Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#6061 Share Alamo

Alamo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 12:39

Admin,Jesteś? zamknij ten bezsensowny temat.Wybory Prezydenckie daleko za nami,a tu 303 strona,ile stron będzie za 3,5 roku? 2 tyś.W psychiatryku wylądują co niektórzy,zrób to dla ich dobra. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 17:09
  •  

#6062 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 12:47

sam się zamknij jak ci nie pasuje  :D

dyskusja jest jak najbardziej na czasie, bo dotyka tematu kleru , który to dopomina się łupów za udzielenie pomocy w wyborach  

nie ma co łaska trzeba płacić  rachunki  ;)

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#6063 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 568 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 12:52

Zaraz, zaraz PAD jeszcze się nie rozkręcił a już chcesz zamykać temat? "Po owocach ich poznacie" , czekamy z niecierpliwością na owoce pracy prezydenta, tak aby móc stwierdzić że faktycznie jest on najlepszy dla rolników. Daj nam jeszcze trochę poczekać i nie spisuj PAD od razu na straty. My go naprawdę kochamy choć być może nawet o tym nie wie.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#6064 Share domat1998

domat1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 13:18

Zaraz, zaraz PAD jeszcze się nie rozkręcił a już chcesz zamykać temat? "Po owocach ich poznacie" , czekamy z niecierpliwością na owoce pracy prezydenta, tak aby móc stwierdzić że faktycznie jest on najlepszy dla rolników. Daj nam jeszcze trochę poczekać i nie spisuj PAD od razu na straty. My go naprawdę kochamy choć być może nawet o tym nie wie.

Owoc był po 8 latach

u nas biorą 2 tys za pogrzeb i tyle mówi proboszcz a nie ktoś  ;)

tyle płaciłem , więc jak dorośniesz to się dowiesz dzieciaku ile co kosztuje ...bo na razie widać kaszkę jeszcze mamusia podaje  ;)

wypisz się z koscioła albo przejedż na islam lub zapisz do komuny

#6065 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 03 kwiecień 2016 - 13:24

To po prostu fachowo zwie się 'Apostazją'... dla niedowiarków ;)

Edytowany przez Ywa, 03 kwiecień 2016 - 13:26.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#6066 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 13:25

komuna to teraz pis ...i tu mi nie po drodze  

napisałem że tyle płaciłem  ..stać mnie na opłacenie tych żebraków to dlaczego mam gdzieś przechodzić ? 

to fajne uczucie jak się widzi jak te żebraki rzucają się na kasę ...do kościoła mało chodzę ale zawsze im daje - kłania się potem dziad z daleka ....ot tyle warta ta czarna mafia  ;)

#6067 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1171 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 13:32

A na forum chciałeś się pochwalić że Cię stać i jakim jesteś kulturalnym człowiekiem. Brawo Ty.

#6068 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 13:40

prawda boli nie ? 

przeżyłem i widziałem już tyle ze nie muszę się niczym chwalić ani udawać inteligenta  ;)

proboszczów to miałem w parafii już kilku i powiem Ci że jest co raz weselej ...pogarda dla sakramentów i  tylko kasa się liczy 

obserwuje to z zaniepokojeniem i nie jestem ślepy żeby tego nie widzieć 

ale co tam poudawajmy że jest OK  :D

#6069 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 13:49

Tak tak zaraz napiszesz że ziemię wykupią co to rodzinom księży i zakonnic PiS zabierze ;)  a jakie sakramenty tak podrożały bo nie wiem nic aby cennik był jakiś? :D :D :D

Skoro nie wiesz, to się nie wypowiadaj i się dowiedz. Oficjalnego cennika nie ma, ale w KK mało co jest oficjalne jak wiadomo. Jeśli byś chciał wiedzieć ile co kosztuje w poszczególnych parafiach, to radzę ruszyć się poza obszar swojego powiatu i coś zobaczyć świata, albo zajrzeć choćby tutaj: http://colaska.pl/

Admin,Jesteś? zamknij ten bezsensowny temat.Wybory Prezydenckie daleko za nami,a tu 303 strona,ile stron będzie za 3,5 roku? 2 tyś.W psychiatryku wylądują co niektórzy,zrób to dla ich dobra. 

Admina nie było nawet wtedy, jak niektórzy z forumowiczów potrafili wstawić zdjęcie obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu i nazwać to miejsce "hotelem dla Żydów", który to z chęcią by obecnie na nowo uruchomili.

#6070 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 568 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 14:26

Widzisz Marko we wszystkich służbach mundurowych  znajdują się ludzie z poczuciem misji,są tacy którzy chcą tam tylko pracować i wreszcie trafiają się zwykłe świnie. To przekrój społeczeństwa i tak też jest z klerem. Szkoda było by wylać z pomyjami tych którzy utożsamiają się ze swoją parafią, ludźmi tam mieszkającym.

Zaręczam Ci że w takiej społeczności wszystkie problemy związane z kolendą, uroczystościami, cmentarzem parafialnym, kombatantami, opłatami za śluby, pogrzeby są do przeskoczenia.  Ale takich przykładów nie ma zbyt wiele i niestety Twoje obserwacje mogą tylko potwierdzać regułę.
U nas cmentarz parafialny dla mieszkańców parafii jest za darmo, dla tych z poza parafii bo jesteśmy gminą miejsko-wiejską jest opłata za miesce( chyba że rada parafialna ustali inaczej).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6071 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1171 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 14:27

prawda boli nie ? 

przeżyłem i widziałem już tyle ze nie muszę się niczym chwalić ani udawać inteligenta  ;)

proboszczów to miałem w parafii już kilku i powiem Ci że jest co raz weselej ...pogarda dla sakramentów i  tylko kasa się liczy 

obserwuje to z zaniepokojeniem i nie jestem ślepy żeby tego nie widzieć 

ale co tam poudawajmy że jest OK  :D

To jeśli to prawda to napisz za co komu i w jakiej parafi zapłaciłeś.Może ktoś potwierdzi. Bo narazie to info jak większość z cyklu <w Moskwie na Placu Czerwonym, rozdają rowery> znasz koniec tej historii chyba.

#6072 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4175 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 15:08

Tyle bierzesz? Opamiętaj się bo ludzie pójdą tam gdzie taniej ;) To jest właśnie nastawianie ludzi przeciwko Kościołowi bo ktoś powiedział że tyle i tyle biorą B)

Tak biedny bezrobotny lub ten co zarabia 1500 miesięcznie będzie po kraju jeździł promocji szukał. W większych miastach tak robią to fakt. Ale nie w małych. Tam się płaci i nie dyskutuje. Bogaty to co najwyżej skomentuje i zapłaci bo go stać. Ten co sam zarabia 1500 miesięcznie wkurza się, że ktoś bierze tyle za godzinę. Mówicie, żeby wypisać się z kościoła i nie płacić. A ja wam mówię, że już rodzą się tacy, którzy za 60 czy 70 lat nie będą płacić. I to nie jest żadne nastawianie ludzi przeciwko kościołowi. Bo to kościół sam ich przeciwko sobie nastawia.

@Alamo nie chcesz nie czytaj, nie chcesz nie pisz. Kto ci każe? Na razie przedstawiasz typowo pisowski punkt widzenia. Nie pasuje mi to trzeba zamknąć.

Pogoń za pieniądzem, skandale seksualne, dzieci, kochanki, pedofilia. Oczywiście nie wszyscy księża są tacy. Ale tak to wygląda. Każą nie grzeszyć a sami to robią.

PS dla admina nasza twórczość tutaj jest na rękę. Większy ruch na forum, lepsze statystyki. Lepsze pieniądze z reklam na forum. Zresztą to jest hyde park. To forum zaczyna działaś jak trzeba. A nie jak kiedyś kary nie wiadomo za co. Normalna czasami może burzliwa dyskusja jak na wielu innych forach.

Edytowany przez hubertuss, 03 kwiecień 2016 - 15:11.

#6073 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 783 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 16:28

To jeśli to prawda to napisz za co komu i w jakiej parafi zapłaciłeś.Może ktoś potwierdzi. Bo narazie to info jak większość z cyklu <w Moskwie na Placu Czerwonym, rozdają rowery> znasz koniec tej historii chyba.

no patrz może Ci jeszcze dane osobowe mam podać ?

co mam robić reklamę parafii ? 

chcesz linka na pw  do lokalnego forum na którym jest to opisane ? 

temat rzeka , mało tego proboszcz żyje z żoną - oczywiście nie swoją :D  

Edytowany przez marko-kolo, 03 kwiecień 2016 - 16:31.

#6074 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2136 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 17:48

u nas biorą 2 tys za pogrzeb i tyle mówi proboszcz a nie ktoś  ;)

tyle płaciłem , więc jak dorośniesz to się dowiesz dzieciaku ile co kosztuje ...bo na razie widać kaszkę jeszcze mamusia podaje  ;)

To trzeba chodzić tam gdzie za darmo pochówek po co przepłacać ? Zakopią Cie gdzieś pod płotem na komunalnym na koszt gminy i tyle no ale większość lubi się pokazać że pięciu księży na pogrzebie a nagrobek za 100 tysi to niech płacą

#6075 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 18:19

Jak się ma kobietę, dzieci albo inną kochankę to przecież za darmo nie jest a że jeszcze dyskrecja wymagana to pewnie "druga taryfa". Swoja drogą nie ma się co czarnym dziwić bo jak na jakimś zadupiu ksiądz  ma 1 pogrzeb w tygodniu 2 msze dziennie  to za wiele czasu wolnego i z nudów hazard gorzała albo babeczki.

Koledzy PISowcy, co myślicie o słuszności całkowitego zakazu aborcji?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#6076 Share Ywa

Ywa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 03 kwiecień 2016 - 18:43

Jestem przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji niestety ...

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

#6077 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2479 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 18:48

http://polska.newswe...y,383140,1.html

#6078 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 386 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 18:51

Ja też jestem przeciwko całkowitemu zakazowi, stety...

Jak się ma kobietę, dzieci albo inną kochankę to przecież za darmo nie jest a że jeszcze dyskrecja wymagana to pewnie "druga taryfa". Swoja drogą nie ma się co czarnym dziwić bo jak na jakimś zadupiu ksiądz  ma 1 pogrzeb w tygodniu 2 msze dziennie  to za wiele czasu wolnego i z nudów hazard gorzała albo babeczki.

Koledzy PISowcy, co myślicie o słuszności całkowitego zakazu aborcji?

Już ten temat całkowitego zakazu poruszyłem, pytając jednego PiSlamistę co o tym myśli parę postów wyżej. Jakoś nie było odzewu co myśli o tym, że np. zgwałcona kobieta będzie zmuszona nosić 9 miesięcy dziecko będące owocem przestępstwa, nie mówiąc już o dalszych losach tego dzieciaka po jego narodzinach. No, zapewne to jedna z tych "lepszych zmian" z teczki pełnej ustaw.

12938275_753137681455726_220540466577639

#6079 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 638 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 18:58

Chetnie poczytałbym wywód zawziętego PISowca o konieczności takich zmian, no chyba że partia już  nie reprezentuje interesów własnego elektoratu. 

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6080 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 03 kwiecień 2016 - 19:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dla mnie to o aborcji nie powinno być w ogóle ustawy .Co najwyżej ustawa w jakich warunkach (chodzi o wyposażenie) może być wykonywana i jakie uprawnienia powinna posiadać osoba która chce to robić .Jak kobieta będzie chciała usunąć to to zrobi w Polsce czy poza nią lub legalnie czy nielegalnie . Powinno to być bez zakazów bo to określa sumienie i sytuacja życiowa (gwałty,zagrożenie życia itd) .Jakoś za komuny nie było zakazów i dzieci się rodziły .Zamiast wydawać durnie kasę to powinni wydawać na budownictwo mieszkaniowe pod kuratelą państwa i poprawę na rynku pracy oraz płacy bo to powoduje że przybywa dzieci gdy warunki socjalne się poprawiają