nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

GoRAL1    63

W przedwojennej Warszawie doszło do kilku spektakularnych aktów terrorystycznych autorstwa działaczy Falangi. Jedną z najsłynniejszych akcji tego rodzaju było podłożenie 28 V 1938 r. bomby pod lokalem liberalno - socjalistycznego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie. Nikt nie odniósł obrażeń, ale budynek uległ poważnemu zniszczeniu. W 1937 r. na ulicy Smoczej w Warszawie w wyniku wymiany strzałów między kilkoma bojowcami Falangi a ochroną 1 majowego pochodu Bundu. Przypadkowo ofiarą śmiertelną tego incydentu było kilkuletnie dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dzięki za sprawdzenie :) To już wiadomo dlaczego . Jak widać współcześni narodowcy nie wyciągnęli lekcji z historii patrząc na ich zadymy podczas pochodów 11 listopada do 2015 roku .Dziwi fakt że w ogóle odwołują się do Piłsudskiego jak jego ugrupowanie polityczne ich zdelegalizowało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe, kto podpalił tęcze?????

To jest nic ....w porównaniu do tego co robili politycy w białych rękawiczkach przez poprzednie lata.

 

P.S. Ciągle się restrukturyzują, nie ma ideałów, Piłsudski tez był tylko człowiekiem...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Do Piłsudskiego mam bardzo duży szacunek choć nie jestem bezkrytyczny w stosunku do jego osoby .Mój pradziadek walczył w jego legionach a potem w wojnie 1920 .Z wojska odszedł rok przed jego śmiercią w 1934 roku .Zresztą z rąk Piłsudskiego odebrał też dwa odznaczenia za wojnę 1920 czyli Krzyż Walecznych i Order Virtuti Militari V klasy .Bił się na dzisiejszej Ukrainie w okolicach Stanisławowa i Lwowa .Szczęśliwie nigdy nie został ranny .Piłsudski naraził mi się przewrotem majowym i tym co robił z oficerami którzy ten przewrót nie poparli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

wróć do swoich wcześniejszych  kilkunastu postów i zobacz ilu ludzi obraziłeś. Sam nie byłeś świadom  jak to łatwo przychodzi, nawet nie zauważyłeś , bo masz to we krwi. Nieświadomy bełkot jest jak bluzgi  żyda Niesiołowskiego vel. Myszkiewicza, vel Nusselbauma. Do niczego nie prowadzą poza starczym zgorzknieniem. Toż lepiej było ci w koszernej ojczyźnie te serdelki liczyć niż psioczyć na nasz folklor. Madagaskar tez  jest dobrym miejscem , a jakie perspektywy. Tylko ukraść tam nie ma czego

wiec żydki ciągle się opierają. Wolą polski paszport i miejsce w hotelu na południu Polski.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hubertus nie chciał mi powiedzieć o co tak na prawdę chodzi z TK, jednak ciekawość nie ustąpiła i postanowiłem sam się zorientować w temacie. Po przeanalizowaniu ustaw i ich projektów zrozumiałem że cała awantura jest sztucznie nakręcona. Kto potrafi czytać i ma internet bez wychodzenia z domu może to sprawdzić.

 

obecna ustawa o TK art. 99 ust. 1

Orzeczenie Trybunału zapada większością głosów.

(można dodać że inny artykuł mówi o 9 sędziach przy pełnym składzie)

http://trybunal.gov.pl/o-trybunale/akty-normatywne/ustawa-o-trybunale-konstytucyjnym/

Czyli PO ówcześnie mając w garści dużo ponad połowę sędziów TK, miało także możliwość obustronnego wpływu na wyroki.

 

projekt pis:

art. 1 ust. 7

orzekanie w pełnym składzie zapadają większością 2/3 głosów

(inny artykuł zakłada 13 sędziów przy pełnym składzie)

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/AAFE9CDB1488EF30C1257F1D00337A6C/%24File/122.pdf

pis śladem PO też chciałoby mieć możliwość wpływu na wyroki, jednak nie jest to łatwe, dlatego posiadając garstkę sędziów i z taką nowelizacją przynajmniej będzie miało możliwość blokowania wyroków mówiących np. że prezydent złamał konstytucję. Jak widzimy, jednak za wszelką cenę nie chcą dorównać PO, bo gdy nawet prezydent, albo marszałek sejmu (bo to też przewiduje nowela, na wzór ustawy z lat 80) zaprzysięże (czy już to zrobili bo nie oglądam TV to nie wiem) wszystkich z pis wprowadzając powyższą zmianę i tak nie uzyskają z 13 sędziów 2/3 głosów.

 

Warto też nadmienić, bo w mediach (internet) już spotkałem się z zarzutem odnośnie blokowania TK w przyziemnych sprawach, przez pis po realizacji powyższych założeń, warto nadmienić że orzekanie w pełnym składzie czyli obecnie 9 sędziów, a chcą 13 sędziów jest konieczne tylko w szczególnych przypadkach.

 

Natomiast gdy z wnioskiem do TK wystąpi:

  1. ) organy stanowiące jednostek samorządu terytorialnego,
  2. ) ogólnokrajowe organy związków zawodowych oraz ogólnokrajowe władze organizacji pracodawców i organizacji zawodowych,
  3. ) kościoły i inne związki wyznaniowe

http://trybunal.gov.pl/?id=106#_Rozdzial08

Może orzekać 3 sędziów nawet od PO.

 

EDIT: Zapomniałem podsumować, było po PEOWEMU a będzie po PISOWEMU, krzyczą ci którzy są z PO/nowoczesna. Ci z pis siedzą cicho bo im jest na rękę, neutralni też pozostają cicho bo wiedzą że zmienił się tylko punkt siedzenia a patrzenia został ten sam, co dla nich oznacza nadal: ,,ch.. d. i kamieni kupa''.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

wróć do swoich wcześniejszych  kilkunastu postów i zobacz ilu ludzi obraziłeś. Sam nie byłeś świadom  jak to łatwo przychodzi, nawet nie zauważyłeś , bo masz to we krwi. Nieświadomy bełkot jest jak bluzgi  żyda Niesiołowskiego vel. Myszkiewicza, vel Nusselbauma. Do niczego nie prowadzą poza starczym zgorzknieniem. Toż lepiej było ci w koszernej ojczyźnie te serdelki liczyć niż psioczyć na nasz folklor. Madagaskar tez  jest dobrym miejscem , a jakie perspektywy. Tylko ukraść tam nie ma czego

wiec żydki ciągle się opierają. Wolą polski paszport i miejsce w hotelu na południu Polski.

Jako że normalnej mowy nie rozumiesz to Ci napiszę http://tinyurl.com/hhgpj7x .Burak i cep taki jak ty nigdy nic nie zrozumie .Ma zryty beret i coś z rycerza czyli zakuty łeb. Jest też prostakiem i debilem który na szkołę rzucał kamieniami i brak ci jakiej kol wiek wiedzy o otaczającym świecie .Takich jak ty to powinno się traktować tak jak twój idol Hitler traktował niepełno sprawnych umysłowo i innych kalekich by normalnym ludziom życia nie marnowali .Mam nadzieję że niskie loty tej mojej odpowiedzi dotarły do twojego pustego łba .Wbij sobie raz na zawsze że z takimi prymitywami nie mam zamiaru już prowadzić dyskusji .Jeszcze jedna rasistowsko hitlerowska pyskówka debilu i nadaje cię na gliny .Dla mnie to parę minut zabawy by ustalić adres IP skąd te wypociny swoje produkujesz .Jak myślisz że jesteś bez karny siedząc po drugiej stronie kabla to jesteś w głębokim błędzie .Gliny zwrócą się do twojego dostawcy neta i dostaną adres bez problemu .Możesz to traktować jak chcesz bo takie śmieci faszystowskie mnie nie obchodzą .Mogą gnić w pierdlu i być przerobione na cwela .Żegnam ozięble Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Widzisz zło wygrywa gdy dobrzy ludzie milczą. Olewanie to odsuwanie problemu w dalszą przyszłość. Akko nie olewa.
A poza tym, dziś w nocy Macierewicz zaatakował Natowskie centrum kontrwywiadu. Gratuluję pomysłu. Pewnie zaraz przybędzie nam sojuszniczych baz, skoro nie potrafimy zapewnić kilku pomieszczeń do pracy ludziom oddelegowanym z innych państw. Tak trzymać towarzyszu Macierewicz, Rosja doceni wasz wysiłek.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

widzisz , a jednak brak ci klasy i polotu. Jest dokładnie tak jak powyżej napisałem. Nieświadome wyzwiska , a teraz groźby. Kocham cię akko za to że jesteś i mam kogo w......ć . Jesteś dowodem na moje teorie. Z bezsilności jesteś w stanie zadenuncjować , a być może nawet zabić. To czego dokonał Wujek Adaś H. nie jesteś w stanie pojąć nawet w ułamku procenta. Gdzie i na jakim poziomie są dzisiejsi Niemcy dostrzeże każdy. W niemieckim rządzie nie ma żydków, podobnie w niemieckim parlamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeszcze troche i w niemczech bedzie prawo szariatu, o francji nie wspomne  :D

trzeba zwijac interesy z zachodem i robic unie od bałtyku do morza czarnego, a od zachodu to sie płotem odgrodzic, a dopłaty to niech sobie wsadza w .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

I co mi z jego IP? Mam jechać i coś mu zrobić czy co? Dziecinne rozgrywki.
Niech ten rząd działa coś w sprawie rolnictwa a w szczególności trzody chlewnej ,bo ceny lecą na łeb na szyję. zapowiadają ,że ma być niżej. Zlodziejskie zakłady ciągną z zachodu śmieci ,a nie mięso. Krajowe mięso za darmo ,bo jeśli skupu płacą 3.2 netto za kg to jest za darmo.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

A co ja mogę proponować, niech rząd się tym zajmuje. Na pewno rzetelne badania mięsa z zachodu na obecność antybiotyków i innego swinstwa.
Dopłata do loch krajowych


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie dopłata do loch a nie do budowy chlewni bo to nakręca koniuktórę na wyposażenie a nie poprawia dochody rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

akko,  ty naprawdę jesteś głupi. Przecież w internecie a nawet na agrofoto  masz dużo  więcej moich danych których wcale nie ukrywam . I co mi z twojego IP. Gdzie Rzym a gdzie Krym?  Zachodniopomorski Szczecin, Maszewo czy coś tam jeszcze. To dane którymi chcesz mnie szachować ?


staszek131415, masz obecnie jedno i drugie. Dopłatę do chlewni na wychów prosiąt  a tym samym jest to dopłata do dobrostanu macior i masz dodatkowo poprzez program rolnośrodowiskowy dopłatę bezpośrednią do macior z ras zagrożonych , np. złotnicka pstra 1100 zł do sztuki/ rok , przez pięć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

No tak ale mało ludzi trzyma ta rasę a większość trzyma PBZ WBP albo inne. Tez mi dopłata do chlewnej jako do macior...wymysliles. Tylko żeby otrzymać ta "dopłatę " trzeba najpierw ostro się zadluzyc


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

 

akko

 

    nazywając innych polakami gorszego sortu i gestapowcami ustami ich wodza Kaczyńskiego .Zresztą jeśli zostanie Kaczyński pozwany za to przez 5 tyś ludzi to uważam że mu się należy .Powinni mu zasądzić z milion zł odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych oraz przeprosiny w mediach. Ci drudzy pozywający jeśli wygrają powinni przekazać po odjęciu opłat dla adwokata tą kasę na cele społeczne

najpierw kaczyński mógłby ciebie pozwać za kłamstwa i manipulacje

 

cytat, gdzie i kogo nazwal gestapowcami??

 

a oto twój język miłości bez wyzwisk

 

oszołom Macierewicz,

ćwoka z Torunia oraz oszołomów pisowskiej gadzinówki,

przygłup Macierewicz,

konus Kaczyński,

posrany PIS,

Kaczyński bardziej przypomina Hitlera,

Tak jak PIS zaczyna rządzić to tak samo zaczynał Hitler,

zbierasz już na odszkodowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Bo to trzeba tak jak minister antoni

 

Prawdopodobnie  

czy to prawda

radio tirana mówiło

 

pozatym nie  całkowita racje  

 6 rano

 

\Jeszcze jedno    

cena swin katastrofalna a jakos nikt nie protestuje  przedtem były protesty przy cenie 4,5 zł  a teraz cisza przy cenie około 1 zł mniej

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

widzisz , a jednak brak ci klasy i polotu. Jest dokładnie tak jak powyżej napisałem. Nieświadome wyzwiska , a teraz groźby. Kocham cię akko za to że jesteś i mam kogo w......ć . Jesteś dowodem na moje teorie. Z bezsilności jesteś w stanie zadenuncjować , a być może nawet zabić. To czego dokonał Wujek Adaś H. nie jesteś w stanie pojąć nawet w ułamku procenta. Gdzie i na jakim poziomie są dzisiejsi Niemcy dostrzeże każdy. W niemieckim rządzie nie ma żydków, podobnie w niemieckim parlamencie.

 

 

http://www.bezuprzedzen.org/doc/Poradnik_obywatela.pdf

 

poczytaj sobie  ;)

wcześniej czy  później  ktoś się  weźmie za te rasistowskie teksty  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  jasne...  i  dlatego tyle tam '' towarzyszów ''  z poprzedniej epoki  :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaner123    12

PiSowcem nie jestem ale ta nagonka na tą partie i wszechobecne wychwalanie PO, Petrusa ma jakiś cel (napewno nic dobrego)

Do tej całej sytuacji mam tylko jeden komentarz : "PiS odrywa od koryta odchodzącą władze, robi to bez znieczulenia, dookoła słychać rozpaczliwy kwik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj