Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10721 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 19:54

Same mocne dowody przeciwko Bronkowi. Zdjęcie, to że głosował przeciw likwidacji WSI, kryminał Sumlińskiego. Jakim cudem ten człowiek w Wolnej Polsce chodzi jeszcze wolny? Ciekawe co jest jeszcze a aneksie do raportu. Bo ani Lech Kaczyńskie ani Duda nie chcą go ujawnić? Czyżby nic nie było? Czy może są ciekawostki i na PO jak i PiS?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:57
  •  

#10722 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:08

Dobre pytanie  dlaczego 

Co do Raportu  To  Duda  obiecał  że  ujawni   aneks  do raportu WSI  i miejmy nadzieję  że  słowa  dotrzyma

Ciekawe dlaczego Bronisław Komorowski  jeszcze nie pozwał  Sumlińskiego   za  oszczerstwa   skoro  jak sam stwierdził  przyczyniło się  to  do  jego  przegranej w wyborach i  że są  to  kłamstwa  więc  proces byłby  banalnie Prosty

Edytowany przez marekfarmer, 13 listopad 2016 - 20:11.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10723 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:11

A może Komorowski jest niewinny dlatego jeszcze Wolna Polska go nie wsadziła? Przyjmujesz taką opcję?

O ile zakłada, że jakby Komorowski wygrał to byś wyroku nie uznał? Bo jak Sumliński musiał przepraszać kierowcę Popiełuszki to niezbyt ten wyrok uznałeś za słuszny.

Edytowany przez Krassus, 13 listopad 2016 - 20:15.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#10724 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:24

To dlaczego  nie  Pozwał  Sumliśkiego  Skoro  jest  niewinny ???

Edytowany przez marekfarmer, 13 listopad 2016 - 20:27.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10725 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:27

Bo czasami mówiąc krótko już się człowiekowi nie chce.

#10726 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:36

Czas pokaże  kto  miał  Racje

#10727 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:38

A dlaczego miał? Ile osób przeczytało książkę przed wyborami? Ze 100 tys? Ile osób dowiedziałoby się o Sumlińskim gdyby Komorowski go pozwał? Cała Polska. I teraz Komorowski wygrywa, bo skoro Sumliński do tej pory żadnych dowodów nie upublicznił a prokuratura w Wolnej Polsce nie ściga Komorowskiego to znaczy, że nic nie mają na niego. I wtedy uznajesz wyrok i posypujesz głowę popiołem, czy razem z Sumlińskim krzyczysz, że sądy są upolitycznione i on dalej ma twarde dowody? Zakładam, że wyroku byś nie uznał tak samo jak nie uznajesz tego, że twój bohater jest plagiatorem albo wyroków TK. W jednym przypadku może byś uznał porażkę Sumlińskiego, gdyby sam się przyznał do kłamstwa ale i wtedy być może byś mówił, że ONI go zmusili do tego.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#10728 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:47

:)

1347643359_2pnx5o_600.jpg

Zaraz jeszcze napiszesz, żeś prawdziwy katolik. Wiary katolickiej obrońca. Podkładanie tych bzdur pod modlitwę Wierzę w Boga Ojca. To najczystszej postaci bluźnierstwo. Takich to w Polsce mamy katolików. Jak co to pierwsi święci obrońcy wiary. A jak się dokładniej przyjrzeć to religie mają za nic.

Same mocne dowody przeciwko Bronkowi. Zdjęcie, to że głosował przeciw likwidacji WSI, kryminał Sumlińskiego. Jakim cudem ten człowiek w Wolnej Polsce chodzi jeszcze wolny? Ciekawe co jest jeszcze a aneksie do raportu. Bo ani Lech Kaczyńskie ani Duda nie chcą go ujawnić? Czyżby nic nie było? Czy może są ciekawostki i na PO jak i PiS?

Lech Kaczyński nie opublikował aneksu do raportu. Bo zauważył, że sam raport narobił masę szkód w polskim wywiadzie. Aneks pewnie by go rozwalił totalnie. Bo zawierał więcej szczegółowych danych na temat działających agentów. Nie na darmo wielu posądza Macierewicza o to, że jest rosyjskim agentem. MI te podejrzenia są obce. On zrobił to z wrodzonej głupoty. Ale nie dziwię się ludziom, że te wnioski wyciągają. Bo nikt nie rozkłada tak wywiadu swojego państwa. Można go weryfikować, wyrzucać przestępców. Ale robić to publicznie? Tak więc Kaczyński nie opublikował. Duda nie opublikuje. Bo nie są aż tacy głupi. By rozwalić wywiad do reszty.

Edytowany przez hubertuss, 13 listopad 2016 - 20:51.

#10729 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 20:58

Opublikują tylko musi im się na tyle koło tyłka zapalić, aby publikacja była ostatnią szansą zajęcia czymś narodu.

#10730 Share Pablo1970

Pablo1970

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 13 listopad 2016 - 21:15

Jak  tak  czytam   tych    kretunodebili     powyżej   to    nie  wiem    czy     śmiać    się   czy      płakać   ,  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10731 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 08:03

A dlaczego miał? Ile osób przeczytało książkę przed wyborami? Ze 100 tys? Ile osób dowiedziałoby się o Sumlińskim gdyby Komorowski go pozwał? Cała Polska. I teraz Komorowski wygrywa, bo skoro Sumliński do tej pory żadnych dowodów nie upublicznił a prokuratura w Wolnej Polsce nie ściga Komorowskiego to znaczy, że nic nie mają na niego. I wtedy uznajesz wyrok i posypujesz głowę popiołem, czy razem z Sumlińskim krzyczysz, że sądy są upolitycznione i on dalej ma twarde dowody? Zakładam, że wyroku byś nie uznał tak samo jak nie uznajesz tego, że twój bohater jest plagiatorem albo wyroków TK. W jednym przypadku może byś uznał porażkę Sumlińskiego, gdyby sam się przyznał do kłamstwa ale i wtedy być może byś mówił, że ONI go zmusili do tego.

Cała  Polska  Zna  Sumlińskiego  w Kampami  nie  raz  była  mowa 

i  okrzyki na wiecach  Bronka  Pro Civili  Wojciech Sumliński  Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego

Ja wierzę  Wojciechowi Sumlińskiemu 

Lech Kaczyński nie opublikował aneksu do raportu. Bo zauważył, że sam raport narobił masę szkód w polskim wywiadzie. Aneks pewnie by go rozwalił totalnie. Bo zawierał więcej szczegółowych danych na temat działających agentów. Nie na darmo wielu posądza Macierewicza o to, że jest rosyjskim agentem. MI te podejrzenia są obce. On zrobił to z wrodzonej głupoty. Ale nie dziwię się ludziom, że te wnioski wyciągają. Bo nikt nie rozkłada tak wywiadu swojego państwa. Można go weryfikować, wyrzucać przestępców. Ale robić to publicznie? Tak więc Kaczyński nie opublikował. Duda nie opublikuje. Bo nie są aż tacy głupi. By rozwalić wywiad do reszty.

Lech Kaczyński  nie  opublikował  tego  bo  podobno  są  tam Dane Agentów.

Ale na temat  owego  Ankesu  jest  wiele  mitów  i  spekulacji  bo  treść  jego  zna  kilka  osób  w Państwie

Akurat  PiS  Samoobrona LPR PSL i  Prawie  Cała  PO  za wyjątkiem jednej osoby.

Zrobiły   wspaniałą  robotę  likwidując  WSI

Bo jak się  Teraz  okazuje   po wyrokach  sądowych   Mieli  Rację

Andrzej  Duda  może  odtajnić  tą  cześć Aneks  z pominięciem  Agentów  wywiadu

Jak się  wszyscy w Polsce przekonali  Aneks  nie zawiera  za pewnie tylko  danych  wywiadu 

Ale  jest  niewygodny dla pewnych  Polityków którzy  panicznie  się  go  bali

Co  pokazała  Afera  marszałkowa  i  Próba  Skompromitowania  Komisji  weryfikacyjnej

#10732 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 08:22

Słyszał ktoś w jaki sposób lewicowo-liberalna ideologia myśli o naszych symbolach narodowych?otóż środowisko gazety wyborczej oraz udzielony wywiad posła Nowoczesnej Targowicy ujawnia że mamy do czynienia z zakamuflowaną opcją antynarodową.

Warto zapamiętać iż ich środowisko buduje człowieka bezideowego,którym łatwo manipulować.

#10733 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 08:46

Ci ideowi to pewnie tacy jak @WawrzyniecPruski co to im ta ideowość pozwala nawet z katolickiego wyznania wiary parodię zrobić. Nie wiem co tam chce z kogo zrobić Gazeta Wyborcza bo jej nie czytam. Ale może napisz coś o tej zakamuflowanej opcji antynarodowej. Bo ci co zapraszali na marsz niepodległości zagranicznych przyjaciół chlubiących się kultywowaniem tradycji Słowackiej partii, która sympatyzowała z Hitlerem. Spokojnie mogą być nazwani taką zakamuflowaną opcją. 

@marekfarmer a co ja niby napisałem. Oczywiście, że w aneksie są dane agentów. Można je osunąć. Tylko i tak publikacja jawna jest nie korzystna. Bo z opisów wielu spraw ludzie z innych wywiadów będący w temacie mogą się różnych rzeczy domyślić. A publikacja jakichś strzępków nie ma najmniejszego sensu. Oczywiście można było zlikwidować WSI tylko po co jawnie. Ośmieszając wywiad, kraj i przede wszystkim poważnie osłabiając wywiad.

#10734 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 284 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 09:02

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

Oto wyborca liberalno-lewicowej ideologii,wyprany bezideowiec ośmioma latami rządów teoretycznych.Może to jest bezpaństwowiec?myślę że to jedynie właściwe określenie w tym przypadku,albowiem gdyby miał ziarenko szacunku do słów za które-walczono w powstaniu listopadowym czy styczniowym,pierwszej wojnie światowej,wojnie z bolszewizmem,za które walczono w 39 roku,min Westerplatte,Grodno,Bzura,czy pózniej na frontach Europy,min Monte Cassino.Oni Wszyscy szli w bój po to by miał wolną d*pę,ginąc,rozrywani przez granaty,albo zostawali okaleczeni,bez rąk,bez nóg.Czy chcemy takiego społeczeństwa które nie mają szacunku do słów które są symbolem?Tak ma wyglądać Polska? to są właśnie wyborcy ideologii która truje społeczenstwa.

#10735 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 09:05

Jeszcze cieplutki komentarz polityczny z Podlasia .

#10736 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 09:49

Naprawdę ci się spodobał. Widać, ze go polubiłeś. Jeśli człowiek umysłowo chory jest przez ciebie przywoływanym tu autorytetem, lub chcesz go lub nie wiem kogo ośmieszyć. To tylko sam się ośmieszasz. A że robisz to nie pierwszy raz to idąc przyzwyczaiłeś się i jest to dla ciebie norma. Takie samo ośmieszanie się.

@Alamo nie którzy to nawet dzisiaj walczą. Nie bardzo wiedzą z czym ale walczą.  

Pis przepuścił konkretny atak na psl. Ciekawe co za tym stoi. Spadające sondaże? Chęć poszerzenia elektoratu?  Szydło mówiła o 500 plus i innych socjalnych pomysłach pisu. Jak gdyby zasiłki były głównym źródłem dochodu na wsi. Widać do jakiego elektoratu lewicowy społecznie pis się kieruje.

#10737 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 10:16

Dla ciebi widzę wszyscy są umysłowo chorzy co łamią twój monopol wiedzy politycznej .

Tyle że Kononowicz przewidział zwyciestwo Trumpa , zdecydowanie zagroził ISIS , ma pomysł na imigrantow.

Ty zas od lat gadasz od rzeczy .

Kto tu jest umyslowo chory ?

#10738 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 10:23

Przepowiedział zwycięstwo Trumpa? A cóż to za sukces przy tak wyrównanej walce. Czarzasty z sld tez przepowiedział. Idź do jednego lub drugiego to ci szóstkę w lotto przepowie. Kononowicz zagroził ISIS tak zdecydowanie, że jutro na pewno się poddadzą. Groziło wielu. Sęk w tym, że z nimi coś trzeba zrobić a nie grozić. Jeśli dla ciebie Kononowicz jest autorytetem to wklejaj go dalej ja ci nie bronię.

#10739 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 10:33

Oto wyborca liberalno-lewicowej ideologii,wyprany bezideowiec ośmioma latami rządów teoretycznych.Może to jest bezpaństwowiec?myślę że to jedynie właściwe określenie w tym przypadku,albowiem gdyby miał ziarenko szacunku do słów za które-walczono w powstaniu listopadowym czy styczniowym,pierwszej wojnie światowej,wojnie z bolszewizmem,za które walczono w 39 roku,min Westerplatte,Grodno,Bzura,czy pózniej na frontach Europy,min Monte Cassino.Oni Wszyscy szli w bój po to by miał wolną d*pę,ginąc,rozrywani przez granaty,albo zostawali okaleczeni,bez rąk,bez nóg.Czy chcemy takiego społeczeństwa które nie mają szacunku do słów które są symbolem?Tak ma wyglądać Polska? to są właśnie wyborcy ideologii która truje społeczenstwa.

Szacunek? Szacunek mam do historii kraju w którym się urodziłem. Pytanie czy ty masz szacunek do jego obywateli bo widać, że nie. Jestem ateistą więc hasło Bóg dla mnie jest mało ważne. Ale dla mojej rodziny, znajomych dużo i szanuje ich wiarę tak samo jak ludzi wyznających islam, prawosławie czy protestantyzm. Honor? Ja mam honor i i pewne wartości takie jak szacunek dla innych, dotrzymywanie umów czy przestrzeganie prawa w kraju w którym mieszkam i jestem obywatelem.

I dlaczego zapominasz o zwykłych obywatelach którzy budowali dobrobyt i budują w tym kraju? Dlaczego zapominasz o mojej babci i innych ludziach którzy odbudowywali stolicę po powstaniu jak i resztę kraju? Dlaczego zapominasz o moim pradziadku który z pistoletem przy skroni musiał się dzielić zapasami żywności na zimę z "żołnierzami wyklętymi"? Albo o ofiarach ów żołnierzy którzy są jedynie temu winni, że nie chcieli się dzielić żywnością albo w przyjęli ziemię po reformie rolnej. Czy dzisiaj, o milionach rodaków którzy uczciwie pracują, płacą podatki, biorą udział w lokalnych inicjatywach? Oni są gorsi bo nie chodzą na marsze, nie szukają wrogów ojczyzny albo mają gdzieś jakiego koloru skóry jest ich sąsiad i co robi w łóżku?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10740 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 14 listopad 2016 - 18:58

Lech Kaczyński  nie  opublikował  tego  bo  podobno  są  tam Dane Agentów.

Ale na temat  owego  Ankesu  jest  wiele  mitów  i  spekulacji  bo  treść  jego  zna  kilka  osób  w Państwie

Akurat  PiS  Samoobrona LPR PSL i  Prawie  Cała  PO  za wyjątkiem jednej osoby.

Zrobiły   wspaniałą  robotę  likwidując  WSI

Bo jak się  Teraz  okazuje   po wyrokach  sądowych   Mieli  Rację

Andrzej  Duda  może  odtajnić  tą  cześć Aneks  z pominięciem  Agentów  wywiadu

Jak się  wszyscy w Polsce przekonali  Aneks  nie zawiera  za pewnie tylko  danych  wywiadu 

WSI nalezało spróbowac ułożyć pod potrzeby władzy lub umiejętnie wcielić w inne struktury. Obecna władza tak samo jak poprzednia nie ma szans ogarnąc pozostałości po tych służbach. Ci ludzie byli świetnie wykształceni, wytrenowani, bardzo inteligentni z szerokimi kontaktami w polityce oraz biznesie. Są doskonale zorganizowani w działalnosci zakamuflowanej, znaja procedury wywiadowcze i kontrwywiadowcze, wiedzą jak sie nie dać zdekonspirować, mylić tropy itd. Czy uważasz że takie jełopy jak Antonii, Ziobro czy ich zastępcy Jaki i Kownacki  sa choć w ćwierci tak bystrzy by dać sobie z nimi rade i wyplenić ich z życia publicznego? Nie maja najmniejszych szans a są dla nich o tyle cenni ze wprowadzaja olbrzymi chaos, bałagan i szum informacyjny w którym ludzie z byłego WSI zapewne potrafia sie świetnie odnaleźć.

Warto zapamiętać iż ich środowisko buduje człowieka bezideowego,którym łatwo manipulować.

Równie łatwo manipulować członkami sekty

Pis przepuścił konkretny atak na psl. Ciekawe co za tym stoi. Spadające sondaże? Chęć poszerzenia elektoratu?  Szydło mówiła o 500 plus i innych socjalnych pomysłach pisu. Jak gdyby zasiłki były głównym źródłem dochodu na wsi. Widać do jakiego elektoratu lewicowy społecznie pis się kieruje.

Na wsi nie jest najlepiej i zapewne jeszcze czas jakiś sie nie polepszy. Chłopi i częśc rolników głosowała na PIS ale jak bieda zajży do kieszeni to i swiatopoglad sie zmieni. Nie wiadomo co przyniesie CETA, UE funduje nam import z UPAiny z którym nasz rzad nie chce nic zrobić, rynek rosyjski zamkniety dla warzyw i owoców o innych płodach rolniczych nie wspomne. 500+ dało słaby efekt bo polska wies się starzeje, wczesniejsza wypłata dopłat bezposrednich poprawi humory na jakis czas ale co potem? PROW-y nie sa rozwiązaniem bo socjalny elektorat wiejski i tak z nich nie korzysta. 

Zapewne beda mamic tradycją, patriotyzmem, wizjami wielkiego rozwoju ale czy to wystarczy jak bedzie pusto w kieszeniach?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu