Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#9561 Share GOSPODARSTWO-ROLNE-KONIN

GOSPODARSTWO-ROLNE-KONIN

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 październik 2016 - 10:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? widzę że wszyscy atakujece Pis a nie zapominajcie że to dzięki min obcokrajowcy nie kupią Polskiej ziemi a ziemia Polska w końcu trafi w ręce rolników a nie w ręce miastowych którzy chcą zmienić wieś w miasto. Nie zapominajcie jakie partie wyzywały nas od Frajerów nie zapominajcie który rząd załatał dziurę budżetową pieniędzmi z dopłat przez kogo biogazowie w ciągu kilku lat straciły miliony teraz biogazownie przynoszą zyski ale nadrobienie zajmie kilka lat nie zapominajcie o tym co robił poprzedni rząd.
*** atakujecie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 16:59
  •  

#9562 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 23 październik 2016 - 10:31

A niby dlaczego miałbym się bać niemca czy holendra? Gdyby płacił dobrą cenę a ja chciałbym sprzedać to bym sprzedał. Teraz gdyby mi ktoś dał 80-100 tyś za hektar to nawet jutro możemy do notariusza jechać - i absolutnie nie interesuje mnie czy to polak,niemiec czy tez chińczyk. 

Zresztą ja jestem z tego gorszego sortu, ba nawet najgorszego - nie ma we mnie patriotyzmu ;).

A co ci "miastowi" na wsi przeszkadzają? Ja osobiście mieszkam w mieście bo mieszkanie na wsi to nie dla mnie - nie każdy lubi wiejski "klimat" - i nie widzę żeby wieśniaki" "miastowym" przeszkadzali.

#9563 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 23 październik 2016 - 10:33

Nie wiem na jakiej podstawie to wywnioskowałeś? Ja nie porównuje tu sytuacji państw pod względem zadłużenia. A jedynie nasze zadłużenie rok do roku. Bo to zdaje się o tym mówił Morawiecki. Twierdząc, że mamy tylko 2,9 % pkb deficytu. Co jest najniższym wynikiem od lat. Nie mówił o USA czy Somalii i nie porównywał się z nimi. Ty znowu próbujesz się ślizgać i lawirować. Ale prawda jest taka, że to chodzi o deficyt Polski a nie innych krajów porównywalny rok do roku. A z roku na rok siła złotówki ani polskiej gospodarki nie zmienia się drastycznie. Za to kwota długu rośnie i bije rekordy.

@marekfarmer poczytaj sobie o D Amato a też dojdziesz do Rosjan nawet do Putina.

http://wyborcza.pl/m...cierewicza.html

D Amato nie był za nic skazany. Ale płacenie jego firmie 15 tys dolarów miesięcznie w sumie za nic. Przez PGZ kontrolowany przez Macierewicza jako ministra obrony jest bardzo kontrowersyjne. Do tego D Amato jest lobbystą działającym w imieniu producenta back hawka. A Macierewicz wybrał ten helikopter bez przetargu. Zasiadła z nim w zarządach jakichś fundacji itd.

Rewelacje  tonącej  Gadziny  Wyborczej   są  niewiarygodne   po utracie  dotacji z budżetu  Państwa   mszczą  się i to ma być  wiarygodne źródło  wiedzy :D :D :D :D

To  samo  Nesswek  następna tuba  do  Opluwania  rządu   Może  nie pamiętacie  jak Tomasz Lis opluł  córkę  Prezydenta Dudy  a potem z podtulonym  ogonem musiał  przepraszać :lol: :lol: :lol:  Od takie wiarygodne  Informacje  ten pan  przedstawia.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#9564 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 październik 2016 - 10:56

https://www.washingt...7-8c4220afd338/

http://articles.lati...9_1_swiss-banks

Z tego widać że Amato ma szerokie specrum zainteresowania. 

Ups, tylko co na to środowiska narodowe i Żydożercy?

#9565 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 23 październik 2016 - 11:04

dla swoich robią wyjątki ;)

#9566 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 23 październik 2016 - 11:11

A może  tak  zajmiecie   głos  w  Aferze  Reprywatyzacyjnej   w której  Hanna Gronkiewicz Waltz z PO  gra  główne skrzypce

https://www.wprost.p...entrum-Warszawy

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#9567 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 październik 2016 - 11:20

Nic ciekawego, zwykłe łapówki, przekraczanie uprawnień,poświadczenie nieprawdy, posługiwanie się podrobionymi dokumentami. Coś jak ABW w aferze Lepera tylko większa kasa. Sprawa ewidentnie dla prokuratury.

#9568 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 23 październik 2016 - 11:45

widzę że wszyscy atakujece Pis a nie zapominajcie że to dzięki min obcokrajowcy nie kupią Polskiej ziemi a ziemia Polska w końcu trafi w ręce rolników a nie w ręce miastowych którzy chcą zmienić wieś w miasto. Nie zapominajcie jakie partie wyzywały nas od Frajerów nie zapominajcie który rząd załatał dziurę budżetową pieniędzmi z dopłat przez kogo biogazowie w ciągu kilku lat straciły miliony teraz biogazownie przynoszą zyski ale nadrobienie zajmie kilka lat nie zapominajcie o tym co robił poprzedni rząd.
*** atakujecie ;)

Masę ziemi w Polsce zagranicznym inwestorom sprzedano lub na długie lata wydzierżawiono. Jeszcze wielu z was i wasze dzieci za tymi Niemcami kiedyś zatęskni. Jak na roli nie bezie komu robić. A dzieci zechcą mieszkania i domy w mieści kupić.

Miastowi na wsi nie jedno gospodarstwo na nogi postawili. Nie jeden rolnik sprzedawał hektar drogiej ziemi deweloperowi i miał na modernizację całego gospodarstwa. A przymusu do sprzedaży nie było. Kto nie chciał ten nie sprzedawał.

Rewelacje  tonącej  Gadziny  Wyborczej   są  niewiarygodne   po utracie  dotacji z budżetu  Państwa   mszczą  się i to ma być  wiarygodne źródło  wiedzy :D :D :D :D

To  samo  Nesswek  następna tuba  do  Opluwania  rządu   Może  nie pamiętacie  jak Tomasz Lis opluł  córkę  Prezydenta Dudy  a potem z podtulonym  ogonem musiał  przepraszać :lol: :lol: :lol:  Od takie wiarygodne  Informacje  ten pan  przedstawia.

To, że PGZ płacił firmie D Amato za nie wiadomo co po 15 ty dolarów miesięcznie to potwierdza rzecznik PGZ. Związki Macierewicza z D Amato też są znane. Podobnie jak związki D Amato z finansistami Putina.  Tylko tobie odwagi brak by to przyznać.

A może  tak  zajmiecie   głos  w  Aferze  Reprywatyzacyjnej   w której  Hanna Gronkiewicz Waltz z PO  gra  główne skrzypce

https://www.wprost.p...entrum-Warszawy

Możemy zabrać głos na temat Hanny podobnie jak na temat Lecha Kaczyńskiego. Który tak samo oddawał ziemię. W tym 32 hektarową działkę i kamienicę, której udziałowcem jest mąż pani Hanny. A może wolisz porozmawiać o Jarosławie Kaczyńskim, który korzystając ze swojej pozycji u boku Lecha Wałęsy bez przetargów przejmował nieruchomości na Srebrnej, Nowogrodzkiej wydawnictwa itd.

http://www.bankier.p...su,4945923.html

Takich lodów jak Jarosław nikt w Polsce nie nakręcił i nigdy nie nakręci. Zrozum, że w tą reprywatyzację umoczeni są politycy od lewa do prawa. Bo przez tyle lat wszyscy przymykali na to oczy. Miej odwagę to przyznać przed sobą. Bo przede mną nie musisz ja to wiem.

#9569 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 październik 2016 - 12:02

Oj tam, oj tam. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. PGZ nie takie rzeczy otacza opieka.

http://www.fakt.pl/f...-krzyzu/wxw98ft

#9570 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 23 październik 2016 - 12:12

krzyży ci u nas dostatek  ;)  :D  :D  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9571 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 23 październik 2016 - 12:14

Takich lodów jak Jarosław nikt w Polsce nie nakręcił i nigdy nie nakręci. Zrozum, że w tą reprywatyzację umoczeni są politycy od lewa do prawa. Bo przez tyle lat wszyscy przymykali na to oczy. Miej odwagę to przyznać przed sobą. Bo przede mną nie musisz ja to wiem.

To powiedz  gdzie  on  ma te Wielkie  miliony  które  nakradł  co  gdzie  bo  nie widać  żeby  miał    cokolwiek poza  domem który  otrzymał spadku   gdzie te  miliony  ?????

Czyżby  w skarpecie ???

Łykasz  wszystko co  ci  postkomunistyczna i niemiecka  propaganda  powie  :D  :lol:  :D  :lol:  :D  :lol: 

#9572 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 23 październik 2016 - 12:27

ale ty chłopie naiwny  :D

zarządza tym armia ludzi , jakbyś nie wiedział  ;)

#9573 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 23 październik 2016 - 12:36

ale ty chłopie naiwny  :D

zarządza tym armia ludzi , jakbyś nie wiedział  ;)

Ale  co robi  z tymi  milionami :lol:  chowa  w skarpecie :lol:  a może  układa  w pokoju   i śpi  na nich :lol: czy może  podciera  się :lol:  a może  pali  nimi w piecu ????

Skoro to takie wielkie  imperium :lol: to może  Jarosław   jest  Najbogatszym  Człowiekiem w Polsce  co ???? :D

Skoro zbudował  takie imperium :lol:  to  najlepszy dowód  że  to  najlepszy  człowiek do  rządzenia  Polską  ;)

#9574 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4192 postów

Napisany 23 październik 2016 - 12:59

Nie wiem czy ty udajesz głupiego, czy robisz to tak z przekory? Jedni za miliony kupują domy, samochody, jeżdżą na wycieczki. A Jarosław kocha władzę. To jego hobby i pasja życia. Ta cała forsa poszła w jego partie. PC zostało zbudowane na przekrętach. Gdzie Jarosław z grupą znajomych uwłaszczał się na państwowym majątku. On wie co mówi, mówiąc o elitach, które wzbogaciły się po 89 roku na złodziejskiej prywatyzacji. Bo był wśród nich i wie jak to działało.

Nie pisz mi więc o jakiejś propagandzie bo to wszystko fakty ogólnie znane. Te nieruchomości istnieją, istniały bądź istnieją do dziś firmy i fundacje w których Kaczyńscy i ich znajomi pełnili kierownicze funkcje.  Tak więc rozmowy o reprywatyzacji powinnismy zacząc od tego.

#9575 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 23 październik 2016 - 13:05

on nic nie zbudował tylko on i jego partia jako pierwsi uwłaszczyli się na majątku  państwowym 

to najlepszy dowód  na to że złodziej zawsze najgłośniej krzyczy że kradną  :D  :D  :D  :D

szkoda po prostu takich niedouków którzy nie znają podstawowych faktów a zajmują się wklejaniem głupot

nie lepiej  poczytać i wyciągnąć wnioski  ;)

#9576 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 23 październik 2016 - 13:08

Gdyby  to była  Prawda  to  by   Gadzina Wyborcza  Nesweek     z PO na czele  o tym  przed  wyborami  krzyczeli   a jakoś  cisza  dlaczego ????

Odpowiem wam  bo to bzdury wyssane z Palca  jak  te które  Lis  przedstawiał  o córce  Andrzeja Dudy  przed wyborami :D

#9577 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 23 październik 2016 - 13:12

Ale dlaczego reprywatyzacją mamy zajmować się tylko za czasów rządów Hanki a nie od 1989 roku? Reprywatyzacja będzie tak samo pewnie jak i z audytem po rządach. Dużo szumu, mało działań i za rok o nim ludzie zapomną. Niestety, ale polskie prawo pozwala na takie rzeczy a jak zobaczycie, reprywatyzacji dokonywali nie byle prawnicy. Ba, nawet na uczelniach prawniczych możesz nauczyć się od nich jak to robić.

Przecież wyborcza pisała o tym:

http://wyborcza.pl/1...68,4570562.html

Edytowany przez Krassus, 23 październik 2016 - 13:15.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#9578 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisany 23 październik 2016 - 13:16

pisuar zrobi z tego hucpę , tylko po to żeby to skopać

jest to nie wygodny temat  dla nich, tak jak inne afery w których maczali swoje łapki 

niestety nic nie zostanie rozliczone i tyle 

#9579 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1238 postów

Napisany 23 październik 2016 - 13:19

Tak  Masz  Rację   Reprywatyzacją  Powinno  się  zająć  od 89 roku  i to w całej  Polsce  i  nie tylko kamienice  w dużych  Miastach  ale  także  byłe PGR  jak cwaniaczki  pokupowali  po  zaniżonych  cenach  Skala  nieprawidłowości    jest  i była  w Całej  Polsce  nie tylko w Warszawie.

Warszawa  to  wierzchołek  góry  Lodowej  ale  w końcu  powinien ktoś  się ty  zająć  lecz  nikt niema  odwagi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9580 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 23 październik 2016 - 13:23

Wycieczki pod adresem rodzin polityków są złe i tu Lis poszedł po bandzie. Dobrze się stało że ktoś dostał po łapach bo pokazało to że nie ma przyzwolenia na niszczenie ludzi których jedyną winą jest to że ojciec idzie w politykę.