Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#601 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 14 maj 2015 - 19:48

http://www.tvn24.pl/...nia,542281.html

Spontaniczny naród

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 01:35
  •  

#602 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 14 maj 2015 - 20:22

ha ha czyli Bronek odpowiada tylko na wygodne pytania. Jeżeli ktoś zada niewygodne to już jest aparatczyk PiS-u. Ciekawi mnie jeszcze jedno, czy może zadać pytanie ktoś kto nie jest z PiS-u, ale ma niewygodne pytanie.

#603 Share Waco

Waco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 17 maj 2015 - 12:26

Tylko sprawiedliwe rządy prawa mogą coś zdziałać. Przede wszystkim odsunąć od władzy i wpływu na nią ludzi słusznego pochodzenia. Uniemożliwiać na wszelkie możliwe sposoby wyprowadzania pieniędzy z Polski przez Zachód. Dążyć do bycia krajem neutralnym, a nie wydawać fortunę na zbrojenie, które paradoksalnie osłabia nasze bezpieczeństwo zewnętrzne. No chyba, że to rząd szykuje się na wojnę domową, to wtedy ma to sens. Słabe rządy zawsze się zbroiły bo się bały rozruchów wewnętrznych.  Dążyć do zgody i rozmów ze Wschodem, to może otworzyć chłonny rynek na nasze produkty rolne.

Prominentny polityk szepnął do ucha koledze, iż Polska istnieje jedynie na papierku. Zrobiła się awantura, o to, że ktoś miał czelność i podsłuchał prawdy o stanie Polskie Państwa.

Jeśli ktoś chce się dowiedzieć jaka sytuacja w Kraju, to pierwsze co musi zrobić, to wyłączyć telewizję, radio, oraz nie kupować gazet. Ruszyć w Polskę między ludzi i wyciągnąć wnioski. Skorumpowane i niepolskie media nie są w stanie i nie mogą mówić swobodnie, tylko manipulując opinią społeczną.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#604 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1784 postów

Napisany 17 maj 2015 - 14:17

co pan duda jako nowy prezydent mialby gwarantowac polskim rolnikom ? czy zobowiazae sie do tego by nie wyprzedac polskich lasow ? i czy cos zrobi by obcokrajowcy nie mogli w polsce ziemi kupowac oraz pozmoe malym gospodarstwom typu 20-30 ha na rozwoj czyli ulatwi imi rozwoj kupno ziemi a nie tylko ci wielcy obszarnicy by wykupowali wszystko majacy po 200-300 ha powinni oni byc objeci innymi podatkami ci pseudo rolnicy bo oni nie wiedza co maja z kasa robic

#605 Share nojsze

nojsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 17 maj 2015 - 20:55

Zakręcił się ten PiSowski kandydat w swoich przedwyborczych kłamstwach , jak Kaczor krzyczał że dopłaty nie potrzebne to cichosza..... a teraz on chce je zrównać jak po 2020 roku znikną a i wcześniej wszystko może szlag trafić jak UK wyjdzie z UE.

Duda niestety nie nadaje się na Prezydenta i najpewniej nim nie zostanie , a gdyby już to szykujcie paszporty i wizy swoim synom do USA gdyż może zdarzyć się tak że w ramach partyjnej wendetty zamiast budować Kraj zostaną wysłani na wojną przez fanatyków z PiS.

PO też nie lepsze ale cóż jeśi mamy wybrać między Dżumą a Cholerą wybieram Dżumę mniej agresywna choroba.

#606 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2186 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 maj 2015 - 21:11

Nojsze racja, tylko z cholery idzie się wyleczyć a dżuma wykończy cię w ciągu kilku dni, ale spoko chłopie łącze się w tobą w bulu i nadzieii, możesz mnie nazwać faszystą i innym ale ja jestem Polakiem i głosuję na Andrzeja, nie chcę kolejnych 5 lat syfu w kraju, moja dziewczyna nie może znaleźć pracy u siebie, zastanawia się nad wyjazdem z kraju do angli, ja nie chcę takiego życia może tobie to obojętne ale ja walczę o Polskę i mam nadzieję ale prawdziwą że się w końcu zmieni, najpierw prezydent a potem rząd nie mówię że w ręce pisu, nie w końcu premier z ludu, pan kukiz ma mój głos

#607 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2524 postów

Napisany 17 maj 2015 - 21:14

Żaden nic dla rolników ciekawego nie zrobi ale to co już się stało to się nie odwróci a dokładnie traktowanie polskiego rolnika.My możemy strajkować i nikogo to nie zainteresuję tylko powiem że może młody o coś będzie walczył bo stary to tylko o dobrą posadkę i emeryturkę walczy bo się portki palą bo stołek z pod tyłka ucieknie i trza będzie na ziemi usiąść.Pilnujmy swoich interesów i nie wtykajmy nosa w nie swoje sprawy po za terytorium polski to nam będzie lepiej.Wtykać nos w Ukrainę po to żeby się Uni podlizać a swój naród zostawić na pastwę losu z resztą słyszeliście w debacie jak to nasz prezydent rozmawiał z rolnikami którzy strajkowali.Na pytanie Dudy to zrobił w tym kierunku to nić nie odpowiedział bo nic nie zrobi i robić nie będzie bo lepiej Uni tyłek lizać. 

#608 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2356 postów

Napisany 17 maj 2015 - 21:25

To polityczny bełkot kolego @nojsze. Myślisz że Bronek i to całe PO coś zmieni na lepsze dla nas - zwykłych szarych obywateli? Nie strasz PiS -em bo się zesrasz. Już Tusk straszył, że fotoradary za każdym rogiem, że państwo policyjne, że to, że tamto. A co zrobili to każdy widzi. Cała ta PO nieczym nie odbiega od PiS poza ładną gadką. Dla przypomnienia  to Komorowski jest pachołkiem w rękach Tuska jak Duda u Kaczyńskiego a zarzuca mu to w co drugim słowie. 

#609 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 17 maj 2015 - 21:28

Duda niestety nie nadaje się na Prezydenta i najpewniej nim nie zostanie , a gdyby już to szykujcie paszporty i wizy swoim synom do USA gdyż może zdarzyć się tak że w ramach partyjnej wendetty zamiast budować Kraj zostaną wysłani na wojną przez fanatyków z PiS.

Niestety dla takich szaraków jak my miejsca już nie będzie, czołowi działacze PO wpadli na ten pomysł dużo wcześniej wiedząc do czego doprowadzą ich własne rządy http://www.fakt.pl/R...y,115522,1.html

#610 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2214 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 17 maj 2015 - 21:32

Nojsze racja, tylko z cholery idzie się wyleczyć a dżuma wykończy cię w ciągu kilku dni, ale spoko chłopie łącze się w tobą w bulu i nadzieii, możesz mnie nazwać faszystą i innym ale ja jestem Polakiem i głosuję na Andrzeja, nie chcę kolejnych 5 lat syfu w kraju, moja dziewczyna nie może znaleźć pracy u siebie, zastanawia się nad wyjazdem z kraju do angli, ja nie chcę takiego życia może tobie to obojętne ale ja walczę o Polskę i mam nadzieję ale prawdziwą że się w końcu zmieni, najpierw prezydent a potem rząd nie mówię że w ręce pisu, nie w końcu premier z ludu, pan kukiz ma mój głos

Tak głosuj na Andrzeja to wygra i da wszystkim pracę i wszyscy będą szczęśliwi i będzie się żyło lepiej, tylko aby z tego lepiej nie było jeszcze gorzej  :lol:

A trzeba wybrać mniejsze zło ...

Edytowany przez Roki212, 17 maj 2015 - 21:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#611 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2356 postów

Napisany 17 maj 2015 - 21:44

Właśnie - mniejsze zło czyli Duda. Tak jak wybieraliśmy Tuska jako mniejsze zło. Co zrobi Duda tego jeszcze nie wiemy a co zrobił Komorowski lub czego nie zrobił to każdy widział. Ja chcę mu teraz tylko jasno pokazać że mam go tam gdzie on mnie przez te 5 lat.

#612 Share akernolat

akernolat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 612 postów

Napisany 17 maj 2015 - 21:59

bo dopłaty bezpośrednie to głupota, i żadna osoba która ma chociaż trochę pojęcia o ekonomii temu nie zaprzeczy.

dlatego dopłaty bezpośrednie powinny być w ogóle wycofane tak samo jak ONW (lub w inny sposób rozkładane)

#613 Share akmaly

akmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2356 postów

Napisany 17 maj 2015 - 22:04

Pewnie że dopłaty bezpośrednie to głupota. Większej nie wymyślił świat bez ekonomi. Dzięki tym dopłatom bardzo łatwo polskiego chłopa trzymać w ryzach. Wolałbym uregulowany prawnie rynek rolny z cenami minimalnymi, umowami dla plantatorów niż te dopłaty. Niestety ale w obecnym systemie jaki jest UE to jest niemożliwe i mam pełną świadomość tego że bez dopłat ciężko byłoby uprawiać tą glebę. W jednej wypowiedzi mam dwa poglądy :) Jestem szybszy niż Komorowski bo on potrzebował 3 dni.

#614 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisany 17 maj 2015 - 22:36

za to aktor ktory wymyslil i pociaga za sznurki marionetki o jakze swojskiej nazwie "duda" od 25 lat nie zmienil swoich pogladow, zmienia tylko swoich aktorow a potem kopa w d[nie dude tylko d.pe] i na smietnik historii, rok -dwa i koniec pieknej bajki pelnej pseudopatriotycznych i bogo-ojczyznianych frazesow, taka jest historia 25- letniej politycznej dzialalnosci najwiekszego szkodnika polskiej polityki. myslicie ze krolik wyciagniety z kapelusza w listopadzie. o ktorym nikt z was nie slyszal , zdziala cuda- jestescie optymistami,

choc byc moze dla malopolski to bedzie szansa na szybszy rozwoj[oczywiscie kosztem pomorza i dolnego slaska] lawka pis-u jest krotka, na jesieni wybory parlamentarne wiec do kancelari nie ma kogo poslac, pojda szczerski, szydlo a to malopolska gwardia, bedzie tez musial wziasc takze swoich kolegow z krakowa bo jako pis-owiec[ z krotka kariera w unii wolnosci] nikomu obcemu nie ufa i wtedy jest jakas szansa ze obijemy sobie lata w ktorych malopolska nie miala "przelozenia " na warszawskie uklady.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#615 Share Waco

Waco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 17 maj 2015 - 22:44

Szkoda, że w debacie nie padło pytanie przeciwko komu mamy się zbroić i wydawać tyle miliardów rocznie. Podejrzewam, że chodzi o Rosję. Czy ktoś wie ile by zajęło Rosji zrównanie Polski z ziemią? Myślę, że ze względu na wzajemną odległość, byłoby to kilka minut. Warto dodać, że jedna bomba wodorowa niszczy doszczętnie wszystko w polu o średnicy 100km.

#616 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 442 postów

Napisany 17 maj 2015 - 23:00

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ani jeden ani drugi nic rolnikom nie da, nie oszukujcie sie nawzajem i nie kloccie. My jako rolnicy musimy sie w koncu zjednoczyc i stworzyc ogolnopolska partie rolnicza (OPR) ktora bedzie walczyla o wies i nasze inteesy. Bo te wszystkie partie sa tak powiazane ukladami ze nikt sie tam nie przebije.
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

#617 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 184 postów

Napisany 17 maj 2015 - 23:10

za to aktor ktory wymyslil i pociaga za sznurki marionetki o jakze swojskiej nazwie "duda" od 25 lat nie zmienil swoich pogladow, zmienia tylko swoich aktorow a potem kopa w d[nie dude tylko d.pe] i na smietnik historii, rok -dwa i koniec pieknej bajki pelnej pseudopatriotycznych i bogo-ojczyznianych frazesow, taka jest historia 25- letniej politycznej dzialalnosci najwiekszego szkodnika polskiej polityki. myslicie ze krolik wyciagniety z kapelusza w listopadzie. o ktorym nikt z was nie slyszal , zdziala cuda- jestescie optymistami,

choc byc moze dla malopolski to bedzie szansa na szybszy rozwoj[oczywiscie kosztem pomorza i dolnego slaska] lawka pis-u jest krotka, na jesieni wybory parlamentarne wiec do kancelari nie ma kogo poslac, pojda szczerski, szydlo a to malopolska gwardia, bedzie tez musial wziasc takze swoich kolegow z krakowa bo jako pis-owiec[ z krotka kariera w unii wolnosci] nikomu obcemu nie ufa i wtedy jest jakas szansa ze obijemy sobie lata w ktorych malopolska nie miala "przelozenia " na warszawskie uklady.

Ktoś tam o nim słyszał (tym króliku z kapelusza)   Ja zagłosuję na Dudę bo to mniejsze zło, poza tym każda ale to absolutnie każda władza rządząc bez przerwy 8 lat się "zepsuje" i uważa POLSKĘ za prywatny folwark, (Już są zatrudniani w państwowych agendach(ARiMR, ANR) pomocnicy pomocników średnio co kwartał nowy etat ) Ja wiem już skąd się bierze ich(PO)  elektorat, wielu z was musi się domyślić

#618 Share RaFaL47

RaFaL47

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 18 maj 2015 - 15:16

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? http://telewizjarepu...nosc,20061.html
http://wpolityce.pl/...nergetyki-ursus
także Bronek i jego familia nie są tacy jak ich kreuje tv
http://wpolityce.pl/...oi-ponad-prawem

#619 Share miwigos

miwigos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1443 postów

Napisany 18 maj 2015 - 15:44

CO za prezydent który musi czytać pytanie z kartki,a jaki był nerwowy ,szkoda że nie dostał zawału by była walka z kukizem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#620 Share Rafal122

Rafal122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 18 maj 2015 - 15:45

https://kefir2010.wo...w-to-wierzycie/