Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#11041 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 22:15

Jak to kto?

Gospodarka by zyskała , głupcze. Świat jest większy od twojej wioski. 

Głupcze to możesz sobie powiedzieć do swojego dziecka albo ojca jak Cię tak nauczył ale nie do mnie gburze B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:13
  •  

#11042 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 22:23

https://pl.wikiquote.../James_Carville

Przeczytaj jeszcze drugi cytat Carville i się zastanów - bo ten czas już niedługo nadejdzie ;).

#11043 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 22:23

te hanysy to jednak fajne chlopaki-jeden pod sanktuarium maryjnym w piekarach[w sumie gdzie indziej mozna spotkac prezydenta] chcial bezplatnie zaszczepic dude na najnowsza mutacje wirusa grypy, gdyby nie mogl podwinac rekawa[to przeciez nie doda i odpowiednio do pogody sie ubiera] wzial ze soba kozik, niestety zla policja go zatrzymala, na szczescie do prokuratury doszla juz dobra zmiana i  szybko go wypuscili a przeciez powinien dostac dozywocie za kradziez wody swieconej, bo ta wlasnie substancja byla w strzykawce-moze jakis pisuar sprobuje czy to pomaga na grype,na mnie by na pewno nie zadzialalo..... 

gornicy z likwidowanej wlasnie kopalni chcieli sie spotkac z prezydentem-w sumie nie wiem po co- ale ich nie dopuscili

jak to dobrze ze solidarne ziobro bawilo sie w krakowie za unijne pieniadze-tylko kto odda 40 tys euro ktore poszlo na impreze w kinie kijow

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

•  

#11044 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 22:36

Jakie urządzenie jest w stanie określić czy woda jest święcona czy też nie? Próbki podobno przebadano ?

#11045 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 24 listopad 2016 - 23:02

Może do Torunia na szybką analizę wysłali  - pokropili Tadeusza i zaczęło go parzyć. Nojak nic święcona bo ponoć tak na "złego" działa;)

#11046 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 00:32

http://www.rp.pl/Sed...prokuratur.html

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, założona przez o. Tadeusza Rydzyka, wygrała konkurs Ministerstwa Sprawiedliwości na dofinansowanie szkoleń medialnych dla pracowników sądów i prokuratury – informuje portal wirtualnemedia.pl. Otrzyma za to 3 mln zł.

Patrzcie jaki przypadek...

http://www.newsweek....ght_List_latest

Tu znowu coś nie tak poszło...

http://www.fakt.pl/w...znikowi/crvdyhm

I Macierewicz kolejny raz. Śmiano się, że jest rosyjskim agentem a tu proszę, coraz bardziej to się potwierdza.

https://oko.press/fa...-prokremlowska/

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#11047 Share garek

garek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 1094 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 06:49

Szczegóły audytu w zakładach przedstawił prezes Zarządu Grupy Azoty Police Wojciech Wardacki.
Jak powiedział na konferencji prasowej, wyniki kontroli były dla niego szokujące. Osoba, która kupiła za służbowe pieniądze zegarek za 48 tysięcy złotych, nie chciała podać powodu zakupu, mówiąc, że to tajemnica. Wśród wydatków ze służbowej karty były między innymi buty, a rekordzista kupował miesięcznie po siedem par obuwia nie tylko męskiego, ale też damskiego i dziecięcego.

Ze służbowych środków finansowano też masaże w ośrodkach spa, wizyty w klubach go-go, ale też zakupy spożywcze, kupno filmów i gier a nawet wabików na jelenie.

Część zakwestionowanych wydatków służbowych została wskazana przez pracowników zakładów w Policach, którzy zaprzeczyli, że chodzili do klubów ze striptizem. Tymczasem w rozliczeniach faktury z nocnych klubów były rozliczane jako spotkanie z grupą pracowników i kadrą szkoleniową.

tak się bawią za nasze, bo jest przyzwolenie polityczne, społeczne, medialne

Prezes niech się zajmie  zarządzaniem 

. A butami  i zegarkiem  nich się zajmie CBA :)http://www.bankier.p...yniki-finansowe

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#11048 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 07:48

W Końcu po 27 latach Jakaś  sprawiedliwość

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#11049 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 08:06

Na 500 plus nie ma to szukają pieniędzy. To jest propaganda dla takich jak ty. Po pierwsze UB zlikwidowano w 1954 roku. Więc tych co byli w UB żyje już dzisiaj nie wielu. i mają grubo ponad 80 lat. P drugie już raz obniżono im emerytury i dzisiaj większość ma i tak mniej lub tyle co średnia emerytura w zus. Bo do takiego poziomu chcą im obniżyć te emerytury. Nie bronie tych ludzi bo są wśród nich zarówno mordercy i kanalie jak i ci, którzy jako np zwykli milicjanci prewencji przepracowali za komuny w milicji kilka lat czy miesięcy. To są działania propagandowe dla wyborcy pisu, że niby teraz sprawiedliwość będzie. A tak naprawdę byli funkcjonarjusze SB i UB już raz mieli obniżane emerytury jak pisałem. 

Znam przykład byłego majora SB. Obniżyli mu emeryturę na 1600 zł. Dzisiaj średnia emerytura w zus wynosi około 2 tys zł. Emerytury tych funkcjonarjuszy mają być obniżone do tej właśnie wysokości. To zobaczcie sobie ilu ludziom to zaszkodzi. Skoro nawet major już ma mniej.

#11050 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 11:26

Jakoś  mają  bo  500+ cały czas  wypłacają   mimo  nie  zwiększania  deficytu  który założyło  PO-PSL

A to że chcą zabrać  byłym  UB SB wysokie  emerytury  to bardzo  dobrze

Ciekawe  skąd  PO chce  wziąć  pieniądze  na 500+  na każde  dziecko  ????

Jak przez  8  lat  nie było  na to pieniędzy  nawet na 100+ 

To ciekawe  skąd  teraz  wynaleźli  tą  kase

Pewnie tak  samo  jak  z :

Likwidacją  Abonametu

Zmniejszaniem Podatków

Likwidacją  Senatu

Zmniejszeniem Liczby  Posłów

Podatkiem Liniowym

Likwidacją  finansowania Partii z Budżetu  Państwa

itd.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11051 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 12:17

Ty nie rozumiesz, że ci SB cy i UB cy mają już pozmniejszane te emerytury. Garstka została co ma więcej niż średnia emerytura wypłacana z zus. Te zabieranie to pic na wodę. 500 plus wypłacają ale wciąż trzeba szukać na to pieniędzy. Oczywiście na tych SB kach i UB kach ich nie zarobią. Ale wyborcom się ten pozorny ruch spodoba. Po nie określiło się czy 500 plus ma być na każde dziecko. Nie ma żadnego oficjalnego programu.

#11052 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 12:39

No nie wiem czy  13 tyś  to  taka  Garstka

Zresztą  nawet  gdyby  to był  nawet   1 tyś  to  i  tak  Warto  takie  coś  zrobić

Bo  oprawca  jest  lepiej  wynagradzany  jak  poszkodowany

#11053 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 12:44

No i szukają pieniędzy sku....syny. Właśnie obniżają podatki. Tym co zarabiają 900 zł na miesiąc a tak naprawdę całej reszcie podniosą. Kiedyś pisałem że to wszystko padnie pod koniec 2017 roku. Śmiem twierdzić że bankructwo tego dziwnego kraju nad Wisłą nadejdzie jeszcze wcześniej.

Ja i moje małe firemki miesięcznie zasilamy budżet państwa kwotą ponad 40 tysięcy złotych (zus,us). Takich jak ja jest wielu. Ja od nowego roku będę płacił podatki w Czechach. Zus za pracowników też pewnie zmniejszy się do blisko 0(zero) bo albo przejdą na samozatrdnienie albo się pożegnamy. 

#11054 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 12:52

Czyli w Twoim przypadku plan Morawieckiego powiódł się w 100%. :D

#11055 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 12:57

Zgadza się. Kilkanaście osób od nowego roku będzie miało 0(zero) podatku dochodowego do płacenia. Plan Morawieckiego wykonany w 100%.

#11056 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 714 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 16:58

No i szukają pieniędzy sku....syny. Właśnie obniżają podatki. Tym co zarabiają 900 zł na miesiąc a tak naprawdę całej reszcie podniosą. Kiedyś pisałem że to wszystko padnie pod koniec 2017 roku. Śmiem twierdzić że bankructwo tego dziwnego kraju nad Wisłą nadejdzie jeszcze wcześniej.

Ja i moje małe firemki miesięcznie zasilamy budżet państwa kwotą ponad 40 tysięcy złotych (zus,us). Takich jak ja jest wielu. Ja od nowego roku będę płacił podatki w Czechach. Zus za pracowników też pewnie zmniejszy się do blisko 0(zero) bo albo przejdą na samozatrdnienie albo się pożegnamy. 

Tak i zakaszesz rękawy i będziesz sam za nich zapierdzielał ehehhehe.Masz chłopie fantazję.

#11057 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 17:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? lukejro -   bardzo  dobrze  że  się  chwali  takimi  rzeczami  ROLNIK7   będzie mógł  mu  się  po nowym  roku  zrewanżować  :lol: :lol: :lol:

#11058 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 18:05

Już tam Cię PiS opodatkuje niebój ty się :P :P i słusznie nie Ty płacisza Twoi pracownicy B)

Na 500 plus nie ma to szukają pieniędzy. To jest propaganda dla takich jak ty. Po pierwsze UB zlikwidowano w 1954 roku. Więc tych co byli w UB żyje już dzisiaj nie wielu. i mają grubo ponad 80 lat. P drugie już raz obniżono im emerytury i dzisiaj większość ma i tak mniej lub tyle co średnia emerytura w zus. Bo do takiego poziomu chcą im obniżyć te emerytury. Nie bronie tych ludzi bo są wśród nich zarówno mordercy i kanalie jak i ci, którzy jako np zwykli milicjanci prewencji przepracowali za komuny w milicji kilka lat czy miesięcy. To są działania propagandowe dla wyborcy pisu, że niby teraz sprawiedliwość będzie. A tak naprawdę byli funkcjonarjusze SB i UB już raz mieli obniżane emerytury jak pisałem. 

Znam przykład byłego majora SB. Obniżyli mu emeryturę na 1600 zł. Dzisiaj średnia emerytura w zus wynosi około 2 tys zł. Emerytury tych funkcjonarjuszy mają być obniżone do tej właśnie wysokości. To zobaczcie sobie ilu ludziom to zaszkodzi. Skoro nawet major już ma mniej.

W tamtych czasach to w milicji [racowali tylko kanalie i konfidenci :P :P

#11059 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 25 listopad 2016 - 18:11

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11060 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 25 listopad 2016 - 18:36

Ale bełkot.