Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#9921 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 30 październik 2016 - 11:16

To wolny  kraj i nikt cie nie zmusza ani do kupowania maszyn ani nawet do pracy w rolnictwie. Skoro ci się nie opłaca to sprzedaj gospodarke w cholerę i zajmij sie biznesem który przyniesie ci zadowalajace dochody. Co by było gdybyśmy nie wstąpili do UE nie wiem bo to gdybanie. Mam jednak wrażenie że od 2005 w rolnictwie wydarzyło się bardzo wiele na plus ale nastapiło tez olbrzymie rozwarstwienie na tych co poszli do przodu i na tych co nic nie zrobili i teraz biadolą.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:57
  •  

#9922 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 30 październik 2016 - 11:24

A co takiego poszło na plus? Że zdrową żywność to już historia? Ja nie biadolę tylkozwracam uwagę że wstąpienie do eurokołchozu  miało również złe skutki masz rację wolny rj a w tym wolnym kraju na każdym rogu ulicy zbierają na Jasia czy Zosię co na raka chorują tylko nikt się nie zastanawia dlaczego B) 

#9923 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 30 październik 2016 - 11:41

Hipokryzja- – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych.Hipokryzja jest stałą cechą ludzkich społeczeństw. Wynika ona z jednej strony z konfliktu między indywidualnym interesem poszczególnych osób i normami moralnymi panującymi w danym społeczeństwie a z drugiej strony z konfliktu między normami obyczajowymi i moralnymi.

Tu podaję dlaczego tak jest.Otóż proszę Państwa chroni On poprzedni "System",nawalając wpisy jak zaprogramowaniec,odbarwiając skundlone elity Peowskie,z takim człowiekiem dyskusja nie ma najmniejszego sensu marzy on o ich natychmiastowym powrocie ciągle nawalając na stronę przeciwną.

Zobaczcie kogo On chroni.

Normalnie szkoda mi ciebie. Gdy tak czytam te twoje pełne lęku oceny mojej osoby to śmiać mi się chce. Skoro te powskie elity tyle nakradły, tyle na kombinowały. To dlaczego nawet prokurator ich na przesłuchania nie zaprasza? Nawet nie pytam dlaczego jeszcze nie siedzą? Skoro teraz rządzą tacy dobrzy władcy to niech ich wszystkich za to wsadzą. Ja nie mam nic przeciwko temu. Niech im udowodnią złodziejstwo i wsadzą. Problem w tym, że to nigdy nie nastąpi. Tylko takim jak ty pis będzie wmawiał, że oni popełnili Bóg wie jakie przekręty. Były już audyty, inne kontrole. Szumne zapowiedzi wielkich nadużyć, ukarania sprawców. A nawet ani jeden proces się nie rozpoczął. Nie mówiąc o tym, że kogoś posadzili. Tak więc daj se spokój z tymi bzdurami. Bo to z ciebie głupka robią. I dlatego z poczucia obowiązku zacytowałeś mój post z zdaniem o robieniu z siebie głupka właśnie.

Edytowany przez hubertuss, 30 październik 2016 - 11:52.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

•  

#9924 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 996 postów

Napisany 30 październik 2016 - 12:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Lepiej byście Panowie, polscy, zagorzali katolicy na Sumę poszli, zamiast obrzucać obelgami jeden drugiego :D
Ja tam z kolei jestem dobrej myśli, że doczekam dnia kiedy ten sk***ysyński kraj o nazwie polska zniknie z mapy Europy, tylko co z jego obywatelami..? Gdzie to chadziajstwo deportować ?

#9925 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 30 październik 2016 - 14:58

Beata Gosiewska chce 5 milionów odszkodowania za śmieć Przemysława Gosiewskiego w wypadku samolotu pod Smoleńskiem. Marcie Kaczyńskiej, która straciła w tym wypadku dwie osoby tj ojca prezydenta i matkę zapłacono tylko 3 miliony. Prawdziwi polscy patrioci wyciągają coraz śmielej ręce po więcej pieniędzy. Ciekawe jest to, że oni oficjalnie nie wierzą w ustalenia rządowej komisji odnośnie wypadku. W myśl tego co oficjalnie wyznają był zamach. A, że Macierewicz nie ustalił jeszcze kto podłożył bombę. To skąd wiadomo od kogo żądać kasy?

#9926 Share srodecky

srodecky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 październik 2016 - 14:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Nie rozumiem Panowie po co napędzać się tym Smoleńskiem i teoriami spiskowymi. To i tak nic nie zmieni, temat rzeka, który prowadzi tylko do konfliktów.

#9927 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 30 październik 2016 - 15:02

CETA dzisiaj do podpisania. Dali się najpierw nabrać na 500+ , teraz dopłaty troszkę zamydliły oczy a CETA przeszła bez protestu polskiego rządu. Ja wiem czas wykopków na Wawelu się zbliża i to ważne a nie jakieś duperele w postaci umowy któa zrójnuje polskie rolnictwo - może nie tyle zrójnuje co małe i średnie gospodarstwa cofnie do XIX wieku.

Masz  nie równo  pod sufitem  czy ślepy  byłeś. 

Nie  widziałeś  co  UE  zrobiła  z Walonią  ????

Myślisz  że  UE  pozwoliła  by  na sprzeciw  Polski ?????

Za to czy  Polskie Rolnictwo  Panie czy  nie  Winna do Końca  będzie  Tylko i wyłącznie UE  która  prowadzi  Dyktat w europie

Jedynym Ratunkiem dla  Polski  jest  Referendum  i  wyjście  z  UE

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#9928 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 30 październik 2016 - 15:55

No to w końcu Polska zaprotestowała i nie zgodziła się na umowę, czy siadła na tyłku? Co takiego Unia Zrobiła z Walonią?

Ja tam słyszałem tylko uspokajające głosy ze strony rządu żeby nic nie robić bo i tak Walonia zablokuje wszystko. Jakoś tej przenikliwości politycznej i zabezpieczenia tyłów zabrakło. Gdzieś też znikła jedność Grupy Wyszechradzkiej, gdzie Słowacja i Czechy otwarcie mówią że nie po drodze im z Polską i Węgrami a wręcz nasze działania uważają za czyste warcholstwo. 

Jeżeli teraz kluje się na zachodzie jakiś pomysł na wygląd unii po rozpadzie to prawdopodobnie ktoś zapomniał nas tam ująć. 

#9929 Share srodecky

srodecky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 październik 2016 - 16:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? CETA to po prostu wprowadzenie wolnego rynku dla Polski i Kanady, może zniszczyć polskie rolnictwo, może po prostu stworzyć konkurencję- klient wybierze.

#9930 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 30 październik 2016 - 16:11

Co takiego UE zrobiła z Walonią? Czemu dumny polski rząd nie zaprotestował? Przecież to osłabianie suwerenności Polski  Oddają nasz kraj pod działanie kolejnego porozumienia z zewnątrz.

@marekfarmer masz na to co robi rząd pisu jakąś logiczną odpowiedź? Czy dalej będziesz zrzucał na innych by prawdziwej kolei rzeczy nie zauważać. Jako obrońca pisu jesteś za CETA jak twój rząd czy nie? Jeśli nie, to masz odwagę skrytykować za to rząd pisu czy nie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9931 Share bartlomiej456

bartlomiej456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 30 październik 2016 - 17:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Tu można tylko dodać to co pisałem już wczesniej i pise marekfarmer ze polska cety by zatrzymała bo się z naszym zdaniem nie liczą.a ewentualny sprzeciw to znowu jakieś marsze .

#9932 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 30 październik 2016 - 17:21

Co takiego UE zrobiła z Walonią? Czemu dumny polski rząd nie zaprotestował? Przecież to osłabianie suwerenności Polski  Oddają nasz kraj pod działanie kolejnego porozumienia z zewnątrz.

@marekfarmer masz na to co robi rząd pisu jakąś logiczną odpowiedź? Czy dalej będziesz zrzucał na innych by prawdziwej kolei rzeczy nie zauważać. Jako obrońca pisu jesteś za CETA jak twój rząd czy nie? Jeśli nie, to masz odwagę skrytykować za to rząd pisu czy nie?

Jak to  co  ty ślepy  i  głuchy  jesteś  ????

Zmusiła  Walonię  do    zaakceptowania  CETA.

PiS nie miał  wyjścia  musiał  przyjąć  CETA  

Przypomnij sobie  Co  UE i  PO robiło  żeby  Lech  Kaczyński  Podpisał  Traktat Lizboński

UE  to  Dyktatura  i  tyle  nie akceptują  słowa  NIE

9e45fe52674644a98e9c19aff3b808dc.jpeg

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#9933 Share bartlomiej456

bartlomiej456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 30 październik 2016 - 17:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? A co do rządu pis bo niektórzy bardzo krytykują to jak każdy partyjny rząd ma swoje ważniejsze interesy niz interesy ludzi ale sto razy wole pis chociazby ze wzgledu na dążenie do prawdy i godnosci człowieka a nie tylko dobrobyt i konsumpcja

#9934 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 30 październik 2016 - 17:37

A był jakiś oficjalny dokument że jesteśmy przeciw? Ktoś organizował jakieś marsze za umową? Bojówki unijne wyłapywały przeciwników?

Jeżeli sam rząd mówi że nie warto opierać się to chyba lekka manipulacja z jego strony. 

#9935 Share bartlomiej456

bartlomiej456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 30 październik 2016 - 17:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Nie mieli czasu na dokument o sprzeciwieniu sie ceta bo pisali wyjasnienia o trybunale.

#9936 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 30 październik 2016 - 18:00

A był jakiś oficjalny dokument że jesteśmy przeciw? Ktoś organizował jakieś marsze za umową? Bojówki unijne wyłapywały przeciwników?

Jeżeli sam rząd mówi że nie warto opierać się to chyba lekka manipulacja z jego strony. 

Ciekawe co KOD robił w tym czasie ;) pewnie CETA jest im na rękę a tak krzyczeli że o suwerenność walczą :D

#9937 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 30 październik 2016 - 18:02

Jako obywatela tego kraju pie..olą mnie wszelkie partyjne interesy. Jeżeli premier w publicznych wypowiedziach twierdzi że rząd będzie respektować tylko te unijne przepisy które są w interesie Polski, to oczekuję zdecydowanej reakcji i w tej materii. 

Jeżeli w dochodzeniu do prawdy będziemy korzystać z tych samych źródeł co Macierewicz w sprawie Mistrali to powodzenie murowane.

#9938 Share bartlomiej456

bartlomiej456

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 30 październik 2016 - 18:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? I jak zwykle ze złością wszystko na Macierewicza lub Kaczyńskiego.

#9939 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 30 październik 2016 - 18:28

Jak to  co  ty ślepy  i  głuchy  jesteś  ????

Zmusiła  Walonię  do    zaakceptowania  CETA.

PiS nie miał  wyjścia  musiał  przyjąć  CETA  

Przypomnij sobie  Co  UE i  PO robiło  żeby  Lech  Kaczyński  Podpisał  Traktat Lizboński

UE  to  Dyktatura  i  tyle  nie akceptują  słowa  NIE

Jak zmusili Walonię? Napisz konkretnie a nie takie dyrdymały wciskasz. Szantażowali ich torturowali, straszyli? Jeśli straszyli to czym?

Dlaczego rząd pisu nie miał wyjścia? Też ich zmusili? Czym i jak?

Lecha Kaczyńskiego też zmuszali d podpisania Traktatu Lizbońskiego? Czym, jak, kto? Tak was propaganda pisowska ogłupia? Że wszystko co związane z UE to nie wina Kaczyńskich i pis. Bo ich zmusili.

No i ponawiam pytanie.

Miej odwagę napisać konkretnie. Czy jesteś zwykłym wypranym propagandowo tchórzem, który za nic na świecie nie napisze źle o pisie. Nawet jak ten robi coś wbrew twojej opinii. No chyba, że jesteś za CETA to przyznaj to.

Ciekawe co KOD robił w tym czasie ;) pewnie CETA jest im na rękę a tak krzyczeli że o suwerenność walczą :D

Pewnie masz rację CETA jest na rękę KOD woi jak i pisowi. Bo gdyby nie była rząd, który krzyczy, że o suwerenność walczy stanął by przeciwko CETA u boku małej Walonii. Ci z Walonii mieli jaja a pis nie. Podobnie jak kilku tutaj co to nie wie czy jest za pisem czy przeciwko CETA i boi się jednoznacznie opowiedzieć za czym jest.

Edytowany przez hubertuss, 30 październik 2016 - 18:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9940 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 30 październik 2016 - 18:47

I jak zwykle ze złością wszystko na Macierewicza lub Kaczyńskiego.

Przypuśćmy że informacja przekazana przez Macierewicza była prawdziwa. Zamierzano sprzedać Mistrale Rosjanom. Przy stopniu niejawności prowadzonych negocjacji wiedza ta musiała by pochodzić od naszego wywiadu bądź SKW. Nasze służby zaś musiały ją otrzymać od kogoś kto uczestniczył w tym. Jeżeli jest zwerbowany przez nasze służby, to za chwilę po ujawnieniu tej informacji zacznie się polowanie na niego. Z racji że w takich sytuacjach wiedzę posiada wąskie gron, są bardzo duże szanse na spalenie informatora, którego być może długo werbowano. Znowu rozpieprzanie służb, paplanie i samozadowolenie ministra.

Ciebie to cieszy? Mnie złości.