Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#2521 Share agromatik

agromatik

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1448 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 13:58

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

"gdyby te dzieci byłe w marszu niedzielnym z podobnym napisem to media od rana miałyby jazdę"

 

No media miały by jazdę, bo mogły by mówić o linczu.


"Bóg nienawidzi tego, co sobie robimy w jego imieniu."


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:25
 •  

#2522 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 20 grudzień 2015 - 14:22

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? „Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

komitet-obrony-demokracji.jpg?w=562Na facebooku powstała grupa o nazwie „Komitet obrony demokracji„. Została ona stworzona po kryzysie politycznym wywołanym de facto przez PO, która tuż przed wyborami zawłaszczyła całkowicie Trybunał Konstytucyjny. Obsadziła wszystkie stanowiska sędziowskie swoimi sędziami. Jednocześnie znacznie zwiększyła mu uprawnienia. Tak, aby stał się trzecią izbą parlamentu, uniemożliwiającą reformowanie kraju.

Platforma Obywatelska zamierzała tam kierować wszystkie ustawy nowej władzy, która zostałaby sparaliżowana, a kraj mógłby nawet pogrążyć się w chaosie. Zwłaszcza, że czasy mamy bardzo trudne, a wielki globalny kryzys wciąż się nasila. Pomyślmy, czy tak miałaby wyglądać prawdziwa demokracja i prawdziwy ład prawny? Według proniemieckiego „salonu” demokracja jest tylko wtedy, gdy rządzą oni.

Zostało to szczegółowo wyjaśnione w linku poniżej:
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!

Ciekawe jest to, jak przedstawia się Komitet obrony demokracji w swoich deklaracjach. Według jego założycieli, jest to ruch ponad ideologiczny i ponad partyjny. Oficjalnie dystansują się od partyjnych etykietek. Nawet na mój profil na facebooku wszedł jeden z adminów, rozpoczynając szeroką dyskusję. Twierdził on, że gorąco starają się odklejać ideologiczne i partyjne łatki przyklejane im przez media.

komitet-obrony-demokracji-zdemaskowany.jCzy tak jest w rzeczywistości? Przede wszystkim, Komitet obrony demokracji jest silnie lansowany przez środowisko zwane potocznie „salonem” – np przez Gazetę Wyborczą, Newsweek, Onet itp. Czym jest salon? Są to elity polityczne wywodzące się jeszcze z czasów PRL, które uwłaszczyły się na niedoli większości Polaków. Są to ludzie jednoznacznie źli, zdemoralizowani, podli. Mają „przybudówki” takie jak: urzędnicy, pracownicy korporacji, biznes, czy też pożyteczni idioci ideologiczni (neoliberalni, lewaccy).

Salon III RP ma jednoznaczną orientację proniemiecką, bo to Niemcy rządzą w całej Unii Europejskiej. Salon razem ze swoimi mediami (kartele niemieckie), think-tankami, „ekspertami„, pełni rolę wasala kolonialnego wobec polityki niemieckiej. Pod ich rządami Polska stała się zasobnikiem niewolniczej siły roboczej głównie dla niemieckich i amerykańskich korporacji.

Z salonem walczy środowisko PiS skupione wokół Dudy, Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło. Oczywiście nie jest to środowisko bez skazy, nie jest to rząd idealny. Sam wiele razy wytykałem ich błędy czy wyśmiewałem się z ich szaleństw, np tych związanych z konferencjami smoleńskimi i przedstawianiem puszki po browarze jako dowodu. Jednak taki mamy teraz rząd, jest on o kilka stopni lepszy niż to, co było dotychczas. Ci ludzie mają za motto: „Polaków trzeba trzeba trzymać krótko, ale nie wolno ich okradać„.

Środowisko to, ten rząd, będzie stosował dużo bardziej humanitarne metody rządzenia krajem. I przede wszystkim, Kaczyński ma plan wybicia się na niezależność od UE. Którą nie oszukujmy się, czeka kataklizm biblijnych rozmiarów związany z inwazją setek tysięcy, a w przyszłym roku milionów islamistów. Poza tym, środowisko Kaczyńskiego ma żądzę odwetu na salonie za katastrofę czy też zamach w Smoleńsku.

komitet-obrony-demokracji1.jpg?w=562Przeciwko temu protestuje środowisko salonu. Wybór kogo poprzeć wydaje się dla mnie oczywisty. Ale wróćmy do samego Komitetu Obrony Demokracji. Otóż internauci porównali twarze założycieli Komitetu Obrony Demokracji, z twarzami najbardziej aktywnej młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. To są ci sami ludzie! Popatrzcie na poniższą fotografię. Zdjęcie na górze to założyciele Komitetu obrony demokracji. Zaś zdjęcia pod nim to obrazki happeningów młodzieżówki PO:

komitet-obrony-demokracji-zdemaskowany2.


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#2523 Share damianzbr

damianzbr

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3976 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 14:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No chyba jednak się mylisz. Kliknij w linki zawarte w niżej cytowanym poście, aby się o tym przekonać.

Tu na AF możesz przeczytać że jestem ignorantem, nie oglądam TV i do całkiem niedawna byłem zupełnie zielony w kwestii ustaw związanych z TK. Dlatego też nie potrafię na chwilę obecną stwierdzić czy się mylę czy też nie. Przez omyłkę napisałem w trybie oznajmiający, a powinno być w przypuszczającym. Czekam na rzeczowe argumenty od hubertusa które będą werdyktem w tej kwestii.Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:25
 •  

#2524 Share AS2

AS2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 131 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie, CGD

Napisany 20 grudzień 2015 - 15:00

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Napisałeś, że liderzy partyjni z demotywatora nie uczestniczyli w demonstracjach KODu. Niżej miałeś linki ze zdjęciami, na których idą oni w pierwszym rzędzie marszu. To jakich bardziej rzeczowych argumentów się spodziewasz w tej kwestii?#2525 Share 1734

1734

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 76 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?
mówią że trybunał działa w interesie obywateli, nic bardziej mylnego, do tej pory Trybunał Konstytucyjny działal w interesie nie obywateli. bo gdzie był Trybunał Konstytucyjny jak zabierano nam pieniądze z OFE?. gdzie było konstytucja, dlaczego ją wtedy złamano, dla dobra państwa? wtedy można łamać konstytucję? obywatel się nie liczy?to obywatel powinien o swoich pieniądzach decydować a nie trybunał! po inne partie! co nas okradli razem z trybunałem Konstytucyjnym.
dla mnie najlepiej by było gdyby został trybunał rozwiązany lub był naprawdę niezależny. Ale takiego nie będzie.trybunał to ostatnia Reduta po, "dlatego będą kwiczeć jak świnie odciągane od koryta".


#2526 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:07

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

link_nHYY3GuK4yMN8ewuArcw444OkUw54Uw1,w3

---- Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!

 

 

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny 

 
Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. 
 
Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest już realizowany a finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego.  O dofinansowanie z ostatniej puli dotacji mogły ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i politykę multikulti. Warto też zapoznać ze sprawozdaniem fundacji za 2014 r. i listą organizacji które sponsoruje. Same "nowoczesne i postępowe" - dla innych propagujące dewiacje i realizujące rozkład państwa. 
 
Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru. 
Petru i wspierające go liberalno-lewackie organizacje mają zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami. 
 
Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych (…) podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.
 
W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła. 
 
Drugi Majdan w Warszawie - co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru - nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $. 
 
Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim. 
 
„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe. 
 
Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO. 
 
Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066. 
 
Oto plany manifestacji Kodu na najbliższą sobotę: 
 
plany%20manifestacji%20KOD%20=.jpg
 
 
Z funduszy Sorosa sponsorowane są między innymi takie organizacje i programy jak najskuteczniejsi  „łowcy mowy nienawiści”:
 
www.stopmowienienawisci.pl
 

Jednym z ostatnich dzieł tego światowego obrońcy demokracji jest ten oto spot >> youtu.be/N_pptoMvdao

 A tu sam bohater dywaguje o nowym światowym ładzie który ma być realizowany >> youtu.be/jFjMqujinXk

 

ABC KODU najlepiej ilustruje poniższy obrazek. 
 
abc%20KODu%202%281%29.jpg

 

Rozumiem wszystkich tych którzy protestują bo mają właściwe czyli "słuszne pochodzenie" a także tych którzy tracą lub lada chwila stracą koryto. Nie rozumiem natomiast sporej ilości otumanionych Polaków


Edytowany przez dddddddddddddddddd, 20 grudzień 2015 - 16:10.

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#2527 Share damianzbr

damianzbr

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3976 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

@AS2

Mnie także zaskoczyło że ludzie z KOD mają inne poglądy polityczne niż PO / Nowoczesna, oraz zgodnie z logika inne niż pis. Są to słowa hubertusa, jeśli przedstawi na nie dowody, doświadczymy wręcz książkowego przykładu efektów propagandy medialnej  odzwierciedlonych na zwykłych ludzi takich jak ja.

 

Jednakże może to być fotomontaż, w dzisiejszej dobie rozwoju technologii to nie problem.

Z resztą to nie w hubertusa stylu aby fotografie niewiadomego pochodzenia podać jako niepodważalny argument dla potwierdzenia tych słów:

KOD jest w zasadzie bezpartyjny. Ale jego członkowie mają jakieś poglądy polityczne to normalne. Jednak nie można zaraz im przypisywać, że są z PO, Nowoczesnej

cierpliwości, gdy wróci z pracy jestem pewien niemal na 100%  że powie nam jakie poglądy polityczne ma KOD oraz kim są ci ludzie?

 #2528 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1597 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:09

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

przy tobie mistrzu manipulacji[to C na blachach zobowiazuje] nikt nie ma szans, tyle ze ja mam wyborcza na stole i  moge sprawdzic co piszesz, wybrales z 2 stronnicowego wywiadu pare akapitow,wyrwanych z kontekstu, co zmienia ich wymowe,do tego dopisujesz - bez zaznaczenia- swoje komentarze[o ich trafnosci to nawet szkoda pisac] pewnie myslales ze tego nikt nie sprawdzi a tu pech. :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#2529 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
 • thumbphoto
 • Guests

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:13

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

jednym z wiekszych manipulantów to jestes własnie ty jacus bajkopisarzu#2530 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:38

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

145060682311300574125.jpg


145060682311300674125.jpg


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:25
 •  

#2531 Share rewers66110

rewers66110

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 121 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Zakręta
 • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród+choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:39

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Szczerze ten KOD to jedna wielka fikcja. Tak naprawde Petru, Komor, Michnik, Kosiniak-Kamysz, Lis, Nowacka i wielu inych przygłupów chca walczyc o swoje koryta i władze. Kukiz skomponował świetną piosenkę na ich temat. Chawała mu za to, szczerze i bez owijania w bawełnę. Jak im coś nie pasuje to niech w**********ą do Niemiec lub Brukseli. Dosyć że Antoś nie puścił wojska i policji a Merkel i spółka sie w stanie wydać każdy grosz aby była ich władza. Oni żyją Hitlerem + propaganda. Teraz Michnik z Lisem tracą milony. Nie popieram o.Rydzyka ale w tej kwesti ma rację wygnać ich a nich m-ce wstawić ludzi wykształconych np. Pan Prezydent Duda. W Polsce powinna być kara śmierci oraz minimalna cenzura w tv i prasie. Powinna byc nowa konstytucja a kare śmierci powinni uwzględnić oraz wspołpraca z Rosja gospodarczo i militarnie, nie kłócić się o Smoleńsk lecz współpraca tak jak robią Węgry. Orban wychodzi na swoje i ma w d*pie UE, dobrze robi ne daje w sb w kasze dmuchać.


Edytowany przez rewers66110, 20 grudzień 2015 - 16:43.


#2532 Share GoRAL1

GoRAL1

  mlody rolnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 2479 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:48

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Jakas wielka ofensywa  w necie z kazdej strony ładuja sie  jakies proponowane strony prorzadowe . jakies grupy poparcia #2533 Share rewers66110

rewers66110

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 121 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Zakręta
 • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród+choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 20 grudzień 2015 - 16:51

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

gdyby te dzieci byłe w marszu niedzielnym z podobnym napisem to media od rana miałyby jazdę

 

Widać że pseudo demokraci robią dzeciom pranie mózgu jak w Korei Polnocnej.#2534 Share GoRAL1

GoRAL1

  mlody rolnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 2479 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:05

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Dyskusja na demotywatory    a kto zagwarantujr autentycznosc zgjec#2535 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1597 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:07

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

swieta blisko-wiec idealny prezent dla prezesa,prezydenta i ich wyznawcow  :D  :D  :D , jedyna rzecz ktora moze zaspokoic[nomen omen] ich rzadze wladzy

http://www.chamsko.p...fanow_chamskopl


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#2536 Share GoRAL1

GoRAL1

  mlody rolnik

 • Members
 • PipPipPip
 • 2479 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:15

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Trzeba miec wyprany mózg aby nie widzieć co sie dzieje 

1   Sciema z Gowinem na stanowisko MON ( teraz mu wstyd i sie chował)(czas do woja)

2  Szereg ustaw o TK  przepychanych przez rzad  ale z inicjatywy poselskiej bez konsultacji społecznych 

3 słowa prezesa o tych któzy osmielili  sie miec inne zdanie

4 nastepna bedzie spec ustawa ograniczajaca prawa do manifestacji z powodu zagrozenia terorystycznego ( sobotni alarm bombowy)

 #2537 Share AS2

AS2

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 131 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:kujawsko-pomorskie, CGD

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

przy tobie mistrzu manipulacji[to C na blachach zobowiazuje] nikt nie ma szans, tyle ze ja mam wyborcza na stole i  moge sprawdzic co piszesz, wybrales z 2 stronnicowego wywiadu pare akapitow,wyrwanych z kontekstu, co zmienia ich wymowe,do tego dopisujesz - bez zaznaczenia- swoje komentarze[o ich trafnosci to nawet szkoda pisac] pewnie myslales ze tego nikt nie sprawdzi a tu pech. :D

To ludzie "z C na blachach" są według Ciebie manipulatorami czy jak? Przed "wyrwaniem z kontekstu" tych fragmentów zamieściłem link do wywiadu ze strony samej Gazety Wyborczej, więc możesz sobie porównywać do woli. Wręcz namawiam Cię do tego. Wybrałem fragmenty najbardziej wymowne dla idei KODu i te, w których jego założyciel zaprzecza samemu sobie. Jeśli moje komentarze są nietrafione to podaj na to argumenty. Bo teksty w stylu "szkoda pisać" to nawet małe dziecko może napisać. I sprawdzenia czego niby miałem się obawiać?

 

 

Jednakże może to być fotomontaż, w dzisiejszej dobie rozwoju technologii to nie problem.

Z resztą to nie w hubertusa stylu aby fotografie niewiadomego pochodzenia podać jako niepodważalny argument dla potwierdzenia tych słów:

To masz tu wiarygodne źródło. Też fotomontaż? http://wyborcza.pl/5...36071.html?i=11

A tu nawet całą galerię: http://wiadomosci.wp...TK,galeria.html


Edytowany przez AS2, 20 grudzień 2015 - 17:42.


#2538 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:42

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


#2539 Share 1734

1734

  Użytkownik

 • Members
 • PipPip
 • 76 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:45

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Trzeba miec wyprany mózg aby nie widzieć co sie dzieje 

1   Sciema z Gowinem na stanowisko MON ( teraz mu wstyd i sie chował)(czas do woja)

2  Szereg ustaw o TK  przepychanych przez rzad  ale z inicjatywy poselskiej bez konsultacji społecznych 

3 słowa prezesa o tych któzy osmielili  sie miec inne zdanie

4 nastepna bedzie spec ustawa ograniczajaca prawa do manifestacji z powodu zagrozenia terorystycznego ( sobotni alarm bombowy)

 

1 dajmy im czas 4 lata zobaczymy i po czterech latach rozliczymy.

2 A gdzie było TK jak nasze pieniądze kradli z OFE to nasza powinna być decyzja a nie TK i nie po, juz je stracili i na co?
4 Przepraszam kto próbował wprowadzić acta, chyba po, A kto próbował zakazywać demonstracji też po
 
nie odwracaj kota ogonem


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:25
 •  

#2540 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
 • thumbphoto
 • Guests

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

ja bym zadał inne pytanie

gdzie był TK kiedy wprowadzano ustawe 1066 ?

niech sobie ignoranci poszukaja co to za ustawa ...

 

nastepna sprawa jaka PIS powinien zrobic z TK to wyrzuci wszystkich sedziów z TK którzy sa powiazani i wywodza sie z systemu komunistycznego  :D i wprowadzic sedziów "swieżej krwi"

ciekawe ilu by zostało tych niezawisłych i nieomylnych, najwyzszej jakosci sedziów  :DPodobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Priorytety rolne w Grupie Wyszehradzkiej zobacz »