Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#341 Share Vladoo1

Vladoo1

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 309 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Rościmin , woj. Kuj-Pom

Napisany 21 luty 2015 - 16:26

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

http://www.cda.pl/vi...ad-przyszlosciaReklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 22:37
 •  

#342 Share TomekCosi

TomekCosi

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 8 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kraków i okolice
 • Zainteresowania:ekologia wegetarianizm samowystarczalność permakultura

Napisany 21 luty 2015 - 16:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Film jak najbardziej na czasie, lecz cóż z tego kiedy polacy kierują się obiecankami bez pokrycia i właśnie w opisany tam sposób dokonują swojego wybory

 

aby nie było PO to będe głosował na PiS lub odwrotnie

 

jednakże pozostając przy swoim wyborze argumentuje cytatem :"

Lewicowa kandydatka podkreśliła, że po objęciu urzędu prezydenta postara się o normalizację stosunków ze wschodnim sąsiadem. Zadeklarowała także, że nie będzie siedziała z założonymi rękoma jak obecny prezydent i bez oporów pierwsza wyciągnie rękę do Władimira Putina w celu poprawy naszych stosunków oraz próby pogodzenia stron w konflikcie na Ukrainie.

– Nie stać nas na to i nie leży to w interesie bezpieczeństwa żadnego Polaka, by rosyjskie media określały nas jako wroga Rosji numer jeden – stwierdziła Ogórek."

http://pikio.pl/rosj...-prezydenta-rp/

 

czy naprawde zależy nam na konflikcie z o wiele mocniejszym od nas sąsiadem , bo jak narazie podskakujemy jak nieopierzony kurczak kierowany przez starszego kolege z kurnika (UE i USA) a jak się takie zabawy kończą nie trudno się domyślić


pewnie mnie administrator przeklnie ale nie mogłem po prostu wkleić link, bo po prostu nikt by tego nie przeczytał więc wklejam cały artykuł

 

Dlaczego w Styropianowie nie lubimy Rosjan?

 

Wbrew pozorom Polacy nie lubią Rosjan nie dlatego, że katorga, kibitka, Łubianka, zsyłka, Kamczatka, wywózka. Nie sądzę. Ruskich między Odrą a Wisłą i Bugiem nienawidzi się z innego powodu; mamy tu do czynienia z innym mechanizmem, który postaram się opisać i wyjaśnić poniżej.

Polak, jak powszechnie wiadomo, obalił komunizm. Po prostu wziął, k***a, i obalił. Nie ma. Koniec. Skończyło się. Takie panuje wśród ogółu mniemanie. Styropianów został pierwszym krajem w Europie, który pozbył się komuny, dzięki mężnej i odważnej postawie Styropianowiczan, Papieża oraz Ronalda Reagana i Małgorzaty Thatcher – wielkich przyjaciół Styropianowa. W 1989 roku wyzwoliliśmy kraj styropianowski z politycznej zależności od Moskwy, parę lat później pozbyliśmy się kremlowskich wojsk okupacyjnych. Myliłby się jednak ten, kto przypuszczałby, że wreszcie w kraju nad Wisłą jego mieszkańcy zaczną oddychać pełną piersią świeżym powietrzem wolności. Otóż nie. Polacy uradzili, że teraz zamiast tkwić w okowach przebrzydłych i totalitarnych instytucji międzynarodowego zniewolenia – w Radzie Wzajemnej Pomocy Gospodarczej i Układzie Warszawskim, warto wejść w braterskie uściski z takimi charytatywnymi organizacjami jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy, Unia Europejska i z pacyfistycznie nastawionym Paktem Północnoatlantyckim, który jak powszechnie wiadomo przy pomocy swoich bombowców rozsiewa po świeci demokrację. I nas obroni.

I tak się stało. Mieszkańcy Mazowsza, Mało i Wielkopolski, Pomorza, Śląska i pozostałych historycznych krain po prostu postanowili oddać się w niewolę za obiecane błyskotki – parę łokci perkalu, świecidełka, koraliki, kolorowe okładki i obiecanki-cacanki. Na ich oczach zachodni kapitał, inwestorzy, doradcy międzynarodowi tak zaczęli ratować postkomunistyczny kraj, że już wkrótce nie pozostało w nim praktycznie nic poza wielkimi zagranicznymi montowniami i sklepami wielkopowierzchniowymi należącymi do międzynarodowego kapitału. Z dnia na dzień znikały wybudowane za komuny huty, stocznie, fabryki, cementownie, cukrownie, elektrownie. Wszystko w imię dostosowania. Początkowo autochton tłumaczył sobie, że tak być musi, bo wiadomo, że ci z Zachodu to specjaliści i wiedzą co robią, wiedzą jak nas mają tu na miejscu uszczęśliwić. Ale z czasem tubylec zaczął dostrzegać, że coś jest jednak nie tak. Że nie ma się już kto za nim ująć, że pracuje w korpo – o ile w ogóle ma pracę – na umowie śmieciowej, że córka po studiach znalazła – o Boże, jak to dobrze! – pracę ekspedientki w przysłowiowym tesco, że syn po politechnice z dyplomem magistra inżyniera wyjechał do Irlandii i szczęśliwie znalazł pracę w pubie – dzisiaj jest już starszym zmywakowym. Awansował. I kariera się przed nim otwiera jak scyzoryk w kieszeni.

Kto jest temu winien?! Ktoś musi być przecież winien! Pojawiały się głosy, że Niemiec winny, sk***iel, ziemie wykupuje, gazety, razem z Żydem, wiadomo, chachmęcą, rozdrapują umęczoną ojczyznę, która przecież tyle wycierpiała, powstania, katorgi, obozy koncentracyjne, Katyń. I w ogóle. Ale w gazetach piszą inaczej, że nie. W telewizorze pokazują, że nie. Że Niemcy i Żydzi to nasi najlepsi adwokaci i przyjaciele, którzy od ust sobie ujmą, żeby nas tylko wspomóc. Ale ktoś musi być winny.

A, to su***syn! Rusek! On wszystkiemu winien. To Moskal wykupił wszystkie aktywa, on nas szantażuje, rozwalił przemysł, szpitale i kolej, pendolino nam wcisnął, gaz podniósł i za ropę każe sobie płacić słono, jabłek i świń nie kupuje, chce polskiego chłopa zagłodzić. Rusek! Ścierwo!..

I tu dochodzimy do istoty zagadnienie. Nie od dziś wiadomo, że nerwice oraz fobie są często po prostu przerośniętymi ponad miarę mechanizmami obronnymi. Polak nie mogąc sobie poradzić z własnymi, niedawnymi przecież w sumie decyzjami, za które obecnie musi ponosić swoistą karę, dokonał w umyśle paru zabiegów, aby usprawiedliwić się przed sobą i innymi ze swoich nieroztropnych czynów i głupoty. Rusofobia jest mechanizmem obronnym, który ma wszystko wytłumaczyć i rozgrzeszyć. Nic tak przecież nie jednoczy jak poczucie wspólnego zagrożenia. Wypiera się zatem ze świadomości zbiorowej, że to sami, z dobrej, nieprzymuszonej woli, wybraliśmy swoją przyszłość, oddając się ochoczo pod kuratelę obcych instytucji. I teraz uwaga – tutaj jest subtelność: przecież Polak znany jest z tego, że sam to nigdy nie odda się w niewolę, że do upadłego będzie walczył, do krwi ostatniej za naszą i waszą wolność, że to byłby wstyd, że co powiedzieliby nasi dziadowie, gdyby tak wstali z grobów i zobaczyli, że oddajemy się w jasyr. Ano właśnie. Tak proszę państwa. Oddaliśmy się w niewolę, sprzedaliśmy kraj, pozwoliliśmy na to. I jest wstyd, często nieuświadomiony, nienazwany, ale on tam jest pod skórą. Boli. Swędzi. Uwiera.Więc trzeba zastosować jakiś mechanizm obronny.

Rusofobia ma przykryć, zagłuszyć fakt, że parę lat temu s***śmy się, wyprzedaliśmy rodowe pamiątki. To strasznie boli, bo przecież my, Polacy, tak cenimy sobie wolność, że no jak to, nie no, nigdy, a skąd, u nas honor najważniejszy; kraju – w życiu, ojczyzny drogiej, okupionej krwią i blizną – nie wyrzeklibyśmy się. Więc, żeby wymazać z pamięci i świadomości niecne postępki, które doprowadziły do obecnego stanu, wymyślamy, bracia i siostry Polacy, wroga tam, gdzie go nie ma, po to tylko, żeby zrzucić z siebie piętno hańby i nieodpowiedzialności. Po to m. in. potrzebna jest nam rusohisteria. Rusofobia pomaga nam, jest nam potrzebna do samorgrzeszenia. Prawda jest okrutna – sprzedaliśmy kraj i szukamy usprawiedliwienia, ciąży nam świadomość tym bardziej, ponieważ dokonaliśmy wyboru dobrowolnie, nikt, żaden żołdak nie stał przy nas i nie dźgał bagnetem. Więc, żeby zagłuszyć ten wstyd, werbalnie rżniemy bohaterów, krzyczmy, że nie oddamy ni piędzi ziemi moskalom, chociaż setki tysięcy hektarów dajemy za bezcen sąsiadowi zza Odry, i dumnie prężąc nadstawiamy na wschód obnażone wirtualnie torsy, przy okazji popadając w kolejne hańbiące sprośności – chcąc dowalić ruskiemu zapominamy o setkach tysięcy pomordowanych i okaleczonych na Wołyniu i bratamy się z banderowcami. I stajemy się coraz bardziej żałośni.

 

http://pikio.pl/dlac...-lubimy-rosjan/


Edytowany przez TomekCosi, 21 luty 2015 - 16:44.


#343 Share miwigos

miwigos

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1557 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:wielkopolska ,powiat żnin

Napisany 22 luty 2015 - 09:18

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

PISZ krótko bo tyle to nie będe czytał ,odziel fusy od esencji


Edytowany przez miwigos, 22 luty 2015 - 09:18.


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 22:37
 •  

#344 Share gregorius

gregorius

  niepokorny

 • Members
 • PipPipPip
 • 740 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Sieradz, Kalisz
 • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 22 luty 2015 - 12:49

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

jeżeli jest Ci ciężko czytać to nie musisz tego robić, skoro jest to zadanie ponad twe siły trudno :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW


#345 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 22 luty 2015 - 13:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#346 Share TomekCosi

TomekCosi

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 8 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kraków i okolice
 • Zainteresowania:ekologia wegetarianizm samowystarczalność permakultura

Napisany 22 luty 2015 - 14:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? dddddddddddddddddd wolisz lizać d..ę zachodowi ???

czym mamy gonić tego bolszewika ??? sił zbrojnych mamy tyle że bronilibyśmy się przez 2 (słownie:DWA) dni

 

a ty fikasz jak mały York do owczarka kaukazkiego sądząc po twoich zainteresowaniach ideały masz wspaniałe ale to nie wszystko

 

poczytaj czym dysponuje rosyjska armia i do czego są zdolne osoby dowodzące, doskonałym przykładem jest wojna w afganistanie gdzie żołnierze radzieccy byli wysyłani masowo codziennie nowe dostawy połowa wracała w stalkach ale nikt się tym nie przejmował

na dzień dzisiejszy dysponują ok.3mln żołnierzy a my ???? 100tyś z czego może 20%aktywnych i zdolnych do broni

 

powodzenia

 

cyt:"STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALK" napewno się przydasz#347 Share daremw

daremw

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2522 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
 • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 22 luty 2015 - 14:30

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

żeby jeszcze było te 20% aktywnych

jakiś czas teu czytałem w gazecie jak ładnie nasi wojskowi zawodowi się zachowują. raz miała być jakaś inspekcja (czy coś w tym stylu) na ćwiczeniach polowych i tak się dziwnie złożyło że wszyscy (bez wyjątku) żołnierze dostarczyli... zwolnienia lekarskie ;[#348 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 22 luty 2015 - 14:56

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ruscy w Afganistanie przegrali z pasterzami .https://www.youtube....h?v=bEyPKswtrT4


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#349 Share TomekCosi

TomekCosi

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 8 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kraków i okolice
 • Zainteresowania:ekologia wegetarianizm samowystarczalność permakultura

Napisany 22 luty 2015 - 15:01

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Panowie jeszcze tylko 3lata wytrzymamy http://wielkapedia.w...iki/Świniobicie

 

 

ddddd.. nie porównuj nas do pasterzy z afganistanu bo ich zaangażowaniu do pięt nie dorastamy, niejednokrotnie byłem a i dalej jestem pełen podziwu dla ich zaangażowania i właśnie dlatego najbardziej obawiam się islamu


Edytowany przez TomekCosi, 22 luty 2015 - 15:04.


#350 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 22 luty 2015 - 15:16

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Według Ciebie Polska jest bezbronna a my  POLACY nie zaangażujemy się w obronę naszej wspaniałej ojczyzny ???


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 22:37
 •  

#351 Share TomekCosi

TomekCosi

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 8 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kraków i okolice
 • Zainteresowania:ekologia wegetarianizm samowystarczalność permakultura

Napisany 22 luty 2015 - 15:46

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

tak właśnie uważam gdyż 80% kat.A wyjechała do angli etc i w obliczu publicznego powołania nie będą odczuwać potrzeby słuchania radia oglądania tv itp a tym samym "nie będą wiedzieli o powołaniu" 

 

mało tego większość z finansowych emigrantów nie czuje się już polakami (bo i za co??)

 

i kto wg Ciebie zgłosi się do WKU lub JW ??

 

rozejrzyj się po ulicach kogo mijasz, większość mijanych nie ma bladego pojęcia o walce,

0,5% populacji w wieku nie objętym powszechnym obowiązkiem służby wojskowej miało do czynienia z ASG lub czymś podobnym pozostali nie mieli nigdy broni w ręce i śmiem uważać że wielkim ryzykiem byłoby im to umożliwić

 

kibice którzy są ostatnią deską ratunku ale z gołymi rękami ewentualnie maczety (Kraków) i baseball-e (reszta polski) wiele nie zdziałają

 

kto pozostaje ..... wiem kombatanci co pamiętają II w.ś. chylę przed nimi czoła ale co zrobią ubiorą galowe mundury i co dalej ???

 

dalej licząc wiekiem mamy całą rzeszę pracowników corpo którzy cały czas dymani przez nasze instytucje ..... wątpie aby poczuli obowiązek patryjotyczny

 

wszelakiego rodzaju :metroseksualni drwaloseksualni etc w spodniach rurkach ????

 

gimbaza ????

 

kto jeszcze ?? czy kogoś pominąłem ??

 

uważam że odbiegliśmy od tematu i lepiej wrócmy do niego moim celem było zasygnalizowanie że konflikt zbrojny jest najgorszym możliwym scenariuszem i powinniśmy starać się go uniknąć za wszelką cenę --- nawet bratania się z wrogą potęgą

 

jestem zdania że w sytuacji w której nie jestem w stanie pokonać wroga należy zadbać o pozytywne relacje z nim

 

ddddd... bardzo proszę skończmy dywagacje na ten temat gdyż to nie ten dział a my w ten sposób go zasmiecamy

 

 #352 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 22 luty 2015 - 16:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No cóż ja mam większą wiarę w moją wspaniałą ukochaną ojczyznę i w moich wspaniałych rodaków . Ale zgoda kończymy  dyskusję .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#353 Share miwigos

miwigos

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1557 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:wielkopolska ,powiat żnin

Napisany 22 luty 2015 - 17:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

O co walczyć chory jesteś dobrze się schować i przeczekać ,ostatni patryjoci to wygineli na II wojnie światowej gdzie ty żyjesz#354 Share warchest

warchest

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2104 postów

Napisany 23 luty 2015 - 18:54

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

a o co mam walczyc dla unie europejskiej jak maja nas niemcy i inni obcokrajowcy wykupic wszystko ziemi itd to lepiej zeby ruski to zrobili to wejdzie komunizm socjalizm i parcelacje i reforma rolna lepiej bedzie#355 Share mi3t3k

mi3t3k

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 0 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:CSW

Napisany 23 luty 2015 - 22:17

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

jeżeli dalej będziemy się spierać o wszystko to nic się nie zmieni. nie szukajmy tego, co nas dzieli. znajdźmy choć jedną rzecz która połączy. 

 

 

 #356 Share Krassus

Krassus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 717 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:woj. podlaskie

Napisany 24 luty 2015 - 00:25

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

a o co mam walczyc dla unie europejskiej jak maja nas niemcy i inni obcokrajowcy wykupic wszystko ziemi itd to lepiej zeby ruski to zrobili to wejdzie komunizm socjalizm i parcelacje i reforma rolna lepiej bedzie

 

I mam nadzieję, że Ciebie jako pierwszego dla przykładu podzielą. Bo dla jakże słusznej idei zrobisz to dla narodu i się poświęcisz?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST


#357 Share TomekCosi

TomekCosi

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 8 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Kraków i okolice
 • Zainteresowania:ekologia wegetarianizm samowystarczalność permakultura

Napisany 24 luty 2015 - 20:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Niestety jak zauważył  mi3t3k jesteśmy podzieleni bo najłatwiej zapanować nad narodem podzielonym tu jest nasza słabość

 

lecz nie znajduje na to lekarstwa bo czytając tekst "Andrzej Duda --najlepszym prezydentem dla rolników" to mnie krew zalewa gdyż jedyne co widzę jako powód takiego stwierdzenia to na złość PO wybiore PiS --- niestety tak większość myśli lecz nie jest to rozwiązanie gdyż odpędzając jednego złodzieja wpuścimy innego

 

poza tym jak wcześniej zauważyłem PiS to nie jest dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o polskiego rolnika --- zatarg z wschodnim odbiorcą towaru nam nie potrzebny

 

kierując się planem odświeżenia elit rządzących powinniśmy istotnie wybrać partię z poza układu (nie istniejącą w sejmie) i na nią wspólnie zagłosować

 

 #358 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 25 luty 2015 - 08:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Tak jesteśmy podzieleni , trzeba to zmienić . Do władzy powinny dojść osoby dla których najważniejsze jest dobro Polski . Polskie fabryki , zakłady produkcyjne , banki i ziemia muszą  być w rękach Polaków . Stop z wyprzedażą polskiej własności !!! Musimy dbać o dobro naszej Ojczyzny . Co do wyboru kogokolwiek z naszej ,,elity'' politycznej to wybór jest mniej więcej taki, jak wybór czy chcesz mieć biegunkę , sraczkę czy rozwolnienie .Nazwy różne , a efekt końcowy ten sam . ps Przepraszam za to porównanie , ale gdy myślę o politykach to  takie porównania same się nasuwają .


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#359 Share miwigos

miwigos

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1557 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:wielkopolska ,powiat żnin

Napisany 25 luty 2015 - 08:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

To kto jest lepszy według CiebieReklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 22:37
 •  

#360 Share bartekm66

bartekm66

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 154 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:tu i tam

Napisany 25 luty 2015 - 09:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

moim skromnym zdaniem ... nic się w polsce nie zmieni jesli u władzy będą osoby wychowane i ukształtowane w PRL ... ani PiS ani PO nie zagwarantują rozwoju i zjednoczenia Polaków bo tkwią menalnie w systemie w którym podział na osoby z "partii" i reszczie był naturalnym stanem rzeczy ... potrzeba jest głebokiej wymiany pokoleniowej ... a to bez jakichś radykalnych wydarzeń (wojna , rewolucja itp) zajmie jeszcze dużo czasu bo "dziadki polityczne" nie mają zamiaru ustapić nawet na milimetr ...Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Jak przebiega kupno lasu zobacz »