Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#7161 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 02 czerwiec 2016 - 12:57

Tak interesują się rolnictwem oto przykład https://twitter.com/...5356032/video/1 Tu znowu przykład jak wydoić z kasy rolników http://www.money.pl/...,0,2064008.html  Nie wiem czy w Polsce przez ostatnie 25 lat był jaki kol wiek minister rolnictwa który interesował by się rolnictwem .Wychodzi na to że kasa dla patologi 500+  już się skończyła i teraz dostaną to http://biznes.interi...ch,2339267,4141 Naprawdę dobra dojna zmiana :D

Edytowany przez akko, 02 czerwiec 2016 - 16:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 15:27
  •  

#7162 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4175 postów

Napisany 02 czerwiec 2016 - 16:29

Dodam jeszcze, że tak się interesują problemami rolników, że na Lubelszczyźnie czyli w bastionie pisu. Sadownicy martwią się, że nie będzie Ukraińców do zbioru wiśni. Bo pozwoleń na pracę nie chcą im wydawać. W agrobiznesie chyba wczoraj mówili. Jurgiel może znowu śpi.

#7163 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 02 czerwiec 2016 - 17:40

Kolego hubertuss , w Koziej Wólce mieszkańcy czerpią wiedzę z agrobiznesu .

I dobrze , tyle że każda reakcja , jest wynikiem akcji .

I tu kłania się twoja ukochana Unia , jej parlament i Król Ewropy.

Coś mi się jednak zdaje że w owym czasie protestów ze strony Polski nie było.

"Głównym celem przygotowywanych zmian przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców jest wdrożenie dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2014/36/UE z 26 lutego 2014 r. w sprawie warunków wjazdu i pobytu obywateli państw trzecich w celu zatrudnienia w charakterze pracownika sezonowego. Warunki zawarte w dyrektywie wymuszają zmianę obecnych uregulowań dotyczących powierzenia pracy krótkoterminowej w tzw. procedurze uproszczonej cudzoziemcom z Ukrainy, Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Rosji, co wiąże się m.in. z nałożeniem pewnych obciążeń administracyjnych – tłumaczy Magdalena Bukowska z biura prasowego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. "

Tak że jak zwykle , wiesz ze dzwonią , tyle że nie wiesz w którym kościele

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#7164 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 02 czerwiec 2016 - 19:12

http://www.se.pl/wia...zki_845052.html

W połowie maja decyzją marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (61 l.) każdy z posłów dostał 2000 złotych więcej na remonty i dodatkowe wyposażenie biur poselskich.

http://auto.dziennik...rzy-bramek.html

Z tego co poczytałem, dyrektywa nie została jeszcze implementowana do polskiego prawa czyli obowiązują jeszcze stare zasady udzielania pozwoleń na wjazd.

Edytowany przez Krassus, 02 czerwiec 2016 - 19:25.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#7165 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4175 postów

Napisany 03 czerwiec 2016 - 09:48

@Scoffer to niech się lenie wezmą do roboty w tych ministerstwach. Dyrektywa przecież nie zakazuje dawania pozwoleń na pracę tym narodowościom, które wymieniłeś. Niech Jurgiel pogoni kolegów z pisu jak taki dobry minister. To co napisałeś to nie żadne tłumaczenie. 

#7166 Share Unexpected

Unexpected

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, książki,

Napisany 04 czerwiec 2016 - 05:57

O nowych władzach można wiele mówić ( niekoniecznie dobrego)  ale mi się wydaje, ze jednak bardziej się interesują rolnictwem niż poprzednie  władze. 

Z głupim na rozumy się pozamieniałeś?

Jak bym miał taką władzę to cały ten PIS, wyjeb*ał bym w pizdziec!

Dzwonię wczoraj do banku w sprawie kredytu na budowę, ponieważ byłem zaniepokojony wcześniejszymi informacjami, że po zmianie ustawy o obrocie ziemią jest problem z obciążaniem z hipoteki i niestety przez słuchawkę dostaję informację że  NIE dostanę kredytu oraz nie tylko ja, przez to że bank nie może obciążyć hipoteki powyżej wartości danej działki plus problem z sądami z wpisywaniem hipoteki.

I co? I jajco, wszystko stoi, wnioski kredytowe zawieszone albo są odrzucane.Trzeba czekać aż ministerstwo dopatrzy się problemu i coś zmienią.

Szlak mnie od 2 dni trafia, jak za jakiś czasów prl-u wypuścili ustawę z bublem i jeszcze znając tych kmiotów to będzie trzeba długo czekać by coś z tym zrobili.

Co mnie obchodzą ich intencje w kwestii zainteresowania rolnictwem, jak czyny za tym nie idą?Tylko pokaz głupoty. Spróbuj z dniem uzyskać kredyt na budowę: kurnika, obory, chlewni, przechowali, szklarni itd.

#7167 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 06:41

Czemu nie budujesz za gotówkę , pieniądze od rodziny , lub za zastaw w lombardzie , skoro wredne banki nie chcą pożyczyć więcej niz wynosi zabezpieczenie hipoteczne ?

Czy ulokowałbyś posag własnego dziecka lub oszczędnosc zyciaw banku , które pozyczy go inwestorow bez zabezpieczenia wartego co najmniej twojemu wkładowi ?

A przecież banki nie produkują pieniędzy , tylko pożyczają to co udało im się zebrać z rynku w depozyt .

Zgodnie z pzrysłowiem , pamiętaj rozchodzie żyć z dochodem w zgodzie .

Edytowany przez scoffer, 04 czerwiec 2016 - 06:56.

#7168 Share Unexpected

Unexpected

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, książki,

Napisany 04 czerwiec 2016 - 10:14

Czemu nie budujesz za gotówkę , pieniądze od rodziny , lub za zastaw w lombardzie , skoro wredne banki nie chcą pożyczyć więcej niz wynosi zabezpieczenie hipoteczne ?

Czy ja mam pretensje do banku, jaki lombard o czym ty w ogóle mówisz, gdzie ty żyjesz?

Jak im samym też zależy abym kredyt dać, do końca kwietnia nie było problemu, a teraz bank ma problem(nie przez swoją zachciankę), a w wyniku zmian przeprowadzonych w ważnych ustawach przez osoby nie odpowiedzialne i niedouczone z partii PiS i na nich jestem wściekły.

Problemem jest treść art. 68 ustawy o księgach wieczystych i hipotece, do którego dodano ust. 2a (Dz.U. z 2013 r. poz. 707 ze zm. – dalej u.k.w.h.).

Kto dodał ten zapis święty walenty, może ja? Znowu podkreślam osoby z partii PiS.

Czy ulokowałbyś posag własnego dziecka lub oszczędnosc zyciaw banku , które pozyczy go inwestorow bez zabezpieczenia wartego co najmniej twojemu wkładowi ?

Zmianę sytuacji zmieniła ustawa o obrocie ziemią(pisowska!) do której odniosły się banki, więc co to za głupie insynuacje w nie temacie.

A przecież banki nie produkują pieniędzy , tylko pożyczają to co udało im się zebrać z rynku w depozyt .

Nie rozumiem, błędnie w całym kontekście swojej wypowiedzi błędnie założyłeś że jestem zły na banki, a ja jestem zły na maczanie paluchów przez durni w ustawach które uderzyły we mnie i w dziesiątki tysięcy osób w całym kraju.

Bank lewaruje się dźwignią finansową 1/28, wniesione depozyty w stosunku do możliwości kwoty kredytowania.  A ja też chce się z lewarować np. poprzez wkład własny. W czym problem?

#7169 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2136 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 10:54

Największym Twoim problemem to jest brak gotówki i płutno w kieszeni ;) :P :P a problemem banku jest komu tę gotówkę pożyczyć bo on ją ma ( Tak uważa) to problem banku a nie rządu jak Ci te pieniądze pożyczyć B)

#7170 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 10:54

Już wiadomo po co to coś zwane prezydentem od dojnej zmiany pojechało do Włoch http://fakty.interia...ommentsZoneList  Znów będzie robił za klęcznik dla okupantów watykańskich bo tylko do tego to puste dudło się nadaje 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7171 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2136 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 11:02

Nie coś tytlko Pan Prezydent również dla Ciebie choć na niego nie głosowałeś bo taki wierny pies jak ty służy tylko jednemu poanu :P :P ;) Już niedługo taki Dasiek i jemu podobni będą musieli się rozstać ze swoim majątkiem i skorzystać z obywatelstwa swoich mocodawców :ph34r: B)

Edytowany przez staszek131415, 04 czerwiec 2016 - 11:04.

#7172 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 11:02

Największym Twoim problemem to jest brak gotówki i płutno w kieszeni ;) :P :P a problemem banku jest komu tę gotówkę pożyczyć bo on ją ma ( Tak uważa) to problem banku a nie rządu jak Ci te pieniądze pożyczyć B)

Specjalista od  pislamskich  mądrości się odezwał :D  Idź lepiej porobić za klęcznik biorąc przykład z tego pustaka Dudy :D  Pochwal się nam jaką fuchę dała ci pislamska dojna zmiana .Gdyby nie wasze pislamskie głupie ustawy to ludzie by nie musieli odwiedzać banków .Dudę to ja mam za mafijną papugę co handlowała ułaskawieniami razem z Dubienieckim a ciebie za idiotę  

Edytowany przez akko, 04 czerwiec 2016 - 11:11.

#7173 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2136 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 11:05

Akko Ty już też za chlebem będzisz musiał wyjechać ;) :D :D

#7174 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 11:10

Akko Ty już też za chlebem będzisz musiał wyjechać ;) :D :D

Ja w polskim bagnie nie pracuję od dawna teraz napycham sobie kieszenie funciakami  od dawna :D  Moje rodzeństwo też wzięło przykład ze mnie i napycha sobie portfele $ .Nie będę pislamskich debili i patologię 500 + sponsorował oraz innych złodziei :D Jedyne co to muszę się wstydzić przed Anglikami i tłumaczyć że ja takiego gówna jak pislam nie wybierałem :D

#7175 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 04 czerwiec 2016 - 11:58

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#7176 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 13:20

A ja też chce się z lewarować np. poprzez wkład własny. W czym problem?

Ja za to chcę kopulować z Miss Polonia .

Wiesz w czym problem ?

Ano w tym, że ona nie chce.

Wobec czego mi pozostaje gwałt, a tobie rabunek.

#7177 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4175 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 14:14

Zgodnie z pzrysłowiem , pamiętaj rozchodzie żyć z dochodem w zgodzie .

Ty naprawdę nie rozumiesz czy tylko uciekasz od problemu wypisując swoje bzdury? Człowiekowi chodzi o to, że przez tą ustawę nie może wziąć kredytu. ma działkę, która przed wejściem w życie ustawy była by bez problemu zabezpieczeniem hipoteki. Teraz nic z tego. Dlaczego ty zamiast merytorycznie dyskutować zmieniasz tematy i wypisujesz takie dyrdymały?

Wczoraj czy tam przed wczoraj rząd uraczył nas nowym programem mieszkanie plus. Program ten zawiera obłęd pomieszany z populizmem. Co ciekawe rząd mówi, że nie da na niego ani złotówki. Kolejna bzdura dla naiwnych. Państwo ma niby dać ziemię. Sęk w tym, że państwo praktycznie nie ma ziemi w centrach miast. Jeśli są puste działki w miastach to przeważnie nalezą do samorządów. A te nie muszą być zainteresowane oddawaniem tych działek. No ale może faktycznie skarb państwa przekaże działki gdzieś w lesie na poligonie czy hałdę kopalnianą. Pytanie tylko skąd kasa na samą budowę? Niby mają powstać jakieś fundusze inwestycyjne. Ale kto w nie zainwestuje. Kto wywali kupę kasy aby wynajmować ludziom mieszkania latami praktycznie po kosztach?

#7178 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2136 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 14:24

Ja w polskim bagnie nie pracuję od dawna teraz napycham sobie kieszenie funciakami  od dawna :D  Moje rodzeństwo też wzięło przykład ze mnie i napycha sobie portfele $ .Nie będę pislamskich debili i patologię 500 + sponsorował oraz innych złodziei :D Jedyne co to muszę się wstydzić przed Anglikami i tłumaczyć że ja takiego gówna jak pislam nie wybierałem :D

No nie musisz się tłumaczyć jak Twoim zdaniem ktoś kto ma dzieci to patologia to gratuluję Ty nikogoo nie sponsorujesz no co najwyżej panienki w lesie bo jaka normalna kobieta by chciała takiego trola B)

#7179 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 14:24

15a601aed534ab01b764dd99454b0dfd.jpg

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7180 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 04 czerwiec 2016 - 14:50

Ty naprawdę nie rozumiesz czy tylko uciekasz od problemu wypisując swoje bzdury? Człowiekowi chodzi o to, że przez tą ustawę nie może wziąć kredytu. ma działkę, która przed wejściem w życie ustawy była by bez problemu zabezpieczeniem hipoteki. Teraz nic z tego. Dlaczego ty zamiast merytorycznie dyskutować zmieniasz tematy i wypisujesz takie dyrdymały?

Wczoraj czy tam przed wczoraj rząd uraczył nas nowym programem mieszkanie plus. Program ten zawiera obłęd pomieszany z populizmem. Co ciekawe rząd mówi, że nie da na niego ani złotówki. Kolejna bzdura dla naiwnych. Państwo ma niby dać ziemię. Sęk w tym, że państwo praktycznie nie ma ziemi w centrach miast. Jeśli są puste działki w miastach to przeważnie nalezą do samorządów. A te nie muszą być zainteresowane oddawaniem tych działek. No ale może faktycznie skarb państwa przekaże działki gdzieś w lesie na poligonie czy hałdę kopalnianą. Pytanie tylko skąd kasa na samą budowę? Niby mają powstać jakieś fundusze inwestycyjne. Ale kto w nie zainwestuje. Kto wywali kupę kasy aby wynajmować ludziom mieszkania latami praktycznie po kosztach?

Ale premier Szydło wyrażnie powiedziała , że program ten nie dotyczy Koziej Wólki  . Wiec czego zrzędzisz , skoro twoje horyzonty dalej nie sięgają niż peryferie tej metropolii ?