Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#6921 Share Kaszlak79

Kaszlak79

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 388 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie→Głubczycki→Klisino

Napisany 15 maj 2016 - 10:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@nie skoro piszesz już o kobietach to napisz. jak to przedstawiciel rządu do spraw równo uprawnienia został wybuczany na jakimś spotkaniu z kobietami. Na spotkanie nie przyszły Szydło i Agata Duda. Bo pewnie nic do powiedzenia w tej sprawie nie mają. Bo PiSowska kobieta ma siedzieć w domu w kuchni i rodzić dzieci.

Dodaj tez jeszcze, że rząd zabrał finansowanie ośrodkom pomagającym kobietom ofiarom przemocy w rodzinie.

Po co, skoro @nie doskonale zdaje sobie sprawę, że dla pozyskania gawiedzi dobre są proste lub wręcz prostackie treści, najlepiej oparte na wyraźnych porównaniach. Ludzie lubią gdy coś jest czarne lub białe, jak coś jest szare to trzeba się zastanowić jaki odcień szarości to jest...
 Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:08
 •  

#6922 Share PawelWlkp

PawelWlkp

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1178 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 maj 2016 - 11:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Tak a kibice tak mocno wygwizdali prezydenta na meczu o Puchar Polski, że aż Kod sprawę do prokuratory skierował. Ale jakoś zapomnieliście wrzucić do dyskusji, jakie to hasełko na meczu z Piastem kibice wymyślili dla tych uwielbianych przez nich Kod Lisów i innych " ladacznic" To kogo bardziej lubią wygwizdanego Dudę czy Kod? Ale prostacka gawiedź pisała przez pare dni jacy to kibice zjednoczeni wobec wspólnego wroga, nawet może na marsze kodu mieli zacząć chodzić.

#6923 Share marko-kolo

marko-kolo

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 835 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie

Napisany 15 maj 2016 - 11:12

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

nie no pani z broszka też nie wygwizdali :D  :D  :D  

teraz zmieniła obyczaje i jest w nieustannej pielgrzymce 

modli się  bo nic innego nie potrafi  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:08
Tylko na agroFakt.pl:

Jak przebiega kupno lasu zobacz »

 •  

#6924 Share nie

nie

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 413 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 maj 2016 - 12:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

po co miały tam iść? żeby wyglądać jak te torby:

CicezulUUAAd-sD.jpg

 

 

Bo PiSowska kobieta ma siedzieć w domu w kuchni i rodzić dzieci.

 

 dla pozyskania gawiedzi dobre są proste lub wręcz prostackie treści, najlepiej oparte na wyraźnych porównaniach. Ludzie lubią gdy coś jest czarne lub białe, jak coś jest szare to trzeba się zastanowić jaki odcień szarości to jest...

 #6925 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 15 maj 2016 - 12:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak a kibice tak mocno wygwizdali prezydenta na meczu o Puchar Polski, że aż Kod sprawę do prokuratory skierował. Ale jakoś zapomnieliście wrzucić do dyskusji, jakie to hasełko na meczu z Piastem kibice wymyślili dla tych uwielbianych przez nich Kod Lisów i innych " ladacznic" To kogo bardziej lubią wygwizdanego Dudę czy Kod? Ale prostacka gawiedź pisała przez pare dni jacy to kibice zjednoczeni wobec wspólnego wroga, nawet może na marsze kodu mieli zacząć chodzić.

Jak Ziobro zawiesił karę kibicowi za kopanie policjanta w d*pę to i odpowiedni transparent wywiesili. Przysługa za przysługę :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#6926 Share Kaszlak79

Kaszlak79

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 388 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie→Głubczycki→Klisino

Napisany 15 maj 2016 - 12:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

po co miały tam iść? żeby wyglądać jak te torby:

CicezulUUAAd-sD.jpg

Te torby to, jak byś nie zauważył, pewna forma protestu. I wiem że nie jesteś aż taki głupi, żeby tego nie zrozumieć, ale dla fajnego porównania wstawiłeś uśmiechnięte "Aniołki Kowalskiego" z "fajnymi" t-shirtami, które oprócz promowania populizmu nie mają zielonego pojęcia po co tam stoją. Nie wystarczy być tylko patriotą, trzeba jeszcze żeby nie być idiotą.
 #6927 Share AS2

AS2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 131 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie, CGD

Napisany 15 maj 2016 - 12:59

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ulman, zacytowałbym Twój post, ale wygląda na to, że nie potrafisz postawić kursora w odpowiednim miejscu (i to pomimo edytowania wykonanego 6 godzin po pierwotnej wersji Twojego postu) a poza tym nie ma za bardzo czego komentować. Najpierw popadłeś w jakieś chore insynuacje, że popieram wszelkie działania senatora Biereckiego i PiSu. A tym samym użyłeś argumentu na poziomie: „a u was biją murzynów”. Potem wysiliłeś się na guzik wartą ironię, a na koniec sam sobie zaprzeczasz. Piszesz: "Obniżenie wieku emerytalnego by inni pracowali na emerytów to jest socjalizm."

Zaś chwilę później piszesz: "Jeżeli Państwo wydaje twoje pieniądze to juz to samo w sobie jest socjalizmem"

I nawet nie zauważyłeś, że cała idea, że ZUS/KRUS wypłaca emeryturę obecnym emerytom Twoimi pieniędzmi, zgodnie z wyżej cytowaną Twoją wypowiedzią jest socjalizmem. A Ty chcesz jeszcze dłużej płacić składki tym niewydolnym instytucjom i tym samym chcesz, aby państwo jeszcze dłużej wydawało jeszcze większą ilość Twoich pieniędzy. Wychodzi na to, że sam jesteś socjalistą nieświadomym swojego socjalistycznego rozumowania.

 

Hubertuss. Ja napisałem:

A poza tym kto mówi, że uczciwość firmy ma być kryterium przetargowym. Administracja publiczna ma szereg instytucji, które mogłyby kontrolować rzetelność rozliczenia pieniędzy po wykonaniu zamówienia. Ale widocznie mamy w Polsce jeszcze za mało urzędników.

A to Twoja odpowiedź:

Jak można sprawdzić nie uczciwe intencje tych, którzy płacić nie chcieli? Urzędnicy mieli czytać w myślach nie uczciwych przedsiębiorców czy jak? Może za pisu policja będzie sprawdzać intencje przestępców za wczasu. I przed popełnieniem przestępstwa wsadzać ich do paki.Weź to jakoś wytłumacz jak sprawdzać firmy zawczasu, czy ich właściciele będą chcieli płacić czy oszukiwać?
 

Więc wygląda na to, że Ty masz problemy, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.

 

Wielu podwykonawców było naiwnych i popłynęło. Umowę skarb państwa miał z konsorcjum wygrywającym przetarg na daną sekcję. Umowę z konsorcjum podpisywali poszczególni podwykonawcy. Do tych umów skarb państwa nic nie miał. To były normalne kontakty gospodarcze. Brak zapisu o finansowaniu transzami to naiwność przedsiębiorcy. Mało tego wielu wiedziało, że są problemy z płatnościami a mimo to pracowało. Zakładając jak piszesz, że państwo zapłaci im samo. A ja pytam dlaczego państwo ma płacić naiwnym drugi raz za coś za co już zapłaciło? Przecież płaci z naszych pieniędzy. Państwo ma pilnować każdego obywatela, przed jego naiwnością, żeby go nie okradli, nie oszukali? I co jeszcze, żeby zdrowo się odżywiał i chodził do dentysty. Toż to kpina. Jak można sprawdzić nie szczere intencje danego człowieka, firmy? Odpowiedz mi na to pytanie.

No tak państwo zapłaciło konsorcjum-oszustowi Twoimi pieniędzmi i wszystko gra. Bo autostrady są. A że te autostrady de facto wybudowali oszukani podwykonawcy no to niech się naiwniacy sami martwią. Nigdzie nie napisałem, że państwo zapłaci im samo czy też ma im zapłacić drugi raz. Nigdzie nie znajdziesz takiego cytatu.

W poście do Ulmana napisałem za to, że państwo to nie jest prywatny inwestor, który wypracował inwestowane środki na wolnym rynku i ryzykuje nimi wedle własnego życzenia. I w tym przypadku głównym celem nie powinno być wyłącznie zrealizowanie inwestycji, ale też zadbanie o rzetelne rozliczenie wydanych na nią PUBLICZNYCH pieniędzy. Tym bardziej, że posiada wszelkie potrzebne środki prawne i instytucjonalne (w przeciwieństwie do podwykonawcy). Bo inaczej godzi to w autorytet państwa i podważa zaufanie obywatela do jego instytucji.

Więc Twoje wymysły o tym jakoby twierdzę, że państwo ma pilnować każdego obywatela, przed jego naiwnością, żeby go nie okradli, nie oszukali, są guzik warte, jak zwykle zresztą. I jeszcze zarzucasz podwykonawcom, że świadomie pracowali pomimo świadomości o problemach w płatnościach. Masz dowody na to poważne oskarżenie czy brniesz w pomówienia jak zwykle?

 

Jeszcze raz ci napiszę. Nie mam zamiaru czytać propagandy pisu. Nie dlatego, że mi nie pasuje. A dlatego, że to głupoty. Skoro Tusk nie słuchał się Morawieckiego to po co ten był w jego radzie? Przecież nie dla forsy bo w banku zarabiał majątek. Morawiecki widząc, że rząd nie słucha czy tam Tusk mógł odejść. Tak samo jego wypowiedzi. W styczniu po obniżeni ratingów powiedział, że nie ma podstaw b gospodarka ma się dobrze. Podczas pseudo audytu. Który pis nazywa już informacją. Morawiecki mówił, że jest beznadziejnie. A dwa dni po mówi już, że wszystko jest ok. To jak normalnie myślący człowiek ma mu wierzyć? Skoro wykształcony gość mówi co chwila co innego co mu akurat pasuje.

Propaganda PiSu na portalu natematpl? Dobrze się czujesz?

A po co niby miał odchodzić z tej rady? Tusk by się przestraszył i zaczął go słuchać? Tak w ogóle to strasznie zerojedynkowe myślenie tu zaprezentowałeś. A na taki otwarty umysł się kreujesz.

Na razie zaprezentowałeś jedynie swoje własne uproszczenia i nadinterpretacje wypowiedzi Morawieckiego. Żadnych cytatów, chronologii i źródeł. Marnie.

Ty, jako normalnie myślący człowiek już nie raz uwierzyłeś niby wykształconemu gościowi, który mówi co chwila co innego co mu akurat pasuje. Oto on: http://www.zelaznalo...ji-ratingowych/

Są cytaty, chronologia i źródła.

 #6928 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 maj 2016 - 17:26

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

;) http://niezalezna.pl...rentow-anty-kod


9018510-transparent-kibicow-legii-315-18


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


#6929 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4192 postów

Napisany 15 maj 2016 - 18:48

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak a kibice tak mocno wygwizdali prezydenta na meczu o Puchar Polski, że aż Kod sprawę do prokuratory skierował. Ale jakoś zapomnieliście wrzucić do dyskusji, jakie to hasełko na meczu z Piastem kibice wymyślili dla tych uwielbianych przez nich Kod Lisów i innych " ladacznic" To kogo bardziej lubią wygwizdanego Dudę czy Kod? Ale prostacka gawiedź pisała przez pare dni jacy to kibice zjednoczeni wobec wspólnego wroga, nawet może na marsze kodu mieli zacząć chodzić.

 

Gwizdali na Tuska, gwizdali na Dudę i gwizdać będą dalej. Polityk powinien się z tym liczyć. O szubienicach tez w tym temacie było. Pewnie nie doczytałeś. O prostakach nie dyskutuję bo nie myślę zniżać się do twego poziomu.

 

 

Hubertuss. Ja napisałem:

A to Twoja odpowiedź:

Więc wygląda na to, że Ty masz problemy, jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem.

 

No tak państwo zapłaciło konsorcjum-oszustowi Twoimi pieniędzmi i wszystko gra. Bo autostrady są. A że te autostrady de facto wybudowali oszukani podwykonawcy no to niech się naiwniacy sami martwią. Nigdzie nie napisałem, że państwo zapłaci im samo czy też ma im zapłacić drugi raz. Nigdzie nie znajdziesz takiego cytatu.

W poście do Ulmana napisałem za to, że państwo to nie jest prywatny inwestor, który wypracował inwestowane środki na wolnym rynku i ryzykuje nimi wedle własnego życzenia. I w tym przypadku głównym celem nie powinno być wyłącznie zrealizowanie inwestycji, ale też zadbanie o rzetelne rozliczenie wydanych na nią PUBLICZNYCH pieniędzy. Tym bardziej, że posiada wszelkie potrzebne środki prawne i instytucjonalne (w przeciwieństwie do podwykonawcy). Bo inaczej godzi to w autorytet państwa i podważa zaufanie obywatela do jego instytucji.

Więc Twoje wymysły o tym jakoby twierdzę, że państwo ma pilnować każdego obywatela, przed jego naiwnością, żeby go nie okradli, nie oszukali, są guzik warte, jak zwykle zresztą. I jeszcze zarzucasz podwykonawcom, że świadomie pracowali pomimo świadomości o problemach w płatnościach. Masz dowody na to poważne oskarżenie czy brniesz w pomówienia jak zwykle?

 

Propaganda PiSu na portalu natematpl? Dobrze się czujesz?

A po co niby miał odchodzić z tej rady? Tusk by się przestraszył i zaczął go słuchać? Tak w ogóle to strasznie zerojedynkowe myślenie tu zaprezentowałeś. A na taki otwarty umysł się kreujesz.

Na razie zaprezentowałeś jedynie swoje własne uproszczenia i nadinterpretacje wypowiedzi Morawieckiego. Żadnych cytatów, chronologii i źródeł. Marnie.

Ty, jako normalnie myślący człowiek już nie raz uwierzyłeś niby wykształconemu gościowi, który mówi co chwila co innego co mu akurat pasuje. Oto on: http://www.zelaznalo...ji-ratingowych/

Są cytaty, chronologia i źródła.

 

Lepiej czegoś nie doczytać niż mieć problem z logicznym myśleniem. Żeby móc kontrolować rozliczanie pieniędzy po wykonaniu zlecenia. Państwo musiało je najpierw wypłacić konsorcjom. Co tez miało miejsce.Tylko sęk w tym, że zanim państwo zaczęło kontrolować pojawiły się problemy. Tak więc coś co napisałeś jest w temacie, który chcesz bronić mało logiczne. Bo nie było już czego kontrolować.

Tak ja jako podatnik jestem zadowolony. Państwo zapłaciło za autostrady moimi pieniędzmi i jest git. Piszesz, że nigdzie nie napisałeś, że państwo ma zapłacić drugie raz. To się ciebie pytam skąd wziąć kasę, aby im oddać? Jak sprawdzać za w czasu firmy przystępujące do przetargów, czy są uczcie czy nie? Jak sprawdzać ludzi czy mają zamiar oszukać czy nie? Już raz te pytania postawiłem. Odpowiedzi zero. Roztaczasz tylko swoje bajkowe wizje. Że państwo ma urzędników, że powinno kontrolować po wykonaniu inwestycji. To się ciebie pytam jak chcesz kontrolować rozliczenie kasy, którą już komuś wypłaciłeś? Napisz choć raz coś konkretnego. Bo na razie to tylko iluzja i dziwne nie realne pomysły.

Wypowiedzi Morawieckiego są szeroko dostępne. Nie mam czasu ryć po necie i szukać jak to zmieniał zdanie w zależności od potrzeb. Skoro Morawiecki nie zgadzał się z tym co robi Tusk mógł odejść. Na chleb mu nie brakowało. Człowiek z pieniędzmi i zasadami może sobie na to pozwolić. Krytykowanie rządu, którego premierowi doradzał to szczyt hipokryzji.

W przypadku tych cytatów z Petru jesteś pewien, że wszystko zrozumiałeś? Wskaż mi z tego co tam napisali sprzeczności. Gdzie widzisz zdania z 2011 i 2016 wykluczające się jak wypowiedzi Morawieckiego? To,że Petru w 2011 mówi, że agencje mogą się mylić, czy, że nie rządzą światem nie zmienia faktu, że agencja S&P przywaliła nam z grubej rury obniżając rating w 2016. Dodatkowo w styczniu działy się inne zawirowania wokół Polski na arenie międzynarodowej. Stąd taki komentarz w tvn. Pokaż mi zdanie po zdaniu gdzie jest sprzeczność.

Na tle agencji S&P agencja Moodys czy jak jej tam zachowała się bardzo przyzwoicie. Wskazała jedynie negatywną perspektywę. O ile o wpływ TK na ten werdykt możemy się kłócić. To chyba nikt nie ma wątpliwości, że wyborcze zapowiedzi PiSu jak obniżenie wieku emerytalnego, podniesienie kwoty wolnej od podatku, pomoc frankowiczom i 500 + to kosztowne programy. W dodatku pierwszy kwartał tego roku to obniżony wzrost gospodarczy z prognozowanych 3,6 % do 3 %. Dużo obietnic plus mniej kasy w budżecie równa się większe zadłużenie. A więc jest perspektywa negatywna. PiS dostał ostrzeżenie i tylko od szadzących zależy co będzie za pół roku.


Edytowany przez hubertuss, 15 maj 2016 - 20:28.


#6930 Share PawelWlkp

PawelWlkp

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1178 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 maj 2016 - 21:27

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? I znowu swoje frustracje i niepowodzenia życiowe próbujesz sobie powetować prostackimi tekstami z poziomu gimnazjum. To Twój wysoki poziom? Prostacka gawiedz to cytat z postu kolegi Kaszlaka a że wziąłeś to do siebie widać masz z tym jakiś problem.

Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:08
 •  

#6931 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 15 maj 2016 - 22:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To są gwizdy niezadowolenia:

 

A to są gwizdy zadowolenia:

 

Czym one się różnią?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


#6932 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4192 postów

Napisany 16 maj 2016 - 05:28

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@PawelWlkp mam z tym problem bo niestety wielu tutaj tak jak ty. Nic konkretnego nie pisze, ale za to lecą inwektywy. Piszesz, że mój tekst jest prostacki na poziomie gimnazjum. Pokarz co w nim jest takiego prostackiego. Bo na razie sam jesteś prostakiem, który nie umie nic merytorycznie uzasadnić a jedynie rzuca epitety. Co cię tak boli? Że Moodys wydał ostrzeżenie polskiemu rządowi? Że prawdę napisałem? Masz wątpliwości, że wszystkie zapowiedzi pisu, które wymieniłem będą bardzo kosztowne? Przy spadku wzrostu gospodarczego w pierwszym kwartale i braku pomysłów na dodatkowe pieniądze w budżecie masz jakieś wątpliwości, że zadłużenie kraju wzrośnie? Odnieś się do tego. Bo na razie sam jesteś prostakiem do tego widać wyraźnie, że to moje teksty wielu z was frustrują. Bo zadaje wam pytania na które nie potraficie odpowiedzieć. I pokazuje obłudę i pisu.

Głosowało się na pis bo uwierzyliście w dobrą zmianę? A teraz jak ktoś pokazuje jaka to obłuda to gul skacze co? Jesteś taki mądry to napisz skąd kasa na to wszystko? Jak już będziesz odpowiadał to odpowiedz na trzy pytania dotyczące płatności za autostrady. @AS2 się ucieszy. Bo sam nie potrafi na nie odpowiedzieć.#6933 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 242 postów

Napisany 16 maj 2016 - 09:00

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ciekawa jest reakcja rynku na krytyczne uwagi agencji raintingowych wobec Polski , czy inwestorzy oszaleli?

W USA dołek , Niemcy średnio , a Polska`wysoko.

http://www.money.pl/gielda/


Edytowany przez scoffer, 16 maj 2016 - 09:02.


#6934 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 16 maj 2016 - 09:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

http://finanse.wp.pl...l?ticaid=11704a

 

Teraz rząd zaproponował jednak ponowne podwyższenie stawki. Dla przeciętnego gospodarstwa domowego miałoby to być 8 zł brutto, w stosunku do 3,87 zł brutto pobieranych obecnie. Stawki dla pozostałych odbiorców także miałyby wzrosnąć – najmniej dla przemysłu energochłonnego (do 1,35 zł za każdy 1 kW mocy umownej – w praktyce chodzi o kwoty od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie.

 

 

Skoro giełda od trzech tygodni szła dół to po ratingu giełda już odetchnęła. Dwa, banki teraz ciągną giełdę w górę z powodu dobrych wyników finansowych mimo podatku bankowego który został przerzucony na klientów. Może pochwal się giełdą ile od maja ub. roku poszła w dół? Albo wynikiem finansowym OFE które skurczyły się o 6,5 mld złotych? I jakim cudem u naszych Zachodnich sąsiadów ma giełda działać skoro tam Zielone Świątki są?


Edytowany przez Krassus, 16 maj 2016 - 09:12.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


#6935 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 242 postów

Napisany 16 maj 2016 - 09:43

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Krassus , jeśli chcesz być tak dociekliwy to zobacz co z giłedą zrobiły rządy PiS a co PO na swojej wyimaginowanej zielonej wyspie

 

 

WIG20aGSCIIndustrialMetalsPLN.png


Edytowany przez scoffer, 16 maj 2016 - 09:44.


#6936 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 242 postów

Napisany 16 maj 2016 - 09:43

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Krassus , jeśli chcesz być tak dociekliwy to zobacz co z giłedą zrobiły rządy PiS a co PO . 

 

 

WIG20aGSCIIndustrialMetalsPLN.png#6937 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 16 maj 2016 - 10:21

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jak chcesz być bardziej dociekliwy, porównaj też giełdy światowe w tym okresie. Bo w 2008 roku na świecie było bardzo modne jedno słowo, kryzys.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


#6938 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 242 postów

Napisany 16 maj 2016 - 10:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To bardzo proste . W końcu 2007 Kaczyński odszedł od władzy, w związku z tym nastąpił krach na rynkach światowych.

Jeśli takie wytłumaczenie do Ciebie nie trafia , to być może kryzys był reakcją świata na rządy PO i PSL .

A w ogóle jakim prawem kryzys światowy dotarł na "zieloną wyspę"#6939 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 16 maj 2016 - 10:43

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Podniecasz się dzisiejszym wzrostem giełdy ale jak przez rok spadała to zaraz zmieniasz temat "a za PO to...". Wkleiłem też link o pomyśle rządu na kolejne podwyżki to ten temat ominąłeś tylko znowu "a za PO to...". Interesujesz się giełdą ale nie przypominam sobie żebyś w grudniu panikował po tym jak została przedstawiona ustawa frankowa i giełda leciała w dół.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:08
 •  

#6940 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 242 postów

Napisany 16 maj 2016 - 10:55

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Zastanawiam się czy każdy dzień Ty i wielu podobnych zaczynasz od modlitwy by coś się w Polsce nie udało , by nas skarcono , by wyszukać prawdziwe lub wyimaginowane dane o najmniejszym nawet niepowodzeniu .

Prawdziwy z ciebie patriota.Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Promocja polskiego rolnictwa w USA priorytetem - wizyta sekretarza stanu za oceanem zobacz »