Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#5621 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1528 postów

Napisany 14 marzec 2016 - 23:11

ojciec macierewicza popelnil samobojstowo, on sam juz w latach 80 byl "dziwny"-jak opisuje kaczynski w czasie jego wizyty zona antka[do dzisiaj nie wyjasniona sprawa wspolpracy z sb] zaprowadzila go do ubikacji a tam zamkniety bohater siedzi na sedesie i krzyczy zeby go juz wreszcie rozstrzelali, w latach 60-70 byl porzadnym socjalista, bohaterem marca 68, tworca kor-u razem z kuroniem i michnikiem, milosnikiem che guevary- do czasu katastrofy smolenskiej ,jaro nawet nie umial poprawnie wymowic nazwiska"maciarewicz", a potem nagle okazal sie bardzo pozyteczny.

zrodlo-o dwoch takich-alfabet braci k.- kazdy moze sprawdzic, zeby nie bylo..

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:11
  •  

#5622 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4129 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 06:34

nie znacie prawa o zamowieniach publicznych i temu te pyskowki, kazda instytucja ma okreslony budzet wynikajacy z kosztorysu i cen rynkowych na kazdy przetarg, jesli nie bedzie oferty mieszczacej sie w widelkach przeterg jest uniewazniony i dlatego dano taka kosmiczna cene maksymalna.

te limuzyny sa nieopancerzone i do tej ceny trzeba doliczyc koszty przerobki, dlatego opona wystrzelila bo nie byla przystosowana do dodatkowego obciazenia .takie sa wyniki sledztwa w tej sprawie.

Dokładnie to samo napisałem. Bor założył górny pułap po 2 miliony za sztukę. Zgłosił się oferent co zaoferował dużo taniej. Tylko właśnie nie wiemy czy auta będą dodatkowo opancerzane wyposażane itd. Tego nie kupuje się w salonie a robi indywidualnie. Tłumaczyłem to.  A ten się rzuca bo coś tam napisał w styczniu ale nie zacytował i teraz i ma pretensje.

Edytowany przez hubertuss, 15 marzec 2016 - 06:41.

#5623 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 07:09

O kurcze  to BOR teraz będzie miał 20 opancerzonych limuzyn. Nieźle, lepiej niż amerykański prezydent. Kiedyś szczytem debilizmu ogłoszono teorie ś.p. Andrzeja Lepera o lądowaniu talibów w Klewkach i torturowaniu ich.

A tymczasem  http://wiadomosci.wp...l?ticaid=116a78

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#5624 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 08:38

Taka nowa Targowica się dzieje....  Pis nas pcha w ręce ruskich i izoluje od zachodu. Ale stare komuchy się z tego ciesza i pis popierają. Po dzisiejszych wypowiedziach tych "zbawców narodu" widać że jeden powinien siedzieć w psychiatryku a drugi to karzeł z manią wielkości. 

Bądźmy pełni wiary że ten cyrk się skończy zanim doprowadzą pisowcy do nieszczęścia.   Aż ciężko mi sobie wyobrazić jak wielkim inetlektualnym inwalidą trzeba być żeby popierać pis. A tych paru pisowcow z forum to pewnie ma płącone od posta bo ktoś kto umie umie posługiwać się internetem i ma opcję czytania wiadomości z wielu źródeł nie może z własnej woli (za darmo) wypisywać że pis robi dobrze. Czyli albo jest debilem albo ma płacone. Iinnej opcji nie widzę.

jeden nie pisowiec z jedynej słusznej demokratycznej parti powiedział że Polska istnieje tylko w teorii ,o kupie kamieni ,robienie laski amerykanom ,to byli mężowie stanu !

#5625 Share Kaszlak79

Kaszlak79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 380 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 09:38

Podstawowym błędem, który popełniają jest niedbałość o własny wizerunek.....takie czasy, że na to dużą zwraca się uwagę.....

Nie można kogoś oskarżać publicznie nie mając na to dowodów!!!!!!!!!

Minister powinien opierać się m.in. na badaniach, ekspertyzach itp A potem wygłaszać ewentualnie wyniki. Na dzień dzisiejszy wyssane.

Poza tym jak można sąsiadów obrażać, przecież nie postawi ich przed trybunałem, aby mieć z nimi lepszy stosunek, nie wymieni im rządów.

A rzucać się na niedźwiedzia to mógłby we własnym imieniu, ale nie narodu. Tak jak sam przytoczył naród a władza to nie to samo.

Przykre, ale poodcina sobie gałąź.

W oczy rzuca się przesadza słowotwórcza. Powinni zainwestować w zaplecze od wizerunku jak chcą być uważani za poważnych.

Bo PiS naprawdę jest święcie przekonany że do następnych wyborów już nie dojdzie...

"Nie obrażajcie się panowie, że my Wam tylko ofiarujemy miejsca w rządzie, takie, jakie sami uznamy za możliwe. Myśmy bowiem gospodarze (…) Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy. (…) Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi."

Władysław Gomułka

Edytowany przez Kaszlak79, 15 marzec 2016 - 09:42.

#5626 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 09:48

Generalnie, odnośnie robienia laski to ja się z Sikorskim zgadzam. Ale chyba jest różnica między mówieniem o tym przy stole z kumplem , a wygłaszaniem tego typu tez publicznie , nawet celem poruszenia braci studenckiej. Zaletą Sikorskiego było trzymanie, w pewnych sprawach, gęby na kłódkę w wystąpieniach publicznych, nawet po tym jak przestał być ministrem obrony.

Edytowany przez mirro, 15 marzec 2016 - 09:49.

#5627 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1947 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 10:02

Zaletą nie rozśmieszaj mnie :D :D :D

DObra zmiana ....... w końcu  https://www.mos.gov....prokuratury.pdf

Taka nowa Targowica się dzieje....  Pis nas pcha w ręce ruskich i izoluje od zachodu. Ale stare komuchy się z tego ciesza i pis popierają. Po dzisiejszych wypowiedziach tych "zbawców narodu" widać że jeden powinien siedzieć w psychiatryku a drugi to karzeł z manią wielkości. 

Bądźmy pełni wiary że ten cyrk się skończy zanim doprowadzą pisowcy do nieszczęścia.   Aż ciężko mi sobie wyobrazić jak wielkim inetlektualnym inwalidą trzeba być żeby popierać pis. A tych paru pisowcow z forum to pewnie ma płącone od posta bo ktoś kto umie umie posługiwać się internetem i ma opcję czytania wiadomości z wielu źródeł nie może z własnej woli (za darmo) wypisywać że pis robi dobrze. Czyli albo jest debilem albo ma płacone. Iinnej opcji nie widzę.

Tobie to nawet psychiatra już nie pomoże :ph34r:

#5628 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 10:10

Czyli jak Jurgiel nie " nie wprowadził działań odwrotnych" to też siądzie na ławie oskarżonych. Jestem za, sprawdzić co nowy minister rolnictwa zrobił i dlaczego minister środowiska to zauważył a Jurgiel nie.

#5629 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 10:11

Tylko właśnie nie wiemy czy auta będą dodatkowo opancerzane wyposażane itd. Tego nie kupuje się w salonie a robi indywidualnie. Tłumaczyłem to.  A ten się rzuca bo coś tam napisał w styczniu ale nie zacytował i teraz i ma pretensje.

Nikt nie przerabia , tch samochodów , matołku . Przedmiotem zakupu jest docelowa wersja.

Produkcją opancerzonych limuzyn przede wszystkim zajmują się wyspecjalizowane firmy, bazując na seryjnie dostępnych samochodach. Ale w swojej oficjalnej ofercie mają je także Audi, BMW i Mercedes, oferując auta typu SUV oraz sedany. Wszystkie „fabryczne” limuzyny (poza A8 L Security) wyposażone są w napęd na tylne koła

http://moto.pl/MotoP...8_Security.html

#5630 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 13:43

Zaletą nie rozśmieszaj mnie :D :D :D

DObra zmiana ....... w końcu  https://www.mos.gov....prokuratury.pdf

Tobie to nawet psychiatra już nie pomoże 

staszek - nie dawno skończyłeś gimnazjum ale widać że nie pamiętasz o co chodziło w Targowicy. Poczytaj i napisz coś z sensem a nie negujesz każdy wpis który jest nie po linii z przekazem płynącym z torunia i od kaczyńskiego.

Jak bazując na takich "inteligentach" pis chce robić "dobrą zmianę" to chyba największą polską innowacją będzie produkcja palet.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5631 Share LeXXus44

LeXXus44

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:Motocykle (Aprilia Shiver 750), Samochody, Elektronika, Komputery, Rolnictwo.

Napisany 15 marzec 2016 - 14:14

Witam,

Napiszę trochę nie na temat, ale ten temat jest dosyć mocno przeglądany. 

Ostatnio oprócz plagi niskich cen mamy lawinę kradzieży sprzętu rolniczego. Głównie słyszę o JD. 

Uważajcie na wasz dobytek. Mnie też dopadła ta plaga, ale zguba się znalazła. Dziwi mnie głupota tych podludzi. XXI wiek. Praktycznie na każdym domu i większym skrzyżowaniu są kamery. Polska to też nie jest taki duży kraj i w większości każdy zna kogoś w innym regionie - poczta pantoflowa to bardzo dobre narzędzie do komunikacji.

Uważajcie przy wystawianiu ogłoszeń przy sprzedaży maszyn. Złodzieje przyjechali do mnie oglądać inny traktor. W rzeczywistości sprawdzali teren. Byli mocno zainteresowani sprzedawanym traktorem, ale dawali zaniżoną cenę. Kilka razy kontaktowali się i ponawiali swoją ofertę cenową. Dwa miesiące od wizyty włamali się na posesję i wyjechali traktorem. Jechali na kołach z racji wymiarów.

Obserwowali nas wiele dni. Mieszkam w ruchliwym miejscu i nie zwracamy uwagi na spacerujących.

Powtarzam jeszcze raz. Uważajcie na swój dobytek. Jeśli macie ubezpieczenie, przeczytajcie dokładnie regulamin. Jakie kłódki i zabezpieczenia wymaga od was ubezpieczyciel. 

#5632 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4129 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 14:38

Nikt nie przerabia , tch samochodów , matołku . Przedmiotem zakupu jest docelowa wersja.

Produkcją opancerzonych limuzyn przede wszystkim zajmują się wyspecjalizowane firmy, bazując na seryjnie dostępnych samochodach. Ale w swojej oficjalnej ofercie mają je także Audi, BMW i Mercedes, oferując auta typu SUV oraz sedany. Wszystkie „fabryczne” limuzyny (poza A8 L Security) wyposażone są w napęd na tylne koła

http://moto.pl/MotoP...8_Security.html

Po pierwsze matołku napisałem, że nie wiem czy będą dodatkowo przerabiane. Ja wiem, że ty nie rozumiesz co czytasz. Ale to nie znaczy, że inni tez nie rozumieją.

Po drugie nie cytuj jakichś wymyślonych artykułów.. Bo autor tyle wie co ty. Jak się okazuje auta będą nie znacznie przerabiane. Oczywiście nie opancerzone. I nie będą to pojazdy high security. A najzwyklejsze a 8 ki w wersji long. W wymaganiach specyfikacji piszą o niebieskich lampach, radio telefonie a zapomnieli by dodać, że ma być high security? Może takie na początku planowali?

http://www.autocentr...udi/a8/d4/long/

http://www.bor.gov.p...55_465_4590.pdf

Borowcom i pisowskim notablom może marzyły się maybachy. Co nie zmienia faktu, że bankier.pl nie rzucał gównem, marko nie dał się nabrać. A na durnia wyszedłeś ty. Próbowałeś pokazać, że ktoś dał się nabrać a ja to szybko obaliłem. W przetargu został określony górny pułap 2 miliony za sztukę. A udało się dużo taniej. Myślę, że audi dało tu znaczący upust ze względu na reklamę podczas szczytu NATO. Takie auta kosztują lekko koło 800 tys z takim wyposażeniem. Ale tego ogłaszający przetarg nie mogli przewidzieć.

Jurgiel nic nie zauważy. To po prostu figurant, który fotel dostał za całokształt.  W sumie na 100 dni rządu zapowiadano szereg audytów w ministerstwach. Miały wysypać się trupy z za szafy. Ale cieniutko to wszystko wyszło. Jakieś tam drobne zaniedbania tu i tam. Ale żadnych afer i skandali nie ma. 

Edytowany przez hubertuss, 15 marzec 2016 - 14:49.

#5633 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1947 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 14:46

staszek - nie dawno skończyłeś gimnazjum ale widać że nie pamiętasz o co chodziło w Targowicy. Poczytaj i napisz coś z sensem a nie negujesz każdy wpis który jest nie po linii z przekazem płynącym z torunia i od kaczyńskiego.

Jak bazując na takich "inteligentach" pis chce robić "dobrą zmianę" to chyba największą polską innowacją będzie produkcja palet.

Poprzedni rząd bazował na takich jak ty zobacz do czego doprowadzili

#5634 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 14:51

Bazował na takich jak ja? 

Do czego to niby doprowadził?? W czym ci źle? Robić ci się nie chce i czekasz aż dostaniesz zapomogę od władzy? 

A zresztą ci ty chłopcze możesz wiedzieć  - ty masz 19 lat i jak ostatnio rządził piss to miałeś 10 lat i ty się wypowiadasz??

#5635 Share scoffer

scoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 239 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 14:57

Po pierwsze matołku napisałem,

Nie pisz do mnie matołku , bo jeszcze ktoś pomyśli żeśmy bracia .

#5636 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1947 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 15:21

Bazował na takich jak ja? 

Do czego to niby doprowadził?? W czym ci źle? Robić ci się nie chce i czekasz aż dostaniesz zapomogę od władzy? 

A zresztą ci ty chłopcze możesz wiedzieć  - ty masz 19 lat i jak ostatnio rządził piss to miałeś 10 lat i ty się wypowiadasz??

A co ty ojcem chłopcze moim jesteś? Że wiesz ile mam lat robić to Tobie się n iechce pouczasz tu jak vat wyłudzać i ekspert od wszystkiego od siedmiu boleści idz porzeczkę obejrzyj czy szkód po zimie nie mas to znowu parę groszy dostaniesz

A doprowadził do zmiany rządu bo nikt już się nie dał nabrać na te ich oszustwa

#5637 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4129 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 16:24

@scoffer nie możliwe ja takich głupot nie piszę. Z drugiej strony z brata durnia bym nie robił. Sam więc rozumiesz, ze to nie możliwe.

#5638 Share osterley

osterley

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 16:34

A co ty ojcem chłopcze moim jesteś? Że wiesz ile mam lat robić to Tobie się n iechce pouczasz tu jak vat wyłudzać i ekspert od wszystkiego od siedmiu boleści idz porzeczkę obejrzyj czy szkód po zimie nie mas to znowu parę groszy dostaniesz

A doprowadził do zmiany rządu bo nikt już się nie dał nabrać na te ich oszustwa

Z twojego wpisu można wywnioskować że prawdziwymi oszustami są ci z pisu - ostatnio przy władzy byli całe 2 lata.

A skąd wiem ile masz lat - w profilu masz datę urodzin wpisaną baranie. Ekspertem od wszystkiego nie jestem ale pisząc że pouczam jak wyłudzać vat ,że tak powiem , okazujesz się być durniem co czytać ze zrozumieniem nie potrafi.

Porzeczka ma się świetnie - drwisz z moich paru groszy za porzeczkę  - dla mnie może być cały czas w takiej cenie , mi się opłaci.

#5639 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 16:35

pisuar sięga dna  :D  :D  :D

dobrze to widać w tym temacie 

myślałem że nic mnie  już nie zaskoczy   :blink:

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5640 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 15 marzec 2016 - 16:57

Donaldzie Franciszku Tusku, Królu Europy i najlepszy premierze Rzeczypospolitej Polskiej. Wracaj do swojego kraju bo naród Ciebie potrzebuje. Naród tęskni za Tobą.

donald-tusk.jpg

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST