Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#8461 Share Alamo

Alamo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 284 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 07:45

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Prawie 50 % nie chodzi do wyborów. Bo widzi, że ci z pisu to tacy sami oszuści jak ci z po. 

To co piszesz to nonsens,próbujesz wyłącznie umałostkowić wielki mandat poparcia społecznego dla zmian w kraju,od początku 89 roku,obie partie nie istniały i połowa nie chodzila na wybory.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:50
 •  

#8462 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 08:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jaki nonsens człowieku? Z choinki się urwałeś? Na mało których wyborach parlamentarnych frekwencja jest wyższa niż 50 %. Czyli normalnie myślący człowiek wnioskuje, że pozostałe około 50 % nie chodzi do wyborów. A nie chodzi dla tego, że nie ma na kgo głosować. Bo największe partie mające szansę na zwycięstwo składają się z osób będących u koryta od lat, uwikłanych w różne skandale, przekręty i afery.

Jeśli zaś chodzi o jak to piszesz "umałostkowanie" (ach ta pisowska inteligencja, widać, że idzie nowe) pisowskiego mandatu poparcia społecznego. To wcale nie jest on taki wielki. Bo to ledwie 19 czy tam 18 % osób uprawnionych do głosowania. Wcale nie trzeba go umniejszać. Bo jest on i tak dość mały. To są fakty ogólnie znane. Więc nie wiem z czym próbujesz tu dyskutować. Gdybyś był normalnie swobodnie myślący to nawet byś tego nie zaczynał. A że jesteś po praniu mózgu bez samodzielnego myślenia to pleciesz głupoty. Nie całe 20 % ze 100 to nie jest żaden wielki mandat. To jest ledwie 1/5, nie cała.

No tak teraz kibice poczuli się mocni. Handel narkotykami, bójki po meczach czy mordowanie przeciwników. Pis poluzowało rygor to się zaczyna.  Strajki rolników? Teraz nie ma bo ci co je szykowali dostali stołki od pisu. A zwykły rolnik dostał g. A może coś w rolnictwie się zmieniło od tamtego czasu? Tak samo ci górnicy. Teraz jest cacy nie strajkują a kiedyś było źle. A tak naprawdę nic się nie zmieniło. Jeszcze im na wiosnę trochę poobcinali. Taka to propaganda pisu. Obejrzyj sobie z jedne wiadomości w tvp czy program publicystyczny. Dowiesz się, że za po tak ordynarnej i topornej propagandy nie było jak teraz jest.

 

PO to zorganizowana grupa przestepcza warszawska ,gdańska ,łudzka,wmieszni sędziowie adwokaci elita,jeszcze ktoś ośmiela się mówić o demokracji teraz,nie jestem miłośnikiem Pisu ale to co działo się przez ostatnie 8 lat to porażka Polski,i nie jestem zmanipulowany przez nikogo ,wiedzę czerpię z internetu ,o tych wszystkich przekrętach wiedza w sieci była dostępna od lat media oglupiające milczały

 

Masz jakieś dowody na to, nazwiska, fakty? Twierdzisz, że nie jesteś miłośnikiem pisu. Daruj sobie przecież to widać, że jesteś u nich po praniu mózgu. Bo inaczej byś tych bzdur nie pisał. Machlojki i przekręty za po się zdarzały. Tak samo jak zdarzały się gdy rządzili ludzie będący dzisiaj w pisie. Reprywatyzację w warszawie zaczął prezes na początku lat 90 tych. Uwłaszczył się wraz ze znajomymi na kilku drogich nieruchomościach np przy Srebrnej, Nowogrodzkiej itd. To co też zorganizowana grupa przestępcza?

Wiedzę czerpiesz z internetu. Ale niestety po tym co widać to z tych ogłupiających mediów. Piszesz ogólne frazesy jak o tej grupie. Bez podania faktów, nazwisk i argumentów. Tak ci wbili do głowy i tak piszesz. Nie potrafisz tego udowodnić. I jeszcze bredzisz, że zmanipulowany nie jesteś.

 

w uk też już zaczynają się ukazywać pozytywne teksty nt. polski i polaków, dobra zmiana się rozkręca; jeszcze trzeba wykorzystać kontakty p. anders w usa i będzie git

chińczyki trzymają się mocno

 

Dobra zmiana się rozkręca ale na stołkach raczej. PKB nie rośnie w planowanym tempie, rolnikom jakoś drastycznie się nie poprawiło, Inne grupy zawodowe tez mogą ponarzekać. Pewnie były by strajki. Tylko największy związek zawodowy to przybudówka pisu, więc siedzą cicho. Dobra zmiana się rozkręca tylko w waszych snach. Na razie nie przekłada się to jakoś bardzo na życie polaków. Nawet te 500 plus. Nie rozkręciło gospodarki, na przyrost naturalny tez nie wpłynie. A zapłacić za to będzie trzeba w przyszłości. Na następny rok vatu nie obniżą.

Wczoraj w tv widziałem jak pisowski rząd ustami jakiejś minister w kontekście niskiego wzrostu PKB liczył na wyższy wzrost w przyszłości. Dzięki dotacjom na inwestycje z tej nie lubianej unii.

Co do Chińczyków to w zasadzie te umowy tak reklamowane przez pis sprowadzą się do tego, że oni zaleją nas swoimi towarami. I tylko tyle. B poziom inwestycji zagranicznych w Polsce w ramach tej dobrej zmiany też spadł.


Edytowany przez hubertuss, 31 sierpień 2016 - 08:11.


#8463 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 31 sierpień 2016 - 09:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jak nie bylo cenzury , gorzej bo cenzura szła w parze z propagandą ,właśnie strajki rolników ,strzelanie do górników ,zamykanie kibiców za ;Tusk matole twoj rząd obalą kibole; ,

Ale w mediach o wszystkim mówiono i prokuratorzy też zaraz nad tym czuwali. A teraz? Znajdź mi nagranie z 23 lutego tego roku, które było na YT jak to policja traktuje rolników jadących na Warszawę. Było w sieci 2 dni i zdaniem rządzących o 2 dni za długo. 25 lutego już minister rolnictwa wraz z szefową rządu i 2 innymi pajacami w Radio Maryja przez 3 godziny opowiadali jak to w rolnictwie dobrze, jak to prawie wszystkie dotacje rolnicy mają wypłacone, jakie to środki krajowe uruchomili do wsparcia małych rolników, by mogli kupić sobie nowy i nowoczesny sprzęt itd., a następnie przez pół godziny dzwonili rolnicy wychwalając ten dobrobyt... Szkoda tylko, że ci rolnicy to tylko podstawione słupy albo dewotki, które może i miały kiedyś pola, ale ich dzieci dawno już je sprzedali.

W lipcu i początek sierpnia strajkowały pielęgniarki - wiesz coś na ten temat? Nie powiedzieli ci? I nie powiedzą, bo to jest temat tabu.

W czerwcu strajkowali celnicy. To niestety wypłynęło, bo szumu narobili przewoźnicy, gdyż na granicach zrobiły się olbrzymie kolejki, towar, który jechał na karnecie TIR stał na magazynach logistycznych przez 4 dni, a odbiorcy (w tym duże korporacje) stali i liczyły straty za opóźnienia, tym bardziej, że jak ktoś nie mógł nawet auta odplombować, to płacił tzw. postojowe firmie transportowej. Co na to minister obrony? "oni nie strajkują, tylko robią wzmożone kontrole przed "szczytem" i ŚDM. Sprawę tą dementowały związki zawodowe urzędów celnych, ale przecież dla PIS czarne jest białym i jak kot muszą spaść na 4 łapy.

Podobnie jak Kurski, który był wygwizdany w Opolu podczas festiwalu. Realizatorzy się tego się spodziewali (w końcu to TVP trzymała nad festiwalem łapę) i wyłączyli wszystkie głośniki prócz tego, który trzymał Kurski (a były też na widowni, by wzmocnić aplauz). Orkiestra też dostała rozkaz, że jak by były jakieś krzyki, gwizdy itp. to mają grać, by zagłuszyć widownię. Telewizja relacjonowała wszystko niby na żywo, ale TVP miało 10-cio minutowe opóźnienie, by wycinać na bieżąco to, co miało być ocenzurowane. Skończyło się na tym, że mimo wszystkich zabezpieczeń i odłączeń mikrofonów orkiestrze nie oddało się zagłuszyć gwizdów, a Kurski musiał krzyczeć, bo sam siebie nie słyszał. Skomentował to w ten sposób: "w niektórych krajach okrzyk radości wyraża się poprzez gwizdy, a więc witam też obcokrajowców!". Czas relacji na żywo (a mogę coś na ten temat powiedzieć, bo w linii prostej przez pola amfiteatr jest ode mnie 6km) z początkowego 10-cio minutowego opuźneinia wyszedł na 3 sekundy. I mówisz, że nie ma cenzury?

 

To co piszesz to nonsens,próbujesz wyłącznie umałostkowić wielki mandat poparcia społecznego dla zmian w kraju,od początku 89 roku,obie partie nie istniały i połowa nie chodzila na wybory.

Partie nie istniały, ale ludzie istnieli, tylko jako działacze innych partii. PIS robi pseudo czystki, bo jak chcą robić porządki z komunistami, to niech na dzień dobry wywalą tego byłego prokuratora generalnego sprawującego obecnie u nich stołek i odpowiedzialnego za czystki. Lecha pokazują jako tego, który w majdanku nie pił, ale jak wiadomo - kto nie pije, ten kabluje. Znasz mentalność ruskich? Oni są gościnni, ale jak z nimi na dzień dobry nie wypijesz, to nie będą nawet rozmawiać z tobą. Dlatego właśnie Kwaśniewski potrafił załatwić różne sprawy (czasami go wyprowadzali, ale załatwił i dla mnie w moim rozumowaniu był to ostatni prezydent, który coś dla Polski potrafił zrobić), a za poprzednich rządów PIS wszystko wzięło w łeb, bo i embargo i pogorszenie stosunków itd. Przedtem pokazali, że nie potrafią rządzić, teraz się nauczyli, ale nie rządzić, lecz kłamać w żywe oczy. Tak im dopomóż Ojcze Tadeuszu Wszechmogący...Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:50
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

 •  

#8464 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 09:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No chyba widzisz że w rolnictwie dobrze się dzieje kolejki w naborze na programy UE brak środków mamy najwięcej Młodych Rolników w UE to o czymś świadczy#8465 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 31 sierpień 2016 - 10:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak, oczywiście Staszku. Tylko że to nie zasługa PIS i nie ze środków, o których oni mówili. Przypomnę jeszcze, że z 75tyś na 100tyś. to za PO podnieśli, co nie znaczy, że PO dała choć jeden grosz na te środki. Czemu podnieśli - też wiemy. W 2004 roku przypomnij sobie kolejki po renty strukturalne. Młodzi otrzymywali gospodarstwa w spadku, w zamian za przepisanie rodzice, dostawali fajną kasę (ale nie na długo, bo na tym polegała struktura). Mimo tego po dziś dzień co niektórzy nie mają nic do gadania na tych gospodarstwach, bo tylko widnieją na papierku, a dalej prowadzą je "starzy". Gdzie błąd? Gdyby dali młodym rządzić, być może by i zostali na gospodarstwie, a jak widzieli cały czas jedną politykę mimo chęci rozwoju, to "tak jak jest - jest dobrze" (co niektórzy wiedzą co to znaczy w szczególności jak mieszkają ze starszym pokoleniem), sami zrezygnowali.

Dziś obserwujemy to samo. Mi nie przysługuje status młodego rolnika, bo gospodarstwo mam od 15 lat. Nie ważne, że na początku mi ciocia przepisała na łożu śmierci 1,5ha i nie było żadnego sprzętu, stada ani nic, ale gospodarstwo było (tylko pole i łąka). Jak teraz człowiek ma sprzęt, pole i obory pełne, bo od 3 lat zaczął iść pełną parą (o ile można tak mówić mając 15ha i ciągle zwiększając areał), to nie dostanie młodego już rolnika (wcześniej za mały, by być młody, a teraz za stary). We wiosce na 5 rolników 2 gospodarstwa zakwalifikowały się jako "młody rolnik". Młodzi ci jednak mają wykichane na to, bo ojciec po konsultacjach z jego doradcami przepisał synowi minimalne ilości pola po to, by spełnić wymagania punktowe, a tak naprawdę kasa jest dla niego. Jeden nawet nie chciał podpisać się pod wnioskiem, bo powiedział, że jak chce kasę, niech sam się podpisze - wsiadł w auto i pojechał (byłem tego świadkiem).

EDIT:

Kolejki i brak środków, to już obserwujemy od 10 lat. A czy dobrze się dzieje? Twoim zdaniem jak są kolejki przed opieką społeczną, to też dobrze się dzieje? Zastanów się. Dobrze się dzieje wtedy, gdy rolnik by powiedział, że nie potrzebuje tych pieniędzy, bo ceny skupów jego produktów pozwalają mu na godne życie, a z tego, co mu zostaje, to potrafi się nie dosyć, że rozwijać, to i jeszcze odłożyć.


Edytowany przez wdaniel, 31 sierpień 2016 - 10:58.


#8466 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 12:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Staszku nie kpij sobie. Ceny płodów i środków do produkcji wcale się nie zmieniły od czasu ostatnich strajków na korzyść rolnika. Ja wiem, że ty nic innego nie możesz napisać bo musisz tutaj bronić pisu. Ale taka jest prawda. Nic dla rolnika się nie zmieniło. Przywódca strajków z pod Szczecina dostał stołek w zarządzie radia Szczecin. Izdebski też przytulił się gdzieś w ministerstwie. Tak oto pis rozwiązał problem strajków rolniczych. Dając stołki przywódcom.


Edytowany przez hubertuss, 31 sierpień 2016 - 13:08.


#8467 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 14:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No jak się nie zmieniły nawozy potaniały o 30 % tucznik w górę o 25 % to jest lepiej czy goirzej w końcu no gdyby jeszcze w niektórych rejonach susza to było by cacy B)#8468 Share zetorki12

zetorki12

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3987 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 15:08

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tylko to akurat nie jest zasługą żadnej partii , tylko zwykłej ekonomii . B)


ZETOR TEAM

#8469 Share nie

nie

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 414 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 18:16

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

CrM6w8wWcAAPZ8g.jpg

 

 

Andrzej to jest klasa#8470 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 31 sierpień 2016 - 19:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jeszcze kilka dni temu, na pogrzebie mówił, że teoretycznie po 89 roku Polską rządzili zdrajcy. W tym pewnie Kaczyński i PiS. Kto tam za nim nadąży. Dobrze, że tak zrobił. W końcu młodszy jest i to on powinien pierwszy wyciągnąć rękę. Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:50
 •  

#8471 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 20:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

komorowski_merkel_siedzi.jpeg

 

;) A Bronek bez klasy .


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


#8472 Share witejus

witejus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 497 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 20:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

po co wyciągasz truchło z lamusa#8473 Share GoRAL1

GoRAL1

  mlody rolnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 2479 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 31 sierpień 2016 - 20:31

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

http://trojmiasto.wy...-zolnierza.html#8474 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 31 sierpień 2016 - 21:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No jak się nie zmieniły nawozy potaniały o 30 % tucznik w górę o 25 % to jest lepiej czy goirzej w końcu no gdyby jeszcze w niektórych rejonach susza to było by cacy B)

Skoro nawozy potaniały to zapewne rodzimi producenci zanotuja mniejsze zyski i zapłacą mniejsze podatki do budzetu. Dodatkowo mniejsze kwotowo bedą wpływy z vat wiec może prezesów trzeba zmienic bo nie dbaja o dochody państwa


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#8475 Share wdaniel

wdaniel

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 590 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie
 • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 01 wrzesień 2016 - 06:29

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No jak się nie zmieniły nawozy potaniały o 30 % tucznik w górę o 25 % to jest lepiej czy goirzej w końcu no gdyby jeszcze w niektórych rejonach susza to było by cacy B)

Nawozy potaniały, bo nikt ich latem nie kupuje, ale chciałbym to widzieć, by polifoska 8 była po 1500zł. w detalu. Też jutro sprawdzę. Podrożeją wiosną. Tucznik poszedł w górę, ale o ile to będę wiedział jutro, jak odwiozę. A ropa od czerwca do chwili obecnej o 40gr. poszła w górę. Pomnóż to sobie razy jednorazowe zatankowanie traktora 170litrów = 68zł. , czyli przy tej samej kwocie zatankujesz 17litrów mniej. Wlej te 17 litrów do 30-stki i ile nią pojeździsz?#8476 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 wrzesień 2016 - 07:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Oj nie masz racji kolego w tym roku wiosną były coraz tańsze co oczywiście było zasługą PiS bo rozłożyli dopłaty w czasie i dostawcy chcąc zbyć towar musieli spuścić z tonu


Skoro nawozy potaniały to zapewne rodzimi producenci zanotuja mniejsze zyski i zapłacą mniejsze podatki do budzetu. Dodatkowo mniejsze kwotowo bedą wpływy z vat wiec może prezesów trzeba zmienic bo nie dbaja o dochody państwa

 

Tak tyle że vat na nawozy jest 8% to jeśli mi zostało kasy i pójdę kupić za te pieniądze telewizor i piwo by kibicować naszym to zapłacę 23 % więc wpływy z podatku wzrosną B) :P :P#8477 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 wrzesień 2016 - 07:14

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Poczekaj na obcięcie dopłat do strączkowych wszelkiej maści, pewnie będzie to już w przyszłym roku a potem porównaj z cenami nawozów. Z tego wyciągniesz słuszne wnioski że to zasługa PiS. 

 #8478 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 01 wrzesień 2016 - 08:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak obetną tym co pługiem kosili i słusznie#8479 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 01 wrzesień 2016 - 08:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ceny nawozów spadają bo popyt spada. Przy obecnych cenach zbóż wielu rolników się zastanawia nad zmniejszaniem dawek. Tak samo z tymi strączkowymi. Ludzie sieja tego sporo bo dopłata wyższa a i azot w glebie zostaje. To samo ze świniami. Asf i świńska górka z przed kilkunastu miesięcy spowodowały kasowanie hodowli. Mięsa na rynku mniej. Pomaga w tym drogie euro, które nieco hamuje import. Ale ceny mleka i wołowiny już tak różowo nie wyglądają. To samo jest ze zbożami i innymi owocami czy warzywami. Tutaj sytuacja nie zmienia się po objęciu rządów przez pis. Ceny jak były niskie tak są. W zasadzie tylko wieprzowina podrożała na skutek jak pisałem tak zwanej świńskiej górki/podaży nadmiernej z przed kliku miesięcy. Ale wielu już hodowlę skasowało.  Sytuacja całej reszty rolników nie zmieniła się za pisu jakoś  diametralnie. Tylko przywódcy strajków stołki dostali i na razie jest cicho i spokojnie.Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:50
 •  

#8480 Share jacek1296

jacek1296

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 576 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:kuj-pom
 • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 01 wrzesień 2016 - 09:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Nawozy potaniały, to fakt. Ale wymusiła to ekonomia, a nie pis. Podrożały świnie, to fakt. To również wymusił rynek, a nie pis.

Idąc twoim, stachu, tokiem rozumowania, to że zboże jeszcze potaniało, ceny owoców i warzyw poleciały na dno to też zasługa pisu. No to faktycznie dobra zmiana.

  A teraz prawdziwe zasługi pisu:

 - będą opłaty za wodę, czyli kolejny podatek,

 - zdrożeje energia elektryczna(wzrost opłaty bodajże jakościowej)

 - abonament na tvkura

 -niekorzystne zmiany w dopłatach

itd., itp.

 Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Wycinka drzew - niebawem zmiana przepisów zobacz »