie odpowiesz...

Edytowany przez wdaniel, 29 listopad 2016 - 14:53.

#11169 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2137 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 14:50

A który prezydent czy premier zrobił coś dla rolnictwa bo ja nie znam takiego jak przed wyborami potrzebuja głosów to wiedzą gdzie jest polska wieś a poźniej wszyscy zapominaja i maja nas w ..... jak czytam tu niektórych kolegów wypowiedzi to dali by sie pokroic za ta czy inna partia oni wam coś dali czy w czymś pomogli ze tak piszecie? bo ja myślę że czy to PIS czy PO  czy SLD czy PSL to kazdy po wyborach ma wies gdzie, nie wiem czy warto sie opłuwać i wyzywać na tym forum 

ZETOR TEAM

#11170 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 15:07

Ja  tam nie chce żeby mi  cokolwiek dawali wystarczy żeby mi poprostu nie odbierali a wszystko do tego zmierza że będą nas skubać gdzie tylko się da.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11171 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 29 listopad 2016 - 15:09

BRONKI I TUSKI ZA DUŻO WIEDZIAŁ JAK W MOIM POPRZEDNIM POŚCIE, BRONEK GENERAŁ ZA KOMUNY KRWI NA REKACH MA TYSIĄCE LUDZI

HAHAHA HIT ROKU SORSO OD ZAWSZE WALCZYŁ Z KATOLAMI PRAWICAMI I TZ DEMOKRACJĄ WPISZ GOOGLE KIM JEST TO NAWET TWOJA INFO PROPAGANDOWE GÓWNO SIĘ ZMIENI 

KOMOROWSKI GO ODZNACZYŁ CO ;D

POCZYTAJ SOBIE I PROSZĘ wy***rdalaj Z JAKIŚ KOLWIEG FORÓW BO MASZ LUDZI ZA IDIOTÓW NIE UMIEJĄCYCH OBSŁUGIWAĆ INTERNETU

POROSTU ŚMIECISZ GŁUPOTĄ  

Kto śmieci głupotą, ten śmieci głupotą. Pomijając fakt pisania dużymi literami, co jest naruszeniem regulaminu forum (masz szczęście, że moderatorzy odeszli, bo admin miał ich w 4 literach - inaczej dawno byś był zbanowany), to w której partii masz tych z PZPR w chwili obecnej? Zapoznaj się z przeszłością Muszyńskiego, Macierewicza, Piotrowicza, czy Waszczykowskiego - przyszłego imigranta (bo skoro Tusk imigrant, to on będzie następny)

Piszesz o tym, kogo odznaczył Komorowski, to napisz też o odznaczeniu Jaruzelskiego przez Kaczyńskiego - pisz zaraz o wszystkich, a nie o jednym.

Piszesz o obsłudze internetu, to ja ci napiszę - najpierw naucz się obsługi klawiatury i do czego służy caps lock, później naucz się pisać po polsku jak na patriotę przystało, a następnie pisz...

#11172 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 15:13

@Wojtal , to ze nie daja to pół biedy. Najgorsze ze pomagaja "bratniej" UPAinie (nam szkodząc) wpuszczając w sposób nie kontrolowany zboże nie oczekujac rewanżu w zakupie mleka, warzyw czy wieprzowiny.  Aktywność w zakresie starania sie o powrót na rynki wschodnie jest tez bliska zeru.

#11173 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 16:01

Jakie to zboże wpuszczają :D  jaką wieprzowinę chcesz eksportować skoro sami staliśmy się jej importerem :rolleyes:  oj chłopku roztropku ;)

#11174 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 16:24

Gdzieś tam, w odmętach dobrej zmiany funkcjonuje sobie ABW.

http://www.wykop.pl/...czna-z-irakiem/

#11175 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 16:31

Produkcja wieprzowiny w kraju jest większa niż jej spożycie. To co importujemy to jest później wywożone w postaci szynek na Zachód. I dlaczego tylko wieprzowina jest dla rolników taka ważna? Dlaczego zapominamy o naszym drobie który zalewa Europę Zachodnia i wysuwamy się na lidera w jego produkcji jak i eksporcie? Zamiast walczyć o wieprzowinę, zadbałbym o drobiarzy bo oni o wiele większe szanse na jeszcze większe wybicie się w Europie czy na świecie niż nasza wieprzowina.

http://praca.gazetap...aja-polacy.html

Wraz z rozpoczęciem programu „Rodzina 500 plus” wyraźnie wzrosła liczba beneficjentów pozostałych świadczeń rodzinnych. Dane miesięczne resortu pracy pokazują, że skok o 100 tys. osób w liczbie zasiłków nastąpił między kwietniem a majem.

Wydatki na świadczenia rodzinne mają być na koniec roku wyższe o 1,1 mld zł od planu. Z czego wynika ten wzrost?

Z większej liczby świadczeniobiorców. Zeszłoroczna prognoza mówiła, że zasiłki rodzinne będą wypłacane na 1,9 mln osób, a mamy prawie 250 tys. więcej uprawnionych.

comment_HDcX27jCN2XWT5HSPRIbwcaR6fRzZfup

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#11176 Share traktor11

traktor11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 16:41

A który prezydent czy premier zrobił coś dla rolnictwa bo ja nie znam takiego jak przed wyborami potrzebuja głosów to wiedzą gdzie jest polska wieś a poźniej wszyscy zapominaja i maja nas w ..... jak czytam tu niektórych kolegów wypowiedzi to dali by sie pokroic za ta czy inna partia oni wam coś dali czy w czymś pomogli ze tak piszecie? bo ja myślę że czy to PIS czy PO  czy SLD czy PSL to kazdy po wyborach ma wies gdzie, nie wiem czy warto sie opłuwać i wyzywać na tym forum 

Witam .

I tu kolego zadadzam się z Tobą w 100 % to co piszesz jedziemy na tym samym wózku a takie słowa i oszczerstwa padają pod adresem nas samych .

Wuzwiska słowa których nawet wstyd czytać .

Mi się zdaje że co niekyórzy to tylko piszą by się wyżyć na forum bo w realu to siedzą cicho i milczą a patrzeć po profilach to młodzi ludze co mało jeszcze widzieli i przeszli .

#11177 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 16:42

@Wojtal , to ze nie daja to pół biedy. Najgorsze ze pomagaja "bratniej" UPAinie (nam szkodząc) wpuszczając w sposób nie kontrolowany zboże nie oczekujac rewanżu w zakupie mleka, warzyw czy wieprzowiny.  Aktywność w zakresie starania sie o powrót na rynki wschodnie jest tez bliska zeru.

O widzisz  i tu  się  z tobą  zgodzę   masz  rację  w 99%

PiS  ma złe  podejście do  Ukrainy  zresztą PO-PSL miało takie same

Masz racje  my  ich  towary musimy  przyjmować  bo  Unia dała  Kontyngent  bezcłowy  tylko pytanie  czy  Polski  Minister  czy Premier Może  zablokować  decyzje  UE  ja tego  nie wiem.

Na nasze  produkty  Ukraina ma embargo

Wieprzowina  (  choć  jest  tak  jak staszek  pisze  sami  importujemy  więc  co mamy  eksportować )

Wołowina Zakaz  mimo tego że produkujemy  wysokiej  klasy  wołowinę

Mleko

warzywa

itd.

Ja  nie zgadzam się  z Polityką  Rządu  PiS  co do Ukrainy 

Pytałeś  się  w czym  się  nie zgadzam z PiS  i  tu masz  odpowiedź  i  jeszcze w kilku  sprawach  także  ich nie  Popieram

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#11178 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3971 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 16:47

Marek już wcześniej pytałem , ale zapytam jeszcze raz - Dlaczego tak chaotycznie i bez powodu używasz wielkiej litery ? :huh:

ZETOR TEAM

#11179 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 17:12

Już nie jednokrotnie powtarzałem, że każda fundacja jest po to, by prać brudne pieniądze. Dlaczego nie wezmą się za lux veritatis? Bo by sami poszli siedzieć na czele z "ojcem ojców", który by powiedział swoje "anathema sit!"? 

Co do bronienia jeden drugiego i do wciągania w swoje struktury, to teraz Witek zaczyna bredzić, bo wbrew temu, co PIS głosi o kolesiostwie Witek powiedział odnośnie Tuska:

"Nic z tego nie mamy''

- Polska nie odnosi żadnych korzyści z funkcjonowania Tuska na tym stanowisku. Mógłby dzielić się z nami informacjami, ostrzegać, lobbować za interesem Polski, ale my tego nie odczuwamy. Mógłby wciągać Polaków do struktur europejskich. Lobbować za nimi. Czy inni politycy na wysokich unijnych stanowiskach nie pociągają za sobą swoich ludzi? Proszę zobaczyć, kto pracuje w otoczeniu pani Federiki Mogherini. Również w otoczeniu Junckera, Schulza i innych. Nas nie ma na takich wpływowych stanowiskach".

No tak, to teraz już wiemy, że niby nie, ale tak. PIS jest tak, jak Wałęsa: "Jestem za, a nawet przeciw"

Mąż Marty Kaczyńskiej dalej wałki robi

Kosmetyczka Jarka ma piękną posadę, a i dla jej ojca się posada znalazła

Posada też znalazła się dla siostry Misiewicza a w ARR dla córki i męża pewnej pani posłanki, która w w ramach nagany znowu awansowała... Jak zapytano o te kolesiostwo Panią Premier, to szybko urwała :"następne pytanie". Rzecznik też nie chciał nic mówić, tylko zaczął wywodzić się, że to nie jest jego sprawa, lecz ARiMR.

Asia z Poznania zebrała ponad 100tyś zł. w swoim kiermaszu, który zorganizowała na leczenie swojej mamy. Ale cóż - dobra zmiana wyciąga znowu ręce, bo kasę opodatkował fiskus i upomniał się o zapłatę haraczu, MOPR do matki wysłał list o wszczęciu postępowania administracyjnego, bo jej dochody wzrosły i nie przysługuje się jej żaden zasiłek a prócz tego jeszcze wyciągają fakt zatajenia dochodów. Niby prezydent miasta zapowiedział pomoc, ale oby ta pomoc nie była taka, jak pomoc rodzinie z Nysy, której urodziły się trojaczki - przy dziennikarzach obiecywali, a za plecami dziennikarzy powiedzieli, że dadzą, ale warunek... - matka się nie zgodziła...

Marek, nie żartuj. Ja jakoś odpowiadałem na twoje pytania, a ty na moje nie. Nikt nawet nie spodziewa się po tobie, że zaczniesz odpowiadać, bo każdy dobrze wie, iż za chwilę zaczniesz robić kolejne okrążenie niczym zacięta płyta, ale nie odpowiesz...

Ta jasne dobra zmiana wszystko ich wina a pamiętasz jak piekarz którycleb dawał został doprowadzony do ruiny to chore prawo to powoduje którego od 26 lat nie zdołał nikt naprawić puknij się w głowe zanim coś napiszesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11180 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 29 listopad 2016 - 17:14

Marek już wcześniej pytałem , ale zapytam jeszcze raz - Dlaczego tak chaotycznie i bez powodu używasz wielkiej litery ? :huh:

Bo tak mi się  podoba :lol: :lol: :lol:

staszek131415 -  daj sobie  spokój z tym człowiekiem jak już  dawno  wrzuciłem  go  do listy  ignorowanych  i  nie czytam  jego  bredni