Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#4941 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 28 luty 2016 - 12:48

Jak dostałeś na maszyny z cudzej kieszeni to jakoś Ci nie przeszkadzało czemu wtedy nie protestowaliście na ulicach?

Jak biją to uciekać, jak dają to brać. Socjalizm  UE to głupota i szkodliwy system. Zawsze głosowałem przeciwko wszelkiej maści socjalistom co nie zmienia faktu że żyjąc w takim systemie trzeba się w nim odnależć.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 22:37
  •  

#4942 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2280 postów

Napisany 28 luty 2016 - 12:52

A ty napewno będziesz decydował kto jest narodem a kto nie. PIS owski komunista się znalazł ..........Dno, dno, dno i metr mułu!

OJ  widzę że prawda zabolała KODziarzu :D :D :D :D :D

#4943 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 12:54

Widze hubertus że nie masz zielonego pojęcia o uchodzcach obejrzyj filmik to może zrozumiesz

7 tyś na 38 milionowy kraj to niewiele a zobacz ile jest ich w tamtych krajach TO NIE UCHODZCY DECYDUJĄ gdzie mają przebywać tylko NIEMCY  Własnie o to chodzi że prawdziwi bohaterowie tamtych wydarzen np walentynowicz gwiazda osoby które straciły życie i zdrowie idą w zapomnienie a bohaterem zrobiono aktora BOLKA KTÓRY TYLKO MIAŁ ODEGRAĆ SWOJĄ ROLE

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4944 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 858 postów

Napisany 28 luty 2016 - 12:57

widać jaki masz szacunek  do tych ludzi skoro piszesz z małej litery 

ludzie z niesprawnymi głowami myślą że mają swoje 5 minut  ;)

wczoraj siedzieli cicho i oglądali  manifestację bo dostali rozkazy żeby policzyć wszystkich   :D  :D  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#4945 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:11

Widzisz nie masz argumentów i zaczynasz obrażać Jesteś typowym hejterem PO Żadnych dowodów nie podajesz na poparcie swoich tez  :mellow:  Mam pytanie jakie masz wykształcenie ? bo że dużo hektarów to już wiemy

#4946 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 858 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:14

dowody masz wyżej , ślepy czy jak ? 

#4947 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1608 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:15

co wy z tymi osmiorniczkami-kilogram osmiorniczek jest 2 razy tanszy niz kg poledwicy-chyba jestescie dziecmi[chyba na pewno :P ] ktore mamusia do sklepu nie pusci z kasa bo by sobie cucu nakupily. kolacja z osmiorniczkami i winem kosztowala 800 zl, a kaczynski z orbanem na polskiej kuchni stracili 3785 zl, do tego wynajecie calego pensjonatu i 13 tys poszlo za pol dnia- o tym zapominacie.

bryl pamietasz dwoch takich aktorow ktorzy grali jacka i placka[to byl ulubiony film mojej starszej siostry i temu zawdzieczam swoje imie], wiele lat potem postanowili zostac rezyserami i wynajeli sobie aktora charakterystycznego z dlugimi wasami ,obsadzili go w swoim filmie pod tytulem "100 milionow' ale to tez byl chytry gnom i szybko sie zorientowal ze go chca wy.....c bez mydla[ juz wtedy orientacja jednego z nich nie byla tajemnica] i  ich wywalil z wytworni[ w miedzyczasie zostal jej kierownikiem] wtedy braciom nie przeszkadzalo ze wiele lat temu gral u konkurencji w filmie pt. "bolek i lolek na dzikim zachodzie'

a dudus znowu na nartach-jak co tydzien, juz chyba latanie po kosciolach mu sie znudzilo. w sumie juz po kampani wiec po co sie bedzie meczyl na kolanach w smrodzie kadzidel i wilgoci murow.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#4948 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:15

A na to kasa by się znalazła   http://niewygodne.in...a-dla-Zydow.htm  a dla dzieci kopacz mówiła że pieniędzy nie ma :)

#4949 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 858 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:18

słuchaj a ta kasa która poszła na ojca oszusta z Torunia to komu została zabrana ? 

#4950 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2280 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:20

N ie na Ojca tylko na odwierty wieszile ludzi ma tam prace? Niedostałes od Tuska to teraz Ci skąpo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4951 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:21

http://www.fakt.pl/p...uly,471888.html to odnośnie ośmiorniczek    Trzeba było księdzem zostać też byś dostał :D :D :D :D

#4952 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:22

@bryl36 czyli co te 7 tys to nie wiele. Bo co, bo Szydło się zgodziła? A reszta ponad 7 tys to już be? Przecież to tacy sami islamiści. Nawet nie potrafisz być krytyczny dla pisu. Bo ci mózg wyprali. Skoro nie lubisz, czy tam się boisz emigrantów to i te 7 tys powinieneś krytykować. Widzisz więc sam, myślisz jak pis chce. Z jednej strony krytykujesz emigrantów a z drugiej mówisz, że 7 tys to  nie wiele.

Mówisz Niemcy decydują. To jak to jest premier dumnego polskiego narodu Szydło. Pozwoliła by za nią Niemcy decydowali? Sam chyba wykształceniem nie grzeszysz. Nie piszesz tu nic konkretnego. Tylko to co ci pasuje w dodatku nie umiesz tego uzasadnić.

Wałęsa  jest twarzą przemian i żadna siła już tego nie zmieni. Oczywiście był bolkiem i ja tego nie neguję. Ale to on był twarzą i to on stał na czele. Każdy kto go dzisiaj krytykuje mógł tak samo na czele stanąć. Tak już w historii jest. Wielkie wydarzenia mają z reguły jedną twarz.Wojna z bolszewikami 1920 roku ma twarz Piłsudskiego, który kryształowy nie był. Przemiany w 1989 roku mają twarz Wałęsy.

Edytowany przez hubertuss, 28 luty 2016 - 13:27.

#4953 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:29

no ale on twierdzi że nie był pieniedzy nie brał itd..........To sie tobie pomyliło to kopacz z tuskiem na smyczy merkel byli Dlatego że teraz Polska się postawiła to w europie zawrzało i ta cała nagonka Słuchaj to tobie mózg wyprali skoro nie dostrzegałes tego http://www.se.pl/wia...-po_622196.html

Edytowany przez bryl36, 28 luty 2016 - 13:30.

#4954 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 858 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:29

Trzeba było księdzem zostać też byś dostał :D :D :D :D

odwierty w gratisie ?  :D  :D  :D

tam gdzie powinien trafić ten oszust robią to w gratisie  ;)

#4955 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 13:38

Dla was żadna inna partia nie istnieje poza po i psl co by nie robili to dobre a gdy ktoś chce coś zmienić to żle  Zadna partia nie jest ideałem bo realizuje cele określonej grupy społecznej Tylko trzeba mieć swój rozum i jak cos żle robią to głosuje na opozycje a nie twardo stoje przy jednych z klapkami na oczach  Za 4 lata osądzimy w wyborach obecną władze :DAle takiego przywiązania do koryta poprzedniej władzy to jeszcze Polska nie widziała

#4956 Share domat1998

domat1998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 luty 2016 - 14:05

Ale takiego przywiązania do koryta poprzedniej władzy to jeszcze Polska nie widziała

Jednie w Rosji Putin i na Białorusi Łukaszenko

#4957 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 luty 2016 - 14:31

Myśleli że stołki dziedziczne będą :)    A ludzie mieli już ich dość i im podziękowali  Teraz coś na wesoło 

#4958 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4207 postów

Napisany 28 luty 2016 - 14:50

No tak podziękowali i dziękują na wielu marszach wczoraj i dziś. Te podziękowania 100 dni rządu przyćmiły. Może i dobrze bo ten rząd przez 100 dni mało zrobił.

no ale on twierdzi że nie był pieniedzy nie brał itd..........To sie tobie pomyliło to kopacz z tuskiem na smyczy merkel byli Dlatego że teraz Polska się postawiła to w europie zawrzało i ta cała nagonka Słuchaj to tobie mózg wyprali skoro nie dostrzegałes tego http://www.se.pl/wia...-po_622196.html

Tak się postawiłą, że Szydło się zgodziła na te 7 tysięcy emigrantów. Też jest na smyczy Merkel? MI nic nie wyprali już kilka razy tutaj pisałem, że nie głosowałęm na PO i nie zgłosuję. Krytykowałem po i psl. Poszukaj zobacz. A potem zacznij pisać. Bo narazie bzdury pleciesz.

Dla was żadna inna partia nie istnieje poza po i psl co by nie robili to dobre a gdy ktoś chce coś zmienić to żle  Zadna partia nie jest ideałem bo realizuje cele określonej grupy społecznej Tylko trzeba mieć swój rozum i jak cos żle robią to głosuje na opozycje a nie twardo stoje przy jednych z klapkami na oczach  Za 4 lata osądzimy w wyborach obecną władze :DAle takiego przywiązania do koryta poprzedniej władzy to jeszcze Polska nie widziała

Uczepiłeś się tej po i psl jak pijany płota. Skąd wiesz kto na kogo głosował. Piszesz dokładniee to co propagandyści pisu ci do głowy włożyli. Że jeśli ktoś krytykuje pis to napewno z po czy psl. Przeszedłeś pranie mózgu i piszesz i myślisz tak jak oni chcą. Przykład emigrantów pokazał dobitnie, że masz klapki na oczach. Najpierw straszyłeś emigrantami islamskimi. Jak ci napisałem, że Szyło zgodziła się na 7 tysięcy. To napisałeś, że to nie wiele. Sam masz klapki na oczach i wyprany mózg a zarzucasz to innym.

#4959 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 28 luty 2016 - 14:56

OJ  widzę że prawda zabolała KODziarzu :D :D :D :D :D

Czemu nazywasz mnie KODziarzem? Intelekt nie pozwala na lepszą ripostę?

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4960 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4069 postów

Napisany 28 luty 2016 - 15:00

widzisz dzieci to od gadania nie będzie , mało tego nie czas jeszcze na to 

ale z skąd ty to możesz wiedzieć ?   :D  :D  :D

trzymaj jakiś poziom , pisałem ci już nie raz 

tylko wyjątkowy cham idzie w takie podteksty bo brak argumentów , jedzie po cudzej rodzinie choć  na oczy nikogo nie widział 

Nie nazywaj mnie chamem bo nie jechałem, a tym bardziej nie miałem zamiaru jechać po twojej rodzinie. Sam powiedziałeś że masz dzieci więc zażartowałem aby dały ci wnuków w liczbie mnogiej wtedy dostaną 500 zł (z resztą był to bardzo pozytywny żart, nikomu nie uwłaczający), bo domniemam że wychowałeś je tak i przygotowałeś do życia że jeśli mają tylko jedno dziecko to przychód bez oporu przekracza wymagany poziom więc do pojedynczego twojego wnuka 500 zł nie przysługuje.

I to ja mam prawo po tym wszystkim powiedzieć że tylko nieudacznik chowa się za swoją rodziną bo z braku argumentów nie widzi innego rozwiązania i sobie wyszukuje na siłę że ktoś obraził jego rodzinę aby stworzyć linię obrony.

Z tą rodziną i tobą już drugi raz jest akcja. I za każdym razem oczywiście nie miało miejsca żadne obrażanie z mojej strony, mogłem obrazić ciebie ale nie twoją rodzinę, zakoduj to sobie w tej pustej głowie.