nie

Andrzej Duda - najlepszy prezydent (dla rolników)?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6331

Odnośnie węgla to mam pytanie. Po jakiej cenie agencja rezerw kupi ten węgiel? Jakieś faktury są przewidywane, czy zaraz będzie nakaz zużycia go przez elektrownie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Moja mam dzisiaj przypadkowo włączyła r. maryja i była jakas transmisja z Torunia z jakieś hali... Ojciec dyrektor witał kolejno gości od Kaczyńskiego, poprzez niemal wszystkich ministrów (Macierewicz, Kamiński, Szyszko, itd., a także biskupi głównie z zagłębia południowo-wschodniej Polski. To co się tam wyprawiało, owacje dla tych gości wrzaski jak w Koreii Północnej , a to co ten Rydzyk wygaduje i wykrzykuje... Chciałem to porównać do sekty ale nie to bardziej przypominało zjazdy NSDAP z lat 30 XXw...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Nie ściemniaj że przypadkowo, pewnie słuchasz od rana do wieczora ;)


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ściemniaj że przypadkowo, pewnie słuchasz od rana do wieczora ;)

 

To samo miałam zamiar napisać, ale mnie ubiegłeś...

Grego  nie zrzucaj na mam...ę ^^...zresztą trzeba być na bieżąco...

Wiem, że jacus słucha, bo kiedyś chwalił się...., prawda?

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

ale ten wengiel jeszcze nie wydobyty  

 kopalnie potrzebowały kasy aby wypłacic barbórke górnikom 

innaczej była by zadyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

To może niech oni go nie kopią, to będzie tańszy w rozliczeniu? :D  W sensie, mniej dołożymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Węgiel podobno taki tani ,a jeśli zwykły obywatel chce kupić polski węgiel to musi płacić 800-900 zł. Embargo na naszą żywność Rosja wprowadziła ,a Polska na ich węgiel jakoś wprowadzić embarga nie potrafi.
artykuł ma blisko rok ale bardzo aktualny- http://m.niezalezna.pl/63223-setki-tysiecy-ton-wegla-z-rosji-trafia-do-polski-kopalnie-na-slasku-chca-zamknac


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

podobno pokazywali w radiu jak Rydzyk maybachem bączki kręci a z bagażnika wyskoczył hitler w różowych majtkach i krzyczał, że jest koreańczykiem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Na kpinę zakrawa że Duduś uduś pisał znów list pochwalny do złodzieja Rydzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

podobno pokazywali w radiu jak Rydzyk maybachem bączki kręci a z bagażnika wyskoczył hitler w różowych majtkach i krzyczał, że jest koreańczykiem :)

 

Oj widzę, że uraziłem wiernopoddańczego wyznawcę ojca dyrektora. To wam tam pozwalają korzystać z takich wynalazków szatana jak internet?

 

 

Kaczyński: "nie byłoby zwycięstwa bez o. Tadeusza Rydzyka i Rodziny Radia Maryja", "każda ręka podniesiona na Kościół to ręka podniesiona na Polskę", a teraz władza tą rękę odetnie? :ph34r: Hmm coś znajomo brzmią te słowa... 

Także Duda napisał kolejny wiernopoddańczy list do Rydzyka. Gdzie my w ogóle żyjemy?

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynski-nie-byloby-zwyciestwa-bez-o-Tadeusza-Rydzyka-i-Rodziny-Radia-Maryja,wid,18025960,wiadomosc.html?ticaid=116119

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Na kpinę zakrawa że Duduś uduś pisał znów list pochwalny do złodzieja Rydzyka :D

 

Co  ci  Rydzyk  Ukradł ????

 

 

grego   Lepiej jak jeżdżą  do  Rydzyka   niż  jak ich  poprzednicy  do  Berlina  :D

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Co  ci  Rydzyk  Ukradł ????

 

 

grego   Lepiej jak jeżdżą  do  Rydzyka   niż  jak ich  poprzednicy  do  Berlina  :D

Pierwsze to ukradł pieniądze które rzekomo zbierał na uratowanie stoczni .Dwa to na własne oczy widziałem jak podczas pielgrzymek do Ziemi Świętej okradał babki z kasy przy pomocy przewodników .Wyznawcy tej radiowej sekty dobrze wiedzą że czarterował po 3 samoloty tygodniowo i zwoził babki na wycieczki po 1400$ .Jak jednej takiej kupiłem na szuku w Jerozolimie o 50% taniej te same pamiątki co sprzedawali jego pseudo przewodnicy to zaczęli wojnę ze mną .Tak że wiem dobrze jakie machlojki ojczulek odwala .Zresztą jego sekta składa się z takich wyznawców miłości bliźniego jak ten np
Którzy posiadają taką wiedzę o świecie https://www.youtube.com/watch?v=yk5jwHgeFec Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jeśli  to co piszesz byłą  by prawdą  to by  Rydzyk  był  za kratkami

A co do tego pana  z filmiku  to   zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca  ale według ciebie pewnie  Autorytetem jest

https://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY

 

albo

https://www.youtube.com/watch?v=PW9iiUCgVJ4

 

https://www.youtube.com/watch?v=V1Qw6q5ahN4

Albo najlepsze

https://www.youtube.com/watch?v=LdfgG5h8xFo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2054

grego twój poziom rozmowy jest nieosiągalny dla większości ludzi, nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby takie plugastwa wypowiadać

komorowski gdy chodził na "urodziny" wyborczej też cię nie zabierał?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Jeśli  to co piszesz byłą  by prawdą  to by  Rydzyk  był  za kratkami

A co do tego pana  z filmiku  to   zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca  ale według ciebie pewnie  Autorytetem jest

https://www.youtube.com/watch?v=aggDGlusAEY

 

albo

https://www.youtube.com/watch?v=PW9iiUCgVJ4

 

https://www.youtube.com/watch?v=V1Qw6q5ahN4

Albo najlepsze

https://www.youtube.com/watch?v=LdfgG5h8xFo

Dla mnie wśród polityków w Polsce nie ma żadnego autorytetu bo to jak napisałem wcześniej niezadowolony komuch który stworzył Solidarność dogadał się z komuchem który był u władzy .Co do Rydzyka to kto ma go zamknąć jak kasą dzieli się z biskupami a biskupi są przy każdym rządzie PL i rękę w rękę z nim kradną .Zresztą dowiedz się za co Rydzyk został wydalony z Niemiec jak tam pracował w radiu katolickim i co się stało z tym radiem .Miałem kiedyś znajomego księdza co siedział w kurii biskupiej to dobrze wiem jakie wałki się robi .Tylko ludzie twego pokroju kupią bzdety wygłaszane z ambony .Dla mnie dawno przestali być Ci ludzie autorytetami .Ciekawe czy Rydzyk tak by pracował jak mój kumpel ze szkoły który jest misjonarzem w Peru .Ma taką skromną parafię wśród Indian że miesiąc zajmuje mu objazd .Przy czym nie wychodzi z motocykla krosowego oraz gumofilców .Tak wygląda jego praca (moja prywatna fotka od niego)

post-167418-0-88496300-1449405663_thumb.jpeg

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Błędem jest dopatrywać się autorytetu wśród polityków. 
To normalni pracownicy z którymi podczas wyborów podpisaliśmy umowę o pracę. Zwyczajni jak każdy z nas. Pozwalamy im reprezentować ogół ponieważ sami mamy wiele ważniejszych zajęć. Nie są ani mądrzejsi, ani głupsi. Są dokładnie tacy jak społeczeństwo. 
Nie ma co się z nimi pieścić. Nie podoba się zakres obowiązków na zajmowanym stanowisku, to żegnam. Jeżeli prezydent nie wie co oznacza termin "ma obowiązek" i jeżeli nie może ogarnąć czasoprzestrzeni "niezwłocznie" to żegnam. Po co się męczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Katolicka Polska, obecnie jeszcze bardziej dzięki odstraszaczowi: Pis,  jest bronią tudzież tarczą przeciw temu, co dzieje się obecnie w liberalnej Europie,...napływowi muzułmanów.

Dlatego jesteśmy nieatrakcyjni dla nich. To bardzo dobry tego aspekt, nie sądzicie?

Nie stać Was na jakiś pozytywny gest w stosunku do nowych rządów....Nikt nie jest idealny wiadomo.

Jednakże nasza polska skłonność to tylko narzekanie....

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Nieatrakcyjni dla nich  jesteśmy ekonomicznie i socjalnie

 

Czeczenów było 90 tys 

ukrainców 500 tys  ilu teraz z nich pozostało

 

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Dla mnie polityk ma być jak dyrektor firmy a społeczeństwo jak pracownik .Państwo jest jak firma .Jak firma ma dobrego dyrektora i menadżerów (czytaj ministrów) to i pracownicy są zadowoleni (czyli społeczeństwo) bo oprócz pracy żyje się im lepiej .U nas od 25 lat mamy dyrektorów którzy dbają o siebie tylko mając w nosie pracowników (społeczeństwo) .Przyświeca im tylko jeden cel a jest nim dostanie się do koryta .W mojej rodzinnej wsi wójt (bezpartyjny) jest już 4 kadencję ten sam i żaden pisowiec nie może z nim wygrać .Powód jest prosty .Działa w interesie ludzi a nie swoim .Nie ma przesadnie wysokich zarobków .Całą gminę skanalizował i wybudował 2 oczyszczalnie ścieków ,nowe drogi asfaltowe dla każdego osiedla .Nowa droga asfaltowa główna,nowe chodniki,oświetlenie drogowe ,nowy ośrodek zdrowia rozbudowując stary by lekarze i pacjenci mieli lepiej .Do tego dla straży pożarnej OSP zakupił 2 samochody terenowe jeden Man nówka a drugi używany Mercedes od wojska w Niemczech .Do pozostałych 3 straży OSP używane stary terenowe od wojska polskiego po generalnym remoncie .Nowa pijalnia wód mineralnych dla turystów .Nowe wysypisko śmieci .Kupił koparkę i zatrudnił operatora by rolnicy mieli wstawiane przepusty betonowe na dojazdach do pól oraz pogłębiane rowy melioracyjne .Uregulował rzeczkę i pobudował mosty tam gdzie były konieczne .Kupił traktor i zatrudnił ludzi by raz w tygodniu odbierać śmieci posortowane .Wystarał się o budowę orlika oraz wyremontował boisko sportowe LZS i szatnie .Wyremontował starą szkołę i wynajął pod aptekę by ludzie nie musieli jeździć 23 km po lekarstwa .W tej starej szkole jest też miejsce na próby dla zespołu regionalnego .Oprócz tego wyremontował 5 szkół podstawowych oraz dom nauczyciela .Wnioski o dotacje UE pisze sam osobiście bo jak mówi szkoda mu kasy by wydawać je zewnętrznym firmom .Nie ważne jaka jest władza centralna radzi sobie dobrze i za to ludzie go szanują i obdarowują zaufaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Racja Góral ...    toteż lepiej być biednym  ^^

Relacje Państwo-Kościół to czysty interes a bogobojność jest pod publikę...takie są podwaliny tej religii i nic się w tej kwestii nie zmieniło, a jeśli komuś na rękę bać się, to jego osobista sprawą...

Akko ładny przykład, niestety takie mądre i dobre osoby nie pchają się do polityki, wolą żyć spokojnie i szczęśliwie.

Poza tym trzeba być nieźle wkurzonym, energicznym, ryzykantem i mieć gdzieś opinię propagandy, żeby pchać się w to szambo z jakąś tam nadzieją.

Podziwiam takich ludzi..... B)

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331

Facet ma jaja i honor, wie po co zajmuje swoje stanowisko. Wie że jako urzędnik pełni rolę służebną w stosunku do lokalnej społeczności. 
To jest patriotyzm codzienny a nie darcie gęby, rozdzieranie koszul, oczywiście o ile w zasięgu  wzroku pokażą się kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Do sejmu idą nawiedzeni albo niedojdy życiowe. Większość w wieku 50+ patrząc po zgromadzonym majątku nie nadaje się nawet do prowadzenia spożywczaka. Jeśli ktoś jest w miarę rozgarnięty i pracowity to robota za 10-15 tys miesięcznie nie jest specjalnie atrakcyjna. Zarywanie nocy w sejmie,, weekendy w mediach albo jakieś przecinanie wstęg, dożynki, barbórki czy inne tam. jest niewarte tych zarobków wg mnie. Jakbym był posłem to pewnie musiałbym pewnie mieć dodatek zdrowotny za słuchanie tych bzdur.

Pożadny menedzer nigdy nie kupiłby 2 razy droższego węgla od kopalni naszych bo zarząd wyrzuciłby go na zbity pysk. Ten kto zdecyduje o zakupie rodzimego węgla zamiast taniego z importu powinien trafić przed trybunał stanu

500 złotych na dziecko też jest wątpliwe Po co płacić na drugie dziecko w wieku np 10 lat jeśli jego mama ma np 46 lat? Produkcja zakończona i przyrostu naturalnego już nie poprawi :D Osobiście płaciłbym 500 za 2 i kolejne dziecko które się urodzą - to miałoby większy sens. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Dla mnie polityk ma być jak dyrektor firmy a społeczeństwo jak pracownik .Państwo jest jak firma .Jak firma ma dobrego dyrektora i menadżerów (czytaj ministrów) to i pracownicy są zadowoleni (czyli społeczeństwo) bo oprócz pracy żyje się im lepiej .U nas od 25 lat mamy dyrektorów którzy dbają o siebie tylko mając w nosie pracowników (społeczeństwo) .Przyświeca im tylko jeden cel a jest nim dostanie się do koryta .W mojej rodzinnej wsi wójt (bezpartyjny) jest już 4 kadencję ten sam i żaden pisowiec nie może z nim wygrać .Powód jest prosty .Działa w interesie ludzi a nie swoim .Nie ma przesadnie wysokich zarobków .Całą gminę skanalizował i wybudował 2 oczyszczalnie ścieków ,nowe drogi asfaltowe dla każdego osiedla .Nowa droga asfaltowa główna,nowe chodniki,oświetlenie drogowe ,nowy ośrodek zdrowia rozbudowując stary by lekarze i pacjenci mieli lepiej .Do tego dla straży pożarnej OSP zakupił 2 samochody terenowe jeden Man nówka a drugi używany Mercedes od wojska w Niemczech .Do pozostałych 3 straży OSP używane stary terenowe od wojska polskiego po generalnym remoncie .Nowa pijalnia wód mineralnych dla turystów .Nowe wysypisko śmieci .Kupił koparkę i zatrudnił operatora by rolnicy mieli wstawiane przepusty betonowe na dojazdach do pól oraz pogłębiane rowy melioracyjne .Uregulował rzeczkę i pobudował mosty tam gdzie były konieczne .Kupił traktor i zatrudnił ludzi by raz w tygodniu odbierać śmieci posortowane .Wystarał się o budowę orlika oraz wyremontował boisko sportowe LZS i szatnie .Wyremontował starą szkołę i wynajął pod aptekę by ludzie nie musieli jeździć 23 km po lekarstwa .W tej starej szkole jest też miejsce na próby dla zespołu regionalnego .Oprócz tego wyremontował 5 szkół podstawowych oraz dom nauczyciela .Wnioski o dotacje UE pisze sam osobiście bo jak mówi szkoda mu kasy by wydawać je zewnętrznym firmom .Nie ważne jaka jest władza centralna radzi sobie dobrze i za to ludzie go szanują i obdarowują zaufaniem

 

Uczepiłeś  sie tego Pisu  jak rzep psiego  ogona.  Czy przypadkiem nie jesteś  jednym z tych hejterów  których wynajął poprzedni rząd. A POwiec   może wygrać  z tym twoim wójtem. :D

 

Ulman   -  stawiałbyś  przed  trybunałem  ludzi którzy chcą  ratować tysiące miejsc  pracy.  Pozbawiłbyś  tysiące  rodzin  środków  do życia  ty myślisz  w ogóle.Zrujnowali  Stocznie i  co górnictwo też.  PO od 8 lat rujnowała  Polskie górnictwo     jak zarabiali  to  zyski był  przejadane  a nie inwestowali  w infrastrukturę  i mamy co  mamy   ale  miejmy nadzieje że  nowy rząd  naprawi te zaniedbania

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227

Ulman, mówisz o tym tanim zasiarczonym węglu z Rosji co się nie chce palić? A jak się zaczyna się palić to nie idzie w okolicy oddychać? No naprawdę, rewelacja. Chyba zapominasz że na jakość się patrzy, i gdyby tylko patrzeć "taniością" to nikt by nie kupował oryginalnej części za 1000 zł bo przecież można kupić to samo (tylko że dużo gorsze) za 200 zł. Widać twoje płytkie myślenie, a tu trzeba się głębiej w to zanurzyć. Polskich górników jest określona ilość, każdy górnik dostaje pensję i z każdej pensji są odprowadzane podatki, z każdej złotówki którą posiada pierw zarobi polski sklepikarz (no chyba ze pójdzie do zagranicznego sklepu - wtedy...można samemu sobie dokończyć), potem ten da komuś innemu zarobić, jednocześnie podatki wracają do państwa. Załapałeś analogie?

Co do tych niedojd życiowych: dorobi się każdy kto nie grzeszył zbytnią uczciwością, osoby uczciwe które nie urodziły się w majętnych rodzinach raczej nie są raczej milionerami i pensja rzędu 10k + dodatki to jest kilkakrotnie więcej niż otrzymują. No ale jak nikt go nie złapał to przecież uczciwie się dorobił. Właśnie to było w ostatnich 8miu latach w rządzie.

Tym ostatnim akapitem też walisz w ludzi którzy się już przyczynili do "tej produkcji", dlaczego oni mają być gorsi? Normalnie jakby logika ex ministra rolnictwa - frajerzy już zrobili to nie dostaną, inni niech mają.


C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj