Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#9281 Share Paweł45

Paweł45

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 37 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 październik 2016 - 11:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

 

Szok, jak potwierdzi każdy specjalista, prowadzi do stresu pourazowego. Stres pourazowy - do zaprzeczania rzeczywistości.Dla lemingów to było coś więcej niż wybory, tu zawaliła się wiara na którym był cały porządek leminga,zapalczywość wzieła górę,rzeczywistość nie istnieje,ważne że oni to nie nasi,nasi byli lepsi,leming zaprzecza sobie sam,nie odnalazł się w powyborczej rzeczywistości,nie przyjmując do wiadomości że to co było złe odeszło,dostało bana,dziś leming pluje sobie w brodę,jadem,dzień i noc,jadem którym chce zarazić innych,zdrowych,histeria jest faktem,on już nie chce tego widzieć,albo nie widzi.Szok dla lemingów a zwłaszcza dla ich decyzyjnej centrali Targowickiej to nie tylko przebicie sufitu przez strasznego faszystę Kaczyńskiego,ale równie straszne wyrośnięcie drugiego faszysty Kukiza,obnoszącego patriotyczne nadruki,i pobicie przez równie straszliwego faszystę Korwina światowego rekordu.A wszyscy oni zaczerpnęli głównie z tego elektoratu który lemingi ,okrogłostołowskie elity uważały za swój pewny i oczywisty.
A Komorowski,jego partia popierani przez śmietankę III RP,wszelkiego rodzaju intelektualistów,aktorów profesorów,już nawet mniejsza że przegrali,stali się obciachem w tym strasznym nie poddającym się kontroli świecie internetu.
Jak to ujął dzielny wojak Szwejk: przesławne lanie.
Po takim laniu trzeba przyjąć do wiadomości że alternatywą jest zachowanie o którym wspomniałem na początku,a które psychologia nazywa "wyparciem"Oni nie są lepsi od naszych, są tacy sami" - to jedna z tytułowych strategii.

O ile oczywiście nie jest się lemingiem,nie potrzebuje się żadnej z metod leczenia stresu pourazowego.

 

Stres pourazowy to będzie u prawdziwych polakuff. Jak budżet walnie to radzę patrzeć na statystyki samobójstw.

A co do przetargu na śmigłowce, w przyszłym roku ruszają negocjacje budżetowe UE. Planowana jest reforma WPR. Zobaczymy jakie dopłaty się utrzymają. Większość gospodarstw prawdziwych polakuff żyje tylko nim, bo pojęcia o rolnictwie (i świece współczesnym w ogóle) to nie mają. Bez wsparcia Francji będzie bardzo ciężko się obronić. I zobaczymy kto ma większy widelec... I jak to jest nie być płatnikiem netto. Widzę jednak, że zbiorowa lekcja pokory jest na polskie rozpalone główki bardzo potrzebna.


Edytowany przez Paweł45, 15 październik 2016 - 11:31.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:51
 •  

#9282 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1124 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 październik 2016 - 11:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ktoś  tu chyba pisał  Brawo Nowoczesna   bo  jest  przeciw  CETA

Ale  chyba coś  pokręcił  bo

 

https://youtu.be/-_NnzVnNsKs?t=2m38s


Edytowany przez marekfarmer, 15 październik 2016 - 11:51.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9283 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4138 postów

Napisany 15 październik 2016 - 12:40

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ile procent  polaków  trzyma kasę  na lokacie  1-2%  więc  oczym ty  piszesz   PO-PSL zebrał  z ludzi   2-2,5 tyś  zł.  Napisałem ci  ile  PO-PSL  podniosło  Podatków  w paliwie    VAT  gdzie   wtedy  byłeś   gdzie  był  KOD    teraz  o głupi  podatek  bankowy   gdzie  tylko  naiwni  się  na niego  nabiorą  bo  są  Banki  które  Go  nie  płacą  i  opłat  nie  podniosły  ani  oprocentowania Lokat  nie zmniejszył y dzięki  czemu  przyciągną   klientów  z tych  banków  które  to zrobiły.

Tylko  głupi  ludzie  dmuchają  aferę  o   drobne  gdzie  PO-PSL  zabrały  im   grubą  kasę.

Wy byście  chcieli  żeby  PiS   wszystkie  obietnice  spełnił  w ile  1-2  miesiące   bo  tak  się  zachowujecie  a  zapominacie  co było  przez  Ostatnie  8  lat.

 

A co ty pieniądze w abmer gold trzymałeś bo więcej dawali? A może trzymasz w skarpecie czy kieszonkowe na bieżąco wydajesz? Ja rozumiem, że dla części społeczeństwa lokata to abstrakcja. Ale jest bardzo dużo ludzi posiadających gotówkę w banku. A gdy ci się uzbiera tego trochę. Nie musi być wcale dużo. Panie w banku proponują lokaty rożnego rodzaju. Tłumacząc, że lepiej jak nawet te 2 % urośnie niż nic ma z tego nie być. Na lokatach nawet nie udowodnisz bankowi, że cię na podatek bankowy skubie. Bo łatwo ci wytłumaczą, że to przez stopy procentowe itd. Podsumowując ja tam myślę, że banki sobie krzywdy zrobić nie dadzą. Podatek bankowy i tak zapłacimy my klienci. Chociaż większość nawet się nie połapie.

To, że po psl podnosił vat to wcale nie znaczy, że byłem zadowolony i się cieszyłem. Tak samo jak mnie okradali zabierając kasę z ofe. Której zresztą drugą część che zabrać pis. Więc naprawdę daj już  z tym spokój. Bo oni za takie numery zapłacili utratą władzy. Wam pisowcom na usprawiedliwienie czynów pisu pozostaje jedynie ten sam repertuar. Bo po psl tak robiły. Ale pis obiecał co innego. A robi to samo. I mam nadzieje, że tak samo jak po za te same numery zapłaci przy następnych wyborach. Bo planów wprowadzania społeczeństwu nowych obciążeń jest całkiem dużo w pisie po roku rządzenia. W tym właśnie zabranie pozostałych pieniędzy z ofe. Tak więc te drobne tu i tam skubane po cichu zbiorą się w niezłą sumkę. I tylko głupi tego nie widzi. 

 

Co do CETA widać Nowoczesna zmieniła zdanie. Fakt sam słyszałem jak Petru mówił, że popierają. Ale skoro pis już ostatnio nie raz zmienił zdanie to i im się udzieliło.

http://www.sejm.gov....NrGlosowania=27

Pis jako partia dobrej zmiany generuje dużo protestów ulicznych. Od początku października czarny marsz, protest rolników z Lubelszczyzny, protest pracowników służby zdrowia, protest nauczycieli, protest przeciw ceta. Coś ludzie nie zadowoleni z dobrej zmiany.Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:51
 •  

#9284 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1124 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 październik 2016 - 14:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?
Pis jako partia dobrej zmiany generuje dużo protestów ulicznych. Od początku października czarny marsz, protest rolników z Lubelszczyzny, protest pracowników służby zdrowia, protest nauczycieli, protest przeciw ceta. Coś ludzie nie zadowoleni z dobrej zmiany.

 

No i widzisz to  jest  najlepszy dowód  na to  że  Jest  DEMOKRACJA Wolno  protestować ( Nie jak to było  za poprzednich rządów  gdzie  nie wolno było Teraz  minister wychodzi do  protestujących a poprzednio  chowali się  do mysiej dziury).  I    jak widać  Marian Kowalski ma  racje  co do KOD  i  ludzi  ich  popierających

https://www.youtube....h?v=Rq4DrVATf5I

 

 

Ps.

Co do protestu  nauczycieli  pisz  prawdę  był  to protest  małej grupy  nauczycieli  :D  a nie  wszystkich  nauczycieli. Jak było widać  więszkość  ludzi  tam była  co popiera  KOD i resztę  bandy  gdyby tam byli sami nauczycieli było  by  ich  kilkudziesięciu. :lol:


Edytowany przez marekfarmer, 15 październik 2016 - 14:28.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9285 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 15:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Masz  dar   Ciemnowidzenia  widzę  :D :D :D :D

Pisze  już  po raz  setny  ale  do was  to nie dociera  nie wszystkie  banki  podniosły   opłaty  czy  obniżyły  oprocentowania.

PiS  jeśli  nawet  zabrał  obywatelom  1,5 mld złoty na Podatek bankowy,  To  ile  rozdał  w  Postaci  500+  co   ile ??????

 

PO- Zabierało  dużo  więcej  nie chce  mi się  teraz szukać  ile  dostali więcej  z powodu  podwyżki  Vat  czy  podnoszenia  Akcyzy  czy  opłaty  paliwowej.  Ale  wiadomo  jedno  obywatelowi  nie  dali  ani 1 zł tylko zabierali   i  coraz  bardziej  zadłużali  Kraj, PiS może  zwiększył  zadłużenie  nie  pochwalam tego   ale  dał  obywatelom wsparcie  w Postaci 500+ które  w mniejszym  czy  większym  stopniu  napędzają  gospodarkę i  pomogło  wielu  rodziną  które   odmawiały  sobie wiele rzeczy  a teraz stać  ich na to żeby  pojechać  na wakacje nad  morze   czy  stać  ich  by kupić  więcej  wieprzowiny  czy wołowiny.

 

Poczekajmy 4 lata  i zobaczymy  czy  obniżą  Vat  akcyzę  czy  opłatę  paliwową.

A Pisanie że  podwyższą   jest  po prostu  żałosne  i  to   jest  ten  kwik  świń  odsuniętych  od  Koryta.

Ciemnowidzenie bierze sie z wiedzy że socjalistom duzo łatwiej przychodzi podnoszenie podatków niż ich obniżka. Do tego PIS nie ma pojęcia o ekonomii i gospodarce wiec stawiam skrzynke wódki że za 3 lata podatki bedą jeszcze wyzsze.

 

Nawet jak niektóre banki nie płacą podatku to nie oznacza ze zaoferują lepsze warunki. Porównując do naszej branży. Masz pszenice którą prowadziłeś na 7t/ha. Był urodzaj i urosło 8t. Oddasz nadwyzkę gratis?

 

Twierdzisz ze PIS da wiecej. zabierając mniej. Wytłumacz proszę jak to zrobią?

Piszac "PiS może  zwiększył  zadłużenie  nie  pochwalam tego   ale  dał  obywatelom wsparcie  w Postaci 500+ które  w mniejszym  czy  większym  stopniu  napędzają  gospodarkę i  pomogło  wielu  rodziną  które   odmawiały  sobie wiele rzeczy  a teraz stać  ich na to żeby  pojechać  na wakacje nad  morze   czy  stać  ich  by kupić  więcej  wieprzowiny  czy wołowiny." tylko potwierdzasz to o czym pisałem wczoraj. Wyborca PISu ma w d*pie czy Państwo sie zadłuzy bo dla niego jest to dług wirtualny. Do niego komornik nie przyjdzie. 

Kto powiedział ze wszyscy musza jeździć nad morze? Jak nie maja za co to niech sie biora za robotę a dzieci niech maja przykład ze jak będą takimi gamoniami jak ich rodzice to tez ich na wyjazdy stac nie bedzie. Niech wydedukuja ze trzeba sie wiecej uczyc, cieżej pracować i być bardziej zaradnym to bedzie kasa na przyjemnosci. PIS uczy ich że nic nie musza robić bo Państwo  o  nich zadba. Tym sposobem hodujemy  rzesze gamoni i nierobów na tyle wielką że jak nie bedzie im starczać to wyjda na ulice i wymusza albo wybiora kolejnych kretynów rozdajacych jeszcze wiecej za nic.

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9286 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1124 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 październik 2016 - 16:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ciemnowidzenie bierze sie z wiedzy że socjalistom duzo łatwiej przychodzi podnoszenie podatków niż ich obniżka. Do tego PIS nie ma pojęcia o ekonomii i gospodarce wiec stawiam skrzynke wódki że za 3 lata podatki bedą jeszcze wyzsze.

 

 

Twierdzisz  że  lepiej było  jak  PO-PSL  ograbiało  Polaków podnosiło podatki  i  nie dało  nic  zwykłym  prostym ludziom tylko  dawali  swoim https://www.youtube....h?v=aciGBn_M5GM. Niż  PiS  która   dała  Polskim rodziną  wsparcie   gdzie  takowe  jest  bodajże  w całej  europie  w Niemczech   jest  dużo  wyższe  czy na wysypach  i  co  Niemcy  od  lat  hodują  rzesze  nierobów  i  Gamoni  czy  Anglicy.

 

Z  twoich postów  wynika  że  ty jesteś jednym z tych  odsuniętych  od  koryta  i teraz  kwik   wielki   bo wam już  nie żyje  się  lepiej tylko zwykłemu  prostemu  obywatelowi który  musi  pracować  za marne 1500zł  i  utrzymać  z tego  np. 3 dzieci.

 

PiS  zrobił  błąd  że  dał  500+  wszystkim  bo powinni  to dostać  tylko  najbiedniejsi  ci  zarabiający  najmniej  a nie wszyscy  równo  ale wtedy    ludzie  twojego  pokroju  mieli by  używanie  jak to  dziecko  robotnika  jest  lepsze  od  dziecka  Prawnika.

 

 

Wy tylko  takie cwaniaki  chojraki  za  monitorami    jak wam tak  źle  to zamiast  biadolić  w necie  i pisać  durnotstwa  wyjdźcie  na  tak  liczne  protesty   a nie  banialuki  pisać  i  zaśmiecać  forum
 


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9287 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 556 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 październik 2016 - 16:45

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nikomu nie żyje się lepiej ani gorzej. Żyjesz tak, ile sobie wydrapiesz. Poprawy warunków bardziej upatrywałbym w zmianie pracy na lepiej płatną niż zasiłku. Czasy proletariatu gnębionego przez kapitalistów już minęły, jesteśmy mądrzejsi o ileś wojen i tysiące trupów. 

 #9288 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 16:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Niemcy wychowuja rzesze gamoni i nierobów tylko że nie bedziesz tego widział z dnia na dzień. Socjal wzrósł tam znaczaco jakieś 10-15 lat temu wiec za ok 5-10 lat będzie widać wymiki. U nas będzie to widoczne w pełni za ok 15-20 lat ale mam nadzieje że ktoś tą bzdure zlikwiduje za kilka lat.

Jeśli juz mowa o niemcach. Na wschodzie  45 lat socjalizmu tak ogłupiło niemców że mieli poważne problemy z adaptacją po zjednoczeniu. Od tego momentu mineło 26 lat i nadal na wschodzie są mniej zaradni, biedniejsi mniej pracowici. Jest to najlepszy przyklad czym skutkuje socjalizm i co przynosi wychowanie przez prace i nauke i dyscyplina 

Zamiast z braku argumentów pisać o kwiku, korycie i lemingach może podyskutujemy rzeczowo ? Bedę wdzięczny jak odniesiesz sie do poprzedniego mojego postu i pytań tam zawartych na które nie raczyłeś odpowiedzieć


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9289 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4138 postów

Napisany 15 październik 2016 - 16:52

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No i widzisz to  jest  najlepszy dowód  na to  że  Jest  DEMOKRACJA Wolno  protestować ( Nie jak to było  za poprzednich rządów  gdzie  nie wolno było Teraz  minister wychodzi do  protestujących a poprzednio  chowali się  do mysiej dziury).  I    jak widać  Marian Kowalski ma  racje  co do KOD  i  ludzi  ich  popierających

https://www.youtube....h?v=Rq4DrVATf5I

 

 

Ps.

Co do protestu  nauczycieli  pisz  prawdę  był  to protest  małej grupy  nauczycieli  :D  a nie  wszystkich  nauczycieli. Jak było widać  więszkość  ludzi  tam była  co popiera  KOD i resztę  bandy  gdyby tam byli sami nauczycieli było  by  ich  kilkudziesięciu. :lol:

Protestowano i za poprzednich rządów. Tusk się przestraszył protestów przeciw ACTA i z tego zrezygnował. Także kolejna bzdura z twojej strony. Protestowały pielęgniarki inne grupy. Pis w niecały rok swoich rządów doczekał się o wiele więcej protestów. Ministrowie może i niektórzy wychodzą do protestujących ale nic z tego nie wynika.

Co do protestu nauczycieli napisałem prawdę. Bo nie napisałem, że wszyscy nauczyciele wyszli na ulice tak jak nie napisałem, że wszyscy rolnicy, kobiety itd. Nawet jeśli protestowała część nauczycieli czy pracowników służby zdrowia. To nie zmienia faktu, że byli to nauczyciele czy pracownicy służby zdrowia. ZNP jest dość dużym związkiem więc nie pisz bzdur o kilkudziesięciu nauczycielach A widzenie wszędzie KODu to już się kwalifikuje do leczenia. Bo widzę, że u zwolenników pisu to albo wina KODu albo PO albo Tuska. Nawet jak nie rządził.


Edytowany przez hubertuss, 15 październik 2016 - 16:58.


#9290 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 17:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Narracja PISu jest fajna dla głupków -nie wszyscy nauczyciele, nie wszyscy rolnicy itd" To można powiedzieć o jakimolwiek strajku czy protescie na swiecie. Nawet przeciw komunie wszyscy nie protestowali :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:51
 •  

#9291 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1124 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 październik 2016 - 17:16

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Protestowano i za poprzednich rządów. Tusk się przestraszył protestów przeciw ACTA i z tego zrezygnował. Także kolejna bzdura z twojej strony. Protestowały pielęgniarki inne grupy. Pis w niecały rok swoich rządów doczekał się o wiele więcej protestów. Ministrowie może i niektórzy wychodzą do protestujących ale nic z tego nie wynika.

Co do protestu nauczycieli napisałem prawdę. Bo nie napisałem, że wszyscy nauczyciele wyszli na ulice tak jak nie napisałem, że wszyscy rolnicy, kobiety itd. Nawet jeśli protestowała część nauczycieli czy pracowników służby zdrowia. To nie zmienia faktu, że byli to nauczyciele czy pracownicy służby zdrowia. ZNP jest dość dużym związkiem więc nie pisz bzdur o kilkudziesięciu nauczycielach A widzenie wszędzie KODu to już się kwalifikuje do leczenia. Bo widzę, że u zwolenników pisu to albo wina KODu albo PO albo Tuska. Nawet jak nie rządził.

 

Tak protestowano  tylko że  zapomniałeś dodać  jak to  w nocy  wkopywali znaki Zakaz wjazdu  dla ciągników  czy  jeżdżenie  Policji po gospodarstwach i strasznie  przed  protestami  czy  szczegółowe  kontrole  ciągników  na proteście.   Karanie  mandatami  za udział w proteście.

Podpalenie  budy ruskiej   na Rozkaz Sienkiewicza  od  taka to byłą   Demokracja

Strzelanie  do  Górników 

 

Ty nie pisz Bzdur  na Proteście  Nauczycieli było więcej  KODowców  jak  nauczycieli    Gdyby  KOD  nie przyłączył  się  ze swoimi   zwolennikami  to by  ten  protest  był  jedną  wielką  Klapą.

 

https://youtu.be/_5ibPukhd9E?t=2m43s


Edytowany przez marekfarmer, 15 październik 2016 - 17:23.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9292 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 17:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Przecież w PISu KOD juz prawie nie istnieje i jest to mała grupka. Wg ciebie nauczycieli było bardzo mało a głównie był KOD który wg PIS jest w rozsypce. Jakim cudem "prawie nic"+j"eszcze mniej niz prawie nic" , dało w sumie "spore coś"? Cud czy ściema?


Edytowany przez Ulman, 15 październik 2016 - 17:39.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9293 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1124 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 październik 2016 - 18:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Przecież w PISu KOD juz prawie nie istnieje i jest to mała grupka. Wg ciebie nauczycieli było bardzo mało a głównie był KOD który wg PIS jest w rozsypce. Jakim cudem "prawie nic"+j"eszcze mniej niz prawie nic" , dało w sumie "spore coś"? Cud czy ściema?

 

Jakie spore  coś  ????

https://www.youtube....h?v=fzTklDh-sjY


Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9294 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 18:19

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

TV Republika? Żeś sobie źródło wybrał...... Jakby to była tak mała grupa to TVP nic by o tym nie wspomniała i ty byś tez tak duzo o tym nie pisał.

Wrócmy do mojego pytania które zostało bez odpowiedzi -  Jaki cudem PIS da wiecej zabierajac mniej?

Tego faceta niezmiennie lubie posłuchac  http://korwin-mikke....ocjal-dkratami/


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9295 Share marekfarmer

marekfarmer

  Marekfarmer

 • Members
 • PipPipPip
 • 1124 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kujawsko Pomorskie

Napisany 15 październik 2016 - 18:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

TV Republika? Żeś sobie źródło wybrał...... Jakby to była tak mała grupa to TVP nic by o tym nie wspomniała i ty byś tez tak duzo o tym nie pisał.

Wrócmy do mojego pytania które zostało bez odpowiedzi -  Jaki cudem PIS da wiecej zabierajac mniej?

Tego faceta niezmiennie lubie posłuchac  http://korwin-mikke....ocjal-dkratami/

 

Odpowiem tak  Komu  PO-PSL  dawała  te  pieniądze  które  PiS  dał na 500+  z Podatku  Bankowego  dostali  1,5 mld a skąd  wzięli  resztę  komu  zabrali ???

 

A ja lubię  posłuchać https://www.youtube....h?v=wyh4Cs5pH1A

 

 

Demokracja  za czasów  PO-PSL 

 

 

 

 

https://www.youtube....h?v=e3e3nROs6qI

 

https://www.youtube....h?v=tbmNuL7pmCQ

 

 

 

Kwintesencja Demokracji  Gdzie wtedy  był  KOD ???? https://youtu.be/tbmNuL7pmCQ?t=3m25s


Edytowany przez marekfarmer, 15 październik 2016 - 19:20.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje


#9296 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 556 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 październik 2016 - 20:07

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A jak gimnazjum jest imienia L. Kaczyńskiego, albo JP II a nie daj Bóg Żołnierzy wyklętych to będzie likwidowane czy nie?#9297 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 21:10

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Odpowiem tak  Komu  PO-PSL  dawała  te  pieniądze  które  PiS  dał na 500+  z Podatku  Bankowego  dostali  1,5 mld a skąd  wzięli  resztę  komu  zabrali ???

 

A ja lubię  posłuchać https://www.youtube....h?v=wyh4Cs5pH1A

 

 

Demokracja  za czasów  PO-PSL 

 

 

 

 

https://www.youtube....h?v=e3e3nROs6qI

 

https://www.youtube....h?v=tbmNuL7pmCQ

 

 

 

Kwintesencja Demokracji  Gdzie wtedy  był  KOD ???? https://youtu.be/tbmNuL7pmCQ?t=3m25s

Po pierwsze nadal nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie na które sam powinieneś wpaść.

Po wtóre - na 500+ wzieli z podatku bankowego a reszte pozyczyli. Chcieli mieć wpływy z handlowego, wody i uszczelnienia Vatu ale nie wyszło wiec nie obniżą VATu na 22% i być może brak kasy był jednym z powodów rezygnacji z Caracali. By sfinansować 500+ będa nas wiecej skubać i wiecej pożyczać. Po drodze banda urzedasów przepierniczy część kasy i jakoś to będzie.

Po trzecie - jesli lubisz ogladać  Mariana Kowalskegoi i Artur Zawisza to fajnie ale pisałeś że lubisz ich słuchać. Moim zdaniem ci faceci nie maja kompletnie nic madrego do powiedzenia wiec słuchanie ich nieco mnie dziwi.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#9298 Share B3Agro

B3Agro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 275 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 październik 2016 - 21:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Koledzy. Idę o zakład , niech będzie skrzynka dobrej wódki że nie później jak w 2018 będzie wielki kryzys finansów publicznych . Tak wielki że nie będzie na emerytury a karzeł zechce wyjścia Polski z UE. 

 

 

Chciałbym przegrać ten zakład ale wszystko wskazuje że właśnie tak będzie. 

 

A to co robią te kukiełki kaczyńskiego to już jest poniżej jakiejkolwiek krytyki - przecież oni wchodzą w konflikt z wszystkimi naszymi dotychczasowymi sojusznikami w UE. Zostanie tylko Białoruś.

 

 

Od zawsze było wiadomo że na wsi jest duży odsetek ciemniaków dających łatwo otumanić się populistycznymi hasłami. Znace kogokolwiek kto sobie w życiu radzi i głosował na pis? Ja nie znam.#9299 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 587 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 październik 2016 - 21:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Radzi sobie ten kto trzeźwo mysli a tacy na Jarosława nie zagłosuja


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 14:51
 •  

#9300 Share garek

garek

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1093 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisany 16 październik 2016 - 05:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

to mogę ubezpieczyć rzepak  czy nie mogę ?

 


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Konsultacje publiczne o WPR po 2020: co myślą rolnicy? zobacz »