nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arcasemx135    0

Z tego co się orientuję to niejaki Andrzej Duda jest kandydatem na prezydenta z ramienia Narodowo-Socjalistycznej Partii Polski w skrócie PiS. Więc to go przekreśla w moich oczach. Poza tym kochani rolnicy przypominam, że PiS głosował za zakazem uboju rytualnego co uderzyło nas po kieszeni.

 

wierutna bzdura panie kolego !!!! Pomyliles info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Tak było.Rolnicy powinni dostać odszkodowania za tak szkodliwą ustawę...


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Akurat o ubój rytualny bym sie nie bał

 

 

Mnie niepokoi jedno

Pis aby zrealizowac swój plan doprowadzi do stucznego napedzenia koniunktury ( dzisazj mamy deflacje  na 2016 zaplanowano inflacje ponizej 2 procent)

 

oby nie doszło do przeinwestowania   bo wtedy dostaniemy po kieszeni jak koło roku 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Obiektywnie oceniając to z Glińskim nie da się przeprowadzić ciekawego wywiadu. No chyba że to będzie wywiad rzeka a jedynymi wtrąceniami prowadzącego będą, dzień dobry i  serdecznie dziękuję za przybycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608

To zacznij od wyśmiewania siebie. Bo sam w TVP info widziałem jak pokazywali jak strzelają do górników. Gdy ci protestowali miedzy innymi przeciwko Zagórowskiemu. Chyba 2 lata temu jak się nie mylę zimą. Strajk rolników i jazda traktorami pod warszawę tez był w tvp info cały dzień pokazywany. Tak samo jak mówili, że po sądach ich ciągają. 

Już nie raz pisałem, że część elektoratu PiSu ma klapki na oczach i nie widzi pewnych rzeczy. Lub po prostu nie chce ich widzieć.

Pocieszające w tym wszystkim, że PSL jednak się kończy. Nikt nie mówi, że praca górnika jest lekka i nie potrzebna. Ale kopalnie w których wydobycie jest nie rentowne powinni jednak zamykać. Co do handlu węglem to kiedyś pisałem. Jest tak wielu pośredników, że węgiel kupowany po 200 w kopalni kosztuje na składzie 800. Ale pośrednicy dzielą się z politykami i dzielić będą. PiS nie zaczął rządów od leczenia takich patologii jak obrót węglem. Ale od mieszania przy TK. Widać co jest dla Jarka najważniejsze. Władza dla samej władzy a nie jakieś tam kopalnie czy inne obietnice.

 

kolego niema nic takiego jak nierentowne kopalnie ... sa tylko szykowane do sprzedaży zamiast wydobywać to nam inwestuje się w przyszłe ściany ale nie wydobywa robi się fronty wydobywcze  za państwową kasę dług rośnie ... sprzedaje ...bo się nie opłaca on tylko za zbraja i rusza pełną parą ...   i jak to prywatnemu  się opłaca a w państwowych zwala się na związki itp.. a do górników szczelali w tym roku lutym  

gdy platforma odchodziła zrobiła przekręt stulecia odała touranowi obcemu kapitałowi za 1zł (szkoda ze mnie nikt o przetargu nie informował  ja bym dał 5zł)  a twój kolega przedmówca ma racje transmitowali ale siali propagande pamiętam jak dziś jakimi to rolnicy ciągnikami jeździli o co oni strajkują  tomasz lis jak siał propagandę gości którzy spierają rządy po 

 

 

A JAK KRADLI TO BYŁO CICHO JAK ROBILI PRZEKRĘTY PRYWATYZACJI USTAWY TO TEZ BYŁO JAK TO DOBRY RZĄD

PAMIĘTACIE NAGONKĘ JAK PODPISALI KONTRAKT NA DOSTAWĘ GAZEM JAKI MAMY SUPER RZĄD DOBRZY NEGOCJATORY 

I CO PO LATACH NAJDROŻSZY GAZ W EUROPIE

 

TERAZ JAK ROBIĄ NAGONKĘ NA PIS TO ZNACZY ZE KOMUNIE PALI SIĘ d*pa  

 

PODOBNO TEN ZŁY MACIEREWICZ PSYCHOPATA;) ODTAJNIA AKTA TAJNE  IPN CZYLI WYCIĄGNĄ WSZYSTKIE SYFY ZA KOMUNY

http://niezalezna.pl/73913-koniec-ukrywania-tw-czesc-zastrzezonych-akt-ipn-przestanie-byc-tajna

KUKIZ 15 Z PIS OTWIERA CENTRUM ROZLICZEŃ KOMUNY 

http://www.wprost.pl/ar/527317/Kornel-Morawiecki-Powstalo-Centrum-Scigania-Zbrodniarzy-Komunistycznych-i-Faszystowskich/

 

WIEC DLATEGO JEST TAK GŁOŚNO TV JAKI TO PIS ZŁY KOMUNA SIĘ BOJI 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

co to tego dobrego mięska zachodniego to pogadaj z kolegami, jeśli masz takich w zakładach mięsnych, przycodzą zółte lub zielone półtusze, mrożone, nawet 5 letnie, mają się przeterminować to idą do nas na kiełbaski, półtusze w cenie żywca, ale z jaką datą uboju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

No i IPn sie wypowiedział o Prezesie kolei

 

Pod kukiza tez sie podłaczyło paru 

jeden z powiatu Brzesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Temat rzeka ... W ogóle ktoś kupuje te wędliny ,przecież sie tego jeść nie da.


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak było.Rolnicy powinni dostać odszkodowania za tak szkodliwą ustawę...

Były szef PSL Jarosław Kalinowski jest wdzięczny TK za przywrócenie prawa do uboju:

"Gdyby nie Trybunał Konstytucyjny, to do dzisiaj byłby zakaz tzw. uboju rytualnego. Dzięki temu rolnicy uzyskali wyższe dochody."

Najwyraźniej nie czytał uzasadnienia: Tym samym nie jest dopuszczalny ubój bez ogłuszenia dokonany z naruszeniem wymagań i przesłanek religijnych, który niekiedy określany jest mianem „uboju przemysłowego”.
 
Komentarze:
zwykły burak, jak to z psl...  rolnicy rzekomo uzyskali "wyższe dochody"... czekaj pan, panie kalinosiu, kiedy prezes skończy ze sprzedawczykami z tk, to weźmie się za pasożytów-ludowców
Panie Kalinowski jak można cierpienie zwierząt nazwać sukcesem !!! pan jest bez empatii i po prostu złym człowiekiem .Niech pan idzie do rzeżni ,to pan zobaczy jaki to sukces.

 

Ubój rytualny to patologia chęci zysku!!!!

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Na co niby kolejny raz nie odpowiedziałem? Dlaczego skrzydło leżało przed brzozą? Przecież ja nic nie wiem ale ty analizujesz fakty to mi wyjaśnij. Najpierw piszesz, że analizujesz fakty i dużo ci wychodzi. Potem, że nic nie wiesz. To kto tu się ośmiesza? O jakich faktach pisałeś dokładnie? Jakie fakty sprawdzasz? Pozmyślałeś coś, że ostro samolot do góry się wzbijał po zderzeniu z brzozą. Skąd to wiesz? Symulacje pokazują co innego? Jakie fakty nie możliwe dla tu 154 zawiera raport Komisji Millera? Zmyślasz coś na poczekaniu albo piszesz, że nic nie wiesz. Żadnych faktów tu nie podałeś.

Kto ci każe oglądać TVP. Oglądaj TV Trwam.

O panie, sam drążysz temat Smoleńska, więc powiedz kto Smoleńskiem gra? Wszędzie widzisz Smoleńsk, wszędzie doszukujesz się Smoleńska. Może czas dać se siana?

Ciągle nie odpowiedziałeś na post kolegi damianzbr:

 

 

Więc o co tak na prawdę chodzi, ostatnio wszelkie informacje były dla mnie nie dostępne i mam zaległości. Objaśnisz mi?

 

 

Kolejny raz czytasz i widzisz co chcesz. Nie chce mi się kolejny raz tłumaczyć jak smarkatemu dziecku więc sobie daruje.

A czy ktoś mi zabrania oglądać TVP? Płacę abonament to mogę (może kiedyś znajdę to zjawisko o nazwie "misja" w tvp), co nie znaczy że wierzę w to co w info leci, no i lubię czasami się pośmiać z tych redaktorów i prezenterów. Jednak zapytam się o to czy oglądając tv gdzie są jako pewniki podawane przypuszczenia i hipotezy oraz przewidywana przyszłość czujesz się mądrzejszy?


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

a gdzie jest bohater tematu-na roratach czy co -bo jakos cicho o nim, gdzie sa te ustawy w sejmie ktore mial proponowac a nie to podac sie do dymisji -3 miesiace juz minely i nic.

ywa jutro sprzedaje byka .wieczorem sprawdze po ile sprzedawalem przed wprowadzeniem zakazu uboju i wystawie ci i tobie podobnym rachunek, jak kiedys liczylem to bylo ok. 700 zl wybor miedzy cierpieniem byka a mojej kieszeni jest prosty-pamietaj tez ze od nas z poludnia polowa bydla i tak idzie na slowacje , tam jest ubijana rytualnie-do normalnego cierpienia dolicz tez transport- przedstawiasz typowy sposob myslenia pseudo-ekologow..

dzisiaj rano europosel wojciechowski podkreslal ze wlasnie za uboj rytualny ma najwiecej pretensji do trybunalu -wiec pewnie niedlugo ponownie zostanie zakazany. ale kto sie przejmuje rolnikami, 

w notowaniach podali ze drastycznie podniesiono stawki dzierzaw ziemi z anr-to prawda czy propaganda  ????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

kolego niema nic takiego jak nierentowne kopalnie ... sa tylko szykowane do sprzedaży zamiast wydobywać to nam inwestuje się w przyszłe ściany ale nie wydobywa robi się fronty wydobywcze  za państwową kasę dług rośnie ... sprzedaje ...bo się nie opłaca on tylko za zbraja i rusza pełną parą ...   i jak to prywatnemu  się opłaca a w państwowych zwala się na związki itp.. a do górników szczelali w tym roku lutym  

gdy platforma odchodziła zrobiła przekręt stulecia odała touranowi obcemu kapitałowi za 1zł (szkoda ze mnie nikt o przetargu nie informował  ja bym dał 5zł)  a twój kolega przedmówca ma racje transmitowali ale siali propagande pamiętam jak dziś jakimi to rolnicy ciągnikami jeździli o co oni strajkują  tomasz lis jak siał propagandę gości którzy spierają rządy po 

 

 

A JAK KRADLI TO BYŁO CICHO JAK ROBILI PRZEKRĘTY PRYWATYZACJI USTAWY TO TEZ BYŁO JAK TO DOBRY RZĄD

PAMIĘTACIE NAGONKĘ JAK PODPISALI KONTRAKT NA DOSTAWĘ GAZEM JAKI MAMY SUPER RZĄD DOBRZY NEGOCJATORY 

I CO PO LATACH NAJDROŻSZY GAZ W EUROPIE

 

TERAZ JAK ROBIĄ NAGONKĘ NA PIS TO ZNACZY ZE KOMUNIE PALI SIĘ d*pa  

 

PODOBNO TEN ZŁY MACIEREWICZ PSYCHOPATA;) ODTAJNIA AKTA TAJNE  IPN CZYLI WYCIĄGNĄ WSZYSTKIE SYFY ZA KOMUNY

http://niezalezna.pl/73913-koniec-ukrywania-tw-czesc-zastrzezonych-akt-ipn-przestanie-byc-tajna

KUKIZ 15 Z PIS OTWIERA CENTRUM ROZLICZEŃ KOMUNY 

http://www.wprost.pl/ar/527317/Kornel-Morawiecki-Powstalo-Centrum-Scigania-Zbrodniarzy-Komunistycznych-i-Faszystowskich/

 

WIEC DLATEGO JEST TAK GŁOŚNO TV JAKI TO PIS ZŁY KOMUNA SIĘ BOJI 

Chciałbym wierzyć że przy takiej polaryzacji opinii będzie jakiś kompromis społeczny. Przypomina mi się stary dowcip.

Breżniew i Reagan by rozstrzygnąć kto jest lepszy postanowili się zmierzyć w biegu. 

Po zakończeniu owego rosyjska TV podaje - Breżniew wygrał a Reagan był drugi. CNN natomiast informuje -Reagan był drugi a Brażniew przdostatni. :blink:  Morał dla nmie jest taki że prawda jest względna, kazdy widzi i wierzy święcie w to co mu się wydaje że widzi. Do tego jest przekonany że to właśnie jego ulubione media nie kłamią

 

Druga dygresja. Gdy ponad wiek temu robiony był nabór do armii Jejj Cesarskiej Mości rekrutów dzielono na: inteligentnych i pracowitych, inteligentnych i leniwych głupich i leniwych oraz głupich i pracowitych . Perwsze dwie grupy nadawały sie na żołnierzy ew oficerów, głupi i leniwi służyli jako mieso armatnie.Najgorzszą kategorią byli głupi i pracowici.Stanowili żywioł trudny do okiełznania,  rwali się do roboty mimo braku pojecia Byli źródłem niezliczonych problemów i szkód które powodowali z łatwością.

Reszte niech kazdy dopowie sobie sam ......


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pogłowie świń spadło dlatego, że za drogo produkujemy. Na zachodzie produkcja trzody jest wydajniejsza i na przemysłową skalę więc w istocie rzeczy jest tańsza. A że mamy wolny rynek to zakłady kupują tam gdzie taniej i nie ma się co tu doszukiwać wielkich spisków. Wielkie fermy w Polsce sobie jakoś radzą najwięcej zrezygnowało małych rolników, którzy trzymali parę świnek w chlewikach gdzie produkcja była nie opłacalna. Może się myle ale jesli chodzi o zakłady mięsne to nie widzę akurat w tym sektorze dominacji zachodnich firm w Polsce..

Czy ty z byka spadłeś, a może uchlałeś się z sąsiadem i piszesz na jawie.

Można się sprzeczać o PIS PO, Smoleńsk i TK. A nawet o to czy hubertuss jest internetowym trollem, a nawet być może za kasę od petrusa, czy nieświadomym, łatwowiernym człowiekiem tkwiącym w przekonaniu że jego zdanie, jest zdaniem osobistym i nie wykreowanym przez kogo czy cokolwiek. Można.

 

Ale jak można uważać że zakłady mięsne w Polsce nie są zdominowane przez zagraniczny kapitał?!

DANISH CROWN ; ANIMEX ; DROSED mam wymieniać dalej?

Mało tego, zapytajmy dlaczego są zdominowane, w jakim celu?

 

jednak przed tym przedstawmy kilka faktów:

 

1. ,,Według dyrektora duńskiego stowarzyszenia producentów trzody chlewnej, w całym 2015 r. 1/3 duńskiej produkcji prosiąt powinna dotrzeć do Polski.,,

http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/dania-rosnie-eksport-zywca-wieprzowego,60809.html

Zaznaczam - PROSIĄT

 

2. Średnia cena za sztukę prosiaka zagranicznego: 193,81 (ujęte w źródle głównie pochodzenia duńskiego)

http://www.cenyrolnicze.pl/trzoda-chlewna/warchlaki-importowane?view=cenywarchlakowimportowanych

 

3. Prosie u świtu tuczu - 30 kg. U schyłku 100 kg.

4. Cena za kg ...

 

Wnioski wysunięte przez prostego wieśniaka nie oglądającego TV - Mieć darmowe mięso i przy tym zarobić na sprzedaży prosiąt.

 

Ktoś chce coś dodać?

 

Hubertuss nie wiem o co chodzi z TK. Powiesz mi wreszcie o co ta awantura w kilku krótkich, zdaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@dzikidaniel Ja nic nie drażę. Tylko cię pytam skoro co chwila piszesz, że analizujesz fakty i wiele ci wychodzi. A potem, że nic nie wiesz. 

Na pytanie Damiana odpowiedziałem na tej samej stronie z której wiozłeś jego post. Odniosłem się do tego w poście poniżej. Jednak ty dajesz dobitnie za każdym razem przykład jak bardzo nie idzie ci czytanie ze zrozumieniem. Piszesz, że analizujesz fakty donośnie Smoleńska. Nie potrafisz jednak nic konkretnie napisać i podać dowody w tej sprawie. Nie dziwię się. Skoro nawet nie potrafisz znaleźć w tekście odpowiedz na zadane przez kogoś pytanie.

Jak już nie raz pisałem nie radzisz sobie. Więc masz pod spodem sekwancję wypowiedzi

 

Sęk w tym, że PiS wmawia swoim wyborcom, że to chodzi o dosunięcie ich od władzy, czy niechęć Po do utraty władzy. A ludzie ne widzą o co tak naprawdę chodzi wierzą.

 

 

To mniej więcej zostało zacytowane i do tego zostało zadane pytanie poniżej.

 

Więc o co tak na prawdę chodzi, ostatnio wszelkie informacje były dla mnie nie dostępne i mam zaległości. Objaśnisz mi?

 

W poście poniżej padła odpowiedź na to pytanie. Odniosłem się po kolei do kilu postów. Jeśli ktoś umie czytać ze zrozumieniem to z łatwością znajdzie co w komentarzu do którego postu zostało napisane.

 

Daj spokój z tą Gazetą Wyborczą. Bo jakieś karkołomne teorie wychodzą. Niby co ma być? Gazeta Wyborcza chce obalić rządu by powstał nowy i dał jej reklamy? To jakiś żart chyba jest? Zresztą co mnie ona obchodzi. Nie sprzedaje się to niech ją zamkną co to mnie obchodzi. Wolny rynek jest.

Ulegacie pewnej manipulacji jakiej dokonuje PiS. Zresztą Kaczyński to dzisiaj pod koniec marszu chyba pod TK powtarzał. Że to niby TK nie da PiS owi wprowadzić 500 zł na dziecko, podnieść kwotę wolna od podatku, czy obniżyć wiek emerytalny. Wymienił jeszcze wile innych spraw w których ma niby być przeszkodą TK. A które mogą być łatwo załatwione zwykłą ustawą. Więc wg Kaczyńskiego TK trzeba zmienić czy tam rozwalić, aby pozwolił zrobić te reformy.

Druga część manipulacji, to to, że niby ci co wczoraj maszerowali chcą obalić rząd. A to nie prawda. Trzeba odróżnić i zrozumieć co mieli na myśli maszerujący wczoraj. Jedna sprawa to wybór dokonany w wyborach. tego nikt nie podważał. Jest nowy rząd niech rządzi. A druga sprawa, która była główną ideą marszu to to jak rządzi. Chcą zmienić TK ok. Ale czy nie można było zrobić tego normalnie? Uznać wybór trzech sędziów za minionej kadencji. Wybrać dwóch swoich. I dokonywać zmian w TK za pomocą ustaw. Normalnie procedowanych a nie na łapu capu? Tu tylko chodzi o to w jakim stylu PiS zabrał się za TK. Mogli to zrobić normalnie i wrzawy by nie było. Niestety przejęciu rządów przez PiS towarzyszyła buta rodem z roku 2005. Myśleli, że skoro zrobili dobry wynik mogą wszystko robić jak chcą nawet nie zgodnie z prawem i nikt nic nie powie. A tu się przeliczyli. Bo nawet pewien Staszek napisał tutaj, że wynik PiSu i klęska PO i PSL bierze się z tego, że ludzie na poprzednią koalicję się wkurzyli i głosowali przeciwko. A głosowanie przeciwko. To nie jest poparcie dla idei PiS u i szybko się odwraca. O czym PiS niedługo się przekona. 4 % już uciekło.

Trudno, żeby większość wyborców PiS przyznawała racje opozycji czy TK. Co to w ogóle jest za przykład i na co? Sondaż mówi wyraźnie 57 % badanych ma poczucie zagrożenia demokracji. I nie ważne czy jest szpecem od konstytucji czy nie. 37 % nie ma takiego poczucia a 7 % nie ma zdania. Nie mówmy tez, że to naród tak chce. Bo na PiS głosowało jakieś 20 % tego narodu.

 

Podsumowując piszesz, że analizujesz jakieś fakty. Potem, że nic w tej sprawie nie wiesz. Że raport Milera kupy się nie trzyma. A ty w ogóle potrafisz go przeczytać? Bo na forum nawet odpowiedzi na jakieś pytanie z tekstu wyłowić nie umiesz. Już ci kiedyś pisałem daj se spokój ze sprawami, które cię przerastają. Bo za każdym razem dobitnie udowadniasz, że to nie na twoją głowę.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

@damianzbr jak lubisz kupować w zagranicznych zakładach to kupuj, ja kupuje u polskich producentów najcześciej lokalnych. Znam kilka gospodarstw, które kupują tylko prosięta z zagranicznych hodowli, dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Tu nie chodzi o to , gdzie kupujesz jedzenie tylko o to ,że największe zakłady są w rękach zachodu i one narzucają cenę na polskim rynku.


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wielkie fermy utrzymują mali hodowcy tacy jak my , kiedy cena spadnie muszą utzrymać przerób i dlatego powstały fermy , zeby zagwarantowac ze zakład sie nie zatrzyma a małym jesli nie potzrbują nie zapłacą , tyle ile wynosi cena fermówki , w tym jest problem , gdyby zakłady nie miały ferm wszystko było by dobrze


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@damianzbr jak lubisz kupować w zagranicznych zakładach to kupuj, ja kupuje u polskich producentów najcześciej lokalnych. Znam kilka gospodarstw, które kupują tylko prosięta z zagranicznych hodowli, dlaczego tak jest?

@Kaj i inni zrozumieli o co chodzi, tylko nie ty. Więc co z tobą nie tak, byk czy sąsiad?

 

 

hubertuss, w 13 Gru 2015 - 14:56, powiedział:snapback.png

Sęk w tym, że PiS wmawia swoim wyborcom, że to chodzi o dosunięcie ich od władzy, czy niechęć Po do utraty władzy. A ludzie ne widzą o co tak naprawdę chodzi wierzą.

 

To mniej więcej zostało zacytowane i do tego zostało zadane pytanie poniżej.

To że nie oglądam TV nie znaczy że chciałem abyś mi przytoczył co tam mówią. Chciałem abyś mi powiedział o co tak na prawdę chodzi z TK i obecną sytuacją polityczną w PL, ale widzę że nie wiesz, skoro posiłkujesz się agitacją TV.

Tyle to i ja będę wiedział gdy włączę TV, ale jak już powiedziałem - nie oglądam i wcale nie dla tego, że nie mam.

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to że teraz będziesz mnie uważał za pisiora który nie dopuszcza do siebie sprzecznych informacji z wizją prezia. Gdy powinno być zupełnie na odwrót, bo to ty wysuwasz wszelkie pozytywne wnioski  na temat petrusa i po, to ty bojkotujesz PIS mówiąc że PIS coś wmawia. To ty stoisz na czele straży opozycji. Czego nie można się dopatrzyć u większości twoich współrozmówców, nikt z nich nie jest opętany taką euforią, do PIS jakim jadem ziejesz ty do tego ugrupowania.

 

Więc zastanów się czy to z nami jest coś nie tak skoro uważamy że być może pis ma trochę racji, może to PO coś knuje, może pis trochę nagina prawo morze jest szerokie i głębokie...

 

Czy z tobą - wyskakujesz i pałą, pałą, pałą!! pałą! PIS źle, łamie prawo!! Pałą! Na ulice, łamie konstytucję, PAŁĄ GO!!!

 

Myślę że mniej się ośmieszy ten który nie wie co jest grane niż ty który uważasz się za alfę i omegę polityki. Bo obaj wiemy że możesz sobie po fiukać i po pisać. A i jeszcze po d. się podrapać. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Widzę że nadal robicie gówno burze, kto co i jak z TK.

 

Sprawdźcie sobie jak posłowie pis głosowali podczas wyborów sędziów przez ostatnie 8 lat, na większość kandydatur  z nich głosował sam pis w niektórych przypadkach nawet jednomyślnie z platformą . Sami głosowali za kandydatami a teraz nagle im się nie podobają. Sprawdźcie sobie że 9/15 sędziów było wybranych za zgodą pis i dalej ujadajcie...

 

Podsumowując dziel i rządź w pełnej krasie a na dole ludzie się łajnem obrzucają a góra gra pod publikę i skutecznie dzieli aby czasem nie pogonić całego tego towarzystwa pisowsko peowskiego... Trzeba im oddać że wychodzi im to świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i większość tu jest takiego zdania.

 

Tylko nie liczni widzą sprzymierzeńca w którymś z ugrupowań, a hubertuss stoi na ich czele, bo włażeniem w d. któremuś z ugrupowań pobił wszystkich pisowców, peowców i petrusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hubertus jeszcze czytać nie potrafi to i z pisaniem ma problemy nie potrafi wyrzić tego co pomyśli głowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj