Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#4061 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 07 luty 2016 - 13:09

nowy program po: 500zł na każde dziecko

nikt nie wyje z oburzenia? że nie ma pieniędzy, że podatki trzeba będzie podnieść, że zostaną przepite,

gdzie balcerowicze i nowocześni, gdzie forumowi krzykacze?

obłudnicy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 05:51
  •  

#4062 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 07 luty 2016 - 13:18

Podatki już zostały  podniesione. PO wpusciła PIS w maliny bo brak zasiłków na 1 dziecko jest niespójne logicznie. Teraz PIS niech sie tłumaczy czemu nie dla wszystkim . Smutne to wszystko bo obydwie strony licytują się na głupoty i najważniejsze jak dokopać drugim a interes Państwa mają gdzieś.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#4063 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4125 postów

Napisany 07 luty 2016 - 14:31

Zgadza się Niech się tłumaczą czemu nie na wszystkie dzieci. Gdyby chcieli to zrobić z głową wprowadzili by odpisy podatkowe. Ale lepiej w kampanii powiedzieć, że się coś da. Niż każe się zapłacić mniej.

Myślałem że jesteś facet z jajami tymczasem jesteś zwykłą popierduchą. Nie interesują mnie wyniki robione dla łonetu,  o wiarygodności możesz poczytać w poniższych komentarzach z linku który podałeś :) Nadal czekam na wiarygodne źródło z TVP, nie na bajki że mogą pokazywać w tv, ale już w necie już nie (żenua) Z racji że znowu zostałem sam w domu i nikogo starszego nie ma :)  daje ci jeszcze jedną szanse w jakim programie informacyjnym to widziałeś; wiadomości? panorama? serwis info?

Popierducha to sam jesteś. Bo nie umiesz przyjąć do wiadomości nie przychylnych ci faktów. Sondaż był pokazywany w TVP info w piątek wieczorem w serwisie po 21. Dodam, że prezenterka zaznaczyła, że był robiony przez IBRIS dla Onetu. Oraz ze dwa razy wczoraj na tym samym tvp info go widziałem. Tyle w temacie. Chcesz wiesz. Chcesz nie wiesz guzik mnie to obchodzi. Notowania PiSu spadają i spadać będą bez względu na to czy ty przyjmujesz to do wiadomości czy nie. PiS w życiu nie zrealizuje wszystkich obietnic. Więc będą pojawiać się nowe grupy zawiedzionych. Co za tym idzie. Będzie spadek poparcia.

Jak chcesz napisz list do Kurskiego niech puści jeszcze raz. Chociaż nie wiem czy będą sondaże z takim spadkiem PiSu w prime time puszczać.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Kara grupowa zobacz »

•  

#4064 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 07 luty 2016 - 15:02

Jakby były odpisy podatkowe to trzeba by pracować i płacic podatki i to mogłoby generować wpływy do budzetu. Wszystko w myśl prastarej zasady - "nie pracujesz nie masz"

W piątek rozmawiałem ze znajomym zatrudniajacym ludzi do obróbki warzyw. Robota w zimę pod dachem ,w temp 2-5 C pełny legal, przebieralnia stołówka, zawsze wezmą trochę warzyw czy ziemniaka do domu itp. Dotychczas wszyscy zaczynali rozmowę od tego czy będzie umowa , a od miesiaca chcą albo bez umowy albo częściowo nieoficjalnie  tak by nie przekroczyć 800 Pln/ osobę. Dziewczyna z 3 dzieci  rozważa pracę na czarno albo bezrobocie  bo przy braku dochodów dostanie na 3 dzieci 1500,  z GOPS i z Caritasu jeszcze coś i nie będzie sie męczyć.W tym przypadku będzie tak że nie dość że Państwo da,  to jeszcze nic nie dostanie

#4065 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 luty 2016 - 15:18

Masz 100% racji. Też już pisałem że przy tak rozwiązanym programie pomocowym w wielu przypadkach po prostu nie opłaca się pracować.

No ale właśnie tak Piss buduje swój elektorat. Promocja bylejakości. 

Ale to nie ma co tłumaczyć - taki staszek nie zrozumie.

#4066 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1899 postów

Napisany 07 luty 2016 - 16:00

Jakby były odpisy podatkowe to trzeba by pracować i płacic podatki i to mogłoby generować wpływy do budzetu. Wszystko w myśl prastarej zasady - "nie pracujesz nie masz"

W piątek rozmawiałem ze znajomym zatrudniajacym ludzi do obróbki warzyw. Robota w zimę pod dachem ,w temp 2-5 C pełny legal, przebieralnia stołówka, zawsze wezmą trochę warzyw czy ziemniaka do domu itp. Dotychczas wszyscy zaczynali rozmowę od tego czy będzie umowa , a od miesiaca chcą albo bez umowy albo częściowo nieoficjalnie  tak by nie przekroczyć 800 Pln/ osobę. Dziewczyna z 3 dzieci  rozważa pracę na czarno albo bezrobocie  bo przy braku dochodów dostanie na 3 dzieci 1500,  z GOPS i z Caritasu jeszcze coś i nie będzie sie męczyć.W tym przypadku będzie tak że nie dość że Państwo da,  to jeszcze nic nie dostanie

Jasne a Twój znajomy pewnie zaproponował umowę i 3000 tysie na rękę :D :D jak państwo nic n ie dostanie? Jak dostanie te 1500 to sami pisaliście że sami za to zapłacą więc w czym problem? Takie Daśki tego n ie zrozumią ile ludzi na zachodzie utrzymuje się z zasiłków i jakoś te kraje nie bankrutują a jak jest 3 dzieci to trzeba je wychować a nie hodować jak psa czy kota co karma do miski i spacer raz dziennie żeby się załatwiło ;)

#4067 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 07 luty 2016 - 16:02

Ja tam staszka lubie. Albo mi napisze że będę ministrem albo że kwiczę jak świnia oderwana od koryta. Pisał coś ostatnio o grzebaniu w smietnikach i defekacji a za słówka łapie jak nikt

#4068 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1899 postów

Napisany 07 luty 2016 - 16:03

Ciemnota nie rozumie że jak opodatkują banki czy handel detaliczny to tak naprawde opodatkują wszystkich. Napewno darli by japę jakby podniesiono VAT o 1% ale Jarosław bardzo subtelnie im zapodał że opodatkowani są ci żli, bogaci żydzi masoni i korporacje więc ciemnota nawet nie wie i nie wierzy że podatki wzrosły. Zagrali tez na wioskowych charakterach naszy współziomków w mysl zasady " nawet jak mi się troche pogorszy to nie ma znaczenia, ważne że ty najbogatszym dopie...lą"

@Ywa - fajny i co rzadko sie zdaża spójny logicznie komentarz. Osobiście zgadzam się w zupełności  

Sam tym postem to potwierdzasz

#4069 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 07 luty 2016 - 16:30

Niby co takiego?

#4070 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 07 luty 2016 - 19:54

staszek podziwiam Cię za dyskusje z tymi lemingami ,oni chyba mają płatne bo nie wierzę żeby człowiek korzystający z internetu pisał takie farmazony jakby z propagandy petru .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4071 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 07 luty 2016 - 20:41

No i ad persona się zaczęło ...... Merytoryki nie staje ?

PS. Za weekendy jest  płatne podwójnie B)

#4072 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 luty 2016 - 22:09

http://pieniadze.gaz...html#Czolka3Img

no i wiecie skad staszkowi "pincset" znajdą. jaja na skalę światową. 

Ale chociaż okazja do zarobienia grubej kasy dla tych co chcą pokombinować - naprawdę grubej kasy. Więc ja chętnie wynajmę jakiś mały lokal po niemieckiej stronie granicy , najchętniej od dnia wprowadzenia ustawy;)

#4073 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 534 postów

Napisany 07 luty 2016 - 22:26

Popierducha to sam jesteś. Bo nie umiesz przyjąć do wiadomości nie przychylnych ci faktów. Sondaż był pokazywany w TVP info w piątek wieczorem w serwisie po 21. Dodam, że prezenterka zaznaczyła, że był robiony przez IBRIS dla Onetu. Oraz ze dwa razy wczoraj na tym samym tvp info go widziałem. Tyle w temacie. Chcesz wiesz. Chcesz nie wiesz guzik mnie to obchodzi. Notowania PiSu spadają i spadać będą bez względu na to czy ty przyjmujesz to do wiadomości czy nie. PiS w życiu nie zrealizuje wszystkich obietnic. Więc będą pojawiać się nowe grupy zawiedzionych. Co za tym idzie. Będzie spadek poparcia.

Jak chcesz napisz list do Kurskiego niech puści jeszcze raz. Chociaż nie wiem czy będą sondaże z takim spadkiem PiSu w prime time puszczać.

Niestety tego gniota nikt nie komentował, ten sam IBRIS  miesiąc przed wyborami KomoRuskiemu dawał 40%poparcia w wyborach prezydenckich co tak rozleniwiło dziada że wcale nie wychodził spod żyrandola - jak się skończyło wiemy wszyscy. Więc jeżeli ten sam IBRIS dzisiaj publikuje dane znacząco odbiegające od innych sondażowni pozostaje mi się tylko cieszyć że istnieją tacy naiwniacy jak Ty, którym można wcisnąć takie bajdy bez mydła. Co nie zmienia jednak faktu że to świetna karma dla piesków obszczekujących karawane

#4074 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 07 luty 2016 - 22:28

I w pi..zdu wylądował.

#4075 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4125 postów

Napisany 08 luty 2016 - 07:50

Może sondaż i odbiega od innych. Ale pokazuje ten sam trend co inne, czyli spadek. Dadzą 500 zł na dziecko. 2 dziecko. Czym wzbudzą nie zadowolenie tych z jednym.  Podatek bankowy sprawił, że podrożały usługi bankowe. W tym kredyty. Frankowiczom obiecano, przewalutowanie po kursie w jakim kredyt zaciągali. Dostaną jakiś kurs sprawiedliwy. Który ich nie urządza. Zostaną jednak kupione caracale. Oszukano więc związkowców z dwóch fabryk w Polsce, którym naobiecywano, że przetarg zostanie zerwany.  Nie widać większej kwoty wolnej od podatku ani obniżki wieku emerytalnego. Co Duda obiecał jako pierwszą rzecz, którą się zajmie. Dodatkowo podatek od sklepów spowoduje  podwyżkę cen w sklepach na stacjach paliw. Czy ugodzi w sklepy internetowe w których wielu kupuje. Dodatkowo powstają nowe problemy w górnictwie. Pewnie by już strajkowali, gdyby nie sojusz solidarności z PiSem. Ty chcesz, żeby sondaże rosły? Kiedy już tylu ludzi zostało oszukanych. Jesteś naiwniakiem większym ode mnie. Za niecałe cztery lata twoja karawana się skończy.

Edytowany przez hubertuss, 08 luty 2016 - 07:53.

#4076 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1899 postów

Napisany 08 luty 2016 - 09:39

Uzasadnij a nie gdybasz nic w bankach nie podrożało jak na razie skończyło się na straszeniu

#4077 Share Dasiekk

Dasiekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 08 luty 2016 - 09:58

staszek coś gdzieś usłyszał a resztę sobie dopowiedział , ot taki pissowy trol.

Ja napiszę tylko o bankach w których mam konta:

PKO BP - podniesione opłaty

Alior - zaostrzone kryteria darmowego konta plus wyższe opłaty za karty

BZWBK - podniesione opłaty

BS - na razie nie wiem ale używam tego banku sporadycznie.

A teraz jak to wygląda w UK (też piszę tylko na temat banków w których mam konta):

Halifax - zupełnie za darmo (plus darmowe wypłaty dookoła świata)

Barclays - zupełnie za darmo.

#4078 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 789 postów

Napisany 08 luty 2016 - 10:22

To teraz odpowiedz sobie na pytanie dlaczego tak jest że w UK jest za darmo a my płacimy ?

#4079 Share akko

akko

zbanowany

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 08 luty 2016 - 10:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Barclays to zatrudnia znikomą ilość ludzi a reszta wszystko oparte jest na internecie nawet w samym banku .W oddziale w którym ja mam konto pracuje jakieś 7 osób .Wchodzisz do banku to wszystko robisz przez automaty łącznie z wpłacaniem kasy na konto jeśli masz jakieś gotówkowe zaskórniaki .Chyba że chcesz cofnąć np jakąś wpłatę (ebay itp) to wtedy rozmawiasz z obsługą .W Polsce zaś w bankach siedzą tabuny które chcą dobre wypłaty od cały sekret .Podobny do polskich banków to w UK jest Lloyds i jest to jeden z najgorszych banków jakie tutaj znam

Edytowany przez akko, 08 luty 2016 - 10:35.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4080 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1899 postów

Napisany 08 luty 2016 - 10:42

staszek coś gdzieś usłyszał a resztę sobie dopowiedział , ot taki pissowy trol.

Ja napiszę tylko o bankach w których mam konta:

PKO BP - podniesione opłaty

Alior - zaostrzone kryteria darmowego konta plus wyższe opłaty za karty

BZWBK - podniesione opłaty

BS - na razie nie wiem ale używam tego banku sporadycznie.

A teraz jak to wygląda w UK (też piszę tylko na temat banków w których mam konta):

Halifax - zupełnie za darmo (plus darmowe wypłaty dookoła świata)

Barclays - zupełnie za darmo.

To zlikwiduj tam konto i otwórz w innym mam nadzieję że z Twoją wiedzą umiesz to zrobić? B) ;)  Udajesz takiego światowca a prostych zasad nie znasz jak ktoś podnosi ceny idziesz do konkurencji, jakbyś nie wiedział to informuję Cie o tym tak samo w marketach jak coś jest droższe idziesz tam gdzie taniej :P