Skocz do zawartości

Zdjęcie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?


 • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15228 odpowiedzi na ten temat

#2381 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 20:23

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No i większość tu jest takiego zdania.

 

Tylko nie liczni widzą sprzymierzeńca w którymś z ugrupowań, a hubertuss stoi na ich czele, bo włażeniem w d. któremuś z ugrupowań pobił wszystkich pisowców, peowców i petrusów.

 

A tobie żal d ściska. Skąd ta nienawiść? Tylko dlatego, że nie popieram tych samych co ty? W każdym poście będziesz o d pisał? Masz z tym jakiś problem? Nie umiesz merytorycznie? Pewnie się tym nie przejmiesz. Ale jesteś na tym forum już długo. Ja też. I szczerze powiem myślałem, że jesteś na trochę wyższym poziomie. Bo można mieć różne poglądy. Ale po co zaraz wycieczki osobiste?

 

 

To że nie oglądam TV nie znaczy że chciałem abyś mi przytoczył co tam mówią. Chciałem abyś mi powiedział o co tak na prawdę chodzi z TK i obecną sytuacją polityczną w PL, ale widzę że nie wiesz, skoro posiłkujesz się agitacją TV.

Tyle to i ja będę wiedział gdy włączę TV, ale jak już powiedziałem - nie oglądam i wcale nie dla tego, że nie mam.

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to że teraz będziesz mnie uważał za pisiora który nie dopuszcza do siebie sprzecznych informacji z wizją prezia. Gdy powinno być zupełnie na odwrót, bo to ty wysuwasz wszelkie pozytywne wnioski  na temat petrusa i po, to ty bojkotujesz PIS mówiąc że PIS coś wmawia. To ty stoisz na czele straży opozycji. Czego nie można się dopatrzyć u większości twoich współrozmówców, nikt z nich nie jest opętany taką euforią, do PIS jakim jadem ziejesz ty do tego ugrupowania.

 

Więc zastanów się czy to z nami jest coś nie tak skoro uważamy że być może pis ma trochę racji, może to PO coś knuje, może pis trochę nagina prawo morze jest szerokie i głębokie...

 

Czy z tobą - wyskakujesz i pałą, pałą, pałą!! pałą! PIS źle, łamie prawo!! Pałą! Na ulice, łamie konstytucję, PAŁĄ GO!!!

 

Myślę że mniej się ośmieszy ten który nie wie co jest grane niż ty który uważasz się za alfę i omegę polityki. Bo obaj wiemy że możesz sobie po fiukać i po pisać. A i jeszcze po d. się podrapać. Nic więcej.

 

Fajnie, że dopiero teraz sprecyzowałeś, że w powyższym pytaniu chodziło ci dokładnie o TK. Lepiej późno niż wcale. O TK napisałem co i jest w cytowanym powyżej moim poście pochyloną czcionką. Oczywiście wiem, że to wiedza z TV, którą to jak piszesz się posiłkuję. Różne informacje są w różnych stacjach i każdy sobie może pogląd wyrobić. Po co ja mam tobie coś pisać jak ty mi zaraz ze złością o d napiszesz. Na czele żadnej straży nie stoję. Nie należne do żadnej partii czy organizacji. Ale co możesz napisać, gdy nie masz innych argumentów? A moje poglądy ci nie pasują.

Tak oczywiście moi wpół rozmówcy nie są opętani euforią. Szkoda tylko, że żaden z nich nie potrafi merytorycznie dyskutować. Łącznie z tobą. Tylko albo zmyśla. Albo, gdy sobie merytorycznie nie radzi posuwa się do wypowiedzi ad persona. Co widać poniżej i powyżej.

Jedni uważają, że PiS ma trochę racji. Inni, że 100 % racji. A, że nie podoba mi się manipulacja jaką robi PiS wmawiając ludziom, że TK nie pozwoli dać 500 zł na dziecko i dlatego muszą go zmienić wbrew prawu to inna sprawa. Chcesz wierzyć, że to prawda. Nie mój problem, możesz wierzyć.

Nigdzie nie napisałem, że PO jest dobra. Mało tego uważam, że to ich wina co się teraz dzieje w kraju. Ale nie zgodzę się, że PO coś knuje. To kolejna manipulacja PiSu. TU chodzi tylko o wprowadzanie zmian zgodnie z prawem. Niech se PiS wprowadza co chce. Byle robili to zgodnie z prawem. takie jest moje zdanie. I zdanie wielu polityków profesorów czy nawet ludzi na tym forum, itd.

Ostatniego zdania w zasadzie nie ma co komentować. To wyraz bezradności i krzyk rozpaczy. Nie potrafiłeś napisać merytorycznie. To se chociaż na koniec pojechałeś. Może ci ulżyło. Ja się tu za nikogo nie uważam. Ale, że merytorycznie rozłożyłem tu kilku udających mądrych to cię żal wziął. Bo nie jestem jedynym, który jedzie tu po PiSie. A twoja mowa nienawiści złożona z wycieczek osobistych bardzo do PiSu pasuje.

 

Hubertus jeszcze czytać nie potrafi to i z pisaniem ma problemy nie potrafi wyrzić tego co pomyśli głowa ;)

 

 

hubertus żyje na innej planecie ,propaganda mu muzg wylasowała

 

Tutaj mamy przykłady braku euforii moich współrozmówców. Może im też ulżyło. Bo jak zwykle nic merytorycznego. Ale chociaż sobie napisali i dali znać, że są. taka to merytoryka jak w PiSie.

W sumie to i może Staszek lepiej, że ograniczyłeś się do tak prostych zdań. Przynajmniej się w nich nie pogubisz. A nie jak w przypadku, gdy prezentujesz poglądy zgodne z PiS em a potem piszesz, że ludzie głosowali na ten że PiS aby zrobić na złość PO i PSL. Oczywiście z tym głosowaniem na złość się zgadzam. Masz racje tak było.

Nie piszcie już o tym praniu mózgów i propagandzie. Bo to działa w obie strony. Wy napiszecie tak o mnie ja mogę o was. Elu zamiast zajmować się propagandą. Zajmij się słownikiem. Bo mózg pisze się przez ó.


Edytowany przez hubertuss, 15 grudzień 2015 - 20:35.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:22
 •  

#2382 Share kaj

kaj

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 170 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 15 grudzień 2015 - 20:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Hah merytoryka, fajne słowo tak często używane przez polskich polityków. Często żadnej merytoryki nie widać wśród ich wypowiedzi. U Ciebie czasem też to widać hubertuss. Przykładem jest ,że ja często mówiłem o czymś innym ,a Ty szedles w zaparate i wyrazales opinie o czymś innym. Ciekawi mnie jedno ,że jeszcze ani razu nie widzielem żebyś przyznał rację komuś kto ma inne poglądy niż Ty ,ale jego pomysł może być sensowny. Hmmm ciekawe...
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#2383 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 20:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Czyli dla ciebie merytoryka to jest, gdy ktoś mówi to samo co ty. Lub mówi to co ty chcesz usłyszeć, podziela twoje poglądy? Nie czytasz widać wszystkiego uważnie. Bo w zeszły piątek chyba pisałem, że popieram pomysł PiSu na dwu kadencyjność. Od sołtysa do prezydenta. Było to po konferencji PSl na temat właśnie tego, że PiS chce się za to zabrać.

Zauważ tez, że wielu nie potrafi podać konkretów z którymi można się zgodzić lub nie. Przykładem jest @dzikidaniel w dyskusji o Smoleńsku. Najpierw pisze, analizuje fakty i dużo mu wychodzi i że raport kupy się nie trzyma. Pytany o konkrety pisze, że nic nie wie. To z czym ja mam się zgodzić lub nie zgodzić.

Zgodziłem się ze Staszkiem, który prezentuje na pewno inne poglądy niż ja. Że ludzie głosowali na PiS robiąc na złość PO i PSL. Może jeszcze coś bym znalazł. Chcesz to poszukaj, poczytaj uważniej. I pokaż mi przy okazji, gdzie ktoś z moich przeciwników w tej dyskusji zgodzi się choć odrobinkę ze mną.Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:22
 •  

#2384 Share nie

nie

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 414 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2015 - 21:20

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

CWSebZFWsAEK4Dp.jpg

 

dobre :)#2385 Share damianzbr

damianzbr

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3976 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 15 grudzień 2015 - 23:32

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

A tobie żal d ściska. Skąd ta nienawiść? Tylko dlatego, że nie popieram tych samych co ty? W każdym poście będziesz o d pisał? Masz z tym jakiś problem? Nie umiesz merytorycznie? Pewnie się tym nie przejmiesz. Ale jesteś na tym forum już długo. Ja też. I szczerze powiem myślałem, że jesteś na trochę wyższym poziomie. Bo można mieć różne poglądy. Ale po co zaraz wycieczki osobiste?

Nadąłeś się jak pewne warzywo korzeniowe. Spuść powietrze i wskaż kiedy oraz gdzie przejawiłem choć odrobinę nienawiści.

 

To:

,,hubertuss stoi na ich czele, bo włażeniem w d. któremuś z ugrupowań pobił wszystkich pisowców, peowców i petrusów.,,

nie była żadna wycieczka osobista, gdyż twoja osoba jedynie posłużyła mi jako przykład.Takie postępowanie, jednokierunkowe i nie obiektywne jest nie zdrowe. Mówisz że w poniedziałek poparłeś jakiś projekt pis, być może nie sprawdzałem tego, jednak mimo wszystko na ogół sprawiasz wrażenie jednokierunkowego, nie obiektywnego więc nie miej pretensji że twoje postępowanie wskazałem jako przykład podejrzanego nadskakiwania.

 

Jeśli uraziło cię stwierdzenie że możesz się po d. podrapać i po fiukać, to bardzo przepraszam (oczywiście uraziło tylko dlatego że było zbyt dosadne). Ale jeśli uważasz że nie mam racji i jednak coś wiesz - to chyba jesteś kretynem. Pozwoliłem sobie użyć słowa kretyn bo wiem niemal że na 100%, iż nie uważasz by ktoś tu z obecnych posiadał wiedzę, prawdziwą wiedzę gdzie leży prawda, kto ma rację, lub jak dużo ma tej racji i w związku z tym jedyne co może to sobie po fiukać i się podrapać. Łącznie z tobą, ze mną i inni.

 

Co do poziomów, pozory mogą mylić i ufam że właśnie w tym przypadku cię zmyliły jednak nie mi to osądzać. #2386 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 08:02

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Zdaje się pisałeś coś o euforii. Tak jesteś dobrym przykładem tych słów. Fakt jak do tej pory żaden z moich współrozmówców nie był opętany taką euforią jak ty. Oni przynajmniej dyskutowali jak mogli ale bez epitetów.

Kretynem to jesteś ty skoro uważasz, że jeśli ktoś nie podziela twojej racji to zasługuje na ten epitet. Nie napisałem, że wszyscy z tu obecnych nie posiadają jakiej kolwiek wiedzy. Ale jeśli chcą udowodnić, że ja posiadają niech podają argumenty. To jest dyskusja. Z tymi 100 % to mnie rozbawiłeś. Taka z ciebie wróżka? Wiesz co myślę? Zabawny jesteś. Gdybym uważał, że 100 % nie ma wiedzy to bym nikogo nie popierał czy się z kimś nie zgadzał.

Podsumowując jak do tej pory na tym temacie pokazałeś najniższy poziom. Zero konkretów i argumentów za to wycieczki osobiste. Tak wiem przepraszasz po to, by zaraz napisać kretyn. Bilans musi się zgodzić. Jak tu przeprosić, żeby duma nie ucierpiała. Dodać zaraz po kretyn.

Jak mówiłem kilka razy ludziom rację przyznałem. Jednak czy ciebie to obchodzi. Ty tego nie widzisz. Czy w ogóle stac cię na to, by przyznać rację przeciwnikowi PiSu?

PS niech rządzi PiS wygrał wybory, niech pokaże co potrafi. To tez już pisałem. Ale niech rządzą w ramach procedur i prawa. Jeśli im to prawo i procedury nie pasują, niech je zmieniają. Ale też w ramach prawa. Mają większość, prezydenta i wszystko mogli by zrobić bez kontrowersji. Wiem tego tez nie widziałeś. Ale to pisałem. Nawiasem mówiąc ciekawe, kto zgodzi się ze mną ze zwolenników PiSu, że 3 sędziów wybranych przez PO zostało wybranych legalnie. I powinni zasiąść w TK. Bo to ponoć ja uważam, że 100 % nie ma racji. Ale potrafię przyznać, że 2 wybranych przez PO zostało wybranych nie legalnie. I PO pierwsza złamała konstytucję. Co orzekł sam TK. Tak więc zwolennicy PiSu pokażcie jacy to otwarci jesteście na inne poglądy i jak to się zgadzacie ze wszystkimi.

 

 

 


Edytowany przez hubertuss, 16 grudzień 2015 - 08:05.


#2387 Share staszek131415

staszek131415

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2237 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 grudzień 2015 - 09:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

No widać skąd tą wiedzę czerpiesz Gazeta Wyborcza i TVN gdzie był Petru przez 8 lat rozkradania naszej gospodarki ? Przejadał z kolegami unijne fundusze? Gdzie 50 przypadków gdzie postanowienia Trybunału nie były wykonywane i jakoś m to nie przeszkadzało wmawiasz komuś że powiedział słowa które nie padły nie twierdziłem że ludzie głosowali na złość tylko przeciwko rozkradaniu Polski a innej alternatywy nie było chyba nikt rozsądnie myślący nie myślał że Kukiz czy Korwin mogliby coś zmienić


Edytowany przez staszek131415, 16 grudzień 2015 - 09:10.


#2388 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 16 grudzień 2015 - 09:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

201b8e71d13febff58e6b06d8f44ca4d.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#2389 Share mirro

mirro

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 571 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 grudzień 2015 - 09:47

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Gdzie był Petru, gdzie był Piłsudzki, gdzie był miś Kolargol kto by nie wyszedł pytanie gdzie byleś. 
Nie ma wczoraj, to już było nie wróci. Jest dziś i ewentualnie jutro, o ile jeszcze dziś to nie pi..źnie.
Wszyscy przejadamy fundusze unijne, a ci którzy ich nie przejadają i tak na drugą stronę ze sobą ich nie zabiorą. #2390 Share wojtekd

wojtekd

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 15 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 grudzień 2015 - 10:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

;)


OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:22
 •  

#2391 Share damianzbr

damianzbr

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3976 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 16 grudzień 2015 - 10:36

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Po łepkach przeczytałem te twoje wypociny i tylko do połowy bo nie mam zbytnio czasu na ciebie. Po pierwsze nie na pisałem na 100%, tylko ,,NIEMALŻE na 100%,,

 

Wiarygodnych argumentów nie posiadasz, bo jak sam napisałeś czerpiesz je z TV. Ja innych też nie posiadam, bezpośrednio z ust kaczora czy innego petrusa. Więc nie widzę sensu dyskusji na podstawie wyimaginowanych spostrzeżeń, gdyż ta rozmowa nie miała by końca. Ty rzucisz argumentem zasłyszanym w TVN, drugi rzuci argumentem z prawicowych mediów. Jest to bez celu i nawet nie starałem się podjąć dyskusji na tematy polityczne. Chciałem tylko wylać na ciebie kubeł zimnej wody abyś przestał się wymądrzać bo dookoła każdy wie że nasza wiedza, łącznie z tobą bez wyjątku (przypomnę ponownie, sam przyznałeś że czerpiesz info z TV) jest delikatnie mówiąc śmieszna.

Zdaje się, bo czytałem tylko do połowy i co drugie zdanie, ty dalej nie możesz tego przyjąć do świadomości, lub nie rozumiesz o co mi chodzi i myślisz że ja chcę się wykłócać o politykę.#2392 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4198 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 12:57

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Skoro nie posiadasz argumentów to po co głos zabierasz? Leczysz swoje frustracje? Kubeł wody chciałeś wylać? A kto ty jesteś, jakiś autorytet? Nawet tego zrobić kulturalnie nie umiesz. Bo gdybyś to zrobił merytorycznie przynajmniej wziął bym to do siebie. A tak to się tylko śmieje. Z twojej bezradności. Normalnie śmiech mnie teraz ogarnął. Napisz mi jeszcze czemu na tych co PiS popierają tych kubłów nie wylewasz?

Szkoda ci dyskusji. Dla mnie może trwać do koca świata po to miedzy innymi są fora. Nie pasuje ci to się nie udzielaj.  Dla mnie mogą ludzie podawać argumenty skąd chcą i z prawicowych mediów. Aby konkrety i uzasadnione. A nie z cyklu wiem, że nic nie wiem, bo tak

Daruj sobie te niemalże. Bo takie zagrywki mnie nie biorą. Dodasz słówko niemalże i potem dorabiasz do tego co ci pasuje. Znamy te numery. Jak chcesz pisz konkrety. Jak nie to daj piasć innym. Temu forum ani ludziom biorącym w tym udział nic nie ubędzie.

Wcale nie myślę, że chcesz wykłócać się o politykę. Błędne spostrzeżenie z twojej strony. Ty postanowiłeś tutaj po prostu błysnąć. Nie ważne jak byle efektownie.#2393 Share kaj

kaj

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 170 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:maszyny /sport /muzyka / film/ kobiety

Napisany 16 grudzień 2015 - 14:18

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? hubertus jeśli przyznałes racje innym to w tym przypadku myliłem się.
Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

#2394 Share rewers66110

rewers66110

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 121 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Zakręta
 • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród+choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 16 grudzień 2015 - 15:40

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Niemcom wytykamy ich dobre stosunki z Rosją (Minister Waszczykowski) Rosją gardzimy i wyzywamy od zamachowców. Łukaszenko to zły dyktator z Litwą też nienajlepiej a z Ukrainą klepiemy sie po plecach, uruchamiamy 4mld Pln kredytu i zapraszamy na szczyt NATO. Po co Prezydent Najjaśniejszej RP zadaje się z tą swołoczą.? Gołodupce ,łapówkarze,i i bandyci!  Nie maja co sprzedać ani nic nie kupia. Ile by im nie dał to rozkradną,, rzeżi wołyńskiej nie było a Bandera i Szuchewycz  walczyli o niepodległość. Słabo ta nasza polityka wygląda.......

 

Moim zdaniem Polska powinna współpracować z Rosją przede wszystkim gospodarczo oraz w zakresie obrony przed islamem.#2395 Share robo1980

robo1980

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1199 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:gm.czarnocin powiat Kazimierza Wielka

Napisany 16 grudzień 2015 - 15:50

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Obecny rząd miał nie zamykać szkół w małych miasteczkach a już przymierzają się do zamknięcia szkoły średniej w moim powiecie a o podstawowych już nie wspomnę.#2396 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 678 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 16 grudzień 2015 - 16:24

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Moim zdaniem Polska powinna współpracować z Rosją przede wszystkim gospodarczo oraz w zakresie obrony przed islamem.

Od zawsze jest tak że warto rozmawiać z kimś kto ma coś do zaoferowania i/lub kto jest chętny na coś co my oferujemy.  Mówiąc zwięźle - nie zadawać się z dziadami (powiedzenie mojego dziadka) Jego zdaniem "z moskalem szło się dogadać ale z ukraińcem nigdy" Po grzyba nam wspieranie ukrainy? Czy rusofobia rządzących idzie tak daleko że będa paktować z samym diabłem byleby przeciwko Rosj ? Zastanawia mnie czemu sąsiedzi ukrainy Słowacja, Rumunia Węgry siedzą cicho a nawet odnoszą korzyści (Orban) a my jak zwykle w pierwszym szeregu do naprawiania świata.. Rozumie ktoś tą sytuację.?i  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#2397 Share akko

akko

  zbanowany

 • userphoto
 • Members
 • PipPip
 • 91 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Zainteresowania:Lubię składać komputery

Napisany 16 grudzień 2015 - 16:34

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Ekonomi nie oszukasz co do zamykania szkół .Mała ilość urodzeń to dyktuje .Tak jest w każdym kraju UE .W Polsce można by było temu zapobiec gdyby istniało budownictwo socjalne .Gdyby młodzi mogli dostawać mieszkania od państwa na zasadzie że państwo im wynajmuje na czas nieokreślony z możliwością wykupu po 10 latach mieszkania za 70% wartości by tego nie było .W UK tak jest dlatego też między innymi tylu ciapaków tam się pcha

#2398 Share rewers66110

rewers66110

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 121 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Zakręta
 • Zainteresowania:Bydło (chów, hodowla i rozród+choroby), Sport, Polityka, Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 16 grudzień 2015 - 17:03

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Od zawsze jest tak że warto rozmawiać z kimś kto ma coś do zaoferowania i/lub kto jest chętny na coś co my oferujemy.  Mówiąc zwięźle - nie zadawać się z dziadami (powiedzenie mojego dziadka) Jego zdaniem "z moskalem szło się dogadać ale z ukraińcem nigdy" Po grzyba nam wspieranie ukrainy? Czy rusofobia rządzących idzie tak daleko że będa paktować z samym diabłem byleby przeciwko Rosj ? Zastanawia mnie czemu sąsiedzi ukrainy Słowacja, Rumunia Węgry siedzą cicho a nawet odnoszą korzyści (Orban) a my jak zwykle w pierwszym szeregu do naprawiania świata.. Rozumie ktoś tą sytuację.?i  

 

Nigdy tego nie zrozumiem. A Ukraina i tak ich zrobi u c***a jak obecnie to robi UE za pomocą PO i PSL.#2399 Share Kaszlak79

Kaszlak79

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 388 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Opolskie→Głubczycki→Klisino

Napisany 16 grudzień 2015 - 17:04

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Obecny rząd miał nie zamykać szkół w małych miasteczkach a już przymierzają się do zamknięcia szkoły średniej w moim powiecie a o podstawowych już nie wspomnę.

Bo to jest sposób działania obecnego rządu, wygraliśmy wybory to teraz drodzy wyborcy pocałujcie Jarka w d*pę. Na zasadzie że to naród ponosi odpowiedzialność za to, co się dzieje w kraju, bo to naród w wolnych wyborach wybrał ekipę rządzącą...Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)? Dzisiaj, 21:22
 •  

#2400 Share grego

grego

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 2064 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:opolskie

Napisany 16 grudzień 2015 - 17:06

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Ekonomi nie oszukasz co do zamykania szkół .Mała ilość urodzeń to dyktuje .Tak jest w każdym kraju UE .W Polsce można by było temu zapobiec gdyby istniało budownictwo socjalne .Gdyby młodzi mogli dostawać mieszkania od państwa na zasadzie że państwo im wynajmuje na czas nieokreślony z możliwością wykupu po 10 latach mieszkania za 70% wartości by tego nie było .W UK tak jest dlatego też między innymi tylu ciapaków tam się pcha

 

No ale zobacz na zachodzie się zachęca, dopłaca się, dają mieszkania, a mimo to wśród rodowitych mieszkańców sytuacja i tak się zbytnio nie poprawia tylko najczęściej wykorzystują to ciapaci czy przybysze z europy wschodniej i jeśli przyrost jest na plusie to raczej tylko dzięki nim. Tu raczej sytuacja finansowa nie jest głównym problemem małej liczby urodzin. Ludzie stają się coraz bardziej wygodni, wolą robić kariery, jeździć na wycieczki, bawić się czy siedzieć godzinami na FB, a nie wychowywać 5 dzieci gdzie trzeba zasuwać na okrągło. Kiedy w Polsce były największe wyże demograficzne? Ano zaraz po II wojnie światowej gdzie praktycznie nie było co jeść, czy lata 81-83, gdzie był stan wojenny, nic nie szło kupić, nie było gotowych zupek, pampersów itd. I niech nikt nie mówi, że stopa życiowa Polaków się pogorszyła od tego czasu. Pozatym u nas jest jeszcze taka ciekawostka, że liczba uczniów się wyraźnie zmniejsza ale nauczycieli już zbytnio nie...


Edytowany przez grego, 16 grudzień 2015 - 17:09.


Podobne tematy duda wybory prezydent

Tylko na agroFakt.pl: Bieżące problemy polskich rolników zobacz »