Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10941 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 15:46

@marekfarmer ,mądrego to i warto posłuchać .

Edytowany przez scoffer, 20 listopad 2016 - 16:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:13
  •  

#10942 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 16:31

no to szkoda że prezydent nie posłuchał i obiecywał głupoty  :D  :D  :D 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#10943 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 16:44

Warto  warto 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#10944 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1607 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 16:46

http://www.wiocha.pl...zydent-elektryk

http://www.wiocha.pl...-programy-rzadu

http://www.wiocha.pl...-na-cmentarzach

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#10945 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 17:03

Co sie rozumie przez nielegalne wytransferowanie? Co dokładnie jest w tym nielegalnego ? Samo hasło jest długo uzywane i ma wydzwięk pejoratywny ale nie przypominam sobie by ktoś jasno wyjasnił co jest w tym nielegalnego. Może myla nielegalne z niekorzystnym?

hubertuss----   skoro  Po-PSL  Biereckiemu  nie postawiło  żadnych zarzutów  to znaczy  że   robił  to  legalnie   więc  jak to  co napisałeś  ma się  do   308 mld złotych nielegalnie  wytransferowanych ?????

A to  że  Bierecki  mógł  robić  takie  rzeczy  to  wskazuje na  nieudolność  poprzedniej  władzy  że  pozwalały  na takie  działania

Jak HGW nikt nie postawi zarzutów to znaczy ze wszystko robiła legalnie ;) 

Na reszte odpowiem po twojemu:

Co ty Bredzisz ??? Jak sie mieli wziąć za niego jak raport podkomisji był na miesiąc przed wyborami :lol: . Napewno zrobiliby porzadek ale teraz jego przekrety broni PIS. :P ;[ :blink:

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#10946 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 17:13

Tylko  jakoś  przez 8 lat   nic  nie zrobili   dopiero  przed  wyborami  dla  publiki w celu  zaszkodzenia  PiS  ale  jak widać  na Senatora  go  ludzie  wybrali  więc :lol: .

Jarosława Kaczyńskiego  i  Zbigniewa  Ziobro  przez  8 lat  też  przed  trybunał  nie  mogli doprowadzić

:P :P :P

:lol: :lol:

:P

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10947 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 18:15

Wiec Ziobro i Jarosław tez nikogo nie wsadza bo muszą sie jakos odwdzieczyć Takie są reguły  tej gry.

Swój swojego przed Trybunał nie postawi ;)

#10948 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 19:47

Krul Krulów Ojropy i Świata zaszczycił nas kolejną opowiastką ze swego życia 1f603.png:D

15170994_1179162455502457_52394627675599

numery totka też przewidzial to są tkz, elity

#10949 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 19:53

Historia postawiła w tym czasie i tym miejscu prostego człowieka. Przypadek zrządził że komuniści wzięli go na cel. Facet po prostu zrobił to co musiał. zrobił ile mógł i jak umiał. Niech opowiada, przeszkadza to komuś? 

Edytowany przez mirro, 20 listopad 2016 - 19:54.

#10950 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 20:03

Niedługo przesuna reszte kasy z OFE do ZUS a jako powód podadza kompleksowa reforme systemu emerytalnego. Gawiedź nawet nie kwiknie bo juz dostała "marchewke" w postaci obnizenia wieku emerytalnego. 

Co do slepego pedu do spełniania obietnic bez liczenia sie z kosztami - wiele razy pisałem ze najgorsi sa głupi i pracowici i ta maksyma nic nie traci na aktualnosci od wielu wieków. ;)

Nie żeby mnie to cieszyło ale zapowiada sie że miałem rację. Nie trzeba było nawet  długo czekać  http://www.money.pl/...,0,2203115.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10951 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 857 postów

Napisany 20 listopad 2016 - 20:10

Krul Krulów Ojropy i Świata zaszczycił nas kolejną opowiastką ze swego życia 1f603.png :D

15170994_1179162455502457_52394627675599

ale błysnąłeś bykami , widać do elektryka jaszcze ci daleko  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#10952 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 07:53

#10953 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 08:13

Wolę Bieńkowską na imprezie z górnikami niż Pawłowicz całującą ręce biskupa.

Wolę Tuska śpiewającego z górnikami niż Kaczyńskiego na drabince w każdą miesięcznicę.

#10954 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 09:08

No tak na Bieńkowską to jeszcze jakoś popatrzeć można. Ale Pawłowicz jedząca na sali obrad nie wyglądała za ciekawie. A politycy PiSu jeżdżą tak samo teraz. Jeździli i wcześniej. Np do Madrytu. A do górników jeździ każda władza. Za parę dni będziemy Szydło u nich pewnie oglądać. 

hubertuss----   skoro  Po-PSL  Biereckiemu  nie postawiło  żadnych zarzutów  to znaczy  że   robił  to  legalnie   więc  jak to  co napisałeś  ma się  do   308 mld złotych nielegalnie  wytransferowanych ?????

A to  że  Bierecki  mógł  robić  takie  rzeczy  to  wskazuje na  nieudolność  poprzedniej  władzy  że  pozwalały  na takie  działania

Skoro PiS nie postawił żadnych zarzutów politykom PO to widać wszystko robili legalnie.A jeśli robili coś nie legalnie i PiS nie potrafi im udowodnić tego. To wskazuje tylko na nieudolność obecnej władzy. Bo póki co ze strony PiSu większość zarzutów wobec poprzedników to tylko insynuacje bez żadnych dowodów.

Krul Krulów Ojropy i Świata zaszczycił nas kolejną opowiastką ze swego życia 1f603.png :D

Teraz mamy elity na twoja miarę. Jaka władza takie elity. Nawet po polsku poprawnie pisać nie umiesz a z innego człowiek a się śmiejesz.

Wałęsy nigdy nie popierałem. Ale lepiej on walczył o Polskę wolną niż Jarosław Kaczyński, który u mamy pod pierzyną tamte lata przeczekał. Podobnie jeszcze kilku innych z czołówki pis. Zawieruchę tamtych lat przeczekało spokojnie w ciepłych domowych pieleszach.

Edytowany przez hubertuss, 21 listopad 2016 - 09:11.

#10955 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2271 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 10:22

Wolę Bieńkowską na imprezie z górnikami niż Pawłowicz całującą ręce biskupa.

Wolę Tuska śpiewającego z górnikami niż Kaczyńskiego na drabince w każdą miesięcznicę.

Co Ty tam wolisz to nie wnikam ale nie narzucaj tego innym :P :P

#10956 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 21 listopad 2016 - 11:59

Co sie rozumie przez nielegalne wytransferowanie? 

Jak widać potwierdza się fakt że POstkomuniści i lewacy mają ogromne problemy ze zrozumieniem znaczenia słowa : ,,nielegalne ".

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

#10957 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 12:08

Ja narzucam? Póki co o mi rządzący starają się narzucić coraz więcej. 

#10958 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1256 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 12:15

Jak tam  wizyta  w Prokuraturze  bo  nic  się  nie chwalisz ?????

#10959 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 21 listopad 2016 - 12:17

2. ,,dobrze, że nie jestem Polakiem,, zaskoczyłeś mnie totalnie, bo na takie słowa może zdobyć się ktoś kto nie jest polakiem (normalne zachowanie) lub ścierwo którego wydała polska ziemia. Zakładam że masz ojca i matkę Polaków, urodziłeś się w Polsce, w związku z tym jestem w szoku :blink:

Mnie też zaskoczył totalnie Jarek, że ośmielił się tak powiedzieć o osobach, które mieszkają na śląskiej ziemi, posługują się gwarą śląską i chcąc nie chcąc - robią na niego. Potwierdził to jeszcze w Opolu Kurski w momencie, gdy go wygwizdywali - "pozdrawiam obcokrajowców". Skoro władza ma mnie za kogo ma, to czemu ty się dziwisz? Zapytaj ich a następnie bądź w szoku.

Ci ludzie zginęli zgodnie z wolą Prezydenta RP. A polecenie brzmiało musimy lądować.

Toyota: produkcja przekładni do napędów hybrydowych w Wałbrzychu oraz nowe modele silników w Jelczu. Sumaryczna wartość to 650 milionów zł. 

Toyota w Wałbrzychu robi silniki i skrzynie biegów (zarówno manualki jak i automaty) - wiem coś o tym, bo jak pracowałem w transporcie międzynarodowym, to woziłem ten asortyment do Petite Foret

marekfarmer- jak pis dba o rolników renty wcześniejsze chcą zlikwidować. dopłaty miały  być większe a są coraz mniejsze, a prezydent na dożynkach w spale już nie mówił że dopłaty zwiększy do poziomu rolników z niemiec. 

Dopłaty takie same, jak w Niemczech, tyko zamiast kwota w EU to jest w zł.

pytam bo jestem ciekawy twojej opinii i licze na odpowiedz.

Szkoda czasu - Marek i tak nie odpowie, bo od takich pytań ucieka jak mysz przed kotem

Co ty  porównujesz  w ubiegłym toku  400zł  płacili  za  każdy  ha  nie ważne  czy  była na nim susza  czy  nie 

Pierdu pierdu. Kto dostał ten dostał. Zgodzę się tylko z jednym - było to pod kampanię wyborczą. Woj. opolskie, gm. Tarnów Opolski - dali rolnikom 2 dni na składanie wniosków, po czym wmówili, że rolnicy są sami winni, bo nie poinformowali ich o tym, że jest susza. Przy szacowaniu zebrali wszystkich i powiedzieli, że nie mają czasu na szacowanie wszystkiego, więc max. mogą dać 55%. Kontrolować będą tylko to, co jest jeszcze na polu (zostały łąki, bo kukurydza i kartofle też były w pewnej części skoszone i wykopane...). Ja im powiedziałem, że jak sobie wyobrażają 55% za łąkę, gdzie jest koniec września i nic na niej nie ma? To mi powiedzieli, że oni liczą sianokosy na 3. To im odpowiedziałem, że jak potrafią liczyć, to niech liczą: I-szy pokos 70% strat, drugi i trzeci - 100%, więc w sumie daje 270%. Podzielić na 3 - 90%. Inni rolnicy przytaknęli głową i wpisali 80%. Wojewoda zażyczył sobie od nich protokoły do października, ale później zmienił się wojewoda i widzieliśmy odszkodowania jak świnia niebo, bo nowy powiedział, że nic nie obiecywał i nic nie podpisywał

PIS nie postawił żadnych zarzutów ani Wałęsie, ani Kwaśniewskiemu, więc to znaczy, że wszystko było legalnie. Pis obecnie też nie postawiło zarzutów Komorowskiemu, Tuskowi ani Kopcz, więc też wszystko było legalnie... 

Skoro taką tezę podpierasz, to po co się tak rzucasz jak młody szczupak na płotkę?

Skoro wskazujesz nieudolność poprzedniej władzy, to zarazem wskazujesz na nieudolność PIS...

Teraz mamy elity na twoja miarę. Jaka władza takie elity. Nawet po polsku poprawnie pisać nie umiesz a z innego człowiek a się śmiejesz.

Wałęsy nigdy nie popierałem. Ale lepiej on walczył o Polskę wolną niż Jarosław Kaczyński, który u mamy pod pierzyną tamte lata przeczekał. Podobnie jeszcze kilku innych z czołówki pis. Zawieruchę tamtych lat przeczekało spokojnie w ciepłych domowych pieleszach.

Oj tam, przecież wszyscy PIS-owcy dobrze wiedzą, że Wałęsa nic nie robił, tylko Kaczyński. To Kaczyński dawał mu pomysły co ma robić, i Kaczyński walczył z komunistami. Kaczyński był w Magdalence, następnie brał udział w obradach okrągłego stołu i to on był inicjatorem upadku komunizmu. Przez mur to też chyba Kaczyński przeskoczył, lecz matka, która stała pod murem go złapała w fartuch i by uniknąć obciachu kamery skierował na Wałęsy, którego zresztą wykreował Kaczyński...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10960 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 21 listopad 2016 - 12:20

Jak tam  wizyta  w Prokuraturze  bo  nic  się  nie chwalisz ?????

A czym mam się chwalić? Jakiś debil wypisywał oszczerstwa pod moim adresem - zawiadomienie złożone i już "młyny mielą".