Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#10001 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 15:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ta jasne każdy płaci no może oprócz CiebieReklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:30
 •  

#10002 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 16:00

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Widzę że forumowa pacynka jak zwykle umieściła błyskotliwy wpis ;). brawo staszku , ciągle trzymasz poziom#10003 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 01 listopad 2016 - 16:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jak Zmusili   skutecznie  Skoro   zmieniła  zdanie  po tym jak odwiedzili  ją  dygnitarze UE.  A co twoim zdaniem Walonia  najpierw powiedziała  nie  a potem  co  nagle  zmienia  zdanie  ???  Dlaczego????   Jasne  jest  że  została  do tego  zmuszona  a jak  pewnie dowiemy  się  nie długo.

Każdy kto  ma choć  odrobinę  oleju  w głowie   to wie

Tak na Lecha  Kaczyńskiego i na Prezydenta  bodajże  Czech  Były  ogromne  naciski  na podpisanie Traktatu  Lizbońskiego.

 

Czy ja Popieram CETA  czy  nie to niema największego  znaczenia

 

Myślałem, że pytając czym czy tez jak zmusiła UE Walonię do zaakceptowania umowy CETA dostane konkretną odpowiedź. A dostałem tak zwany banał wymijający. Jeszcze raz zapytam więc w jaki sposób UE zmusiła Walonię do zaakceptowania CETA? Szantażem, sankcjami, przymusem fizycznym? Odpowiedz konkretnie skoro to wiesz.

Jako, że guzik wiesz to ci napisze, że w Walonii rządzą socjaliści, czyli po twojemu lewactwo. To lewactwo postanowiło zrobić na złość rządowi Belgii który składa się z partii opozycyjnych czyli prawicowych. Nikt tam nikogo do niczego nie zmuszał. Po prostu zagwarantowano im to co chcieli.

Tak samo nikt nie zmuszał pisowskiego rządu do akceptacji tej umowy. Bowiem v ce premier Morawiecki od początku jest za tą umową. Przeciwny był Ziobro ale przegrał ten spór jako człowiek wiecznie przegrany. Tak więc sam przed sobą się usprawiedliwiasz, że twoi ulubieńcy zostali do czegoś zmuszeni. A tak naprawdę sami chcieli.

Pisząc o Lechu Kaczyńskim , że go do czegoś zmusili to robisz mu niedźwiedzią przysługę. Bowiem najgorsze dla polityka jest przyznać, że został do czegoś zmuszony. W dodatku przez obywateli innego kraju. Bo przecież mieliśmy wstać z kolan.

To czy popierasz CETA ma znaczenie. Tylko ty się nie przyznasz, że nie popierasz CETA bo pis to poparł. To jest wasz problem. To jest ludzi wypranych propagandowo przez pis. Nawet jak pis robi coś przeciwko wam czy sprzecznie z waszym interesem to wy się do tego nie przyznacie. Bo oni kupili wasze umysły. I macie mówić, pisać i myśleć tak jak oni chcą. Więc masz odwagę tutaj przyznać czy jesteś za czy przeciw CETA.

 

 Przypuścmy że Polska jest drugą Białorusią sprawy sądowe nabrałyby natychmiastowego tępa, jednak będąc w UE nikt nikogo wyraznie nie przyskrzyni,z prostego powodu,zostaniemy posądzeni o zamykanie opozycji,rządy totalitarne,a wtedy Timmermansy, Junkery czy Schulze zwalą się z całą mocą.Nogi macie upaprane aferami,tego piętna już się nie pozbędziecie,jak SLD czy AWS,podejrzewam że z PO stanie się to samo,oba ugrupowania wyniszczyły afery.Pozostaje mieć nadzieję że tak się stanie,to jedyna sprawiedliwość.Takich jak Ty,szemranie chroniących skundlone aferami elity należy ignorować,myślących że skoro nowa władza nie wsadziła ich za kraty to są czyści,gotowi do natychmiastowego powrotu,propagandowa orkiestra gra,należy przypominać propagandystom obłudę i dwulicowość.

 

Sprytne usprawiedliwienie sobie znalazłeś. Raptem obchodzi cię co UE sobie pomyśli. A prawda jest taka, że te audyty oskarżenia, pomówienia guzik dały. Pis nikogo za nic nie skarze bo nic na nikogo ważnego z po nie ma. To się wszystko mówi dla takich jak ty. Aby zamydlić wam oczy, że niby teraz zostanie wymierzona sprawiedliwość. A tu zaraz rok mija i nic.

Człowieku gdzie ja bronie skundlone aferami elity? Pisałem wyraźnie, niech im udowodnią przekręty i posadzą. Umiesz czytać? Pis ci wmówił, że kto ich krytykuje to broni skundlone elity jest z po , nowoczesnej czy kodu. A pokarz mi choć jeden cytat, gdzie ja tych elit bronię? Niech im udowodnią przekręty i posadzą. Napiszę ci jeszcze raz.

Z tym ignorowaniem to sam osobiście każdy mój post komentujesz. Prawda która piszę jest celna słuszna i boli takich jak ty wypranych propagandowo przez pis. Więc jeszcze długo nie będziesz mnie ignorował.Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:30
 •  

#10004 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 listopad 2016 - 16:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

ASF jest winą PSL? ;) Brawo ty.

 

Mogłeś nie słyszeć bo u rydzyka o tym nie powiedzą.

 

No właśnie - ciebie i tobie podobnych podniesienie podatków i nie podnoszenie kwoty wolnej od podatku nie robi różnicy. Na podstawie tego można by powiedzieć że jesteś pasożytem żerującym na tych co zarabiają i płacą podatki.

 

Co do dopłat i 500+. Radziłem sobie bez dopłat przed unią poradzę sobie bez dopłat jak znikną - a zresztą dopłaty w moim przypadku absolutnie nie idą na prowadzenie gospodarstwa. Jeszcze kilka lat temu za dopłaty co roku dokupowałem kilka hektarów albo jakies maszyny. Teraz za roczne dopłaty kupuję około 50m.kw. we Wrocławiu lub Warszawie (oczywiście po lewej stronie Wisly ;) ). A 500+ - jest jak najbardziej ok , tyle że nie we wprowadzonej formie. Bo to co wprowadzilito ewidentne "kupienie" elektoratu. Nieważne że w perspektywie roku lub 2 rozłoży to budżet i spowoduje podniesienie podatków - przecież w znacznej części elektorat i beneficjencii tak nie płacą podatków.

 


Tak PSL jest  winne  bo kto  wtedy dowodził  w Ministerstwie.  Wiedzieli  kilka  lat  wcześniej  że  zbliża  się  ASF  i nie zrobili  nic  żeby  nas  przed tym  uchronić.

Teraz  wydaje  się  duże  pieniądze  na Walkę  z ASF  a można było   te  pieniądze  przeznaczyć  na  Płot  i jakiś  odstraszaczy  dzikich zwierząt   wzdłuż  całej  Granicy  wschodniej który  zminimalizował  by  przedostanie  się  ASF  do  Polski.

 

Mnie  kwota  Wolna od Podatku  nie obowiązuje  więc  ja  mam to gdzieś  czy będzie 3 tyś  czy 10 tyś.

To nie oznacza  że  nie płace  podatków.

Tak masz Rację  500+  to było  ewidentne  Kupienie elektoratu  zgadzam się  w 100%. Ale  te  500+  w wielu  rodzinach było  potrzebne  i  bardzo  im  pomogło  szczególnie   Rolnikom  w mniejszych gospodarstwach.  500+   to słuszna  idea  ale  nie  dopracowana  idealnie  bo   duża  część  trafia  do  ludzi   których  tego  nie  potrzebują   500+  a  Biorą.

Co do  Płacenia  Podatków  to  się  mylisz  płaci  je  każdy  niema   chyba w Polsce   takiej grupy  społecznej która  by  nie płaciła  podatków.  Nawet  ci  z pod Budki z Piwem  płaca  Podatki( VAT i Akcyza) 

 

Dopłaty  z UE  to  tak  samo   kupienie  sobie  elektoratu. Gdyby  nie było  dopłat  prowadzenie  Gospodarstwa  było  by  łatwiejsze.

Bo teraz  każdy  patrzy  ile  to Rolnik  Dopłat  dostaje szczególnie  ludzie  z Miasta.

 

Gospodarka Rynkowa  to  jest  zły  system

Centralnie  Planowana była  już  lepsza  większa  stabilizacja  była  w Rolnictwie

Teraz  moim zdaniem w Rolnictwie  Potrzeba stożyć  mechanizm  który  by  rególował Cenę  surowca  względem gotowego  Produktu

Bo  pszenica  tanieje  a w Piekarni  chleb  już  nie

1kg Wołowiny  u Rolnika płaca  13zł  w sklepie  najtańsza  30-40zł

Rzepak  tak samo  niema zależności  Ceny  rzepaku  do  Ceny  Oleju

A takie  mechanizm  jest  potrzebny   żeby   było  mało wile  stabilnie

 

Dobry-przyk%C5%82ad-Petru-vs.-Pi%C5%82su

 


Edytowany przez marekfarmer, 01 listopad 2016 - 16:35.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10005 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 16:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Czyli następny płot przed ASF powinni postawić Niemcy na linii Odry? Jak tego nie zrobią to nazwiesz ich idiotami? A jak postawią to co wtedy powiesz?#10006 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 listopad 2016 - 16:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nie  płot  Który  powinna zbudować  UE  powinien być  na  jej  wschodniej Granicy    co  PO-PSL  zbagatelizowało  Zagrożenie  o którym  wiedzieli  i  nic  nie zrobili  aby  ustrzec  Polskie  Rolnictwo  przed ASF.

 

Niemcy  nie  powinny  stawiać  płotu  między  sobą  a Polską  bo  przecież  miało nie być  granic  w  UE.  Płot  powinni zbudować  na ścianie Wschodniej UE  Teraz  jest  za późno  i   niema  sprawdzonej  Recepty  na  Walkę  z ASF.

Ale to  że  Mamy  ASF  w Polsce  To  zasługa  PO-PSL  Bo  NIC nie zrobili  żeby  nas ustrzec  przed tym  a wiedzieli  o zagrożeniu  kilka  lat  wcześniej


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10007 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 17:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Widzę że forumowa pacynka jak zwykle umieściła błyskotliwy wpis wink.png. brawo staszku , ciągle trzymasz poziom

 

No pomyśl ile jest ludzi tak zaradnych jak Ty 0,1% a takiej patologi co niby podatków nie płacą? Załóżmy 5% taa patologia kupuje fajki to funduje obiad dwojgu dzieciom z ubogich rodzin a Ty co ano nic tylko łapy wyciągasz po środki zue liczone w milionach wink.png oni butelkę zwrotną do sklepu oddająa Ty co buch do śmieci tongue.pngtongue.png a za śmieci płacisz tyle co patologia czyli kto do Twoich śmieci dopłaca? Znowu patologia i tak dzięki nim się ten Twój interes kręci cool.png#10008 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 01 listopad 2016 - 19:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ja nie jestem  wyznawcą  PiS.  Ja jestem  przeciwnikiem PO i Nowośmiesznej. Pisałem  już tutaj że  Nie głosowałem na PiS  w wyborach  Parlamentarnych.

 

PiS  nie jest  idealną  partia   ale  obecnie  niema  lepszej  Alternatywy  dla  Polski.  Niestety  ale  drugi  Edward Gierek  jeszcze  się  nie  ujawnił w Polskiej Polityce.

Głosowanie nie za kimś tyko przeciw komuś to żałosna postawa. 

 

 


 

Teraz  wydaje  się  duże  pieniądze  na Walkę  z ASF  a można było   te  pieniądze  przeznaczyć  na  Płot  i jakiś  odstraszaczy  dzikich zwierząt   wzdłuż  całej  Granicy  wschodniej który  zminimalizował  by  przedostanie  się  ASF  do  Polski.

 

 

Tak masz Rację  500+  to było  ewidentne  Kupienie elektoratu  zgadzam się  w 100%. Ale  te  500+  w wielu  rodzinach było  potrzebne  i  bardzo  im  pomogło  szczególnie   Rolnikom  w mniejszych gospodarstwach.  500+   to słuszna  idea  ale  nie  dopracowana  idealnie  bo   duża  część  trafia  do  ludzi   których  tego  nie  potrzebują   500+  a  Biorą.

 

 

Dopłaty  z UE  to  tak  samo   kupienie  sobie  elektoratu. Gdyby  nie było  dopłat  prowadzenie  Gospodarstwa  było  by  łatwiejsze.

Bo teraz  każdy  patrzy  ile  to Rolnik  Dopłat  dostaje szczególnie  ludzie  z Miasta.

 

Gospodarka Rynkowa  to  jest  zły  system

Centralnie  Planowana była  już  lepsza  większa  stabilizacja  była  w Rolnictwie

Teraz  moim zdaniem w Rolnictwie  Potrzeba stożyć  mechanizm  który  by  rególował Cenę  surowca  względem gotowego  Produktu

Bo  pszenica  tanieje  a w Piekarni  chleb  już  nie

1kg Wołowiny  u Rolnika płaca  13zł  w sklepie  najtańsza  30-40zł

Rzepak  tak samo  niema zależności  Ceny  rzepaku  do  Ceny  Oleju

 

Bedąc rolnikiem powinienes wiedzieć że na siły przyrody nie ma metody. Nie wiadomo czy drapieżne ptaszyska zjadajac padłego na ASF dzika nie przeniosłyby wirusa ponad wymyslonym przez ciebie płotkiem. Może cały kraj jeszcze siatką przykryjmy

Dobrze sytuowani maja jeszcze większe prawo brać 500+ bo oni to w głównej mierze finansują

Jak ludzie z miasta patrzą ile rolnik dopłat dostaje i im sie to nie podoba to marudzisz a jednoczesnie to samo robisz w stosunku do ceny chleba , wołowinki czy rzepaku. Zostań piekarzem albo otwórz sklep miesny to zbijesz majątek :P

Jesli tesknisz do Gierka , chciałbyś gospodarki centralnie sterowanej cenisz socjal i wierzysz w PIS to jesteś komunista. Natomiast patrząc na izolacjonistyczne zapedy z ogradzaniem kraju i uwielbienie dla małego Jarusia zapewne świetnie czułbyś sie majac za wodza Kim Dzong Una :lol:


Edytowany przez Ulman, 01 listopad 2016 - 19:41.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10009 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 19:41

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Pewnie nie słyszałeś ani ty staszek ani ty marekfarmer o podatkach pośrednich i bezpośrednich. Akurat tego się można było domyśleć.

 

 

Bo te przykłady które opisałeś to akurat podatki pośrednie które w zasadzie są tworem który jest zawarty w cenę danego artykułu. Problemem jest podatek bezpośredni który jest "nieunikniony" i o ile podatki pośrednie można nazwać podatkami od konsumpcji to podatki bezpośrednie są już podatkami od:pracowitości,zamożności,przedsiębiorczości itp.

 

Czyli jak sam widzisz podatek pośredni w małym stopniu ma wpływ na zamożność społeczeństwa. Inaczej mówiąc  - jeżeli ludzie są zbytnio obciązeni podatkami bezpośrednimi , lub nie kwalifikują się do ich płacenia to znaczy że podatki pośrednie się kurczą. I system się wali.

 

Tak tworzy się biedę. Iwłaśnie na tej drodze jest Polska rządzona przez piss. 

 

 

Masz jednak prawo tego nie rozumieć po 8 klasach podstawówki.

Miałem pisać bez uszczypliwości ale się nie da.

 

  


Edytowany przez B3Agro, 01 listopad 2016 - 19:42.


#10010 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 01 listopad 2016 - 19:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@Ulman zauważ, że w zasadzie większość obrońców pisu na tym forum i nie tylko wyraża tęsknotę za komunizmem. Gloryfikując zasługi tego systemu i komunistycznych przywódców. Jak popatrzyć na lewacki program gospodarczo społeczny pisu to nawet to powiązanie nie dziwi.

@marekfarmer nie ośmieszaj się z tym płotem. Granica z Białorusią to rzeki, lasy, puszcze, w tym Białowieska z parkiem narodowym. Postawienie tam płotu jest w zasadzie nie wykonalne. Dziki jak wiadomo pływać umieją. Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:30
 •  

#10011 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 listopad 2016 - 19:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Głosowanie nie za kimś tyko przeciw komuś to żałosna postawa. 

 

Bedąc rolnikiem powinienes wiedzieć że na siły przyrody nie ma metody. Nie wiadomo czy drapieżne ptaszyska zjadajac padłego na ASF dzika nie przeniosłyby wirusa ponad wymyslonym przez ciebie płotkiem. Może cały kraj jeszcze siatką przykryjmy

Dobrze sytuowani maja jeszcze większe prawo brać 500+ bo oni to w głównej mierze finansują

Jak ludzie z miasta patrzą ile rolnik dopłat dostaje i im sie to nie podoba to marudzisz a jednoczesnie to samo robisz w stosunku do ceny chleba , wołowinki czy rzepaku. Zostań piekarzem albo otwórz sklep miesny to zbijesz majątek :P

Jesli tesknisz do Gierka , chciałbyś gospodarki centralnie sterowanej cenisz socjal i wierzysz w PIS to jesteś komunista. Natomiast patrząc na izolacjonistyczne zapedy z ogradzaniem kraju i uwielbienie dla małego Jarusia zapewne świetnie czułbyś sie majac za wodza Kim Dzong Una :lol:

 

Czy ja napisałem że głosowałem  przeciwko Komuś ??? 

Czytać  się  naucz  ze zrozumieniem  bo  masz z tym Mega Problem

 

Ale owy  płot  by  ograniczył  możliwość  przedostanie  się  wirusa  do  minimum  a Ptaki  bydło  czy  inne  zwierzęta  nie  są  zagrożone ASF  także  wątpie  aby  dzik   polował  :D :D na Ptaki  chyba że  to  w twojej POwskiej  Wyobraźni.  Gdyby było tak jak piszesz to by  ASF  było  już  w całej Europie  bo by Ptaki to  rozniosły B)  Ale jak widać  kumuluje się tylko tam  gdzie  są  dziki i  to  one sie  nawzajem zarażają ale taki Debil  jak ty tego  nie rozumie  i  będzie  Bronił  Tonąca  Platforme  którą  już  się uratować  nie da  tak czy siak  zatonie

 

Czytając  twoje Posty  nasuwa  się  jedna  myśl  IDIOTA

 

 

hubertuss -  Dla  ludzi  twojego  pokroju  jest  to  niewykonalne.  Ale  jak się  chce  to  wszystko  się  da  zrobić  tylko trzeba  chcieć :D :D

 


Edytowany przez marekfarmer, 01 listopad 2016 - 19:59.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10012 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 01 listopad 2016 - 20:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

JKM miał wczorajw TV rację mówiąc że wyborcy wiedzieli że PISnie ma pojecia o rządzenu ani gospodarce ale liczyli że rozlicza poprzedników i sami bedą uczciwi a oni nawet tego nie potrafią :blink:

PIS nie rozumie bedac ANALfabetą gospodarczym ze cieżar opodatkowania przesuwa się na pracę lub na konsumpcje. Opodatkowana konsumpcja zawsze jest łatwiejsza do egzekucji podatkowej podczas gdy  nadmierne opodatkowanie pracy prowadzi do powstania szarej strefy

Marekfarmer zmien nick na Marekomunista i nie ciskaj się tak. Czy ty oby jestes rolnikiem bo o tym że nie jesteś światłym rolnikiem to juz od dawna wiadomo. To że ptaki czy inne ssaki nie choruja na ASF nie oznacza że nie moga być wektorami i tego wirusa nie przenoszą. Gdybys uprawiał żboza wiedziałbyś ze np mszyca przenosi wirusa na pszenice sama nie chorując. Jedna z duzych firm skupujacych pszenicę paszowa na podlasiu wstrzymała skup bo nawet na ziarnie paszowym mozliwe jest przeniesienie wirusa.

Napisałeś że jesteś przeciw PO i Nowoczesnej wiec pewnie głosowałeś przeciw tym partiom chyba ze zawiłości twego żałosnego intelektu podpowiedziały ci jakies inne rozwiązanie.

Co do Nowoczesnej to nie wiem czemu byłes przeciw skoro nic nie było wiadomo o nich przed wyborami i nie mieli zadnego dorobku, no chyba ze podpowiedziało ci Trwam i RM.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10013 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 listopad 2016 - 20:19

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

JKM  wszedł do  Parlamnetu  UE  bo seplenił  że  rozwali  unię   a  co  robi  nic  :D :D :D

Jego  Poglądy  co  do  przyszłości  Polski  Jak widać  nie  mają  Pokrycia  w  Wyborach  :lol: :lol: :lol:  Bo kto  by chciał    płacić  za Wizytę  w szpitalu   to  już  było  za Komuny i  się  nie sprawdziło  :D 

Gdyby  AFS  przenosiły Ptaki  to by  było  już  w całej  Europie   a jak widać  tak nie  jest.  Liczą  się  Fakty  nie  Mity

Nowośmieszna   przed wyborami było wiadomo  Kim  jest  Rysiek   pomagier  Balcerowicza  Ekonomista  bez  wykształcenia  Ekonomicznego :lol:  
 

Przypomnę  raz  jeszcze  PO-PSL  co Roku  podnosiło  podatki  chociażby  na  Paliwie   kilka Stron  dalej  Zgasiłem jednego  waszego  Kolegę  który  Bredził  jakieś  głupoty

 

 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10014 Share akmaly

akmaly

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2540 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 20:24

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Widzę że polityka żyje na forum.

Jedni za PiS inni za PO i Petru z całym KODem, trochę za super partią chłopską mającą chłopa w poważaniu, a reszta chciała by Gierka wskrzesić.

Ludzie co te partie wał dały? Co ułatwiły lub wsparły? Jesteście rolnikami żyjącymi z pracy na wsi? Który rząd cokolwiek wam pomógł?

 

Tak ku ścisłości - obecne przepisy jak i dodatki są dostosowane do wymogów UE więc państwo nie ma większego wkładu.

Już nie wiem który z kolei MR obiecuje regulację prawną rynku rolnego i co z tego jest - podobno sprzeciw przetwórców, dziwne co by dali cobie coś zabrać lub rolnikowi gwarantować. 

A miał kto tego dokonać, były partie typowo chłopskie jak Samoobrona ( z Leperem blokowaliście drogi ) czy PSL ( choć to typowo polityczna prostytutka ale partia chłopska).

Nie wiem o co się tak spieracie. #10015 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 832 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 01 listopad 2016 - 20:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

nikt tu się nie spiera bo fakty są jakie są 

po prostu niektórzy pajacują jak głupki , bo chyba propaganda wyborcza jeszcze im szumi we łbach

nasłuchali się głupot  i zadziałało  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


#10016 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 20:41

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To ja mam plan. Bierzemy dwa padłe dziki i przewozimy za Odrę. Szybko stawiamy płot i ofiarujemy pomoc w walce z ASF. Sprzedajemy problem Niemcom. Może oni coś wymyślą.#10017 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1237 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 01 listopad 2016 - 20:53

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Widzę że polityka żyje na forum.

Jedni za PiS inni za PO i Petru z całym KODem, trochę za super partią chłopską mającą chłopa w poważaniu, a reszta chciała by Gierka wskrzesić.

Ludzie co te partie wał dały? Co ułatwiły lub wsparły? Jesteście rolnikami żyjącymi z pracy na wsi? Który rząd cokolwiek wam pomógł?

 

Tak ku ścisłości - obecne przepisy jak i dodatki są dostosowane do wymogów UE więc państwo nie ma większego wkładu.

Już nie wiem który z kolei MR obiecuje regulację prawną rynku rolnego i co z tego jest - podobno sprzeciw przetwórców, dziwne co by dali cobie coś zabrać lub rolnikowi gwarantować. 

A miał kto tego dokonać, były partie typowo chłopskie jak Samoobrona ( z Leperem blokowaliście drogi ) czy PSL ( choć to typowo polityczna prostytutka ale partia chłopska).

Nie wiem o co się tak spieracie. 

 

Jedynie  Rząd  Gierkowy  pomógł  Polskim Rolnikom.

 

Samoobrona  to  Partia  chłopska ???? Ciekawe  ja tam rolników w niej nie widziałem  choć   Andrzej Lepper  miał   dobrą  idee  ale  otoczył  się  ludźmi  z WSI  i  to go zgubiło zaczoł  Gwiazdozyć  i  skończyło  to  sie jak się  skończyło  dla  Samoobrony.

PSL  to partia  chłopska ????  Tyle  złego  co  ta  Partia  dla  Polskiego  Rolnictwa  zrobiła   że  nie nazywał bym  ją  Partią  chłopską.


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#10018 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 01 listopad 2016 - 20:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

JKM  wszedł do  Parlamnetu  UE  bo seplenił  że  rozwali  unię   a  co  robi  nic  :D :D :D

Jego  Poglądy  co  do  przyszłości  Polski  Jak widać  nie  mają  Pokrycia  w  Wyborach  :lol: :lol: :lol:  Bo kto  by chciał    płacić  za Wizytę  w szpitalu   to  już  było  za Komuny i  się  nie sprawdziło  :D

Gdyby  AFS  przenosiły Ptaki  to by  było  już  w całej  Europie   a jak widać  tak nie  jest.  Liczą  się  Fakty  nie  Mity

Nowośmieszna   przed wyborami było wiadomo  Kim  jest  Rysiek   pomagier  Balcerowicza  Ekonomista  bez  wykształcenia  Ekonomicznego :lol:  
 

Przypomnę  raz  jeszcze  PO-PSL  co Roku  podnosiło  podatki  chociażby  na  Paliwie   kilka Stron  dalej  Zgasiłem jednego  waszego  Kolegę  który  Bredził  jakieś  głupoty

 

Wiekszość roszczeniowych nierobów, ciemnoty socjalistycznej czy  neokomunistów jak ty,  przyjeła że alternatywa jest między socjalistami post solidarnosciowymi i socjalistami post komunistycznymi. JKM uparcie pokazuje że można inaczej ale większość wyborców wychowana od 2-3 pokoleń w socjaliźmie mając ciasne łby nawet innego scenariusza nie bierze pod uwagę. Wiekszosc decyduje a oczywiste jest ze w populacji więcej jest głupich i leniwych niż wybitnych i pracowitych i dlatego wyniki wyborów są jakie sa. JKM w pojedynke od 3 lat w europarlamencie robi szopki i osmiesza system a przez rok cały sprawny aparat partyjny PIS majac kontrole nad wszystkimi instytucjami nie potrafi nawet postawić nikomu zarzutów? 

Opodatkowanie już zaczeli podnosić i bedą to robić dalej. Jakabyś rozumował samodzielnie to juz dawno byś to skumał ale impotencja intelektualna ci na pewno nie pozwoli. Wklejej nie swoje wypociny, przepisuj cudze opinie a do końa zycia bedziesz sfrustrowanym niezadowolonym roszceniowym neokomunistycznym zjadaczem chleba


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#10019 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 288 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 listopad 2016 - 21:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A kto ci o tym powiedział że rządy Gierka to pomoc i rozwój rolnictwa?

 

Chwilowy może i tak ale w perspektywie czasu i pozostawionych długów to raczej smutny czas. Ale widać pewne podobieństwo rządów piss do Gierka - pozostawią po sobie olbrzymie długi.

 

 

Dobrobyt bierze sie z pracy, przedsiębiorczości , innowacyjności i niskich podatków - a nie z pomocy socjalnej. 

 

 

 

 

https://pl.wikipedia...paganda_sukcesu    - przeczytaj to dokładnie markufarmerze zanim następny raz zaczniesz wypisywać bzdury. Jak nie zrozumiesz za pierwszym razem to przeczytaj sobie na głos. Jak dalej miałbyś problem ze zrozumieniem to pytaj - postaram się odpowiedzieć w miarę moich możliwości.

 

A czy ta właśnie propaganda nie przypomina wam rządów pis?   Już pisałem że idziemy w tym samym kierunku - a tam koniec był dosyć smutny.


Edytowany przez B3Agro, 01 listopad 2016 - 21:05.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:30
 •  

#10020 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 01 listopad 2016 - 21:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

hubertuss -  Dla  ludzi  twojego  pokroju  jest  to  niewykonalne.  Ale  jak się  chce  to  wszystko  się  da  zrobić  tylko trzeba  chcieć :D :D

 

 

Człowiek z pokrojem się znalazł. Ciekawe jak byś w poprzek płynącej rzeki płot postawił. I to rzeki w parku narodowym, gdzie człowiek nie prowadzi gospodarki i taką rzeką mogą płynąć powalone drzewna, konary i inne. Nie wiem czy wiesz. Ale dziki umieją doskonale pływać. Poza tym tam żyją inne zwierzęta. Nie wiem też czy zdajesz sobie sprawę, że taki płot kosztował by kupę szmalu. Nie wiem czy wiesz, że asf może przenosić ludność na ubraniach, dłoniach, kołach samochodów itd. Wiem jedno. Ty mało wiesz i dlatego piszesz takie bzdury o jakimś płocie.

 

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/asf-musimy-pilnowac-sie-nawzajem,49611.html

 

Wydał byś kupę hajsu na płot a asf przyjechał by na kołach samochodów. A może cały handel i tak osłabiony embargiem z Ruskimi zatrzymać by asf do nas na kołach tirów nie przyjechał. Ty po prostu nie masz pojęcia o tematach za które się zabierasz. Płot był rozważany o czym słychać było nawet w mediach. Ale na szczęście ludzie dużo mądrzejsi od ciebie doszli do wniosku. Że koszt był by gigantyczny a rezultat mierny.


Edytowany przez hubertuss, 01 listopad 2016 - 21:05.


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Priorytety rolne w Grupie Wyszehradzkiej zobacz »