Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10301 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 07 listopad 2016 - 12:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A jeszcze jedno-wiesz wszystko o Jarku to może też wiesz dlaczego nie był internowany? -taki wielki antykomunista.

 

Poczytaj jego "Autobiografię" - tam znajdziesz odpowiedź na to pytanie :D

PS: nie polecam czytania osobom, które nie potrafią mieć swojego zdania, bo okaże się, że Jarek jest lepszy pod każdym względem od Putina, gdyż to właśnie Jarek obalił komunizm, liderem Solidarności był Lech Kaczyński itp. itd...

 


Kolejny  Raz  Bredzisz   Grzegorz  Bierecki  nie jest  Senatorem  PiS

:D :lol: :D

:D :D

:D

 

Kolego, zamiast bredzić to może zaczniesz odpowiadać na pytania? Albo po prostu odpowiedz: " nie odpowiem, bo te pytania pogrążają moje kochane PIS, które wyprało mi mózg i nie mogę odpowiadać w taki sposób...Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:04
 •  

#10302 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:dolnośląskie

Napisany 07 listopad 2016 - 12:56

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Manipulacje słowne- nie jest w tej chwili ale kiedy SKOKI były to nie miał nic wspólnego z PIS?


A wy myślicie,że o co na prawdę chodzi z reformą oświaty-zmienią się książki zwłaszcza historia i dopiero się zdziwicie co było.Młode umysły są bardzo chłonne a rodzice nie zawsze mają czas wszystko wytłumaczyć.Cały czas powtarzam nie jestem fanem PO ale to co PIS tworzy jest niebezpieczne.Politycy wszystkich partii -bez wyjątku-są umoczeni w przeróżne machloje i kombinacje.Dla niektórych są jednak kryształowe ugrupowania i to trzeba docenić-ortodoksyjna wiara czyni cuda.To już nie są klapki na oczach-to jest moher zaciągnięty po samo krocze.   #10303 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 13:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie kpina. To akurat już pochwaliłem, lecz trochę późno i to o kilkanaście lat jest zauważony ten problem:

 

Kpiną było dawanie 4tyś. matce (bo przecież nie dziecku), która poczęła z gwałtu - o tym też pisałem, że nawet w małżeństwie może dochodzić do gwałtów.

 

Wszystko się zgadza. Ale ktoś musi w końcu mieć z tego korzyści. Czy podniesienie ubezpieczenia lub droższa akcyza poprawi bezpieczeństwo? - Wątpię, bo młodzi gniewni cały czas byli, są i będą.

Poprawić bezpieczeństwo natomiast mogło by zabieranie pojazdów:

- osobom, które prowadzą po spożyciu

- osobom, które prowadzą bez prawa jazdy (nie tym, co zapomnieli, lecz tym, co nie posiadają, bo nie zrobili, albo zabrano im w postępowaniu administracyjnym)

- osobom, które łamią przepisy RD w rażący sposób

Samochód taki powinien być zlicytowany i jak ktoś sobie go wykupi, to będzie miał. Jak ktoś pożyczy komuś pojazd, to też będzie się zastanawiał 2 razy nad tym, czy ma pożyczać czy nie...

Zabieranie prawa jazdy po przekroczeniu 50/h w terenie zabudowanym też na początku dawało efekt, bo każdy się bał, ale teraz widzę, że powoli ten straszak przestaje działać.

 

Do pisu się zapisałeś czy jak? 4 tys przy opiece nad niepełnosprawnym lub ciężko chorym dzieckiem to są grosze. Pokaż mi kobietę, która wiedząc, że nosi nie odwracalnie uszkodzony płód zdecyduje się go urodzić za 4 tys. Wiedząc, że dziecko po urodzeniu umrze lub będzie wymagało skomplikowanego i kosztownego leczenia bądź opieki. Oczywiście biorąc pod uwagę kobiety, których światopogląd dopuszcza rozważenie wyboru aborcji w takiej sytuacji.

Z tym zabieraniem samochodów to już w ogóle pojechałeś. Bogaci po kupili by se trupy do jazdy po pijaku. A biedni by cierpieli. Bo gdyby ojcu alkoholikowi zabrali auto cała rodzina by cierpiała. Jak bogatemu zabiorą to żona i dzieci i tak mają po samochodzie. Nie mówiąc o tym, że pijak kupił by se drugi. To jest populistyczne hasło.

 

 

Prawda  jest  taka  że  Nie  jest  Senatorem PiS

Startował   jako   Kandydat  niezależny

Co najwyżej  to  jest  Były  Senator  PiS

 

 

Wiesz nie każdy da się nabrać na takie tanie chwyty. Bierecki jest od dawna związany z pis. 

 

https://pl.wikipedia...zegorz_Bierecki

 

W 2010 prezydent RP Lech Kaczyński powołał go na członka Narodowej Rady Rozwoju. W wyborach parlamentarnych w 2011 wystartował do Senatu jako bezpartyjny kandydat z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 17 (Biała Podlaska). 

W marcu 2015 na własną prośbę został zawieszony w prawach członka klubu parlamentarnego PiS w związku z publikacjami prasowymi na temat nieprawidłowości, do jakich miało dochodzić w systemie SKOK

W przyjętym we wrześniu 2015 przez Sejm VII kadencji sprawozdaniu podkomisji nadzwyczajnej do spraw realizacji ustaw o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych zarzuciła ona Grzegorzowi Biereckiemu wykorzystywanie kas do prywatnego bogacenia się oraz konflikt interesów. Miał on polegać m.in. na łączeniu funkcji prezesa Kasy Krajowej i prezesa zarządu Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych, któremu Kasa Krajowa i nadzorowane przez nią SKOK-i zlecały płatne usługi, byciu współwłaścicielem spółki, która wynajmowała lokale podległym Kasie Krajowej SKOK-om oraz udział we władzach kilkunastu spółek zarabiających na usługach dla kas nadzorowanych przez Kasę Krajową, której Grzegorz Bierecki był prezesem, i która nakazem lub zaleceniami miała nakłaniać je do korzystania z usług tych spółek. Majątek fundacji po jej likwidacji przekazano prywatnemu podmiotowi, której głównymi udziałowcami byli bracia Grzegorz i Jarosław Biereccy. Grzegorz Bierecki objął także stanowisko prezesa spółki SKOK Holding S.à.r.l. założonej w 2007 w Luksemburgu, która przejmowała większość zysków należnych Kasie Krajowej. Wnioski podkomisji kwestionowali posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz Kasa Krajowa, zarzucając m.in. „jednostronny przebieg prac.

2015 został ponownie wybrany na senatora, kandydując jako niezależny (PiS nie wystawiło kontrkandydata w tym okręgu) i otrzymując 42 862 głosy. W Senacie przystąpił ponownie do klubu PiS, został przewodniczącym senackiej Komisji Budżetu i Finansów Publicznych

 

To, że nie przyznaje się do bycia w pis. Nie znaczy, że nie jest człowiekiem Kaczyńskiego. Czytałem już gdzieś kilka razy, że są podejrzenia, że wyprowadzone prze niego do Luksemburga pieniądze posłużyły. Do sfinansowania pisowskiej pralni mózgów naiwnym. Za tą kasę ponoć uruchomiono niezależną od rzeczy w sieci i tym podobne. Pis blokował również proponowaną przez po i psl ustawę. Która nakazywała Komisji Nadzoru Finansowego kontrolę instytucji takich jak skoki tak samo jak banki. Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:04
 •  

#10304 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 07 listopad 2016 - 15:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Do pisu się zapisałeś czy jak? 4 tys przy opiece nad niepełnosprawnym lub ciężko chorym dzieckiem to są grosze. Pokaż mi kobietę, która wiedząc, że nosi nie odwracalnie uszkodzony płód zdecyduje się go urodzić za 4 tys.

Żeby zapisać się do PIS-u, to nie wiem, co by mi musieli dawać... No, chyba że posadę zamiast Kaczyńskiego czy Macierewicza, bo wtedy bym mógł coś zmienić. Co do tych 4 tyś., to uczepiłeś się samej kwoty. Przeczytaj dokładnie co napisałem jeszcze prócz tej kwoty, a może zrozumiesz.

Myślisz, że wszyscy są materialistami? Masz dzieci? Miałeś styczność z dzieckiem autystycznym, z zespołem downa, czy wodogłowiem? Z dziećmi, którym jakaś kończyna się nie wykształciła? Po tym, co piszesz, to wątpię. Jeżeli tak, to porozmawiaj z tymi rodzicami i zapytaj się czego tak naprawdę potrzebują:

- po pierwsze - do pogodzenia się z myślą o chorobie dziecka potrzebny jest specjalista z dziedziny psychologii

- po narodzinach - psycholog i konsultacje ze specjalistami danej dziedziny związanej z chorobą dziecka - oczywiście wszystko refundowane

- dostępność do darmowych leków lub leków za symboliczną złotówkę

- dostępność do sprzętu rehabilitacyjnego, materacy przeciwodleżynowych itp. również darmowego lub za symboliczną złotówkę (taki np. materac to koszt ponad 500zł. Symboliczna złotówka to symboliczna złotówka i nie więcej niż 10zł.)

Te 4 tyś. tak naprawdę jest mniej rodzinom potrzebne jak 4 tyś świadczenia pogrzebowego za zgon ubezpieczonego. Dziecko jest dzieckiem, bez względu jakie się ma urodzić. Zanim się urodzi, to cała rodzina już je kocha - nawet roczne dziecko, które jest zazdrosne o pierś matki ssaną przez noworodka też kocha to maleństwo. Nie piszę tu o patologiach, o syndromie poaborcyjnym - gdzie też powinien wkroczyć psycholog... Te 4 tyś. jest niczym becikowe dla zdrowego dziecka, a ono nikogo nie zmusi do rodzenia ani do usuwania ciąży. Prawda jest taka, że przy zdrowym dziecku nie masz takich wydatków, jak przy zdrowym, czasu poświęconego też masz dużo mniej, bo chore dziecko będzie potrzebowało tej opieki (co niektóre) aż do jego śmierci.

 

Z tym zabieraniem samochodów to już w ogóle pojechałeś. Bogaci po kupili by se trupy do jazdy po pijaku. A biedni by cierpieli. Bo gdyby ojcu alkoholikowi zabrali auto cała rodzina by cierpiała. Jak bogatemu zabiorą to żona i dzieci i tak mają po samochodzie. Nie mówiąc o tym, że pijak kupił by se drugi. To jest populistyczne hasło.

Na podział biednych i bogatych bardzo sobie ładne rozwiązanie znalazły kraje skandynawskie - stamtąd zapożyczyłem sobie ten wątek zabierania samochodów. Jedź tam i zobacz jak to funkcjonuje. A co do tego, że niby "pojechałem" - to odpowiem: "tak, pojechałem... i tym jechaniem zwiedziłem prawie całą Europę od Węgier po Hiszpanię i Anglię. Nie byłem tylko w Portugalii i nie byłem we Włoszech. Kilometrów dużo nie robiłem, jeździłem zgodnie z Tachografem, a mandaty miałem do zapłacenia 2: w Niemczech na kwotę 15Euro za poluzowaną śrubę mocującą kontener do przyczepy (udało się inspektorowi BAG raz ją obrócić) i w Czechach 50 Euro za przekroczenie szybkości o 11km. Jak wiedziałem, że jadę, to dzień wcześniej już nie piłem, bo dla zawodowego nie ma normy 0,2 lub 0,5 w Niemczech, tylko norma to 0.0. Kontroli co przeszedłem, to zliczyć się nie da, bo były dni, że i kilka na raz, ale jakoś nic nie wykazywały prócz tych, o których pisałem wyżej.

A skoro piszesz, że pojechałem, to wysłał bym ciebie do rodziny, w której dziecko zginęło właśnie dlatego, że bawiło się na placu zabaw, a jakiś pijak wjechał samochodem do piaskownicy i je zabił. Powiesz im, że to głupi pomysł, by samochody zabierać? Ale tak w 4 oczy?

Jak rodzina biedna i straci auto, bo ojciec pijak, to nawet jak by to auto było w rodzinie, bo by nikt nie zabrał tego auta, to kto będzie woził autem, skoro ojciec tylko jeździ? Twoim zdaniem lepiej jak pijany ojciec zawiezie całą rodzinę do kościoła samochodem i po drodze spotka się z ciężarówką zabijając siebie i dzieci?

A teraz z jednej z rozmów z matką rodziny patologicznej (sorki, że tyle "z", ale to celowo): "Jak by zabrali mu auto, a nie prawo jazdy, to by w końcu był spokój, bo bez prawa jazdy dalej jeździ, a jak bym mu zabrała kluczyki to jeszcze by i mnie zabił..."

 

Słucham krytyki nie tylko tych z PIS, lecz każdej osoby...

 

I jeszcze jedno - nie jestem stronniczy. Już wiele razy powiedziałem, że jak PIS zrobi coś na +, to też to pochwalę, o ile nie będę miał jakichś sprzeciwów.#10305 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:dolnośląskie

Napisany 07 listopad 2016 - 15:26

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ja bym poszedł jeszcze dalej -spowodowanie wypadku śmiertelnego pod wpływem jakichkolwiek substancji odurzających traktować jako zabójstwo,analogicznie uszczerbek na zdrowiu-usiłowania zabójstwa.Kara bezwzględnego więzienia oraz odszkodowania i renty na poziomie odszkodowań"smoleńskich" i tyle w temacie.#10306 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 07 listopad 2016 - 16:11

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Kara bezwzglednego więzienia jest średnio sensowna.(za wyjatkiem wypadku smiertelnego) Klient idzie do paki, traci pracę i siłą rzeczy przestaje jeździć, kupować paliwo, płacić podatki,  jednocześnie stajac sie utrzymankiem Państwa. Odszkodowania powinny być - to racja.

Ostatnio niejaki Ziobro wymyslił ze alimenciarzy do paki bedzie wsadzał i tym samym będzie ich utrzymywał. Ciekawe czy jest mozliwe by zagonić takie towarzystwo do łopaty albo do miotły by był jakikolwiek pożytek.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10307 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 16:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Niestety więźniów nie można zmuszać do pracy. Ale ponoć jak się siedzi ileś lat to praca i możliwość wychodzenia z celi jest nagrodą. Ciekawe tylko czy dalej było by nagrodą gdyby kasa nie szła na konto więźnia.

@wdaniel widzę, że dalej nie rozumiesz o co mi chodzi z tymi 4 tysiącami. Skoro rozumiesz ile opieki i troski wymagają takie dzieci. Co wymieniasz od myślników. To powinieneś zrozumieć, że 4 tys nie załatwia wcale tej sprawy. Sam więc zapytaj tych rodziców o których piszesz. Czy im 4 tys sprawę rozwiązuje? Bo oczywiście te 4 tys to jakieś pieniądze. Ale przy takich dzieciach to jest drobiazg. I na koniec najważniejsze do czego dążę i o co mi chodzi. Jeśli kobieta ma urodzić takie dziecko to je urodzi bez względu czy jej 4 tys dadzą czy nie Jeśli zdecyduje się usunąć ciążę to te 4 tys też jej nie przekona aby tego nie robiła. To tak jak z 500 plus. Niby ma zwiększyć dzietność. Ale prawda jest taka, że jak ludzie zechcą dziecko to będą je mieli. Jak kobieta zajdzie w ciąże przypadkowo to też urodzi. I żaden normalny człowiek nie zaplanuje dziecka bo mu 500 zł będą płacić. Tak jak żaden nikt normalny nie zdecyduje się na urodzenie chorego lub upośledzonego dziecka bo dostanie 4 tys. Nie licząc nie planowanych ciąż. U normalnych ludzi decyzja o posiadaniu dziecka chorego lub zdrowego to przesłanki takie jak miłość, światopogląd, wartości rodzinne, więzi i tak dalej. A nie 500 czy 4 tys zł.

Jeśli myślicie, że odbieranie samochodów sprawi, że nie będzie na drogach pijaków to powodzenia. Szkoda tylko, że nie zauważacie, że pijak nie myśli o tym jak wsiada do samochodu bo jest pijany. I koło się zamyka. Odbierają prawko za szybką jazdę. I co mamy rekordy wypadkowości w świąteczne weekendy. Zaostrzyli kary dla pijanych i co jak pili tak piją. Nie przyrównujcie Skandynawii do Polski. Bo tam inny naród, inna kultura picia, inna kultura jazdy, inna siec drogowa.

@Zbigniew3003 jeśli ktoś kogoś zabije jadąc autem po pijaku to trafia do więzienia. Tak jest od dawna. I po pijaku dalej jeżdżą. Wypacanie przez sprawców takich rent jest możliwe. Tylko znowu mamy to samo. Pijak może sprawić, powodując taki wypadek, że reszta rodziny trafi na ulicę. Bo cały majątek pójdzie na rentę. 


Edytowany przez hubertuss, 07 listopad 2016 - 16:16.


#10308 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 07 listopad 2016 - 16:24

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Na wszystko jest sposób. By znaczaco ograniczyć liczbę pijanych na drogach wystarczy podnieść norme do 0,5 promila :D

Co do więźniów - niech kazdy dzień przepracowany w więźniu bedzie traktowany jak dwa dni normalnej odsiadki. Komu zależy będzie zapierniczał by szybciej wyjść.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10309 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 07 listopad 2016 - 16:49

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tylko  gdzie  mają pracować  ci  więźniowie ???

PiS  właśnie  wprowadza to żeby  więźniowie  pracowali  są  budowane  zakłady  pracy w obrębie  więzień

I  jak na razie  jest  więcej  chętnych  do pracy  jak miejsc Pracy

:D B) :D

:D :D

:D

 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10310 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 16:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Więzienie pracowali już przed objęciem władzy przez pis. Więc nie ekscytuj tak się tym, że pis coś tam buduje. Prace porządkowe, budownictwo i inne są stosowane już od wielu lat. Nie wszyscy więźniowie mogą brać udział w takich pracach. I nawet jeśli powstaną jakieś zakłady w więzieniach to i tak nie wszyscy będą mogli tam pracować. A chętnych jest więcej też nie od dziś. Bo jak pisałem praca przy długiej odsiadce jako możliwość wyjścia z celi jest nagrodą.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:04
 •  

#10311 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 07 listopad 2016 - 17:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Powstają   już  pierwsze  zakłady  są  i więźniowie Pracują  i  Zarabiają  na swoje  utrzymanie  i  na długi  jakie mają


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10312 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 07 listopad 2016 - 17:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

Tylko  gdzie  mają pracować  ci  więźniowie ???

PiS  właśnie  wprowadza to żeby  więźniowie  pracowali  są  budowane  zakłady  pracy w obrębie  więzień

I  jak na razie  jest  więcej  chętnych  do pracy  jak miejsc Pracy

:D B) :D

:D :D

:D

 

Trzeba być debilem by budować zakłąd pracy w obrębie więzień. Oni nie mają obowiązku pracy i jak im sie odechce to zakład leży i beczy :D Uzaleznienie sie od siły roboczej która nic nie musi a której nie zwolnisz  to twór czysto komunistyczny. Zeby cos takiego wymyślić trzeba sie logiki w burdelu uczyć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10313 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 829 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 07 listopad 2016 - 17:10

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 wszystko to już było przerabiane i dobrze wiemy jak się skończyło 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#10314 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 07 listopad 2016 - 17:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To co zarobią więźniowie w tych zakładach czy innych miejscach pracy. idzie tylko i wyłącznie na ich potrzeby. Państwo nic z tego nie ma. Lepiej więc zamiast wydawać ciężki szmal na budowę takich zakładów przy więzieniach. Wysyłać ich do pracy przy porządkowaniu miast i innych terenów na budowy i tym podobne. Zarobią to samo. A państwo mniej dołoży do interesu.#10315 Share Piotr778

Piotr778

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 241 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 07 listopad 2016 - 17:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Taa powstaną miejsca internowania dla myślących inaczej niż prezes#10316 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 07 listopad 2016 - 18:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Na wszystko jest sposób. By znaczaco ograniczyć liczbę pijanych na drogach wystarczy podnieść norme do 0,5 promila :D

Co do więźniów - niech kazdy dzień przepracowany w więźniu bedzie traktowany jak dwa dni normalnej odsiadki. Komu zależy będzie zapierniczał by szybciej wyjść.

 

To  gdzie  mają  Pracować   w więzieniu  jak nie  w  Zakładzie  Pracy  stworzonym na terenie  Zakładu Karnego  ????

Chyba że  mają  zastąpić  strażników ???

Trzeba być debilem

 

Chciałbyś  sprowadzić  wszystkich  do  swojego  poziomu 

Pokonać  doświadczeniem

:D B) :D

:D :D

:D


Edytowany przez marekfarmer, 07 listopad 2016 - 18:07.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10317 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 07 listopad 2016 - 18:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Moze im jeszcze w wiezieniu koścół wybudować bo lubia się modlić?

 

"w więźniu " czyli podczas odbywania kary co nie uznacza że fizycznie w budynku wiezienia, o ile to  zrozumiesz na co nie ma wielkiej nadziei.

Gdybyś nie był taki ułomny jak jesteś wiedziałbyś że więźniowie wielokrotnie wykonuja prace poza więzieniem pod okiem pilnujących ich strazników. Jest sprawa oczywistą że w zewnetrznym zakładzie pracy jest mozliwe zorganozowanie im pracy w okreslonym dziale zapewniając nalezyty nadzór. Z takich "atrakcji" wyłączeni są niebezpieczni którzy poza pakę nie powinni wychodzić.

Co do debili - nie musisz się martwić . Masz nie  zagrozone pierwsze miejsce.  B)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10318 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 07 listopad 2016 - 18:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie  muszą   budować  Kościołów  są  już  kaplice  ale ty jako Naczelny Debil   zapomniałeś  o ty.

Ciekawe  ilu  chętnych  znajdziesz którzy  będą  chcieli   zatrudnić  więźniów  poza murami

A budowa  Miejsca pracy na Terenie  ma same  plusy 

Ale Debile  jak ty  zalani nienawiścią  do  wszystkiego  co  PiS  zrobi  tego  nie rozumieją

Na szczęście  Debili takich jak ty  jest tylko  kilkanaście procent

:D B) :D

:D :D

:D


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10319 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 07 listopad 2016 - 18:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Oj Mareczek, 

Pobudziłes się nadto ale dla PISu to normalne. W tej sekcie oprócz tego że dominują głupi i pracowici znajdują się młodzi gniewni (jak ty) i starzy wkur..ni (jak Jarosław i Antoni) ;)

Warsztaty robocze też maja a jednak trzeba wybudować im zakłady. Co te zakłady miałyby produkować 

 

PS. Debili jest wiekszość i dlatego PIS wygrał wybory.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:04
 •  

#10320 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 07 listopad 2016 - 18:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

http://wpolityce.pl/...kim-dzienniku-o

-usuniecie-polski-z-ue-tak-bardzo-bola-go-rzady-pis

 

W końcu   Wałęsa  wymyślił  coś  mądrego 

Oby  go  UE  posłuchała  i  Polskę  wyrzuciła  z  Uni

:lol:  B)  :lol:

:lol: :lol:

:lol:

 

 

Ps.  Debili   jest  mniejszość i jest  ich  coraz  mniej.

    Obchodzą  oni  święto  6 króli

 


Edytowany przez marekfarmer, 07 listopad 2016 - 18:49.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Likwidacja KRUS - tego chce Komisja Europejska zobacz »