nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

marko-kolo    709

nikogo nie muszę udawać

jestem rolnikiem i nikogo nie słucham i powodzi mi się całkiem dobrze :D  

a co tam u ciebie w biznesie ? dziury w kieszeniach ? od szukania drobnych ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

gratuluje  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Panowie wy kase robicie a babcie z pis będą wami rządzić Babci dowodów nie zabraliście i teraz rządza Wczoraj i pod trybunałem Ja tam młodych nie widziałem Mój teść brał rete struktualną głosował ma tuska Jak się skączyła na pis bo tak nie może być .Ja już do dziada nie jeżdze bo robią skok na kase bo mało . Jeszcze troche to żeby pociupciać będe proboszcza pytał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a co planujesz proboszcza posuwać ?  :D

takie czasy naszły , teraz  '' krzyżowce'' górą  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

W ostatnich wyborach głosowanie było przeciw bieżącemu stanowi rzeczy a nie za konkretnymi rozwiazaniami  Zaraz się okaże że było słabo a będzie nie lepiej i do tego jeszcze głupio i śmieszno..


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Proboszcza bym odchudził lecz chodzi o fakt Jak poszłem do sklepu na piwo po wyborach to ilu to na pis nie głosowało Zwycięscy ! Aż głupio było nie głosować na nich. Teraz nie ma takich co by na nich głosowali cisza Tak jak z komuną Wszyscy ją obalili Teraz nie na takiego co walczył Oto polska Babcie grandzą a my na to tyramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Robertkujawy  jak słyszę takich pętaków jak Ty to mam jedno pytanie - gdzie ty byłeś jak te babcie tyrały? pewnie z jajka na jajko skakałeś. d*pę wytarły, papu w dziób wsadziły, odchowały, a Ty w podziękowaniu plujesz jadem, może lepiej byłoby  za cycek podziękować.

Właściwie to o co wy się żrecie? co zmieniło się w waszym otoczeniu? bo w moim akurat ''nic''  oprócz krzykliwych wiadomości z pierwszych stron typu ''koniec demokracji'' ''zamach stanu'' ''przewrót'' ''rewolucja'' ''dyktatura'' i kto najbardziej drze japy? otóż ci którzy odrywani są od koryta czyli Zoll, Żakowski, Lis, Siemoniak, Kopacz i wielu innych bliżej lub dalej ale powiązanych z PO. Doszło do tego że Lis, Schetyna i Petru nawołują do Majdanu w obronie TK - i co pójdziecie się bić w imię upolitycznionej bandy, w imię interesów wyżej wymienionych? bo chyba nie jesteście tak naiwni by wierzyć że to będzie obrona waszych interesów.

Dość cenie bieżąca sytuacja opisana jest w tym linku http://wiadomosci.wp.pl/kat,141000,title,Awantura-o-Trybunal-Konstytucyjny-Eksperci-oskarzaja-PO-o-wywolanie-sporu,wid,18036927,wiadomosc.html?ticaid=11619f&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Radio z ryjem z Torunia to dawno powinno być zamknięte a Rydzyk w pace z artykułu 256 który stanowi ,,§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." Tak samo na tej podstawie PIS powinien zostać rozwiązany a pokurcz zbawiciel siedzieć w pace za np wypowiedź o opcji niemieckiej Ślązaków i o tym że Ci co nie głosują na PIS to nie Polacy .Zresztą nic straconego bo po następnych wyborach powinni trafić pod sąd rządzący teraz razem z Dudą z artykułu 127 KK i 128 KK który mówią

Art. 127. Zamach stanu
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Proboszcza bym odchudził lecz chodzi o fakt Jak poszłem do sklepu na piwo po wyborach to ilu to na pis nie głosowało Zwycięscy ! Aż głupio było nie głosować na nich. Teraz nie ma takich co by na nich głosowali cisza Tak jak z komuną Wszyscy ją obalili Teraz nie na takiego co walczył Oto polska Babcie grandzą a my na to tyramy

 

heh dokładnie, u mnie teraz też ze świecą w ręku szukać tych co głosowali na Pis jakoś się wszysycy pochowali. Tym starym mocherowym dewotom już nie pomoże nic, trzeba tylko czekać aż to wymrze to wtedy może się coś zmieni. Wczoraj rydzyk się zdenerwował,że jak Pis chciał wygrać wybory to pisowcy stali pod jego drzwiami (byli tu tacy naiwniacy, którzy twierdzili, że kościół był apolityczny :lol:). A gdzieś na salony nie wzieli TV trwam i się ojciec dyrektor obraził ale w każdej rodzinie są kłótnie da ojciec Dudzie klapsa i będzie po sprawie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Umiesz czytać? Czy masz problem ze zrozumieniem? Inteligencika zgrywasz a prostego zdania nie rozumiesz...

Pisałem wielokrotnie że nic nie wiadomo, bo raport Millera nie jest wiarygodny. Skąd mam konkrety pisać? Jak to co powinno być najbardziej konkretne jest niewiarygodne? Zarówno ty jak i ja wiemy tyle samo: że nic konkretnego nie wiemy w sprawie tragedii w Smoleńsku. Tyle w temacie, tak zacząłem ten wątek i tak go kończę. Ty zaś jeśli chcesz wierzyć osobom które nie raz okłamały swój naród, które nie raz mówili inaczej niż robili to wierz. Mi nic do tego.

 

No tak jak nie umiem czytać tego co ty tu wymyślasz. Nie jednego już na tym forum wyprostowałem co to za alfe i omege się uważał. Repertuar ci się wyczerpał i w kozi róg się zagnałes lub ja cię zagnałem jak wolisz. To się wycofujesz. Teraz piszesz, że nic nie wiesz. I skąd masz konkrety pisać.

 

Wyszło mi wystarczająco dużo: ten raport kupy się nie trzyma. A jak było? Tego ani ja ani ty nie wiemy. Wierz w co chcesz.

 

Ale jeszcze dzień wcześniej pisałeś, że porównujesz czy tam analizujesz fakty. To cię zapytałęm co konkretnie ustaliłeś w sprawie Smoleńska. Na to ty napisałeś to co wyżej zacytowałęm, że dużo ci wyszło. Wiedziałem już wtedy, że się zakiwasz i tylko czekałem. Czyli jak jest dużo ustaliłeś, czy nic nie wiesz?

Tak jak ty działają Macierewicz i spółka. NIby dużo wiedzą ale nic konkretnego nie powiedzą. Bo jak ktos konkretnie spyta to oni nie wiedzą. Mnożą tylko teorie spiskowe i mamią tym głupich ludzi. Podsumowując chwaliłeś się tu rozszerzoną fizyką, pisałeś, że analizujesz fakty, że ci dużo wyszło. A na końcu piszesz, że nic nie wiesz. Typowy schemat działań Macierewicza i PiSu w sprawie Smoleńska. Nie masz też racji pisząc, że obaj ni konkretnego w sprawie Smoleńska nie wiemy. Bo wszystkie istotne zagadnienia zostały wyjaśnione. Są jakieś pomyłki i nie dociągnięciaq. Ale to nie zmienia faktu, że wiadomo co i dlaczego tam się stało. Tylko ty nie chcesz przyjąć tego do wiadomości bo tak ci twoi idole polityczni każą. I wypisujesz bzdury po forach przecząc sam sobie.

 

To nie chodzi o trybunał bo on do niczego nie jest potrzebny tylko o przejęcie władzy przez Liberałów czas zmienić Konstytucję bo ta z przed 18 lat nic zwykłym Polakom nie gwarantuje

 

Co chcesz, aby ci nowa konstytucja zagwarantowała? Piszesz tak bo PiS tak mói? Liberałowie źli? A może lepszy ploletarjacki rząd PiSu? Rozumiem, że nowa konstytucja zwykłemu Polakowi ma dać socjalizm z mnustwwem darów na które nie trzeba pracować.

Co do osób starszych. jedni tyrali inni się obijali. Jak to wżyciu. Wielu młodych dzisiaj pracuje ciężej niż te babcie kiedyś. Mój dziadek w 2003 roku był przeciwnikiem wejścia do UE. Ale powiedział, że jest stary i nie ma zamiaru głosować przeciw. Niech młodzi głosują jak chcą. Bo to oni będą żyć w tej UE. Tak samo powinno być i tutaj. Wnuczki bawić a nie politykę robić.

Wszystko natomiast przerasta zachownie dziadków i babć s tosunku do dziennikarza TVP. Osoby trzymająca krzyż w rękach popychały innego człowieka, wyzywały. I to dlatego, że przyszedł, aby zdać realcję nikogo nie zaczepiając i z nikim nie dyskutując.

PS po co tym starszym darmowe leki? Jak popatrzysz na wiece PiSu to mochery zdrowe i waleczne jak lwy. Nic nie łupie nic nie ciupie.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ta "afera" Trybunałowa pokazuje tylko jak słabe jest nasze prawo i konstytucja. Co to za prawo które każdy może interpretować jak mu pasuje. Co to za konstytucja nad interpretacja której musi czuwać 15 mędrców. Gdyby TK był faktycznie niezależny to nie było by takiej walki o niego ,,czyli nie ważne jakie są zapisy w konstytucji  tylko ważne kto je interpretuje.

Jakoś afera taśmowa przeszła bez większego echa mimo że było dużo więcej demonstracji , no ale czego telewizja nie pokazuje tego nie ma.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Radio z ryjem z Torunia to dawno powinno być zamknięte a Rydzyk w pace z artykułu 256 który stanowi ,,§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." Tak samo na tej podstawie PIS powinien zostać rozwiązany a pokurcz zbawiciel siedzieć w pace za np wypowiedź o opcji niemieckiej Ślązaków i o tym że Ci co nie głosują na PIS to nie Polacy .Zresztą nic straconego bo po następnych wyborach powinni trafić pod sąd rządzący teraz razem z Dudą z artykułu 127 KK i 128 KK który mówią

 

Art. 127. Zamach stanu

§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP

§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,

podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej,

podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Gdzie takie buraki jak Ty wyrosły co wybory poszły n ie po Twojej myśli koledzy od butelki nie weszli iżal d*pę ściska tak większość wybrała i musisz się ztym pogodzić jak nie pasuje możesz za granicę wyjechać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

akko, właśnie posadziłeś rumuna za nawoływanie do wyjścia na ulicę przeciw demokratycznie wybranym rządom. Posadziłeś całą POsraną i jej żydowskich mocodawców. Zgodnie z tym co pisał Binek. Nie musisz słuchać Rydzyka, ja tak robię ,  nie musisz chodzić do kościoła, w ogóle nic nie musisz . Gwarantuje ci to konstytucja i demokracja której nie dostrzegasz.

Żydowscy ochroniarze na ulicach Polski to prowokacja czy świadome wprowadzania obcych zwyczajów za przyzwoleniem zdrajców z PO, PIS i wielu innych (vide nocne głosowanie w sprawie odszkodowań za przedsiębiorstwo holokaust). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie wy kase robicie a babcie z pis będą wami rządzić Babci dowodów nie zabraliście i teraz rządza Wczoraj i pod trybunałem Ja tam młodych nie widziałem Mój teść brał rete struktualną głosował ma tuska Jak się skączyła na pis bo tak nie może być .Ja już do dziada nie jeżdze bo robią skok na kase bo mało . Jeszcze troche to żeby pociupciać będe proboszcza pytał .

 

Proboszcza nie musisz do Brukseli będziesz prośbę pisał o pozwolenie na rozpoczęcie żniw bo do tego to wszystko dąży co byś chciał teściem kierować jak ma głosować ? Najwięcej nażekają Ci co z Uni kasy się nachapali  i wszystko im się należy teraz ziemie najlepiej małym dekretem zabrać i im dać bo oni jak stoją w miejscu to się nie rozwijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

Państwo jest słabe bo gamonie robią politykę. Weźmy np. opodatkowanie odpraw prezesów spółek skarbu państwa. Ponad ustalony limit będzie 70% podatku   - jak to jest wogóle możliwe że w spółkach kontrolowanych przez skarb państwa dochodzi do takich wypłat ? Przecież państwo przyznaje się w ten sposób że nie ma kontroli nad spółkami które powinno kontrolować.

Darmowe leki dla seniorów -  starsze dziadki będą dealować młodszym lub nawet swoim dzieciom konieczne specyfiki. Kolejne pole do olbrzymich nadużyć a bogami będą w tej sytuacji wypisujący recepty.

500 na dziecko - pytam się po co płacić ludziom w wieku "poprodukcyjnym" (40 lat +) aż ich dzieci skończą 18 lat. Przecież ilość urodzeń nie wzrośnie więc cel nie zostanie osiągniety co oznacza pieniądze w błoto.

A na koniec -  zaprzestanie finansowania invitro, co przy głoszonej potrzebie poprawy demografii jest dla mnie sprzeczne logicznie. 

Mamy najczystszy socjalizm  - zaraz stworzy problemy z którymi potem będzie walczył. 

Państwo zarządzane przez niewydolnych intelektualnie nigdy nie będzie silne 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A komu te 500zł dać może na tworzenie nowych miejsc pracy? Myślisz że lekarz dziadkowi przepisze leki na ząbkowanie? Ludzie myślcie trochę a nie takie bajki piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5533

A komu te 500zł dać może na tworzenie nowych miejsc pracy? Myślisz że lekarz dziadkowi przepisze leki na ząbkowanie? Ludzie myślcie trochę a nie takie bajki piszecie

Uwaga  - tłumacze i objaśniam.  O ile mi wiadomo w budzecie sie nie przelewa więc nie ma konieczności wydawania 500 Pln na cokolwiek byle wydać. Racjonalne wydatki ponoszone są w celu osiągnięcia zamierzonego efektu a skoro wiadomo że takowy nie jest mozliwy to jest to wywalenie kasy w błoto.

Napisałem że dziadki będą dealować farmaceutyki dzieciom a nie wnukom. Jeśli mamy seniora 75+ to jet wielce prawdopodobne że ma dzieci np.50-55+ które też mogą cierpieć na podobne dolegliwości. Poza wszystkim może mieć przy sobie seniorkę w wieku 70+ której darmocha nie bedzie przysługiwać więc jest naturalna pokusa do nadużyć.

Wiadomo że kiedyś górnicy i kolejarze mieli darmowe deputaty węgla które przekraczały ich potrzeby  i z lubością je odsprzedawali. Handel odbywa się też `fakturami za paliwo rolnicze gdy ktoś nie wypala całości limitu mu  przysługującego więc prosze dopuść myśl o operatywności seniorów i nie mów że tak nie bedzie. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

A komu te 500zł dać może na tworzenie nowych miejsc pracy? Myślisz że lekarz dziadkowi przepisze leki na ząbkowanie? Ludzie myślcie trochę a nie takie bajki piszecie

 

Jak to komu dać dzieciom. 500 zł do ręki rodzica to jest czysty populizm. A można za tą kasę kupić obiady w szkole każdemu uczniowi, tak samo śniadania. To żaden problem. Tak samo jak zakup podręczników jak za komuny w szkole dawali. Zatrudnienie pielęgniarki, lekarza, dentystki. Dofinansowanie internatów itd. Kasa faktycznie poszła by na dzieci a przede wszystkim ich edukację. A nie na potrzeby rodziców. Którzy wcale nie muszą tej kasy na dzieci wydać. Ale jest to kiełbasa wyborcza. Na zachodzie rozdają zasiłki i mają problem z emigrantami. PiS robi wszystko by pójść tą drogą.

Te leki to tez propaganda. Oczywiście może być jak pisze @konrad82. Bo żaden problem poprosić u lekarza by przypisał coś darmowego młodszemu choremu. Z tym, że te darmowe będą te dzisiaj najtańsze. Te droższe będą jeszcze droższe i bilans się wyrówna. Następna kiełbasa wyborcza dla socjalnego proletariatu jaki głosuje na PiS.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

akko te artykuły dotyczą PO

To oczywiście PO negowało przez 8 lat wybory a nie PIS :D To PO nie przychodziło na obrady dotyczące bezpieczeństwa Polski :D To oczywiście PO próbowało tworzyć równoległe państwo nie uznając legalnie wybranych władz :D Większych durnot i wypocin jak np pisze taki idiota staszek131415 to nie czytałem .Typowy moher od Rydzyka z pustostanem umysłowym .Do tego dochodzi zamykanie bez podstaw ludzi przez Ziobrę bez braku dowodów i fabrykowanie ich przez Kamińskiego na żądanie zbawiciela Jarka .Ciekawe jak tym co tak szczekają na stare rządy pisiory zaczną odbierać ziemię którą nabyli przez ostatnie lata od państwa i zaczną ich wsadzać do pierdla bo uznają że dawali łapówki .Gdzie wtedy będziecie ? Ile z tych babek i dziadków co tak drą ryje i peny pochwalne Rydzyka i zbawicieli pisowskich jednocześnie wszędzie daje łapówki .Nie od dziś wiadomo że 90 % z nich to byli komunistyczni czciciele co wyrządzili w życiu dużo złego w tamtych czasach a teraz próbują u Rydzyka kupić odpusty na życie wieczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

W tym coś jest. Ojciec ma znajomego który za młodu takie numery odstawiał, że szok. Alkohol, orgie itd. Dzisiaj pierwszy w kościele klęka w PiS wierzy i w zamach pod Smoleńskiem też. Prokurator stanu wojennego z PiS jako pierwszy obrońca sprawiedliwości w tej partii to następny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Janusz Wojciechowski PZPR-owski sędzia i Urszula Krupie pracownica Rydzyka dostali za to w podziękowaniu stanowiska w Brukseli .Na tą pustą babę głosowało w wyborach 8 tyś osób a teraz ona będzie siedzieć w parlamencie EU który podobno jest taki zły według moherów i pobierać 8 tys. euro miesięcznie .PIS wycofało też w trybie pilnym z ETO przedstawiciela Polski i na to miejsce wsadziło Wojciechowskiego który będzie dostawał 20 tys. euro miesięcznie przez 6 lat bo tyle trwa tam kadencja .EOT to Europejski Trybunał Obrachunkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj