Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10381 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 13:16

Jakby zapowiadała to jej start w wyborach nie miał by sensu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:35
  •  

#10382 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 09 listopad 2016 - 13:56

@wdaniel zachowujesz się już jak dziecko. takimi tekstami tylko mnie rozśmieszasz.

i po raz kolejny ci to piszę (zanim ty to napisałeś, to ja już to napisałem)

Co mnie obchodzi kiedy ty to coś napisałeś. Ty napisałeś ja tez mam prawo napisac co mi się podoba. Bo niby co jak ty to napisałeś to już nikt inny nie może. 

Sprawa jest banalnie prosta ja napisałem w tej sprawie to:

(...)

Nie kpina. To akurat już pochwaliłem, lecz trochę późno i to o kilkanaście lat jest zauważony ten problem:

Nie wiem co ty tam pierwszy napisałeś. Ale tutaj masz dwie wyprzedzi od których zaczęła się cała dyskusja. Acz kolwiek widzę, że w końcu się zgodziłeś z tym co napisałem. Pisząc to:

Jest to twoja nadinterpretacja przepisu (która po części mimo, że nie ma jej nigdzie napisanej jest również i w moim odczuciu poniekąd prawdą)

Jeśli jednak chcesz mi udowodnić, że napisałeś pierwszy, że 4 tys nie odciągnie kogoś od aborcji wskaz mi to konkretnie. Zacytuj swoją wypowiedź z przed daty mojego postu tj 4-11-2016 godziny 19:23. I odpowiedz na pytanie dlaczego skoro jak twierdzisz napisałeś pierwszy, że 4 tys nie odciągnie nikogo od aborcji, czego mogłem nie zauważyć. To dlaczego kwestionujesz tą samą wypowiedź w moim wykonaniu Pisząc, że nie jest to kpina i to akurat pochwalasz.?

Krótko na temat wklejaj cytat z tym, jak twierdzisz, że 4 tys nikogo nie odciągnie od aborcji z przed 4-11-2016 godz 19:23. Skoro się upierasz, że pierwszy napisałeś. Napisz dlaczego skoro tak stwierdziłeś odpowiedziałeś na moją wypowiedź, że nie jest to kpina i to akurat popierasz? I przyznam ci rację. Bo na razie to raz piszesz, że nie jest to kpina innym razem, że nawet jak by dawali 10 tys to nie odciągnie nikogo od aborcji.

Udowadniać ja nikomu nic nie muszę, ale jak tak bardzo chcesz, to proszę bardzo:

http://forumbhp.pl/v...hp?f=39&t=23464 Moja wypowiedź z dn. 4 listopad godz. 8:32. Jestem tam zalogowany jako wojtek.d

Co do reszty, to śmieszny jesteś właśnie ty. Próbujesz postawić na swoim, pisząc, że "w końcu się zgodziłem".  Typowe dla zachować PIS-owców, ale cóż, widocznie tak już jest, skoro tylko przy takich stajesz. Tak samo bym mógł ci napisać, że w końcu zrozumiałeś, jak napisałeś, że 4 tyś to pieniądz i że się też przyda. Również widocznie zrozumiałeś, że to jest tylko twoja nadinterpretacja, bo jak by nie była twoją nadinterpretacją, to kobiety chcące urodzić dziecko nie dostały by tych 4 tyś. Ustawodawca jednak ma odmienne zdanie niż ty, a jego zdanie masz a Art. 9.1 i 9.2.

Jak byś czytał uważnie to, co pisałem we wszystkich postach, to byś widział, że na samym początku pisałem, iż piszesz to samo, co ja, lecz innymi słowami.

Oczywiście odpowiedzi na moje pytania wcześniejsze się nie doczekam z twojej strony, bo jesteś tak samo zakłamany jak PIS, bo potrafisz rzucać puste słowa zdań wyrwanych z kontekstu?

Pokazałeś już co chciałeś, że chcesz piać o aktach prawnych nie znając nawet Art. którego się czepiasz. Jeżeli czytałeś tą ustawę, to masz do niej jakieś jeszcze uwagi?

Założę się, że nawet nie wiesz gdzie szukać aktów prawnych, bo jak próbujesz znaleźć, to wyskakują co tylko artykuły brukowców zamiast strony rządowe. A nawet jak już pójdziesz tropem podpowiedzi, którą dałem koledze @Marekfarmer i podesłałem link, to nie będziesz potrafił z niego skorzystać.

Wybacz, ale ktoś musiał ci napisać całą prawdę o tobie.

#10383 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 14:37

Nie no teraz to mnie rozbawiłeś. Tym wyczynem pokazałeś ile warta jest dyskusja z tobą. Wklejasz coś z innego forum, że niby ty pierwszy napisałeś. Dobra niech ci będzie już nawet sprawdzał nie będę I tak mam niezły ubaw. Szkoda tylko, że zapomniałeś, że my jesteśmy na innym forum. No ten argument pierwsza klasa szacun normalnie.

Jak byś czytał uważnie to, co pisałem we wszystkich postach, to byś widział, że na samym początku pisałem, iż piszesz to samo, co ja, lecz innymi słowami.

Po wszystkich postach dodaj na innych forach, żeby prawda byłą. To co na inne fora mam za tobą wchodzić i czytać co ty tam piszesz? Żeby nie było,że ty gdzieś już coś napisałeś. Otóż na tym forum po moich słowach, że jest to kpina ty napisałeś, że nie. Wcześniej na ten temat głosu nie zabierałeś i nigdzie na tym forum nie pisałeś, że 4 tys nie odciągnie kobiety od aborcji. A jeśli zabierałeś na tym forum taki głos zacytuj. Jeśli pisałeś tak na innych forach. To świadczy o tobie, że piszesz, aby się czepiać tylko. Bo skoro na innych forach piszesz, że te pieniądze nie odciągną kobiet od aborcji a tu piszesz, że jest odwrotnie to sam widzisz. Na co to wychodzi.

Bawisz się w recenzenta wszystkich na forum. Cytujesz po kolei nawet jak się zgadzasz to próbujesz coś tam dowieść, że jest odwrotnie. Tym razem się przejechałeś.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#10384 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 09 listopad 2016 - 14:53

To świadczy o tobie, że piszesz, aby się czepiać tylko. Bo skoro na innych forach piszesz, że te pieniądze nie odciągną kobiet od aborcji a tu piszesz, że jest odwrotnie to sam widzisz.

Zacytuj mnie, gdzie napisałem, że pieniądze te odciągną kobiety od aborcji? Zacytuj też akt jakiś prawny, który będzie świadczył o tym, że te pieniądze mają na celu odciągnięcie kobiet od aborcji - jesteś w stanie?

I nie pisz kolejnych elaboratów, tylko odpowiedz konkretnie, tak jak to żądasz od zwolenników PIS, bo w tej chwili nie różnisz się niczym od nich. Już nie każę ci odpowiadać na wszystkie zadane przeze mnie pytania, bo i tak nie znasz na nie odpowiedzi, a jak znasz, to by wyszło, że miałem rację.

Ze zwolenników PIS to @Staszek jest bardziej konkretny od ciebie. Jeżeli nie znajdziesz potwierdzenia twoich zarzutów, to przyznaj się do błędu i napisz, że nie ma nic takiego, a nie jak @Marekfarmer uciął się i nie chce przyznać się do błędu. 

Jak znajdziesz - przeproszę cię i przyznam ci rację.

Podobnie z tym alkoholem za kierownicą - podaj coś sensownego, a jak nie masz nic w zanadrzu lepszego, to przyznaj się do tego.

#10385 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1178 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 15:11

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Wy tu pierdu pierdu a w Ameryce demokracja zagrożona. Ludzie wychodzą na ulice i protestują. Gdzieś już coś podobnego się wydarzyło ostatnio tylko zapomniałem gdzie.

#10386 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 15:41

Masz na myśli PiS i latanie ze skargami do Parlamentu Europejskiego, że wybory samorządowe zostały sfałszowane? Bo nie przypominam sobie, żeby w Polsce po wyborach były takie strajki z powodu sfałszowanych wyborów.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#10387 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 16:12

Zaczęło się od tego. 

Co powiecie na plucie polityków pisu w twarz kobietom, które zdecydują się urodzić poważnie chore lub kalekie dziecko? Przecież opieka nad takimi dziećmi potrafi kosztować dużo więcej niż marne 4 tys i to na miesiąc. A ci durnie z pisu po 4 tys proponują. Przecież to jakaś kpina jest.

Ty odpisałeś, że to nie kpina tylko to pochwalasz. Teraz domagasz się konkretów. Tylko problem w tym, że skoro teraz się ze mną zgadzasz to po co ta cała dyskusja. Po co wtedy zaprzeczałeś, że to nie kpina?

Zacytuj mnie, gdzie napisałem, że pieniądze te odciągną kobiety od aborcji? Zacytuj też akt jakiś prawny, który będzie świadczył o tym, że te pieniądze mają na celu odciągnięcie kobiet od aborcji - jesteś w stanie?

Jak już ustaliliśmy ten  pierwszy post był na innym forum. Ale to drobiazg. 

To ty tego nie rozumiesz, bo przecież wyżej ci już napisałem w pierwszym poście, którym odpisywałem na twoje wyzwiska, że suma ta nie zmusi nikogo do rodzenia i po raz kolejny ci to piszę (zanim ty to napisałeś, to ja już to napisałem). Nawet jak by dawali 10tyś, to też by to nikogo nie odciągało od aborcji. Nie mniej jednak pokaż mi zapis w tej ustawie, że kwota ta jest jako odciąganie od aborcji? Jest to twoja nadinterpretacja przepisu (która po części mimo, że nie ma jej nigdzie napisanej jest również i w moim odczuciu poniekąd prawdą). 

Czy ty czerpiesz z tego ośmieszania się jakąś satysfakcję? Czy ty widzisz, że raz piszesz tak raz tak? Zaprzeczając sam sobie. teraz zgadzasz się z tym, że te pieniądze nie odciągną nikogo od aborcji. To po co ta cała dyskusja pytam jeszcze raz?

@PawelWlkp nawet pisowska wierchuszka jakoś mocno się nie cieszy. Po Brexicie gdzie miała dostać po d Komisja Europejska a dostali nasi. Pisowcy dość spokojnie oceniają sytuację. Trump to masa niepewności. Żeby tylko niektóre jego pomysły. Jak płacenie NATO krajów członkowskich za obronę czy ocieplenie relacji z Rosją się nie spełniły. Bo może to nie wyjść nam na zdrowie. I nie mam tu nic przeciwko samemu ociepleniu tych relacji. Ale pytanie co i kogo USA będzie mogła za to poświęcić. Czy Ukrainę, czy da Putinowi więcej luzu w naszej części Europy, czy np grupa OPEC zmniejszy wydobycie, czy USA będzie za zniesieniem embarga? Nie ciesz się tym tak bo za ileś czasu możesz się martwić.

Edytowany przez hubertuss, 09 listopad 2016 - 16:48.

#10388 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 17:35

@ROLNIK7 A która partia zapowiada, że zniesie 500 plus? Niektóre zapowiadają zmiany. Ale żadna nie zapowiada likwidacji No może znajdziesz jakieś przykłady i pokarzesz, że się mylę. 

@wdaniel zachowujesz się już jak dziecko. takimi tekstami tylko mnie rozśmieszasz.

i po raz kolejny ci to piszę (zanim ty to napisałeś, to ja już to napisałem)

Co mnie obchodzi kiedy ty to coś napisałeś. Ty napisałeś ja tez mam prawo napisac co mi się podoba. Bo niby co jak ty to napisałeś to już nikt inny nie może. 

Sprawa jest banalnie prosta ja napisałem w tej sprawie to:

Co powiecie na plucie polityków pisu w twarz kobietom, które zdecydują się urodzić poważnie chore lub kalekie dziecko? Przecież opieka nad takimi dziećmi potrafi kosztować dużo więcej niż marne 4 tys i to na miesiąc. A ci durnie z pisu po 4 tys proponują. Przecież to jakaś kpina jest.

A ty mi tak odpowiedziałeś cytując to co zamieściłem wyżej:

Nie kpina. To akurat już pochwaliłem, lecz trochę późno i to o kilkanaście lat jest zauważony ten problem:

Nie wiem co ty tam pierwszy napisałeś. Ale tutaj masz dwie wyprzedzi od których zaczęła się cała dyskusja. Acz kolwiek widzę, że w końcu się zgodziłeś z tym co napisałem. Pisząc to:

Jest to twoja nadinterpretacja przepisu (która po części mimo, że nie ma jej nigdzie napisanej jest również i w moim odczuciu poniekąd prawdą)

Jeśli jednak chcesz mi udowodnić, że napisałeś pierwszy, że 4 tys nie odciągnie kogoś od aborcji wskaz mi to konkretnie. Zacytuj swoją wypowiedź z przed daty mojego postu tj 4-11-2016 godziny 19:23. I odpowiedz na pytanie dlaczego skoro jak twierdzisz napisałeś pierwszy, że 4 tys nie odciągnie nikogo od aborcji, czego mogłem nie zauważyć. To dlaczego kwestionujesz tą samą wypowiedź w moim wykonaniu Pisząc, że nie jest to kpina i to akurat pochwalasz.?

Krótko na temat wklejaj cytat z tym, jak twierdzisz, że 4 tys nikogo nie odciągnie od aborcji z przed 4-11-2016 godz 19:23. Skoro się upierasz, że pierwszy napisałeś. Napisz dlaczego skoro tak stwierdziłeś odpowiedziałeś na moją wypowiedź, że nie jest to kpina i to akurat popierasz? I przyznam ci rację. Bo na razie to raz piszesz, że nie jest to kpina innym razem, że nawet jak by dawali 10 tys to nie odciągnie nikogo od aborcji.

Zlituj się

Nie uważam, że zabieranie samochodów to głupota, lecz jestem cały czas za. Straszaki przestają działać, bo co ci da, że ktoś zabierze ci prawko, jak bez prawka dalej możesz jeździć? Spróbuj w takim razie jechać bez auta... Jak sobie kupi drugie, to mieć go na oku i znowu zabrać, bo z pewnością po trzeźwemu nie pojedzie

A co mi da jak zabiorą komuś nie jego samochód/pojazd. Może sobie dalej jechać innym. Co to pijak nie może samochodu kupić nawet nie mając prawo jazdy? Skąd wiesz, że będzie jeździł? Pod każdym domem pijaka ma policja stać i mieć go na oku? Przecież są bazy danych i tak samo można pilnować ludzi z zabranym prawkiem. Nie uważasz, że twoje pomysły to raczej jakieś bajki. Skąd wiesz, że nie wiedziałem co to jest liteQ?

Głosuj na złodziei i folksdojczy albo na nowoczesnych złodziei nieuków to szybko się przekonasz co zapowiadali a co zrobią.

Jakby złodzieje i folksdojcze chciały wprowadzić 500+ to miały na to 8 lat. Jakoś przed wyborami w 2010r nie zapowiadali podwyżki wieku emerytalnego ani obniżenia zasiłku pogrzebowego a to zrobili.Więc obrońcy tych szumowin trochę pokory. Ktoś tu napisał jaka partia tacy wyborcy wobec tego kim Wy jesteście.

http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#10389 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4196 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 18:11

Póki co to na pis głosują w największych ilościach najsłabiej wykształceni. Więc uważaj z tym jaka partia tacy wyborcy. W 2010 roku były wybory prezydenckie. A z tego co pamiętam to Komorowski nie podnosił wieku emerytalnego. Ale skąd tak dobrze wykształcony ktoś jak ty może o tym wiedzieć. Za to jeden pan po kampanii powiedział, że nie wie co mówił w tej kampanii bo był na tabletkach. Więc masz rację jaka partia, tacy wyborcy

#10390 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 18:32

Masz na myśli PiS i latanie ze skargami do Parlamentu Europejskiego, że wybory samorządowe zostały sfałszowane? Bo nie przypominam sobie, żeby w Polsce po wyborach były takie strajki z powodu sfałszowanych wyborów.

Zapomniałeś  o  Komitecie  Ochrony Darmozjadów   który twierdzi że  Demokracja  w Polsce  jest  zagrożona

:D :D :D

:D :D

:lol:

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10391 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:19

Biedny Lech Kaczyński, jest darmozjadem bo uważał, że orzeczenia TK należy bezwzględnie wykonywać a co najwyżej możemy je krytykować Nawet promotor Dudy(tego Dudy który był członkiem UW jak Petru) nie za bardzo jest dumny z wychowanka. 

Edytowany przez Krassus, 09 listopad 2016 - 19:22.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#10392 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:36

Krassus , o osobach nie żyjących pisze się w czasie przeszłym . 

Co do  polityki ,obstawiam że o jednego Donalda  T. w polityce za dużo , ciekawe którego ?

Edytowany przez scoffer, 09 listopad 2016 - 19:36.

#10393 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:43

15036262_1169440359808000_38011509366616

#10394 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:52

Dziwne, Kijowski jakoś nie wyszedł na ulice z powodu wyników wyborczych:

Nie walczymy z wynikiem wyborów, nie walczymy z Jarosławem Kaczyńskim.

http://wiadomosci.wp...l?ticaid=1180ec

A niektórzy próbują mu przypisać, że tak robi.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#10395 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:56

To oczywiste , głównym celem jego działalności jest zniesienie obowiązku alimentacyjnego .

#10396 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:58

Niech  się  Pakuje  może  na  alimenty  zarobi

W Ameryce  Dobra zmiana

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10397 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 19:59

Nie no jak to mawia Szydło "demokracja w Polsce ma się świetnie" .Jedynie co można jej zarzucić to że stała się demokracją  jednoosobową

#10398 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:02

Na szczęście PiS pomógł Kurskiemu który też alimentów nie płacił na dziecko. Czy on może nie płacić bo żona może lewaczka? Właśnie, czym się różni Kijowski niepłacący alimentów od Kurskiego też niepłacącego?

Edytowany przez Krassus, 09 listopad 2016 - 20:03.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

#10399 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1239 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:11

Nie  porównuj  darmozjada  do  Kurskiego  bo  Kurski płacił  ale mniejsze  jak zadeklarował jak był  europosłem  a to  różnica. Bo  darmozjad nie płacił  wcale

5fc229bb774742da933f383a21471fcc.png

Edytowany przez marekfarmer, 09 listopad 2016 - 20:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10400 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 09 listopad 2016 - 20:12

Kurski zdaje się nie jest członkiem PiS od paru dobrych lat o ile pamiętam