Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10121 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 16:21

Marekfarmer - widzę że jesteś typem chłopka co nawet nic od siebie nie potrafi napisać tylkko kopiujesz artykuły z 2015 roku. Żebyś jeszcze kopiował z jakiegoś niezależnego źródła. Ale nie - ty masz sprany mózg i kopiujesz z takich "wiarygodnych" źródeł , że nie obrażając nikogo , jakby episkopat wydał podręcznik do wychowania seksualnego ;).

No ale jak sam nie możesz błysnąć to trzeba "kraść" słowa. Wstydziłbyś się.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 11:05
  •  

#10122 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 17:00

Co jest dla Ciebie wiarygodnym ?Ja widzę że co by PiS NIE ZROBIŁ TO JEST GRUPKA LUDZI CO BĘDĄ WSZYSTKO KRYTYKOWAĆ

#10123 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 17:12

Czy znowu będziesz się migał od odpowiedzi? Jak byś nie zauważył, to ja potrafię na każdy twój zarzut odpowiedzieć, a ty:

Jako  na temat  Akcyzy  którą  jak twierdziłeś  w 2013-14  obniżyli   co  ci  pokazałem że   podnieśli  nie  potrafiłeś  się  do  tego  odnieść

Marekfarmer - widzę że jesteś typem chłopka co nawet nic od siebie nie potrafi napisać tylkko kopiujesz artykuły z 2015 roku. Żebyś jeszcze kopiował z jakiegoś niezależnego źródła. Ale nie - ty masz sprany mózg i kopiujesz z takich "wiarygodnych" źródeł , że nie obrażając nikogo , jakby episkopat wydał podręcznik do wychowania seksualnego ;).

No ale jak sam nie możesz błysnąć to trzeba "kraść" słowa. Wstydziłbyś się.

Aha  jak  Wy  kopiujecie    to  jest  dobrze  ale  jak ja   to  źle  ciekawe.

Ja wiem że  dla ciebie  jedyne  rzetelne źródło  informacji  to  Gardzina  Wyborcza  i  Nesswek   lub  brukowce  typu  fakt  czy Super  ekspres

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#10124 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 17:32

Oczywiście najbardziej wiarygodna jest TVP, Republika i TV Trwam hehhehehe.Jeszcze ta Niezależna tylko ciekawe od kogo. Piorą Wam mózgi a wy za tych cwaniaków dalibyście się pozabijać. Wiecie jak jest różnica między tym a poprzednim rządem. Tamci się nakradli a Ci muszą się nakraść a że mają perspektywę czteroletnią to robią to jak najszybciej. I teraz upychamy swoich gdzie się da, wypłacamy wysokie nagrody, zamawiamy z wolnej ręki w firmach znajomych lobbystów. A dla pospólstwa co mamy? Wyższe podatki i opłaty. No ale jest oczywiście 500+ wydawane bez żadnej kontroli z czego najbardziej cieszy się żulerka pod monopolowym. A wyższą kwotę wolną od podatku i niższy wiek emerytalny wprowadzi się przed wyborami i niech się następcy martwią...  Dla mnie to taka sama (a może nawet gorsza) zgraja jak poprzednicy. Jak to mówią z deszczu pod rynnę i pamiętajcie nikt uczciwy kariery w polityce nie zrobi bo mu na to nie pozwolą klany polityczne.

#10125 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 04 listopad 2016 - 18:02

Nie   PO-PiS  Tylko  PO-PSL

Odpowiedziałem ci  jak zmarnotrawili  Prawie  500 mld złoty  przypomnę  ci  raz  jeszcze

PO-PSL Zmarnotrawili :

187,6 mld zł – wyłudzenia podatku VAT w latach 2008–2015

80 mld zł – straty budżetu na cenach transferowych w latach 2007–2015

10,5 mld zł – wzrost nakładów na zatrudnienie w administracji publicznej w latach 2008–2012

7 mld zł – straty budżetu z tytułu nierozstrzygniętej aukcji na częstotliwość LTE w 2015 r.

5 mld zł – wypłaty odszkodowań za jednorękich bandytów

1,465 mld zł – budowa nieefektywnej e-administracji od 2012 r.

1,26 mld zł – strata na Stadionie Narodowym

700 mln zł – ORP Gawron/Ślązak, czyli najdroższy patrolowiec świata

800 mln zł – roczny koszt obsługi systemów informatycznych w ZUS

Co najmniej miliard złotych – straty na podwyższeniu akcyzy na papierosy i alkohol

182 mln zł – koszty przygotowania budowy elektrowni atomowej

Nie będę  tutaj  wyliczał  takich  błahostek  jak zakup  drogich  mebli  czy  foteli przez Sikorskiego  i tym podobnych bo szkoda czasu.

Wytykasz  Macierewiczowi   Jakieś  drobne  to ci  przyponę

Prezydent Kaczyński  budżet na 2010 rok  158,485 mln zł

Komorowski 2011 Chciał  181,833 mln złoty  Po burzy medialnej dostał  171,524 mln złoty

Wzrost  wydatków o  13mln złoty  ale to taki szczegół

tak tak tak dobrze powiedziane  - zmarnotrawili pieniądze z aukcji lte :))) tu się zgadzam - zostawili w prezencie nowemu rządowi który zafundował za to 500 plus :) 

człowieku - pis ma czas pisac 20 ustawę o trybunale - ale na kwotę wolną mu brakło czasu - podobnie jak na jednorękich bandytów 

z działań walczących z wyłudzeniami vat-u wyszło narazie zero korzyści poza trzepaniem akurat niewinnych. Obniżenie podatku dla przedsiębiorców polega na wprowadzeniu cit dla spółek o obrocie do miliona zł - czyli praktycznie dla nikogo - natomiast ma zniknąć liniowe 19 procent - z którego korzystało większość przedsiębiorców. do tego składki zus w górę:)  I każda zmiana mimo szczytnych haseł działa dokładnie odwrotnie. Natomiast inwestorzy z zagranicy dostają zwolnienia z podatku jeszcze większe jak wcześniej - mimo że i tak nie ma kto już pracować w tych strefach - bo bezrobocie realne jest zerowe - licząc milion ukrainców pracujących w polsce.  - co do cen transferowych to nie wiem o co ci chodzi - podejrzewam że też nie wiesz. za to tak

500 + kosztuje 20 miliardów rocznie - reforma gimnazjów - to będzie dobrze ponad 10 miliardów 

odszkodowanie za caracale następne 10 miliardów. współczesna wersja NSDAP kolejne miliardy ....

#10126 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 18:36

tak tak tak dobrze powiedziane  - zmarnotrawili pieniądze z aukcji lte :))) tu się zgadzam - zostawili w prezencie nowemu rządowi który zafundował za to 500 plus :)

człowieku - pis ma czas pisac 20 ustawę o trybunale - ale na kwotę wolną mu brakło czasu - podobnie jak na jednorękich bandytów 

z działań walczących z wyłudzeniami vat-u wyszło narazie zero korzyści poza trzepaniem akurat niewinnych. Obniżenie podatku dla przedsiębiorców polega na

500 + kosztuje 20 miliardów rocznie - reforma gimnazjów - to będzie dobrze ponad 10 miliardów 

odszkodowanie za caracale następne 10 miliardów. współczesna wersja NSDAP kolejne miliardy ....

Z tego co słyszałem to  niema  kasy  na razie na podwyższenie Kwoty wolnej od Podatku :D

Wyłudzanie  Podatku  wat  spada  także  nie pisz bzdur  :D :D :D

Skąd  te  dane  o kosztach reformy  Gimnazjów. ???????

Pokaż  wyrok  sądu  za  te  odszkodowania  za Carcale  bo  nic nie słyszałem  o  takowych  ????

https://www.wprost.p...SI-skazany.html

Edytowany przez marekfarmer, 04 listopad 2016 - 18:40.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#10127 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 18:53

Mareczek ,podejmiesz ten nadludzki wysiłek by odpowiedzieć czy wzrost akcyzy jest wzrostem opodatkowania czy nie?

Ile będzie kosztować reforma gimnazjów wiesz może?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#10128 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2235 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:01

Oczywiście najbardziej wiarygodna jest TVP, Republika i TV Trwam hehhehehe.Jeszcze ta Niezależna tylko ciekawe od kogo. Piorą Wam mózgi a wy za tych cwaniaków dalibyście się pozabijać. Wiecie jak jest różnica między tym a poprzednim rządem. Tamci się nakradli a Ci muszą się nakraść a że mają perspektywę czteroletnią to robią to jak najszybciej. I teraz upychamy swoich gdzie się da, wypłacamy wysokie nagrody, zamawiamy z wolnej ręki w firmach znajomych lobbystów. A dla pospólstwa co mamy? Wyższe podatki i opłaty. No ale jest oczywiście 500+ wydawane bez żadnej kontroli z czego najbardziej cieszy się żulerka pod monopolowym. A wyższą kwotę wolną od podatku i niższy wiek emerytalny wprowadzi się przed wyborami i niech się następcy martwią...  Dla mnie to taka sama (a może nawet gorsza) zgraja jak poprzednicy. Jak to mówią z deszczu pod rynnę i pamiętajcie nikt uczciwy kariery w polityce nie zrobi bo mu na to nie pozwolą klany polityczne.

A jaką kontrolę byś chciał? Ja bym temu co pisał że kredytna ziemię z 500 spłaca dał talon na bułki bo tonie zgodne z prawem a dzieci pewnie w lumpexie ubiera znamm takie przypadki :D :D B)

#10129 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:01

Tu  masz odpowiedź  skoro nie wiesz i się  ciągle  pytasz  https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcyza

Skąd  ja  ma wiedzieć  ile wyniesie  koszt likwidacji  Gimbazy

#10130 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:08

PiS skokowo podnosi wiek emerytalny rolnikom, choć przed wyborami zapowiadało jego obniżkę. Od 2018 r. mieszkańcy wsi będą pracowali aż o 5 lat dłużej niż obecnie. W czwartek sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny pozytywnie zaopiniowała prezydencki projekt ustawy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10131 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:10

Podnieśli  do  70  roku życia  czy  jak ????

Może jakieś  konkrety  podasz a nie puste  hasła

#10132 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:12

no patrz,  twoje głupkowate źródła tego nie podają ?  :D  :D  :D

nic dziwnego skoro nikt z pisuaru tego nie wie 

a podobno wszystko policzone i skonsultowane  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#10133 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:16

Dziś rolnicy mogą przejść na emeryturę w wieku 55 lat (kobiety) i 60 lat (mężczyźni), o ile przepracowali w gospodarstwie przynajmniej 30 lat. Taką możliwość wywalczyli rolnikom ludowcy po ciężkich bojach z Platformą Obywatelską. To była cena, jaką PO musiała zapłacić za nieblokowanie przez PSL podwyżki wieku emerytalnego...Teraz o 5 lat później

#10134 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:21

Tylko że  PiS  nowej ustawy  Emerytalnej  nie  wprowadził  żadnej  więc  w jaki sposób  podnieśli???

#10135 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:22

Tu  masz odpowiedź  skoro nie wiesz i się  ciągle  pytasz  https://pl.wikipedia.org/wiki/Akcyza

Z tego wynika że PIS podniósł kolejny podatek a ty sie tak zarzekałes że tego nie zrobia.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#10136 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:23

Co powiecie na plucie polityków pisu w twarz kobietom, które zdecydują się urodzić poważnie chore lub kalekie dziecko? Przecież opieka nad takimi dziećmi potrafi kosztować dużo więcej niż marne 4 tys i to na miesiąc. A ci durnie z pisu po 4 tys proponują. Przecież to jakaś kpina jest.

Podwyżka akcyzy na auta to takie skubanie obywateli praktykowane przez pis poprzez nakładanie różnych nowych podatków. Niby nie na obywatela wprost. Ale na dobra lub usługi. Ja nawet rozumiem, że stare z dużymi silnikami zdrożeją. Ale tak jak ktoś podawał przykład na caddy to spora podwyżka dla przeciętnego Polaka. No ale teraz Morawiecki każde produkować nowe elektryczne. Którymi zaleje świat. Jeszcze większa podwyżka kosztów utrzymania auta to koszt ubezpieczenia. Jeśli na początku roku ktoś miał wątpliwości czy podatek bankowy i od usług finansowych przyczynił się do podwyżki cen ubezpieczeń komunikacyjnych. To teraz ich już nie powinien mieć. 

#10137 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 19:32

A jaką kontrolę byś chciał? Ja bym temu co pisał że kredytna ziemię z 500 spłaca dał talon na bułki bo tonie zgodne z prawem a dzieci pewnie w lumpexie ubiera znamm takie przypadki :D :D B)

A chociaż by taką, żeby tatuś alkoholik nie przepijał tych pieniędzy z kumplami pod sklepem a potem lał te dzieciaki po gębach.

Z tego co słyszałem to  niema  kasy  na razie na podwyższenie Kwoty wolnej od Podatku :D

Nie ma? A przed wyborami to było mówione że bezpośrednio po objęciu władzy obniżą wiek emerytalny, zwiększą kwotę wolną od podatku, wprowadzą 500+, pomogą frankowiczom, A teraz nie ma kasy? heheh Ale co się dziwić,tak samo jak Szydło się zaklinała, że to Gowin będzie Ministrem Obrony Narodowej.

#10138 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 20:09

Krakowa  odrazu  nie zbudowali    Zanim Polska  z ,,Ruiny,, się  odbuduje  trochę  potrwa

http://www.se.pl/wia...dzy_701658.html

#10139 Share szarywilk

szarywilk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów
  • Zainteresowania:Mocne i szybkie maszyny, duze i ciezkie tez :)

Napisany 04 listopad 2016 - 20:11

Wyłudzanie  Podatku  wat  spada  także  nie pisz bzdur  :D :D :D

Skąd  te  dane  o kosztach reformy  Gimnazjów. ???????

Pokaż  wyrok  sądu  za  te  odszkodowania  za Carcale  bo  nic nie słyszałem  o  takowych  ????

https://www.wprost.p...cer-WSI-skazany

AHa 

Wiesz ty chyba faktycznie z pisu jesteś 

W jednej wypowiedzi sam sobie zaprzeczasz - przecież podwyżka kwoty wolnej miała być finansowana z poprawy ściągalności podatków :) to jak poprawiło się i nie ma z czego podnieść kwoty wolnej ???  

a co do gimnazjów - czy rząd podał albo policzył ile to będzie kosztować ( łącznie z nowymi podręcznikami, zwolnieniami nauczycieli - często remontami jednych budynków - i zwrotem dotacji unijnych na remont gimnazjów) ????? nie zgadnij dlaczego :) 

a co do wyroku sądu :) daj czas francuzom :) 

ale pomijając resztę - tłumaczenie Błaszczaka - że pan Macierewicz gadając głupoty powstrzymał egipcjan od oddania ruskim mistrali - idealnie pokazuje filozofię tego rządu i tych ludzi - nigdy do niczego się nie przyznawaj - jak cie złapią za rękę powiedz że to nie twoja ręka....... A że wszystko wskazuje że nasz cały rząd jest pionkiem putina to ja naprawdę boję się o ten swiat..... niestety pis  zdaje sobie sprawę ,  że rozwalanie unii i obrażanie wszystkich krajów europejskich - naprawdę nie pomaga nam - a pomaga jedynie rosji - tym bardziej jak w stanach wygra Trump - przecież ten rząd doprowadzi do 4 rozbioru polski w ciągu jednej kadencji....... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10140 Share Zbigniew3003

Zbigniew3003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 listopad 2016 - 20:16

PO kradło ale chociaż stwarzali pozory PIS idzie na chama ,nie można obsadzić kogoś bez wyższego wykształcenia-zmienia się wymogi,nie jest fachowcem w danej dziedzinie to co ale jest z PIS-u,jest wymóg stażu fiku-miku i nie ma.Zawsze mówiono że TVN kłamie-, pewnie tak,ale to co robi TVPIS (KURSKI),jest jeszcze gorsze bo TVN to telewizja komercyjna a TVP ma być publiczna czyli bezstronna a czy od roku ktoś słyszał choć jedno  słowo krytyki rządu.Czy może ktoś z dziennikarzy żle się wyraził o jakimkolwiek polityku PIS.Nagle same świętości-nieomylni i niskazitelni.I żeby było jasne -nie jestem sympatykiem byłej władzy ale miała być DOBRA ZMIANA a na razie" dobra" zmieniają właścicieli.