Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10781 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 16:42

Co do budowy dróg to jest bardzo długi proces. Tylko urzędnicy wiedzą. za Którego rządu co, kiedy i jak się zaczęło.   Wykup ziemi, uzgodnienia środowiskowe trwają latami. Za po zbudowano masę dróg od autostrad po gminne. Zobaczymy co pokarze pis.

Masa ludzi pracuje w administracji i staje na nogi na pewno nie dziękki pracy tylko naszym podatkom

Kolejna mądrość w twoim stylu. Pracuje ale nie staje na nogi dzieki pracy tylko dzięki naszym podatkom. Jeszcze więcej takich bzdetów na pewno masz w zanadrzu. Skoro pracuje w tej administracji to bierze za to pieniądze. Ale rozumiem, że chciałeś powiedzieć, że 500 plus przyczyniło się do rozrostu administracji. Z czym się w pełni zgadzam. Atak w ogóle to nie wiem czy zrozumiałeś to co zacytowałeś. Chodziło mi o to, że budowanie dobrobytu rodziny nie opiera się na braniu zasiłków ale na pracy.

Tym czasem Trump już rozmawia z Putinem. Nie zdziwię się jak pierszą wizytę zagraniczną w Moskwie odbędzie. 

Edytowany przez hubertuss, 15 listopad 2016 - 17:06.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:01
  •  

#10782 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 17:21

Kolejny raz Bredzisz 

http://www.gddkia.go...cy-Inowroclawia

http://www.gddkia.go...ia-z-ul-chopina

Wiecej przykładów chcesz ????

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#10783 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 17:50

Jakoś  kilka   stron dalej  Pluliście  na  PiS   bo ktoś  z was nie pamiętam  kto   wkleił  tutaj  nieprawdziwe  informacje  i  wtedy  było  źle  że  Polska  chce  dać  na Remont  dróg  na Ukrainie  a  Teraz  jak okazało  że to  PO-PSL  to  co  innego  to  dobrze  tak ????

A to co napisałeś tylko potwierdza to o czymś kiedyś pisałem,  PiS to taka sama banda jak poprzednicy. Mamy kilka autostrad i dróg ekspresowych, reszta dróg przypomina ser szwajcarski(od gminnych po niektóre krajowe), ciągle słyszymy, że nie ma pieniędzy na ich naprawę... Tymczasem jedni idioci postanowili zasponsorować Ukraińcom remont dróg a drudzy z wielką chęcią będą to realizować. Teraz ukraińcy będą mogli się chwalić ładnymi drogami imienia Bandery czy Szuchewycza, wyremontowanymi za pieniądze z naszych podatków. Pompujemy w "banderostan" miliardy złotych polskich podatników których nigdy nie odzyskamy. Jeszcze do tego dochodzą pomysły Maciarewicza o budowie Polsko-Ukraińskiego śmigłowca i pogłębianiu współpracy militarnej. Niech sponsorują takie akcje ze składek sympatyków PiS a nie z pieniędzy podatnika.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#10784 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:00

Nie  Miliardy   a 380 mln złotych

Przypomnę  ci  że  PO-PSL  dała  dla  Grecji  24 mld złoty

Których  nigdy  nie  odzyskamy  i  nie będziemy z tego korzystać

A  z Drug  na Ukrainie będą  korzystać  nasi  Przedsiębiorcy

I  Przypomnę  wam  że  te  tereny   na których mają  remontować  te  drogi  przy granicy z Polską  to  Dawne  nasze  ziemie

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10785 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:09

Warszawa była kiedyś miastem rosyjskim... Ale co to ma do rzeczy?

Z tego co pamiętam to nie rząd PO pożyczył a NBP, pieniądze nie były z budżetu kraju tylko z budżetu NBP i były pożyczone nie Grecji a MFW.

http://www.money.pl/...,0,1021936.html

I uprzedzając, pieniądze są te inwestowane z rezerw NBP więc budżetu państwa zasilić nie mogą bo zabrania tego Konstytucja. Ale zyski z takich inwestycji (w ub. roku 6 mld złotych chyba) trafiają do budżetu państwa.

Edytowany przez Krassus, 15 listopad 2016 - 18:23.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#10786 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1199 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:14

Dziś w radiu mówili że nie będzie już wcześniejszych rent rolniczych tak jak to było czyli 55l i 60l bo PIS nie uchwaliło projektu, będziemy przechodzić tak jak wszyscy 60 i 65 a ponoć PIS to partia chłopska bo tak się mianują .

#10787 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3971 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:23

Oj tam , taka drobnostka - grunt że to dobra zmiana ;) .  Przy następnych wyborach obiecają że obniżą i dołożą 100 do 500+ i "Będzie pan zadowolony" :D :P .

ZETOR TEAM

#10788 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:35

Dziś w radiu mówili że nie będzie już wcześniejszych rent rolniczych tak jak to było czyli 55l i 60l bo PIS nie uchwaliło projektu, będziemy przechodzić tak jak wszyscy 60 i 65 a ponoć PIS to partia chłopska bo tak się mianują .

Tylko  że  to  przechodzenie  po 55l i 60 l było uwarunkowane 30lat opłacania KRUS  i  Było tylko do  końca 2017 roku 

od 1 stycznia 2018  Rolnicy mieli  przechodzić po  67 latach

A czy  PiS   da  przywilej  Rolnikom i przechodzenie wcześniej okaże  już  wkrótce 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10789 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:38

Nie  Miliardy   a 380 mln złotych

Przypomnę  ci  że  PO-PSL  dała  dla  Grecji  24 mld złoty

Których  nigdy  nie  odzyskamy  i  nie będziemy z tego korzystać

A  z Drug  na Ukrainie będą  korzystać  nasi  Przedsiębiorcy

I  Przypomnę  wam  że  te  tereny   na których mają  remontować  te  drogi  przy granicy z Polską  to  Dawne  nasze  ziemie

Sama linia kredytowa którą PiSowski rząd udzielił Ukrainie to 4 mld złotych, a takich prezentów jest więcej.  Powiedz dokładnie w którym roku Polska dała Grecji te 24mld złotych??? PO z PSL mogła co najwyżej obiecać taką kasę ale nigdy jej nie dała bo nie miała z czego ehehhehe. Ja też mogę powiedzieć, że Ci pożyczę 5mln złotych. ;-) Poza tym Grecy nie wymordowali w bestialski sposób 60 tys (niektóre źródła mówią o ponad 100 tys) i nie stawiają pomników tym zbrodniarzom. A powiedz kto korzysta z dziurawych "Drug" w Polsce???

#10790 Share robo1980

robo1980

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1199 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:41

Tylko że ja zacząłem opłacać składki jak miałem 20lat to w wieku 65lat to będę miał 45lat składek ,nie liczę tego że od małego się w polu robiło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10791 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 15 listopad 2016 - 18:45

Szacunek? Szacunek mam do historii kraju w którym się urodziłem. Pytanie czy ty masz szacunek do jego obywateli bo widać, że nie. Jestem ateistą więc hasło Bóg dla mnie jest mało ważne. Ale dla mojej rodziny, znajomych dużo i szanuje ich wiarę tak samo jak ludzi wyznających islam, prawosławie czy protestantyzm. Honor? Ja mam honor i i pewne wartości takie jak szacunek dla innych, dotrzymywanie umów czy przestrzeganie prawa w kraju w którym mieszkam i jestem obywatelem.

I dlaczego zapominasz o zwykłych obywatelach którzy budowali dobrobyt i budują w tym kraju? Dlaczego zapominasz o mojej babci i innych ludziach którzy odbudowywali stolicę po powstaniu jak i resztę kraju? Dlaczego zapominasz o moim pradziadku który z pistoletem przy skroni musiał się dzielić zapasami żywności na zimę z "żołnierzami wyklętymi"? Albo o ofiarach ów żołnierzy którzy są jedynie temu winni, że nie chcieli się dzielić żywnością albo w przyjęli ziemię po reformie rolnej. Czy dzisiaj, o milionach rodaków którzy uczciwie pracują, płacą podatki, biorą udział w lokalnych inicjatywach? Oni są gorsi bo nie chodzą na marsze, nie szukają wrogów ojczyzny albo mają gdzieś jakiego koloru skóry jest ich sąsiad i co robi w łóżku?

Krassus miej na uwadze to że ośmieszasz wartości w myśl których żyły i żyją pokolenia Polaków . Nie przeszkadza Ci to ?

Nie wiem z jakiej nacji się wywodzisz ale szydzenie z idei i zasad w obronie których przez wieki zginęły setki tysięcy Polaków splendoru Ci nie przynosi .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#10792 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:48

Co do budowy dróg to jest bardzo długi proces. Tylko urzędnicy wiedzą. za Którego rządu co, kiedy i jak się zaczęło.   Wykup ziemi, uzgodnienia środowiskowe trwają latami. Za po zbudowano masę dróg od autostrad po gminne. Zobaczymy co pokarze pis.

Kolejna mądrość w twoim stylu. Pracuje ale nie staje na nogi dzieki pracy tylko dzięki naszym podatkom. Jeszcze więcej takich bzdetów na pewno masz w zanadrzu. Skoro pracuje w tej administracji to bierze za to pieniądze. Ale rozumiem, że chciałeś powiedzieć, że 500 plus przyczyniło się do rozrostu administracji. Z czym się w pełni zgadzam. Atak w ogóle to nie wiem czy zrozumiałeś to co zacytowałeś. Chodziło mi o to, że budowanie dobrobytu rodziny nie opiera się na braniu zasiłków ale na pracy.

Tym czasem Trump już rozmawia z Putinem. Nie zdziwię się jak pierszą wizytę zagraniczną w Moskwie odbędzie. 

aLE to że ktoś przychodzi do pracy i wypełnia papierki nie znaczy że pracuje rolnik też ma masę papierkowej roboty a nikt muza to nie płaci B) już się nie wysilaj bo PiS miał pomysł jak pomócrodzinom a reszta wyje ze złości że tego n ie wprowadziliprędzej i daruj sobie te bajki że dzięki temu wybory wygrali bo tylko ktoś twojego pokroju może w to uwierzyć :P :P

#10793 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:50

Sama linia kredytowa którą PiSowski rząd udzielił Ukrainie to 4 mld złotych, a takich prezentów jest więcej.  Powiedz dokładnie w którym roku Polska dała Grecji te 24mld złotych??? PO z PSL mogła co najwyżej obiecać taką kasę ale nigdy jej nie dała bo nie miała z czego ehehhehe. Ja też mogę powiedzieć, że Ci pożyczę 5mln złotych. ;-) Poza tym Grecy nie wymordowali w bestialski sposób 60 tys (niektóre źródła mówią o ponad 100 tys) i nie stawiają pomników tym zbrodniarzom. A powiedz kto korzysta z dziurawych "Drug" w Polsce???

A Niemcy? Co z Niemcami i Rosjanami którzy wymordowali wielokrotnie więcej Polaków bo kilka milionów? Minęło 70 lat, PO jak i PiS próbują słusznie kopiować niemiecki sposób inwestowania czyli my dajemy pieniądze ale wy kupujecie nasze produkty i m.in dlatego są 4 gospodarką świata a wy będziecie szabelkami machać i mówić, że tym nie sprzedamy naszych produktów bo 70 lat temu zabili pradziadka?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#10794 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:55

Tylko, że Niemcy nie stawiają dzisiaj pomników Hitlerowi i Goebbelsowi. Nie robią nich bohaterów narodowych...

#10795 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:55

Tylko że ja zacząłem opłacać składki jak miałem 20lat to w wieku 65lat to będę miał 45lat składek ,nie liczę tego że od małego się w polu robiło.

No niestety  ja będę  miał  podobny  okres  składkowy

Ja  się  tym  nie  przejmuje  czy  zrobią  teraz  65  czy  60

Do mojej jak i twojej emerytury  sporo  czasu  i  sporo  rządów  przed  nami 

Więc  niema  się  czym  przejmować

Bo jeszcze  dziesiątki  razy  mogą  zmieniać  wiek  emerytalny

#10796 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 18:59

A wiesz, że w projekcie A. Dudy był zapis pozwalający przejście rolnikom na wcześniejszą emeryturę w wieku 55l kobiety i 60 lat mężczyźni. Ale jakoś sejmowa komisja to wycięła....

#10797 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3971 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 19:00

No coś ty , Myślisz że może jeszcze rządzić jakaś inna opcja polityczna ? Przecież nikt lepszy być nie może . :huh: :ph34r:

ZETOR TEAM

#10798 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 19:04

Krassus miej na uwadze to że ośmieszasz wartości w myśl których żyły i żyją pokolenia Polaków . Nie przeszkadza Ci to ?

Nie wiem z jakiej nacji się wywodzisz ale szydzenie z idei i zasad w obronie których przez wieki zginęły setki tysięcy Polaków splendoru Ci nie przynosi .

Nie przeszkadza, tak jak Tobie nie przeszkadza życie wbrew Twoich wartości.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#10799 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 19:18

aLE to że ktoś przychodzi do pracy i wypełnia papierki nie znaczy że pracuje rolnik też ma masę papierkowej roboty a nikt muza to nie płaci B) już się nie wysilaj bo PiS miał pomysł jak pomócrodzinom a reszta wyje ze złości że tego n ie wprowadziliprędzej i daruj sobie te bajki że dzięki temu wybory wygrali bo tylko ktoś twojego pokroju może w to uwierzyć :P :P

Od zawsze twierdzę, że pis wybory wygrał dzięki Zaldbergowi, którego nie wiadomo za co po debacie okrzyknięto bohaterem. Odebrał on trochę głosów SLD, któremu zabrakło 0,5 %. I tak pis może rządzić samodzielnie. A 500 na każde dziecko jak obiecywała Szydło w Kampanii nie było tu bez znaczenia. Elektoratowi socjalnemu to się spodobało. Taka jest prawda. I cale nie wyje ze złości tylko stwierdzam fakty.

Skoro ktoś przychodzi do płacy to bierze pobory. Co w niej robi i czy jest to potrzebne to inna sprawa. Więc twoje złote myśli

Masa ludzi pracuje w administracji i staje na nogi na pewno nie dziękki pracy tylko naszym podatkom

Są po prostu śmieszne i nic do dyskusji nie wnoszą. A już w ogóle nie wiem po co mnie cytowałeś tak komentując bo ja pisałem o czym innym.

Słyszeliście o tym, że Trump zapytał o dostęp do informacji nie jawnych dla swoich dzieci? Jego sztab nawet to przyznał. Ciekawe kto będzie rządził Ameryką. Bo jak mówili w kampanii, że córka Iwanka to se myślałem, że sobie z niego jaja robią. A teraz widzę, że coś w tym może być.

Edytowany przez hubertuss, 15 listopad 2016 - 19:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10800 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 19:26

Tylko, że Niemcy nie stawiają dzisiaj pomników Hitlerowi i Goebbelsowi. Nie robią nich bohaterów narodowych...

Ale Rosjanie czy Białorusini wielbią Stalina i Lenina ale o tym cicho i jeszcze pretensje dlaczego Putinowi politycy tyłka nie liżą żeby tylko nasze jabłka brał.

Później znajdę, ale w 2003 roku tylko 20% Ukraińców wiedziało, że UPA zabijała Polaków. Obecnie UPA i Bandera to symbol walki z Rosjanami niż Polakami. W badaniach, Ukraińcy najbardziej lubią Polaków a najmniej Rosjan więc coś nie tak skoro chcą nas pozabijać

Edytowany przez Krassus, 15 listopad 2016 - 19:31.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA