Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10561 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 16:28

Ano w tym że gimbusy powstały w związku z reorganizacją, część podstawówek stało się gimnazjami a część zamknięto. Tych zamkniętych nikt nie otworzy, szkoły pozostaną daleko a transport zniknie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 12:13
  •  

#10562 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 16:31

Gimnazja staną się innymi szkołami , jeśli podstawowymi to dla wiosek położonych najbliżej . Dzisiaj wożą tam z całej gminy .

Nie widzę tu niegospodarności , a raczej oszczedności .

#10563 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 16:38

Ano w tym że gimbusy powstały w związku z reorganizacją, część podstawówek stało się gimnazjami a część zamknięto. Tych zamkniętych nikt nie otworzy, szkoły pozostaną daleko a transport zniknie.

Tylko  że  do  Podstawówek też  muszą  dowozić.

Zresztą  w mojej Gminie  Gimbusy zlikwidowali  już  dawno

Dzieci  jeżdżą  Autobusami podstawianymi  przez PKS

Widzisz  Problemy  tam gdzie  ich  niema

:D :D :D

:lol: :lol:

:D

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#10564 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 18:21

Nie czytaj tych bzdur bo tylko głupka z ciebie robią. Komu chcesz powiedzieć, że szpitalowi nie opłaca się używać nowego sprzętu do np usg, gdy mają takie procedury zakontraktowane w NFZ? Chcesz powiedzieć, że lepiej im używać starego narażonego na awarie bo będzie taniej? daj spokój z tymi bzdurami. Jeśli szpital ma zakontraktowane procedury medyczne w NFZ do których potrzebne jest usg. To zawsze weźmie nowy aparat. Bo na nim zarobi. Jeśli w jakimś szpitalu siedzą i tylko czekają na kolejne oddłużenia to im się nic nie opłaca. Poza pobieraniem pensji.

@Ywa Ja tam zawsze piszę o 500 plus jako o kupowaniu głosów. Dzieciom pewnie coś tam pomoże. Ale najbardziej pomoże rodzicom. W końcu to sama Szydło chwaliła się, że wzrósł import używanych samochodów z Niemiec. Pewnie po to ta akcyzę podnieśli. Gdyby pis chciał, by pomogło dzieciom, te pieniądze można inaczej wydać. Ale to miało być dla rodziców by na pis zagłosowali. Program ten za nic nie doprowadzi do wzrostu urodzeń. Bo nikt normalny nie podejmie decyzji o posiadaniu dziecka tylko dlatego, że mu 500 zł dadzą. No i w kampanii Szydło oszukała ludzi twierdząc, że 500 będzie na każde dziecko.

Przestań już bredzić o tych darmowych obiadach i miejscach w żłobku bo od wychowywania są rodzice a n ie Państwo podobnie jak szkoły gdzie gminy grożać zamknięciem wymuszają na rodzicach wspólłfinasowanie  ich funkcjonowania czy budowy drug przez mieszkańców

Tymi właśnie gimbusami.

Większych głupot nie mogłeś wymyśi :P :P lć?

#10565 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 18:50

maxresdefault.jpg

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10566 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:04

Dlaczego "prawica" płacze nad działalnością FB, że banuje a sami nie dali Wyborczej czy TVN akredytacji?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#10567 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:26

Zmęczyly sie dziewczyny z KOD-u

CwvN9krXUAArJnQ.jpg

#10568 Share bukat82

bukat82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:30

Dlaczego "prawica" płacze nad działalnością FB, że banuje a sami nie dali Wyborczej czy TVN akredytacji?

Bo prawica jednemu daję drugiemu nie, a FB jak taki sprawiedliwy to niech daje wszystkim.

Początek drogi to dzień narodzin. I od tej chwili powoli starzejemy się, dla jednych kwiaty, innym piach w oczy, lecz wszystkich równo na końcu czeka krzyż...

#10569 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:35

Nigdzie się nie wywyższam i nie twierdzę że jestem jakoś wielce bogaty, może i jestem zamożny i nie narzekam na życie ale do bogactwa daleko. 500 jak najbardziej jest potrzebne tyle że jest wprowadzone w sposób który po prostu miał kupić wyborców.

Nienawiśc do pis? Brak. Tlko widzę że idzie to nie w stronę świata cywilizowanego tylko na wschód.

A co do twoich oszczerstw pod moim adresem - mój nick kilku osobom na forum coś mówi i robimy jakieś interesy. Więc jednak nie jest to takie proste że jestem anonimowy. A słowa które napisałeś są oszczerstwem które jest karane. Więc w poniedzialek złożone zostanie odpowiednie zawiadomienie do Sądu Rejonowego. Dokładnie Wydział Karny w Lublinie.

no patrz '' bohater '' już edytował swoje wypociny i pewnie myśli że nie ma już śladu  ;)

mało tego wydaje mu się  pewnie że jest tu anonimowo  :D

proponuje aby  przeprosił i odwołał to co napisał , skoro zrobił to tutaj  publicznie to i tu niech się kaja 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#10570 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:49

Przestań już bredzić o tych darmowych obiadach i miejscach w żłobku bo od wychowywania są rodzice a n ie Państwo podobnie jak szkoły gdzie gminy grożać zamknięciem wymuszają na rodzicach wspólłfinasowanie  ich funkcjonowania czy budowy drug przez mieszkańców

Większych głupot nie mogłeś wymyśi :P :P lć?

Sam bredzisz bo w zacytowanym przez ciebie poście nie napisałem ani słowa o darmowych obiadach i miejscach w żłobku. Zwidy jakieś masz. Zresztą darmowe obiady i miejsca w żłobku nie mają nic wspólnego z wychowaniem przez rodziców i wcale temu nie przeczą. A wielu dzieciom darmowe śniadanie i obiad w szkole bardzo by się przydały. Tak samo jak np darmowe żłobki pomagały by wyrównywać start małym dzieciom. To nie ma nic wspólnego z wychowaniem przez rodziców i wcale temu nie szkodzi. Tak więc widzisz sam kto tu bredzi. Jak zwykle piszesz bez sensu i zwidy masz.

Pogadamy jak  będziesz miał dzieci , bo na razie to jest  dyskusja ze ślepym o kolorach .

Taka właśnie z tobą rozmowa. Zbrakło argumentów to przeskok na inny watek, że niby mi coś tam odpowiedziałeś. @Krassis napisał jak te pieniądze państwo mogło by wydać na dzieci. To mu odpisałeś, że hieny będą na tym żerować. To ci napisałem jak żerują hieny jak pieniądze dajesz do ręki rodzicom. Na przykładzie aut. To szybciutko przeskoczyłeś na wątek pod tytułem jak będę miał dzieci. Nie wnikam już skąd wiesz, że nie mam. Pewnie wywodzisz to z tego, że pod niebiosa nie wychwalam tu 500 plus. A przecież każdy rodzic powinien bo to takie pieniądze. Otóż przyjmij do wiadomości, że 500 plus nie jest wyczekiwaną przeze mnie manną z nieba. I bez tego mam wystarczająco duże dochody. A że płacę w tym kraju podatki nie mam najmniejszych oporów by takie pieniądze przyjąć.

Edytowany przez hubertuss, 11 listopad 2016 - 19:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10571 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:55

Nie pogadamy nigdy . Z takimi poglądami nie ma szans by jakakolwiek dama uchyliła ci szpary. 

Twoich dochodów i zamożności nie neguję , tym bardziej że albo już , albo lada moment jak wcześniej pisałeś dostaniesz dwa domy .

Edytowany przez scoffer, 11 listopad 2016 - 19:58.

#10572 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 19:58

daruj sobie i nam tych swoich złotych myśli 

bo to naprawdę robi się nudne 

silisz się na dowcipnisia a to po prostu jest żenujące 

#10573 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:05

Istnieje opcja ignoruj użytkownika .

Nie będzie cie korcić by wciskać swoje trzy grosze . 

Tyle że trzeba mieć jaja by tej opcji użyć.

#10574 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:05

Wystarczyło 22 mld inwestować w przedszkola, żłobki a zamiast dawać gotówkę, dawać ulgi podatkowe czy sponsorować kolonie lub wyprawki dzieciom. Wtedy zamiast dawać gotówkę bezrobotnym czy stałym klientom MOPSu, wspieramy osoby pracujące. Lepiej żeby więcej dzieci rodziło się w rodzinach gdzie rodzice pracują niż u tzw. patologii.

Jasne  wtedy można by przetarg rozpisać ,albo fundacje zalożyć i już ,już elity by wiedziały gdzie zrobić przekręt a prostemu ludu ,jeszcze w głowie się poprzewraca od tej zawrotnej sumy 500

#10575 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:06

daniel-olbrychski-memy_24166388.jpg

#10576 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 803 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:10

Istnieje opcja ignoruj użytkownika .

Nie będzie cie korcić by wciskać swoje trzy grosze . 

Tyle że trzeba mieć jaja by tej opcji użyć.

twoje jaja to chyba przerosły już wszystko , przynajmniej w twoim mniemaniu 

dobrze wiemy że to  typowy objaw obsesji i kompleksów 

#10577 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:14

3b5Ws99.jpg

#10578 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:17

Bo prawica jednemu daję drugiemu nie, a FB jak taki sprawiedliwy to niech daje wszystkim.

Ale FB w swoim regulaminie określił komu udostępnia portal. Skoro nie chce tam ONR czy MN to dlaczego tam się pchają a teraz domagają się równości? Gdy drukarz odmówił wydrukowania ulotek LGBT to jakoś równości się nie domagali tylko twierdzili, że przedsiębiorca może robić co chce bo to jego prawo. Więc trochę konsekwencji w tym co się mówi.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#10579 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 20:35

Nie pogadamy nigdy . Z takimi poglądami nie ma szans by jakakolwiek dama uchyliła ci szpary. 

Twoich dochodów i zamożności nie neguję , tym bardziej że albo już , albo lada moment jak wcześniej pisałeś dostaniesz dwa domy .

Widzisz dla ciebie dyskusja mozliwa jest tylko z tym, kto się z tobą zgadza. Nie dopuszczasz jakich kolwiek innych argumentów. Z prostego powodu. Bo nie potrafisz na nie merytorycznie odpowiadać. Musisz do dzieci lub szpar się uciekać. Co pokazałem na przykładzie tego co odpisałeś dla @Krassus. Skończyły cię argumenty to zacząłeś pisać czy mam dzieci a teraz jeszcze szpary i domy. Masz rację nie pogadamy nigdy. Bo jakie kolwiek mądrości z twojej strony są natychmiast przeze mnie obalane i wyśmiewane. A tobie kończą się argumenty. Co pokazałem na poprzedniej stronie. Nie pierwszy raz zresztą.

Jasne  wtedy można by przetarg rozpisać ,albo fundacje zalożyć i już ,już elity by wiedziały gdzie zrobić przekręt a prostemu ludu ,jeszcze w głowie się poprzewraca od tej zawrotnej sumy 500

No tak pranie mózgu latami robi swoje. Już widzę jak Donek i Bronek otwierają pola namiotowe. Gdzie zapraszają dzieci za grube miliony. A eleganckie pensjonaty, czy inne tego typu ośrodki z bogata bazą stoją puste. Nawet ci się w głowie nie mieści, że jak te pieniądze dostają rodzice to jakaś część jest tak samo przejmowana w formie zarobków na różnych dobrach czy usługach. Przez różne firmy i osoby. Chwilówki proletariat lubi a tam odsetki duże. Tak samo jak nie mieści ci się w głowie, że państwo gdyby było odpowiedzialne z tym 500 plus mogło by wymusić pewne rzeczy na rodzicach na rzecz dzieci. Tak jak np wysłanie dzieci raz w roku na dwutygodniowe kolonie. Sama byś se mogła wybrać ośrodek bez przetargu i obawy, że będzie wałek. Ale wy wiecie doskonale, że to nie o to chodzi. Dla proletariatu ta kasa ma być do ręki a nie na dzieci. Bo dzieci nie głosują.

Edytowany przez hubertuss, 11 listopad 2016 - 20:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10580 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 11 listopad 2016 - 22:15

144593112410862672322.jpg

To on PIS wykończył? Jak? Kiedy?

Dlatego  że za rządów  Hanki  były  największe  matactwa  i  przekręty

Na razie to jest to jedynie narracja PISu w którą wierzysz. Żeby udowodnić ze za Hanki były najwieksze przekrety to trzeba zbadać wszystkie by miec punkt odniesienia. Zobaczysz że nic jej nie zrobią bo ona na Lecha i jego ludzi pewnie ma odpowiednie papiery.

Patrzycie na 500+ jako przekupstwie wyborczym jedynie.

Na zachodzie to norma dodatki rodzinne na dziecko. To zaraz napiszecie, że są bogatsi itd.

A wychodzi na to, że oni wiedza i rozumieją, że sam przepływ pieniądza jest ważny.

To haniebne w Waszym mniemaniu  500+ to wydatkowane jest na towary i usługi. Czy to źle?

Zaczerpnięte z zachodu czy wschodu Waszym zdaniem?

To że coś jest na zachodzie nie znaczy że jest mądre. 

By był przepływ pieniądza to należy obnizyć podatki a nie zabierać i dawać a po drodze kaste urzednicza finansować . 

Gdyby ludziom nie zabierać też mieliby wiecej kasy i wydaliby na towary i usługi

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu